Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO 77. Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym i Sprincie Górskim
SZCZAWNICA, 15-17.10.2021
Liczba zgłoszeń: 164 w tym osób ( 95 ) K-24 M-71
 
www.kajakinh.pl
KK Na Fali Kraków Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 08/MA/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRODA Tomasz 1948-06-01

K1 zjazd M s

2 JĘDRZEJCZYK Władysław 1950-09-26

K1 zjazd M s

3 KOWAL Alojzy 1963-06-21

K1 zjazd M s

4 MACIAŚ Roman 1959-02-12

K1 zjazd M s

5 NIEDZIELCZYK Jolanta 1961-06-17

K1 zjazd K s

6 STACHOWICZ Jan 1951-06-20

K1 zjazd M s

 
www.kolna.pl
KKK Kraków Liczba zgłoszeń: 27 w tym osób ( 14 ) K-4 M-10
NrLicencji: 11/MA/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BASTER Dawid 2006-02-20

K1 sprint M

2 BASTER Dawid 2006-02-20

K1 zjazd M j

3 GARLEWICZ Iga 2001-10-27

K1 zjazd K s

4 GARLEWICZ Iga 2001-10-27

K1 sprint K

5 GARLEWICZ Iga
( GARLEWICZ-STACH-PACIERPNIK )
2001-10-27

K1x3 zjazd K

6 KOŚCIUKIEWICZ Marcin 2005-06-12

K1 zjazd M j

7 KOŚCIUKIEWICZ Marcin 2005-06-12

K1 sprint M

8 KOŚCIUKIEWICZ Marcin
( KOŚCIUKIEWICZ-KUCHNO-Mazurek )
2005-06-12

K1x3 zjazd M

9 KOWALCZYK Maciej
( KOWALCZYK-WAWRYK )
1998-07-06

C2 sprint M

10 KOWALCZYK Maciej
( KOWALCZYK-WAWRYK )
1998-07-06

C2 zjazd M s

11 KSIĄŻEK Krzysztof 2006-01-16

C1 zjazd M j

12 KSIĄŻEK Krzysztof
( KSIĄŻEK-LUDWIKOWSKI-WOŚ-ZAZIĄBŁO-WAWRYK-KOWALCZYK )
2006-01-16

C2x3 zjazd M

13 KSIĄŻEK Krzysztof 2006-01-16

C1 sprint M

14 KUCHNO Tadeusz
( KOŚCIUKIEWICZ-KUCHNO-Mazurek )
2002-06-20

K1x3 zjazd M

15 KUCHNO Tadeusz 2002-06-20

K1 sprint M

16 KUCHNO Tadeusz 2002-06-20

K1 zjazd M s

17 LUDWIKOWSKI Igor 2006-10-03

C1 zjazd M j

18 LUDWIKOWSKI Igor 2006-10-03

C1 sprint M

19 LUDWIKOWSKI Igor
( KSIĄŻEK-LUDWIKOWSKI-WOŚ-ZAZIĄBŁO-WAWRYK-KOWALCZYK )
2006-10-03

C2x3 zjazd M

20 Mazurek Hubert 2006-08-21

K1 sprint M

21 Mazurek Hubert 2006-08-21

K1 zjazd M j

22 Mazurek Hubert
( KOŚCIUKIEWICZ-KUCHNO-Mazurek )
2006-08-21

K1x3 zjazd M

23 PACIERPNIK Natalia
( GARLEWICZ-STACH-PACIERPNIK )
1988-08-14

K1x3 zjazd K

24 PACIERPNIK Natalia 1988-08-14

K1 sprint K

25 PACIERPNIK Natalia 1988-08-14

K1 zjazd K s

26 SMOLARSKA Katarzyna 1999-05-16

K1 sprint K

27 SMOLARSKA Katarzyna 1999-05-16

K1 zjazd K s

28 STACH Aleksandra 2000-01-06

K1 sprint K

29 STACH Aleksandra 2000-01-06

K1 zjazd K s

30 STACH Aleksandra
