Internetowe zg這szenia do imprezy: XXI Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS Junior闚 i M這dzik闚 w Kajakarstwie, Ranking WZKaj M這dzik闚
Wolsztyn, 18.09.2021
Liczba zg這sze: 377 w tym os鏏 ( 271 ) K-109 M-162
 
KKS Nowa S鏊 Liczba zg這sze: 19 w tym os鏏 ( 17 ) K-9 M-8
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BANASIAK Zuzanna 2009-04-30

K1 1000m K dz

2 BANASIAK Zuzanna
( BANASIAK-STACHURSKA )
2009-04-30

K2 500m K dz

3 B。ZYKOWSKI Jan 2011-11-20

K1 200m M dz

4 BEDNARZ Aleks 2006-08-08

K1 1000m M jm

5 CICHOCKI Maciej 2009-04-07

C1 1000m M dz

6 CICHOCKI Maciej
( CICHOCKI-FALBAGOWSKI )
2009-04-07

C2 500m M dz

7 CISOWSKA Emilia 2011-11-15

K1 200m K dz

8 FALBAGOWSKI Maciej 2009-09-02

C1 1000m M dz

9 FALBAGOWSKI Maciej
( CICHOCKI-FALBAGOWSKI )
2009-09-02

C2 500m M dz

10 KOΝACZEK Gabryiela 2011-03-17

K1 200m K dz

11 NOWICKI Aleksander 2008-04-06

K1 1000m M m 2

12 PIKTA Hubert 2007-02-05

C1 1000m M m

13 REINERT Bartosz 2010-09-22

K1 1000m M dz

14 RYBACKA Paulina 2009-07-17

K1 1000m K dz

15 SCIEPURA Lena 2011-09-08

K1 200m K dz

16 STACHURSKA Maja 2009-07-30

K1 1000m K dz

17 STACHURSKA Maja
( BANASIAK-STACHURSKA )
2009-07-30

K2 500m K dz

18 SUMA Milena 2009-04-29

K1 1000m K dz

19 TRYBA Bartosz 2008-01-23

C1 1000m M m 2

20 TURCZYK Amelia 2008-07-01

C1 1000m K m

21 TURCZYK Lena 2012-08-17

K1 200m K dz

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorz闚 Liczba zg這sze: 25 w tym os鏏 ( 17 ) K-9 M-8
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTCZAK Michalina 2009-03-25

K1 1000m K dz

2 GOSZCZ Aleksandra
( GOSZCZ-PLACKOWIAK )
2008-01-24

K2 1000m K m

3 GOSZCZ Aleksandra 2008-01-24

K1 1000m K m 2

4 GRZESZKOWIAK Katarzyna 2008-11-18

K1 1000m K m 2

5 GRZESZKOWIAK Katarzyna
( GRZESZKOWIAK-WOJTOWICZ )
2008-11-18

K2 1000m K m

6 KOPE Lena
( KOPE-RYNKIEWICZ )
2007-09-10

K2 1000m K m

7 KOPE Lena 2007-09-10

K1 1000m K m

8 KSI*KIEWICZ Mieszko
( KSI*KIEWICZ-KU列I垶KI )
2008-12-04

K2 1000m M m

9 KSI*KIEWICZ Mieszko 2008-12-04

K1 1000m M m 2

10 KU列I垶KI Adam
( KSI*KIEWICZ-KU列I垶KI )
2008-09-06

K2 1000m M m

11 KU列I垶KI Adam 2008-09-06

K1 1000m M m 2

12 NAJDA Adrian
( NAJDA-SZYMCZAK )
2007-03-07

K2 1000m M m

13 NAJDA Adrian 2007-03-07

K1 1000m M m

14 PLACKOWIAK Michalina
( GOSZCZ-PLACKOWIAK )
2008-06-17

K2 1000m K m

15 PLACKOWIAK Michalina 2008-06-17

K1 1000m K m 2

16 PUCHALSKI Hubert
( SYLWAN-PUCHALSKI )
2009-10-11

K2 500m M dz

17 PUCHALSKI Hubert 2009-10-11

K1 1000m M dz

18 RYNKIEWICZ Zofia 2009-06-25

K1 1000m K dz

19 RYNKIEWICZ Zofia
( RYNKIEWICZ-STANKIEWICZ )
2009-06-25

K2 500m K dz

20 RYNKIEWICZ Zuzanna 2007-11-12

K1 1000m K m

21 RYNKIEWICZ Zuzanna
( KOPE-RYNKIEWICZ )
2007-11-12

K2 1000m K m

22 SHUFLIENDA Artem
( SHUFLIENDA-TREIDER )
2010-05-12

K2 500m M dz

23 SHUFLIENDA Artem 2010-05-12

K1 1000m M dz

24 STANKIEWICZ Izabela 2010-02-07

K1 1000m K dz

25 STANKIEWICZ Izabela
( RYNKIEWICZ-STANKIEWICZ )
2010-02-07

K2 500m K dz

26 SYLWAN Filip
( SYLWAN-PUCHALSKI )
2009-12-29

K2 500m M dz

27 SYLWAN Filip 2009-12-29

K1 1000m M dz

28 SZYMCZAK Piotr
( NAJDA-SZYMCZAK )
2007-01-01

K2 1000m M m

29 SZYMCZAK Piotr 2007-01-01

K1 1000m M m

30 TREIDER Eryk 2009-01-26

K1 1000m M dz

31 TREIDER Eryk
( SHUFLIENDA-TREIDER )
2009-01-26

K2 500m M dz

32 WOJTOWICZ Zuzanna 2007-11-16

K1 1000m K m

33 WOJTOWICZ Zuzanna
( GRZESZKOWIAK-WOJTOWICZ )
2007-11-16

K2 1000m K m

 
KS AZS-AWF Pozna Liczba zg這sze: 21 w tym os鏏 ( 14 ) K-6 M-8
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHWY Wiktor 2007-05-24

