Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Juniorów w Kajakarstwie Klasycznym
POZNAŃ, 30.07-02.08.2020
Liczba zgłoszeń: 331 w tym osób ( 148 ) K-58 M-90
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz
( BARSZCZEWSKI-WALULIK )
2003-06-08

K2 5000m M j

2 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08

K1 1000m M j

3 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08

K1 500m M j

4 WALULIK Mikołaj 2003-08-13

K1 500m M j

5 WALULIK Mikołaj
( BARSZCZEWSKI-WALULIK )
2003-08-13

K2 5000m M j

6 WALULIK Mikołaj 2003-08-13

K1 200m M j

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 30 w tym osób ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAUN Amelia
( BRAUN-MAROŃSKA )
2003-08-07

C2 500m K j

2 BRAUN Amelia 2003-08-07

C1 200m K j

3 BRAUN Amelia 2003-08-07

C1 500m K j

4 BYCHENKOVA Sofia
( BYCHENKOVA-KOWALSKA )
2002-10-28

K2 5000m K j

5 BYCHENKOVA Sofia
( BYCHENKOVA-KOWALSKA )
2002-10-28

K2 500m K j

6 BYCHENKOVA Sofia
( BYCHENKOVA-KOWALSKA )
2002-10-28

K2 1000m K j

7 DOMAGAŁA Kacper
( PAŁUBICKI-DOMAGAŁA )
2002-01-05

K2 500m M j

8 DOMAGAŁA Kacper
( PAŁUBICKI-DOMAGAŁA )
2002-01-05

K2 1000m M j

9 DOMAGAŁA Kacper
( PAŁUBICKI-DOMAGAŁA )
2002-01-05

K2 5000m M j

10 KITWESKI Juliusz
( KRZYŻANOWSKI-KITWESKI )
2003-07-24

C2 1000m M j

11 KITWESKI Juliusz
( KITWESKI-SADOWSKI )
2003-07-24

C2 500m M j

12 KITWESKI Juliusz 2003-07-24

C1 500m M j

13 KOWALSKA Julia
( BYCHENKOVA-KOWALSKA )
2003-06-23

K2 500m K j

14 KOWALSKA Julia
( BYCHENKOVA-KOWALSKA )
2003-06-23

K2 1000m K j

15 KOWALSKA Julia
( BYCHENKOVA-KOWALSKA )
2003-06-23

K2 5000m K j

16 KRZYŻANOWSKI Krystian
( MACEWICZ-KRZYŻANOWSKI )
2002-06-12

C2 5000m M j

17 KRZYŻANOWSKI Krystian
( KRZYŻANOWSKI-KITWESKI )
2002-06-12

C2 1000m M j

18 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 500m M j

19 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna
( ŁAWNIKOWICZ-NOWICKA )
2002-11-01

K2 500m K j

20 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna
( ŁAWNIKOWICZ-NOWICKA )
2002-11-01

