Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO 84 Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym
BYDGOSZCZ, 26-29-08-2021
Liczba zgłoszeń: 332 w tym osób ( 157 ) K-53 M-104
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 18 w tym osób ( 8 ) K-0 M-8
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 AMBROZIAK Denis
( BARSZCZEWSKI-WALULIK-AMBROZIAK-GROCHOWSKI )
1991-11-26

K4 1000m M

2 AMBROZIAK Denis
( WYSOCKI-AMBROZIAK )
1991-11-26

K2 200m M

3 AMBROZIAK Denis
( GRYGO-AMBROZIAK )
1991-11-26

K2 500m M

4 AMBROZIAK Denis
( BARSZCZEWSKI-WALULIK-AMBROZIAK-GROCHOWSKI )
1991-11-26

K4 500m M

5 BARSZCZEWSKI Łukasz
( BARSZCZEWSKI-WALULIK-AMBROZIAK-GROCHOWSKI )
2003-06-08

K4 1000m M

6 BARSZCZEWSKI Łukasz
( BARSZCZEWSKI-WALULIK )
2003-06-08

K2 500m M

7 BARSZCZEWSKI Łukasz
( BARSZCZEWSKI-GARBACZ )
2003-06-08

K2 200m M

8 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08

K1 5000m M

9 BARSZCZEWSKI Łukasz
( BARSZCZEWSKI-WALULIK-AMBROZIAK-GROCHOWSKI )
2003-06-08

K4 500m M

10 BARSZCZEWSKI Łukasz
( BARSZCZEWSKI-WYSOCKI )
2003-06-08

K2 1000m M

11 GARBACZ Karol
( GOWOROWSKI-GARBACZ )
1983-11-02

K2 200m M

12 GARBACZ Karol 1983-11-02

K1 5000m M

13 GARBACZ Karol
( GRYGO-GARBACZ-GARBACZ-WYSOCKI )
1983-11-02

K4 1000m M

14 GARBACZ Karol
( WYSOCKI-GARBACZ )
1983-11-02

K2 500m M

15 GARBACZ Karol
( GARBACZ-GARBACZ-WYSOCKI-GRYGO )
1983-11-02

K4 500m M

16 GARBACZ Marcin 1982-04-01

K1 200m M

17 GARBACZ Marcin
( GARBACZ-GARBACZ-WYSOCKI-GRYGO )
1982-04-01

K4 500m M

18 GARBACZ Marcin
( GRYGO-GARBACZ-GARBACZ-WYSOCKI )
1982-04-01

K4 1000m M

19 GARBACZ Marcin
( BARSZCZEWSKI-GARBACZ )
1982-04-01

K2 200m M

20 GROCHOWSKI Łukasz
( BARSZCZEWSKI-WALULIK-AMBROZIAK-GROCHOWSKI )
1981-04-07

K4 500m M

21 GROCHOWSKI Łukasz
( GOWOROWSKI-GARBACZ )
1981-04-07

K2 200m M

22 GROCHOWSKI Łukasz
( BARSZCZEWSKI-WALULIK-AMBROZIAK-GROCHOWSKI )
1981-04-07

K4 1000m M

23 GRYGO Patryk 1989-01-08

K1 200m M

24 GRYGO Patryk
( GARBACZ-GARBACZ-WYSOCKI-GRYGO )
1989-01-08

K4 500m M

25 GRYGO Patryk
( WALULIK-GRYGO )
1989-01-08

K2 200m M

26 GRYGO Patryk
( GRYGO-GARBACZ-GARBACZ-WYSOCKI )
1989-01-08

K4 1000m M

27 GRYGO Patryk
( GRYGO-AMBROZIAK )
1989-01-08

K2 500m M

28 WALULIK Mikołaj
( WALULIK-GRYGO )
2003-08-13

K2 200m M

29 WALULIK Mikołaj
( BARSZCZEWSKI-WALULIK-AMBROZIAK-GROCHOWSKI )
2003-08-13

K4 500m M

30 WALULIK Mikołaj 2003-08-13

K1 500m M

31 WALULIK Mikołaj
( BARSZCZEWSKI-WALULIK-AMBROZIAK-GROCHOWSKI )
2003-08-13

K4 1000m M

32 WALULIK Mikołaj
( BARSZCZEWSKI-WALULIK )
2003-08-13

K2 500m M

33 WYSOCKI Adam
( WYSOCKI-GARBACZ )
1974-12-23

K2 500m M

34 WYSOCKI Adam
( BARSZCZEWSKI-WYSOCKI )
1974-12-23

K2 1000m M

35 WYSOCKI Adam
( GRYGO-GARBACZ-GARBACZ-WYSOCKI )
1974-12-23

K4 1000m M

36 WYSOCKI Adam
( GARBACZ-GARBACZ-WYSOCKI-GRYGO )
1974-12-23

K4 500m M

37 WYSOCKI Adam
( WYSOCKI-AMBROZIAK )
1974-12-23

K2 200m M

38 WYSOCKI Adam 1974-12-23

K1 5000m M

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 31 w tym osób ( 18 ) K-6 M-12
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Sebastian
( ALEKSANDROWICZ-KITEWSKI-KRZYŻANOWSKI-ZEZULA )
2000-06-16

C4 500m M

2 ALEKSANDROWICZ Sebastian 2000-06-16

C1 500m M

3 CZERWIŃSKI Jakub
( CZERWIŃSKI-KWASIGROCH-PALMOWSKI-TYMEK )
2005-07-12

C4 1000m M

4 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05

K1 500m M

5 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05

K1 1000m M

6 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05

K1 5000m M

7 DOMAGAŁA Kacper
( DOMAGAŁA-ORLIKOWSKI )
2002-01-05

K2 500m M

8 DOMAGAŁA Kacper
( DOMAGAŁA-ORLIKOWSKI )
2002-01-05

K2 1000m M

9 GAPSKA Nicole
( GAPSKA-GÓRSKA )
2000-06-03

K2 1000m K

10 GÓRSKA Julia
( GAPSKA-GÓRSKA )
2001-12-27

K2 1000m K

11 GÓRSKA Julia
( OSTROWSKA-GÓRSKA-PUTTO-KOŁODZIEJCZYK )
2001-12-27

K4 500m K

12 KITEWSKI Aleksander
( ZEZULA-KITEWSKI )
1996-02-14

C2 1000m M

13 KITEWSKI Aleksander
( KITEWSKI-ZEZULA )
1996-02-14

C2 500m M

14 KITEWSKI Aleksander
( ALEKSANDROWICZ-KITEWSKI-KRZYŻANOWSKI-ZEZULA )
1996-02-14

C4 500m M

15 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14

C1 200m M

16 KITEWSKI Aleksander
( ZEZULA-KITEWSKI )
1996-02-14

C2 200m M

17 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07

K1 200m K

18 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna
( OSTROWSKA-KOŁODZIEJCZYK )
1998-04-07

