Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO 35 Długodystansowe Mistrzostwa Polski,Ogólnopolskie regaty długodystansowe dzieci
WOLSZTYN, 17-19.05.2019
Liczba zgłoszeń: 498 w tym osób ( 556 ) K-199 M-357
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08

K1 10000m M jm

2 DUBNICKI Kacper
( DUBNICKI-POLKOWSKI )
2004-02-25

K2 10000m M jm

3 POLKOWSKI Wojciech
( DUBNICKI-POLKOWSKI )
2004-08-02

K2 10000m M jm

4 SKORUPA Faustyna 2001-02-15

K1 10000m K j

5 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27

K1 5000m M mł

6 WALULIK Mikołaj 2003-08-13

K1 10000m M jm

7 WYSOCKI Adam 1974-12-23

K1 10000m M

 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 02/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURZYM Marcin
( CZAJA-BURZYM )
1999-11-11

K2 10000m M

2 BURZYM Marcin 1999-11-11

K1 10000m M

3 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 10000m K

4 CADER Aleksandra
( CADER-FRANCIK )
1998-05-07

K2 10000m K

5 CZAJA Paweł 1997-01-18

K1 10000m M

6 CZAJA Paweł
( CZAJA-BURZYM )
1997-01-18

K2 10000m M

7 FRANCIK Janina
( CADER-FRANCIK )
2000-12-22

K2 10000m K

8 FRANCIK Janina 2000-12-22

K1 10000m K

9 PASZEK Paulina 1997-10-26

K1 10000m K

10 PILARZ Ewelina
( PILARZ-WAJS )
1997-04-17

K2 10000m K

11 WAJS Sandra
( PILARZ-WAJS )
1999-03-20

K2 10000m K

12 WAJS Sandra 1999-03-20

K1 10000m K

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 16 w tym osób ( 17 ) K-9 M-8
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTCHODZIE Jakub
( TOMASZEWSKI-BARTCHODZIE )
2003-07-20

K2 10000m M jm

po terminie
2 BRAUN Amelia 2003-08-07

C1 5000m K jm

3 CZERWIŃSKI Jakub 2005-07-12

C1 5000m M

4 GODLEWSKA Emilia
( GODLEWSKA-NETKA )
2005-04-16

K2 5000m K mł

5 KITWESKI Juliusz
( KITWESKI-SADOWSKI )
2003-07-24

C2 10000m M jm

2 starty
6 KITWESKI Juliusz 2003-07-24

C1 10000m M jm

2 starty
7 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02

C1 5000m K jm

2 starty
8 KORDALSKA Oliwia
( KORDALSKA-MAROŃSKA )
2004-09-02

C2 5000m K jm

2 starty
9 KORPALSKA Zofia 2005-02-23

K1 5000m K mł

10 KOWALSKA Julia
( ZINIEWICZ-KOWALSKA )
2003-06-23

K2 10000m K jm

po terminie
11 MACEWICZ Dominik 2002-08-05

C1 10000m M j

12 MAROŃSKA Natalia
( KORDALSKA-MAROŃSKA )
2003-08-17

C2 5000m K jm

2 starty
13 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17

C1 5000m K jm

2 starty
14 NETKA Martyna
( GODLEWSKA-NETKA )
2005-06-02

K2 5000m K mł

15 NOWICKA Alicja 2003-11-26

K1 10000m K jm

po terminie
16 SADOWSKI Damian 2003-10-31

C1 10000m M jm

2 starty
17 SADOWSKI Damian
( KITWESKI-SADOWSKI )
2003-10-31

C2 10000m M jm

2 starty
18 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31

K1 5000m M mł

19 ŚCIESIŃSKI Mateusz 2003-06-10

K1 10000m M jm

po terminie
20 TOMASZEWSKI Kacper
( TOMASZEWSKI-BARTCHODZIE )
2003-01-20

K2 10000m M jm

po terminie
21 ZINIEWICZ Nicole
( ZINIEWICZ-KOWALSKA )
2004-04-10

K2 10000m K jm

po terminie
 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BAJDA Jagoda
( BAJDA-BŁAŻEJCZAK )
2004-07-02

K2 10000m K jm

2 BŁAŻEJCZAK Zuzanna
( BAJDA-BŁAŻEJCZAK )
2004-10-01

K2 10000m K jm

3 OPAŁKA Urszula 2004-10-30

K1 10000m K jm

4 PIĄTEK Jakub 2001-04-06

K1 10000m M j

5 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 10000m K jm

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 16 ) K-4 M-12
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CICHOCKI Filip 2005-11-04

C1 5000m M

2 CZEMKO Dawid
( CZEMKO-SAJDAK )
2003-04-08

C2 10000m M jm

3 HOŁDAK Krystian 2002-04-22

C1 10000m M j

4 HOŁDAK Krystian
( HOŁDAK-ZAWOJEK )
2002-04-22

C2 10000m M j

5 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26

K1 5000m K mł

6 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08

C1 5000m M

7 KRASZEWSKA Martyna
( KRASZEWSKA-ZARĘBA )
2006-10-04

K2 5000m K mł

8 MANIA Gracjan
( MANIA-POKLEPA )
2005-02-15

C2 5000m M

9 MICHALAK Gracjan 2003-09-13

C1 10000m M jm

10 NIZIAŁEK Kuba 2006-02-02

C1 5000m M

11 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28

K1 5000m K mł

12 POKLEPA Rafał
( MANIA-POKLEPA )
2006-10-25

C2 5000m M

13 SAJDAK Damian
( CZEMKO-SAJDAK )
2004-07-06

C2 10000m M jm

14 SIEMASZ Kuba 2005-07-03

C1 5000m M

15 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14

C1 5000m M

16 ZARĘBA Wiktoria
( KRASZEWSKA-ZARĘBA )
2006-01-28

K2 5000m K mł

17 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09

C1 10000m M j

18 ZAWOJEK Klaudiusz
( HOŁDAK-ZAWOJEK )
2001-07-09

C2 10000m M j

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 OSUMEK Kamil 2003-01-20

K1 10000m M jm

2 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 10000m M jm

3 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04

K1 10000m M j

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIERZAŁO Wiktoria
( BIERZAŁO-KURPAN )
2003-09-22

K2 10000m K jm

2 KURPAN Joanna
( BIERZAŁO-KURPAN )
2004-12-14

K2 10000m K jm

3 KURPAN Natalia 2003-05-28

K1 10000m K jm

4 SAŁACH Maciej 1999-02-04

K1 10000m M

5 TYRAŁA Kacper 2003-02-24

K1 10000m M jm

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 23 w tym osób ( 22 ) K-6 M-16
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman 2000-01-15

