Internetowe zgłoszenia do imprezy: XXXII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 28-30.09.2018
Liczba zgłoszeń: 339 w tym osób ( 391 ) K-148 M-243
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08

K1 maraton M jm

2 POLKOWSKI Wojciech 2004-08-02

K1 maraton M mł

3 SKORUPA Faustyna
( SKORUPA-TWARDOWSKA )
2001-02-15

K2 maraton K j

4 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27

K1 maraton M mł

5 TWARDOWSKA Aleksandra
( SKORUPA-TWARDOWSKA )
2000-09-23

K2 maraton K j

6 WALULIK Mikołaj 2003-08-13

K1 maraton M jm

7 WYSOCKI Adam 1974-12-23

K1 maraton M

 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 02/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 maraton K

2 CZAJA Paweł 1997-01-18

K1 maraton M

3 CZAJA Paweł
( CZAJA-PLAZA )
1997-01-18

K2 maraton M

4 ISKRZYCKA Justyna
( ISKRZYCKA-PASZEK )
1997-11-07

K2 maraton K

5 PASZEK Paulina
( ISKRZYCKA-PASZEK )
1997-10-26

K2 maraton K

6 PILARZ Ewelina
( PILARZ-WAJS )
1997-04-17

K2 maraton K

7 PLAZA Dionizy
( CZAJA-PLAZA )
1997-01-05

K2 maraton M

8 PLAZA Dionizy 1997-01-05

K1 maraton M

9 SZYMAŃSKI Dominik 1998-06-08

K1 maraton M

10 WAJS Sandra
( PILARZ-WAJS )
1999-03-20

K2 maraton K

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTCHODZIE Jakub 2003-07-20

K1 maraton M jm

2 BŁOŃSKI Krystian
( BŁOŃSKI-SŁOWIŃSKI )
2004-06-01

K2 maraton M mł

3 KORPALSKA Zofia
( ZINIEWICZ-KORPALSKA )
2005-02-23

K2 maraton K mł

4 NOWICKA Alicja 2003-11-26

K1 maraton K jm

5 SŁOWIŃSKI Paweł
( BŁOŃSKI-SŁOWIŃSKI )
2005-07-31

K2 maraton M mł

6 SZCZEPAŃSKI Krzysztof 1960-02-13

K1 maraton M

7 ŚCIESIŃSKI Mateusz
( ŚCIESIŃSKI-TOMASZEWSKI )
2003-06-10

K2 maraton M jm

8 TOMASZEWSKI Kacper
( ŚCIESIŃSKI-TOMASZEWSKI )
2003-01-20

K2 maraton M jm

9 ZINIEWICZ Nicole
( ZINIEWICZ-KORPALSKA )
2004-04-10

K2 maraton K mł

 
xxxxxx
KKS Gwardia Opole Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/OP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FIGIELUS Romuald 1962-12-24

C1 maraton M

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 10 ) K-2 M-8
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEMKO Dawid 2003-04-08

C1 maraton M jm

2 HOŁDAK Krystian
( HOŁDAK-MICHALAK )
2002-04-22

C2 maraton M jm

3 KAŁUŻNA Aleksandra
( KAŁUŻNA-ORYSZEWSKA )
2005-02-26

K2 maraton K mł

4 MICHALAK Damian 2000-09-17

K1 maraton M j

5 MICHALAK Gracjan
( HOŁDAK-MICHALAK )
2003-09-13

C2 maraton M jm

6 ORYSZEWSKA Daria
( KAŁUŻNA-ORYSZEWSKA )
2005-10-28

K2 maraton K mł

7 POKLEPA Adrian
( POKLEPA-SAJDAK )
2004-11-16

C2 maraton M mł

8 SAJDAK Damian
( POKLEPA-SAJDAK )
2004-07-06

C2 maraton M mł

9 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14

C1 maraton M mł

10 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09

C1 maraton M j

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25

K1 maraton M

2 REMBEK Maciej
( WIĄZ-REMBEK )
2004-09-30

K2 maraton M mł

3 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04

K1 maraton M jm

4 SZCZEPANIK Przemek 1996-03-01

K1 maraton M

5 WIĄZ Szymon
( WIĄZ-REMBEK )
2004-07-12

K2 maraton M mł

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMUS Kacper 2003-01-06

K1 maraton M jm

2 BIERZAŁO Wiktoria
( BIERZAŁO-KURPAN )
2003-09-22

K2 maraton K jm

3 KURPAN Joanna 2004-12-14

K1 maraton K mł

4 KURPAN Natalia
( BIERZAŁO-KURPAN )
2003-05-28

K2 maraton K jm

5 TYRAŁA Kacper 2003-02-24

K1 maraton M jm

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 28 w tym osób ( 32 ) K-9 M-23
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman 2000-01-15

