Internetowe zgłoszenia do imprezy: ODWOŁANE Otwarcie Sezonu Kajakowego 2021,Ogólnopolskie Regaty WZKaj, Ranking Młodzików i Dzieci
POZNAŃ, 10.04.2021 rok
Liczba zgłoszeń: 421 w tym osób ( 332 ) K-117 M-215
 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 42 w tym osób ( 31 ) K-13 M-18
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BACZYŃSKI Eryk 2008-01-01

C1 500m M mł

2 BARTOSZAK Nikodem 2005-03-10

K1 1000m M jm

3 BARTOSZAK Nikodem
( BARTOSZAK-GASZAK )
2005-03-10

K2 1000m M jm

4 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01

K1 1000m M j

5 BOROWIAK Zuzanna
( BOROWIAK-MALAK )
2007-09-12

K2 500m K mł

6 BOROWIAK Zuzanna 2007-09-12

K1 500m K mł

7 CZERWIŃSKI Jakub
( CZERWIŃSKI-TYMEK )
2005-07-12

C2 1000m M jm

8 CZERWIŃSKI Jakub 2005-07-12

C1 1000m M jm

9 DOMAGAŁA Kacper
( DOMAGAŁA-KRAJEWSKI )
2002-01-05

K2 1000m M

10 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05

K1 1000m M

11 GASZAK Jakub
( BARTOSZAK-GASZAK )
2005-06-03

K2 1000m M jm

12 GASZAK Jakub 2005-06-03

K1 1000m M jm

13 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14

C1 1000m M

14 KITEWSKI Aleksander
( KITEWSKI-ZEZULA )
1996-02-14

C2 1000m M

15 KOŃCZAL-BOHN Julia 2006-09-20

C1 500m K jm

16 KORPALSKA Zofia 2005-02-23

K1 500m K jm

17 KORT Zuzanna
( KORT-SZYDŁOWSKA )
2003-06-28

K2 500m K j

18 KORT Zuzanna 2003-06-28

K1 500m K j

19 KO¦MIDER Wiktoria 2008-03-01

C1 500m K mł

20 KOWALSKI Kacper
( KOWALSKI-ROZMARYNOWSKI )
2004-01-23

K2 1000m M j

21 KOWALSKI Kacper 2004-01-23

K1 1000m M j

22 KRAJEWSKI Jan
( DOMAGAŁA-KRAJEWSKI )
2001-05-19

K2 1000m M

23 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19

K1 1000m M

24 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 1000m M

25 KRZYŻANOWSKI Krystian
( PANDEL-KRZYŻANOWSKI )
2002-06-12

C2 1000m M

26 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01

K1 500m K

27 MALAK Martyna
( BOROWIAK-MALAK )
2007-12-30

K2 500m K mł

28 MALAK Martyna 2007-12-30

K1 500m K mł

29 NETKA Martyna
( NETKA-PIASECKA )
2005-06-02

K2 500m K jm

30 NETKA Martyna 2005-06-02

K1 500m K jm

31 NOWICKA Alicja 2003-11-26

K1 500m K j

32 NOWICKA Alicja
( NOWICKA-ZINIEWICZ )
2003-11-26

K2 500m K j

33 ORLIKOWSKI Paweł
( ORLIKOWSKI-PAŁUBICKI )
1999-09-23

K2 1000m M

34 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23

K1 1000m M

35 PALMOWSKI Marcin 2006-05-10

C1 1000m M jm

36 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23

K1 1000m M

37 PAŁUBICKI Łukasz
( ORLIKOWSKI-PAŁUBICKI )
2002-01-23

K2 1000m M

38 PANDEL Kamil
( PANDEL-KRZYŻANOWSKI )
2002-04-12

C2 1000m M

39 PANDEL Kamil 2002-04-12

C1 1000m M

40 PIASECKA Wiktoria
( NETKA-PIASECKA )
2006-07-24

K2 500m K jm

41 PIASECKA Wiktoria 2006-07-24

K1 500m K jm

42 ROZMARYNOWSKI Marcel 2004-06-25

K1 1000m M j

43 ROZMARYNOWSKI Marcel
( KOWALSKI-ROZMARYNOWSKI )
2004-06-25

K2 1000m M j

44 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31

K1 1000m M jm

45 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02

K1 500m K j

46 SZYDŁOWSKA Sara
( KORT-SZYDŁOWSKA )
2004-02-02

K2 500m K j

47 TYMEK Kamil
( CZERWIŃSKI-TYMEK )
2006-04-06

C2 1000m M jm

48 TYMEK Kamil 2006-04-06

C1 1000m M jm

49 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29

K1 500m K j

50 ZEZULA Norman 1999-06-08

C1 1000m M

51 ZEZULA Norman
( KITEWSKI-ZEZULA )
1999-06-08

C2 1000m M

52 ZINIEWICZ Nicole
( NOWICKA-ZINIEWICZ )
2004-04-10

K2 500m K j

53 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10

K1 500m K j

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 10 ) K-0 M-10
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANGERMAN Piotr 2011-07-28

K1 500m M dz

2 ANGERMAN Wojciech 2007-12-28

K1 500m M mł

3 ANGERMAN Wojciech
( ŁUŻYŃSKI-ANGERMAN )
2007-12-28

K2 500m M mł

4 KUCIŃSKI Juliusz 2006-05-03

K1 1000m M jm

5 ŁUŻYŃSKI Bartosz
( ŁUŻYŃSKI-ANGERMAN )
2007-01-03

K2 500m M mł

6 ŁUŻYŃSKI Bartosz 2007-01-03

K1 500m M mł

7 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 1000m M jm

8 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 1000m M j

9 ŁUŻYŃSKI Mateusz
( REMBEK-ŁUŻYŃSKI )
2003-07-30

K2 1000m M j

10 REMBEK Maciej
( REMBEK-ŁUŻYŃSKI )
2004-09-30

K2 1000m M j

11 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 1000m M j

12 RYBICKI Kacper 2009-01-06

K1 500m M dz

13 SMOK Oliwier 2007-10-16

K1 500m M mł

14 WITCZAK Bartosz 2006-09-23

K1 1000m M jm

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 110 w tym osób ( 79 ) K-35 M-44
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANIOŁA Piotr 2007-08-08