K1 1000m M m

2 CHWY Wiktor
( CHWY-SZYMASZEK )
2007-05-24

K2 1000m M m

3 FIJAΘOWSKA Roksana
( FIJAΘOWSKA-WIERZBICKA )
2007-04-11

K2 1000m K m

4 FIJAΘOWSKA Roksana 2007-04-11

K1 1000m K m

5 GRABIANOWSKA Adrinna 2007-08-25

K1 1000m K m

6 GRABIANOWSKA Adrinna
( GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ )
2007-08-25

K2 1000m K m

7 JANIAK Dawid
( JANIAK-KUBIS )
2008-07-23

K2 1000m M m

8 JANIAK Dawid 2008-07-23

K1 1000m M m 2

9 KUBIS Nikodem
( JANIAK-KUBIS )
2008-01-13

K2 1000m M m

10 KUBIS Nikodem 2008-01-13

K1 1000m M m 2

11 MA堲OWSKI Jakub
( MATCZAK-MA堲OWSKI )
2008-05-24

K2 1000m M m

12 MA堲OWSKI Jakub 2008-05-24

K1 1000m M m 2

13 MATCZAK Franciszek
( MATCZAK-MA堲OWSKI )
2008-12-08

K2 1000m M m

14 MATCZAK Franciszek 2008-12-08

K1 1000m M m 2

15 MΧNARCZYK Martyna
( MΧNARCZYK-WYSZKOWSKA )
2007-02-14

K2 1000m K m

16 MΧNARCZYK Martyna 2007-02-14

K1 1000m K m

17 PURCZY垶KI Mateusz 2007-04-01

K1 1000m M m

18 PURCZY垶KI Mateusz
( PURCZY垶KI-RECHUL )
2007-04-01

K2 1000m M m

19 RECHUL Mateusz 2007-02-01

K1 1000m M m

20 RECHUL Mateusz
( PURCZY垶KI-RECHUL )
2007-02-01

K2 1000m M m

21 SZYMASZEK Bartek 2007-02-20

K1 1000m M m

22 SZYMASZEK Bartek
( CHWY-SZYMASZEK )
2007-02-20

K2 1000m M m

23 WIERZBICKA Maria 2007-01-08

K1 1000m K m

24 WIERZBICKA Maria
( FIJAΘOWSKA-WIERZBICKA )
2007-01-08

K2 1000m K m

25 WORONKIEWICZ Michalina 2007-04-20

K1 1000m K m

26 WORONKIEWICZ Michalina
( GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ )
2007-04-20

K2 1000m K m

27 WYSZKOWSKA Antonina
( MΧNARCZYK-WYSZKOWSKA )
2008-08-29

K2 1000m K m

28 WYSZKOWSKA Antonina 2008-08-29

K1 1000m K m 2

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorz闚 Liczba zg這sze: 47 w tym os鏏 ( 29 ) K-14 M-15
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARGIEL Maciej 2009-01-12