( GARLEWICZ-STACH-PACIERPNIK )
2000-01-06

K1x3 zjazd K

31 WAWRYK Hubert
( KOWALCZYK-WAWRYK )
1998-09-09

C2 sprint M

32 WAWRYK Hubert
( KOWALCZYK-WAWRYK )
1998-09-09

C2 zjazd M s

33 WOŚ Michał
( WOŚ-ZAZIĄBŁO )
1999-04-30

C2 sprint M

34 WOŚ Michał
( WOŚ-ZAZIĄBŁO )
1999-04-30

C2 zjazd M s

35 WOŚ Michał
( KSIĄŻEK-LUDWIKOWSKI-WOŚ-ZAZIĄBŁO-WAWRYK-KOWALCZYK )
1999-04-30

C2x3 zjazd M

36 ZAZIĄBŁO Jarosław
( WOŚ-ZAZIĄBŁO )
1999-01-06

C2 zjazd M s

37 ZAZIĄBŁO Jarosław
( KSIĄŻEK-LUDWIKOWSKI-WOŚ-ZAZIĄBŁO-WAWRYK-KOWALCZYK )
1999-01-06

C2x3 zjazd M

38 ZAZIĄBŁO Jarosław
( WOŚ-ZAZIĄBŁO )
1999-01-06

C2 sprint M

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22

K1 zjazd K j

2 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22

K1 sprint K

3 BIERZAŁO Wiktoria
( BIERZAŁO-KURPAN-KURPAN )
2003-09-22

K1x3 zjazd K

4 BORUCKI Alex 2006-06-04

K1 zjazd M j

5 BORUCKI Alex
( BORUCKI-KOWALIK-OLCHAWA )
2006-06-04

K1x3 zjazd M

6 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 sprint K

7 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 zjazd K s

8 KOWALIK Piotr 2006-06-14

K1 zjazd M j

9 KOWALIK Piotr
( BORUCKI-KOWALIK-OLCHAWA )
2006-06-14

K1x3 zjazd M

10 KURPAN Joanna
( BIERZAŁO-KURPAN-KURPAN )
2004-12-14

K1x3 zjazd K

11 KURPAN Joanna 2004-12-14

K1 sprint K

12 KURPAN Joanna 2004-12-14

K1 zjazd K j

13 KURPAN Natalia 2003-05-28

K1 sprint K

14 KURPAN Natalia
( BIERZAŁO-KURPAN-KURPAN )
2003-05-28

K1x3 zjazd K

15 OLCHAWA Filip 2005-08-30

K1 zjazd M j

16 OLCHAWA Filip
( BORUCKI-KOWALIK-OLCHAWA )
2005-08-30

K1x3 zjazd M

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SIWIEC Sławomir 1992-06-10

K1 zjazd M s

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEJNAR-BEJNAROWICZ Witold
( BEJNAR-BEJNAROWICZ-SADOWSKI )
2006-09-30

C2 zjazd M j

2 BEJNAR-BEJNAROWICZ Witold
( BEJNAR-BEJNAROWICZ-SADOWSKI-PONOMARENKOW )
2006-09-30

C1x3 zjazd M

3 PONOMARENKOW Marcin 1983-12-16

C1 zjazd M s

4 PONOMARENKOW Marcin
( BEJNAR-BEJNAROWICZ-SADOWSKI-PONOMARENKOW )
1983-12-16

C1x3 zjazd M

5 SADOWSKI Karol
( BEJNAR-BEJNAROWICZ-SADOWSKI )
2006-07-20

C2 zjazd M j

6 SADOWSKI Karol
( BEJNAR-BEJNAROWICZ-SADOWSKI-PONOMARENKOW )
2006-07-20

C1x3 zjazd M

 
www.azs-awf.pl
KS AZS-AWF Kraków Liczba zgłoszeń: 32 w tym osób ( 17 ) K-3 M-14
NrLicencji: 06/MA/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRANSKI Jacek
( BRANSKI-BRZEZIŃSKI-PASIUT )
2002-07-22