K2 200m K

19 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07

K1 500m K

20 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna
( OSTROWSKA-GÓRSKA-PUTTO-KOŁODZIEJCZYK )
1998-04-07

K4 500m K

21 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 500m M

22 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 1000m M

23 KRZYŻANOWSKI Krystian
( ALEKSANDROWICZ-KITEWSKI-KRZYŻANOWSKI-ZEZULA )
2002-06-12

C4 500m M

24 KWASIGROCH Radosław
( CZERWIŃSKI-KWASIGROCH-PALMOWSKI-TYMEK )
1997-02-11

C4 1000m M

25 ORLIKOWSKI Paweł
( DOMAGAŁA-ORLIKOWSKI )
1999-09-23

K2 500m M

26 ORLIKOWSKI Paweł
( DOMAGAŁA-ORLIKOWSKI )
1999-09-23

K2 1000m M

27 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23

K1 500m M

28 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23

K1 5000m M

29 OSTROWSKA Sandra
( OSTROWSKA-PUTTO )
2000-01-19

K2 500m K

30 OSTROWSKA Sandra
( OSTROWSKA-GÓRSKA-PUTTO-KOŁODZIEJCZYK )
2000-01-19

K4 500m K

31 OSTROWSKA Sandra
( OSTROWSKA-KOŁODZIEJCZYK )
2000-01-19

K2 200m K

32 PALMOWSKI Marcin
( CZERWIŃSKI-KWASIGROCH-PALMOWSKI-TYMEK )
2006-05-10

C4 1000m M

33 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23

K1 1000m M

34 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23

K1 5000m M

35 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23

K1 200m M

36 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23

K1 500m M

37 PUTTO Dominika
( OSTROWSKA-GÓRSKA-PUTTO-KOŁODZIEJCZYK )
1995-12-29

K4 500m K

38 PUTTO Dominika
( WIŚNIEWSKA-PUTTO )
1995-12-29

K2 200m K

39 PUTTO Dominika 1995-12-29

K1 200m K

40 PUTTO Dominika
( OSTROWSKA-PUTTO )
1995-12-29

K2 500m K

41 ŚLIWA Jakub 1998-03-08

K1 500m M

42 ŚLIWA Jakub 1998-03-08

K1 1000m M

43 TYMEK Kamil
( CZERWIŃSKI-KWASIGROCH-PALMOWSKI-TYMEK )
2006-04-06

C4 1000m M

44 WIŚNIEWSKA Helena
( WIŚNIEWSKA-PUTTO )
1999-04-18

K2 200m K

45 WIŚNIEWSKA Helena 1999-04-18

K1 200m K

46 ZEZULA Norman
( ZEZULA-KITEWSKI )
1999-06-08

C2 200m M

47 ZEZULA Norman
( ZEZULA-KITEWSKI )
1999-06-08

C2 1000m M

48 ZEZULA Norman
( ALEKSANDROWICZ-KITEWSKI-KRZYŻANOWSKI-ZEZULA )
1999-06-08

C4 500m M

49 ZEZULA Norman
( KITEWSKI-ZEZULA )
1999-06-08

C2 500m M

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BORUCKI Alex 2006-06-04

K1 1000m M

2 BORUCKI Alex
( KĄKOL-BORUCKI )
2006-06-04

Mixed K2 200m

3 KACZMAREK Paweł 1995-09-08

K1 500m M

4 KACZMAREK Paweł 1995-09-08

K1 200m M

5 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 500m K

6 KĄKOL Adrianna
( KĄKOL-BORUCKI )
2001-09-09

Mixed K2 200m

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 16 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman 2000-10-15

C1 500m M

2 BERKO Herman 2000-10-15

C1 1000m M

3 BERKO Herman 2000-10-15

C1 5000m M

4 BERKO Herman
( BERKO-KOLIADYCH )
2000-10-15

C2 1000m M

5 BERKO Herman
( BERKO-KOLIADYCH )
2000-10-15

C2 500m M

6 BERKO Herman 2000-10-15

C1 200m M

7 FULKO Fryderyk 1999-04-10

K1 1000m M

8 FULKO Fryderyk 1999-04-10

K1 5000m M

9 FULKO Fryderyk
( FULKO-PIECZURO )
1999-04-10

K2 500m M

10 FULKO Fryderyk
( FULKO-PIECZURO )
1999-04-10

K2 1000m M

11 KOLIADYCH Oleksii
( BERKO-KOLIADYCH )
1998-02-27

C2 500m M

12 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27

C1 200m M

13 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27

C1 500m M

14 KOLIADYCH Oleksii
( BERKO-KOLIADYCH )
1998-02-27

C2 1000m M

15 PIECZURO Krzysztof
( FULKO-PIECZURO )
2002-02-16

K2 500m M

16 PIECZURO Krzysztof
( FULKO-PIECZURO )
2002-02-16

K2 1000m M

17 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 5000m M

18 SIWIEC Sławomir 1992-06-10

K1 500m M

19 SIWIEC Sławomir 1992-06-10

K1 1000m M

20 SIWIEC Sławomir 1992-06-10

K1 5000m M

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 500m M

2 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 1000m M

3 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 5000m M

4 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 200m M

5 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28

K1 200m K

6 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28

K1 500m K

7 OLSZEWSKA Julia
( OLSZEWSKA-PUŁAWSKA )
2000-10-28

K2 500m K

8 PUŁAWSKA Anna
( OLSZEWSKA-PUŁAWSKA )
1996-02-07

K2 500m K

9 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07

K1 200m K

10 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07

K1 500m K

 
azs.awf.katowice.pl
KS AZS-AWF Katowice Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 02/SL/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURZYM Marcin
( CADER-BURZYM )
1999-11-11

