Internetowe zgłoszenia do imprezy: 1. Puchar Polski - konsultacje juniorów
WAŁCZ, 20-22.04.2018
Liczba zgłoszeń: 375 w tym osób ( 375 ) K-139 M-236
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08

K1 2000m M jm

2 SKORUPA Faustyna 2001-02-15

K1 2000m K j

3 TWARDOWSKA Aleksandra 2000-09-23

K1 2000m K j

4 WALULIK Mikołaj 2003-08-13

K1 2000m M jm

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 40 w tym osób ( 40 ) K-16 M-24
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Sebastian 2000-06-16

C1 2000m M j

2 AMMACHER Bartosz 2001-01-03

K1 2000m M j

3 BARTCHODZIE Jakub 2003-07-20

K1 2000m M jm

4 BARTKOWSKI Kacper 2003-05-06

C1 2000m M jm

5 BŁĘDOWSKI Maksymilian 2003-03-29

C1 2000m M jm

6 BORKOWSKI Kamil 2001-01-23

K1 2000m M j

7 BRAUN Amelia 2003-08-07

C1 2000m K jm

8 CHMIELEWSKA Dominika 2002-01-11

K1 2000m K jm

9 CHYLIŃSKA Emilia 2002-09-30

K1 2000m K jm

10 CZERESZKO Piotr 2000-01-29

K1 2000m M j

11 DOMAGAŁ Kacper 2002-01-05

K1 2000m M jm

12 GAPSKA Nicola 2000-06-03

K1 2000m K j

13 GĘŚCIAK Paulina 2000-01-01

C1 2000m K j

14 JANOWICZ Dawid 2003-03-15

K1 2000m M jm

15 KITWESKI Juliusz 2003-07-24

C1 2000m M jm

16 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02

C1 2000m K mł

17 KORDALSKA Zuzanna 2003-08-03

C1 2000m K jm

18 KOWALSKA Julia 2003-06-23

K1 2000m K jm

19 KWASIGROCH Weronika 2000-12-14

K1 2000m K j

20 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01

K1 2000m K jm

21 ŁUKARSKI Jędrzej 2003-02-12

K1 2000m M jm

22 MACEWICZ Dominik 2002-08-05

C1 2000m M jm

23 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17

C1 2000m K jm

24 MICHAŁOWSKA Klaudia 2002-04-19

C1 2000m K jm

25 MIKOŁAJEWSKI Kamil 2003-01-25

C1 2000m M jm

26 MYŚLIWIEC Mikołaj 2001-04-07

K1 2000m M j

27 NOWACZYK Hubert 2001-08-01

K1 2000m M j

28 NOWICKA Alicja 2003-11-26

K1 2000m K jm

29 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23

K1 2000m M jm

30 REBELSKI Jakub 2003-07-08

K1 2000m M jm

31 SADOWSKI Damian 2003-10-31

C1 2000m M jm

32 SZLACHTA Maciej 2001-02-07

C1 2000m M j

33 SZTOLIN Hubert 2002-10-18

C1 2000m M jm

34 ŚCIESIŃSKI Mateusz 2003-06-10

K1 2000m M jm

35 TOMASZEWSKI Kacper 2003-01-20

K1 2000m M jm

36 TRZCIŃSKA Klaudia 2002-06-14

C1 2000m K jm

37 TRZPIS Daniel 2002-07-11

K1 2000m M jm

38 WIŚNIEWSKA Emilia 2003-05-19

K1 2000m K jm

39 WIŚNIEWSKI Mateusz 2000-01-06

K1 2000m M j

40 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10

K1 2000m K mł

 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BAJDA Jagoda 2004-07-02

K1 2000m K mł

2 DOBROŃ Bartłomiej 2001-05-25

K1 2000m M j

3 OPAŁKA Urszula 2004-10-30

K1 2000m K mł

4 PIĄTEK Jakub 2001-04-06

K1 2000m M j

5 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 2000m K jm

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTMAŃSKA Malwina 2003-01-23

K1 2000m K jm

2 CZEMKO Dawid 2003-04-08

C1 2000m M jm

3 HOŁDAK Krystian 2002-04-22

C1 2000m M jm

4 HUDAK Mateusz 2001-10-17

C1 2000m M j

5 MICHALAK Damian 2000-09-17

K1 2000m M j

6 MICHALAK Gracjan 2003-09-13

C1 2000m M jm

7 URBAŃSKA Agata 2002-05-06

K1 2000m K jm

8 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09

C1 2000m M j

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 2000m M mł

2 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04

K1 2000m M jm

3 WIĄZ Szymon 2004-07-12