K1 1000m M dz

2 BARGIEL Maciej
( BARGIEL-KULPA )
2009-01-12

K2 500m M dz

3 BOHDZIUN Maja 2012-09-07

K1 500m K dz

4 BOHDZIUN Maja 2012-09-07

K1 200m K dz

5 CIE印ICKA Nela 2011-04-15

K1 200m K dz

6 CIE印ICKA Nela 2011-04-15

K1 500m K dz

7 CIE印ICKI Igor 2012-06-27

K1 200m M dz

8 CIE印ICKI Igor 2012-06-27

K1 500m M dz

9 DYJAK Katarzyna 2010-01-01

K1 1000m K dz

10 GABER Jakub 2011-02-01

K1 200m M dz

11 GABER Jakub 2011-02-01

K1 500m M dz

12 GAWΜWSKI Jakub
( GAWΜWSKI-LISKOWSKI )
2004-03-12

K2 1000m M j

13 GAWΜWSKI Jakub 2004-03-12

K1 1000m M j

14 IDZIOR Jagoda 2012-12-14

K1 200m K dz

15 IDZIOR Jagoda 2012-12-14

K1 500m K dz

16 KAMIENIECKA Julia
( KRAWCZYK-KAMIENIECKA )
2010-03-25

K2 500m K dz

17 KAMIENIECKA Julia 2010-03-25

K1 1000m K dz

18 K犵ZIORA Maja 2007-10-27

K1 1000m K m

19 K犵ZIORA Maja
( ZYCHOWICZ-K犵ZIORA )
2007-10-27

K2 1000m K m

20 KLEIST Kacper
( KUBALSKI-KLEIST )
2007-10-02

K2 1000m M m

21 KLEIST Kacper 2007-10-02

K1 1000m M m

22 KLEIST Miko豉j 2011-01-19

K1 200m M dz

23 KLEIST Miko豉j 2011-01-19

K1 500m M dz

24 KLISIEWICZ Hanna 2008-09-07

K1 1000m K m 2

25 KLISIEWICZ Piotr 2012-01-30

K1 200m M dz

26 KLISIEWICZ Piotr 2012-01-30

K1 500m M dz

27 KONOPSKA Wiktoria
( SELIWA垶KA-KONOPSKA )
2006-06-12

K2 1000m K jm

28 KONOPSKA Wiktoria 2006-06-12

K1 1000m K jm

29 KRAUS Dominik 2007-04-14

K1 1000m M m

30 KRAWCZYK Gabriela 2009-01-31

K1 1000m K dz

31 KRAWCZYK Gabriela
( KRAWCZYK-KAMIENIECKA )
2009-01-31

K2 500m K dz

32 KROPLEWSKA Noemi 2011-05-28

K1 200m K dz

33 KROPLEWSKA Noemi 2011-05-28

K1 500m K dz

34 KRZY匠紟 Kosma 2008-02-11

K1 1000m M m 2

35 KRZY匠紟 Kosma
( SZOTT-KRZY匠紟 )
2008-02-11

K2 1000m M m

36 KUBALSKA Aleksandra 2013-03-22

K1 200m K dz

37 KUBALSKA Aleksandra 2013-03-22

K1 500m K dz

38 KUBALSKI Mateusz
( KUBALSKI-KLEIST )
2007-10-25

K2 1000m M m

39 KUBALSKI Mateusz 2007-10-25

K1 1000m M m

40 KULPA Bartosz
( BARGIEL-KULPA )
2009-02-08

K2 500m M dz

41 KULPA Bartosz 2009-02-08

K1 1000m M dz

42 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 1000m M j

43 LISKOWSKI Adam
( GAWΜWSKI-LISKOWSKI )
2003-11-14

K2 1000m M j

44 ΣGOWSKA Zuzanna 2005-11-26

K1 1000m K jm

45 PASTWA Jerzy 2012-10-21

K1 200m M dz

46 PASTWA Jerzy 2012-10-21

K1 500m M dz

47 SELIWA垶KA Julia
( SELIWA垶KA-KONOPSKA )
2005-04-28

K2 1000m K jm

48 SELIWA垶KA Julia 2005-04-28

K1 1000m K jm

49 SZOTT Pawe
( SZOTT-KRZY匠紟 )
2008-07-01

K2 1000m M m

50 SZOTT Pawe 2008-07-01

K1 1000m M m 2

51 ZNAMIROWSKI Nikodem 2012-06-13

K1 500m M dz

52 ZNAMIROWSKI Nikodem 2012-06-13

K1 200m M dz

53 ZYCHOWICZ Zuzanna 2007-06-14

K1 1000m K m

54 ZYCHOWICZ Zuzanna
( ZYCHOWICZ-K犵ZIORA )
2007-06-14

K2 1000m K m

 
posnania.pl
KS Posnania Pozna Liczba zg這sze: 75 w tym os鏏 ( 54 ) K-18 M-36
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BASHOV Maksym 2008-07-02

