Internetowe zgłoszenia do imprezy: 4 Puchar Polski Juniorów w Kajakarstwie Klasycznym – Ogólnopolska Jesienna Konsultacja Szkoleniowa
WAŁCZ, 22-24.10.2021
Liczba zgłoszeń: 275 w tym osób ( 275 ) K-85 M-190
 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 25 w tym osób ( 25 ) K-10 M-15
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BACZYŃSKI Eryk 2008-09-02

C1 M jm

2 BARTOSZAK Nikodem 2005-03-10

K1 M j

3 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01

K1 M j

4 BOROWIAK Zuzanna 2007-09-12

K1 K jm

5 BUDNIK Nicola 2007-07-27

K1 K jm

6 CZERWIŃSKI Jakub 2005-07-12

C1 M j

7 DOMAGALSKI Jan 2007-02-02

K1 M jm

8 DYTRYCH Aleksander 2007-07-06

K1 M jm

9 GASZAK Jakub 2005-06-03

K1 M j

10 JAWORSKA Julia 2007-04-07

K1 K jm

11 JĘDRYCHOWSKI Stanisław 2007-08-10

K1 M jm

12 KACZMAREK Maja 2007-03-12

K1 K jm

13 KOŃCZAL-BOHN Julia 2006-09-20

C1 K jm

14 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02

C1 K j

15 KORPALSKA Zofia 2005-02-23

K1 K j

16 KOWALSKI Kacper 2004-01-23

K1 M j

17 KRAJEWSKA Anna 2007-09-29

C1 K jm

18 KRYSIAK Dawid 2007-12-06

C1 M jm

19 PALMOWSKI Marcin 2006-05-10

C1 M jm

20 PIASECKA Wiktoria 2006-07-24

K1 K jm

21 ROZMARYNOWSKI Marcel 2004-06-25

K1 M j

22 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31

K1 M j

23 SZWAJCA Hubert 2007-01-09

K1 M jm

24 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02

K1 K j

25 TYMEK Kamil 2006-04-06

C1 M jm

 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁAŻEJCZAK Otylia 2007-02-05

K1 K jm

2 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01

K1 K j

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26

K1 K j

2 MANIA Gracjan 2005-02-15

C1 M j

3 POKLEPA Rafał 2006-10-25

C1 M jm

4 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14

C1 M j

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANGERMAN Wojciech 2007-12-28

K1 M jm

2 KUCIŃSKI Juliusz 2006-05-03

K1 M jm

3 ŁUŻYŃSKI Bartosz 2007-01-03

K1 M jm

4 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 M j

5 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 M j

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BORUCKA Oliwia 2008-10-18

K1 K mł

2 BORUCKI Alex 2006-06-04

K1 M jm

3 KOWALIK Piotr 2006-06-14

K1 M jm

4 KURPAN Joanna 2004-12-14

K1 K j

5 SZELIGA Aleksandra 2006-07-24

K1 K jm

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURKO Tomasz 2004-03-23

K1 M j

2 KOPEĆ Lena 2007-09-10

K1 K jm

3 ŁOPATA Jakub 2006-08-15

K1 M jm

4 MIDLOCH Norbert 2007-07-09

K1 M jm

5 NAJDA Adrian 2007-03-07

K1 M jm

6 RATAJCZAK Wojciech 2005-10-10

K1 M j

7 RYNKIEWICZ Zuzanna 2007-11-12

K1 K jm

8 STRASZEWSKI Jacek 2006-08-17

K1 M jm

9 SZYMCZAK Piotr 2007-01-01

K1 M jm

10 WOJTOWICZ Zuzanna 2007-11-16

K1 K jm

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 AUGUSTYNIAK Mateusz 2008-02-09

C1 M jm

2 SADOWSKI Karol 2006-07-20

C1 M jm

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 34 w tym osób ( 34 ) K-14 M-20
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHIRILENCO Robert 2005-11-27

