Internetowe zgłoszenia do imprezy: Puchar Polski na Ergometrch Kajakowych, 3 Mistrzostwa Polski na Ergometrach Kajakowych
POZNAŃ, 16.02.2020
Liczba zgłoszeń: 252 w tym osób ( 229 ) K-72 M-157
 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁAŻEJCZAK Otylia 2007-02-05

K1 500m K mł

2 BŁAŻEJCZAK Otylia
( BŁAŻEJCZAK-BŁAŻEJCZAK-OPAŁKA-SZCZĘSNA )
2007-02-05

K1 szt 3000m K

3 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01

K1 500m K jm

4 BŁAŻEJCZAK Zuzanna
( BŁAŻEJCZAK-BŁAŻEJCZAK-OPAŁKA-SZCZĘSNA )
2004-10-01

K1 szt 3000m K

5 OPAŁKA Urszula
( BŁAŻEJCZAK-BŁAŻEJCZAK-OPAŁKA-SZCZĘSNA )
2004-10-30

K1 szt 3000m K

6 OPAŁKA Urszula 2004-10-30

K1 500m K jm

7 PIˇTEK Jakub 2001-04-06

K1 1000m M

8 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 500m K j

9 SZCZĘSNA Magdalena
( BŁAŻEJCZAK-BŁAŻEJCZAK-OPAŁKA-SZCZĘSNA )
2003-10-18

K1 szt 3000m K

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 9 ) K-0 M-9
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANGERMAN Wojciech
( WITCZAK-ŁUŻYŃSKI-ŁUŻYŃSKI-ANGERMAN )
2007-12-28

K1 szt 3000m M

2 ANGERMAN Wojciech 2007-12-28

K1 500m M mł

3 ŁUŻYŃSKI Bartosz 2007-01-03

K1 500m M mł

4 ŁUŻYŃSKI Bartosz
( WITCZAK-ŁUŻYŃSKI-ŁUŻYŃSKI-ANGERMAN )
2007-01-03

K1 szt 3000m M

5 ŁUŻYŃSKI Jakub
( WITCZAK-ŁUŻYŃSKI-ŁUŻYŃSKI-ANGERMAN )
2005-06-09

K1 szt 3000m M

6 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 1000m M jm

7 ŁUŻYŃSKI Mateusz
( REMBEK-ŁUŻYŃSKI-SO¦NICKI-SZYMALA )
2003-07-30

K1 szt 3000m M

8 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 1000m M j

9 REMBEK Maciej
( REMBEK-ŁUŻYŃSKI-SO¦NICKI-SZYMALA )
2004-09-30

K1 szt 3000m M

10 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 1000m M jm

11 SMOK Oliwier 2007-10-16

K1 500m M mł

12 SO¦NICKI Joachim 2002-01-04

K1 1000m M j

13 SO¦NICKI Joachim
( REMBEK-ŁUŻYŃSKI-SO¦NICKI-SZYMALA )
2002-01-04

K1 szt 3000m M

14 SZYMALA Piotr
( REMBEK-ŁUŻYŃSKI-SO¦NICKI-SZYMALA )
1981-03-23

K1 szt 3000m M

15 SZYMALA Piotr 1981-03-23

K1 1000m M

16 WITCZAK Bartosz
( WITCZAK-ŁUŻYŃSKI-ŁUŻYŃSKI-ANGERMAN )
2006-03-20

K1 szt 3000m M

17 WITCZAK Bartosz 2006-03-20

K1 500m M mł

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 72 w tym osób ( 63 ) K-21 M-42
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 500m K