C1 10000m M

2 BRACIK Magdalena 2004-11-03

K1 10000m K jm

3 BUKOWSKI Dariusz 1970-11-17

K1 10000m M

4 BURKO Tomasz 2004-03-23

K1 10000m M jm

5 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17

K1 10000m M j

6 DROZDOWICZ Jakub
( DROZDOWICZ-PIECZURO )
2001-07-17

K2 10000m M j

7 FULKO Fryderyk
( FULKO-POTOCZNY )
1999-04-10

K2 10000m M

8 FULKO Fryderyk 1999-04-10

K1 10000m M

9 GAŁĘZKA Olga
( GAŁĘZKA-ROJEK )
2004-05-24

K2 10000m K jm

10 GIERŁOWSKA Donata
( GIERŁOWSKA-STANKIEWICZ )
2003-09-01

K2 10000m K jm

11 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25

K1 10000m K j

12 GRYCZKO Andrzej 1968-05-12

K1 10000m M

13 GRYCZKO Andrzej
( GRYCZKO-SIWIEC )
1968-05-12

K2 10000m M

14 MULCZYŃSKI Ignacy
( MULCZYŃSKI-RATAJCZAK )
2005-01-18

K2 5000m M mł

15 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 10000m M j

16 PIECZURO Krzysztof
( DROZDOWICZ-PIECZURO )
2002-02-16

K2 10000m M j

17 POTOCKI Maciej 2004-11-19

C1 10000m M jm

18 POTOCZNY Łukasz 1999-02-09

K1 10000m M

19 POTOCZNY Łukasz
( FULKO-POTOCZNY )
1999-02-09

K2 10000m M

20 RATAJCZAK Wojciech
( MULCZYŃSKI-RATAJCZAK )
2005-10-10

K2 5000m M mł

21 ROJEK Roksana
( GAŁĘZKA-ROJEK )
2004-07-29

K2 10000m K jm

22 SIWIEC Sławomir
( GRYCZKO-SIWIEC )
1992-06-10

K2 10000m M

23 SIWIEC Sławomir 1992-06-10

K1 10000m M

24 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 10000m M j

25 STANKIEWICZ Klaudia
( GIERŁOWSKA-STANKIEWICZ )
2003-11-02

K2 10000m K jm

26 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz
( SZYPIÓRKOWSKI-SZYSZKO )
2001-05-25

K2 10000m M j

27 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz 2001-05-25

K1 10000m M j

28 SZYSZKO Kamil 2001-03-01

K1 10000m M j

29 SZYSZKO Kamil
( SZYPIÓRKOWSKI-SZYSZKO )
2001-03-01

K2 10000m M j

30 TROCIŃSKI Rafał 1971-01-01

K1 10000m M

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 10000m M

2 BRYŃSKI Grzegorz
( BRYŃSKI-OLSZEWSKI )
1996-04-01

C2 10000m M

3 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 10000m K

4 NOGA Paulina
( NOGA-OLSZEWSKA )
1996-04-15

K2 10000m K

5 OLSZEWSKA Julia
( NOGA-OLSZEWSKA )
2000-10-28

K2 10000m K

6 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28

K1 10000m K

7 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31

C1 10000m M

8 OLSZEWSKI Robert
( BRYŃSKI-OLSZEWSKI )
1996-08-31

C2 10000m M

9 SADOWSKI Karol 2006-07-20

C1 5000m M

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 62 w tym osób ( 57 ) K-13 M-44
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 8000m K