K1 2000m M mł

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22

K1 2000m K jm

2 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 2000m K j

3 KURPAN Natalia 2003-05-28

K1 2000m K jm

4 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 2000m M jm

5 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 2000m M jm

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17

K1 2000m M j

2 DURKA Luiza 2001-10-12

K1 2000m K j

3 GIERŁOWSKA Donata 2003-09-01

K1 2000m K jm

4 KOZIEŁ Jakub 2003-06-04

K1 2000m M jm

5 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 2000m M jm

6 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 2000m M jm

7 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02

K1 2000m K jm

8 SZAFRAŃSKA Julia 2002-09-16

K1 2000m K jm

9 SZEWCZUK Oskar 2003-02-03

K1 2000m M jm

10 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz 2001-05-25

K1 2000m M j

11 SZYSZKO Kamil 2001-03-01

K1 2000m M j

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 38 w tym osób ( 38 ) K-9 M-29
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 2000m K j

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 2000m K j

3 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 2000m M jm

4 CEBULSKI Kacper 2003-10-17

K1 2000m M jm

5 CEBULSKI Patryk 2003-10-17

K1 2000m M jm

6 DANKOWSKA Karolina 2003-08-04

K1 2000m K jm

7 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 2000m M j

8 GARSTKIEWICZ Maksymilian 2001-07-24

K1 2000m M j

9 GILLA Denis 2003-03-05

C1 2000m M jm

10 GILLA Emanuel 2003-03-05

C1 2000m M jm

11 HAŁAS Bartosz 2003-05-15

K1 2000m M jm

12 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15

K1 2000m K jm

13 JÓŹWIAK Mateusz 2003-01-21

C1 2000m M jm

14 KIJEWSKI Seweryn 2003-05-20

K1 2000m M jm

15 KLONOWSKI Szymon 2002-07-06

K1 2000m M jm

16 KOSZLAJDA Patryk 2001-07-22

K1 2000m M j

17 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 2000m M mł

18 KUKUŁA Kamil 2001-08-05

C1 2000m M j

19 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 2000m M jm

20 MALIŃSKI Filip 2002-01-13

K1 2000m M jm

21 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 2000m M j

22 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 2000m K j

23 MIŚNIK Michał 2003-01-04

C1 2000m M jm

24 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 2000m K jm

25 POPIELSKI Sebastian 2001-12-18

C1 2000m M j

26 RATAJCZAK Wiktoria 2003-07-22

K1 2000m K jm

27 RUTKIEWICZ Jakub 2001-09-06

C1 2000m M j

28 STASIK Igor 2002-04-20

C1 2000m M jm

29 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 2000m M j

30 SZAŁEK Jakub 2002-05-10

C1 2000m M jm

31 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27

C1 2000m M jm

32 SZPREJDA Oskar 2000-12-24

C1 2000m M j

33 WALCZAK Dawid 2003-04-30

K1 2000m M jm

34 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 2000m K jm

35 WĄSOWICZ Kornel 2002-03-17

K1 2000m M jm

36 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 2000m K jm

37 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 2000m M j

38 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 2000m M j

 
KS Drukarz Warszawa Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BĘBENEK Klaudia 2002-11-13

K1 2000m K jm

2 BĘBENEK Oliwia 2002-11-13

K1 2000m K jm

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHŁOPKOWIAK Wiktoria 2003-06-05