K2 1000m K j

21 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01

K1 5000m K j

22 MACEWICZ Dominik
( MACEWICZ-KRZYŻANOWSKI )
2002-08-05

C2 5000m M j

23 MACEWICZ Dominik
( MACEWICZ-PANDEL )
2002-08-05

C2 500m M j

24 MACEWICZ Dominik 2002-08-05

C1 200m M j

25 MAROŃSKA Natalia
( BRAUN-MAROŃSKA )
2003-08-17

C2 500m K j

26 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17

C1 200m K j

27 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17

C1 500m K j

28 MICHAŁOWSKA Klaudia
( MICHAŁOWSKA-TRZCIŃSKA )
2002-04-19

C2 500m K j

29 MICHAŁOWSKA Klaudia 2002-04-19

C1 200m K j

30 MICHAŁOWSKA Klaudia
( MICHAŁOWSKA-TRZCIŃSKA )
2002-04-19

C2 200m K j

31 NOWICKA Alicja
( ŁAWNIKOWICZ-NOWICKA )
2003-11-26

K2 500m K j

32 NOWICKA Alicja
( ŁAWNIKOWICZ-NOWICKA )
2003-11-26

K2 1000m K j

33 NOWICKA Alicja 2003-11-26

K1 200m K j

34 PAŁUBICKI Łukasz
( PAŁUBICKI-DOMAGAŁA )
2002-01-23

K2 500m M j

35 PAŁUBICKI Łukasz
( PAŁUBICKI-DOMAGAŁA )
2002-01-23

K2 1000m M j

36 PAŁUBICKI Łukasz
( PAŁUBICKI-DOMAGAŁA )
2002-01-23

K2 5000m M j

37 PANDEL Kamil 2002-01-01

C1 1000m M j

38 PANDEL Kamil 2002-01-01

C1 5000m M j

39 PANDEL Kamil
( MACEWICZ-PANDEL )
2002-01-01

C2 500m M j

40 SADOWSKI Damian 2003-10-31

C1 200m M j

41 SADOWSKI Damian 2003-10-31

C1 1000m M j

42 SADOWSKI Damian
( KITWESKI-SADOWSKI )
2003-10-31

C2 500m M j

43 TRZCIŃSKA Klaudia
( MICHAŁOWSKA-TRZCIŃSKA )
2002-06-14

C2 200m K j

44 TRZCIŃSKA Klaudia
( MICHAŁOWSKA-TRZCIŃSKA )
2002-06-14

C2 500m K j

45 TRZCIŃSKA Klaudia 2002-06-14

C1 200m K j

 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 500m K j

2 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 1000m K j

3 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 5000m K j

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HOŁDAK Krystian
( HOŁDAK-MICHALAK )
2002-04-22

C2 1000m M j

2 HOŁDAK Krystian 2002-04-22

C1 500m M j

3 HOŁDAK Krystian
( HOŁDAK-MICHALAK )
2002-04-22

C2 5000m M j

4 MICHALAK Gracjan
( HOŁDAK-MICHALAK )
2003-09-13

C2 5000m M j

5 MICHALAK Gracjan
( HOŁDAK-MICHALAK )
2003-09-13

C2 1000m M j

6 MICHALAK Gracjan 2003-09-13

C1 1000m M j

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 500m M j

2 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 1000m M j

3 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 5000m M j

4 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04

K1 200m M j

5 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04

K1 500m M j

6 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04

K1 5000m M j

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22

K1 200m K j

2 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22

K1 500m K j

3 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22

K1 1000m K j

4 KURPAN Natalia 2003-05-28

K1 200m K j

5 KURPAN Natalia 2003-05-28

K1 500m K j

6 KURPAN Natalia 2003-05-28

K1 5000m K j

7 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 500m M j

8 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 1000m M j

9 MAŁECKI Michał
( MAŁECKI-PIECH )
2002-08-24

K2 5000m M j

10 PIECH Jacek
( MAŁECKI-PIECH )
2002-04-04

K2 5000m M j

11 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 200m M j

12 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 500m M j

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRABOWSKA Alicja
( GRABOWSKA-STANKIEWICZ )
2002-07-25

K2 1000m K j

2 GRABOWSKA Alicja
( GRABOWSKA-STANKIEWICZ )
2002-07-25

K2 5000m K j

3 GRABOWSKA Alicja
( GRABOWSKA-STANKIEWICZ )
2002-07-25

K2 500m K j

4 KOZIEŁ Jakub 2003-06-04

K1 500m M j

5 KOZIEŁ Jakub 2003-06-04

K1 1000m M j

6 KOZIEŁ Jakub 2003-06-04

K1 5000m M j

7 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 500m M j

8 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 1000m M j

9 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 5000m M j

10 STANKIEWICZ Klaudia
( GRABOWSKA-STANKIEWICZ )
2003-11-02

K2 500m K j

11 STANKIEWICZ Klaudia
( GRABOWSKA-STANKIEWICZ )
2003-11-02

K2 1000m K j

12 STANKIEWICZ Klaudia
( GRABOWSKA-STANKIEWICZ )
2003-11-02

K2 5000m K j

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 28 w tym osób ( 14 ) K-4 M-10
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 1000m M j