C1 M j

2 CHWYĆ Wiktor 2007-05-24

K1 M jm

3 FIJAŁKOWSKA Roksana 2007-04-11

K1 K jm

4 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29

K1 K j

5 GOŹDZIEWSKA Patrycja 2005-05-18

C1 K j

6 GRABIANOWSKA Adrinna 2007-08-25

K1 K jm

7 JANIAK Patryk 2006-06-27

C1 M jm

8 KASZUBA Kacper 2005-07-26

K1 M j

9 KINAST Zuzanna 2005-12-26

C1 K j

10 KOWALAK Agata 2006-09-02

C1 K jm

11 KUBIS Oliwia 2004-05-07

K1 K j

12 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 M j

13 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09

K1 K j

14 MAŃKOWSKI Adam 2005-11-19

K1 M j

15 MERMELA Mikołaj 2005-04-29

K1 M j

16 MIKOŁAJCZAK Marianna 2006-01-01

K1 K jm

17 MŁYNARCZYK Martyna 2007-02-14

K1 K jm

18 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04

K1 M j

19 PURCZYŃSKI Mateusz 2007-04-01

K1 M jm

20 RECHUL Mateusz 2007-02-01

K1 M jm

21 RECHUL Mikołaj 2005-01-22

K1 M j

22 SOENKE Eryk 2005-07-07

C1 M j

23 SZMAJTER Maurycy 2007-05-21

C1 M jm

24 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 K j

25 SZYMASZEK Bartek 2007-02-20

K1 M jm

26 SZYMCZAK Aleksandra 2005-11-19

K1 K j

27 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25

K1 M jm

28 URBANIAK Nikodem 2007-08-28

K1 M jm

29 WIERZBICKA Maria 2007-01-08

K1 K jm

30 WIŚNIEWSKI Jan 2005-12-05

K1 M j

31 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-02-25

K1 M j

32 WORONKIEWICZ Michalina 2007-04-20

K1 K jm

33 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20

K1 M j

34 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11

K1 M j

 
energetyk.club
KS Energetyk Gryfino Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 02/ZP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOŚCIKIEWICZ Oskar 2004-08-07

K1 M j

2 MAKOWIECKI Adrian 2007-07-04

K1 M jm

3 MITRĘGA Patryk 2007-08-02

K1 M jm

4 WELZANDT Sylwester 2004-11-20

K1 M j

5 WOJCIECHOWSKI Artur 2004-05-31

K1 M j

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 M j

2 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 K j

3 SZORCZ Jakub 2007-03-12

K1 M jm

4 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 K j

5 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12

K1 M jm

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12

K1 M j

2 KĘDZIORA Maja 2007-10-27

K1 K jm

3 KLEIST Kacper 2007-10-02

K1 M jm

4 KONOPSKA Wiktoria 2006-06-12

K1 K jm

5 KRAUS Dominik 2007-04-14

K1 M jm

6 KUBALSKI Mateusz 2007-10-25

K1 M jm

7 ŁUGOWSKA Zuzanna 2005-11-26

K1 K j

8 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28

K1 K j

9 SZOTT Paweł 2008-07-01

K1 M mł

10 ZYCHOWICZ Zuzanna 2007-06-14

K1 K jm

 
nadwislan.com
KS Nadwiślan Kraków Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/MA/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MEUS Marcel 2007-06-10

K1 M jm

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 35 w tym osób ( 35 ) K-8 M-27
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BASHOV Maksym 2008-07-02

C1 M jm

2 BEDNAREK Antoni 2006-05-01

K1 M jm

3 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23

C1 K j

4 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10

C1 M jm

5 DUDA Leon 2007-10-27

C1 M jm

6 DUDZIAK Dominik 2006-07-08

K1 M jm

7 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 M j

8 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 M j

9 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 M j

10 KLAK Kacper 2004-02-15

C1 M j

11 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-12-06

K1 K j

12 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 M j

13 KOWALSKI Tymoteusz 2006-04-11

C1 M jm

14 LASAK Paweł 2007-07-24

C1 M jm

15 LOBA Wiktoria 2007-05-18

K1 K jm

16 MACHOWIAK Wojciech 2007-01-03

C1 M jm

17 MAŁECKI Jakub 2007-06-04

K1 M jm

18 MUKA Mateusz 2006-12-12

K1 M jm

19 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 M j

20 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 M j

21 PŁACZEK Igor 2006-05-15

K1 M jm

22 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-06

K1 M jm

23 PREISS Amelia 2007-02-16

K1 K jm

24 RASZEJA Marcel 2007-02-02

K1 M jm

25 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08

K1 M j

26 SCIBILIA Thomas 2006-05-16

K1 M jm

27 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 K j

28 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 M j

29 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02

C1 K jm

30 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22

C1 M jm

31 SZOT Szymon 2006-07-09

K1 M jm

32 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28

K1 K jm

33 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 M j

34 WAWRZYNIAK Jan 2006-10-10

K1 M jm

35 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09

K1 K j

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07

K1 M j

 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/PM/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MAREK Dominik 2005-06-19

K1 M j

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 10 ) K-2 M-8
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GLABUS Bernadeta 2005-03-30