K1 2000m K jm

2 DRATWA Kacper 2000-08-06

K1 2000m M j

3 HOŁYSZ Patrycja 2001-04-08

K1 2000m K j

4 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 2000m M jm

5 LEBIODA Patrycja 2001-10-14

K1 2000m K j

6 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11

K1 2000m K jm

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06

K1 2000m K jm

2 BORUTA Agata 2002-03-11

K1 2000m K jm

3 FILAK Michał 2003-04-22

K1 2000m M mł

4 GIL Oliwia 2002-07-11

C1 2000m K jm

5 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 2000m M mł

6 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18

K1 2000m M jm

7 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 2000m M jm

8 WITCZAK Sebastian 2001-07-25

K1 2000m M jm

9 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 2000m M jm

 
nadwislan.com
KS Nadwiślan Kraków Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 07/MA/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DATOŃ Aleksy 2003-09-01

C1 2000m M jm

2 TOMASIK Natalia 2002-05-20

C1 2000m K jm

 
www.olimpia.elblag.com.pl
KS Olimpia Elbląg Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 02/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15

K1 2000m M jm

2 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09

K1 2000m M jm

3 GŁUCH Józef 2000-01-06

C1 2000m M j

4 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12

K1 2000m M jm

5 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 2000m M jm

6 WITKOWSKI Adam 2002-01-05

K1 2000m M jm

 
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 24 w tym osób ( 24 ) K-4 M-20
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHEŁMOWSKI Radosław 2003-09-24

K1 2000m M jm

2 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 2000m K jm

3 DZIUBA Maciej 2001-01-07

K1 2000m M j

4 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 2000m K jm

5 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 2000m K jm

6 IMIELIŃSKI Kacper 2001-03-06

K1 2000m M j

7 JAKUBOWSKI Marcin 2000-01-07

K1 2000m M j

8 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 2000m M jm

9 JUCHIEWICZ Malwina 2003-03-18

K1 2000m K jm

10 KARASIEWICZ Dawid 2001-02-21

K1 2000m M j

11 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08

K1 2000m M jm

12 KOTEWICZ Filip 2001-04-26

K1 2000m M j

13 KOZIO Dawid 2002-10-17

C1 2000m M jm

14 ŁUKASIEWICZ Mateusz 2000-08-06

K1 2000m M j

15 OLSZEWSKI Hubert 2000-01-17

K1 2000m M j

16 PASTOK Piotr 2000-01-11

K1 2000m M j

17 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 2000m M jm

18 PIETRZAK Antoni 2002-06-05

K1 2000m M jm

19 PRZBYLSKI Aleksander 2002-10-07

C1 2000m M jm

20 RATAJCZAK Maciej 2000-04-13

C1 2000m M j

21 SOBCZAK Mateusz 2003-01-10

C1 2000m M jm

22 SZAFRANIEC Krzysztof 2003-03-14

K1 2000m M jm

23 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 2000m M j

24 SZBUBA Mateusz 2001-11-27

C1 2000m M j

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10

K1 2000m K jm

2 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 2000m K j

3 ŚWIĘCICKI Kamil 2001-05-08

K1 2000m M j

4 ŚWIĘCICKI Paweł 2000-05-06

K1 2000m M j

5 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 2000m M jm

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 2000m M jm

2 SIDEŁ Grzegorz 2000-03-13

K1 2000m M j

3 WIECZOREK Julia 2000-08-03

K1 2000m K j

4 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28

K1 2000m M j

5 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28

K1 2000m M j

 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DRAŁUS Konrad 2000-02-17

C1 2000m M j

2 JESIONKOWSKI Kamil 2000-07-29

C1 2000m M j

3 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 2000m M jm

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CIEŚLEWICZ Emilia 2003-07-13

K1 2000m K jm

2 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 2000m K jm

3 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 2000m K mł

4 LUDWICZAK Grzegorz 2000-01-07

C1 2000m M j

5 MIŃKO Róża 2003-07-03

K1 2000m K jm

6 SZARZYŃSKA Oliwia 2003-09-19

C1 2000m K jm

7 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 2000m M mł

 
kayaksportclub.pl
KSC Olsztyn Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 8 ) K-1 M-7
NrLicencji: 03/WN/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAKOWIECKI Patryk 2001-06-21