Mixed K2 200m

2 BURZYM Marcin
( CZAJA-BURZYM-WOLNY-SOBALA )
1999-11-11

K4 1000m M

3 BURZYM Marcin
( BURZYM-CZAJA-TOMYŚLAK-WOLNY )
1999-11-11

K4 500m M

4 BURZYM Marcin
( BURZYM-WOLNY )
1999-11-11

K2 500m M

5 CADER Aleksandra
( CADER-SZEWCZYK )
1998-05-07

K2 200m K

6 CADER Aleksandra
( CADER-BURZYM )
1998-05-07

Mixed K2 200m

7 CZAJA Paweł
( CZAJA-BURZYM-WOLNY-SOBALA )
1997-01-18

K4 1000m M

8 CZAJA Paweł
( BURZYM-CZAJA-TOMYŚLAK-WOLNY )
1997-01-18

K4 500m M

9 FRANCIK Janina
( FRANCIK-SZEWCZYK )
2000-12-22

K2 1000m K

10 FRANCIK Janina
( SZEWCZYK-FRANCIK )
2000-12-22

K2 500m K

11 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07

K1 500m K

12 ISKRZYCKA Justyna
( ISKRZYCKA-TOMYŚLAK )
1997-11-07

Mixed K2 200m

13 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07

K1 1000m K

14 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 200m M

15 SOBALA Dastin
( CZAJA-BURZYM-WOLNY-SOBALA )
2002-04-19

K4 1000m M

16 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 5000m M

17 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 500m M

18 SZEWCZYK Patrycja
( CADER-SZEWCZYK )
2002-04-24

K2 200m K

19 SZEWCZYK Patrycja
( SZEWCZYK-FRANCIK )
2002-04-24

K2 500m K

20 SZEWCZYK Patrycja
( FRANCIK-SZEWCZYK )
2002-04-24

K2 1000m K

21 TOMYŚLAK Kamil
( TOMYŚLAK-WOLNY )
1998-07-23

K2 200m M

22 TOMYŚLAK Kamil
( ISKRZYCKA-TOMYŚLAK )
1998-07-23

Mixed K2 200m

23 TOMYŚLAK Kamil
( BURZYM-CZAJA-TOMYŚLAK-WOLNY )
1998-07-23

K4 500m M

24 WOLNY Paweł
( BURZYM-CZAJA-TOMYŚLAK-WOLNY )
1999-10-15

K4 500m M

25 WOLNY Paweł
( TOMYŚLAK-WOLNY )
1999-10-15

K2 200m M

26 WOLNY Paweł
( BURZYM-WOLNY )
1999-10-15

K2 500m M

27 WOLNY Paweł
( CZAJA-BURZYM-WOLNY-SOBALA )
1999-10-15

K4 1000m M

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 36 w tym osób ( 20 ) K-8 M-12
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 5000m K