C1 1000m M m 2

2 BASHOV Maksym
( BASHOV-NOSILA )
2008-07-02

C2 1000m M m

3 BEDNAREK Antoni
( BEDNAREK-SCIBILIA )
2006-05-01

K2 1000m M jm

4 BEDNAREK Antoni 2006-05-01

K1 1000m M jm

5 BxSZKOWSKA Nicola 2007-03-20

C1 1000m K m

6 BRZEZI垶KI Krzysztof 2007-05-10

C1 1000m M m

7 BRZEZI垶KI Krzysztof
( BRZEZI垶KI-DUDA )
2007-05-10

C2 1000m M m

8 CICHO Marcel
( CICHO-PACZY垶KI )
2007-11-12

K2 1000m M m

9 CICHO Marcel 2007-11-12

K1 1000m M m

10 DUDA Leon
( BRZEZI垶KI-DUDA )
2007-10-27

C2 1000m M m

11 DUDA Leon 2007-10-27

C1 1000m M m

12 DUDZIAK Dominik 2006-07-08

K1 1000m M jm

13 DUDZIAK Dominik
( P笏IENNIK-DUDZIAK )
2006-07-08

K2 1000m M jm

14 GAΘA Zuzanna 2009-05-31

K1 1000m K dz

15 GARBATOWSKA Angelika
( GARBATOWSKA-SZYMKOWIAK )
2008-01-03

K2 1000m K m

16 GARBATOWSKA Angelika 2008-01-03

K1 1000m K m 2

17 GRYGIEL Szymon 2009-10-29

C1 1000m M dz

18 GRYGIEL Szymon
( KOxKOWSKI-GRYGIEL )
2009-10-29

C2 500m M dz

19 JANUSZEWSKA Martyna
( JANUSZEWSKA-KACZKOWSKA )
2007-01-02

K2 1000m K m

20 JANUSZEWSKA Martyna 2007-01-02

K1 1000m K m

21 KACZKOWSKA Oliwia 2007-06-16

K1 1000m K m

22 KACZKOWSKA Oliwia
( JANUSZEWSKA-KACZKOWSKA )
2007-06-16

K2 1000m K m

23 KA映IEROWSKI Filip 2007-04-13

K1 1000m M m

24 KA映IEROWSKI Filip
( KA映IEROWSKI-MAΒCKI )
2007-04-13

K2 1000m M m

25 KOxKOWSKI Szymon
( KOxKOWSKI-GRYGIEL )
2009-02-05

C2 500m M dz

26 KOxKOWSKI Szymon 2009-02-05

C1 1000m M dz

27 KOTLI垶KA ㄆcja 2008-02-04

C1 1000m K m

28 KOZBER Maksymikian 2007-01-15

K1 1000m M m

29 KOZBER Maksymikian
( KOZBER-WAWRZYNIAK )
2007-01-15

K2 1000m M m

30 LASAK Pawe
( LASAK-MACHOWIAK )
2007-07-24

C2 1000m M m

31 LASAK Pawe 2007-07-24

C1 1000m M m

32 LOBA Wiktoria
( LOBA-PREISS )
2007-05-18

K2 1000m K m

33 LOBA Wiktoria 2007-05-18

K1 1000m K m

34 MACHOWIAK Wojciech 2007-01-03

C1 1000m M m

35 MACHOWIAK Wojciech
( LASAK-MACHOWIAK )
2007-01-03

C2 1000m M m

36 MAΒCKI Antoni
( MAΒCKI-ZAPARTY )
2005-06-02

K2 1000m M jm

37 MAΒCKI Antoni 2005-06-02

K1 1000m M jm

38 MAΒCKI Filip 2007-06-04

K1 1000m M m

39 MAΒCKI Filip
( KA映IEROWSKI-MAΒCKI )
2007-06-04

K2 1000m M m

40 MAΒCKI Jakub 2007-06-04

K1 1000m M m

41 MAΒCKI Jakub
( MAΒCKI-RASZEJA )
2007-06-04

K2 1000m M m

42 MIJAKOWSKI Miko豉j 2007-05-24

K1 1000m M m

43 MIJAKOWSKI Miko豉j
( MIJAKOWSKI-OSI垶KI )
2007-05-24

K2 1000m M m

44 MI匠IEWICZ Wojciech
( MI匠IEWICZ-RATAJCZAK )
2010-01-01

C2 500m M dz

45 MI匠IEWICZ Wojciech 2010-01-01

C1 1000m M dz

46 MUKA Mateusz 2006-12-12

K1 1000m M jm

47 MUKA Mateusz
( MUKA-WAWRZYNIAK )
2006-12-12

K2 1000m M jm

48 NIESKURSKI Szymon
( NIESKURSKI-SZCZEPANIAK )
2009-07-06

K2 500m M dz

49 NIESKURSKI Szymon 2009-07-06

K1 1000m M dz

50 NOSILA Jacek
( BASHOV-NOSILA )
2008-09-17

C2 1000m M m

51 NOSILA Jacek 2008-09-17

C1 1000m M m 2

52 OSI垶KI Franek 2007-06-19

K1 1000m M m

53 OSI垶KI Franek
( MIJAKOWSKI-OSI垶KI )
2007-06-19

K2 1000m M m

54 OWCZARZAK Dawid 2008-06-01

K1 1000m M m 2

55 OWCZARZAK Dawid
( OWCZARZAK-WOJTKOWIAK )
2008-06-01

K2 1000m M m

56 OWCZARZAK Wiktoria 2007-01-21

K1 1000m K m

57 PACZY垶KI Tomasz 2007-09-12

K1 1000m M m

58 PACZY垶KI Tomasz
( CICHO-PACZY垶KI )
2007-09-12

K2 1000m M m

59 PxCZEK Igor
( PxCZEK-SZOT )
2006-05-15

K2 1000m M jm

60 PxCZEK Igor 2006-05-15

K1 1000m M jm

61 P笏IENNIK Krzysztof 2006-01-06

K1 1000m M jm

62 P笏IENNIK Krzysztof
( P笏IENNIK-DUDZIAK )
2006-01-06

K2 1000m M jm

63 PRA玆垶KI Kacper 2010-01-01

C1 1000m M dz

64 PREISS Amelia
( LOBA-PREISS )
2007-02-16

K2 1000m K m

65 PREISS Amelia 2007-02-16

K1 1000m K m

66 RASZEJA Marcel
( MAΒCKI-RASZEJA )
2007-02-02

K2 1000m M m

67 RASZEJA Marcel 2007-02-02

K1 1000m M m

68 RATAJCZAK Kacper 2010-01-01

C1 1000m M dz

69 RATAJCZAK Kacper
( MI匠IEWICZ-RATAJCZAK )
2010-01-01

C2 500m M dz

70 ROGACKA Maja 2007-10-15

C1 1000m K m

71 SCIBILIA Thomas 2006-05-16

K1 1000m M jm

72 SCIBILIA Thomas
( BEDNAREK-SCIBILIA )
2006-05-16

K2 1000m M jm

73 SIKORSKA Amelia 2009-09-05

C1 500m K dz

74 SOΡY垶KA Amelia 2007-09-02

C1 1000m K m

75 SPYCHALA Adrianna 2005-11-22

K1 1000m K jm

76 SPYCHALA Adrianna
( WAWRZYNIAK-SPYCHALA )
2005-11-22

K2 1000m K jm

77 SZAΒK Barbara 2010-08-09

C1 500m K dz

78 SZCZEPANIAK Bartosz 2010-03-11

K1 1000m M dz

79 SZCZEPANIAK Bartosz
( NIESKURSKI-SZCZEPANIAK )
2010-03-11

K2 500m M dz

80 SZOT Szymon
( PxCZEK-SZOT )
2006-07-09

K2 1000m M jm

81 SZOT Szymon 2006-07-09

K1 1000m M jm

82 SZWAB Iga 2008-01-01

C1 1000m K m

83 SZYMKOWIAK Agata
( GARBATOWSKA-SZYMKOWIAK )
2008-04-11

K2 1000m K m

84 SZYMKOWIAK Agata 2008-04-11

K1 1000m K m 2

85 WAWRZYNIAK Grzegorz 2007-09-24

K1 1000m M m

86 WAWRZYNIAK Grzegorz
( KOZBER-WAWRZYNIAK )
2007-09-24

K2 1000m M m

87 WAWRZYNIAK Jan
( MUKA-WAWRZYNIAK )
2006-10-10

K2 1000m M jm

88 WAWRZYNIAK Jan 2006-10-10

K1 1000m M jm

89 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09

K1 1000m K jm

90 WAWRZYNIAK Julia
( WAWRZYNIAK-SPYCHALA )
2005-10-09

K2 1000m K jm

91 WOJTKOWIAK Dominik 2008-07-16

K1 1000m M m 2

92 WOJTKOWIAK Dominik
( OWCZARZAK-WOJTKOWIAK )
2008-07-16

K2 1000m M m

93 ZAKRZEWICZ Miko豉j 2008-03-26

C1 1000m M m 2

94 ZAPARTY Tymoteusz
( MAΒCKI-ZAPARTY )
2006-12-08

K2 1000m M jm

95 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08

K1 1000m M jm

96 ZIELI垶KA Marta 2008-10-15

C1 1000m K m

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zg這sze: 9 w tym os鏏 ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KACZOROWSKI Maksymilian 2010-01-19

K1 1000m M dz

2 KACZOROWSKI Maksymilian
( KACZOROWSKI-ZAWADA )
2010-01-19

K2 500m M dz

3 KRAWACKI Kacper 2010-08-03

K1 1000m M dz

4 KRAWACKI Kacper
( KRAWACKI-SROKA )
2010-08-03

K2 500m M dz

5 ΣKASIK Piotr
( ΣKASIK-STOLTMAN )
2010-04-30

K2 500m M dz

6 ΣKASIK Piotr 2010-04-30

K1 1000m M dz

7 SROKA Maksymilian
( KRAWACKI-SROKA )
2010-08-18

K2 500m M dz

8 SROKA Maksymilian 2010-08-18

K1 1000m M dz

9 STOLTMAN Aleksander
( ΣKASIK-STOLTMAN )
2010-02-06

K2 500m M dz

10 STOLTMAN Aleksander 2010-02-06

K1 1000m M dz

11 ZAWADA Filip
( KACZOROWSKI-ZAWADA )
2010-06-10

K2 500m M dz

12 ZAWADA Filip 2010-06-10

K1 1000m M dz

 
dora.kwasniewska@gmail.com
LKK Hubertus Bia造 B鏎 Liczba zg這sze: 15 w tym os鏏 ( 11 ) K-5 M-6
NrLicencji: 07/ZP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BORDUN Nikodem 2010-02-01