K1x3 zjazd M

2 BRANSKI Jacek 2002-07-22

K1 sprint M

3 BRANSKI Jacek 2002-07-22

K1 zjazd M s

4 BRZEZIŃSKI Andrzej
( KRÓL-BRZEZIŃSKI )
1993-01-23

C2 zjazd M s

5 BRZEZIŃSKI Jakub
( BRANSKI-BRZEZIŃSKI-PASIUT )
1998-02-01

K1x3 zjazd M

6 BRZEZIŃSKI Jakub 1998-02-01

K1 sprint M

7 BRZEZIŃSKI Jakub 1998-02-01

K1 zjazd M s

8 BULERA Alicja
( BULERA-GRZYB-REBIASZ )
2003-10-17

K1x3 zjazd K

9 BULERA Alicja 2003-10-17

K1 sprint K

10 BULERA Alicja 2003-10-17

K1 zjazd K j

11 FABIJAŃSKI Wojciech
( KORZONEK-FABIJAŃSKI )
2004-03-22

C2 zjazd M j

12 GRZYB Katarzyna
( BULERA-GRZYB-REBIASZ )
2006-07-15

K1x3 zjazd K

13 GRZYB Katarzyna 2006-07-15

K1 sprint K

14 GRZYB Katarzyna 2006-07-15

K1 zjazd K j

15 JAMROZIK Jakub
( PAWLIK-JAMROZIK )
2004-11-05

C2 zjazd M j

16 KOLOMANSKI Michal
( KOLOMANSKI-WIERCIOCH )
1994-01-01

C2 zjazd M s

17 KORZONEK Jakub 2006-10-24

C1 zjazd M j

18 KORZONEK Jakub 2006-10-24

C1 sprint M

19 KORZONEK Jakub
( KORZONEK-FABIJAŃSKI )
2006-10-24

C2 zjazd M j

20 KOZUB Adam 1996-10-16

C1 zjazd M s

21 KOZUB Adam 1996-10-16

C1 sprint M

22 KOZUB Adam
( KOZUB-WSZOŁA )
1996-10-16

C2 zjazd M s

23 KRÓL Jakub 2001-11-22

C1 sprint M

24 KRÓL Jakub
( KRÓL-BRZEZIŃSKI )
2001-11-22

C2 zjazd M s

25 KRÓL Jakub 2001-11-22

C1 zjazd M s

26 KRÓL Jakub
( SZTUBA-KRÓL-WSZOŁA )
2001-11-22

C1x3 zjazd M

27 PASIUT Michał
( BRANSKI-BRZEZIŃSKI-PASIUT )
1991-06-29

K1x3 zjazd M

28 PASIUT Michał 1991-06-29

K1 sprint M

29 PASIUT Michał 1991-06-29

K1 zjazd M s

30 PAWLIK Kacper 2003-08-30

K1 sprint M

31 PAWLIK Kacper 2003-08-30

K1 zjazd M j

32 PAWLIK Kacper
( PAWLIK-JAMROZIK )
2003-08-30

C2 zjazd M j

33 REBIASZ Martyna
( BULERA-GRZYB-REBIASZ )
2005-01-29

K1x3 zjazd K

34 REBIASZ Martyna 2005-01-29

K1 sprint K

35 REBIASZ Martyna 2005-01-29

K1 zjazd K j

36 SZTUBA Kacper 1999-01-25

C1 sprint M

37 SZTUBA Kacper 1999-01-25

C1 zjazd M s

38 SZTUBA Kacper
( SZTUBA-KRÓL-WSZOŁA )
1999-01-25

C1x3 zjazd M

39 WIERCIOCH Michał
( KOLOMANSKI-WIERCIOCH )
1993-08-13

C2 zjazd M s

40 WSZOŁA Patryk
( SZTUBA-KRÓL-WSZOŁA )
2002-04-19

C1x3 zjazd M

41 WSZOŁA Patryk
( KOZUB-WSZOŁA )
2002-04-19

C2 zjazd M s

42 WSZOŁA Patryk 2002-04-19

C1 sprint M

43 WSZOŁA Patryk 2002-04-19

C1 zjazd M s

 
nadwislan.com
KS Nadwiślan Kraków Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 07/MA/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LENKO Tadeusz 1949-01-01

K1 zjazd M s

2 LENKO Tadeusz 1949-05-10

K1 zjazd M s

 
www.kspieniny.pl
KS Pieniny Szczawnica Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 13 ) K-1 M-12
NrLicencji: 09/MA/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNARCZYK Martyna 2005-01-12