2 ANTOS Ewelina
( ANTOS-MENDELSKA-DOROZIŃSKA-SZYMAŃSKA )
2000-03-28

C1 szt 3000m K

3 BARTKOWIAK Lidia 2005-03-01

K1 500m K jm

4 BˇCZYK Hubert
( BˇCZYK-WORONKIEWICZ-RECHUL-WYSZKOWSKI )
2004-10-09

K1 szt 3000m M

5 BˇCZYK Hubert 2004-10-09

K1 1000m M jm

6 BOGAJCZYK Kacper
( KOZIO-BOGAJCZYK-KUKUŁA-KUJAWA )
2002-10-20

C1 szt 3000m M

7 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 1000m M j

8 BOGAJCZYK Ola 2005-07-10

K1 500m K jm

9 CEBULSKI Kacper 2003-10-17

K1 1000m M j

10 CEBULSKI Patryk 2003-10-17

K1 1000m M j

11 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16

C1 1000m M jm

12 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 1000m M

13 DOMIŃSKI Paweł
( DOMIŃSKI-GLUZA-NOWICKI-PALUCH )
2000-09-07

C1 szt 3000m M

14 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-03

C1 500m K

15 DOROZIŃSKA Justyna
( ANTOS-MENDELSKA-DOROZIŃSKA-SZYMAŃSKA )
2001-03-03

C1 szt 3000m K

16 FOĆ Dobrochna 2006-08-23

K1 500m K mł

17 FOĆ Jan 2007-04-11

K1 500m M mł

18 GLUZA Patryk
( DOMIŃSKI-GLUZA-NOWICKI-PALUCH )
1995-07-11

C1 szt 3000m M

19 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 1000m M

20 GO¦CINIAK Zuzanna
( GO¦CINIAK-LUDWICZAK-KUBIS-KOSMACZEWSKA )
2005-04-29

K1 szt 3000m K

21 GO¦CINIAK Zuzanna 2005-04-29

K1 500m K jm

22 GRABIANOWSKI Mateusz 2005-06-14

K1 1000m M jm

23 GRABIANOWSKI Mateusz
( MAŃKOWSKI-OPIELEWICZ-KASZUBA-GRABIANOWSKI )
2005-06-14

K1 szt 3000m M

24 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15

K1 500m K j

25 JANIAK Patryk 2006-06-27

C1 500m M mł

26 KASZUBA Kacper
( MAŃKOWSKI-OPIELEWICZ-KASZUBA-GRABIANOWSKI )
2005-07-26

K1 szt 3000m M

27 KASZUBA Kacper 2005-07-26

K1 1000m M jm

28 KORZU¦NIK Miłosz 2005-01-28

K1 1000m M jm

29 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13

K1 500m K jm

30 KOSMACZEWSKA Lena
( GO¦CINIAK-LUDWICZAK-KUBIS-KOSMACZEWSKA )
2004-07-13

K1 szt 3000m K

31 KOWALAK Agata 2006-09-02

C1 500m K mł

32 KOZIO Dawid
( KOZIO-BOGAJCZYK-KUKUŁA-KUJAWA )
2002-10-10

C1 szt 3000m M

33 KOZIO Dawid 2002-10-10

C1 1000m M j

34 KUBIS Oliwia
( GO¦CINIAK-LUDWICZAK-KUBIS-KOSMACZEWSKA )
2004-05-07

K1 szt 3000m K

35 KUBIS Oliwia 2004-05-07

K1 500m K jm

36 KUBIS Tymon 2005-07-10

K1 1000m M jm

37 KUJAWA Piotr
( KOZIO-BOGAJCZYK-KUKUŁA-KUJAWA )
2004-05-08

C1 szt 3000m M

38 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 1000m M jm

39 KUKUŁA Alan
( KOZIO-BOGAJCZYK-KUKUŁA-KUJAWA )
2003-10-28

C1 szt 3000m M

40 KUKUŁA Alan 2003-10-28

C1 1000m M j

41 KUKUŁA Kamil 2001-08-05

C1 1000m M

42 KUKUŁA Kamil
( WI¦NIEWSKI-KUKUŁA-WOJCIECHOWSKI-MASŁOWSKI )
2001-08-05

C1 szt 3000m M

43 LUDWICZAK Amelia
( GO¦CINIAK-LUDWICZAK-KUBIS-KOSMACZEWSKA )
2005-11-09

K1 szt 3000m K

44 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09

K1 500m K jm

45 MALIŃSKI Filip 2002-01-13

K1 1000m M j