K1 500m M mł

2 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 500m K

3 ANTOS Adrianna
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 500m K

4 ANTOS Ewelina
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 500m K

5 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 500m K

6 BARTKOWIAK Lidia 2005-12-15

K1 500m K jm

7 BARTKOWIAK Lidia
( BARTKOWIAK-SZYMCZAK )
2005-12-15

K2 500m K jm

8 BˇCZYK Hubert 2004-10-09

K1 1000m M j

9 BˇCZYK Hubert
( CEBULSKI-BˇCZYK )
2004-10-09

K2 1000m M j

10 BEGIER Aleksander 2007-04-03

K1 500m M mł

11 BOGU¦ Maja 2009-09-19

C1 200m K dz

12 CEBULSKI Kacper
( CEBULSKI-BˇCZYK )
2003-10-17

K2 1000m M j

13 CEBULSKI Kacper 2003-10-17

K1 1000m M j

14 CEBULSKI Patryk
( CEBULSKI-WALCZAK )
2003-10-17

K2 1000m M j

15 CEBULSKI Patryk 2003-10-17

K1 1000m M j

16 CHIRILENCO Robert 2005-11-27

C1 1000m M jm

17 CHIRILENCO Robert
( CHIRILENCO-SOENKE )
2005-11-27

C2 1000m M jm

18 CHWYĆ Wiktor 2007-05-24

K1 500m M mł

19 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 1000m M

20 DOMIŃSKI Paweł
( DOMIŃSKI-HOŁDAK )
2000-09-07

C2 1000m M

21 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 500m K

22 DOROZIŃSKA Justyna
( DOROZIŃSKA-ŁOBOZIAK )
2001-03-06

C2 500m K

23 FIJAŁKOWSKA Roksana
( FIJAŁKOWSKA-WYLEGAŁA )
2007-04-11

K2 500m K mł

24 FIJAŁKOWSKA Roksana 2007-04-11

K1 500m K mł

25 FRYDRYCHOWICZ Natalia
( FRYDRYCHOWICZ-WIERZBICKA )
2007-02-10

K2 500m K mł

26 FRYDRYCHOWICZ Natalia 2007-02-10

K1 500m K mł

27 GO¦CINIAK Zuzanna 2005-04-29

K1 500m K jm

28 GO¦CINIAK Zuzanna
( GO¦CINIAK-LUDWICZAK )
2005-04-29

K2 500m K jm

29 GRABIANOWSKA Adrinna
( GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ )
2007-08-25

K2 500m K mł

30 GRABIANOWSKA Adrinna 2007-08-25

K1 500m K mł

31 HOŁDAK Krystian
( DOMIŃSKI-HOŁDAK )
2002-04-22

C2 1000m M

32 HOŁDAK Krystian 2002-04-22

C1 1000m M

33 JANIAK Dawid
( KUBIS-JANIAK )
2008-06-23

K2 500m M mł

34 JANIAK Dawid 2008-06-23

K1 500m M mł

35 JANIAK Patryk 2006-06-27

C1 1000m M jm

36 KALISZAN Hanna 2008-06-15

C1 500m K mł

37 KASZUBA Kacper 2005-07-26

K1 1000m M jm

38 KASZUBA Kacper
( KASZUBA-TOMIDAJEWICZ )
2005-07-26

K2 1000m M jm

39 KĘSY Jadwiga
( KĘSY-SOBCZAK )
2008-05-09

K2 500m K mł

40 KĘSY Jadwiga 2008-05-09

K1 500m K mł

41 KINAST Zuzanna 2005-12-26

C1 500m K jm

42 KINAST Zuzanna
( KINAST-SZYMAŃSKA )
2005-12-26

C2 500m K jm

43 KOWALAK Agata 2006-09-02

C1 500m K jm

44 KOZIO Dawid
( KOZIO-POLACZYK )
2002-10-17

C2 1000m M

45 KOZIO Dawid 2002-10-17

C1 1000m M

46 KUBIS Nikodem
( KUBIS-JANIAK )
2008-01-13

K2 500m M mł

47 KUBIS Nikodem 2008-01-13

K1 500m M mł

48 KUBIS Oliwia 2004-05-07

K1 500m K j

49 KUJAWA Piotr
( KUJAWA-KUKUŁA )
2004-05-08

C2 1000m M j

50 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 1000m M j

51 KUKUŁA Alan
( KUJAWA-KUKUŁA )
2003-10-28

C2 1000m M j

52 KUKUŁA Alan 2003-10-28

C1 1000m M j

53 LIPIŃSKI Michał
( SZMAJTER-LIPIŃSKI )
2008-01-02

C2 500m M mł

54 LIPIŃSKI Michał 2008-01-02

C1 500m M mł

55 LUDWICZAK Amelia
( GO¦CINIAK-LUDWICZAK )
2005-11-09

K2 500m K jm

56 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09

K1 500m K jm

57 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 500m K

58 ŁOBOZIAK Elżbieta
( DOROZIŃSKA-ŁOBOZIAK )
2002-07-30

C2 500m K

59 MAJCHRZAK Weronika 2007-03-01

K1 500m K mł

60 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 1000m M

61 MALINOWSKI Dastin
( RZEPCZYŃSKI-MALINOWSKI )
2002-11-11

K2 1000m M

62 MALIŃSKI Filip 2002-01-13

K1 1000m M

63 MAŃKOWSKI Adam 2005-11-19

K1 1000m M jm

64 MAŃKOWSKI Adam
( MAŃKOWSKI-MERMELA )
2005-11-19

K2 1000m M jm

65 MAŃKOWSKI Jakub
( MAŃKOWSKI-WĘCŁAWEK )
2008-05-05

K2 500m M mł

