Internetowe zgłoszenia do imprezy: 75. Mistrzostwa Polski w Zjeździe Kajakowym
rzeka DUNAJEC przy Szczawnicy, 12-14.10.2018
Liczba zgłoszeń: 168 w tym osób ( 94 ) K-24 M-70
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 02/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 sprint K

2 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 zjazd K s

3 CZAJA Paweł 1997-01-18

K1 zjazd M s

4 CZAJA Paweł 1997-01-18

K1 sprint M

5 PLAZA Dionizy 1997-01-05

K1 zjazd M s

6 PLAZA Dionizy 1997-01-05

K1 sprint M

7 WAJS Sandra 1999-03-20

K1 sprint K

8 WAJS Sandra 1999-03-20

K1 zjazd K s

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 POLACZYK Grzegorz 1985-07-02

K1 zjazd M s

2 POLACZYK Grzegorz 1985-07-02

K1 sprint M

3 POLACZYK Mateusz 1988-01-22

K1 sprint M

4 POLACZYK Mateusz 1988-01-22

K1 zjazd M s

5 POLACZYK Rafał 1992-11-21

K1 zjazd M s

6 POLACZYK Rafał 1992-11-21

K1 sprint M

 
KKK Kraków Liczba zgłoszeń: 29 w tym osób ( 15 ) K-4 M-11
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHOJNOWSKI Jakub 1989-11-24

K1 sprint M

2 CHOJNOWSKI Jakub 1989-11-24

K1 zjazd M s

3 GARLEWICZ Iga 2001-10-27

K1 zjazd K j

4 GARLEWICZ Iga 2001-10-27

K1 sprint K

5 KĘDZIERSKA Maja 2003-05-13

K1 sprint K

6 KĘDZIERSKA Maja 2003-05-13

K1 zjazd K j

7 KOŁOMAŃSKI Michał
( POCHWAŁA-KOŁOMAŃSKI )
1994-10-27

C2 zjazd M

8 KUCHNO Tadeusz 2002-06-20

K1 zjazd M j

9 KUCHNO Tadeusz 2002-06-20

K1 sprint M

10 LEJMEL Miriam 2002-05-15

K1 sprint K

11 LEJMEL Miriam 2002-05-15

K1 zjazd K j

12 MAJERCZAK Kacper 2000-05-16

K1 zjazd M j

13 MAJERCZAK Kacper 2000-05-16

K1 sprint M

14 MAJERCZAK Krzysztof 1997-02-01

K1 zjazd M s

15 MAJERCZAK Krzysztof 1997-02-01

K1 sprint M

16 MASTALSKI Mikołaj 2003-07-12

K1 sprint M

17 MASTALSKI Mikołaj 2003-07-12

K1 zjazd M j

18 PIETROŃ Konrad 2001-10-22

C1 sprint M

19 PIETROŃ Konrad 2001-10-22

C1 zjazd M j

20 PIETROŃ Konrad
( POPIELAK-PIETROŃ )
2001-10-22

C2 zjazd M

21 POCHWAŁA Marcin
( POCHWAŁA-KOŁOMAŃSKI )
1984-02-14

C2 zjazd M

22 POPIELAK Jakub
( POPIELAK-PIETROŃ )
2000-01-26

C2 zjazd M

23 POPIELAK Jakub 2000-01-26

K1 sprint M

24 POPIELAK Jakub 2000-01-26

K1 zjazd M j

25 STACH Aleksandra 2000-01-06

K1 zjazd K j

26 STACH Aleksandra 2000-01-06

K1 sprint K

27 WOŚ Michał
( WOŚ-ZAZIĄBŁO )
1999-04-30

C2 zjazd M

28 WOŚ Michał 1999-04-30

K1 zjazd M s

29 WOŚ Michał 1999-04-30

K1 sprint M

30 ZAZIĄBŁO Jarosław 1999-01-06

K1 sprint M

31 ZAZIĄBŁO Jarosław
( WOŚ-ZAZIĄBŁO )
1999-01-06

C2 zjazd M

32 ZAZIĄBŁO Jarosław 1999-01-06

K1 zjazd M s

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22

K1 zjazd K j

2 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 zjazd K j

3 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 sprint K

4 KUDŁA Anna 1990-10-28

K1 sprint K

5 KUDŁA Anna 1990-10-28

K1 zjazd K s

6 KURPAN Natalia 2003-05-28

K1 zjazd K j

7 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 zjazd M j

8 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 zjazd M j

9 TYRAŁA Kacper 2003-02-24

K1 zjazd M j

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BUKOWSKI Dariusz 1970-11-17

K1 zjazd M s

2 BUKOWSKI Dariusz 1970-11-17

K1 sprint M

 
www.azs-awf.pl
KS AZS-AWF Kraków Liczba zgłoszeń: 42 w tym osób ( 21 ) K-5 M-16
NrLicencji: 06/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAŃSKI Jacek 2002-07-22