C1 K j

2 KRAWIEC Marceli 2006-01-04

C1 M jm

3 KUBIAK Józef 2006-12-27

K1 M jm

4 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 K j

5 KUBICA Krystian 2006-05-08

C1 M jm

6 MICHALAK Antoni 2006-02-25

C1 M jm

7 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 M j

8 WILGA Alex 2007-04-13

C1 M jm

9 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 M j

10 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 M j

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DUDEK Zuzanna 2005-02-05

C1 K j

2 KUCZYŃSKI Kacper 2005-05-15

C1 M j

3 KULIK Kosma 2004-04-24

C1 M j

4 SIERADZAN Kacper 2004-03-21

C1 M j

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GÓRSKA Maja 2008-06-17

C1 K jm

2 JANOWSKI Patryk 2005-06-24

K1 M j

3 JUCHTOWSKI Emil 2006-07-16

K1 M jm

4 LEWANDOWSKI Jacek 2007-11-04

C1 M jm

5 STODULSKA Jagoda 2007-03-12

C1 K jm

6 WIĘCŁAWSKA Zofia 2006-12-22

K1 K jm

7 ZIELIŃSKI Dominik 2006-01-05

K1 M jm

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18

K1 M j

2 LIS Gilbert 2007-03-04

K1 M jm

3 SZPILA Sambor 2005-04-16

K1 M j

4 SZYMAŃSKA Aleksandra 2007-03-13

K1 K jm

 
KU AZS Politechnika Opolska Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona w roku :

2022

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KSIAŻEK Dawid 2006-01-20

K1 M jm

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MAGOCH Maksymilian 2006-12-05

K1 M jm

2 TAMULEWICZ Kaja 2007-10-10

K1 K jm

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMUS Jakub 2007-08-02

K1 M jm

2 CZECH Julia 2004-06-17

K1 K j

3 FIRGANEK Julia 2006-01-19

K1 K jm

4 GRZECHNIK Kacper 2006-04-02

K1 M jm

5 KLUKA Oliwier 2004-11-04

K1 M j

6 POTWORA Franciszek 2006-12-18

C1 M jm

7 PRZYBYŁA Anna 2006-05-23

C1 K jm

8 STANOCH Patryk 2007-03-06

K1 M jm

9 WIZNER Bartosz 2005-04-17

C1 M j

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KLIMEK Konrad 2007-04-03

K1 M jm

2 KOWALCZYK Julia 2007-12-03

K1 K jm

3 KOWALCZYK Kamil 2006-02-12

K1 M jm

4 NIZIAŁEK Marcin 2005-01-04

K1 M j

5 SZWEMIN Filip 2005-10-09

K1 M j

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 M j

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 06/SL/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GAWOR Konrad 2005-08-07

K1 M j

2 KWAŚNIEWICZ Jakub 2005-02-13

K1 M j

3 MIELNIK Wojciech 2005-07-12

K1 M j

4 SZCZEPANEK Karol 2006-04-14

K1 M jm

5 WAKSMAŃSKI Oskar 2006-10-11

K1 M jm

 
www.mrks.pl
MRKS Gdańsk Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 01/PM/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 AFELTOWICZ Kamil 2006-07-25

K1 M jm

2 JAROŃSKI Dominik 2007-01-24

C1 M jm

3 SAROL Bartosz 2005-09-02

K1 M j

4 SORENSEN Anton 2005-01-29

K1 M j

5 TARASIUK Anna 2004-06-04

K1 K j

 
aakaminski@interia.pl
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 06/WN/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KASPROWICZ Milan 2004-12-24

C1 M j

2 MĄTWICKA Liliana 2006-12-18

C1 K jm

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KACZMAREK Franciszek 2006-08-27

K1 M jm

2 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06

K1 K jm

3 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16

K1 M j

4 TADLA Stanisław 2006-09-11

K1 M jm

5 TOMASZEWSKI Wojciech 2006-11-07

K1 M jm

6 WARZECHA Grzegorz 2006-11-05

K1 M jm

7 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17

K1 M j

 
PKS Korona Elbląg Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 07/WN/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYKALSKI Jan 2006-02-14

C1 M jm

2 KIEŁCZEWSKI Szymon 2005-08-19

C1 M j

3 STASIEŁOWICZ Patryk 2006-07-23

C1 M jm

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIAŁAS Oliwia 2007-06-30

K1 K jm

2 LIWANDOWSKI Oskar 2007-03-30

K1 M jm

3 WOLAK Michał 2007-06-16

K1 M jm

 
-
UKS COPAL Trzcianka Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PIASECKA Julia(2008) 2008-01-17