66 MAŃKOWSKI Jakub 2008-05-05

K1 500m M mł

67 MATCZAK Franciszek 2008-12-08

K1 500m M mł

68 MATCZAK Franciszek
( MATCZAK-SZYMASZEK )
2008-12-08

K2 500m M mł

69 MENDELSKA Patrycja
( MENDELSKA-SZPERKIEWICZ )
2001-09-29

C2 500m K

70 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 500m K

71 MERMELA Mikołaj 2005-04-29

K1 1000m M jm

72 MERMELA Mikołaj
( MAŃKOWSKI-MERMELA )
2005-04-29

K2 1000m M jm

73 MIELCZAREK Maja 2008-06-11

K1 500m K mł

74 MIELCZAREK Maja
( MIELCZAREK-SULKOWSKA )
2008-06-11

K2 500m K mł

75 MIKOŁAJCZAK Marianna
( MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKA )
2006-01-01

K2 500m K jm

76 MIKOŁAJCZAK Marianna 2006-01-01

K1 500m K jm

77 MIKOŁAJCZAK Szymon 2006-12-15

K1 1000m M jm

78 MŁYNARCZYK Martyna
( MŁYNARCZYK-WYSZKOWSKA )
2007-02-14

K2 500m K mł

79 MŁYNARCZYK Martyna 2007-02-14

K1 500m K mł

80 MUSIALSKA Wiktoria
( MUSIALSKA-SZOLC )
2002-08-31

C2 500m K

81 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 500m K

82 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 1000m M

83 OLSZEWSKA Gabriela
( MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKA )
2006-09-03

K2 500m K jm

84 OLSZEWSKA Gabriela 2006-09-03

K1 500m K jm

85 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04

K1 1000m M jm

86 OPIELEWICZ Marcin
( OPIELEWICZ-ZIELIŃSKI )
2005-11-04

K2 1000m M jm

87 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17

K1 1000m M j

88 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 1000m M

89 POLACZEK Miłosz
( KOZIO-POLACZYK )
2002-10-01

C2 1000m M

90 POLACZEK Miłosz 2002-10-01

C1 1000m M

91 PURCZYŃSKI Mateusz
( PURCZYŃSKI-RECHUL )
2007-04-01

K2 500m M mł

92 PURCZYŃSKI Mateusz 2007-04-01

K1 500m M mł

93 RECHUL Mateusz 2007-02-01

K1 500m M mł

94 RECHUL Mateusz
( PURCZYŃSKI-RECHUL )
2007-02-01

K2 500m M mł

95 RECHUL Mikołaj
( RECHUL-WI¦NIEWSKI )
2005-01-22

K2 1000m M jm

96 RECHUL Mikołaj 2005-01-22

K1 1000m M jm

97 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 1000m M

98 RZEPCZYŃSKI Dominik
( RZEPCZYŃSKI-MALINOWSKI )
1999-04-19

K2 1000m M

99 SOBCZAK Zuzanna 2007-08-17

K1 500m K mł

100 SOBCZAK Zuzanna
( KĘSY-SOBCZAK )
2007-08-17

K2 500m K mł

101 SOENKE Eryk 2005-07-07

C1 1000m M jm

102 SOENKE Eryk
( CHIRILENCO-SOENKE )
2005-07-07

C2 1000m M jm

103 SULKOWSKA Zofia 2008-04-10

K1 500m K mł

104 SULKOWSKA Zofia
( MIELCZAREK-SULKOWSKA )
2008-04-10

K2 500m K mł

105 SZMAJTER Maurycy
( SZMAJTER-LIPIŃSKI )
2007-05-21

C2 500m M mł

106 SZMAJTER Maurycy 2007-05-21

C1 500m M mł

107 SZOLC Klaudia
( MUSIALSKA-SZOLC )
2002-11-30

C2 500m K

108 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 500m K

109 SZPERKIEWICZ Katarzyna
( MENDELSKA-SZPERKIEWICZ )
2001-05-23

C2 500m K

110 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 500m K

111 SZYMANOWSKI Adam 2007-12-30

C1 500m M mł

112 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 500m K jm

113 SZYMAŃSKA Patrycja
( KINAST-SZYMAŃSKA )
2005-11-13

C2 500m K jm

114 SZYMASZEK Bartek 2007-02-20

K1 500m M mł

115 SZYMASZEK Bartek
( MATCZAK-SZYMASZEK )
2007-02-20

K2 500m M mł

116 SZYMCZAK Aleksandra 2005-11-19

K1 500m K jm

117 SZYMCZAK Aleksandra
( BARTKOWIAK-SZYMCZAK )
2005-11-19

K2 500m K jm

118 TOMIDAJEWICZ Tymon
( KASZUBA-TOMIDAJEWICZ )
2006-04-25

K2 1000m M jm

119 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25

K1 1000m M jm

120 WALCZAK Dawid
( CEBULSKI-WALCZAK )
2003-04-30

K2 1000m M j

121 WALCZAK Dawid 2003-04-30

K1 1000m M j

122 WĘCŁAWEK Arnold 2008-09-03

K1 500m M mł

123 WĘCŁAWEK Arnold
( MAŃKOWSKI-WĘCŁAWEK )
2008-09-03

K2 500m M mł

124 WIERZBICKA Maria
( FRYDRYCHOWICZ-WIERZBICKA )
2007-01-08

K2 500m K mł

125 WIERZBICKA Maria 2007-01-08

K1 500m K mł