2 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 5000m M j

3 BOGAJCZYK Kacper
( BOGAJCZYK-KOZIO )
2002-10-20

C2 1000m M j

4 CEBULSKI Kacper
( SZACHNIUK-CEBULSKI )
2003-10-17

K2 200m M j

5 CEBULSKI Kacper
( SZACHNIUK-CEBULSKI )
2003-10-17

K2 1000m M j

6 CEBULSKI Kacper
( SZACHNIUK-CEBULSKI )
2003-10-17

K2 5000m M j

7 CEBULSKI Patryk
( MALINOWSKI-CEBULSKI-MALIŃSKI-WĄSOWICZ )
2003-10-17

K4 500m M j

8 CEBULSKI Patryk
( CEBULSKI-WALCZAK )
2003-10-17

K2 5000m M j

9 CEBULSKI Patryk
( MALIŃSKI-CEBULSKI-WĄSOWICZ-WALCZAK )
2003-10-17

K4 1000m M j

10 KOZIO Dawid
( BOGAJCZYK-KOZIO )
2002-10-10

C2 1000m M j

11 KOZIO Dawid 2002-10-10

C1 500m M j

12 KOZIO Dawid 2002-10-10

C1 1000m M j

13 KUKUŁA Alan 2003-10-28

C1 1000m M j

14 KUKUŁA Alan 2003-10-28

C1 5000m M j

15 KUKUŁA Alan 2003-10-28

C1 500m M j

16 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 1000m M j

17 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 5000m M j

18 MALINOWSKI Dastin
( MALINOWSKI-CEBULSKI-MALIŃSKI-WĄSOWICZ )
2002-11-11

K4 500m M j

19 MALIŃSKI Filip
( MALIŃSKI-CEBULSKI-WĄSOWICZ-WALCZAK )
2002-01-13

K4 1000m M j

20 MALIŃSKI Filip
( MALINOWSKI-CEBULSKI-MALIŃSKI-WĄSOWICZ )
2002-01-13

K4 500m M j

21 MALIŃSKI Filip
( MALIŃSKI-WĄSOWICZ )
2002-01-13

K2 5000m M j

22 MUSIALSKA Wiktoria
( MUSIALSKA-WIŚNIEWSKA )
2002-08-31

C2 200m K j

23 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 200m K j

24 MUSIALSKA Wiktoria
( MUSIALSKA-SZOLC )
2002-08-31

C2 500m K j

25 SZACHNIUK Jerzy
( SZACHNIUK-CEBULSKI )
2003-01-28

K2 1000m M j

26 SZACHNIUK Jerzy
( SZACHNIUK-CEBULSKI )
2003-01-28

K2 5000m M j

27 SZACHNIUK Jerzy
( SZACHNIUK-CEBULSKI )
2003-01-28

K2 200m M j

28 SZOLC Klaudia
( MUSIALSKA-SZOLC )
2002-11-30

C2 500m K j

29 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 200m K j

30 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 500m K j

31 WALCZAK Dawid 2003-04-30

K1 500m M j

32 WALCZAK Dawid
( MALIŃSKI-CEBULSKI-WĄSOWICZ-WALCZAK )
2003-04-30

K4 1000m M j

33 WALCZAK Dawid
( CEBULSKI-WALCZAK )
2003-04-30

K2 5000m M j

34 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 200m K j

35 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 500m K j

36 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 1000m K j

37 WĄSOWICZ Kornel
( MALIŃSKI-CEBULSKI-WĄSOWICZ-WALCZAK )
2002-03-17

K4 1000m M j

38 WĄSOWICZ Kornel
( MALINOWSKI-CEBULSKI-MALIŃSKI-WĄSOWICZ )
2002-03-17

K4 500m M j

39 WĄSOWICZ Kornel
( MALIŃSKI-WĄSOWICZ )
2002-03-17

K2 5000m M j

40 WIŚNIEWSKA Weronika
( MUSIALSKA-WIŚNIEWSKA )
2002-12-13

C2 200m K j

41 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 200m K j

42 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 500m K j

 
KS Baza Mrągowo Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/WN/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29

K1 500m K j

2 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29

K1 1000m K j

3 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29

K1 5000m K j

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25

K1 1000m K j

2 ALEKSANDROWICZ Weronika
( ALEKSANDROWICZ-DOBROWOLSKA-JACKOWSKA-WOJCIECHOWSKA )
2003-11-25

K4 500m K j

3 ALEKSANDROWICZ Weronika
( ALEKSANDROWICZ-WOJCIECHOWSKA )
2003-11-25

K2 1000m K j

4 DOBROWOLSKA Jadwiga
( ALEKSANDROWICZ-DOBROWOLSKA-JACKOWSKA-WOJCIECHOWSKA )
2003-03-25

K4 500m K j

5 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 1000m K j

6 DOBROWOLSKA Jadwiga
( DOBROWOLSKA-JACKOWSKA )
2003-03-25

K2 5000m K j

7 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 500m K j

8 JACKOWSKA Weronika
( DOBROWOLSKA-JACKOWSKA )
2003-12-12

K2 5000m K j

9 JACKOWSKA Weronika
( ALEKSANDROWICZ-DOBROWOLSKA-JACKOWSKA-WOJCIECHOWSKA )
2003-12-12

K4 500m K j

10 JANASZAK Dawid
( JANISZEWSKI-JANASZAK )
2003-04-22

K2 500m M j

11 JANASZAK Dawid
( JANASZAK-JANISZEWSKI )
2003-04-22

K2 200m M j

12 JANASZAK Dawid 2003-04-22

K1 5000m M j

13 JANISZEWSKI Tomasz
( JANASZAK-JANISZEWSKI )
2003-08-16

K2 200m M j

14 JANISZEWSKI Tomasz
( JANISZEWSKI-JANASZAK )
2003-08-16

K2 500m M j

15 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 1000m M j

16 WOJCIECHOWSKA Natalia
( ALEKSANDROWICZ-WOJCIECHOWSKA )
2002-07-11

K2 1000m K j

17 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11

K1 200m K j

18 WOJCIECHOWSKA Natalia
( ALEKSANDROWICZ-DOBROWOLSKA-JACKOWSKA-WOJCIECHOWSKA )
2002-07-11

K4 500m K j

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZCZYK Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-04-06