C1 maraton M j

2 BRACIK Magdalena
( BRACIK-GAŁĘZKA )
2004-11-03

K2 maraton K mł

3 BUKOWSKI Dariusz 1970-11-17

K1 maraton M

4 BURKO Tomasz 2004-03-23

K1 maraton M mł

5 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17

K1 maraton M j

6 DROZDOWICZ Jakub
( DROZDOWICZ-SZYSZKO )
2001-07-17

K2 maraton M j

7 FULKO Fryderyk 1999-04-10

K1 maraton M

8 FULKO Fryderyk
( FULKO-POTOCZNY )
1999-04-10

K2 maraton M

9 GAŁĘZKA Olga
( BRACIK-GAŁĘZKA )
2004-05-24

K2 maraton K mł

10 GIERŁOWSKA Donata
( GIERŁOWSKA-GRABOWSKA )
2003-09-01

K2 maraton K jm

11 GRABOWSKA Alicja
( GIERŁOWSKA-GRABOWSKA )
2002-07-25

K2 maraton K jm

12 GRYCZKO Andrzej
( GRYCZKO-SIWIEC )
1968-05-12

K2 maraton M

13 KACZMAREK Magdalena
( KACZMAREK-TIUCHTIEJ )
2005-06-26

K2 maraton K mł

14 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27

C1 maraton M

15 KOZIEŁ Jakub
( KOZIEŁ-PIECZURO )
2003-06-04

K2 maraton M jm

16 MULCZYŃSKI Ignacy
( MULCZYŃSKI-RATAJCZAK )
2005-01-18

K2 maraton M mł

17 PAWŁOWSKI Konrad
( PAWŁOWSKI-POTOCKI )
2004-04-03

C2 maraton M mł

18 PIECHOCKA Oliwia 2004-10-26

K1 maraton K mł

19 PIECZURO Krzysztof
( KOZIEŁ-PIECZURO )
2002-02-16

K2 maraton M jm

20 POTOCKI Maciej
( PAWŁOWSKI-POTOCKI )
2004-11-19

C2 maraton M mł

21 POTOCZNY Łukasz
( FULKO-POTOCZNY )
1999-02-09

K2 maraton M

22 POTOCZNY Łukasz 1999-02-09

K1 maraton M

23 RATAJCZAK Wojciech
( MULCZYŃSKI-RATAJCZAK )
2005-10-10

K2 maraton M mł

24 ROJEK Roksana 2004-07-29

K1 maraton K mł

25 RYNKIEWICZ Mateusz 1984-06-29

C1 maraton M

26 SIWIEC Sławomir 1992-06-10

K1 maraton M

27 SIWIEC Sławomir
( GRYCZKO-SIWIEC )
1992-06-10

K2 maraton M

28 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 maraton M jm

29 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02

K1 maraton K jm

30 SZKUTA Aleks 2004-01-30

K1 maraton M mł

31 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz 2001-05-25

K1 maraton M j

32 SZYSZKO Kamil
( DROZDOWICZ-SZYSZKO )
2001-03-01

K2 maraton M j

33 SZYSZKO Kamil 2001-03-01

K1 maraton M j

34 TIUCHTIEJ Natalia
( KACZMAREK-TIUCHTIEJ )
2005-09-21

K2 maraton K mł

35 TREIDER Marcel 2005-11-06

K1 maraton M mł

36 WASILEWSKI Kacper 2005-01-01

K1 maraton M mł

37 WITKOWSKI Mateusz 2004-08-25

K1 maraton M mł

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYŃSKI Grzegorz
( BRYŃSKI-PONOMARENKOW )
1996-04-01

C2 maraton M

2 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 maraton M

3 GŁAZUNOW Wiktor
( GŁAZUNOW-OLSZEWSKI )
1993-10-24

C2 maraton M

4 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 maraton M

5 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 maraton K

6 NOGA Paulina
( NOGA-SZEWCZYK )
1996-04-15

K2 maraton K

7 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31

C1 maraton M

8 OLSZEWSKI Robert
( GŁAZUNOW-OLSZEWSKI )
1996-08-31

C2 maraton M

9 PONOMARENKOW Marcin
( BRYŃSKI-PONOMARENKOW )
1983-12-16

C2 maraton M

10 PONOMARENKOW Marcin 1983-12-16

C1 maraton M

11 SZEWCZYK Klaudia 1993-10-24

K1 maraton K

12 SZEWCZYK Klaudia
( NOGA-SZEWCZYK )
1993-10-24

K2 maraton K

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 30 w tym osób ( 31 ) K-11 M-20
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 maraton K j