46 MAŃKOWSKI Adam
( MAŃKOWSKI-OPIELEWICZ-KASZUBA-GRABIANOWSKI )
2005-04-04

K1 szt 3000m M

47 MAŃKOWSKI Adam 2005-04-04

K1 1000m M jm

48 MASŁOWSKI Bartosz
( WI¦NIEWSKI-KUKUŁA-WOJCIECHOWSKI-MASŁOWSKI )
2001-10-21

C1 szt 3000m M

49 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 1000m M

50 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 500m K

51 MENDELSKA Patrycja
( ANTOS-MENDELSKA-DOROZIŃSKA-SZYMAŃSKA )
2001-09-29

C1 szt 3000m K

52 MERMELA Mikołaj
( ZIELIŃSKI-WˇSOWICZ-MERMELA-PACHOLAK )
2005-04-29

K1 szt 3000m M

53 MERMELA Mikołaj 2005-04-29

K1 1000m M jm

54 MIKOŁAJCZAK Marianna 2006-05-10

K1 500m K mł

55 MISZTAK Kacper 1997-03-15

K1 1000m M

56 MUSIALSKA Wiktoria
( SZYMAŃSKA-MUSIALSKA-WI¦NIEWSKA-SZOLC )
2002-08-31

C1 szt 3000m K

57 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 500m K j

58 NOWICKI Tomasz
( DOMIŃSKI-GLUZA-NOWICKI-PALUCH )
1998-12-21

C1 szt 3000m M

59 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 1000m M

60 OPIELEWICZ Marcin
( MAŃKOWSKI-OPIELEWICZ-KASZUBA-GRABIANOWSKI )
2005-11-04

K1 szt 3000m M

61 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04

K1 1000m M jm

62 PACHOLAK Wiktor
( ZIELIŃSKI-WˇSOWICZ-MERMELA-PACHOLAK )
2004-08-17

K1 szt 3000m M

63 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17

K1 1000m M jm

64 PALUCH Gilbert
( DOMIŃSKI-GLUZA-NOWICKI-PALUCH )
1995-08-21

C1 szt 3000m M

65 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 1000m M

66 PURCZYŃSKI Mateusz 2007-04-04

K1 500m M mł

67 RECHUL Mateusz 2007-03-07

K1 500m M mł

68 RECHUL Mikołaj
( BˇCZYK-WORONKIEWICZ-RECHUL-WYSZKOWSKI )
2005-01-22

K1 szt 3000m M

69 RECHUL Mikołaj 2005-01-22

K1 1000m M jm

70 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 1000m M

71 SAWIŃSKI Igor 2006-07-11

C1 500m M mł

72 SOENKE Eryk 2005-07-07

C1 1000m M jm

73 SZACHNIUK Jerzy 2003-01-28

K1 1000m M j

74 SZMAJTER Maurycy 2007-05-21

C1 500m M mł

75 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 500m K j

76 SZOLC Klaudia
( SZYMAŃSKA-MUSIALSKA-WI¦NIEWSKA-SZOLC )
2002-11-30

C1 szt 3000m K

77 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 500m K jm

78 SZYMAŃSKA Patrycja
( SZYMAŃSKA-MUSIALSKA-WI¦NIEWSKA-SZOLC )
2005-11-13

C1 szt 3000m K

79 SZYMAŃSKA Weronika
( ANTOS-MENDELSKA-DOROZIŃSKA-SZYMAŃSKA )
1999-11-24

C1 szt 3000m K

80 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24

C1 500m K

81 SZYMCZAK Aleksandra 2005-03-03

K1 500m K jm

82 WALCZAK Dawid 2003-04-30

K1 1000m M j

83 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 500m K j

84 WˇSOWICZ Kornel 2002-03-17

K1 1000m M j

85 WˇSOWICZ Mikołaj
( ZIELIŃSKI-WˇSOWICZ-MERMELA-PACHOLAK )
2005-05-13

K1 szt 3000m M

86 WˇSOWICZ Mikołaj 2005-05-13

K1 1000m M jm

87 WI¦NIEWSKA Weronika
( SZYMAŃSKA-MUSIALSKA-WI¦NIEWSKA-SZOLC )
2002-12-13

C1 szt 3000m K