K1 2000m M j

2 HORBA Jakub 2001-07-06

K1 2000m M j

3 MARCINKOWSKI Natan 2001-05-05

K1 2000m M j

4 OSTROWSKI Jakub 2001-01-29

K1 2000m M j

5 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22

K1 2000m K jm

6 PIOTROWSKI Jakub 2000-09-30

K1 2000m M j

7 WERNER Adam 2001-08-13

K1 2000m M j

8 ZYCH Patryk 2000-02-20

K1 2000m M j

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 19 ) K-8 M-11
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 2000m K j

2 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11

K1 2000m M j

3 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18

C1 2000m M jm

4 HAPKIE Jakub 2004-01-23

C1 2000m M mł

5 HUMIŃSKI Filip 2003-12-02

C1 2000m M jm

6 JAROSZ Natalia 2000-10-05

K1 2000m K j

7 KORT Zuzanna 2003-06-28

K1 2000m K jm

8 LOBA Nadia 2003-09-29

K1 2000m K jm

9 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 2000m M jm

10 MAJEWSKI Kamil 2001-01-01

K1 2000m M j

11 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13

K1 2000m K jm

12 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09

K1 2000m M jm

13 TOMASZEWSKI Szymon 2003-01-14

K1 2000m M jm

14 WERNER Wiktoria 2002-10-25

K1 2000m K jm

15 WINIARSKI Olaf 2003-06-10

K1 2000m M jm

16 WIŚNIEWSKA Martina 2004-01-17

K1 2000m K mł

17 WIŚNIEWSKA Nikola 2004-10-03

K1 2000m K mł

18 ZDROJEWSKI Tomasz 2002-11-03

K1 2000m M jm

19 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14

C1 2000m M jm

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDOWICZ Weronika 2003-11-25

K1 2000m K jm

2 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19

K1 2000m M jm

3 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 2000m K jm

4 KOCHANEK Maciej 2002-06-17

K1 2000m M jm

5 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 2000m M jm

 
KU AZS-AWF Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18

K1 2000m K j

2 LENSKI Patryk 2000-03-02

K1 2000m M j

3 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07

K1 2000m K j

4 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20

C1 2000m K j

5 SŁOMIAN Daniel 2001-01-01

K1 2000m M j

6 SZKUDLAREK Mateusz 2001-01-01

K1 2000m M j

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FRĄK Milołaj 2003-07-28

K1 2000m M jm

2 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 2000m K j

3 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 2000m M jm

4 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 2000m K j

 
mkkłączany.pl
MKK Łączany Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SOWA Klaudia 2000-09-06

K1 2000m K j

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DREWNIAK Igor 2003-10-02

K1 2000m M jm

2 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 2000m M jm

3 KULIG Adrian 2000-03-20

K1 2000m M j

4 PASZEK Jan 2003-05-25

K1 2000m M jm

5 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 2000m M jm

 
MKS MOS Wrocław Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 01/DS/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CEDROWSKI Daniel 2000-01-18

K1 2000m M j

2 DZIEDZIC Bartosz 2001-11-29

K1 2000m M j

3 NOWOTWARSKA Aleksandra 2001-04-29

C1 2000m K j

4 SIECIŃSKI Michał 2000-11-16

K1 2000m M j

 
MKS Nogat Malbork Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 2000m M j

 
MKS Piast Agrochem Człuchów Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/PM/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28

K1 2000m K j

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KALIKOWSKI Kamil 2000-05-22

K1 2000m M j

2 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29

K1 2000m K jm

3 NIZIAŁEK Krzysztof 2002-04-24

K1 2000m M jm

4 SZEWCZAK Jakub 2000-03-18

K1 2000m M j

5 WYTRĄŻEK Zuzanna 2002-12-10

K1 2000m K jm

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14

C1 2000m M j

2 BURYŚ Batłomiej 2002-02-23

C1 2000m M jm

3 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 2000m K jm

4 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 2000m K jm

5 PANDEL Kamil 2002-04-12

C1 2000m M jm

6 TOPA Anna 2003-10-24

C1 2000m K jm

7 TOPA Tomasz 2000-03-17

C1 2000m M j

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZYK Jakub 2003-08-26

C1 2000m M jm

2 MARUCHA Julia 2001-04-16

C1 2000m K j

3 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 2000m K jm

4 MIERNIK Sara 2001-04-14

C1 2000m K j

5 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08

K1 2000m K j

6 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28

C1 2000m M jm

 
MOSW Choszczno Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHMURA Jonasz 2002-12-27

