Internetowe zg³oszenia do imprezy: Miźdzywojewódzkie Mistrzostwa M³odzików - Strefa E
TARNOBRZEG 05.09.2021
Liczba zg³oszeń: 94 w tym osób ( 69 ) K-27 M-42
 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zg³oszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 B£AÆEJCZAK Otylia 2007-02-05

K1 2000m K m³

2 STŹPIEN Piotr 2008-08-17

K1 2000m M m³

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zg³oszeń: 7 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANGERMAN Wojciech
( ANGERMAN-£UÆYŃSKI )
2007-12-28

K2 2000m M m³ (14)

2 ANGERMAN Wojciech 2007-12-28

K1 2000m M m³

3 LEWIŃSKA Kornelia 2007-10-28

K1 2000m K m³

4 £UÆYŃSKI Bartosz
( ANGERMAN-£UÆYŃSKI )
2007-01-03

K2 2000m M m³ (14)

5 £UÆYŃSKI Bartosz 2007-01-03

K1 2000m M m³

6 RYBICKI Kacper
( SMOK-RYBICKI )
2009-01-06

K2 2000m M m³ (14)

7 RYBICKI Kacper 2009-01-06

K1 2000m M m³

8 SMOK Oliwier
( SMOK-RYBICKI )
2007-10-16

K2 2000m M m³ (14)

9 SMOK Oliwier 2007-10-16

K1 2000m M m³

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zg³oszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BORUCKA Oliwia 2008-10-18

K1 2000m K m³

 
nadwislan.com
KS Nadwi¶lan Kraków Liczba zg³oszeń: 9 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 07/MA/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALÓWKA Piotr
( KOWALÓWKA-P£AZIŃSKI )
2007-09-19

K2 2000m M m³ (14)

2 KOWALÓWKA Piotr 2007-09-19

K1 2000m M m³

3 LITEWKA Karol
( LITEWKA-MEUS )
2008-03-28

K2 2000m M m³ (14)

4 LITEWKA Karol 2008-03-28

K1 2000m M m³

5 MEUS Marcel
( MEUS-PERLIŃSKI )
2007-06-10

K2 2000m M m³ (14)

6 MEUS Marcel 2007-06-10

K1 2000m M m³

7 MEUS Wiktor 2009-12-10

K1 2000m M m³

8 MEUS Wiktor
( LITEWKA-MEUS )
2009-12-10

K2 2000m M m³ (14)

9 PERLIŃSKI Aleksander 2007-12-01

K1 2000m M m³

10 PERLIŃSKI Aleksander
( MEUS-PERLIŃSKI )
2007-12-01

K2 2000m M m³ (14)

11 P£AZIŃSKI Szymon
( KOWALÓWKA-P£AZIŃSKI )
2009-04-23

K2 2000m M m³ (14)

12 P£AZIŃSKI Szymon 2009-04-23

K1 2000m M m³

 
mkk³±czany.pl
MKK £±czany Liczba zg³oszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/MA/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 OCHNIAK Bartosz 2007-06-29

K1 2000m M m³

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zg³oszeń: 27 w tym osób ( 18 ) K-6 M-12
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMUS Jakub 2007-08-02

K1 2000m M m³

2 ADAMUS Jakub
( ADAMUS-WITOSZEK )
2007-08-02

K2 2000m M m³ (14)

3 BIERNATEK Maja 2007-11-20

K1 2000m K m³

4 BIERNATEK Maja
( BIERNATEK-JAB£OŃSKA )
2007-11-20

K2 2000m K m³ (14)

5 CUDNIK Amelia 2009-03-31

K1 2000m K m³

6 CUDNIK Amelia
( CUDNIK-KUFEL )
2009-03-31

K2 2000m K m³ (14)

7 DOMAŃSKI Wojciech
( DOMAŃSKI-SNOPKOWSKI )
2009-12-03

K2 2000m M m³ (14)

8 DOMAŃSKI Wojciech 2009-12-03

K1 2000m M m³

9 JAB£OŃSKA Kinga
( BIERNATEK-JAB£OŃSKA )
2007-05-05

K2 2000m K m³ (14)

10 JAB£OŃSKA Kinga 2007-05-05

K1 2000m K m³

11 KLUKA Dawid
( KLUKA-KOCIO£EK )
2008-07-10

K2 2000m M m³ (14)

12 KLUKA Dawid 2008-07-10

K1 2000m M m³

13 KOCIO£EK Natan
( KLUKA-KOCIO£EK )
2009-03-24

K2 2000m M m³ (14)

14 KOCIO£EK Natan 2009-03-24

K1 2000m M m³

15 KUFEL Nikola
( CUDNIK-KUFEL )
2009-07-19

K2 2000m K m³ (14)