2 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 8000m K

3 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 8000m K

4 ANTOS Ewelina
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 8000m K

5 BARTKOWIAK Lidia
( BARTKOWIAK-LUDWICZAK )
2005-03-01

K2 5000m K mł

6 BĄCZYK Hubert 2004-10-09

K1 10000m M j

7 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 10000m M j

8 CEBULSKI Kacper
( CEBULSKI-SZACHNIUK )
2003-10-17

K2 10000m M j

9 CEBULSKI Patryk
( CEBULSKI-WALCZAK )
2003-10-17

K2 10000m M j

10 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 10000m M

11 FURTAK Roman
( FURTAK-PALUCH )
1995-03-07

C2 10000m M

12 FURTAK Roman 1995-03-07

C1 10000m M

13 GARSTKIEWICZ Maksymilian
( GARSTKIEWICZ-HAŁAS )
2001-07-24

K2 10000m M j

14 GARSTKIEWICZ Maksymilian 2001-07-24

K1 10000m M j

15 GLUZA Patryk
( GLUZA-NOWAK )
1995-07-11

C2 10000m M

16 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 10000m M

17 GŁUCH Jóżef 2000-01-06

C1 10000m M

18 GŁUCH Jóżef
( SZPREJDA-GŁUCH )
2000-01-06

C2 10000m M

19 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29

K1 5000m K mł

20 GRABIANOWSKI Mateusz
( GRABIANOWSKI-MAŃKOWSKI )
2005-06-14

K2 5000m M mł

21 HAŁAS Bartosz
( GARSTKIEWICZ-HAŁAS )
2002-05-15

K2 10000m M j

22 HAŁAS Bartosz 2002-05-15

K1 10000m M j

23 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15

K1 10000m K j

24 KASZUBA Kacper
( KASZUBA-OPIELEWICZ )
2005-07-26

K2 5000m M mł

25 KOBRYŃ Zofia 2005-11-15

K1 5000m K mł

26 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13

K1 10000m K jm

27 KOZIO Dawid 2002-10-10

C1 10000m M j

28 KOZIO Dawid
( WOJCIECHOWSKI-KOZIO )
2002-10-10

C2 10000m M j

29 KUBIS Oliwia 2004-05-07

K1 10000m K jm

30 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 10000m M jm

31 KUKUŁA Kamil
( KUKUŁA-WIŚNIEWSKI )
2001-08-05

C2 10000m M j

32 LUDWICZAK Amelia
( BARTKOWIAK-LUDWICZAK )
2005-11-09

K2 5000m K mł

33 MAJCHRZAK Maksym
( MAJCHRZAK-RZEPCZYŃSKI )
1999-07-20

K2 10000m M

34 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20

K1 10000m M

35 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 10000m M j

36 MALINOWSKI Dastin
( MALINOWSKI-STEPUN )
2002-11-11

K2 10000m M j

37 MALIŃSKI Filip 2002-01-13

K1 10000m M j

38 MALIŃSKI Filip
( MALIŃSKI-WĄSOWICZ )
2002-01-13

K2 10000m M j

39 MAŃKOWSKI Adam
( GRABIANOWSKI-MAŃKOWSKI )
2005-04-04

K2 5000m M mł

40 MASŁOWSKI Bartosz
( MASŁOWSKI-SZCZEPANIAK )
2001-10-21

C2 10000m M j

41 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 10000m M j

42 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 5000m K j

43 MERMELA Mikołaj
( MERMELA-WĄSOWICZ )
2005-04-29

K2 5000m M mł

44 MUSIALSKA Wiktoria
( MUSIALSKA-WIŚNIEWSKA )
2002-08-31

C2 5000m K j

45 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 5000m K j

46 NOWACZYK Remigiusz
( NOWICKI-NOWACZYK )
1998-02-23

C2 10000m M

47 NOWAK Łukasz
( GLUZA-NOWAK )
1995-07-12

C2 10000m M

48 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 10000m M

49 NOWICKI Tomasz
( NOWICKI-NOWACZYK )
1998-12-21

C2 10000m M

50 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 10000m M

51 OPIELEWICZ Marcin
( KASZUBA-OPIELEWICZ )
2005-11-04

K2 5000m M mł

52 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17

K1 10000m M jm

53 PALUCH Gilbert
( FURTAK-PALUCH )
1995-08-21

C2 10000m M

54 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 10000m M

55 PURCZYŃSKI Mateusz 2007-04-04

K1 5000m M mł

56 RECHUL Mikołaj
( RECHUL-WYSZKOWSKI )
2005-01-22

K2 5000m M mł

57 RZEPCZYŃSKI Dominik
( MAJCHRZAK-RZEPCZYŃSKI )
1999-04-19

K2 10000m M

58 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 10000m M

59 STEPUN Jakub
( MALINOWSKI-STEPUN )
2001-08-30

K2 10000m M j

60 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 10000m M j

61 SZACHNIUK Jerzy
( CEBULSKI-SZACHNIUK )
2003-01-28

K2 10000m M j

62 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27

C1 10000m M j

63 SZCZEPANIAK Szymon
( MASŁOWSKI-SZCZEPANIAK )
2002-07-27

C2 10000m M j

64 SZPREJDA Oskar 2000-12-24

C1 10000m M

65 SZPREJDA Oskar
( SZPREJDA-GŁUCH )
2000-12-24

C2 10000m M

66 WALCZAK Dawid
( CEBULSKI-WALCZAK )
2003-04-30

K2 10000m M j

67 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 10000m K j

68 WĄSOWICZ Kornel
( MALIŃSKI-WĄSOWICZ )
2002-03-17

K2 10000m M j

69 WĄSOWICZ Kornel 2002-03-17

K1 10000m M j

70 WĄSOWICZ Mikołaj
( MERMELA-WĄSOWICZ )
2005-05-13

K2 5000m M mł

71 WIŚNIEWSKA Weronika
( MUSIALSKA-WIŚNIEWSKA )
2002-12-13

C2 5000m K j

72 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 5000m K j

73 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 10000m M j

74 WIŚNIEWSKI Krystian
( KUKUŁA-WIŚNIEWSKI )
2001-07-14

C2 10000m M j

75 WOJCIECHOWSKI Jukub
( WOJCIECHOWSKI-KOZIO )
2001-12-08

C2 10000m M j

76 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08

C1 10000m M j

77 WOLNY Paweł
( WOLNY-ŻUKOWSKI )
1999-10-15

K2 10000m M

78 WOLNY Paweł 1999-10-15

K1 10000m M

79 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11

K1 5000m M mł

80 WYSZKOWSKI Igor
( RECHUL-WYSZKOWSKI )
2005-12-20

K2 5000m M mł

81 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11

K1 5000m M mł

82 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 10000m M

83 ŻUKOWSKI Jakub
( WOLNY-ŻUKOWSKI )
2000-06-03

K2 10000m M

 
energetyk.club
KS Energetyk Gryfino Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 02/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORCZYŃSKI Igor 2004-03-11

K1 10000m M jm

2 KOŚCIKIEWICZ Oskar
( KOŚCIKIEWICZ-WOJCIECHOWSKI )
2004-08-07

K2 10000m M jm

3 KUBIAK Albert
( WELZANDT-KUBIAK )
2004-07-07

K2 10000m M jm

4 MACIEJEWSKI Dominik 2005-11-03

K1 5000m M mł

5 WELZANDT Sylwester
( WELZANDT-KUBIAK )
2004-11-20

K2 10000m M jm

6 WOJCIECHOWSKI Artur
( KOŚCIKIEWICZ-WOJCIECHOWSKI )
2004-05-31

K2 10000m M jm

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 23 ) K-9 M-14
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika
( ALEKSANDROWICZ-JACKOWSKA )
2003-11-25

K2 10000m K jm

2 ANIOŁA Marcel 2007-03-14

K1 5000m M mł

3 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 10000m K jm

4 DRATWA Kacper 2000-08-06

K1 10000m M

5 DRATWA Kacper
( DRATWA-NOWAKOWSKI )
2000-08-06

K2 10000m M

6 GRONEK Sara 1999-11-17

K1 10000m K

7 JACKOWSKA Weronika
( ALEKSANDROWICZ-JACKOWSKA )
2003-12-12

K2 10000m K jm

8 JANISZEWSKI Tomasz
( JANISZEWSKI-MATYJASZCZYK )
2003-08-16

K2 10000m M jm

9 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 10000m M jm

10 KLEMCZAK Oliwia
( KLEMCZAK-KUŚTA )
2004-02-12

K2 10000m K jm

11 KUŚTA Maja
( KLEMCZAK-KUŚTA )
2004-03-15

K2 10000m K jm

12 LEBIODA Patrycja
( LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
2001-10-14

K2 10000m K j

13 MATYJASZCZYK Kacper
( JANISZEWSKI-MATYJASZCZYK )
2003-03-25

K2 10000m M jm

14 NOWAKOWSKI Robert
( DRATWA-NOWAKOWSKI )
1998-02-10

K2 10000m M

15 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10

K1 10000m M

16 RURARZ Dawid 2003-04-22

K1 10000m M jm

17 SIATKA Maciej 2004-06-03

K1 10000m M jm

18 SOWA Mateusz 1999-02-25

K1 10000m M

19 SZORCZ Jakub 2007-03-12

K1 5000m M mł

20 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 5000m K mł

21 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 10000m M

22 WOJCIECHOWSKA Natalia
( LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
2002-07-11

K2 10000m K j

23 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12

K1 5000m M mł

24 ZIÓŁKOWSKI Mateusz
( ZIÓŁKOWSKI-ZIÓŁKOWSKI )
2001-03-28

K2 10000m M j

25 ZIÓŁKOWSKI Miłosz
( ZIÓŁKOWSKI-ZIÓŁKOWSKI )
2001-03-28

K2 10000m M j

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 13 ) K-4 M-9
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06

K1 10000m K j

2 BŁASZCZYK Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-04-06

K2 10000m K j

3 BORUTA Agata 2002-03-11

K1 10000m K j

4 BORUTA Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-03-11

K2 10000m K j

5 CHRZĄSZCZ Wojciech 1998-03-19

K1 10000m M

6 FILAK Michał
( GAWŁOWSKI-FILAK )
2003-04-22

K2 10000m M jm

7 GAWŁOWSKI Jakub
( GAWŁOWSKI-FILAK )
2004-03-12

K2 10000m M jm

8 GĘBICKA Patrycja
( GĘBICKA-SELIWAŃSKA )
2006-08-14

K2 5000m K mł

9 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 10000m M jm

10 SELIWAŃSKA Julia
( GĘBICKA-SELIWAŃSKA )
2005-04-28

K2 5000m K mł

11 SELIWAŃSKI Adrian
( SELIWAŃSKI-WITCZAK )
2001-07-18

K2 10000m M j

12 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18

K1 10000m M j

13 ŚMIGIELSKI Emil 2006-12-19

K1 5000m M mł

14 WAWER Dominik
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-06-24

K2 10000m M j

15 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 10000m M j

16 WITCZAK Sebastian
( SELIWAŃSKI-WITCZAK )
2001-07-25

K2 10000m M j

17 WITCZAK Sebastian 2001-07-25

K1 10000m M j

18 ZYCHOWICZ Adrian
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-04-02

K2 10000m M j

19 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 10000m M j

 
nadwislan.com
KS Nadwiślan Kraków Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 07/MA/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DATOŃ Aleksy 2003-09-01

C1 10000m M jm

2 HEIM Krystian 2005-11-10

K1 5000m M mł

3 JAGOCKI Mateusz 2002-08-27

K1 10000m M j

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 25 w tym osób ( 34 ) K-7 M-27
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHEŁMOWSKI Radosław
( CHEŁMOWSKI-SCIBILIA )
2003-09-24