K2 500m K j

2 BŁASZCZYK Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-04-06

K2 1000m K j

3 BŁASZCZYK Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-04-06

K2 5000m K j

4 BORUTA Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-03-11

K2 1000m K j

5 BORUTA Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-03-11

K2 5000m K j

6 BORUTA Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-03-11

K2 500m K j

7 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 500m M j

8 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 1000m M j

9 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 5000m M j

10 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 1000m M j

11 WAWER Dominik
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-06-24

K2 1000m M j

12 WAWER Dominik
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-06-24

K2 5000m M j

13 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 500m M j

14 ZYCHOWICZ Adrian
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-04-02

K2 1000m M j

15 ZYCHOWICZ Adrian
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-04-02

K2 5000m M j

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 22 w tym osób ( 10 ) K-2 M-8
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 500m K j

2 FECHNER Luiza
( GLAESER-FECHNER )
2003-10-14

C2 500m K j

3 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 200m K j

4 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 200m K j

5 GLAESER Aleksandra
( GLAESER-FECHNER )
2003-11-20

C2 500m K j

6 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 500m K j

7 JANCZAK Tomasz
( JANCZAK-PIECHOCKI )
2003-09-29

C2 500m M j

8 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 1000m M j

9 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 5000m M j

10 KOPERSKI Tomasz
( KOPERSKI-PIETRZAK )
2003-04-08

K2 500m M j

11 KOPERSKI Tomasz
( KOPERSKI-NOWACKI )
2003-04-08

K2 200m M j

12 KOPERSKI Tomasz
( KOPERSKI-PIETRZAK )
2003-04-08

K2 1000m M j

13 KOZŁOWSKI Tomasz
( KOZŁOWSKI-POLIŃSKI )
2003-05-17

K2 1000m M j

14 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17

K1 5000m M j

15 KOZŁOWSKI Tomasz
( KOZŁOWSKI-POLIŃSKI )
2003-05-17

K2 500m M j

16 NOWACKI Marcin
( KOPERSKI-NOWACKI )
2002-02-27

K2 200m M j

17 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 200m M j

18 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 500m M j

19 PIECHOCKI Jakub
( JANCZAK-PIECHOCKI )
2003-07-08

C2 500m M j

20 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 200m M j

21 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 500m M j

22 PIETRZAK Antoni
( KOPERSKI-PIETRZAK )
2002-06-05

K2 500m M j

23 PIETRZAK Antoni
( KOPERSKI-PIETRZAK )
2002-06-05

K2 1000m M j

24 PIETRZAK Antoni 2002-06-05

K1 5000m M j

25 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 200m M j

26 POLIŃSKI Kacper
( KOZŁOWSKI-POLIŃSKI )
2003-07-03

K2 500m M j

27 POLIŃSKI Kacper
( KOZŁOWSKI-POLIŃSKI )
2003-07-03

K2 1000m M j

28 SZAFRANIEC Krzysztof 2003-03-14

K1 200m M j

29 SZAFRANIEC Krzysztof 2003-03-14

K1 1000m M j

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BĘBENEK Klaudia
( BĘBENEK-BĘBENEK )
2002-11-13

K2 500m K j

2 BĘBENEK Klaudia 2002-11-13

K1 200m K j

3 BĘBENEK Klaudia 2002-11-13

K1 1000m K j

4 BĘBENEK Oliwia 2002-11-13

K1 1000m K j

5 BĘBENEK Oliwia
( BĘBENEK-BĘBENEK )
2002-11-13

K2 500m K j

6 BĘBENEK Oliwia 2002-11-13

K1 500m K j

7 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10

K1 200m K j

8 KRAJEWSKA Julia
( KRAJEWSKA-WOJDA )
2003-03-10

K2 5000m K j

9 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10

K1 500m K j

10 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 200m M j

11 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 500m M j

12 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 1000m M j

13 WOJDA Kinga
( KRAJEWSKA-WOJDA )
2002-07-20

K2 5000m K j

14 WOJDA Kinga 2002-07-20

K1 500m K j

15 WOJDA Kinga 2002-07-20

K1 1000m K j

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PIETRZAK Kamil 2003-07-01

K1 500m M j

2 PIETRZAK Kamil 2003-07-01

K1 1000m M j

3 PIETRZAK Kamil 2003-07-01

K1 5000m M j

4 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 500m M j

5 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 1000m M j

6 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 5000m M j

 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/PM/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 500m M j