K1 1000m M dz

2 BORDUN Nikodem
( BORDUN-PILARSKI )
2010-02-01

K2 500m M dz

3 CHEMEL-PYZIOΒK Amelia 2008-01-11

K1 1000m K m 2

4 CHEMEL-PYZIOΒK Amelia
( ORZE-CHEMEL-PYZIOΒK )
2008-01-11

K2 1000m K m

5 GAzZY垶KI Miko豉j 2007-02-20

K1 1000m M m

6 GAzZY垶KI Miko豉j
( GAzZY垶KI-KWA吉IEWSKI-DRO挑ZIEL )
2007-02-20

K2 1000m M m

7 G紑KO Maja 2009-02-09

K1 1000m K dz

8 JURKOWSKI Jacek 2009-02-07

K1 1000m M dz

9 KOPISZKA Igor 2009-04-15

K1 1000m M dz

10 KWA吉IEWSKI-DRO挑ZIEL Dawid
( GAzZY垶KI-KWA吉IEWSKI-DRO挑ZIEL )
2008-09-17

K2 1000m M m

11 KWA吉IEWSKI-DRO挑ZIEL Dawid 2008-09-17

K1 1000m M m 2

12 ORZE Nikola 2007-02-26

K1 1000m K m

13 ORZE Nikola
( ORZE-CHEMEL-PYZIOΒK )
2007-02-26

K2 1000m K m

14 PILARSKI Filip 2009-03-02

K1 1000m M dz

15 PILARSKI Filip
( BORDUN-PILARSKI )
2009-03-02

K2 500m M dz

16 SOK粌SKA Oliwia
( SZAMOCKA-SOK粌SKA )
2008-09-13

K2 1000m K m

17 SOK粌SKA Oliwia 2008-09-13

K1 1000m K m 2

18 SZAMOCKA Kaja 2008-03-10

K1 1000m K m 2

19 SZAMOCKA Kaja
( SZAMOCKA-SOK粌SKA )
2008-03-10

K2 1000m K m

 
lucek24@op.pl
MOSW Choszczno Liczba zg這sze: 13 w tym os鏏 ( 9 ) K-9 M-0
NrLicencji: 05/ZP/18

Wykupiona w roku :

2023

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOSIACKA Julia 2008-05-04

K1 1000m K m 2

2 BOSIACKA Julia
( BOSIACKA-WASIELEWSKA )
2008-05-04

K2 1000m K m

3 BRYZEK Martyna 2010-07-24

K1 1000m K dz

4 BRYZEK Martyna
( BRYZEK-KRVAVAC )
2010-07-24

K2 500m K dz

5 IGNATOWICZ Hanna 2007-11-25

K1 1000m K m

6 IGNATOWICZ Hanna
( IGNATOWICZ-WI吉IEWSKA )
2007-11-25

K2 1000m K m

7 JEDLI垶KA Roksana
( JEDLI垶KA-PRZYBY )
2007-12-24

K2 1000m K m

8 JEDLI垶KA Roksana 2007-12-24

K1 1000m K m

9 KRVAVAC Wiktoria 2009-01-04

K1 1000m K dz

10 KRVAVAC Wiktoria
( BRYZEK-KRVAVAC )
2009-01-04

K2 500m K dz

11 PRZYBY Zuzanna
( JEDLI垶KA-PRZYBY )
2008-04-13

K2 1000m K m

12 PRZYBY Zuzanna 2008-04-13

K1 1000m K m 2

13 TWORZEWSKA Hanna 2010-12-13

K1 1000m K dz

14 WASIELEWSKA Maria 2008-06-02

K1 1000m K m 2

15 WASIELEWSKA Maria
( BOSIACKA-WASIELEWSKA )
2008-06-02

K2 1000m K m

16 WI吉IEWSKA Klaudia 2007-10-10

K1 1000m K m

17 WI吉IEWSKA Klaudia
( IGNATOWICZ-WI吉IEWSKA )
2007-10-10

K2 1000m K m

 
UKS B造skawica Rokietnica Liczba zg這sze: 23 w tym os鏏 ( 16 ) K-0 M-16
NrLicencji: 08/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DROZDOWSKI Szymon
( DROZDOWSKI-HABDAS )
2004-03-20