2 ANTOS Adrianna
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 500m K

3 ANTOS Adrianna
( ANTOS-DOROZIŃSKA )
2000-03-28

C2 200m K

4 ANTOS Ewelina
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 500m K

5 ANTOS Ewelina
( MENDELSKA-ANTOS )
2000-03-28

C2 200m K

6 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 5000m K

7 ANTOS Ewelina
( ANTOS-HOŁDAK )
2000-03-28

Mixed C2 200m

8 BARNIAK Tomasz
( GLUZA-POLACZEK-BARNIAK-HOŁDAK )
1995-03-06

C4 1000m M

9 BARNIAK Tomasz
( GLUZA-HOŁDAK-BARNIAK-POLACZEK )
1995-03-06

C4 500m M

10 BARNIAK Tomasz
( BARNIAK-GLUZA )
1995-03-06

C2 1000m M

11 BARNIAK Tomasz
( SZPERKIEWICZ-BARNIAK )
1995-03-06

Mixed C2 200m

12 BARNIAK Tomasz 1995-03-06

C1 500m M

13 CHIRILENCO Robert
( KUJAWA-KUKUŁA-CHIRILENCO-SOENKE )
2005-11-27

C4 500m M

14 CHIRILENCO Robert
( KUJAWA-KUKUŁA-CHIRILENCO-SOENKE )
2005-11-27

C4 1000m M

15 DOROZIŃSKA Justyna
( DOROZIŃSKA-SZOLC )
2001-03-06

C2 500m K

16 DOROZIŃSKA Justyna
( ANTOS-DOROZIŃSKA )
2001-03-06

C2 200m K

17 DOROZIŃSKA Justyna
( DOROZIŃSKA-POLACZEK )
2001-03-06

Mixed C2 200m

18 GLUZA Patryk
( GLUZA-HOŁDAK-BARNIAK-POLACZEK )
1995-07-11

C4 500m M

19 GLUZA Patryk
( POLACZEK-GLUZA )
1995-07-11

C2 500m M

20 GLUZA Patryk
( MENDELSKA-GLUZA )
1995-07-11

Mixed C2 200m

21 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 5000m M

22 GLUZA Patryk
( BARNIAK-GLUZA )
1995-07-11

C2 1000m M

23 GLUZA Patryk
( GLUZA-POLACZEK-BARNIAK-HOŁDAK )
1995-07-11

C4 1000m M

24 HOŁDAK Krystian
( ANTOS-HOŁDAK )
2002-04-22

Mixed C2 200m

25 HOŁDAK Krystian
( GLUZA-POLACZEK-BARNIAK-HOŁDAK )
2002-04-22

C4 1000m M

26 HOŁDAK Krystian
( GLUZA-HOŁDAK-BARNIAK-POLACZEK )
2002-04-22

C4 500m M

27 KUJAWA Piotr
( KUJAWA-KUKUŁA-CHIRILENCO-SOENKE )
2004-05-08

C4 1000m M

28 KUJAWA Piotr
( SZOLC-KUJAWA )
2004-05-08

Mixed C2 200m

29 KUJAWA Piotr
( KUJAWA-KUKUŁA-CHIRILENCO-SOENKE )
2004-05-08

C4 500m M

30 KUKUŁA Alan
( KUJAWA-KUKUŁA-CHIRILENCO-SOENKE )
2003-10-28

C4 500m M

31 KUKUŁA Alan
( KUJAWA-KUKUŁA-CHIRILENCO-SOENKE )
2003-10-28

C4 1000m M

32 KUKUŁA Alan
( ŁOBOZIAK-KUKUŁA )
2003-10-28

Mixed C2 200m

33 ŁOBOZIAK Elżbieta
( MUSIALSKA-ŁOBOZIAK )
2002-07-30

C2 200m K

34 ŁOBOZIAK Elżbieta
( ŁOBOZIAK-KUKUŁA )
2002-07-30

Mixed C2 200m

35 ŁOBOZIAK Elżbieta
( MUSIALSKA-ŁOBOZIAK )
2002-07-30

C2 500m K

36 MALINOWSKI Dastin
( MALINOWSKI-RZEPCZYŃSKI )
2002-11-11

K2 1000m M

37 MENDELSKA Patrycja
( SZPERKIEWICZ-MENDELSKA )
2001-09-29

C2 500m K

38 MENDELSKA Patrycja
( MENDELSKA-GLUZA )
2001-09-29

Mixed C2 200m

39 MENDELSKA Patrycja
( MENDELSKA-ANTOS )
2001-09-29

C2 200m K

40 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 500m K

41 MUSIALSKA Wiktoria
( MUSIALSKA-ŁOBOZIAK )
2002-08-31

C2 500m K

42 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 200m K

43 MUSIALSKA Wiktoria
( MUSIALSKA-ŁOBOZIAK )
2002-08-31

C2 200m K

44 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 1000m M

45 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 5000m M

46 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 200m M

47 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 500m M

48 POLACZEK Miłosz
( DOROZIŃSKA-POLACZEK )
2002-01-20

Mixed C2 200m

49 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 500m M

50 POLACZEK Miłosz
( POLACZEK-GLUZA )
2002-01-20

C2 500m M

51 POLACZEK Miłosz
( GLUZA-POLACZEK-BARNIAK-HOŁDAK )
2002-01-20

C4 1000m M

52 POLACZEK Miłosz
( GLUZA-HOŁDAK-BARNIAK-POLACZEK )
2002-01-20

C4 500m M

53 RZEPCZYŃSKI Dominik
( MALINOWSKI-RZEPCZYŃSKI )
1999-04-19

K2 1000m M

54 SOENKE Eryk
( KUJAWA-KUKUŁA-CHIRILENCO-SOENKE )
2005-07-07

C4 500m M

55 SOENKE Eryk
( KUJAWA-KUKUŁA-CHIRILENCO-SOENKE )
2005-07-07

C4 1000m M

56 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 200m M

57 SZOLC Klaudia
( SZOLC-SZPERKIEWICZ )
2002-11-30

C2 200m K

58 SZOLC Klaudia
( DOROZIŃSKA-SZOLC )
2002-11-30

C2 500m K

59 SZOLC Klaudia
( SZOLC-KUJAWA )
2002-11-30

Mixed C2 200m

60 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 200m K

61 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 500m K

62 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 5000m K

63 SZPERKIEWICZ Katarzyna
( SZPERKIEWICZ-BARNIAK )
2001-05-23

Mixed C2 200m

64 SZPERKIEWICZ Katarzyna
( SZPERKIEWICZ-MENDELSKA )
2001-05-23

C2 500m K

65 SZPERKIEWICZ Katarzyna
( SZOLC-SZPERKIEWICZ )
2001-05-23

C2 200m K

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 22 w tym osób ( 12 ) K-6 M-6
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CYRULEWSKA Klaudia
( CYRULEWSKA-KLATT-LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
1998-01-12

K4 500m K

2 CYRULEWSKA Klaudia
( KLATT-CYRULEWSKA )
1998-01-12

K2 500m K

3 GRONEK Sara 1999-11-17

K1 5000m K

4 GRONEK Sara
( GRONEK-KLEMCZAK )
1999-11-17

K2 200m K

5 GRONEK Sara
( GRONEK-SOWA )
1999-11-17

Mixed K2 200m

6 GRONEK Sara
( GRONEK-KLEMCZAK )
1999-11-17

K2 1000m K

7 GRONEK Sara 1999-11-17

K1 1000m K

8 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 5000m M

9 JANISZEWSKI Tomasz
( JANISZEWSKI-NOWAKOWSKI-KAJDANEK-WITCZAK )
2003-08-16

K4 500m M

10 JANISZEWSKI Tomasz
( JANISZEWSKI-SOWA )
2003-08-16

K2 200m M

11 KAJDANEK Jarosław
( JANISZEWSKI-NOWAKOWSKI-KAJDANEK-WITCZAK )
2004-11-03

K4 500m M

12 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 200m M

13 KAJDANEK Jarosław
( KLATT-KAJDANEK )
2004-11-03

Mixed K2 200m

14 KLATT Martyna
( CYRULEWSKA-KLATT-LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
1999-02-04

K4 500m K

15 KLATT Martyna
( KLATT-KAJDANEK )
1999-02-04

Mixed K2 200m

16 KLATT Martyna
( KLATT-CYRULEWSKA )
1999-02-04

K2 500m K

17 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 1000m K

18 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 5000m K

19 KLEMCZAK Oliwia
( GRONEK-KLEMCZAK )
2004-02-12

K2 200m K

20 KLEMCZAK Oliwia
( GRONEK-KLEMCZAK )
2004-02-12

K2 1000m K

21 KULCZYŃSKI Patryk
( KULCZYŃSKI-NOWAKOWSKI )
1995-04-20

K2 200m M

22 KULCZYŃSKI Patryk 1995-04-20

K1 500m M

23 LEBIODA Patrycja
( LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
2001-10-14

K2 1000m K

24 LEBIODA Patrycja
( CYRULEWSKA-KLATT-LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
2001-10-14

K4 500m K

25 LEBIODA Patrycja
( LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
2001-10-14

K2 200m K

26 NOWAKOWSKI Robert
( KULCZYŃSKI-NOWAKOWSKI )
1998-02-10

K2 200m M

27 NOWAKOWSKI Robert
( JANISZEWSKI-NOWAKOWSKI-KAJDANEK-WITCZAK )
1998-02-10

K4 500m M

28 SOWA Mateusz
( JANISZEWSKI-SOWA )
1999-02-25

K2 200m M

29 SOWA Mateusz 1999-02-25

K1 1000m M

30 SOWA Mateusz 1999-02-25

K1 5000m M

31 SOWA Mateusz
( GRONEK-SOWA )
1999-02-25

Mixed K2 200m

32 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 1000m M

33 WITCZAK Sławomir
( JANISZEWSKI-NOWAKOWSKI-KAJDANEK-WITCZAK )
1997-07-23

K4 500m M

34 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 500m M

35 WOJCIECHOWSKA Natalia
( LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
2002-07-11

K2 200m K

36 WOJCIECHOWSKA Natalia
( LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
2002-07-11

K2 1000m K

37 WOJCIECHOWSKA Natalia
( CYRULEWSKA-KLATT-LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
2002-07-11

K4 500m K

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 1000m M

2 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 500m M

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 27 w tym osób ( 13 ) K-5 M-8
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FECHNER Luiza
( FECHNER-NOWACZYK )
2003-10-14