2 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 1000m M j

3 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 5000m M j

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 200m K j

2 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 500m K j

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 POLAŃSKA Zuzanna
( POLAŃSKA-ZDOBYCH )
2002-02-09

K2 1000m K j

2 POLAŃSKA Zuzanna
( ZDOBYCH-POLAŃSKA )
2002-02-09

K2 500m K j

3 POLAŃSKA Zuzanna 2002-02-09

K1 200m K j

4 ZDOBYCH Natalia
( POLAŃSKA-ZDOBYCH )
2002-04-12

K2 1000m K j

5 ZDOBYCH Natalia 2002-04-12

K1 200m K j

6 ZDOBYCH Natalia
( ZDOBYCH-POLAŃSKA )
2002-04-12

K2 500m K j

 
kayaksportclub.pl
KSC Olsztyn Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 03/WN/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHARUN Filip 2002-12-15

K1 500m M j

2 CHARUN Filip 2002-12-15

K1 1000m M j

3 CHARUN Filip 2002-12-15

K1 5000m M j

4 GRABLEWSKI Bartosz
( WOLSKI-GRABLEWSKI )
2002-10-29

K2 500m M j

5 GRABLEWSKI Bartosz
( WOLSKI-GRABLEWSKI )
2002-10-29

K2 1000m M j

6 GRABLEWSKI Bartosz
( WOLSKI-GRABLEWSKI )
2002-10-29

K2 5000m M j

7 KUSTRA Kamil 2003-06-25

K1 500m M j

8 KUSTRA Kamil 2003-06-25

K1 1000m M j

9 KUSTRA Kamil 2003-06-25

K1 5000m M j

10 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22

K1 5000m K j

11 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22

K1 1000m K j

12 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22

K1 500m K j

13 WOLSKI Szymon
( WOLSKI-GRABLEWSKI )
2002-06-10

K2 5000m M j

14 WOLSKI Szymon
( WOLSKI-GRABLEWSKI )
2002-06-10

K2 500m M j

15 WOLSKI Szymon
( WOLSKI-GRABLEWSKI )
2002-06-10

K2 1000m M j

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRABOWSKI Dawid
( GRABOWSKI-ZIELIŃSKI )
2003-04-18

C2 5000m M j

2 GRABOWSKI Dawid
( GRABOWSKI-ZIELIŃSKI )
2003-04-18

C2 500m M j

3 GRABOWSKI Dawid
( ZIELIŃSKI-GRABOWSKI )
2003-04-18

C2 1000m M j

4 KORT Zuzanna 2003-06-28

K1 200m K j

5 KORT Zuzanna
( KORT-WERNER )
2003-06-28

K2 5000m K j

6 KORT Zuzanna 2003-06-28

K1 500m K j

7 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 200m M j

8 ŁAPCZYŃSKI Antoni
( ŁAPCZYŃSKI-PRZYBYŁA )
2003-12-12

K2 200m M j

9 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 500m M j

10 PRZYBYŁA Kacper 2003-03-05

K1 500m M j

11 PRZYBYŁA Kacper
( ŁAPCZYŃSKI-PRZYBYŁA )
2003-03-05

K2 200m M j

12 PRZYBYŁA Kacper 2003-03-05

K1 200m M j

13 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13

K1 200m K j

14 SZKODZIŃSKA Martyna
( SZKODZIŃSKA-WERNER )
2003-05-13

K2 500m K j

15 SZKODZIŃSKA Martyna
( WERNER-SZKODZIŃSKA )
2003-05-13

K2 1000m K j

16 WERNER Wiktoria
( KORT-WERNER )
2002-10-25

K2 5000m K j

17 WERNER Wiktoria
( SZKODZIŃSKA-WERNER )
2002-10-25

K2 500m K j

18 WERNER Wiktoria
( WERNER-SZKODZIŃSKA )
2002-10-25

K2 1000m K j

19 ZIELIŃSKI Jakub
( GRABOWSKI-ZIELIŃSKI )
2003-01-14

C2 5000m M j

20 ZIELIŃSKI Jakub
( ZIELIŃSKI-GRABOWSKI )
2003-01-14

C2 1000m M j

21 ZIELIŃSKI Jakub
( GRABOWSKI-ZIELIŃSKI )
2003-01-14

C2 500m M j

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19

K1 1000m M j

2 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19

K1 200m M j

 
KU AZS Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRZYŻEWICZ Roman
( KRZYŻEWICZ-ŚWITOŃ )
2003-10-12