K2 10000m M jm

2 DUDZIAK Dominik 2006-07-20

K1 5000m M mł

3 HOFFMANN Joanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-11-07

K2 10000m K jm

4 IMIELIŃSKI Kacper
( IMIELIŃSKI-SZAFRANIEC )
2001-03-06

K2 10000m M j

5 JAKUBOWSKI Marcin
( JAKUBOWSKI-NOWACZYK )
2000-01-07

K2 10000m M

6 KARASIEWICZ Dawid
( KARASIEWICZ-KULESZA )
2001-02-21

K2 10000m M j

7 KOCH Maria 2003-12-16

K1 10000m K jm

8 KOCHANEK Maciej 2002-06-17

K1 10000m M j

9 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-02-12

K2 10000m K jm

10 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 5000m M mł

11 KOPERSKI Jakub
( KOPERSKI-KOTEWICZ )
2001-07-10

K2 10000m M j

12 KOPERSKI Tomasz
( KOPERSKI-PIETRZAK )
2003-04-08

K2 10000m M jm

13 KOTEWICZ Filip
( KOPERSKI-KOTEWICZ )
2001-04-26

K2 10000m M j

14 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17

K1 10000m M jm

15 KULESZA Kacper
( KARASIEWICZ-KULESZA )
2001-04-12

K2 10000m M j

16 LOBA Wiktoria 2007-05-18

K1 5000m K mł

17 MIJAKOWSKI Mikołaj
( MIJAKOWSKI-RASZEJA )
2007-05-24

K2 5000m M mł

18 NOWACZYK Filip
( JAKUBOWSKI-NOWACZYK )
1999-04-09

K2 10000m M

19 PIETRZAK Antoni 2002-06-05

K1 10000m M j

20 PIETRZAK Mateusz
( KOPERSKI-PIETRZAK )
2004-02-08

K2 10000m M jm

21 PŁACZEK Igor 2006-05-15

K1 5000m M mł

22 RASZEJA Marcel
( MIJAKOWSKI-RASZEJA )
2007-02-02

K2 5000m M mł

23 SCIBILIA Nicholas
( CHEŁMOWSKI-SCIBILIA )
2004-05-08

K2 10000m M jm

24 SCIBILIA Thomas 2006-05-16

K1 5000m M mł

25 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29

K1 10000m K

26 SZAFRANIEC Stanisław
( IMIELIŃSKI-SZAFRANIEC )
2001-11-18

K2 10000m M j

27 SZOT Szymon 2006-07-09

K1 5000m M mł

28 SZUCHNIK Natalia
( SZUCHNIK-WAWRZYNIAK )
2006-01-28

K2 5000m K mł

29 TOCHMAN Kacper 2004-08-07

K1 10000m M jm

30 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 10000m M jm

31 WANOT Aleksander 2004-09-28

K1 10000m M jm

32 WAWRZYNIAK Julia
( SZUCHNIK-WAWRZYNIAK )
2005-10-09

K2 5000m K mł

33 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 10000m M

34 ZAWODNY Dawid 2004-08-12

K1 10000m M jm

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 5000m K j

2 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 10000m M

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07

K1 5000m M mł

2 MAZURKIEWICZ Maciej
( MAZURKIEWICZ-PIETRZAK )
2002-03-19

K2 10000m M j

3 PIETRZAK Kamil
( MAZURKIEWICZ-PIETRZAK )
2003-07-01

K2 10000m M j

4 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 10000m M jm

 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 06/PM/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DRAŁUS Konrad
( DRAŁUS-JESIONKOWSKI )
2000-02-17

C2 10000m M

2 DRAŁUS Konrad 2000-02-17

C1 10000m M

3 IMIANOWSKI Łukasz 1986-09-01

K1 10000m M

4 IMIANOWSKI Łukasz
( IMIANOWSKI-KUCZEWSKI )
1986-09-01

K2 10000m M

5 JESIONKOWSKI Kamil 2000-07-29

C1 10000m M

6 JESIONKOWSKI Kamil
( DRAŁUS-JESIONKOWSKI )
2000-07-29

C2 10000m M

7 KUCZEWSKI Marek
( IMIANOWSKI-KUCZEWSKI )
1989-05-06

K2 10000m M

8 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20

K1 10000m M jm

9 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 10000m M jm

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 20 ) K-11 M-9
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CIEŚLEWICZ Emilia 2003-07-13

K1 10000m K jm

2 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01

K1 10000m K

3 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 10000m M

4 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 5000m K jm

5 CZARNECKA Iwona 1995-07-27

C1 8000m K

6 GLABUS Alicja 2006-11-25

C1 3000m K

7 GROMADECKI Dominik 2004-11-09

C1 10000m M jm

8 GROMADECKI Niodem 2007-03-04

C1 5000m M

9 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 8000m K

10 KOWALAK Agata 2006-09-02

C1 3000m K

11 KRAWIEC Marceli
( KRAWIEC-KUBICA )
2006-01-04

C2 5000m M

12 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 10000m K jm

13 KUBICA Krystian
( KRAWIEC-KUBICA )
2006-05-08

C2 5000m M

14 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 10000m M jm

15 SKRZYPCZAK Kamila 1991-11-03

C1 8000m K

16 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 3000m K

17 TUTAJ Marta 2002-05-08

C1 5000m K j

18 WILGA Alex 2007-04-13

C1 5000m M

19 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 10000m M jm

20 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 5000m M

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANOWICZ Julia
( JANOWICZ-ZAWADZKA )
2001-08-18

C2 5000m K j

2 JANOWICZ Julia 2001-08-18

C1 5000m K j

3 KUCZYŃSKI Kacper 2005-05-15

C1 5000m M

4 MIKA Martyna 2005-04-18

K1 5000m K mł

5 POLAŃSKA Zuzanna 2002-02-09

K1 10000m K j

6 POLAŃSKA Zuzanna
( POLAŃSKA-ZDOBYCH )
2002-02-09

K2 10000m K j

7 SIERADZAN Kacper 2004-03-21

C1 10000m M jm

8 ZAWADZKA Julia
( JANOWICZ-ZAWADZKA )
2001-03-13

C2 5000m K j

9 ZAWADZKA Julia 2001-03-13

C1 5000m K j

10 ZDOBYCH Natalia
( POLAŃSKA-ZDOBYCH )
2002-04-12

K2 10000m K j

11 ZDOBYCH Natalia 2002-04-12

K1 10000m K j

 
KS Yacht-Club Kraków Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 10/MA/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOBOWSKA Agnieszka 2006-07-28

K1 5000m K mł

2 BOBOWSKI Marcel 2005-05-14

K1 5000m M mł

3 BOBOWSKI Mateusz 2007-10-22

K1 5000m M mł

4 STELMACH Justyna 2004-03-31

K1 10000m K jm

5 STELMACH Patryk 2001-02-07

K1 10000m M j

6 WOJANEK Piotr 2005-03-05

K1 5000m M mł

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 18 w tym osób ( 27 ) K-12 M-15
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GABRYŚ Oliwia
( GABRYŚ-WEJSZEWSKA )
2005-02-27