126 WI¦NIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 500m K

127 WI¦NIEWSKI Jan
( RECHUL-WI¦NIEWSKI )
2005-12-05

K2 1000m M jm

128 WI¦NIEWSKI Jan 2005-12-05

K1 1000m M jm

129 WORONKIEWICZ Aleksander
( WORONKIEWICZ-WYSZKOWSKI )
2005-02-25

K2 1000m M jm

130 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-02-25

K1 1000m M jm

131 WORONKIEWICZ Michalina
( GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ )
2007-04-20

K2 500m K mł

132 WORONKIEWICZ Michalina 2007-04-20

K1 500m K mł

133 WYLEGAŁA Karolina
( FIJAŁKOWSKA-WYLEGAŁA )
2007-05-05

K2 500m K mł

134 WYLEGAŁA Karolina 2007-05-05

K1 500m K mł

135 WYSZKOWSKA Antonina
( MŁYNARCZYK-WYSZKOWSKA )
2008-08-29

K2 500m K mł

136 WYSZKOWSKA Antonina 2008-08-29

K1 500m K mł

137 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20

K1 1000m M jm

138 WYSZKOWSKI Igor
( WORONKIEWICZ-WYSZKOWSKI )
2005-12-20

K2 1000m M jm

139 YATSKOVA Viktoriia 2003-07-10

C1 500m K j

140 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11

K1 1000m M jm

141 ZIELIŃSKI Aleksander
( OPIELEWICZ-ZIELIŃSKI )
2005-10-11

K2 1000m M jm

 
energetyk.club
KS Energetyk Gryfino Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 9 ) K-0 M-9
NrLicencji: 02/ZP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORCZYŃSKI Igor 2004-03-11

K1 1000m M j

2 KO¦CIKIEWICZ Oskar 2004-08-07

K1 1000m M j

3 KO¦CIKIEWICZ Oskar
( KO¦CIKIEWICZ-SZUBERT )
2004-08-07

K2 1000m M j

4 KUBIAK Albert 2004-07-07

K1 1000m M j

5 MAKOWIECKI Adrian 2007-07-04

K1 500m M mł

6 MAKOWIECKI Adrian
( MAKOWIECKI-MITRĘGA )
2007-07-04

K2 500m M mł

7 MATUSZEWSKI Damian 2010-01-03

K1 500m M dz

8 MITRĘGA Patryk 2007-08-02

K1 500m M mł

9 MITRĘGA Patryk
( MAKOWIECKI-MITRĘGA )
2007-08-02

K2 500m M mł

10 SZUBERT Michał 2004-11-18

K1 1000m M j

11 SZUBERT Michał
( KO¦CIKIEWICZ-SZUBERT )
2004-11-18

K2 1000m M j

12 WELZANDT Sylwester
( WELZANDT-WOJCIECHOWSKI )
2004-11-20

K2 1000m M j

13 WELZANDT Sylwester 2004-11-20

K1 1000m M j

14 WOJCIECHOWSKI Artur 2004-05-31

K1 1000m M j

15 WOJCIECHOWSKI Artur
( WELZANDT-WOJCIECHOWSKI )
2004-05-31

K2 1000m M j

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika
( ALEKSANDROWICZ-KU¦TA )
2003-11-25

K2 500m K j

2 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25

K1 500m K j

3 ANIOŁA Marcel
( ANIOŁA-SZORCZ )
2007-03-14

K2 500m M mł

4 ANIOŁA Marcel 2007-03-14

K1 500m M mł

5 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 500m K j

6 JACKOWSKA Weronika
( JACKOWSKA-KLEMCZAK )
2003-12-12

K2 500m K j

7 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 500m K j

8 JANASZAK Dawid 2003-04-22

K1 1000m M j

9 JANISZEWSKI Tomasz
( JANISZEWSKI-KAJDANEK )
2003-08-16

K2 1000m M j

10 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 1000m M j

11 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 1000m M j

12 KAJDANEK Jarosław
( JANISZEWSKI-KAJDANEK )
2004-11-03

K2 1000m M j

13 KLEMCZAK Oliwia
( JACKOWSKA-KLEMCZAK )
2004-02-12

K2 500m K j

14 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 500m K j

15 KU¦TA Maja
( ALEKSANDROWICZ-KU¦TA )
2004-03-15

K2 500m K j

16 KU¦TA Maja 2004-03-15

K1 500m K j

17 LEBIODA Patrycja 2001-10-14

K1 500m K

18 MILIŃSKA Amelia 2008-09-19

K1 500m K mł

19 SZORCZ Jakub 2007-03-12

K1 500m M mł

20 SZORCZ Jakub
( ANIOŁA-SZORCZ )
2007-03-12

K2 500m M mł

21 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 500m K jm

22 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12

K1 1000m M jm

23 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 1000m M

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 97 w tym osób ( 83 ) K-26 M-57
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BASHOV Maksym 2008-07-02