K2 500m M j

2 KRZYŻEWICZ Roman
( KRZYŻEWICZ-ŚWITOŃ )
2003-10-12

K2 1000m M j

3 KRZYŻEWICZ Roman
( KRZYŻEWICZ-ŚWITOŃ )
2003-10-12

K2 5000m M j

4 ŚWITOŃ Leonard
( KRZYŻEWICZ-ŚWITOŃ )
2003-06-12

K2 500m M j

5 ŚWITOŃ Leonard
( KRZYŻEWICZ-ŚWITOŃ )
2003-06-12

K2 1000m M j

6 ŚWITOŃ Leonard
( KRZYŻEWICZ-ŚWITOŃ )
2003-06-12

K2 5000m M j

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 200m M j

2 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 500m M j

3 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 1000m M j

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DREWNIAK Igor
( DREWNIAK-PASZEK )
2003-10-02

K2 500m M j

2 DREWNIAK Igor
( DREWNIAK-PASZEK )
2003-10-02

K2 1000m M j

3 DREWNIAK Igor
( DREWNIAK-PASZEK )
2003-10-02

K2 5000m M j

4 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 1000m M j

5 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 5000m M j

6 JANUSZ Dawid
( JANUSZ-PILARZ )
2003-06-19

K2 200m M j

7 PASZEK Jan
( DREWNIAK-PASZEK )
2003-05-25

K2 500m M j

8 PASZEK Jan
( DREWNIAK-PASZEK )
2003-05-25

K2 1000m M j

9 PASZEK Jan
( DREWNIAK-PASZEK )
2003-05-25

K2 5000m M j

10 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 200m M j

11 PILARZ Wojciech
( JANUSZ-PILARZ )
2002-04-04

K2 200m M j

12 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 500m M j

13 WIZNER Jakub 2002-12-13

K1 200m M j

14 WIZNER Jakub 2002-12-13

K1 500m M j

15 WIZNER Jakub 2002-12-13

K1 5000m M j

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MAKULSKA Wiktoria
( WYTRĄŻEK-MAKULSKA )
2003-01-29

K2 500m K j

2 MAKULSKA Wiktoria
( MAKULSKA-WYTRĄŻEK )
2003-01-29

K2 1000m K j

3 MAKULSKA Wiktoria
( MAKULSKA-WYTRĄŻEK )
2003-01-29

K2 5000m K j

4 WYTRĄŻEK Zuzanna
( MAKULSKA-WYTRĄŻEK )
2002-12-10

K2 1000m K j

5 WYTRĄŻEK Zuzanna
( MAKULSKA-WYTRĄŻEK )
2002-12-10

K2 5000m K j

6 WYTRĄŻEK Zuzanna
( WYTRĄŻEK-MAKULSKA )
2002-12-10

K2 500m K j

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁOBOZIAK Elżbieta
( ŁOBOZIAK-TOPA )
2002-07-30

C2 500m K j

2 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 200m K j

3 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 500m K j

4 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 500m K j

5 MNICH Aleksandra
( MNICH-TOPA )
2003-04-01

C2 200m K j

6 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 200m K j

7 TOPA Anna 2003-10-24

C1 200m K j

8 TOPA Anna
( ŁOBOZIAK-TOPA )
2003-10-24

C2 500m K j

9 TOPA Anna
( MNICH-TOPA )
2003-10-24

C2 200m K j

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 06/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 200m K j

2 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 500m K j

3 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 1000m K j

4 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28

C1 200m M j

5 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28

C1 500m M j

6 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28

C1 1000m M j

 
lucek24@op.pl
MOSW Choszczno Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 05/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHMURA Jonasz
( CHMURA-MATYJASZCZYK )
2002-12-27

K2 1000m M j

2 CHMURA Jonasz 2002-12-27

K1 500m M j

3 CHMURA Jonasz
( CHMURA-MATYJASZCZYK )
2002-12-27

K2 5000m M j

4 MATYJASZCZYK Kacper
( CHMURA-MATYJASZCZYK )
2003-03-25

K2 5000m M j

5 MATYJASZCZYK Kacper
( CHMURA-MATYJASZCZYK )
2003-03-25

K2 1000m M j

6 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25

K1 200m M j

 
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PIÓRKO Sebastian 2003-12-09

K1 200m M j

2 PIÓRKO Sebastian 2003-12-09

K1 500m M j

3 PIÓRKO Sebastian 2003-12-09

K1 1000m M j

 
aakaminski@interia.pl
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 06/WN/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14