K1 2000m M jm

2 GRONET Kacper 2003-08-25

K1 2000m M jm

3 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25

K1 2000m M jm

4 RURARZ Dawid 2003-04-22

K1 2000m M jm

5 TROJANEK Jakub 2003-01-09

K1 2000m M jm

 
www.mrks.pl
MRKS Gdańsk Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 01/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOKUN Emilia 2002-04-03

C1 2000m K jm

2 KOWALCZE Kacper 2003-02-05

C1 2000m M jm

3 SADOWSKA Paulina 2002-10-15

C1 2000m K jm

4 SERAFIN Tatiana 2000-11-20

C1 2000m K j

5 SIEMIENIUK Natalia 2001-11-17

C1 2000m K j

6 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05

K1 2000m M j

 
MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 03/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDRYSZCZAK Jakub 2002-10-16

K1 2000m M jm

2 PASIŃSKA Natalia 2001-11-03

K1 2000m K j

3 RYBARCZYK Marek 2001-08-31

K1 2000m M j

 
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRUSZEWSKA Malwina 2003-12-12

K1 2000m K jm

2 KRUSZEWSKA Milena 2002-10-14

C1 2000m K jm

3 PIÓRKO Sebastian 2003-12-09

K1 2000m M jm

4 RETKIEWICZ Jakub 2001-01-02

K1 2000m M j

5 SOBÓTKA Dominik 2001-05-31

K1 2000m M j

6 SZULECKA Klaudia 2000-05-23

C1 2000m K j

 
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14

C1 2000m M jm

2 CECKOWSKI Jacek 2001-06-03

C1 2000m M j

3 SZAJDEK Maja Magdalena 2000-07-28

C1 2000m K j

4 SZAJDEK Michał 2003-02-18

C1 2000m M jm

5 WALCZAK Julia 2000-10-07

C1 2000m K j

6 WIŚNIEWSKI Paweł 2003-11-02

C1 2000m M jm

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FECEK Jan 2002-02-19

K1 2000m M jm

2 POZIEMBA Krystian 2000-05-02

K1 2000m M j

3 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15

K1 2000m M j

4 SOBCZAK Jakub 2002-02-20

K1 2000m M jm

5 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23

K1 2000m M jm

6 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27

K1 2000m M jm

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 2000m K j

2 KOROL Sebastian 2003-05-07

C1 2000m M jm

3 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 2000m K jm

4 LACH Kaja 2003-08-14

C1 2000m K jm

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORBECKI Bartosz 2003-03-24

K1 2000m M jm

2 STANEK Artur 2002-11-28

K1 2000m M jm

 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 08/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KINDLER Oleg 2001-06-27

K1 2000m M j

2 KUBIAK Jakub 2002-01-06

K1 2000m M jm

3 MARCINIAK Mateusz 2003-06-06

K1 2000m M jm

4 PISZORA Tomasz 2003-07-29

K1 2000m M jm

5 WIŚNIEWSKI Leon 2003-03-16

K1 2000m M jm

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DANILCZUK Maciek 2004-07-07

C1 2000m M mł

2 DANILCZUK Michał 2001-11-13

C1 2000m M jm

3 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26

K1 2000m K mł

4 DĄBROWSKA Wiktoria 2003-07-10

C1 2000m K mł

5 KAROLCZUK Karolina 2001-03-01

K1 2000m K jm

6 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06

K1 2000m K mł

7 ŚWIATAK Hubert 2002-11-07

C1 2000m M jm

8 TOMASZUK Łukasz 2002-05-17

C1 2000m M jm

9 ZAJKOWSKA Julia 2003-09-04

K1 2000m K mł

 
UKS Kajak Gim 1 Trzcianka Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MUCHAJER Jakub 2001-02-05

K1 2000m M j

2 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21

K1 2000m M jm

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GROCHOWSKA Michalina 2003-10-06