C1 500m M mł

2 BASHOV Maksym
( BASHOV-GÓRNIAK )
2008-07-02

C2 500m M mł

3 BEDNAREK Antoni 2006-05-01

K1 1000m M jm

4 BEDNAREK Antoni
( BEDNAREK-MUKA )
2006-05-01

K2 1000m M jm

5 BIAŁECKA Wiktoria 2003-02-14

K1 500m K j

6 BŁAJET Stanisław
( PRAŻYŃSKI-BŁAJET )
2011-01-01

C2 200m M dz

7 BŁASZKOWSKA Nicola
( BŁASZKOWSKA -ZIELIŃSKA )
2007-01-01

C2 500m K mł

8 BRZEZIŃSKA Marta
( Dolata-BRZEZIŃSKA )
2005-05-23

C2 500m K jm

9 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23

C1 500m K jm

10 BRZEZIŃSKI Krzysztof
( BRZEZIŃSKI-MACHOWIAK )
2007-05-10

C2 500m M mł

11 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10

C1 500m M mł

12 CICHOŃ Marcel 2007-01-12

K1 500m M mł

13 CZAJKOWSKA Anna
( FECHNER-CZAJKOWSKA )
2003-01-01

C2 500m K j

14 CZAJKOWSKA Anna 2003-01-01

C1 500m K j

15 Dolata Julia
( Dolata-BRZEZIŃSKA )
2005-01-01

C2 500m K jm

16 DUDA Leon 2008-01-01

C1 500m M mł

17 DUDA Leon
( DUDA-Skoraszewski )
2008-01-01

C2 500m M mł

18 DUDZIAK Dominik 2006-07-08

K1 1000m M jm

19 FECHNER Luiza
( FECHNER-CZAJKOWSKA )
2003-10-14

C2 500m K j

20 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 500m K j

21 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 1000m M jm

22 FILIPCZAK Kacper
( FILIPCZAK-GRZELSKI )
2005-01-05

C2 1000m M jm

23 GAŁKA Zuzanna 2009-05-31

K1 500m K mł

24 GARBATOWSKA Angelika 2008-01-31

K1 500m K mł

25 GLAESER Aleksandra
( SEYDLEWICZ-GLAESER )
2003-11-20

C2 500m K j

26 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 500m K j

27 GNIOT Jakub
( GNIOT-SZMAGAJ )
2005-08-03

C2 1000m M jm

28 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 1000m M jm

29 GÓRNIAK Bartłomiej
( BASHOV-GÓRNIAK )
2008-01-01

C2 500m M mł

30 GÓRNIAK Bartłomiej 2008-01-01

C1 500m M mł

31 GRYGIEL Aleksandra
( ROGACKA-Grygiel )
2008-01-01

C2 500m K mł

32 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 1000m M jm

33 GRZELSKI Kacper
( FILIPCZAK-GRZELSKI )
2005-05-02

C2 1000m M jm

34 HENECZKOWSKA Antonina 2009-08-06

K1 500m K dz

35 HOFFMANN Joanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-11-07

K2 500m K j

36 HOFFMANN Joanna 2004-11-07

K1 500m K j

37 IGNACZAK Oliwia 2008-08-09

K1 500m K mł

38 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 1000m M j

39 JANUSZEWSKA Martyna 2007-01-02

K1 500m K mł

40 KACZKOWSKA Oliwia 2007-06-16

K1 500m K mł

41 KA¬MIEROWSKI Filip 2007-04-13

K1 500m M mł

42 KLAK Kacper 2004-02-15

C1 1000m M j

43 KLAK Kacper
( PIECHOCKI-KLAK )
2004-02-15

C2 1000m M j

44 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-12-06

K1 500m K j

45 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-12-06

K2 500m K j

46 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 1000m M jm

47 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08

K1 1000m M j

48 KOTEWICZ Filip 2001-04-16

K1 1000m M

49 KOTLIŃSKA Łucja
( KOTLIŃSKA-SOŁTYŃSKA )
2008-01-01

C2 500m K mł

50 KOWALSKI Tymoteusz
( KOWALSKI-WALCZAK )
2006-04-11

C2 1000m M jm

51 KOWALSKI Tymoteusz 2006-04-11

C1 1000m M jm

52 KOZBER Maksymikian 2007-01-15

K1 500m M mł

53 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17

K1 1000m M j

54 KUDŁA Michał 1991-10-17

C1 1000m M

55 MACHOWIAK Wojciech 2007-01-03

C1 500m M mł

56 MACHOWIAK Wojciech
( BRZEZIŃSKI-MACHOWIAK )
2007-01-03

C2 500m M mł

57 MAŁECKI Filip 2007-06-04

K1 500m M mł

58 MAŁECKI Jakub 2007-06-04

K1 500m M mł

59 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 1000m M

60 MIJAKOWSKI Mikołaj 2007-05-24

K1 500m M mł

61 MIJAKOWSKI Mikołaj
( MIJAKOWSKI-RASZEJA )
2007-05-24

K2 500m M mł

62 MUKA Mateusz 2006-12-12

K1 1000m M jm

63 MUKA Mateusz
( BEDNAREK-MUKA )
2006-12-12

K2 1000m M jm