C1 200m M j

2 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14

C1 500m M j

3 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14

C1 1000m M j

4 SZAJDEK Michał 2003-02-18

C1 500m M j

5 SZAJDEK Michał 2003-02-18

C1 1000m M j

6 SZAJDEK Michał 2003-02-18

C1 5000m M j

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CIEŚLEWICZ Emilia
( CIEŚLEWICZ-KOCH )
2003-07-13

K2 500m K j

2 CIEŚLEWICZ Emilia
( CIEŚLEWICZ-KOCH )
2003-07-13

K2 5000m K j

3 KOCH Maria 2003-12-16

K1 500m K j

4 KOCH Maria
( CIEŚLEWICZ-KOCH )
2003-12-16

K2 500m K j

5 KOCH Maria
( CIEŚLEWICZ-KOCH )
2003-12-16

K2 5000m K j

6 MISIORNY Emil 2002-06-24

K1 1000m M j

7 MISIORNY Emil 2002-06-24

K1 5000m M j

8 PERŻYŁO Julia 2003-07-02

K1 5000m K j

9 PERŻYŁO Julia 2003-07-02

K1 500m K j

10 SOBCZAK Jakub
( SOBCZAK-URBAŃSKI )
2002-02-20

K2 500m M j

11 SOBCZAK Jakub
( SOBCZAK-URBAŃSKI )
2002-02-20

K2 1000m M j

12 SOBCZAK Jakub
( SOBCZAK-URBAŃSKI )
2002-02-20

K2 5000m M j

13 URBAŃSKI Wojciech
( SOBCZAK-URBAŃSKI )
2002-04-23

K2 1000m M j

14 URBAŃSKI Wojciech
( SOBCZAK-URBAŃSKI )
2002-04-23

K2 5000m M j

15 URBAŃSKI Wojciech
( SOBCZAK-URBAŃSKI )
2002-04-23

K2 500m M j

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 03/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 200m K j

2 KOWALSKA Ewa
( LACH-KOWALSKA )
2002-01-31

C2 500m K j

3 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 500m K j

4 LACH Kaja
( LACH-KOWALSKA )
2003-08-14

C2 500m K j

5 LACH Kaja 2003-08-14

C1 500m K j

6 LACH Kaja 2003-08-14

C1 200m K j

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JACKOWA Wiktoria 2003-07-10

C1 500m K j

2 JACKOWA Wiktoria 2003-07-10

C1 200m K j

3 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 500m M j

4 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 1000m M j

5 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 200m M j

 
-
UKS COPAL Trzcianka Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 11/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27

K1 200m M j

2 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27

K1 500m M j

3 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27

K1 1000m M j

4 MARCINIAK Hubert 2003-10-04

K1 500m M j

5 MARCINIAK Hubert 2003-10-04

K1 200m M j

6 MARCINIAK Hubert
( MARCINIAK-SZADKOWSKI )
2003-10-04

K2 500m M j

7 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21

K1 200m M j

8 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21

K1 1000m M j

9 SZADKOWSKI Krzysztof
( MARCINIAK-SZADKOWSKI )
2002-10-21

K2 500m M j

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DĄBROWSKA Wiktoria 2003-07-10

C1 200m K j

2 DĄBROWSKA Wiktoria 2003-07-10

C1 500m K j

3 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06

K1 5000m K j

4 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06

K1 1000m K j

5 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06

K1 200m K j

6 ŚWISTAK Hubert 2002-11-07

C1 500m M j

7 ŚWISTAK Hubert 2002-11-07

C1 1000m M j

8 ŚWISTAK Hubert 2002-11-07

C1 5000m M j

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14

K1 500m K j

2 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14

K1 1000m K j

3 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14

K1 5000m K j

 
UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/WN/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZRAM Patryk
( SZRAM-WALNICKI )
2002-09-29

C2 5000m M j

2 SZRAM Patryk
( SZRAM-WALNICKI )
2002-09-29

C2 1000m M j

3 SZRAM Patryk
( SZRAM-WALNICKI )
2002-09-29

C2 500m M j

4 WALNICKI Bartosz
( SZRAM-WALNICKI )
2002-09-06

C2 5000m M j

5 WALNICKI Bartosz
( SZRAM-WALNICKI )
2002-09-06

C2 1000m M j

6 WALNICKI Bartosz
( SZRAM-WALNICKI )
2002-09-06

C2 500m M j

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 500m K j

2 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 1000m K j

3 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 5000m K j

 
UKS Silvant Kajak Elbląg Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 08/WN/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GŁADYKOWSKI Gabriel
( GŁADYKOWSKI-ROJEK )
2003-03-09