K1 sprint K

2 BEDNARCZYK Martyna 2005-01-12

K1 zjazd K j

3 DYDA Jakub 2002-07-03

K1 sprint M

4 DYDA Jakub
( DYDA-ZACHWIEJA )
2002-07-03

C2 zjazd M s

5 KUBIK Bartosz
( KUBIK-URBAN )
2000-02-04

C2 zjazd M s

6 KUBIK Bartosz
( KUBIK-URBAN )
2000-02-04

C2 sprint M

7 MACIĄGA Oliwer
( MACIĄGA-SŁABIAK )
2006-09-03

C2 sprint M

8 MACIĄGA Oliwer
( MACIĄGA-SŁABIAK )
2006-09-03

C2 zjazd M j

9 MAJERCZAK Kacper 2000-05-16

K1 sprint M

10 MAJERCZAK Kacper 2000-05-16

K1 zjazd M s

11 MAJERCZAK Krzysztof 1997-02-01

K1 sprint M

12 MAJERCZAK Krzysztof 1997-02-01

K1 zjazd M s

13 MASTALSKI Mikołaj 2003-07-12

K1 sprint M

14 MASTALSKI Mikołaj 2003-07-12

K1 zjazd M j

15 REGIEC Wiktor 2004-04-17

K1 zjazd M j

16 REGIEC Wiktor 2004-04-17

K1 sprint M

17 SŁABIAK Tymoteusz
( MACIĄGA-SŁABIAK )
2005-08-20

C2 sprint M

18 SŁABIAK Tymoteusz
( MACIĄGA-SŁABIAK )
2005-08-20

C2 zjazd M j

19 SZYMANEK Bartłomiej
( SZYMANEK-SZYMANEK )
2002-01-26

C2 sprint M

20 SZYMANEK Bartłomiej
( SZYMANEK-SZYMANEK )
2002-01-26

C2 zjazd M s

21 SZYMANEK Konrad
( SZYMANEK-SZYMANEK )
1999-12-06

C2 zjazd M s

22 SZYMANEK Konrad
( SZYMANEK-SZYMANEK )
1999-12-06

C2 sprint M

23 URBAN Mateusz
( KUBIK-URBAN )
1998-10-02

C2 zjazd M s

24 URBAN Mateusz
( KUBIK-URBAN )
1998-10-02

C2 sprint M

25 ZACHWIEJA Kacper 2001-01-22

C1 sprint M

26 ZACHWIEJA Kacper
( DYDA-ZACHWIEJA )
2001-01-22

C2 zjazd M s

 
bogdan.ok@op.pl
KS Start Nowy Sącz Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 12/MA/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CIĄGŁO Michał 2003-06-04

K1 sprint M

2 CIĄGŁO Michał 2003-06-04

K1 zjazd M j

3 DANEK Dominika 2003-10-30

K1 sprint K

4 DANEK Dominika 2003-10-30

K1 zjazd K j

5 HEDWIG Grzegorz 1988-07-17

C1 sprint M

6 HEDWIG Grzegorz 1988-07-17

C1 zjazd M s

7 KOLAT Artur 1999-01-21

C1 zjazd M s

8 KOLAT Jarosław 2003-09-23

K1 sprint M

9 KOLAT Jarosław 2003-09-23

K1 zjazd M j

10 NOWOBILSKI Szymon 2002-05-12

C1 sprint M

11 NOWOBILSKI Szymon 2002-05-12

C1 zjazd M s

12 PIPREK Jan 2005-09-24

K1 sprint M

13 PIPREK Jan 2005-09-24

K1 zjazd M j

14 POPIELA Dariusz 1985-07-27

K1 sprint M

15 ZWOLIŃSKA Klaudia 1998-12-18

K1 sprint K

 
KS Yacht-Club Kraków Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 10/MA/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOBOWSKA Agnieszka 2006-07-28

K1 zjazd K j

2 BOBOWSKA Agnieszka 2006-07-28

K1 sprint K

3 BOBOWSKA Agnieszka
( BOBOWSKA-DZIURA-STELMACH )
2006-07-28

K1x3 zjazd K

4 DZIURA Dominika
( BOBOWSKA-DZIURA-STELMACH )
1990-03-29

K1x3 zjazd K

5 STELMACH Justyna 2004-03-31

K1 sprint K

6 STELMACH Justyna
( BOBOWSKA-DZIURA-STELMACH )
2004-03-31

K1x3 zjazd K

7 STELMACH Justyna 2004-03-31

K1 zjazd K j

8 STELMACH Patryk 2001-02-07

K1 sprint M

9 STELMACH Patryk 2001-02-07

K1 zjazd M s

 
http://lkkdrzewica.pl/
LKK Drzewica Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/LD/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTOS Maciej 2003-05-14