K1 2000m K jm

2 KASPRZAK Nikodem 2003-04-01

K1 2000m M jm

3 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19

K1 2000m M j

4 MARACH Martyna 2000-04-15

K1 2000m K j

5 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14

K1 2000m K jm

6 STELIGA Filip 2000-11-23

K1 2000m M j

7 STELMASZYK Michał 2002-06-01

K1 2000m M jm

8 WYRĄBKIEWICZ Grzegorz 2000-08-08

C1 2000m M j

 
UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WOJCIECHOWSKI Jakub 2001-12-08

C1 2000m M j

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DMOWSKA Michalina 2001-11-28

K1 2000m K j

2 NOWAKOWSKA Weronika 2001-11-06

K1 2000m K j

3 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19

K1 2000m K j

4 OSTROWSKI Wojciech 2001-06-21

K1 2000m M j

5 TRUSZKOWSKA Natalia 2000-03-29

K1 2000m K j

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FERDYN Marzena 2000-05-13

K1 2000m K j

2 FRANCIK Janina 2000-12-22

K1 2000m K j

3 GWIŻDŻ Laura 2003-08-19

K1 2000m K jm

4 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 2000m K jm

5 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 2000m K jm

6 WAJDA Kamil 2001-07-26

K1 2000m M j

7 ZORZYCKI Daniel 2002-09-04

K1 2000m M jm

 
UKS Sokolik przy ZS Czernin Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 02/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 EWERTOWSKA Julia 2003-09-23

K1 2000m K jm

2 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05

K1 2000m K jm

3 SZCZEPANIAK Julia 2000-02-29

K1 2000m K j

 
UKS Świerklaniec Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOLEGA Laura 2004-06-07

K1 2000m K mł

2 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 2000m M jm

3 NOWAK Jakub 2003-02-14

K1 2000m M jm

4 WITEK Weronika 2003-08-01

K1 2000m K jm

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11

K1 2000m M jm

2 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 2000m M mł

3 LISKOWIAK Damian 2001-07-17

K1 2000m M j

4 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 2000m M jm

5 PIECHOCKA Julia 2004-04-12

K1 2000m K mł

6 SITA Nikola 2002-11-29

K1 2000m K jm

7 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01

K1 2000m K jm

8 SŁOWIŃSKA Urszula 2001-12-12

K1 2000m K j

9 TOMIAK Laura 2001-04-20

K1 2000m K j

10 UTRATA Dominik 2002-04-17

K1 2000m M jm

 
UPKS Poncio 2010 Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02

C1 2000m K mł

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 17 w tym osób ( 17 ) K-6 M-11
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DUSZYŃSKI Klaudiusz 2002-01-22

C1 2000m M jm

2 DZIATKOWICZ Sandra 2002-09-27

K1 2000m K jm

3 GRĄDZKI Mateusz 2001-11-21

K1 2000m M j

4 INTEK Bartosz 2000-06-30

K1 2000m M j

5 JOB Jakub 2001-08-24

C1 2000m M j

6 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 2000m M j

7 KŁOS Ewelina 2001-09-25

K1 2000m K j

8 KOZŁOWSKI Kacper 2001-07-05

C1 2000m M j

9 LASOTA Wiktoria 2003-01-01

K1 2000m K jm

10 ŁĘT Miłosz 2003-03-17

C1 2000m M jm

11 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 2000m K j

12 SOBIERAJSKI Marcel 2000-01-19

C1 2000m M j

13 SUCHALSKI Damian 2001-04-09

K1 2000m M j

14 ŚWITAJ Mateusz 2001-03-23

K1 2000m M j

15 TROKA Oliwia 2004-02-10

K1 2000m K mł

16 WIDAWSKA Sandra 2000-10-10

K1 2000m K j

17 WITKOWSKI Patryk 2000-08-07

K1 2000m M j

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEPE Emil 2002-08-21

K1 2000m M jm

2 CZEPE Noel 2001-06-21

C1 2000m M j

3 JANUCHOWSKA Alicja 2002-06-10

K1 2000m K jm

4 KLICZKOWSKI Dawid 2002-02-20

K1 2000m M jm

5 KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-02-25

K1 2000m K mł

6 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 2000m M jm

7 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25

K1 2000m M j

8 PASZKOWSKA Emilia 2002-03-26

K1 2000m K jm

9 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 2000m M jm

10 PORA Hubert 2002-12-28

C1 2000m M jm