K1 zjazd M j

2 BRAŃSKI Jacek 2002-07-22

K1 sprint M

3 BRAŃSKI Paweł 1999-08-10

K1 sprint M

4 BRAŃSKI Paweł 1999-08-10

K1 zjazd M s

5 BRZEZINSKI Kuba 1998-01-01

K1 sprint M

6 BRZEZINSKI Kuba 1998-01-01

K1 zjazd M s

7 BRZEZIŃSKI Andrzej
( BRZEZIŃSKI-BRZEZIŃSKI )
1993-01-23

C2 sprint M

8 BRZEZIŃSKI Andrzej
( BRZEZIŃSKI-BRZEZIŃSKI )
1993-01-23

C2 zjazd M

9 BRZEZIŃSKI Filip
( BRZEZIŃSKI-BRZEZIŃSKI )
1993-12-29

C2 sprint M

10 BRZEZIŃSKI Filip
( BRZEZIŃSKI-BRZEZIŃSKI )
1993-12-29

C2 zjazd M

11 CECURSKA Zuzanna 2002-01-01

K1 sprint K

12 CECURSKA Zuzanna 2002-01-01

K1 zjazd K j

13 HURKAŁA Ewa 1996-04-24

K1 sprint K

14 HURKAŁA Ewa 1996-04-24

K1 zjazd K s

15 KIELAN Natalia 2000-11-18

K1 sprint K

16 KIELAN Natalia 2000-11-18

K1 zjazd K j

17 KOZUB Adam 1996-10-16

C1 zjazd M s

18 KOZUB Adam 1996-10-16

C1 sprint M

19 KULIG Zuzanna 2002-11-22

K1 zjazd K j

20 KULIG Zuzanna 2002-11-22

K1 sprint K

21 MAJERCZAK Grzegorz
( MAJERCZAK-WIERCIOCH )
1993-11-04

C2 sprint M

22 MAJERCZAK Grzegorz 1993-11-04

C1 sprint M

23 MAJERCZAK Grzegorz 1993-11-04

C1 zjazd M s

24 MAJERCZAK Grzegorz
( WIERCIOCH-MAJERCZAK )
1993-11-04

C2 zjazd M

25 PASIUT Michal 1991-01-01

K1 sprint M

26 PASIUT Michal 1991-01-01

K1 zjazd M s

27 PAULI Jakub 2003-01-01

C1 sprint M

28 PAULI Jakub 2003-01-01

C1 zjazd M j

29 PAWLIK Kacper 2003-08-30

K1 sprint M

30 PAWLIK Kacper 2003-08-30

K1 zjazd M j

31 PLEWA Przemysław 1992-09-03

C1 sprint M

32 PLEWA Przemysław 1992-09-03

C1 zjazd M s

33 POLACZYK Łukasz 1989-11-24

K1 zjazd M s

34 POLACZYK Łukasz 1989-11-24

K1 sprint M

35 SANDERA 2 Wiktor 1998-01-01

K1 sprint M

36 SANDERA 2 Wiktor 1998-01-01

K1 zjazd M s

37 SZTUBA Igor 1993-07-15

C1 sprint M

38 SZTUBA Igor 1993-07-15

C1 zjazd M s

39 SZTUBA Kacper 1999-01-25

C1 sprint M

40 SZTUBA Kacper 1999-01-25

C1 zjazd M s

41 WIERCIOCH Michał
( WIERCIOCH-MAJERCZAK )
1993-08-13

C2 zjazd M

42 WIERCIOCH Michał 1993-08-13

C1 sprint M

43 WIERCIOCH Michał
( MAJERCZAK-WIERCIOCH )
1993-08-13

C2 sprint M

44 WIERCIOCH Michał 1993-08-13

C1 zjazd M s

45 ŻYWICKA Anastasia 2002-09-30

K1 sprint K

46 ŻYWICKA Anastasia 2002-09-30

K1 zjazd K j

 
nadwislan.com
KS Nadwiślan Kraków Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/MA/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JAGOCKI Mateusz 2002-08-27

K1 zjazd M j

 
www.kspieniny.pl
KS Pieniny Szczawnica Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 7 ) K-0 M-7
NrLicencji: 09/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DYDA Jakub 2002-07-03

K1 sprint M

2 DYDA Jakub 2002-07-03

K1 zjazd M j

3 KUBIK Bartosz 2000-02-04

K1 sprint M

4 KUBIK Bartosz 2000-02-04

K1 zjazd M j

5 SZYMANEK Bartłomiej
( SZYMANEK-SZYMANEK )
2002-01-26

C2 zjazd M

6 SZYMANEK Bartłomiej
( SZYMANEK-SZYMANEK )
2002-01-26

C2 sprint M

7 SZYMANEK Konrd
( SZYMANEK-SZYMANEK )
1999-12-06

C2 zjazd M

8 SZYMANEK Konrd
( SZYMANEK-SZYMANEK )
1999-12-06

C2 sprint M

9 URBAN Mateusz 1998-10-02

K1 sprint M

10 URBAN Mateusz 1998-10-02

K1 zjazd M s

11 ZACHWIEJA Kacper 2001-01-22

C1 zjazd M j

12 ZACHWIEJA Kacper 2001-01-22

C1 sprint M

13 ZAROTYŃSKI Mateusz 2001-11-16

K1 zjazd M j

14 ZAROTYŃSKI Mateusz 2001-11-16

K1 sprint M

 
KS Start Nowy Sącz Liczba zgłoszeń: 31 w tym osób ( 17 ) K-6 M-11
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BAUM Edward 2003-01-01