K2 5000m K mł

2 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 10000m K j

3 GÓRSKA Julia
( GÓRSKA-WERNER )
2001-12-27

K2 10000m K j

4 GRABOWSKI Dawid
( GRABOWSKI-HUMIŃSKI )
2003-04-18

C2 10000m M jm

5 HAPKIE Jakub
( HAPKIE-ZIELIŃSKI )
2004-01-23

C2 10000m M jm

6 HUMIŃSKI Filip
( GRABOWSKI-HUMIŃSKI )
2003-12-02

C2 10000m M jm

7 JAROCKI Kacper
( JAROCKI-WIERZCHOWSKI )
2004-02-08

C2 10000m M jm

8 JAROSZ Natalia 2000-10-05

K1 10000m K

9 JUCHTOWSKI Emil
( JUCHTOWSKI-SZCZYGIEŁ )
2006-01-01

K2 5000m M mł

10 KORT Zuzanna
( KOWALSKA-KORT )
2003-06-28

K2 10000m K jm

11 KOWALSKA Zuzanna
( KOWALSKA-KORT )
2004-10-21

K2 10000m K jm

12 KULIGOWSKI Maksymilian
( KULIGOWSKI-ZIELIŃSKI )
2006-12-01

K2 5000m M mł

13 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 10000m M jm

14 MAJEWSKI Kamil 2001-01-01

K1 10000m M j

15 SZCZYGIEŁ Eryk
( JUCHTOWSKI-SZCZYGIEŁ )
2006-04-10

K2 5000m M mł

16 SZKODZIŃSKA Martyna
( SZKODZIŃSKA-WIŚNIEWSKA )
2003-05-13

K2 10000m K jm

17 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09

K1 10000m M jm

18 WEJSZEWSKA Oliwia
( GABRYŚ-WEJSZEWSKA )
2005-05-31

K2 5000m K mł

19 WERNER Wiktoria
( GÓRSKA-WERNER )
2002-10-25

K2 10000m K j

20 WERNER Wiktoria 2002-10-25

K1 10000m K j

21 WIERZCHOWSKI Miłosz
( JAROCKI-WIERZCHOWSKI )
2004-12-27

C2 10000m M jm

22 WIĘCŁAWSKA Zofia
( WIĘCŁAWSKA-ZDROJEWSKA )
2006-12-22

K2 5000m K mł

23 WIŚNIEWSKA Martina 2004-01-17

K1 10000m K jm

24 WIŚNIEWSKA Nikola
( SZKODZIŃSKA-WIŚNIEWSKA )
2004-10-03

K2 10000m K jm

25 ZDROJEWSKA Barbara
( WIĘCŁAWSKA-ZDROJEWSKA )
2006-12-12

K2 5000m K mł

26 ZIELIŃSKI Dominik
( ŻUCHOWSKI-ZIELIŃSKI )
2006-01-05

K2 5000m M mł

27 ZIELIŃSKI Jakub
( HAPKIE-ZIELIŃSKI )
2003-01-14

C2 10000m M jm

28 ZIELIŃSKI Kordian
( KULIGOWSKI-ZIELIŃSKI )
2006-12-19

K2 5000m M mł

29 ŻUCHOWSKI Bartosz
( ŻUCHOWSKI-ZIELIŃSKI )
2006-03-19

K2 5000m M mł

 
KU AZS-AWF Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 22 w tym osób ( 18 ) K-8 M-10
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06

K1 10000m M

2 BIL Michał
( BIL-MORAWSKI )
1997-01-06

K2 10000m M

3 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 10000m M

4 BORGIEŁ Mateusz
( BORGIEŁ-SZPYNDA )
1997-08-05

C2 10000m M

5 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18

K1 10000m K

6 KULETA Dawid
( KULETA-ZUCHORA )
1991-03-31

C2 10000m M

7 KULETA Piotr 1989-06-27

C1 10000m M

8 KULETA Piotr
( KULETA-ŚLIWIŃSKI )
1989-06-27

C2 10000m M

9 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07

K1 10000m K j

10 LIS Julia
( WOLBACH-LIS )
1997-06-01

K2 10000m K

11 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04

K1 10000m K

12 MARKIEWICZ Karolina
( MARKIEWICZ-MARKIEWICZ )
1993-09-04

K2 10000m K

13 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28

K1 10000m K

14 MARKIEWICZ Paulina
( MARKIEWICZ-MARKIEWICZ )
1998-08-28

K2 10000m K

15 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 10000m M

16 MORAWSKI Piotr
( BIL-MORAWSKI )
1999-03-14

K2 10000m M

17 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20

C1 5000m K j

18 PRZYBYŁA Magdalena
( TOMASIK-PRZYBYŁA )
2001-05-20

C2 5000m K j

19 SŁOMIAN Daniel
( SZKUDLAREK-SŁOMIAN )
2001-01-01

K2 10000m M j

20 SŁOMIAN Daniel 2001-01-01

K1 10000m M j

21 SZKUDLAREK Mateusz 2001-01-01

K1 10000m M j

22 SZKUDLAREK Mateusz
( SZKUDLAREK-SŁOMIAN )
2001-01-01

K2 10000m M j

23 SZPYNDA Grzegorz
( BORGIEŁ-SZPYNDA )
1994-10-27

C2 10000m M

24 SZPYNDA Grzegorz 1994-10-27

C1 10000m M

25 ŚLIWIŃSKI Arsen
( KULETA-ŚLIWIŃSKI )
1996-04-03

C2 10000m M

26 TOMASIK Natalia 2002-05-20

C1 5000m K j

27 TOMASIK Natalia
( TOMASIK-PRZYBYŁA )
2002-05-20

C2 5000m K j

28 WOLBACH Zuzanna
( WOLBACH-LIS )
1995-02-06

K2 10000m K

29 ZUCHORA Mateusz 1992-08-10

C1 10000m M

30 ZUCHORA Mateusz
( KULETA-ZUCHORA )
1992-08-10

C2 10000m M

 
dora.kwasniewska@gmail.com
LKK Hubertus Biały Bór Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 07/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 STASIUK Martyna
( STASIUK-SZCZEPAŃSKA )
2006-06-09

K2 5000m K mł

2 SZCZEPAŃSKA Martyna
( STASIUK-SZCZEPAŃSKA )
2006-01-21

K2 5000m K mł

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GIEROBA Dawid 2006-08-31

K1 5000m M mł

2 KOPYL Heorhi 2005-01-01

K1 5000m M mł

3 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 10000m K j

4 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 10000m M jm

5 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 10000m M

6 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 10000m K

 
mkkłączany.pl
MKK Łączany Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 04/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FRYC Szymon
( FRYC-WIECHEĆ )
2004-03-04

K2 10000m M jm

2 KUBAS Małgorzata
( MIŚKIEWICZ-KUBAS )
2006-01-12

K2 5000m K mł

3 KUBAS Michał
( KUBAS-ZASĘPA )
2004-06-28

K2 10000m M jm

4 MIŚKIEWICZ Magdalena
( MIŚKIEWICZ-KUBAS )
2006-12-31

K2 5000m K mł

5 WIECHEĆ Daniel 1999-03-03

K1 10000m M

6 WIECHEĆ Dariusz
( FRYC-WIECHEĆ )
2004-10-22

K2 10000m M jm

7 ZASĘPA Michał
( KUBAS-ZASĘPA )
2004-02-16

K2 10000m M jm

 
MKK Viking Małomice Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 06/LB/18

Wykupiona w roku :

2018

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DUBLICKA Natalia
( WOJTAŚ-DUBLICKA )
2006-04-17

K2 5000m K mł

2 starty
2 DUBLICKA Natalia 2006-04-17

K1 5000m K mł

2 starty
3 DURCZAK Mateusz 2006-07-17

K1 5000m M mł

4 LEŚNIEWSKA Anna 2007-07-05

K1 5000m K mł

5 PRASAŁ Zuzanna 2006-10-16

K1 5000m K mł

6 WOJTAŚ Emilia 2006-05-07

K1 5000m K mł

2 starty
7 WOJTAŚ Emilia
( WOJTAŚ-DUBLICKA )
2006-05-07

K2 5000m K mł

2 starty
 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BĄK Kacper
( BĄK-KLUKA )
2004-02-12

K2 10000m M jm

2 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 10000m M

3 CZECH Julia
( CZECH-GRZECHNIK )
2004-06-17

K2 10000m K jm

4 DREWNIAK Igor
( DREWNIAK-PASZEK )
2003-10-02

K2 10000m M jm

5 FIRGANEK Julia
( FIRGANEK-KUPCZEWSKA )
2006-01-19

K2 5000m K mł

6 GRZECHNIK Kacper 2006-04-02

K1 5000m M mł

7 GRZECHNIK Natalia
( CZECH-GRZECHNIK )
2004-07-19

K2 10000m K jm

8 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 10000m M jm

9 KLUKA Oliwier
( BĄK-KLUKA )
2004-11-04

K2 10000m M jm

10 KUPCZEWSKA Wioletta
( FIRGANEK-KUPCZEWSKA )
2005-09-05

K2 5000m K mł

11 PASZEK Jan
( DREWNIAK-PASZEK )
2003-05-25

K2 10000m M jm

 
MKS MOS Wrocław Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/DS/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEBENEK Klaudia
( BEBENEK-BEBENEK )
2002-11-13

