Internetowe zgłoszenia do imprezy: 3. Puchar Polski w Kajakarstwie Klasycznym
Zawody Konsultacyjne Seniorów
WAŁCZ, 26-28.10.2018
Liczba zgłoszeń: 118 w tym osób ( 118 ) K-42 M-76
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURZYM Marcin 1999-11-11

K1 M

2 DZIENISZEWSKA-KIERKLA Edyta 1986-05-05

K1 K

 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 02/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 K

2 CZAJA Paweł 1997-01-18

K1 M

3 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07

K1 K

4 PASZEK Paulina 1997-10-26

K1 K

5 PLAZA Dionizy 1997-01-05

K1 M

6 WAJS Sandra 1999-03-20

K1 K

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 11 ) K-3 M-8
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Sebastian 2000-06-16

C1 M

2 BRZEZIŃSKI Martin 1993-10-08

K1 M

3 CZERESZKO Piotr 2000-01-29

K1 M

4 GAPSKA Nicola 2000-06-03

K1 K

5 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14

C1 M

6 KULCZYŃSKI Patryk 1995-04-20

K1 M

7 MAZUR Piotr 1991-10-15

K1 M

8 PUTTO Dawid 1991-06-17

K1 M

9 WIŚNIEWSKA Helena 1999-04-18

K1 K

10 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29

K1 K

11 ZEZULA Norman 1999-06-08

C1 M

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MICHALAK Damian 2000-09-17

K1 M

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25

K1 M

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FULKO Fryderyk 1999-04-10

K1 M

2 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27

C1 M

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 M

2 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 M

3 KACZMAREK Paweł 1995-09-08

K1 M

4 KOŁPAK Kamil 1994-07-29

K1 M

5 NAJA Karolina 1990-02-05

K1 K

6 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 K

7 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31

C1 M

8 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07

K1 K

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 K

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 K

3 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 M

4 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 M

5 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 M

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12

K1 K

2 DRATWA Kacper 2000-08-06

K1 M

3 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 M

4 KLATT Martyna 1999-02-04

K1 K

5 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 M

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHRZĄSZCZ Wojciech 1998-03-19

K1 M

2 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 M

 
www.olimpia.elblag.com.pl
KS Olimpia Elbląg Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 02/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GŁUCH Józef 2000-01-06

C1 M

2 JANKOWSKA Kinga 1999-09-04

K1 K

3 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 K

4 ZARĘBA Wiktor 1999-06-30

C1 M

 
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JAKUBOWSKI Marcin 2000-01-07

K1 M

2 OLSZEWSKI Hubert 2000-01-17

K1 M

3 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07

K1 K

4 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 M

5 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 M

 
KS Sokół Ostróda Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 Kopczyński Marcin 2000-02-23

C1 M

2 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23

K1 M

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŚWITALSKI Patryk 1994-02-07

K1 M

2 WŁODARCZYK Stanisław 1999-08-24

K1 M

3 WOJCIECHOWSKA Natalia 1999-04-09

K1 K

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20

C1 M

2 NOWACKI Dominik 1997-05-11

C1 M

3 SŁOMIŃSKI Vincent 1992-02-05

C1 M

4 WIECZOREK Julia 2000-08-03

K1 K

 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DRAŁUS Konrad 2000-02-17

C1 M

2 JESIONKOWSKI Kamil 2000-07-29

C1 M

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01

K1 K

2 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 M

3 CZARNECKA Iwona 1995-07-27

C1 K

4 DZIURLA Dawid 1999-06-29

C1 M

5 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 K

6 LUDWICZAK Grzegorz 2000-01-07

C1 M

7 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 M

8 SERWATKA Kamila 1991-11-03

C1 K

9 STANNY Magda 1993-03-15

C1 K

10 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24

K1 K

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUCZYŃSKI Norbert 1993-10-14

K1 M

 
kayaksportclub.pl
KSC Olsztyn Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 03/WN/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZUBAK Kornel 1999-02-03

K1 M

2 PIOTROWSKI Jakub 2000-09-30

K1 M

3 ZYCH Patryk 2000-02-20

K1 M

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11

K1 M

2 JAROSZ Natalia 2000-10-05

K1 K

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07

K1 K

 
KU AZS-AWF Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06

K1 M

2 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 M

3 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18

K1 K

4 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01

C1 K

5 KULETA Piotr 1989-06-27

C1 M

6 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04

K1 K

7 SZPYNDA Grzegorz 1994-10-27

C1 M

8 ŚLIWIŃSKI Arsen 1996-04-03

C1 M

9 ZUCHORA Mateusz 1992-08-10

C1 M

 
LKK Hubertus Biały Bór Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 M

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 M

2 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 K

 
mkkłączany.pl
MKK Łączany Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SOWA Klaudia 2000-09-06

K1 K

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 M

2 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10

C1 M

3 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 M

4 STAROWICZ Dominik 1998-03-19

K1 M

 
MKS MOS Wrocław Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/DS/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SIECIŃSKI Michał 2000-11-16

K1 M

 
MKS Piast Agrochem Człuchów Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/PM/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28

K1 K

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KALIKOWSKI Kamil 2000-05-22

K1 M

2 SZEWCZAK Jakub 2000-03-18

K1 M

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08

K1 K

 
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROWSKA Dorota 1996-02-22

C1 K

2 SZULECKA Klaudia 2000-05-23

C1 K

 
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARNIAK Tomasz 1995-03-06

C1 M

2 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03

C1 M

3 WALCZAK Julia 2000-10-07

C1 K

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 K

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BONARSKI Łukasz 1997-05-24

K1 M

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANYSKA Paweł 1998-03-31

K1 M

2 ŁABISZAK Adrian 1999-03-31

K1 M

 
UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOZAKIEWICZ Dorota 1992-08-07

C1 K

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 M

2 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19

K1 K

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FERDYN Marzena 2000-05-13

K1 K

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 M

2 MIKOŁAJ Sochacki 2000-02-01

C1 M

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 M