C1 zjazd M j

2 BARTOS Maciej 2003-05-14

C1 sprint M

3 REGUŁA Bartłomiej 2004-11-10

K1 zjazd M j

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 sprint K

2 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 zjazd K s

3 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 sprint M

4 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 zjazd M s

 
kwisa.eu
LUKS Kwisa Leśna Liczba zgłoszeń: 18 w tym osób ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 02/DS/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CIEŚLAK Oliwier 2006-02-21

C1 zjazd M j

2 CIEŚLAK Oliwier 2006-02-21

C1 sprint M

3 CIEŚLAK Oliwier
( GUT-CIEŚLAK-SEKUŁA )
2006-02-21

C1x3 zjazd M

4 CIEŚLAK Oliwier
( CIEŚLAK-GUT-SEKUŁA )
2006-02-21

K1x3 zjazd M

5 GUT Karol 2005-08-24

K1 zjazd M j

6 GUT Karol
( CIEŚLAK-GUT-SEKUŁA )
2005-08-24

K1x3 zjazd M

7 GUT Karol 2005-08-24

K1 sprint M

8 GUT Karol
( GUT-CIEŚLAK-SEKUŁA )
2005-08-24

C1x3 zjazd M

9 LABISZAK Aleksandra 2005-09-16

K1 zjazd K j

10 LABISZAK Aleksandra 2005-09-16

K1 sprint K

11 LABISZAK Marcin 1977-11-14

K1 zjazd M s

12 LABISZAK Marcin
( LABISZAK-MIRECKI )
1977-11-14

C2 zjazd M s

13 LABISZAK Marcin
( MIRECKI-LABISZAK )
1977-11-14

C2 sprint M

14 LABISZAK Marcin
( LABISZAK-SZTUBA-MIRECKI )
1977-11-14

C1x3 zjazd M

15 MIRECKI Marcin
( MIRECKI-LABISZAK )
1980-08-01

C2 sprint M

16 MIRECKI Marcin
( LABISZAK-SZTUBA-MIRECKI )
1980-08-01

C1x3 zjazd M

17 MIRECKI Marcin
( LABISZAK-MIRECKI )
1980-08-01

C2 zjazd M s

18 NOWAKOWSKA Julia 2005-06-18

K1 sprint K

19 NOWAKOWSKA Julia 2005-06-18

K1 zjazd K j

20 SEKUŁA Szymon
( GUT-CIEŚLAK-SEKUŁA )
2005-09-13

C1x3 zjazd M

21 SEKUŁA Szymon 2005-09-13

C1 zjazd M j

22 SEKUŁA Szymon 2005-09-13

C1 sprint M

23 SEKUŁA Szymon
( CIEŚLAK-GUT-SEKUŁA )
2005-09-13

K1x3 zjazd M

24 SZTUBA Bogdan
( LABISZAK-SZTUBA-MIRECKI )
1964-03-10

C1x3 zjazd M

25 SZTUBA Bogdan 1964-03-10

C1 zjazd M s

26 SZTUBA Bogdan 1964-03-10

C1 sprint M

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 zjazd K s

2 CADER Aleksandra
( CADER-FRANCIK-SZEWCZYK )
1998-05-07

K1x3 zjazd K

3 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 sprint K

4 FRANCIK Janina
( CADER-FRANCIK-SZEWCZYK )
2000-12-22

K1x3 zjazd K

5 FRANCIK Janina 2000-12-22

K1 zjazd K s

6 FRANCIK Janina 2000-12-22

K1 sprint K

7 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 sprint M

8 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 zjazd M s

9 SZEWCZYK Patrycja
( CADER-FRANCIK-SZEWCZYK )
2002-04-24

K1x3 zjazd K

10 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 zjazd K s

11 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 sprint K

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FLORCZAK Paweł 1989-01-02

K1 sprint M

2 FLORCZAK Paweł 1989-01-02

K1 zjazd M s

3 FLORCZAK Paweł
( LEWALSKI-FLORCZAK-GARBACZ )
1989-01-02

K1x3 zjazd M

4 GARBACZ Karol 1983-11-02

K1 sprint M

5 GARBACZ Karol 1983-11-02

K1 zjazd M s

6 GARBACZ Karol
( LEWALSKI-FLORCZAK-GARBACZ )
1983-11-02

K1x3 zjazd M

7 LEWALSKI Sławomir 1973-01-06

K1 sprint M

8 LEWALSKI Sławomir
( LEWALSKI-FLORCZAK-GARBACZ )
1973-01-06

K1x3 zjazd M