K1 K mł

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26

K1 K j

2 JUCHNO Filip 2006-12-01

C1 M jm

3 JUCHNO Maja 2008-09-19

K1 K mł

4 KORZONEK Rafał 2005-10-19

C1 M j

5 NOWAK Bartosz 2007-07-07

C1 M jm

6 SUPRUN Maciej 2006-02-12

C1 M jm

7 SZEROKI Jakub 2008-01-03

C1 M jm

8 ŚWISTAK Grzegorz 2007-03-31

C1 M jm

9 ZIMNOCH Dominika 2006-04-25

K1 K jm

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JASKÓLSKA Martyna 2005-07-03

K1 K j

2 KALINOWSKI Jakub 2006-10-17

K1 M jm

3 KURCZEWSKI Krystian 2006-10-18

K1 M jm

4 ORCZYKOWSKI Szymon 2007-04-25

K1 M jm

5 ULATOWSKI Szymon 2005-08-28

K1 M j

 
UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/WN/18

Wykupiona w roku :

2022

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MATWIEJCZYK Michał 2006-05-23

K1 M jm

2 MIŃCZUK Jakub 2006-03-14

K1 M jm

3 WOJCIECHOWSKA Zuzanna 2005-07-27

K1 K j

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 11 ) K-5 M-6
NrLicencji: 08/PM/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BILYJ Illia 2007-08-27

K1 M jm

2 DZWONKOWSKI Tymoteusz 2006-07-27

K1 M jm

3 GARBACKI Jakub 2006-11-02

K1 M jm

4 IWASZCZYSZYN Olgierd 2007-03-19

K1 M jm

5 LIS Zuzanna 2004-09-14

K1 K j

6 MIHULOWA Sofia 2007-04-25

K1 K jm

7 OLSZEWSKI Piotr 2007-06-10

K1 M jm

8 ŚWIĘCICKA Sara 2007-06-05

K1 K jm

9 WASIAK Nikola 2006-04-15

K1 K jm

10 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16

C1 K j

11 WYRWICZ Karol 2006-06-19

K1 M jm

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CYREK Zuzanna 2008-04-30

K1 K mł

2 GRUCA Natalia 2008-01-08

K1 K mł

3 HEWIG Dominika 2005-04-11

K1 K j

4 PRZYBYŁA Magdalena 2008-12-04

K1 K mł

5 SZOŁTYSIK Natalia 2007-11-21

K1 K jm

 
UKS Silvant Kajak Elbląg Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 10 ) K-1 M-9
NrLicencji: 08/WN/20

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20

K1 M j

2 BUCZEK Piotr 2007-04-28

K1 M jm

3 DULKO Dominik 2007-05-31

K1 M jm

4 GŁOWACKI Sebastian 2004-08-08

K1 M j

5 KOT Julia 2006-09-26

K1 K jm

6 KOT Mikołaj 2006-09-26

K1 M jm

7 KULMA Krzysztof 2007-04-19

K1 M jm

8 KWIATKOWSKI Damian 2005-09-26

K1 M j

9 ROMANOWSKI Mateusz 2006-10-21

K1 M jm

10 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14

K1 M j

 
UKS Sokolik przy ZS Czernin Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 02/PM/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GIERGIELEWICZ Filip 2005-11-15

K1 M j

2 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27

K1 M j

3 KURACH Nikodem 2006-11-12

K1 M jm

4 MARKOWICZ Beniamin 2007-04-03

K1 M jm

5 SZULIM Szymon 2006-07-06

K1 M jm

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JASTRZĄB Kacper 2005-02-16

K1 M j

2 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 M j

3 KUJAWA Filip 2006-06-27

K1 M jm

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DATSYSHYN Nazar 2004-02-11

K1 M j

2 FORC Jakub 2004-11-24

C1 M j

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 IDZIKOWSKI Szymon 2007-03-27

C1 M jm

2 ŁĄTKOWSKA Martyna 2006-12-07

K1 K jm

3 MACKIEWICZ Milena 2006-01-06

K1 K jm

4 MARCINKOWSKA Amelia 2007-09-08

C1 K jm

5 RUŻANOWSKA Maja 2007-03-30

C1 K jm

6 WOJTANEK Michał 2005-01-25

K1 M j

 
WTW Warszawa Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/MZ/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUCZYŃSKI Cyryl 2007-07-29

K1 M jm

2 MULARCZYK Franciszek 2006-08-14

K1 M jm