K2 10000m K j

po terminie
2 BEBENEK Oliwia
( BEBENEK-BEBENEK )
2002-11-13

K2 10000m K j

po terminie
3 DZIEDZIC Bartosz 2001-11-25

K1 10000m M j

po terminie
4 SIECIŃSKI Michał 2000-11-16

K1 10000m M

po terminie
 
MKS Nogat Malbork Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 10000m M j

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDRASZ Jan
( ANDRASZ-PYTLAK )
2004-05-27

K2 10000m M jm

2 KALIKOWSKI Kamil
( KALIKOWSKI-SZEWCZAK )
2000-05-22

K2 10000m M

3 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29

K1 10000m K jm

4 NIZIAŁEK Marcin 2005-01-04

K1 5000m M mł

5 PYTLAK Tomasz
( ANDRASZ-PYTLAK )
2004-03-10

K2 10000m M jm

6 SZEWCZAK Jakub
( KALIKOWSKI-SZEWCZAK )
2000-03-18

K2 10000m M

7 WYTRĄŻEK Zuzanna 2002-12-10

K1 10000m K j

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14

C1 10000m M j

2 BUGAJSKI Kacper
( BUGAJSKI-PANDEL )
2001-05-14

C2 10000m M j

3 GOZDEK Martyna 2005-05-31

C1 3000m K

4 GOZDEK Wiktoria
( GOZDEK-ŁOBOZIAK )
2002-02-21

C2 5000m K j

5 GOZDEK Wiktoria 2002-02-21

C1 5000m K j

6 KUCIEL Michał 2001-02-21

C1 10000m M j

7 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 5000m K j

8 ŁOBOZIAK Elżbieta
( GOZDEK-ŁOBOZIAK )
2002-07-30

C2 5000m K j

9 MNICH Aleksandra
( MNICH-TOPA )
2003-04-01

C2 5000m K jm

10 PANDEL Kamil 2002-04-12

C1 10000m M j

11 PANDEL Kamil
( BUGAJSKI-PANDEL )
2002-04-12

C2 10000m M j

12 TOPA Anna
( MNICH-TOPA )
2003-10-24

C2 5000m K jm

13 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 10000m M jm

14 WOŹNIAK Daria 2004-01-30

C1 5000m K jm

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 06/SL/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GAWOR Konrad
( GAWOR-MIELNIK )
2005-08-07

K2 5000m M mł

2 MARUCHA Julia
( MARUCHA-MIERNIK )
2001-04-16

C2 5000m K j

3 MARUCHA Julia 2001-04-16

C1 5000m K j

4 MIELNIK Wojciech
( GAWOR-MIELNIK )
2005-07-12

K2 5000m M mł

5 MIERNIK Sara 2001-04-14

C1 5000m K j

6 MIERNIK Sara
( MARUCHA-MIERNIK )
2001-04-14

C2 5000m K j

7 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08

K1 10000m K

8 SZCZEPANEK Karol 2006-04-14

K1 5000m M mł

9 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28

C1 10000m M jm

 
lucek24@op.pl
MOSW Choszczno Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 05/ZP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHMURA Jonasz 2002-12-27

K1 10000m M

2 CIOŁCZYK Oliwier
( CIOŁCZYK-FIEDOROWICZ )
2005-10-08

K2 5000m M mł

3 FIEDOROWICZ Oskar
( CIOŁCZYK-FIEDOROWICZ )
2005-03-25

K2 5000m M mł

4 GRZELAK Zuzana
( STUDZINSKA-GRZELAK )
2005-10-25

K2 5000m K mł

5 MAJCHRZAK Miłosz 2003-06-04

K1 10000m M jm

6 NOWACKA Julia
( WARCHAŁOWSKA-NOWACKA )
2005-12-19

K2 5000m K mł

7 STUDZINSKA Natalia
( STUDZINSKA-GRZELAK )
2005-04-22

K2 5000m K mł

8 TROJANEK Jakub 2003-01-09

K1 10000m M jm

9 WARCHAŁOWSKA Sandra
( WARCHAŁOWSKA-NOWACKA )
2005-05-12

K2 5000m K mł

 
www.mrks.pl
MRKS Gdańsk Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 01/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOKUN Emilia 2002-04-03

C1 5000m K j

2 BOKUN Emilia
( BOKUN-SIEMIENIUK )
2002-04-03

C2 5000m K j

3 CHODUBSKI Olgierd 2005-03-16

K1 5000m M mł

4 KONOPNICKI Michał 2004-07-14

K1 10000m M jm

5 SAROL Bartosz 2005-09-02

K1 5000m M mł

6 SERAFIN Tatiana 2000-11-20

C1 8000m K

7 SIEMIENIUK Natalia
( BOKUN-SIEMIENIUK )
2001-11-17

C2 5000m K j

8 SIEMIENIUK Natalia 2001-11-17

C1 5000m K j

9 SORENSEN Anton 2005-01-29

K1 5000m M mł

10 STANISZEWSKI Maksymilian 2002-03-03

K1 10000m M j

11 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05

K1 10000m M

 
MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 RYBARCZYK Marek 2001-08-31

K1 10000m M j

 
aakaminski@interia.pl
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 06/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14

C1 10000m M j

2 DRZEWICKA Alicja 2004-03-05

C1 5000m K jm

3 KASPROWICZ Milan 2004-12-24

C1 10000m M jm

4 KUDYBA Kamila 2005-02-02

C1 3000m K

5 SZAJDEK Maja Magdalena 2000-07-28

C1 8000m K

6 SZAJDEK Michał 2003-02-18

C1 10000m M jm

7 WIŚNIEWSKI Paweł 2003-11-02

C1 10000m M jm

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 17 ) K-4 M-13
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FECEK Antoni
( FECEK-ŁUCZAK )
2003-06-10

K2 10000m M jm

2 FECEK Jan
( MISIORNY-FECEK )
2002-02-19

K2 10000m M j

3 KASPEREK Daria 2005-03-22

K1 5000m K mł

4 ŁUCZAK Piotr
( FECEK-ŁUCZAK )
2004-01-30

K2 10000m M jm

5 MISIORNY Emil
( MISIORNY-FECEK )
2002-06-24

K2 10000m M j

6 PERŻYŁO Julia
( PINNA-PERŻYŁO )
2003-07-02

K2 10000m K j

7 PINNA Emilia
( PINNA-PERŻYŁO )
2002-05-22

K2 10000m K j

8 PRZYBYLAK Jan
( SOBKOWIAK-PRZYBYLAK )
2003-10-22

K2 10000m M jm

9 SMEKTAŁA Oskar
( SMEKTAŁA-SOBCZAK )
2001-03-15

K2 10000m M j

10 SOBCZAK Jakub
( SMEKTAŁA-SOBCZAK )
2002-02-20

K2 10000m M j

11 SOBKOWIAK Wiktor
( SOBKOWIAK-PRZYBYLAK )
2004-06-16

K2 10000m M jm

12 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 10000m M

13 URBAŃSKI Wojciech
( URBAŃSKI-ZALUTSKYI )
2002-04-23

K2 10000m M j

14 WIŚNIEWSKI Jan
( WIŚNIEWSKI-ZIEMSKI )
2004-05-11

K2 10000m M jm

15 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30

K1 10000m K

16 ZALUTSKYI Maksym
( URBAŃSKI-ZALUTSKYI )
2002-06-27

K2 10000m M j

17 ZIEMSKI Maksymilian
( WIŚNIEWSKI-ZIEMSKI )
2004-08-17

K2 10000m M jm

 
PKS Korona Elbląg Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 07/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KAMPIŃSKI Piotr 2005-02-21