Mixed C2 200m

2 HENECZKOWSKA Joanna
( HENECZKOWSKA-SKORUPIŃSKA )
1998-08-17

K2 200m K

3 HENECZKOWSKA Joanna
( HENECZKOWSKA-NAJA-PUŁAWSKA-SKORUPIŃSKA )
1998-08-17

K4 500m K

4 HENECZKOWSKA Joanna
( HENECZKOWSKA-PUŁAWSKA )
1998-08-17

K2 1000m K

5 MICHALSKI Jakub
( MICHALSKI-NOWACKI-WECKWERT-TRACZ )
1998-09-25

K4 500m M

6 NAJA Karolina 1990-02-05

K1 500m K

7 NAJA Karolina
( NAJA-PUŁAWSKA )
1990-02-05

K2 200m K

8 NAJA Karolina
( NAJA-PUŁAWSKA )
1990-02-05

K2 500m K

9 NAJA Karolina
( HENECZKOWSKA-NAJA-PUŁAWSKA-SKORUPIŃSKA )
1990-02-05

K4 500m K

10 NOWACKI Marcin
( MICHALSKI-NOWACKI-WECKWERT-TRACZ )
2002-02-27

K4 500m M

11 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 500m M

12 NOWACKI Marcin
( NOWACKI-PIECH )
2002-02-27

K2 200m M

13 NOWACKI Marcin
( NOWACKI-PIECH )
2002-02-27

K2 500m M

14 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 200m M

15 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 500m M

16 NOWACZYK Remigiusz
( WITKOWSKI-NOWACZYK )
1998-02-23

C2 500m M

17 NOWACZYK Remigiusz
( WITKOWSKI-NOWACZYK )
1998-02-23

C2 200m M

18 NOWACZYK Remigiusz
( FECHNER-NOWACZYK )
1998-02-23

Mixed C2 200m

19 PIECH Jacek
( NOWACKI-PIECH )
2002-04-04

K2 200m M

20 PIECH Jacek
( NOWACKI-PIECH )
2002-04-04

K2 500m M

21 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 200m M

22 PIECH Jacek
( PUŁAWSKA-PIECH )
2002-04-04

Mixed K2 200m

23 PUŁAWSKA Małgorzata
( PUŁAWSKA-PIECH )
1996-02-07

Mixed K2 200m

24 PUŁAWSKA Małgorzata
( NAJA-PUŁAWSKA )
1996-02-07

K2 200m K

25 PUŁAWSKA Małgorzata
( NAJA-PUŁAWSKA )
1996-02-07

K2 500m K

26 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07

K1 500m K

27 PUŁAWSKA Małgorzata
( HENECZKOWSKA-NAJA-PUŁAWSKA-SKORUPIŃSKA )
1996-02-07

K4 500m K

28 PUŁAWSKA Małgorzata
( HENECZKOWSKA-PUŁAWSKA )
1996-02-07

K2 1000m K

29 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29

K1 500m K

30 SKORUPIŃSKA Angelika
( HENECZKOWSKA-NAJA-PUŁAWSKA-SKORUPIŃSKA )
1999-11-29

K4 500m K

31 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29

K1 1000m K

32 SKORUPIŃSKA Angelika
( HENECZKOWSKA-SKORUPIŃSKA )
1999-11-29

K2 200m K

33 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29

K1 200m K

34 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 500m M

35 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 1000m M

36 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 5000m M

37 TRACZ Wojciech
( TRACZ-WECKWERT )
1999-01-29

K2 500m M

38 TRACZ Wojciech
( MICHALSKI-NOWACKI-WECKWERT-TRACZ )
1999-01-29

K4 500m M

39 WECKWERT Filip
( MICHALSKI-NOWACKI-WECKWERT-TRACZ )
1999-04-24

K4 500m M

40 WECKWERT Filip
( TRACZ-WECKWERT )
1999-04-24

K2 500m M

41 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 500m M

42 WITKOWSKI Łukasz
( WITKOWSKI-NOWACZYK )
1996-02-25

C2 500m M

43 WITKOWSKI Łukasz
( WITKOWSKI-NOWACZYK )
1996-02-25

C2 200m M

44 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 200m M

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 5000m M

2 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 1000m M

3 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 500m K

4 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 5000m K

5 GRZELKIEWICZ Paulina
( GRZELKIEWICZ-STANNY )
1999-06-12

C2 500m K

6 GRZELKIEWICZ Paulina
( GRZELKIEWICZ-STANNY )
1999-06-12

C2 200m K

7 STANNY Magda
( GRZELKIEWICZ-STANNY )
1993-03-14

C2 200m K

8 STANNY Magda 1993-03-14

C1 200m K

9 STANNY Magda 1993-03-14

C1 500m K

10 STANNY Magda
( GRZELKIEWICZ-STANNY )
1993-03-14

C2 500m K

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ZAWADZKA Julia 2001-03-13

C1 5000m K

 
kayaksportclub.pl
KSC Olsztyn Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/WN/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUSTRA Kamil 2003-06-25

K1 1000m M

2 KUSTRA Kamil 2003-06-25

K1 200m M

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRABOWSKI Dawid
( HAPKIE-GRABOWSKI-PROKOPCZUK-ZIELIŃSKI )
2003-04-18