16 KUFEL Nikola 2009-07-19

K1 2000m K m³

17 MATULEWICZ Jakub
( MATULEWICZ-PUZOŃ )
2008-06-26

C2 2000m M m³ (14)

18 MATULEWICZ Jakub 2008-06-26

C1 2000m M m³ (14)

19 PIECHA Amelia
( PIECHA-PYSZ )
2008-09-26

K2 2000m K m³ (14)

20 PIECHA Amelia 2008-09-26

K1 2000m K m³

21 PUZOŃ Igor
( MATULEWICZ-PUZOŃ )
2007-10-09

C2 2000m M m³ (14)

22 PUZOŃ Igor 2007-10-09

C1 2000m M m³ (14)

23 PYSZ Maja
( PIECHA-PYSZ )
2009-04-07

K2 2000m K m³ (14)

24 PYSZ Maja 2009-04-07

K1 2000m K m³

25 SNOPKOWSKI Oskar 2007-09-26

K1 2000m M m³

26 SNOPKOWSKI Oskar
( DOMAŃSKI-SNOPKOWSKI )
2007-09-26

K2 2000m M m³ (14)

27 STANOCH Patryk
( STANOCH-WITKOWSKI )
2007-03-06

K2 2000m M m³ (14)

28 STANOCH Patryk 2007-03-06

K1 2000m M m³

29 SZWEDKA Bartosz
( SZWEDKA-WALA )
2008-09-29

C2 2000m M m³ (14)

30 SZWEDKA Bartosz 2008-09-29

C1 2000m M m³ (14)

31 WALA Kacper
( SZWEDKA-WALA )
2009-07-07

C2 2000m M m³ (14)

32 WALA Kacper 2009-07-07

C1 2000m M m³ (14)

33 WITKOWSKI Szymon 2009-08-14

K1 2000m M m³

34 WITKOWSKI Szymon
( STANOCH-WITKOWSKI )
2009-08-14

K2 2000m M m³ (14)

35 WITOSZEK Bartosz 2008-08-10

K1 2000m M m³

36 WITOSZEK Bartosz
( ADAMUS-WITOSZEK )
2008-08-10

K2 2000m M m³ (14)

 
MKSW Trzebinia Liczba zg³oszeń: 9 w tym osób ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DYL”G Emilia
( DYL”G-PIEGZA )
2008-10-15

C2 2000m K m³ (14)

2 DYL”G Emilia 2008-10-15

C1 2000m K m³ (14)

3 GŹDZIOR Oliwia
( GŹDZIOR-SIKORA )
2008-06-18

C2 2000m K m³ (14)

4 GŹDZIOR Oliwia 2008-06-18

C1 2000m K m³ (14)

5 KRÓL Victoria
( KRÓL-ÆEGLEŃ )
2007-05-17

C2 2000m K m³ (14)

6 KRÓL Victoria 2007-05-17

C1 2000m K m³ (14)

7 PIEGZA Michalina
( DYL”G-PIEGZA )
2008-12-01

C2 2000m K m³ (14)

8 PIEGZA Michalina 2008-12-01

C1 2000m K m³ (14)

9 SIKORA Marianna 2008-02-18

C1 2000m K m³ (14)

10 SIKORA Marianna
( GŹDZIOR-SIKORA )
2008-02-18

C2 2000m K m³ (14)

11 ÆEGLEŃ Natalia
( KRÓL-ÆEGLEŃ )
2007-10-26

C2 2000m K m³ (14)

12 ÆEGLEŃ Natalia 2007-10-26

C1 2000m K m³ (14)

 
MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki Liczba zg³oszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 03/LD/18

Wykupiona w roku :

2022

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JEDLIŃSKI Ernest 2007-03-29

K1 2000m M m³

2 KOWALSKI Aleksander 2007-09-25

K1 2000m M m³

3 SOPECKI Kacper 2008-07-08

K1 2000m M m³

4 WOICKA Maja 2009-08-10

K1 2000m K m³

 
UKS 4 Katowice Liczba zg³oszeń: 10 w tym osób ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIA£AS Oliwia
( BIA£AS-KONC )
2007-06-30

K2 2000m K m³ (14)

2 BIA£AS Oliwia 2007-06-30

K1 2000m K m³

3 DUDA£A Bartosz 2008-10-15

K1 2000m M m³

4 KONC Wiktoria 2007-09-20

K1 2000m K m³

5 KONC Wiktoria
( BIA£AS-KONC )
2007-09-20

K2 2000m K m³ (14)

6 LIPKA Oskar
( LIPKA-STROMCZYŃSKI-TUZIMEK-WOLAK )
2009-03-26

K4 2000m M m³

7 LIPKA Oskar 2009-03-26

K1 2000m M m³

8 LIWANDOWSKI Oskar
( LIWANDOWSKI-WOLAK )
2007-03-30

K2 2000m M m³ (14)