K2 1000m M j

2 GŁADYKOWSKI Gabriel
( GŁADYKOWSKI-KOMOROWSKI )
2003-03-09

K2 500m M j

3 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09

K1 5000m M j

4 KOMOROWSKI Igor
( GŁADYKOWSKI-KOMOROWSKI )
2003-08-12

K2 500m M j

5 KOMOROWSKI Igor
( KOMOROWSKI-KRAUSE-ROJEK-WITKOWSKI )
2003-08-12

K4 500m M j

6 KOMOROWSKI Igor
( KOMOROWSKI-WITKOWSKI )
2003-08-12

K2 200m M j

7 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-03-24

K1 200m M j

8 KOWNIEROWICZ Krzysztof
( KOWNIEROWICZ-WITKOWSKI )
2003-03-24

K2 5000m M j

9 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-03-24

K1 500m M j

10 KRAUSE Paweł 2003-10-26

K1 1000m M j

11 KRAUSE Paweł 2003-10-26

K1 5000m M j

12 KRAUSE Paweł
( KOMOROWSKI-KRAUSE-ROJEK-WITKOWSKI )
2003-10-26

K4 500m M j

13 ROJEK Przemysław
( GŁADYKOWSKI-ROJEK )
2002-08-10

K2 1000m M j

14 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 1000m M j

15 ROJEK Przemysław
( KOMOROWSKI-KRAUSE-ROJEK-WITKOWSKI )
2002-08-10

K4 500m M j

16 WITKOWSKI Adam
( KOWNIEROWICZ-WITKOWSKI )
2002-01-05

K2 5000m M j

17 WITKOWSKI Adam
( KOMOROWSKI-WITKOWSKI )
2002-01-05

K2 200m M j

18 WITKOWSKI Adam
( KOMOROWSKI-KRAUSE-ROJEK-WITKOWSKI )
2002-01-05

K4 500m M j

 
UKS Sokolik przy ZS Czernin Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/PM/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05

K1 200m K j

2 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05

K1 500m K j

3 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05

K1 1000m K j

 
UKS Świerklaniec Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 200m M j

2 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 500m M j

3 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 1000m M j

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11

K1 500m M j

2 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11

K1 1000m M j

3 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11

K1 5000m M j

4 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01

K1 1000m K j

5 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01

K1 5000m K j

6 SKORUPIŃSKA Katarzyna
( SKORUPIŃSKA-ŻOK )
2003-06-01

K2 500m K j

7 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01

K1 500m M j

8 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01

K1 1000m M j

9 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01

K1 5000m M j

10 ŻOK Zuzanna
( SKORUPIŃSKA-ŻOK )
2003-08-07

K2 500m K j

11 ŻOK Zuzanna 2003-08-07

K1 200m K j

12 ŻOK Zuzanna 2003-08-07

K1 1000m K j

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DZIATKOWICZ Sandra
( DZIATKOWICZ-LASOTA )
2002-09-27

K2 1000m K j

2 DZIATKOWICZ Sandra
( DZIATKOWICZ-LASOTA )
2002-09-27

K2 5000m K j

3 DZIATKOWICZ Sandra 2002-09-27

K1 500m K j

4 LASOTA Wiktoria
( DZIATKOWICZ-LASOTA )
2003-01-01

K2 1000m K j

5 LASOTA Wiktoria
( DZIATKOWICZ-LASOTA )
2003-01-01

K2 5000m K j

6 LASOTA Wiktoria 2003-01-01

K1 1000m K j

7 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08

C1 1000m M j

8 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08

C1 5000m M j

9 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08

C1 500m M j

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 200m M j

2 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 1000m M j

3 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 500m M j

 
WTW Warszawa Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SAWICKI Szymon
( SAWICKI-WITMANOWICZ )
2002-06-11

K2 5000m M j

2 SAWICKI Szymon 2002-06-11

K1 1000m M j

3 SAWICKI Szymon
( SAWICKI-WITMANOWICZ )
2002-06-11

K2 500m M j

4 WITMANOWICZ Kamil
( SAWICKI-WITMANOWICZ )
2002-10-16

K2 500m M j

5 WITMANOWICZ Kamil
( SAWICKI-WITMANOWICZ )
2002-10-16

K2 5000m M j

6 WITMANOWICZ Kamil 2002-10-16

K1 200m M j