64 NIESKURSKI Szymon 2009-07-06

K1 500m M dz

65 NOSILA Jacek 2008-01-01

C1 500m M mł

66 NOSILA Jacek
( NOSILA-ZAKRZEWICZ )
2008-01-01

C2 500m M mł

67 NOWACZYK Remigiusz
( WITKOWSKI-NOWACZYK )
1998-01-01

C2 1000m M

68 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 1000m M j

69 NOWICKI Jakub
( SOBCZAK-NOWICKI )
2004-01-20

C2 1000m M j

70 OWCZARZAK Aleksander 2011-02-03

K1 500m M dz

71 OWCZARZAK Dawid 2008-06-01

K1 500m M mł

72 OWCZARZAK Wiktoria 2007-01-21

K1 500m K mł

73 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 1000m M j

74 PIECHOCKI Jakub
( PIECHOCKI-KLAK )
2003-07-08

C2 1000m M j

75 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 1000m M j

76 PŁACZEK Igor 2006-05-15

K1 1000m M jm

77 PŁACZEK Igor
( SZOT-PŁACZEK )
2006-05-15

K2 1000m M jm

78 PŁÓCIENNIK Krzysztof
( PŁÓCIENNIK-ZAPARTY )
2006-01-06

K2 1000m M jm

79 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-06

K1 1000m M jm

80 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 1000m M j

81 PRAŻYŃSKI Kacper
( PRAŻYŃSKI-BŁAJET )
2010-01-01

C2 200m M dz

82 RASZEJA Marcel
( MIJAKOWSKI-RASZEJA )
2007-02-02

K2 500m M mł

83 RASZEJA Marcel 2007-02-02

K1 500m M mł

84 ROGACKA Maja
( ROGACKA-Grygiel )
2007-01-01

C2 500m K mł

85 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08

K1 1000m M j

86 SCIBILIA Thomas 2006-05-16

K1 1000m M jm

87 SEYDLEWICZ Karolina
( SEYDLEWICZ-GLAESER )
2004-01-17

C2 500m K j

88 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 500m K j

89 SKORASZEWSKI Stanislaw
( DUDA-Skoraszewski )
2008-01-01

C2 500m M mł

90 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29

K1 500m K

91 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 1000m M j

92 SOBCZAK Szymon
( SOBCZAK-NOWICKI )
2004-07-30

C2 1000m M j

93 SOŁTYŃSKA Amelia
( KOTLIŃSKA-SOŁTYŃSKA )
2007-09-02

C2 500m K mł

94 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02

C1 500m K mł

95 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 1000m M

96 SZCZEPANIAK Bartosz 2010-03-11

K1 500m M dz

97 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22

C1 1000m M jm

98 SZMAGAJ Aleks
( GNIOT-SZMAGAJ )
2006-07-22

C2 1000m M jm

99 SZOT Szymon 2006-07-09

K1 1000m M jm

100 SZOT Szymon
( SZOT-PŁACZEK )
2006-07-09

K2 1000m M jm

101 SZUCHNIK Natalia
( SZUCHNIK-WAWRZYNIAK )
2006-01-28

K2 500m K jm

102 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28

K1 500m K jm

103 SZYMKOWIAK Agata 2008-04-11

K1 500m K mł

104 SZYMURA Eryk 2005-03-28

K1 1000m M jm

105 WALCZAK Maksymilian
( KOWALSKI-WALCZAK )
2006-04-21

C2 1000m M jm

106 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21

C1 1000m M jm

107 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 1000m M j

108 WAWRZYNIAK Grzegorz 2007-09-24

K1 500m M mł

109 WAWRZYNIAK Jan 2006-10-10

K1 1000m M jm

110 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09

K1 500m K jm

111 WAWRZYNIAK Julia
( SZUCHNIK-WAWRZYNIAK )
2005-10-09

K2 500m K jm

112 WITKOWSKI Łukasz
( WITKOWSKI-NOWACZYK )
1996-02-25

C2 1000m M

113 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 1000m M

114 WOJTKOWIAK Dominik 2008-07-16

K1 500m M mł

115 ZAKRZEWICZ Mikołaj
( NOSILA-ZAKRZEWICZ )
2008-01-01

C2 500m M mł

116 ZAKRZEWICZ Mikołaj 2008-01-01

C1 500m M mł

117 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08

K1 1000m M jm

118 ZAPARTY Tymoteusz
( PŁÓCIENNIK-ZAPARTY )
2006-12-08

K2 1000m M jm

119 ZIELIŃSKA Marta 2008-10-15

C1 500m K mł

120 ZIELIŃSKA Marta
( BŁASZKOWSKA -ZIELIŃSKA )
2008-10-15

C2 500m K mł

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 31 w tym osób ( 24 ) K-9 M-15
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 1000m M