2 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 maraton K j

3 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 maraton K j

4 ANTOS Ewelina
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 maraton K j

5 BĄCZYK Hubert 2004-10-09

K1 maraton M mł

6 BOGAJCZYK Kacper
( BOGAJCZYK-STASIK )
2002-10-20

C2 maraton M jm

7 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 maraton M j

8 DOMIŃSKI Paweł
( DOMIŃSKI-MASŁOWSKI )
2000-09-07

C2 maraton M j

9 FURTAK Roman 1995-03-07

C1 maraton M

10 FURTAK Roman
( FURTAK-NOWAK )
1995-03-07

C2 maraton M

11 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29

K1 maraton K mł

12 HAŁAS Bartosz 2003-05-15

K1 maraton M jm

13 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15

K1 maraton K jm

14 JANOWSKA Martyna 2000-10-31

K1 maraton K

15 KIJEWSKI Seweryn
( KIJEWSKI-MALIŃSKI )
2003-05-20

K2 maraton M jm

16 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13

K1 maraton K mł

17 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 maraton M mł

18 KUKUŁA Kamil
( KUKUŁA-WIŚNIEWSKI )
2001-08-05

C2 maraton M j

19 KUKUŁA Kamil 2001-08-05

C1 maraton M j

20 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 maraton M jm

21 MALIŃSKI Filip
( KIJEWSKI-MALIŃSKI )
2002-01-13

K2 maraton M jm

22 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 maraton M j

23 MASŁOWSKI Bartosz
( DOMIŃSKI-MASŁOWSKI )
2001-10-21

C2 maraton M j

24 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 maraton K j

25 MUSIALSKA Wiktoria
( MUSIALSKA-WIŚNIEWSKA )
2002-08-31

C2 maraton K jm

26 NOWACZYK Remigiusz
( NOWACZYK-PALUCH )
1998-02-23

C2 maraton M

27 NOWAK Łukasz
( FURTAK-NOWAK )
1995-07-12

C2 maraton M

28 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 maraton M

29 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 maraton M

30 PALUCH Gilbert
( NOWACZYK-PALUCH )
1995-08-21

C2 maraton M

31 RATAJCZAK Wiktoria
( RATAJCZAK-WALIGÓRA )
2003-07-22

K2 maraton K jm

32 RECHUL Mikołaj
( WYSZKOWSKI-RECHUL )
2005-01-22

K2 maraton M mł

33 STASIK Igor
( BOGAJCZYK-STASIK )
2002-04-20

C2 maraton M jm

34 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27

C1 maraton M jm

35 SZPREJDA Oskar 2000-12-24

C1 maraton M j

36 WALIGÓRA Weronika
( RATAJCZAK-WALIGÓRA )
2002-07-08

K2 maraton K jm

37 WIŚNIEWSKA Weronika
( MUSIALSKA-WIŚNIEWSKA )
2002-12-13

C2 maraton K jm

38 WIŚNIEWSKI Krystian
( KUKUŁA-WIŚNIEWSKI )
2001-07-14

C2 maraton M j

39 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 maraton M j

40 WYSZKOWSKI Igor
( WYSZKOWSKI-RECHUL )
2005-12-20

K2 maraton M mł

 
energetyk.club
KS Energetyk Gryfino Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 7 ) K-0 M-7
NrLicencji: 02/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOŚCIKIEWICZ Oskar
( KOŚCIKIEWICZ-WOJCIECHOWSKI )
2004-08-07

K2 maraton M mł

2 KUBIAK Albert
( WELZANDT-KUBIAK )
2004-07-07

K2 maraton M mł

3 KULESZA Przemysław 2003-07-29

K1 maraton M jm

4 MACIEJEWSKI Dominik
( MACIEJEWSKI-SZUBERT )
2005-11-03

K2 maraton M mł

5 SZUBERT Michał
( MACIEJEWSKI-SZUBERT )
2004-11-18

K2 maraton M mł

6 WELZANDT Sylwester
( WELZANDT-KUBIAK )
2004-11-20

K2 maraton M mł

7 WOJCIECHOWSKI Artur
( KOŚCIKIEWICZ-WOJCIECHOWSKI )
2004-05-31

K2 maraton M mł

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRONEK Sara 1999-11-17

K1 maraton K

2 HOŁYSZ Patrycja 2001-04-08

K1 maraton K j

3 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 maraton M mł

4 KLEMCZAK Oliwia
( KLEMCZAK-SZORCZ )
2004-02-12

K2 maraton K mł

5 LEBIODA Patrycja
( LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
2001-10-14

K2 maraton K j

6 SZORCZ Oliwia
( KLEMCZAK-SZORCZ )
2005-08-30

K2 maraton K mł

7 WOJCIECHOWSKA Natalia
( LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
2002-07-11

K2 maraton K j

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 15 ) K-5 M-10
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZAK Marcel
( ADAMCZAK-ROMOT )
2005-08-01

K2 maraton M mł

2 BŁASZCZYK Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-04-06

K2 maraton K jm

3 BORUTA Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-03-11

K2 maraton K jm

4 CHRZĄSZCZ Wojciech 1998-03-19

K1 maraton M

5 FILAK Michał
( FILAK-LISKOWSKI )
2003-04-22

K2 maraton M jm

6 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12

K1 maraton M mł

7 KĘDZIORA Natalia
( KĘDZIORA-PAWLACZYK )
2005-12-05

K2 maraton K mł

8 LISKOWSKI Adam
( FILAK-LISKOWSKI )
2003-11-14

K2 maraton M jm

9 PAWLACZYK Zuzanna
( KĘDZIORA-PAWLACZYK )
2004-01-02

K2 maraton K mł

10 ROMOT Wojciech
( ADAMCZAK-ROMOT )
2004-09-03

K2 maraton M mł

11 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28

K1 maraton K mł

12 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18

K1 maraton M j

13 SELIWAŃSKI Adrian
( SELIWAŃSKI-WITCZAK )
2001-07-18

K2 maraton M j

14 WAWER Dominik
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-06-24

K2 maraton M jm

15 WITCZAK Sebastian 2001-07-25

K1 maraton M j

16 WITCZAK Sebastian
( SELIWAŃSKI-WITCZAK )
2001-07-25

K2 maraton M j

17 ZYCHOWICZ Adrian
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-04-02

K2 maraton M jm

 
nadwislan.com
KS Nadwiślan Kraków Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 07/MA/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DATOŃ Aleksy 2003-09-01