C4 1000m M

2 GRABOWSKI Dawid
( GRABOWSKI-HAPKIE-ZIELIŃSKI-LEWANDOWSKI )
2003-04-18

C4 500m M

3 HAPKIE Jakub
( HAPKIE-GRABOWSKI-PROKOPCZUK-ZIELIŃSKI )
2004-01-23

C4 1000m M

4 HAPKIE Jakub
( GRABOWSKI-HAPKIE-ZIELIŃSKI-LEWANDOWSKI )
2004-01-23

C4 500m M

5 LEWANDOWSKI Artur
( GRABOWSKI-HAPKIE-ZIELIŃSKI-LEWANDOWSKI )
1972-11-13

C4 500m M

6 PROKOPCZUK Paweł
( HAPKIE-GRABOWSKI-PROKOPCZUK-ZIELIŃSKI )
2005-10-28

C4 1000m M

7 ZIELIŃSKI Jakub
( GRABOWSKI-HAPKIE-ZIELIŃSKI-LEWANDOWSKI )
2003-01-14

C4 500m M

8 ZIELIŃSKI Jakub
( HAPKIE-GRABOWSKI-PROKOPCZUK-ZIELIŃSKI )
2003-01-14

C4 1000m M

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01

K1 500m K

2 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01

K1 5000m K

3 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01

K1 200m K

 
KU AZS Politechnika Opolska Liczba zgłoszeń: 50 w tym osób ( 16 ) K-7 M-9
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona w roku :