K2 1000m M j

2 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20

K1 1000m M j

3 GAWRON Hugo
( GAWRON-MI垶KI )
2008-10-16

K2 1000m M m

4 GAWRON Hugo 2008-10-16

K1 1000m M m 2

5 GAWRON Oliwier 2012-08-17

K1 200m M dz

6 GIEC Hugo 2010-01-29

K1 1000m M dz

7 GIEC Hugo
( MATUSZEK-GIEC )
2010-01-29

K2 500m M dz

8 HABDAS Franciszek 2006-09-26

K1 1000m M jm

9 HABDAS Szymon 2003-06-28

K1 1000m M j

10 HABDAS Szymon
( DROZDOWSKI-HABDAS )
2003-06-28

K2 1000m M j

11 HERMANN Oliwier
( HERMANN-HERMANN )
2010-07-30

K2 500m M dz

12 HERMANN Oliwier 2010-07-30

K1 1000m M dz

13 HERMANN Sebastian 2010-07-30

K1 1000m M dz

14 HERMANN Sebastian
( HERMANN-HERMANN )
2010-07-30

K2 500m M dz

15 KRAHEL Olgierd 2007-06-27

K1 1000m M m

16 KRAHEL Olgierd
( KRAHEL-WAWRZYNIAK )
2007-06-27

K2 1000m M m

17 KULCZY垶KI Igor 2009-03-13

K1 1000m M dz

18 KULCZY垶KI Igor
( KULCZY垶KI-吉IEGOCKI )
2009-03-13

K2 500m M dz

19 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06

K1 1000m M jm

20 KUPCZYK Franciszek
( KUPCZYK-RZEPCZY垶KI )
2005-06-06

K2 1000m M jm

21 MATUSZEK Marcin 2009-09-08

K1 1000m M dz

22 MATUSZEK Marcin
( MATUSZEK-GIEC )
2009-09-08

K2 500m M dz

23 MI垶KI Dawid
( GAWRON-MI垶KI )
2008-12-10

K2 1000m M m

24 MI垶KI Dawid 2008-12-10

K1 1000m M m 2

25 RZEPCZY垶KI Nikodem
( KUPCZYK-RZEPCZY垶KI )
2006-01-02

K2 1000m M jm

26 RZEPCZY垶KI Nikodem 2006-01-02

K1 1000m M jm

27 吉IEGOCKI Franciszek 2009-04-10

K1 1000m M dz

28 吉IEGOCKI Franciszek
( KULCZY垶KI-吉IEGOCKI )
2009-04-10

K2 500m M dz

29 WAWRZYNIAK Szymon
( KRAHEL-WAWRZYNIAK )
2008-05-14

K2 1000m M m

30 WAWRZYNIAK Szymon 2008-05-14

K1 1000m M m 2

 
-
UKS COPAL Trzcianka Liczba zg這sze: 23 w tym os鏏 ( 18 ) K-10 M-8
NrLicencji: 11/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ASIMOWICZ Julia 2010-06-18

K1 1000m K dz

2 BANASZKIEWICZ Bartosz 2007-07-16

K1 1000m M m

3 BANASZKIEWICZ Hubert
( BANASZKIEWICZ-URBAN )
2008-12-02

K2 1000m M m

4 BANASZKIEWICZ Hubert 2008-12-02

K1 1000m M m 2

5 DORNIAK Olaf 2011-01-01

K1 500m M dz

6 KONIUSZY Martyna 2006-04-22

K1 1000m K jm

7 KONIUSZY Martyna
( KONIUSZY-SOBO )
2006-04-22

K2 1000m K jm

8 MOROZ Adam
( MOROZ-WI吉IEWSKI )
2004-03-05

K2 1000m M j

9 MOROZ Adam 2004-03-05

K1 1000m M j

10 NALEWAJEK Grzegorz 2010-11-29

K1 1000m M dz

11 NALEWAJEK Magda 2010-11-29

K1 1000m K dz

12 NALEWAJEK Magda
( NALEWAJEK-ROGUSKA )
2010-11-29

K2 500m K dz

13 PIASECKA Julia(2008)
( PIASECKA-ZAPAx )
2008-01-17

K2 1000m K m

14 PIASECKA Julia(2008) 2008-01-17

K1 1000m K m 2

15 ROGUSKA Nela
( NALEWAJEK-ROGUSKA )
2010-03-11

K2 500m K dz

16 ROGUSKA Nela 2010-03-11

K1 1000m K dz

17 SIEJAK Dominika
( SIEJAK-ZAJDOWICZ )
2006-01-01

K2 1000m K jm

18 SIEJAK Dominika 2006-01-01

K1 1000m K jm

19 SOBO Zuzanna
( KONIUSZY-SOBO )
2006-10-24

K2 1000m K jm

20 URBAN Wojciech
( BANASZKIEWICZ-URBAN )
2008-04-21

K2 1000m M m

21 URBAN Wojciech 2008-04-21

K1 1000m M m 2

22 WI吉IEWSKI Filip
( MOROZ-WI吉IEWSKI )
2004-03-26

K2 1000m M j

23 WI吉IEWSKI Filip 2004-03-26

K1 1000m M j

24 WODZI垶KI Filip 2012-01-01

K1 500m M dz

25 ZAJDOWICZ Patrycja 2006-10-15

K1 1000m K jm

26 ZAJDOWICZ Patrycja
( SIEJAK-ZAJDOWICZ )
2006-10-15

K2 1000m K jm

27 ZAPAx Anna 2011-02-10

K1 500m K dz

28 ZAPAx Karolina
( PIASECKA-ZAPAx )
2007-06-30

K2 1000m K m

29 ZAPAx Karolina 2007-06-30

K1 1000m K m

 
uks-zalew-jerzykowo.net16.net/
UKS Zalew Jerzykowo Liczba zg這sze: 33 w tym os鏏 ( 23 ) K-7 M-16
NrLicencji: 09/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BAJON Wojciech 2013-02-02