C1 maraton M jm

2 JAGOCKI Mateusz 2002-08-27

K1 maraton M jm

3 TOMASIK Natalia 2002-05-20

C1 maraton K jm

 
www.olimpia.elblag.com.pl
KS Olimpia Elbląg Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 13 ) K-1 M-12
NrLicencji: 02/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz
( TOCHA-ALEKSANDROWICZ )
2005-07-20

K2 maraton M mł

2 ALEKSANDROWICZ Kacper
( ALEKSANDROWICZ-MAJKRZAK )
2002-12-15

K2 maraton M jm

3 GŁADYKOWSKI Gabriel
( GŁADYKOWSKI-KRAUSE )
2003-03-09

K2 maraton M jm

4 GŁUCH Józef 2000-01-06

C1 maraton M j

5 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12

K1 maraton M jm

6 KRAUSE Paweł
( GŁADYKOWSKI-KRAUSE )
2003-10-26

K2 maraton M jm

7 ŁYCZKOWSKI Jakub 2005-04-24

K1 maraton M mł

8 MAJKRZAK Jakub
( ALEKSANDROWICZ-MAJKRZAK )
2003-02-01

K2 maraton M jm

9 ROJEK Przemysław
( WITKOWSKI-ROJEK )
2002-08-10

K2 maraton M jm

10 TOCHA Cyprian
( TOCHA-ALEKSANDROWICZ )
2005-10-19

K2 maraton M mł

11 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 maraton K

12 WITKOWSKI Adam
( WITKOWSKI-ROJEK )
2002-01-05

K2 maraton M jm

13 ZARĘBA Wiktor 1999-06-30

C1 maraton M

 
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 11 ) K-1 M-10
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 maraton K jm

2 JOBSKI Jakub 2004-03-29

K1 maraton M mł

3 JOBSKI Jan
( JOBSKI-WALKOWIAK )
2004-03-29

K2 maraton M mł

4 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 maraton M mł

5 PASTOK Piotr 2000-01-11

K1 maraton M j

6 PIETRZAK Antoni 2002-06-05

K1 maraton M jm

7 PIETRZAK Mateusz
( SCIBILIA-PIETRZAK )
2004-02-08

K2 maraton M mł

8 SCIBILIA Nicholas
( SCIBILIA-PIETRZAK )
2004-05-08

K2 maraton M mł

9 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 maraton M j

10 TOCHMAN Kacper 2004-08-07

K1 maraton M mł

11 WALKOWIAK Wiktor
( JOBSKI-WALKOWIAK )
2004-04-06

K2 maraton M mł

 
KS Sokół Ostróda Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 Kopczyński Marcin 2000-02-23

C1 maraton M j

2 KOZIEŁŁO Jakub 2002-02-27

K1 maraton M jm

3 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23

K1 maraton M

4 ORLIKOWSKI Paweł
( ORLIKOWSKI-PERIŻOK )
1999-09-23

K2 maraton M

5 PERIŻOK Jakub
( ORLIKOWSKI-PERIŻOK )
1993-04-09

K2 maraton M

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 maraton M jm

2 ZIÓŁKOWSKI Mateusz
( ZIÓŁKOWSKI-ZIÓŁKOWSKI )
2001-03-28

K2 maraton M j

3 ZIÓŁKOWSKI Miłosz
( ZIÓŁKOWSKI-ZIÓŁKOWSKI )
2001-03-28

K2 maraton M j

 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 8 ) K-0 M-8
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DRAŁUS Konrad 2000-02-17

C1 maraton M j

2 DRAŁUS Konrad
( DRAŁUS-JESIONKOWSKI )
2000-02-17

C2 maraton M j

3 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-15

K1 maraton M mł

4 IMIANOWSKI Łukasz 1986-09-01

K1 maraton M

5 IMIANOWSKI Łukasz
( IMIANOWSKI-KUCZEWSKI )
1986-09-01

K2 maraton M

6 JESIONKOWSKI Kamil
( DRAŁUS-JESIONKOWSKI )
2000-07-29

C2 maraton M j

7 JESIONKOWSKI Kamil 2000-07-29

C1 maraton M j

8 KUCZEWSKI Marek
( IMIANOWSKI-KUCZEWSKI )
1989-05-06

K2 maraton M

9 MOSZOŃSKI Bartłomiej
( MOSZOŃSKI-RUNEWICZ )
2004-09-20

K2 maraton M mł

10 RUNEWICZ Jakub
( MOSZOŃSKI-RUNEWICZ )
2005-02-22

K2 maraton M mł

11 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 maraton M jm

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 14 ) K-7 M-7
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BASZYŃSKI Antoni 2004-08-12