2022

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06

K1 5000m M

2 BIL Michał 1997-01-06

K1 1000m M

3 BIL Michał 1997-01-06

K1 500m M

4 BIL Michał
( MARKIEWICZ-BIL )
1997-01-06

Mixed K2 200m

5 BIL Michał 1997-01-06

K1 200m M

6 BIL Michał
( BIL-MORAWSKI-KRZYŻEWICZ-ROSŁANIEC )
1997-01-06

K4 500m M

7 BIL Michał
( BIL-MORAWSKI-ROSŁANIEC-KRZYŻEWICZ )
1997-01-06

K4 1000m M

8 BIL Michał
( BIL-MORAWSKI )
1997-01-06

K2 1000m M

9 BIL Michał
( BIL-MORAWSKI )
1997-01-06

K2 500m M

10 BORGIEŁ Mateusz
( BORGIEŁ-ZUCHORA )
1997-08-05

C2 200m M

11 BORGIEŁ Mateusz
( BORGIEŁ-ZUCHORA )
1997-08-05

C2 1000m M

12 BORGIEŁ Mateusz
( ZUCHORA-BORGIEŁ )
1997-08-05

C2 500m M

13 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 5000m M

14 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 1000m M

15 BORGIEŁ Mateusz
( ZUCHORA-RUCZYŃSKI-ŁUBNIEWSKI-BORGIEŁ )
1997-08-05

C4 1000m M

16 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 500m M

17 BORGIEŁ Mateusz
( ZUCHORA-ŚLIWIŃSKI-ŁUBNIEWSKI-BORGIEŁ )
1997-08-05

C4 500m M

18 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01

C1 5000m K

19 JACEWICZ Aleksandra
( JACEWICZ-ŚLIWIŃSKI )
2000-08-01

Mixed C2 200m

20 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01

C1 200m K

21 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01

C1 500m K

22 JASZCZYŃSKA Zuzanna
( JASZCZYŃSKA-MARKIEWICZ-SZCZEPANEK-WITKOWSKA )
1995-02-06

K4 500m K

23 JASZCZYŃSKA Zuzanna
( JASZCZYŃSKA-WITKOWSKA )
1995-02-06

K2 1000m K

24 JASZCZYŃSKA Zuzanna
( JASZCZYŃSKA-MARKIEWICZ )
1995-02-06

K2 200m K

25 KRZYŻEWICZ Roman
( BIL-MORAWSKI-KRZYŻEWICZ-ROSŁANIEC )
2003-10-12

K4 500m M

26 KRZYŻEWICZ Roman
( ROSŁANIEC-KRZYŻEWICZ )
2003-10-12

K2 200m M

27 KRZYŻEWICZ Roman
( BIL-MORAWSKI-ROSŁANIEC-KRZYŻEWICZ )
2003-10-12

K4 1000m M

28 ŁUBNIEWSKI Michał
( ZUCHORA-ŚLIWIŃSKI-ŁUBNIEWSKI-BORGIEŁ )
1993-10-20

C4 500m M

29 ŁUBNIEWSKI Michał
( ŚLIWIŃSKI-ŁUBNIEWSKI )
1993-10-20

C2 200m M

30 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20

C1 200m M

31 ŁUBNIEWSKI Michał
( ŁUBNIEWSKI-ŚLIWIŃSKI )
1993-10-20

C2 500m M

32 ŁUBNIEWSKI Michał
( ZUCHORA-RUCZYŃSKI-ŁUBNIEWSKI-BORGIEŁ )
1993-10-20

C4 1000m M

33 MARKIEWICZ Karolina
( JASZCZYŃSKA-MARKIEWICZ )
1993-09-04

K2 200m K

34 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04

K1 1000m K

35 MARKIEWICZ Karolina
( MARKIEWICZ-MARKIEWICZ )
1993-09-04

K2 1000m K

36 MARKIEWICZ Karolina
( JASZCZYŃSKA-MARKIEWICZ-SZCZEPANEK-WITKOWSKA )
1993-09-04

K4 500m K

37 MARKIEWICZ Paulina
( MARKIEWICZ-MARKIEWICZ )
1998-08-28

K2 1000m K

38 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28

K1 200m K

39 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28

K1 500m K

40 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28

K1 5000m K

41 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28

K1 1000m K

42 MARKIEWICZ Paulina
( MARKIEWICZ-BIL )
1998-08-28

Mixed K2 200m

43 MIELNIK Anna
( SZCZEPANEK-MIELNIK )
2002-06-28

K2 1000m K

44 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 200m K

45 MIELNIK Anna
( MIELNIK-MORAWSKI )
2002-06-28

Mixed K2 200m

46 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 500m K

47 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 500m M

48 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 1000m M

49 MORAWSKI Piotr
( BIL-MORAWSKI-KRZYŻEWICZ-ROSŁANIEC )
1999-03-14

K4 500m M

50 MORAWSKI Piotr
( BIL-MORAWSKI )
1999-03-14

K2 1000m M

51 MORAWSKI Piotr
( MIELNIK-MORAWSKI )
1999-03-14

Mixed K2 200m

52 MORAWSKI Piotr
( BIL-MORAWSKI-ROSŁANIEC-KRZYŻEWICZ )
1999-03-14

K4 1000m M

53 MORAWSKI Piotr
( BIL-MORAWSKI )
1999-03-14

K2 500m M

54 ROSŁANIEC Cezary
( BIL-MORAWSKI-ROSŁANIEC-KRZYŻEWICZ )
2004-02-10

K4 1000m M

55 ROSŁANIEC Cezary
( BIL-MORAWSKI-KRZYŻEWICZ-ROSŁANIEC )
2004-02-10

K4 500m M

56 ROSŁANIEC Cezary
( ROSŁANIEC-KRZYŻEWICZ )
2004-02-10

K2 200m M

57 RUCZYŃSKI Marcin 1980-05-14

C1 500m M

58 RUCZYŃSKI Marcin
( ZUCHORA-RUCZYŃSKI-ŁUBNIEWSKI-BORGIEŁ )
1980-05-14

C4 1000m M

59 RUCZYŃSKI Marcin 1980-05-14

C1 200m M

60 SZCZEPANEK Emilia
( WITKOWSKA-SZCZEPANEK )
2000-11-08

K2 500m K

61 SZCZEPANEK Emilia 2000-11-08

K1 1000m K

62 SZCZEPANEK Emilia
( SZCZEPANEK-MIELNIK )
2000-11-08

K2 1000m K

63 SZCZEPANEK Emilia 2000-11-08

K1 5000m K

64 SZCZEPANEK Emilia
( JASZCZYŃSKA-MARKIEWICZ-SZCZEPANEK-WITKOWSKA )
2000-11-08

K4 500m K

65 ŚLIWIŃSKI Arsen
( ŚLIWIŃSKI-ŁUBNIEWSKI )
1996-04-03

C2 200m M

66 ŚLIWIŃSKI Arsen 1996-04-03

C1 200m M

67 ŚLIWIŃSKI Arsen
( ZUCHORA-ŚLIWIŃSKI-ŁUBNIEWSKI-BORGIEŁ )
1996-04-03

C4 500m M

68 ŚLIWIŃSKI Arsen 1996-04-03

C1 500m M

69 ŚLIWIŃSKI Arsen
( JACEWICZ-ŚLIWIŃSKI )
1996-04-03

Mixed C2 200m

70 ŚLIWIŃSKI Arsen
( ŁUBNIEWSKI-ŚLIWIŃSKI )
1996-04-03

C2 500m M

71 WITKOWSKA Marta
( JASZCZYŃSKA-MARKIEWICZ-SZCZEPANEK-WITKOWSKA )
1999-05-19

K4 500m K

72 WITKOWSKA Marta
( WITKOWSKA-SZCZEPANEK )
1999-05-19

K2 500m K

73 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 1000m K

74 WITKOWSKA Marta
( JASZCZYŃSKA-WITKOWSKA )
1999-05-19

K2 1000m K

75 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 5000m K

76 ZUCHORA Mateusz
( ZUCHORA-ŚLIWIŃSKI-ŁUBNIEWSKI-BORGIEŁ )
1992-08-10

C4 500m M

77 ZUCHORA Mateusz 1992-08-10

C1 5000m M

78 ZUCHORA Mateusz
( ZUCHORA-BORGIEŁ )
1992-08-10

C2 500m M

79 ZUCHORA Mateusz
( BORGIEŁ-ZUCHORA )
1992-08-10

C2 1000m M

80 ZUCHORA Mateusz
( BORGIEŁ-ZUCHORA )
1992-08-10

C2 200m M

81 ZUCHORA Mateusz
( ZUCHORA-RUCZYŃSKI-ŁUBNIEWSKI-BORGIEŁ )
1992-08-10

C4 1000m M

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MAJERSKA Anna
( MAJERSKA-MAJERSKI )
1986-09-12

Mixed K2 200m

2 MAJERSKI Krzystof
( MAJERSKA-MAJERSKI )
1987-02-18

Mixed K2 200m

3 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 1000m K

4 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 5000m K

5 MOSKOWICZ Dorota
( MOSKOWICZ-WIERUSZEWSKI )
2001-10-27

Mixed K2 200m

6 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 500m K

7 WIERUSZEWSKI Wiktor
( MOSKOWICZ-WIERUSZEWSKI )
1996-02-23

Mixed K2 200m

8 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 500m M

9 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 1000m M

10 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 5000m M

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 17 w tym osób ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BYRDEK Dawid
( BYRDEK-JANUSZ-LESZCZYŃSKI-PILARZ )
1999-03-16

K4 500m M

2 BYRDEK Dawid
( BYRDEK-PILARZ )
1999-03-16

K2 1000m M

3 BYRDEK Dawid
( BYRDEK-DREWNIAK-JANUSZ-LESZCZYŃSKI )
1999-03-16

K4 1000m M

4 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 5000m M

5 CZECH Julia
( CZECH-LESZCZYŃSKI )
2004-06-17

Mixed K2 200m

6 DREWNIAK Igor
( BYRDEK-DREWNIAK-JANUSZ-LESZCZYŃSKI )
2003-10-02

K4 1000m M

7 DREWNIAK Igor
( DREWNIAK-JANUSZ )
2003-10-02

K2 1000m M

8 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10

C1 200m M

9 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10

C1 500m M

10 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10

C1 1000m M

11 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10

C1 5000m M

12 JANUSZ Dawid
( BYRDEK-JANUSZ-LESZCZYŃSKI-PILARZ )
2003-06-19

K4 500m M

13 JANUSZ Dawid
( BYRDEK-DREWNIAK-JANUSZ-LESZCZYŃSKI )
2003-06-19

K4 1000m M

14 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 5000m M

15 JANUSZ Dawid
( DREWNIAK-JANUSZ )
2003-06-19

K2 1000m M

16 LESZCZYŃSKI Wiktor
( BYRDEK-DREWNIAK-JANUSZ-LESZCZYŃSKI )
2002-01-13

K4 1000m M

17 LESZCZYŃSKI Wiktor
( CZECH-LESZCZYŃSKI )
2002-01-13

Mixed K2 200m

18 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 200m M

19 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 500m M

20 LESZCZYŃSKI Wiktor
( LESZCZYŃSKI-PILARZ )
2002-01-13

K2 200m M

21 LESZCZYŃSKI Wiktor
( LESZCZYŃSKI-PILARZ )
2002-01-13

K2 500m M

22 LESZCZYŃSKI Wiktor
( BYRDEK-JANUSZ-LESZCZYŃSKI-PILARZ )
2002-01-13

K4 500m M

23 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 500m M

24 PILARZ Wojciech
( BYRDEK-PILARZ )
2002-04-04

K2 1000m M

25 PILARZ Wojciech
( BYRDEK-JANUSZ-LESZCZYŃSKI-PILARZ )
2002-04-04

K4 500m M

26 PILARZ Wojciech
( LESZCZYŃSKI-PILARZ )
2002-04-04

K2 200m M

27 PILARZ Wojciech
( LESZCZYŃSKI-PILARZ )
2002-04-04

K2 500m M

28 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 200m M

 
MKS Nogat Malbork Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/PM/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 1000m M