2 GLABUS Bernadeta
( GLABUS-GO¬DZIEWSKA )
2005-03-30

C2 500m K jm

3 GLABUS Bernadeta 2005-03-30

C1 500m K jm

4 GO¬DZIEWSKA Patrycja
( GLABUS-GO¬DZIEWSKA )
2005-05-18

C2 500m K jm

5 GO¬DZIEWSKA Patrycja 2005-05-18

C1 500m K jm

6 GROMADECKI Dominik 2004-11-09

K1 1000m M j

7 GROMADECKI Nikodem
( NAPIERAŁA-GROMADECKI )
2007-03-04

K2 500m M mł

8 GROMADECKI Nikodem 2007-03-04

K1 500m M mł

9 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 500m K

10 KACZOR Tomasz 1989-08-04

C1 1000m M

11 KRAWIEC Marceli 2006-01-04

C1 1000m M jm

12 KRAWIEC Marceli
( KRAWIEC-KUBICA )
2006-01-04

C2 1000m M jm

13 KUBIAK Józef 2006-12-27

K1 1000m M jm

14 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 500m K j

15 KUBICA Krystian
( KRAWIEC-KUBICA )
2006-05-08

C2 1000m M jm

16 KUBICA Krystian 2006-05-08

C1 1000m M jm

17 MICHALAK Antoni
( WOJKIEWICZ-MICHALAK )
2006-02-25

C2 1000m M jm

18 MICHALAK Antoni 2006-02-25

C1 1000m M jm

19 NAPIERAŁA Hubert 2008-01-02

K1 500m M mł

20 NAPIERAŁA Hubert
( NAPIERAŁA-GROMADECKI )
2008-01-02

K2 500m M mł

21 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 1000m M j

22 NAWROT Roksana 2004-12-17

C1 500m K j

23 NAWROT Wiktoria 2007-05-25

C1 500m K mł

24 NAWROT Wiktoria
( SOBCZAK-NAWROT )
2007-05-25

C2 500m K mł

25 NOWACKI Dominik 1997-12-18

C1 1000m M

26 NOWAK Sandra
( NOWAK-RASSAK )
2009-06-10

C2 200m K dz

27 NOWAK Sandra 2009-06-10

C1 200m K dz

28 RASSAK Martyna
( NOWAK-RASSAK )
2009-09-20

C2 200m K dz

29 RASSAK Martyna 2009-09-20

C1 200m K dz

30 RUSIECKI Maurycy
( RUSIECKI-WILGA )
2008-05-02

C2 500m M mł

31 RUSIECKI Maurycy 2008-05-02

C1 500m M mł

32 SOBCZAK Vanessa 2008-08-30

C1 500m K mł

33 SOBCZAK Vanessa
( SOBCZAK-NAWROT )
2008-08-30

C2 500m K mł

34 WILGA Alex 2007-04-13

C1 500m M mł

35 WILGA Alex
( RUSIECKI-WILGA )
2007-04-13

C2 500m M mł

36 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 1000m M j

37 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 1000m M jm

38 WOJKIEWICZ Mateusz
( WOJKIEWICZ-MICHALAK )
2005-05-20

C2 1000m M jm

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian
( BARCZEWSKI-SZPILA )
2005-01-18

K2 1000m M jm

2 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18

K1 1000m M jm

3 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19

K1 1000m M j

4 KOCHANEK Bartek 2005-11-18

K1 1000m M jm

5 LIS Gilbert 2007-03-04

K1 500m M mł

6 LIS Hubert 2009-03-01

K1 500m M dz

7 SZPILA Sambor
( BARCZEWSKI-SZPILA )
2005-04-16

K2 1000m M jm

8 SZPILA Sambor 2005-04-16

K1 1000m M jm

9 SZYMAŃSKA Aleksandra 2007-03-13

K1 500m K mł

 
KU AZS Politechnika Opolska Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona w roku :

2022

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRZYŻEWICZ Roman 2003-10-12

K1 1000m M j

2 KRZYŻEWICZ Roman
( KRZYŻEWICZ-ROSŁANIEC )
2003-10-12

K2 1000m M j

3 KSIAŻEK Dawid 2006-01-20

K1 1000m M jm

4 ROSŁANIEC Cezary 2004-02-10

K1 1000m M j

5 ROSŁANIEC Cezary
( KRZYŻEWICZ-ROSŁANIEC )
2004-02-10

K2 1000m M j

6 SZCZEPAŃSKI Bartosz 2008-07-16

K1 500m M mł

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 AUGUSTYNEK Dominik 2009-01-19

K1 500m M dz

2 GIEROBA Dawid 2006-08-31

K1 1000m M jm

3 MAGOCH Maksymilian 2006-12-05

K1 1000m M jm

4 ODÓJ Amelia
( TAMULEWICZ-ODÓJ )
2008-01-04

K2 500m K mł

5 ODÓJ Amelia 2008-01-04

K1 500m K mł

6 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 1000m M j

7 TAMULEWICZ Kaja
( TAMULEWICZ-ODÓJ )
2007-10-10

K2 500m K mł

8 TAMULEWICZ Kaja 2007-10-10

K1 500m K mł

9 ZIELIŃSKI Michał 2007-03-31

K1 500m M mł

10 ZIELIŃSKI Michał
( ZUBLILEWICZ-ZIELIŃSKI )
2007-03-31

K2 500m M mł

11 ZUBLILEWICZ Szymon
( ZUBLILEWICZ-ZIELIŃSKI )
2008-12-22

K2 500m M mł

12 ZUBLILEWICZ Szymon 2008-12-22

K1 500m M mł

 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 9 ) K-0 M-9
NrLicencji: 08/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20

K1 1000m M j

2 HERMANN Oliwier 2010-07-30

K1 500m M dz

3 HERMANN Oliwier
( ¦NIEGOCKI-HERMANN )
2010-07-30

K2 500m M dz

4 KULCZYŃSKI Igor 2009-03-13

K1 500m M dz

5 KULCZYŃSKI Igor
( WARDOWICZ-KULCZYŃSKI )
2009-03-13

K2 500m M dz

6 KUPCZYK Franciszek
( KUPCZYK-RZEPCZYŃSKI )
2005-06-06

K2 1000m M jm

7 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06

K1 1000m M jm

8 MIŃSKI Dawid 2008-12-10

K1 500m M mł

9 MIŃSKI Dawid
( MIŃSKI-WAWRZYNIAK )
2008-12-10

K2 500m M mł

10 RZEPCZYŃSKI Nikodem 2006-01-02

K1 1000m M jm

11 RZEPCZYŃSKI Nikodem
( KUPCZYK-RZEPCZYŃSKI )
2006-01-02

K2 1000m M jm

12 ¦NIEGOCKI Franciszek
( ¦NIEGOCKI-HERMANN )
2009-04-10

K2 500m M dz

13 ¦NIEGOCKI Franciszek 2009-04-10

K1 500m M dz

14 WARDOWICZ Jakub
( WARDOWICZ-KULCZYŃSKI )
2010-10-10

K2 500m M dz

15 WARDOWICZ Jakub 2010-10-10

K1 500m M dz

16 WAWRZYNIAK Szymon
( MIŃSKI-WAWRZYNIAK )
2008-05-14

K2 500m M mł

17 WAWRZYNIAK Szymon 2008-05-14

K1 500m M mł

 
-
UKS COPAL Trzcianka Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 11/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MOROZ Adam 2004-03-05

K1 1000m M j

2 PIASECKA Julia(2008) 2008-01-17

K1 500m K mł

3 PIASECKA Julia(2008)
( PIASECKA-ZAPAŁA )
2008-01-17

K2 500m K mł

4 ZAPAŁA Karolina 2007-06-30

K1 500m K mł

5 ZAPAŁA Karolina
( PIASECKA-ZAPAŁA )
2007-06-30

K2 500m K mł

 
UKS ¦wierklaniec Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FRANIELCZYK Dawid 2008-11-21