C1 5000m M

po terminie
2 KIEŁCZEWSKI Szymon 2005-08-19

C1 5000m M

po terminie
3 KRECZMAN Hubert
( STASIEŁOWICZ-KRECZMAN )
2006-09-04

C2 5000m M

po terminie
4 STASIEŁOWICZ Patryk
( STASIEŁOWICZ-KRECZMAN )
2006-12-27

C2 5000m M

po terminie
5 SZMIDT Julia 2004-06-21

C1 5000m K jm

po terminie
 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 03/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 5000m K j

2 DOROZIŃSKA Justyna
( DOROZIŃSKA-KOWALSKA )
2001-03-06

C2 5000m K j

3 KOROL Sebastian 2003-05-07

C1 10000m M jm

4 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 5000m K j

5 KOWALSKA Ewa
( DOROZIŃSKA-KOWALSKA )
2002-01-31

C2 5000m K j

6 LACH Kaja 2003-08-14

C1 5000m K jm

7 STANISZEWSKA Sylwia 2006-06-16

C1 3000m K

8 TARASIUK Julia 2005-11-17

K1 5000m K mł

9 ŻDANUK Magdalena 2006-11-22

C1 3000m K

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GALLAS Katarzyna 2004-05-26

K1 10000m K jm

2 GRZELAK Łukasz 1984-01-03

K1 10000m M

3 JACKOWA Wiktoria 2003-07-10

C1 5000m K jm

4 KOWOL Jakub
( MIZIURA-KOWOL )
2006-12-08

K2 5000m M mł

5 LIWANDOWSKI Oskar 2007-03-30

K1 5000m M mł

6 MIZIURA Bartosz
( MIZIURA-KOWOL )
2005-10-26

K2 5000m M mł

7 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 10000m M j

 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 8 ) K-0 M-8
NrLicencji: 08/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HABDAS Franciszek
( HABDAS-RZEPCZYŃSKI )
2006-09-26

K2 5000m M mł

2 KINDLER Oleg
( KINDLER-WIŚNIEWSKI )
2001-06-27

K2 10000m M j

3 KUPCZYK Franciszek
( KUPCZYK-WIŚNIEWSKI )
2005-06-06

K2 5000m M mł

4 MARCINIAK Mateusz
( MARCINIAK-PISZORA )
2003-06-06

K2 10000m M j

5 PISZORA Tomasz
( MARCINIAK-PISZORA )
2003-07-29

K2 10000m M j

6 RZEPCZYŃSKI Nikodem
( HABDAS-RZEPCZYŃSKI )
2006-01-02

K2 5000m M mł

7 WIŚNIEWSKI Jan
( KUPCZYK-WIŚNIEWSKI )
2005-12-05

K2 5000m M mł

8 WIŚNIEWSKI Leon
( KINDLER-WIŚNIEWSKI )
2003-03-16

K2 10000m M j

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DANILCZUK Maciek 2004-07-07

C1 10000m M j

2 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26

K1 10000m K jm

3 DĄBROWSKA Wiktoria 2003-07-10

C1 5000m K jm

4 KORZONEK Rafał
( KORZONEK-MATOSZKO )
2005-10-19

C2 5000m M

5 MATOSZKO Piotr
( KORZONEK-MATOSZKO )
2006-04-21

C2 5000m M

6 PIEKARSKA Julia 2003-03-23

K1 10000m K jm

2 starty
7 PIEKARSKA Julia
( PIEKARSKA-SZYMBORSKA )
2003-03-23

K2 10000m K jm

2 starty
8 SZYMBORSKA Alicja
( PIEKARSKA-SZYMBORSKA )
2003-08-06

K2 10000m K jm

2 starty
9 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06

K1 10000m K jm

2 starty
10 ŚWISTAK Hubert
( ŚWISTAK -TOMASZUK )
2002-11-07

C2 10000m M j

11 TOMASZUK Łukasz
( ŚWISTAK -TOMASZUK )
2002-05-17

C2 10000m M j

12 ZIMNOCH Dominika 2006-04-25

K1 5000m K mł

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ULATOWSKI Szymon 2005-05-09

K1 5000m M mł

 
UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 01/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MATWIEJCZYK Michał 2006-05-23

K1 5000m M mł

2 SZRAM Patryk
( SZRAM-WALNICKI )
2002-09-29

C2 10000m M j

3 WALNICKI Bartosz
( SZRAM-WALNICKI )
2002-09-06

C2 10000m M j

4 WOJCIECHOWSKA Zuzanna 2005-07-27

K1 5000m K mł

 
UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 06/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18

C1 10000m M

2 KOSZEWSKI Sebastian 1988-03-21

K1 10000m M

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASIOK Emilia
( BŁASIOK-KWAŚNY )
2005-02-10

K2 5000m K mł

2 CHMIELA Michał 2004-02-28

K1 10000m M jm

3 HEWIG Dominika
( HEWIG-OPIEŁKA )
2005-04-11

K2 5000m K mł

4 KWAŚNY Kinga
( BŁASIOK-KWAŚNY )
2005-02-08

K2 5000m K mł

5 OPIEŁKA Agata
( HEWIG-OPIEŁKA )
2006-02-01

K2 5000m K mł

6 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 10000m K j

7 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 5000m K j

8 WAJDA Kamil 2001-07-26

K1 10000m M j

 
uks-pamiątkowo.info
UKS Pamiątkowo Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 07/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRUPECKI Hubert 2002-09-30

K1 10000m M j

2 PRĘTKI Jakub 2005-01-02

K1 5000m M mł

 
UKS Sokolik przy ZS Czernin Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 02/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27

K1 5000m M mł

2 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05

K1 10000m K jm

3 NASTAŁY Mateusz 2005-09-02

K1 5000m M mł

 
UKS Świerklaniec Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 08/SL/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROŃ Marta 2005-06-13

C1 3000m K

2 DOLEGA Laura 2004-06-07

K1 10000m K jm

3 KICZKA Wiktoria 2004-11-09

K1 10000m K jm

 
uks-zalew-jerzykowo.net16.net/
UKS Zalew Jerzykowo Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 09/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GUMNY Hugo
( GUMNY-MUKA )
2006-01-11

K2 5000m M mł

2 MUKA Mateusz
( GUMNY-MUKA )
2006-12-12

K2 5000m M mł

3 RUREK Ania 2006-10-02

K1 5000m K mł

4 SZYMURA Eryk 2005-03-28

K1 5000m M mł

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 17 w tym osób ( 24 ) K-14 M-10
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURDAJEWICZ Krzysztof
( BURDAJEWICZ-JOKIEL )
2003-05-11