C1 maraton M mł

2 CIEŚLEWICZ Emilia 2003-07-13

K1 maraton K jm

3 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01

K1 maraton K

4 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 maraton M

5 CZARNECKA Iwona
( CZARNECKA-STANNY )
1995-07-27

C2 maraton K

6 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 maraton K mł

7 LUDWICZAK Grzegorz 2000-01-07

C1 maraton M j

8 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 maraton M mł

9 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 maraton M

10 STANNY Magda
( CZARNECKA-STANNY )
1993-03-15

C2 maraton K

11 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 maraton K mł

12 TUTAJ Marta 2002-05-08

C1 maraton K jm

13 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 maraton M mł

14 WRZESIŃSKI Jarosław 2001-07-12

C1 maraton M j

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 9 ) K-7 M-2
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CYBULSKA Aleksandra
( MIKA-CYBULSKA )
2004-02-23

K2 maraton K mł

2 JANOWICZ Julia
( JANOWICZ-ZAWADZKA )
2001-08-18

C2 maraton K j

3 KRAWCZAK Michalina 2003-07-07

K1 maraton K jm

4 MIKA Martyna
( MIKA-CYBULSKA )
2005-04-18

K2 maraton K mł

5 MULAK Przemysław 1999-11-02

C1 maraton M

6 POLAŃSKA Zuzanna
( POLAŃSKA-ZDOBYCH )
2002-02-09

K2 maraton K jm

7 SIERADZAN Kacper 2004-03-21

C1 maraton M mł

8 ZAWADZKA Julia
( JANOWICZ-ZAWADZKA )
2001-03-13

C2 maraton K j

9 ZDOBYCH Natalia
( POLAŃSKA-ZDOBYCH )
2002-04-12

K2 maraton K jm

 
KS Yacht-Club Kraków Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOBOWSKA Agnieszka
( STELMACH-BOBOWSKA )
2006-07-28

K2 maraton K mł

2 BOBOWSKI Marcel 2005-05-14

K1 maraton M mł

3 STELMACH Justyna
( STELMACH-BOBOWSKA )
2004-03-31

K2 maraton K mł

4 STELMACH Patryk 2001-02-07

K1 maraton M j

5 STRUZIKOWSKA Iga 2002-05-09

K1 maraton K jm

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 15 ) K-10 M-5
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GABRYŚ Oliwia 2005-02-27

K1 maraton K mł

2 GÓRSKA Julia
( GÓRSKA-JAROSZ )
2001-12-27

K2 maraton K j

3 HAPKIE Jakub
( HAPKIE-JAROCKI )
2004-01-23

C2 maraton M mł

4 JAROCKI Kacper
( HAPKIE-JAROCKI )
2004-02-08

C2 maraton M mł

5 JAROSZ Natalia
( GÓRSKA-JAROSZ )
2000-10-05

K2 maraton K j

6 KORT Zuzanna 2003-06-28

K1 maraton K jm

7 KOWALSKA Zuzanna
( KOWALSKA-WIŚNIEWSKA )
2004-10-21

K2 maraton K mł

8 SZKODZIŃSKA Martyna
( SZKODZIŃSKA-WERNER )
2003-05-13

K2 maraton K jm

9 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09

K1 maraton M jm

10 WERNER Wiktoria
( SZKODZIŃSKA-WERNER )
2002-10-25

K2 maraton K jm

11 WIERZCHOWSKI Miłosz 2004-12-27

C1 maraton M mł

12 WIĘCŁAWSKA Zofia
( WIĘCŁAWSKA-ZDROJEWSKA )
2006-12-22

K2 maraton K mł

13 WIŚNIEWSKA Nikola
( KOWALSKA-WIŚNIEWSKA )
2004-10-03

K2 maraton K mł

14 ZDROJEWSKA Barbara
( WIĘCŁAWSKA-ZDROJEWSKA )
2006-12-12

K2 maraton K mł

15 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14

C1 maraton M jm

 
KU AZS-AWF Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 12 ) K-6 M-6
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06

K1 maraton M

2 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 maraton M

3 BORGIEŁ Mateusz
( BORGIEŁ-ZUCHORA )
1997-08-05

C2 maraton M

4 CEDROWSKA Natalia
( CEDROWSKA-LEŚNIAK )
2000-01-18

K2 maraton K j

5 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18

K1 maraton K j

6 CHMIELEWSKI Sławomir 1999-07-07

K1 maraton M

7 LENSKI Patryk 2000-03-02

K1 maraton M j

8 LEŚNIAK Martyna
( CEDROWSKA-LEŚNIAK )
2001-06-07

K2 maraton K j

9 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07

K1 maraton K j

10 LIS Julia
( LIS-MARKIEWICZ )
1997-06-01

K2 maraton K

11 LIS Julia 1997-06-01

K1 maraton K

12 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04

K1 maraton K

13 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28

K1 maraton K

14 MARKIEWICZ Paulina
( LIS-MARKIEWICZ )
1998-08-28

K2 maraton K

15 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20

C1 maraton K j

16 SZPYNDA Grzegorz 1994-10-27

C1 maraton M

17 ZUCHORA Mateusz
( BORGIEŁ-ZUCHORA )
1992-08-10

C2 maraton M

18 ZUCHORA Mateusz 1992-08-10

C1 maraton M

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOPYL Heorhi 2005-01-01

K1 maraton M mł

2 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 maraton K j

3 MOSKOWICZ Dorota
( MOSKOWICZ-ZIELIŃSKA )
2001-10-27

K2 maraton K j

4 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 maraton M jm

5 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 maraton M

6 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 maraton K j

7 ZIELIŃSKA Agata
( MOSKOWICZ-ZIELIŃSKA )
2000-02-29

K2 maraton K j

 
mkkłączany.pl
MKK Łączany Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 04/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FRYC Szymon 2004-03-04