K1 500m M mł

 
uks-zalew-jerzykowo.net16.net/
UKS Zalew Jerzykowo Liczba zgłoszeń: 27 w tym osób ( 23 ) K-9 M-14
NrLicencji: 09/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTKOWIAK Nikodem 2010-09-15

K1 500m M dz

2 BIAŁEK Antonella 2008-04-05

K1 500m K mł

3 BIAŁEK Antonella
( KROTOFIL-BIAŁEK )
2008-04-05

K2 500m K mł

4 DARMETKO Shila 2011-01-23

K1 500m K dz

5 DERDA Jakub 2009-09-16

K1 500m M dz

6 GAJDAMOWICZ Marcel 2010-06-18

K1 500m M dz

7 GAJDAMOWICZ Miłosz 2010-06-18

K1 500m M dz

8 JĘDROSZKOWIAK Zofia
( JĘDROSZKOWIAK-PREISS )
2008-07-12

K2 500m K mł

9 JĘDROSZKOWIAK Zofia 2008-07-12

K1 500m K mł

10 KLIMCZAK Maria 2009-01-25

K1 500m K dz

11 KLIMKIEWICZ Wiktor 2008-11-07

K1 500m M mł

12 KLIMKIEWICZ Wiktor
( ULIKOWSKI-KLIMKIEWICZ )
2008-11-07

K2 500m M mł

13 KŁOBUS Łucja 2007-06-15

K1 500m K mł

14 KŁOBUS Łucja
( KŁOBUS-MODRZEJEWSKA )
2007-06-15

K2 500m K mł

15 KŁOBUS Paulina 2010-10-21

K1 500m K dz

16 KROTOFIL Nikola
( KROTOFIL-BIAŁEK )
2008-01-08

K2 500m K mł

17 KROTOFIL Nikola 2008-01-08

K1 500m K mł

18 KRÓL Fryderyk 2010-10-30

K1 500m M dz

19 MODRZEJEWSKA Martyna 2008-12-03

K1 500m K mł

20 MODRZEJEWSKA Martyna
( KŁOBUS-MODRZEJEWSKA )
2008-12-03

K2 500m K mł

21 NIEGOLEWSKI Stanislaw 2010-05-11

K1 500m M dz

22 NOWACZYK Bartosz 2010-07-20

K1 500m M dz

23 PREISS Amelia
( JĘDROSZKOWIAK-PREISS )
2007-02-16

K2 500m K mł

24 PREISS Amelia 2007-02-16

K1 500m K mł

25 RUREK Fabian 2009-01-12

K1 500m M dz

26 SAMSEL Igor 2010-11-12

K1 500m M dz

27 TRELA Mikołaj 2009-12-08

K1 500m M dz

28 ULIKOWSKI Jacek
( ULIKOWSKI-KLIMKIEWICZ )
2008-11-11

K2 500m M mł

29 ULIKOWSKI Jacek 2008-11-11

K1 500m M mł

30 WLASZCZYK Jan 2010-12-19

K1 500m M dz

31 ZAPARTY Błażej 2010-09-28

K1 500m M dz

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 22 w tym osób ( 20 ) K-9 M-11
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOMAGAŁA Maja 2006-07-01

K1 500m K jm

2 GETNER Amelia 2005-05-01

K1 500m K jm

3 HOFMAN Zofia 2006-04-26

K1 500m K jm

4 JASTRZˇB Kacper 2005-02-16

K1 1000m M jm

5 JOKIEL Barbara 2007-10-08

K1 500m K mł

6 JOKIEL Barbara
( JOKIEL-SZCZEPANIAK )
2007-10-08

K2 500m K mł

7 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 1000m M j

8 KA¬MIERCZAK Mikołaj
( KA¬MIERCZAK-MAJZA )
2008-04-12

K2 500m M mł

9 KA¬MIERCZAK Mikołaj 2008-04-12

K1 500m M mł

10 KUJAWA Filip 2006-06-27

K1 1000m M jm

11 LISKOWIAK Damian 2001-07-17

K1 1000m M

12 MAJZA Mateusz 2008-02-01

K1 500m M mł

13 MAJZA Mateusz
( KA¬MIERCZAK-MAJZA )
2008-02-01

K2 500m M mł

14 MATYSIAK Justyna 2006-03-21

K1 500m K jm

15 MYSSAK Jan 2007-12-02

K1 500m M mł

16 NIEBORAK Mateusz 2007-01-05

K1 500m M mł

17 NYCZKOWIAK Marcin 2006-10-26

K1 1000m M jm

18 RADNA Magdalena 2004-04-29

K1 500m K j

19 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01

K1 500m K j

20 SZCZEPANIAK Natalia
( JOKIEL-SZCZEPANIAK )
2008-05-18

K2 500m K mł

21 SZCZEPANIAK Natalia 2008-05-18

K1 500m K mł

22 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01

K1 1000m M j

23 TOMYS Patryk 2006-02-26

K1 1000m M jm

24 ŻOK Zuzanna 2003-08-07

K1 500m K j

 
WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-KoĽle Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 03/OP/18

Wykupiona w roku :

2022

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHAŁAT Kamila 2010-03-04

K1 500m K dz

2 JENDEREK Fabian 2009-04-01

K1 500m M dz

3 ŁOBODA Martyna 2007-10-10

K1 500m K mł

4 ŁOBODA Martyna 2007-10-10

C1 500m K mł

5 REBECZKO Jakub
( REBECZKO-ŻARSKI )
2008-01-01

K2 500m M mł

6 REBECZKO Jakub 2008-01-01

K1 500m M mł

7 WIECHOWSKA Julia 2007-09-08

K1 500m K mł

8 ŻARSKI Jędrzej 2008-11-01

K1 500m M mł

9 ŻARSKI Jędrzej
( REBECZKO-ŻARSKI )
2008-11-01

K2 500m M mł