K2 10000m M jm

2 BURDAJEWICZ Zofia 2006-03-13

K1 5000m K mł

3 DAŁKOWSKA Aleksandra 2004-06-23

K1 10000m K jm

4 GETNER Amelia 2005-05-01

K1 5000m K mł

5 HOFMAN Zofia
( SZCZĘSNA-HOFMAN )
2006-04-26

K2 5000m K mł

6 JASTRZĄB Kacper 2005-02-16

K1 5000m M mł

7 JOKIEL Krzysztof
( BURDAJEWICZ-JOKIEL )
2004-02-01

K2 10000m M jm

8 KOKOCIŃSKI Przemysław 2004-05-30

K1 10000m M jm

9 LISKOWIAK Damian 2001-07-17

K1 10000m M j

10 NIEBORAK Wiktoria 2002-01-16

K1 10000m K j

11 NYCZKOWIAK Marcin
( NYCZKOWIAK-TOMYS )
2006-10-26

K2 5000m M mł

12 PIECHOCKA Julia
( ŻOK-PIECHOCKA )
2004-04-12

K2 10000m K jm

13 PIECHOCKI Wiktor
( PIECHOCKI-UTRATA )
2001-07-23

K2 10000m M j

14 RADNA Magdalena
( RADNA-SKORUPIŃSKA )
2004-04-29

K2 10000m K jm

15 SITA Nikola
( SITA-SŁOWIŃSKA )
2002-11-29

K2 10000m K j

16 SKORUPIŃSKA Katarzyna
( RADNA-SKORUPIŃSKA )
2003-06-01

K2 10000m K jm

17 SŁOWIŃSKA Urszula
( SITA-SŁOWIŃSKA )
2001-12-12

K2 10000m K j

18 SZCZĘSNA Natalia
( SZCZĘSNA-HOFMAN )
2006-06-10

K2 5000m K mł

19 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01

K1 10000m M jm

20 TOMIAK Laura 2001-04-20

K1 10000m K j

21 TOMIAK Laura
( TOMIAK-WYRWIŃSKA )
2001-04-20

K2 10000m K j

22 TOMYS Patryk
( NYCZKOWIAK-TOMYS )
2006-02-26

K2 5000m M mł

23 UTRATA Dominik
( PIECHOCKI-UTRATA )
2002-04-17

K2 10000m M j

24 WYRWIŃSKA Maria
( TOMIAK-WYRWIŃSKA )
2001-08-11

K2 10000m K j

25 ŻOK Zuzanna
( ŻOK-PIECHOCKA )
2003-08-07

K2 10000m K jm

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 16 w tym osób ( 18 ) K-7 M-11
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DRZEWIECKI Mateusz
( DRZEWIECKI-KONDRATOWICZ )
2004-08-02

C2 10000m M jm

2 FORC Jakub
( FORC-ROMANOWSKI )
2004-11-24

C2 10000m M jm

3 GRĄDZKI Mateusz
( GRĄDZKI-SUCHALSKI )
2001-11-21

K2 10000m M j

4 GRĄDZKI Mateusz 2001-11-21

K1 10000m M j

5 JOB Jakub 2001-08-24

C1 10000m M j

6 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 10000m M

7 KŁOS Ewelina
( MIKOŁAJEWSKA-KŁOS )
2001-09-25

K2 10000m K j

8 KŁOS Ewelina 2001-09-25

K1 10000m K j

9 KONDRATOWICZ Marcel
( DRZEWIECKI-KONDRATOWICZ )
2004-04-28

C2 10000m M jm

10 LASOTA Wiktoria
( LASOTA-STOSIK )
2003-01-01

K2 10000m K jm

11 MEGER Weronika 2004-09-13

K1 10000m K jm

12 MIKOŁAJEWSKA Martyna
( MIKOŁAJEWSKA-KŁOS )
2001-11-04

K2 10000m K j

13 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 10000m K j

14 OSIŃSKI Bartosz 2005-02-28

C1 5000m M

15 ROMANOWSKI Szymon
( FORC-ROMANOWSKI )
2003-07-08

C2 10000m M jm

16 SIEWIERSKI Oskar
( SIEWIERSKI-WESELSKI )
2003-11-03

K2 10000m M jm

17 STOSIK Julia
( LASOTA-STOSIK )
2004-06-25

K2 10000m K jm

18 SUCHALSKI Damian 2001-04-09

K1 10000m M j

19 SUCHALSKI Damian
( GRĄDZKI-SUCHALSKI )
2001-04-09

K2 10000m M j

20 TROKA Oliwia 2004-02-10

K1 10000m K jm

21 WALDOWSKA Zofia 2005-03-13

K1 5000m K mł

22 WESELSKI Michał
( SIEWIERSKI-WESELSKI )
2004-05-30

K2 10000m M jm

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 13 ) K-1 M-12
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEPE Emil
( CZEPE-ŁYSKAWA )
2002-08-21

K2 10000m M j

2 CZEPE Noel
( POLACZEK-CZEPE )
2001-06-21

C2 10000m M j

3 KLICZKOWSKI Dawid 2002-02-20

K1 10000m M j

4 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 10000m M

5 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 10000m M j

6 KRZYŻANOWSKI Krystian
( PORA-KRZYŻANOWSKI )
2002-06-12

C2 10000m M j

7 ŁYSKAWA Kacper
( CZEPE-ŁYSKAWA )
2001-07-25

K2 10000m M j

8 MARASA Alexander 2001-12-17

C1 10000m M j

9 PASZKOWSKA Emilia 2002-03-26

K1 10000m K j

10 POLACZEK Miłosz
( POLACZEK-CZEPE )
2002-01-20

C2 10000m M j

11 PORA Hubert
( PORA-KRZYŻANOWSKI )
2002-12-28

C2 10000m M j

12 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 5000m M mł

13 TROJANOWSKI Mateusz
( ZAJĄCZKOWSKI-TROJANOWSKI )
2005-01-08

K2 5000m M mł

14 ZAJĄCZKOWSKI Jakub
( ZAJĄCZKOWSKI-TROJANOWSKI )
2006-07-15

K2 5000m M mł

 
WTW Warszawa Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MULARCZYK Franciszek
( MULARCZYK-WOJNAROWICZ )
2006-08-14

K2 5000m M mł

2 WOJNAROWICZ Jarosław
( MULARCZYK-WOJNAROWICZ )
2005-10-02

K2 5000m M mł

 
www.olimpia.elblag.com.pl
ZKS Olimpia Elbląg Liczba zgłoszeń: 16 w tym osób ( 19 ) K-4 M-15
NrLicencji: 02/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz
( RÓŻALSKI-ALEKSANDROWICZ )
2005-07-20

K2 5000m M mł

2 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15

K1 10000m M j

3 BIELAWSKA Klara 2004-02-06

C1 5000m K jm

4 DULKO Dominik
( DULKO-KULMA )
2007-05-31

K2 5000m M mł

5 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09

K1 10000m M jm

6 JANKOWSKA Kinga
( JANKOWSKA-WITKOWSKA )
1999-09-04

K2 10000m K

7 JANKOWSKA Kinga 1999-09-04

K1 10000m K

8 KOMOROWSKI Igor
( KOMOROWSKI-KRAUSE )
2003-08-12

K2 10000m M jm

9 KOT Julia 2006-09-26

K1 5000m K mł

10 KOT Mikołaj
( KOT-ŁYCZKOWSKI )
2006-09-26

K2 5000m M mł

11 KRAUSE Paweł
( KOMOROWSKI-KRAUSE )
2003-10-26

K2 10000m M jm

12 KULMA Krzysztof
( DULKO-KULMA )
2007-04-19

K2 5000m M mł

13 KWIATKOWSKI Damian
( TOCHA-KWIATKOWSKI )
2005-09-26

K2 5000m M mł

14 ŁYCZKOWSKI Jakub
( KOT-ŁYCZKOWSKI )
2005-04-24

K2 5000m M mł

15 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 10000m M j

16 ROJEK Przemysław
( ROJEK-WITKOWSKI )
2002-08-10

K2 10000m M j

17 RÓŻALSKI Szymon
( RÓŻALSKI-ALEKSANDROWICZ )
2005-08-14

K2 5000m M mł

18 STEFAŃSKI Adam 2004-10-21

K1 10000m M jm

19 TOCHA Cyprian
( TOCHA-KWIATKOWSKI )
2005-10-19

K2 5000m M mł

20 WITKOWSKA Marta
( JANKOWSKA-WITKOWSKA )
1999-05-19

K2 10000m K

21 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 10000m K

22 WITKOWSKI Adam
( ROJEK-WITKOWSKI )
2002-01-05

K2 10000m M j

23 WITKOWSKI Adam 2002-01-05

K1 10000m M j