K1 200m M dz

2 BARTKOWIAK Nikodem 2010-09-15

K1 1000m M dz

3 BARTKOWIAK Nikodem
( BARTKOWIAK-ZAPARTY )
2010-09-15

K2 500m M dz

4 DARMETKO Diego
( DARMETKO-SAMSEL )
2009-07-01

K2 500m M dz

5 DARMETKO Diego 2009-07-01

K1 1000m M dz

6 DARMETKO Shila 2011-01-23

K1 500m K dz

7 DERDA Jakub
( DERDA-RUREK )
2009-09-16

K2 500m M dz

8 DERDA Jakub 2009-09-16

K1 1000m M dz

9 J犵ROSZKOWIAK Zofia
( J犵ROSZKOWIAK-KΜBUS )
2008-07-12

K2 1000m K m

10 J犵ROSZKOWIAK Zofia 2008-07-12

K1 1000m K m 2

11 KLIMCZAK Maria 2009-01-25

K1 1000m K dz

12 KLIMCZAK Maria
( KLIMCZAK-KΜBUS )
2009-01-25

K2 500m K dz

13 KLIMKIEWICZ Wiktor
( KLIMKIEWICZ-ULIKOWSKI )
2008-11-07

K2 1000m M m

14 KLIMKIEWICZ Wiktor 2008-11-07

K1 1000m M m 2

15 KΜBUS ㄆcja
( J犵ROSZKOWIAK-KΜBUS )
2007-06-15

K2 1000m K m

16 KΜBUS ㄆcja 2007-06-15

K1 1000m K m

17 KΜBUS Paulina
( KLIMCZAK-KΜBUS )
2010-10-21

K2 500m K dz

18 KΜBUS Paulina 2010-10-21

K1 1000m K dz

19 KROTOFIL Nikola
( KROTOFIL-MODRZEJEWSKA )
2008-01-08

K2 1000m K m

20 KROTOFIL Nikola 2008-01-08

K1 1000m K m 2

21 KR粌 Fryderyk
( KR粌-MIELCARZEWICZ )
2010-10-30

K2 500m M dz

22 KR粌 Fryderyk 2010-10-30

K1 1000m M dz

23 MIELCARZEWICZ Antoni 2009-01-19

K1 1000m M dz

24 MIELCARZEWICZ Antoni
( KR粌-MIELCARZEWICZ )
2009-01-19

K2 500m M dz

25 MODRZEJEWSKA Martyna 2008-12-03

K1 1000m K m 2

26 MODRZEJEWSKA Martyna
( KROTOFIL-MODRZEJEWSKA )
2008-12-03

K2 1000m K m

27 NIEGOLEWSKI Stanislaw 2010-05-11

K1 1000m M dz

28 NIEGOLEWSKI Stanislaw
( NIEGOLEWSKI-TRELA )
2010-05-11

K2 500m M dz

29 NOWACZYK Bartosz 2010-07-20

K1 1000m M dz

30 NOWACZYK Bartosz
( NOWACZYK-WLASZCZYK )
2010-07-20

K2 500m M dz

31 OSTAJEWSKI Filip 2012-12-23

K1 200m M dz

32 RUREK Fabian
( DERDA-RUREK )
2009-01-12

K2 500m M dz

33 RUREK Fabian 2009-01-12

K1 1000m M dz

34 SAMSEL Igor
( DARMETKO-SAMSEL )
2010-11-12

K2 500m M dz

35 SAMSEL Igor 2010-11-12

K1 1000m M dz

36 TRELA Miko豉j 2009-12-08

K1 1000m M dz

37 TRELA Miko豉j
( NIEGOLEWSKI-TRELA )
2009-12-08

K2 500m M dz

38 ULIKOWSKI Jacek 2008-11-11

K1 1000m M m 2

39 ULIKOWSKI Jacek
( KLIMKIEWICZ-ULIKOWSKI )
2008-11-11

K2 1000m M m

40 WLASZCZYK Jan
( NOWACZYK-WLASZCZYK )
2010-12-19

K2 500m M dz

41 WLASZCZYK Jan 2010-12-19

K1 1000m M dz

42 ZAPARTY B豉瞠j
( BARTKOWIAK-ZAPARTY )
2010-09-28

K2 500m M dz

43 ZAPARTY B豉瞠j 2010-09-28

K1 1000m M dz

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zg這sze: 55 w tym os鏏 ( 39 ) K-14 M-25
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYCHCY Jan 2012-01-01