K1 zjazd M j

2 BAUM Edward 2003-01-01

K1 sprint M

3 CIĄGŁO Michał 2003-01-01

K1 zjazd M j

4 CIĄGŁO Michał 2003-01-01

K1 sprint M

5 DANEK Dominika 2003-01-01

K1 zjazd K j

6 DANEK Dominika 2003-01-01

K1 sprint K

7 DANEK Mateusz
( DANEK-LEŚNIAK )
2000-03-11

C2 zjazd M

8 DZIADOSZ Julia 2001-08-04

K1 zjazd K j

9 DZIADOSZ Julia 2001-08-04

K1 sprint K

10 HAJDUGA Martyna 2003-01-01

K1 zjazd K j

11 HAJDUGA Martyna 2003-01-01

K1 sprint K

12 HEDWIG Grzegorz 1988-07-17

C1 zjazd M s

13 HEDWIG Grzegorz 1988-07-17

C1 sprint M

14 JELEŃSKA Julia 2000-10-10

K1 sprint K

15 JELEŃSKA Julia 2000-10-10

K1 zjazd K j

16 KOLAT Jarosław 2003-01-01

K1 zjazd M j

17 KOLAT Jarosław 2003-01-01

K1 sprint M

18 KRÓL Jakub 2001-11-22

C1 zjazd M j

19 KRÓL Jakub 2001-11-22

C1 sprint M

20 LEŚNIAK Filip
( DANEK-LEŚNIAK )
2002-01-01

C2 zjazd M

21 NOWOBILSKI Szymon 2002-01-01

C1 zjazd M j

22 NOWOBILSKI Szymon 2002-01-01

C1 sprint M

23 OKRĘGLAK Maciek 1993-07-05

K1 zjazd M s

24 OKRĘGLAK Maciek 1993-07-05

K1 sprint M

25 PRUSAK Piotr 2002-01-01

K1 zjazd M j

26 PRUSAK Piotr 2002-01-01

K1 sprint M

27 ROSIEK Edyta 1998-12-18

K1 zjazd K s

28 ROSIEK Edyta 1998-12-18

K1 sprint K

29 ZWOLIŃSKA Klaudia 1998-12-18

K1 zjazd K s

30 ZWOLIŃSKA Klaudia 1998-12-18

K1 sprint K

31 ZWOLIŃSKI Paweł 1994-03-14

K1 zjazd M s

32 ZWOLIŃSKI Paweł 1994-03-14

K1 sprint M

 
KS Yacht-Club Kraków Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 STELMACH Patryk 2001-02-07

K1 zjazd M j

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 sprint M

2 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 zjazd M s

3 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 zjazd K j

4 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 sprint K

 
kwisa.eu
LUKS Kwisa Leśna Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 02/DS/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZUK Paweł
( MALIK-ADAMCZUK )
1998-03-31

C2 zjazd M

2 MALIK Kornel
( MALIK-ADAMCZUK )
2000-01-27

C2 zjazd M

3 PRYPUTNIEWICZ Nikola 2001-07-28

K1 zjazd K j

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 zjazd M s

2 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 sprint M

3 DREWNIAK Igor 2003-10-02

K1 sprint M

4 DREWNIAK Igor 2003-10-02

K1 zjazd M j

5 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 sprint M

6 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 zjazd M s

7 PASZEK Jan 2003-05-25

K1 zjazd M j

8 PASZEK Jan 2003-05-25

K1 sprint M

9 STAROWICZ Dominik 1998-03-19

K1 sprint M

10 STAROWICZ Dominik 1998-03-19

K1 zjazd M s

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 sprint M

2 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 zjazd M j

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTOSZ Pławski
( Ponomarenkow-BARTOSZ )
1989-06-21

C2 zjazd M

2 FLORCZAK Paweł
( FLORCZAK-SKOWROŃSKI )
1989-01-02

C2 sprint M

3 FLORCZAK Paweł 1989-01-02

K1 zjazd M s

4 FLORCZAK Paweł 1989-01-02

K1 sprint M

5 Ponomarenkow Marcin
( Ponomarenkow-BARTOSZ )
1983-12-16

C2 zjazd M

6 Ponomarenkow Marcin 1983-12-16

C1 sprint M

7 SIEMIONOWSKI Piotr 1988-06-06

K1 zjazd M s

8 SIEMIONOWSKI Piotr 1988-06-06

K1 sprint M

9 SKOWROŃSKI Paweł
( FLORCZAK-SKOWROŃSKI )
1984-08-05

C2 sprint M

10 SKOWROŃSKI Paweł 1984-08-05

C1 zjazd M s

11 SZEWCZYK Klaudia 1993-10-24

K1 zjazd K s