K1 maraton M mł

2 KUBAS Michał
( KUBAS-WIECHEĆ )
2004-06-28

K2 maraton M mł

3 SOWA Klaudia 2000-09-06

K1 maraton K j

4 WIECHEĆ Daniel 1999-03-03

K1 maraton M

5 WIECHEĆ Dariusz
( KUBAS-WIECHEĆ )
2004-10-22

K2 maraton M mł

6 ZASĘPA Michał 2004-02-16

K1 maraton M mł

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 maraton M

2 BYRDEK Dawid
( BYRDEK-MORAWSKI )
1999-03-16

K2 maraton M

3 CZECH Julia
( CZECH-GRZECHNIK )
2004-06-17

K2 maraton K mł

4 DREWNIAK Igor
( PASZEK-DREWNIAK )
2003-10-02

K2 maraton M jm

5 GRZECHNIK Natalia
( CZECH-GRZECHNIK )
2004-07-19

K2 maraton K mł

6 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10

C1 maraton M

7 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 maraton M jm

8 MORAWSKI Piotr
( BYRDEK-MORAWSKI )
1999-03-14

K2 maraton M

9 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 maraton M

10 PASZEK Jan
( PASZEK-DREWNIAK )
2003-05-25

K2 maraton M jm

 
MKS MOS Wrocław Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 01/DS/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEBENEK Klaudia
( BEBENEK-BEBENEK )
2002-11-13

K2 maraton K jm

2 BEBENEK Oliwia
( BEBENEK-BEBENEK )
2002-11-13

K2 maraton K jm

3 CEDROWSKI Daniel 2000-01-18

K1 maraton M j

4 CEDROWSKI Daniel
( CEDROWSKI-SIECIŃSKI )
2000-01-18

K2 maraton M j

5 DZIEDZIC Bartosz 2001-11-25

K1 maraton M j

6 HADASIK Daria 2005-01-13

K1 maraton K mł

7 KRZYZEWICZ Agnieszka 1972-09-04

K1 maraton K

8 KRZYZEWICZ Roman 2003-10-12

K1 maraton M jm

9 ROSLANIEC Cezary 2004-02-10

K1 maraton M mł

10 SIECIŃSKI Michał 2000-11-16

K1 maraton M j

11 SIECIŃSKI Michał
( CEDROWSKI-SIECIŃSKI )
2000-11-16

K2 maraton M j

 
MKS Nogat Malbork Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 maraton M j

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KALIKOWSKI Kamil 2000-05-22

K1 maraton M j

2 KALIKOWSKI Kamil
( KALIKOWSKI-SZEWCZAK )
2000-05-22

K2 maraton M j

3 MAKULSKA Wiktoria
( WYTRĄŻEK-MAKULSKA )
2003-01-29

K2 maraton K jm

4 NIZIAŁEK Marcin
( NIZIAŁEK-SZWEMIN )
2005-01-04

K2 maraton M mł

5 PYTLAK Tomasz 2004-03-10

K1 maraton M mł

6 SZEWCZAK Jakub
( KALIKOWSKI-SZEWCZAK )
2000-03-18

K2 maraton M j

7 SZWEMIN Filip
( NIZIAŁEK-SZWEMIN )
2005-10-09

K2 maraton M mł

8 WYTRĄŻEK Zuzanna
( WYTRĄŻEK-MAKULSKA )
2002-12-10

K2 maraton K jm

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GOZDEK Martyna
( GOZDEK-WOŹNIAK )
2005-05-31

C2 maraton K mł

2 GOZDEK Wiktoria
( GOZDEK-MNICH )
2002-02-21

C2 maraton K jm

3 KUCIEL Michał 2001-02-21

C1 maraton M j

4 KUCIEL Michał
( TOPA-KUCIEL )
2001-02-21

C2 maraton M j

5 ŁOBOZIAK Elżbieta
( ŁOBOZIAK-TOPA )
2002-07-30

C2 maraton K jm

6 MNICH Aleksandra
( GOZDEK-MNICH )
2003-04-01

C2 maraton K jm

7 TOPA Anna
( ŁOBOZIAK-TOPA )
2003-10-24

C2 maraton K jm

8 TOPA Tomasz 2000-03-17

C1 maraton M j

9 TOPA Tomasz
( TOPA-KUCIEL )
2000-03-17

C2 maraton M j

10 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 maraton M mł

11 WOŹNIAK Daria
( GOZDEK-WOŹNIAK )
2004-01-30

C2 maraton K mł

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZYK Jakub
( ADAMCZYK-WAKSMAŃSKI )
2003-08-26