2 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 5000m M

3 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 500m M

 
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/MZ/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROWSKA Dorota 1996-02-22

C1 200m K

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 200m K

2 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 500m K

3 MNICH Aleksandra
( MNICH-WOCH )
2003-04-01

Mixed C2 200m

4 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 500m M

5 WOCH Piotr
( MNICH-WOCH )
2004-08-18

Mixed C2 200m

6 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 200m M

 
aakaminski@interia.pl
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 06/WN/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11

K1 200m M

2 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11

K1 500m M

3 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03

C1 500m M

4 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03

C1 5000m M

5 KAMIŃSKI Mateusz
( WALCZAK-KAMIŃSKI )
1991-05-03

Mixed C2 200m

6 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03

C1 1000m M

7 WALCZAK Julia 2000-10-07

C1 500m K

8 WALCZAK Julia
( WALCZAK-KAMIŃSKI )
2000-10-07

Mixed C2 200m

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOCH Maria 2003-12-16

K1 1000m K

2 KOCH Maria 2003-12-16

K1 5000m K

3 KOCH Maria
( ZAGÓRSKA-KOCH )
2003-12-16

K2 200m K

4 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30

K1 1000m K

5 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30

K1 5000m K

6 ZAGÓRSKA Anna
( ZAGÓRSKA-KOCH )
1997-10-30

K2 200m K

7 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30

K1 500m K

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 03/PD/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LACH Kaja
( LACH-SZCZERBIŃSKA )
2003-08-14

C2 200m K

2 LACH Kaja
( LACH-SZCZERBIŃSKA )
2003-08-14

C2 500m K

3 LACH Kaja
( LACH-MAKSYMIUK )
2003-08-14

Mixed C2 200m

4 MAKSYMIUK Ireneusz
( LACH-MAKSYMIUK )
1980-04-07

Mixed C2 200m

5 MAKSYMIUK Ireneusz 1980-04-07

C1 200m M

6 MAKSYMIUK Ireneusz 1980-04-07

C1 500m M

7 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 500m K

8 SZCZERBIŃSKA Sylwia
( LACH-SZCZERBIŃSKA )
1997-10-11

C2 500m K

9 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 5000m K

10 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 200m K

11 SZCZERBIŃSKA Sylwia
( LACH-SZCZERBIŃSKA )
1997-10-11

C2 200m K

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BONARSKI Łukasz
( PUTTO-BONARSKI )
1997-05-24

K2 200m M

2 PUTTO Dawid 1991-05-17

K1 200m M

3 PUTTO Dawid
( PUTTO-ROSOLSKI )
1991-05-17

K2 500m M

4 PUTTO Dawid
( PUTTO-BONARSKI )
1991-05-17

K2 200m M

5 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27

K1 500m M

6 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27

K1 5000m M

7 ROSOLSKI Rafał
( PUTTO-ROSOLSKI )
1991-05-27

K2 500m M

8 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27

K1 1000m M

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANYSKA Paweł 1998-03-31

K1 5000m M

2 JANYSKA Paweł 1998-03-31

K1 1000m M

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/PM/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 500m M

2 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 1000m M

3 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 5000m M

4 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 200m M

 
UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/KP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18

C1 500m M

2 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18

C1 1000m M

3 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18

C1 5000m M

4 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18

C1 200m M

 
UKS Silvant Kajak Elbląg Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/WN/20

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 500m M

2 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 1000m M

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JASTRZĄB Kacper
( LISKOWIAK-JOKIEL-JASTRZĄB-NIEWIADOMSKI )
2005-02-16

K4 1000m M

2 JASTRZĄB Kacper
( LISKOWIAK-JOKIEL-JASTRZĄB-NIEWIADOMSKI )
2005-02-16

K4 500m M

3 JOKIEL Krzysztof
( LISKOWIAK-JOKIEL-JASTRZĄB-NIEWIADOMSKI )
2004-02-01

K4 500m M

4 JOKIEL Krzysztof
( LISKOWIAK-JOKIEL-JASTRZĄB-NIEWIADOMSKI )
2004-02-01

K4 1000m M

5 JOKIEL Krzysztof
( LISKOWIAK-JOKIEL )
2004-02-01

K2 1000m M

6 JOKIEL Krzysztof
( LISKOWIAK-JOKIEL )
2004-02-01

K2 500m M

7 LISKOWIAK Damian
( LISKOWIAK-JOKIEL-JASTRZĄB-NIEWIADOMSKI )
2001-07-17

K4 1000m M

8 LISKOWIAK Damian
( LISKOWIAK-JOKIEL )
2001-07-17

K2 1000m M

9 LISKOWIAK Damian
( LISKOWIAK-JOKIEL )
2001-07-17

K2 500m M

10 LISKOWIAK Damian
( LISKOWIAK-JOKIEL-JASTRZĄB-NIEWIADOMSKI )
2001-07-17

K4 500m M

11 NIEWIADOMSKI Przemysław
( LISKOWIAK-JOKIEL-JASTRZĄB-NIEWIADOMSKI )
1973-08-30

K4 500m M

12 NIEWIADOMSKI Przemysław
( LISKOWIAK-JOKIEL-JASTRZĄB-NIEWIADOMSKI )
1973-08-30

K4 1000m M

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DRAŁUS Konrad
( KŁOS-DRAŁUS )
2000-02-17

C2 1000m M

2 DRAŁUS Konrad 2000-02-17

C1 5000m M

3 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 1000m M

4 KŁOS Adrian
( KŁOS-DRAŁUS )
2000-01-23

C2 1000m M

 
WTW Warszawa Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/MZ/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BUKOWSKI Wojciech 2001-04-24

K1 500m M

2 BUKOWSKI Wojciech 2001-04-24

K1 5000m M

3 BUKOWSKI Wojciech 2001-04-24

K1 200m M

4 SIWIECKI Damian 1994-02-26

K1 200m M

5 SIWIECKI Damian 1994-02-26

K1 500m M

6 SIWIECKI Damian 1994-02-26

K1 5000m M