K1 500m M dz

2 BRYCHCY Jan 2012-01-01

K1 200m M dz

3 CHOJNACKA Kinga 2009-03-01

K1 1000m K dz

4 CHOJNACKA Kinga
( CHOJNACKA-TOMYS )
2009-03-01

K2 500m K dz

5 DRACH Iwona
( KUNCEWICZ-DRACH )
2009-01-01

K2 500m K dz

6 G紑NY Mi這sz 2007-08-27

K1 1000m M m

7 G紑NY Mi這sz
( G紑NY-ΣCZAK )
2007-08-27

K2 1000m M m

8 HOFMAN Zofia
( HOFMAN-MATYSIAK )
2006-04-26

K2 1000m K jm

9 HOFMAN Zofia 2006-04-26

K1 1000m K jm

10 JABΜ垶KI Emil 2012-01-01

K1 500m M dz

11 JABΜ垶KI Emil 2012-01-01

K1 200m M dz

12 JASTRZ、 Kacper 2005-02-16

K1 1000m M jm

13 JASTRZ、 Kacper
( JASTRZ、-KUJAWA )
2005-02-16

K2 1000m M jm

14 JOKIEL Barbara
( JOKIEL-SZCZEPANIAK )
2007-10-08

K2 1000m K m

15 JOKIEL Barbara 2007-10-08

K1 1000m K m

16 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 1000m M j

17 KA映IERCZAK Miko豉j
( KA映IERCZAK-MYSSAK )
2008-04-12

K2 1000m M m

18 KA映IERCZAK Miko豉j 2008-04-12

K1 1000m M m 2

19 KOWALSKA Martyna 2009-01-07

K1 1000m K dz

20 KOWALSKA Martyna
( KOWALSKA-PA哸ZYSZYN )
2009-01-07

K2 500m K dz

21 KRAWCZYK Antoni
( TRYBU-KRAWCZYK )
2008-01-01

K2 1000m M m

22 KRAWCZYK Antoni 2008-01-01

K1 1000m M m 2

23 KRAWCZYK Wojciech
( KRAWCZYK-LORENZ )
2009-01-01

K2 500m M dz

24 KRAWCZYK Wojciech 2009-01-01

K1 1000m M dz

25 KUBACZYK Natalia 2011-12-29

K1 500m K dz

26 KUBACZYK Natalia 2011-12-29

K1 200m K dz

27 KUJAWA Filip
( JASTRZ、-KUJAWA )
2006-06-27

K2 1000m M jm

28 KUJAWA Filip 2006-06-27

K1 1000m M jm

29 KUNCEWICZ Gabriela
( KUNCEWICZ-DRACH )
2010-01-01

K2 500m K dz

30 LISIECKI Wojciech 2009-04-16

K1 1000m M dz

31 LISIECKI Wojciech
( WAJS-LISIECKI )
2009-04-16

K2 500m M dz

32 LORENZ Wojciech
( KRAWCZYK-LORENZ )
2010-10-12

K2 500m M dz

33 LORENZ Wojciech 2010-10-12

K1 1000m M dz

34 Μ Maciej
( Μ-PRZYBYx )
2008-01-01

K2 1000m M m

35 Μ Maciej 2008-01-01

K1 1000m M m 2

36 ΣCZAK Daniel 2007-08-19

K1 1000m M m

37 ΣCZAK Daniel
( G紑NY-ΣCZAK )
2007-08-19

K2 1000m M m

38 MAJZA Mateusz
( NIEBORAK-MAJZA )
2008-02-01

K2 1000m M m

39 MAJZA Mateusz 2008-02-01

K1 1000m M m 2

40 MANUSZAK Cezary
( MANUSZAK-W粑TOWICZ )
2010-01-01

K2 500m M dz

41 MATYSIAK Justyna 2006-03-21

K1 1000m K jm

42 MATYSIAK Justyna
( HOFMAN-MATYSIAK )
2006-03-21

K2 1000m K jm

43 MATYSIAK ㄆkasz 2012-01-01

K1 500m M dz

44 MATYSIAK ㄆkasz 2012-01-01

K1 200m M dz

45 MYSSAK Jakub 2012-01-01

K1 200m M dz

46 MYSSAK Jan
( KA映IERCZAK-MYSSAK )
2007-12-02

K2 1000m M m

47 MYSSAK Jan 2007-12-02

K1 1000m M m

48 NIEBORAK Mateusz 2007-01-05

K1 1000m M m

49 NIEBORAK Mateusz
( NIEBORAK-MAJZA )
2007-01-05

K2 1000m M m

50 PA哸ZYSZYN Antonina 2010-10-04

K1 1000m K dz

51 PA哸ZYSZYN Antonina
( KOWALSKA-PA哸ZYSZYN )
2010-10-04

K2 500m K dz

52 PRZYBYx Natalia
( PRZYBYx-SZCZEPANIAK )
2010-01-01

K2 500m K dz

53 PRZYBYx Natalia 2010-01-01

K1 1000m K dz

54 PRZYBYx Wojciech
( Μ-PRZYBYx )
2007-01-01

K2 1000m M m

55 PRZYBYx Wojciech 2007-01-01

K1 1000m M m

56 SZCZEPANIAK Alicja 2012-01-01

K1 200m K dz

57 SZCZEPANIAK Alicja 2012-01-01

K1 500m K dz

58 SZCZEPANIAK Maja 2010-04-04

K1 1000m K dz

59 SZCZEPANIAK Maja
( PRZYBYx-SZCZEPANIAK )
2010-04-04

K2 500m K dz

60 SZCZEPANIAK Natalia
( JOKIEL-SZCZEPANIAK )
2008-05-18

K2 1000m K m

61 SZCZEPANIAK Natalia 2008-05-18

K1 1000m K m 2

62 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01

K1 1000m M j

63 TOMYS Patryk 2006-02-26

K1 1000m M jm

64 TOMYS Zuzanna
( CHOJNACKA-TOMYS )
2009-07-06

K2 500m K dz

65 TOMYS Zuzanna 2009-07-06

K1 1000m K dz

66 TRYBU Kacper
( TRYBU-KRAWCZYK )
2007-08-31

K2 1000m M m

67 TRYBU Kacper 2007-08-31

K1 1000m M m

68 WAJS Eryk 2009-07-07

K1 1000m M dz

69 WAJS Eryk
( WAJS-LISIECKI )
2009-07-07

K2 500m M dz

70 W粑TOWICZ Norbert
( MANUSZAK-W粑TOWICZ )
2010-01-01

K2 500m M dz

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orze Wa販z Liczba zg這sze: 19 w tym os鏏 ( 18 ) K-8 M-10
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 IDZIKOWSKI Szymon 2007-03-27

C1 1000m M m

2 KIEREPKA Mi這sz 2009-10-29

K1 1000m M dz

3 KUSNIERCZAK Bartek
( KUSNIERCZAK-POMORSKI )
2009-07-13

K2 500m M dz

4 ㄐTKOWSKA Martyna
( MACKIEWICZ-ㄐTKOWSKA )
2006-12-07

K2 1000m K jm

5 ㄐTKOWSKA Martyna 2006-12-07

K1 1000m K jm

6 MACKIEWICZ Milena
( MACKIEWICZ-ㄐTKOWSKA )
2006-01-06

K2 1000m K jm

7 MACKIEWICZ Milena 2006-01-06

K1 1000m K jm

8 MARCINKOWSKA Amelia 2007-09-08

C1 1000m K m

9 PIECHUT Ewa 2009-12-04

K1 1000m K dz

10 POLACZEK Maja 2010-05-19

C1 500m K dz

11 POMORSKI Sylwester
( KUSNIERCZAK-POMORSKI )
2009-07-13

K2 500m M dz

12 R荅A垶KI Kajetan 2005-01-04

K1 1000m M jm

13 R荅A垶KI Kajetan
( TROJANOWSKI-R荅A垶KI )
2005-01-04

K2 1000m M jm

14 RU涉NOWSKA Maja 2007-03-30

C1 1000m K m

15 SOKOΜWA Maria
( SOKOΜWA-TOMCZYK )
2009-03-13

K2 500m K dz

16 TOMCZYK Maja
( SOKOΜWA-TOMCZYK )
2010-08-19

K2 500m K dz

17 TROJANOWSKI ㄆkasz 2012-08-17

K1 200m M dz

18 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08

K1 1000m M jm

19 TROJANOWSKI Mateusz
( TROJANOWSKI-R荅A垶KI )
2005-01-08

K2 1000m M jm

20 TROJANOWSKI Szymon 2011-04-10

K1 200m M dz

21 WOJTANEK Micha 2005-01-25

K1 1000m M jm

22 WOJTANEK Micha
( WOJTANEK-ZAJ。ZKOWSKI )
2005-01-25

K2 1000m M jm

23 ZAJ。ZKOWSKI Jakub 2006-07-15

K1 1000m M jm

24 ZAJ。ZKOWSKI Jakub
( WOJTANEK-ZAJ。ZKOWSKI )
2006-07-15

K2 1000m M jm