C2 maraton M jm

2 GAWOR Konrad
( MIELNIK-GAWOR )
2005-08-07

K2 maraton M mł

3 MARUCHA Julia
( MIERNIK-MARUCHA )
2001-04-16

C2 maraton K j

4 MARUCHA Julia 2001-04-16

C1 maraton K j

5 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 maraton K jm

6 MIELNIK Wojciech
( MIELNIK-GAWOR )
2005-07-12

K2 maraton M mł

7 MIERNIK Sara 2001-04-14

C1 maraton K j

8 MIERNIK Sara
( MIERNIK-MARUCHA )
2001-04-14

C2 maraton K j

9 PALKA Krzysztof 2005-03-06

C1 maraton M mł

10 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08

K1 maraton K j

11 WAKSMAŃSKI Wojciech
( ADAMCZYK-WAKSMAŃSKI )
2003-10-28

C2 maraton M jm

 
MOSW Choszczno Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHMURA Jonasz
( CHMURA-MAJCHRZAK )
2002-12-27

K2 maraton M jm

2 GRZELAK Zuzana
( GRZELAK-WARCHAŁOWSKA )
2005-10-25

K2 maraton K mł

3 MAJCHRZAK Miłosz
( CHMURA-MAJCHRZAK )
2003-06-04

K2 maraton M jm

4 MATYJASZCZYK Kacper
( MATYJASZCZYK-RURARZ )
2003-03-25

K2 maraton M jm

5 RURARZ Dawid
( MATYJASZCZYK-RURARZ )
2003-04-22

K2 maraton M jm

6 WARCHAŁOWSKA Sandra
( GRZELAK-WARCHAŁOWSKA )
2005-05-12

K2 maraton K mł

 
www.mrks.pl
MRKS Gdańsk Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 01/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KONOPNICKI Michał 2004-07-14

K1 maraton M mł

2 KOWALCZE Kacper 2003-02-05

C1 maraton M jm

3 SADOWSKA Paulina 2002-10-15

C1 maraton K jm

4 SAROL Bartosz 2005-09-02

K1 maraton M mł

5 SERAFIN Tatiana 2000-11-20

C1 maraton K j

6 SERAFIN Tatiana
( SERAFIN-SIEMIENIUK )
2000-11-20

C2 maraton K j

7 SIEMIENIUK Natalia 2001-11-17

C1 maraton K j

8 SIEMIENIUK Natalia
( SERAFIN-SIEMIENIUK )
2001-11-17

C2 maraton K j

9 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05

K1 maraton M j

10 TARASIUK Anna 2004-06-04

K1 maraton K mł

 
MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 03/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDRYSZCZAK Filip 2004-05-12

K1 maraton M mł

2 ANDRYSZCZAK Jakub 2002-10-16

K1 maraton M jm

3 PASIŃSKA Natalia 2001-11-03

K1 maraton K j

 
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMIUK Szymon 2004-09-17

C1 maraton M mł

2 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14

C1 maraton M jm

3 DRZEWICKA Alicja 2004-03-05

C1 maraton K mł

4 KASPROWICZ Milan 2004-12-24

C1 maraton M mł

5 KUDYBA Kamila 2005-02-02

C1 maraton K mł

6 SZAJDEK Maja Magdalena
( SZAJDEK-WALCZAK )
2000-07-28

C2 maraton K j

7 SZAJDEK Maja Magdalena 2000-07-28

C1 maraton K j

8 SZAJDEK Michał 2003-02-18

C1 maraton M jm

9 WALCZAK Julia
( SZAJDEK-WALCZAK )
2000-10-07

C2 maraton K j

10 WALCZAK Julia 2000-10-07

C1 maraton K j

11 WIŚNIEWSKI Paweł 2003-11-02

C1 maraton M jm

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 10 ) K-1 M-9
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUCZAK Piotr
( ZIEMSKI-ŁUCZAK )
2004-01-30

K2 maraton M mł

2 SIATKA Maciej
( SIATKA-WIŚNIEWSKI )
2004-06-03

K2 maraton M mł

3 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15

K1 maraton M j

4 SOBCZAK Jakub
( URBAŃSKI-SOBCZAK )
2002-02-20

K2 maraton M jm

5 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 maraton M

6 URBAŃSKI Wojciech
( URBAŃSKI-SOBCZAK )
2002-04-23

K2 maraton M jm

7 WIŚNIEWSKI Jan
( SIATKA-WIŚNIEWSKI )
2004-05-11

K2 maraton M mł

8 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30

K1 maraton K

9 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27

K1 maraton M jm

10 ZIEMSKI Maksymilian
( ZIEMSKI-ŁUCZAK )
2004-08-17

K2 maraton M mł

 
PKS Korona Elbląg Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIELAWSKA Klara
( SZMYDT-BIELAWSKA )
2004-02-06

C2 maraton K mł

2 STEFAŃSKI Adam 2004-10-21

K1 maraton M mł

3 SZMYDT Julia
( SZMYDT-BIELAWSKA )
2004-06-21

C2 maraton K mł

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 maraton K j

2 KOROL Sebastian 2003-05-07

C1 maraton M jm

3 KOWALSKA Ewa
( KOWALSKA-LACH )
2002-01-31

C2 maraton K jm

4 LACH Kaja
( KOWALSKA-LACH )
2003-08-14

C2 maraton K jm

5 TARASIUK Julia 2005-11-17

C1 maraton K mł

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZYK Aleksander 2004-05-30

K1 maraton M mł

2 GALLAS Katarzyna 2004-05-26

K1 maraton K mł

3 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 maraton M jm

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26

K1 maraton K mł

2 DĄBROWSKA Wiktoria 2003-07-10

C1 maraton K jm

3 PIEKARSKA Julia 2003-03-23

K1 maraton K jm

4 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06

K1 maraton K jm

5 ŚWIATAK Hubert
( ŚWIATAK-TOMASZUK )
2002-11-07

C2 maraton M jm

6 TOMASZUK Łukasz
( ŚWIATAK-TOMASZUK )
2002-05-17

C2 maraton M jm

 
UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERNIECKI Krzysztof 1987-01-01