9 LIWANDOWSKI Oskar 2007-03-30

K1 2000m M m³

10 SMULIK Cezary 2009-10-22

K1 2000m M m³

11 STROMCZYŃSKI Kajetan
( STROMCZYŃSKI-TUZIMEK )
2009-07-16

K2 2000m M m³ (14)

12 STROMCZYŃSKI Kajetan
( LIPKA-STROMCZYŃSKI-TUZIMEK-WOLAK )
2009-07-16

K4 2000m M m³

13 TUZIMEK Piotr
( STROMCZYŃSKI-TUZIMEK )
2009-09-28

K2 2000m M m³ (14)

14 TUZIMEK Piotr
( LIPKA-STROMCZYŃSKI-TUZIMEK-WOLAK )
2009-09-28

K4 2000m M m³

15 WOLAK Micha³
( LIPKA-STROMCZYŃSKI-TUZIMEK-WOLAK )
2007-06-16

K4 2000m M m³

16 WOLAK Micha³
( LIWANDOWSKI-WOLAK )
2007-06-16

K2 2000m M m³ (14)

 
UKS Olimp Kraków Liczba zg³oszeń: 9 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 02/MA/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CYGANIK Miko³aj 2009-09-06

K1 2000m M m³

2 CYGANIK Miko³aj
( STUDNICKI-CYGANIK )
2009-09-06

K2 2000m M m³ (14)

3 CZOSNOWSKI Jan
( CZOSNOWSKI-ZIEMECKI )
2008-10-09

K2 2000m M m³ (14)

4 CZOSNOWSKI Jan 2008-10-09

K1 2000m M m³

5 GIERALOWSKI Jan
( GIERALOWSKI-KONSTANTY )
2009-12-27

K2 2000m M m³ (14)

6 GIERALOWSKI Jan 2009-12-27

K1 2000m M m³

7 KONSTANTY Jakub
( GIERALOWSKI-KONSTANTY )
2009-04-02

K2 2000m M m³ (14)

8 KONSTANTY Jakub 2009-04-02

K1 2000m M m³

9 STUDNICKI Alexander
( STUDNICKI-CYGANIK )
2009-01-09

K2 2000m M m³ (14)

10 STUDNICKI Alexander 2009-01-09

K1 2000m M m³

11 ZIEMECKI Nikodem 2008-09-30

K1 2000m M m³

12 ZIEMECKI Nikodem
( CZOSNOWSKI-ZIEMECKI )
2008-09-30

K2 2000m M m³ (14)

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chech³o Liczba zg³oszeń: 12 w tym osób ( 8 ) K-8 M-0
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 B£ASIOK Maria
( WID£OK-B£ASIOK )
2009-04-10

K2 2000m K m³ (14)

2 B£ASIOK Maria 2009-04-10

K1 2000m K m³

3 CYREK Zuzanna 2008-04-30

K1 2000m K m³

4 CYREK Zuzanna
( CYREK-GRUCA )
2008-04-30

K2 2000m K m³ (14)

5 GRUCA Natalia 2008-01-08

K1 2000m K m³

6 GRUCA Natalia
( CYREK-GRUCA )
2008-01-08

K2 2000m K m³ (14)

7 PRZYBY£A Magdalena
( PRZYBY£A-SZO£TYSIK )
2008-12-04

K2 2000m K m³ (14)

8 PRZYBY£A Magdalena 2008-12-04

K1 2000m K m³

9 SZOLC Sylwia
( SZOLC-ZORZYCKA )
2007-03-16

K2 2000m K m³ (14)

10 SZOLC Sylwia 2007-03-16

K1 2000m K m³

11 SZO£TYSIK Natalia
( PRZYBY£A-SZO£TYSIK )
2007-11-21

K2 2000m K m³ (14)

12 SZO£TYSIK Natalia 2007-11-21

K1 2000m K m³

13 WID£OK Kinga 2008-05-25

K1 2000m K m³

14 WID£OK Kinga
( WID£OK-B£ASIOK )
2008-05-25

K2 2000m K m³ (14)

15 ZORZYCKA Milena 2007-10-09

K1 2000m K m³

16 ZORZYCKA Milena
( SZOLC-ZORZYCKA )
2007-10-09

K2 2000m K m³ (14)

 
UKS ¦wierklaniec Liczba zg³oszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 08/SL/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FRANIELCZYK Dawid 2008-11-21

K1 2000m M m³

2 £UBKOWSKI Bartosz 2009-02-28

K1 2000m M m³

3 POGORZA£EK Dominika 2009-03-07

K1 2000m K m³