C1 maraton M

2 MAGDZIARZ Agata 2000-07-16

K1 maraton K j

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASIOK Emilia
( BŁASIOK-KWAŚNY )
2005-02-10

K2 maraton K mł

2 CHMIELA Michał
( CHMIELA-GOSŁAWSKI )
2004-02-28

K2 maraton M mł

3 FERDYN Marzena 2000-05-13

K1 maraton K j

4 FERDYN Marzena
( FERDYN-FRANCIK )
2000-05-13

K2 maraton K j

5 FRANCIK Janina 2000-12-22

K1 maraton K j

6 FRANCIK Janina
( FERDYN-FRANCIK )
2000-12-22

K2 maraton K j

7 GOSŁAWSKI Dominik
( CHMIELA-GOSŁAWSKI )
2005-05-09

K2 maraton M mł

8 KWAŚNY Kinga
( BŁASIOK-KWAŚNY )
2005-02-08

K2 maraton K mł

9 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 maraton K jm

10 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 maraton K jm

11 WAJDA Kamil 2001-07-26

K1 maraton M j

 
UKS Sokolik przy ZS Czernin Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 02/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27

K1 maraton M mł

2 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05

K1 maraton K jm

 
UKS Świerklaniec Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOLEGA Laura
( KICZKA-DOLEGA )
2004-06-07

K2 maraton K mł

2 KICZKA Wiktoria
( KICZKA-DOLEGA )
2004-11-09

K2 maraton K mł

3 NOWAK Jakub 2003-02-14

K1 maraton M jm

4 WITEK Weronika 2003-08-01

K1 maraton K j

 
UKS Victoria Wałcz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 04/ZP/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEIM Alicja
( BEIM-MARTUSZEWSKA )
2004-05-04

K2 maraton K mł

2 BEIM Julia
( BEIM-ROMEK )
2004-05-04

K2 maraton K mł

3 MARTUSZEWSKA Nikola
( BEIM-MARTUSZEWSKA )
2004-04-19

K2 maraton K mł

4 ROMEK Marta
( BEIM-ROMEK )
2005-12-22

K2 maraton K mł

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 13 ) K-3 M-10
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FORC Jakub
( FORC-KONDRATOWICZ )
2004-11-24

C2 maraton M mł

2 GRĄDZKI Mateusz 2001-11-21

K1 maraton M j

3 GRĄDZKI Mateusz
( GRĄDZKI-ŚWITAJ )
2001-11-21

K2 maraton M j

4 JOB Jakub 2001-08-24

C1 maraton M j

5 KŁOS Adrian
( KŁOS-SOBIERAJSKI )
2000-01-23

C2 maraton M j

6 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 maraton M j

7 KONDRATOWICZ Marcel
( FORC-KONDRATOWICZ )
2004-04-28

C2 maraton M mł

8 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 maraton K

9 NOWACZYK Eryk 2001-08-01

K1 maraton M j

10 NOWACZYK Eryk
( NOWACZYK-WITKOWSKI )
2001-08-01

K2 maraton M j

11 SIEWIERSKI Oskar 2003-11-03

K1 maraton M jm

12 SOBIERAJSKI Marcel 2000-01-19

C1 maraton M j

13 SOBIERAJSKI Marcel
( KŁOS-SOBIERAJSKI )
2000-01-19

C2 maraton M j

14 STOSIK Julia 2004-06-25

K1 maraton K mł

15 ŚWITAJ Mateusz 2001-03-23

K1 maraton M j

16 ŚWITAJ Mateusz
( GRĄDZKI-ŚWITAJ )
2001-03-23

K2 maraton M j

17 TROKA Oliwia 2004-02-10

K1 maraton K mł

18 WITKOWSKI Patryk 2000-08-07

K1 maraton M j

19 WITKOWSKI Patryk
( NOWACZYK-WITKOWSKI )
2000-08-07

K2 maraton M j

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 10 ) K-2 M-8
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEPE Emil
( ŁYSKAWA-CZEPE )
2002-08-21

K2 maraton M j

2 CZEPE Noel 2001-06-21

C1 maraton M j

3 KLICZKOWSKI Dawid 2002-02-20

K1 maraton M jm

4 KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-02-25

K1 maraton K mł

5 KRZYŻANOWSKI Krystian
( PORA-KRZYŻANOWSKI )
2002-06-12

C2 maraton M jm

6 ŁYSKAWA Kacper
( ŁYSKAWA-CZEPE )
2001-07-25

K2 maraton M j

7 PASZKOWSKA Emilia 2002-03-26

K1 maraton K jm

8 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 maraton M jm

9 PORA Hubert
( PORA-KRZYŻANOWSKI )
2002-12-28

C2 maraton M jm

10 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 maraton M mł