88 WI¦NIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 500m K j

89 WI¦NIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 1000m M

90 WI¦NIEWSKI Krystian
( WI¦NIEWSKI-KUKUŁA-WOJCIECHOWSKI-MASŁOWSKI )
2001-07-14

C1 szt 3000m M

91 WOJCIECHOWSKI Jukub
( WI¦NIEWSKI-KUKUŁA-WOJCIECHOWSKI-MASŁOWSKI )
2001-12-08

C1 szt 3000m M

92 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08

C1 1000m M

93 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11

K1 1000m M jm

94 WORONKIEWICZ Aleksander
( BˇCZYK-WORONKIEWICZ-RECHUL-WYSZKOWSKI )
2005-03-11

K1 szt 3000m M

95 WORONKIEWICZ Michalina 2007-12-02

K1 500m K mł

96 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20

K1 1000m M jm

97 WYSZKOWSKI Igor
( BˇCZYK-WORONKIEWICZ-RECHUL-WYSZKOWSKI )
2005-12-20

K1 szt 3000m M

98 ZIELIŃSKI Aleksander
( ZIELIŃSKI-WˇSOWICZ-MERMELA-PACHOLAK )
2005-10-11

K1 szt 3000m M

99 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11

K1 1000m M jm

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 23 w tym osób ( 19 ) K-9 M-10
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25

K1 500m K j

2 ALEKSANDROWICZ Weronika
( ALEKSANDROWICZ-LEBIODA-JACKOWSKA-GRONEK )
2003-11-25

K1 szt 3000m K

3 ANIOŁA Marcel 2007-03-14

K1 500m M mł

4 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 500m K j

5 DOBROWOLSKA Jadwiga
( DOBROWOLSKA-KLEMCZAK-SZORCZ-KU¦TA )
2003-03-25

K1 szt 3000m K

6 DRATWA Aleksandra 2004-10-25

K1 500m K jm

7 DRATWA Kacper 2000-08-06

K1 1000m M

8 DRATWA Kacper
( DRATWA-NOWAKOWSKI-SOWA-ŻUKOWSKI )
2000-08-06

K1 szt 3000m M

9 GRONEK Sara
( ALEKSANDROWICZ-LEBIODA-JACKOWSKA-GRONEK )
1999-11-17

K1 szt 3000m K

10 GRONEK Sara 1999-11-17

K1 500m K

11 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 500m K j

12 JACKOWSKA Weronika
( ALEKSANDROWICZ-LEBIODA-JACKOWSKA-GRONEK )
2003-12-12

K1 szt 3000m K

13 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 1000m M j

14 JANISZEWSKI Tomasz
( JANISZEWSKI-RURARZ-KAJDANEK-WOJCIECHOWSKI )
2003-08-16

K1 szt 3000m M

15 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 1000m M jm

16 KAJDANEK Jarosław
( JANISZEWSKI-RURARZ-KAJDANEK-WOJCIECHOWSKI )
2004-11-03

K1 szt 3000m M

17 KLEMCZAK Oliwia
( DOBROWOLSKA-KLEMCZAK-SZORCZ-KU¦TA )
2004-02-12

K1 szt 3000m K

18 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 500m K jm

19 KU¦TA Maja
( DOBROWOLSKA-KLEMCZAK-SZORCZ-KU¦TA )
2004-03-15

K1 szt 3000m K

20 KU¦TA Maja 2004-03-15

K1 500m K jm

21 LEBIODA Patrycja 2001-10-14

K1 500m K

22 LEBIODA Patrycja
( ALEKSANDROWICZ-LEBIODA-JACKOWSKA-GRONEK )
2001-10-14

K1 szt 3000m K

23 NOWAKOWSKI Robert
( DRATWA-NOWAKOWSKI-SOWA-ŻUKOWSKI )
1998-02-10

K1 szt 3000m M

24 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10

K1 1000m M

25 RURARZ Dawid
( JANISZEWSKI-RURARZ-KAJDANEK-WOJCIECHOWSKI )
2003-04-22

K1 szt 3000m M

26 RURARZ Dawid 2003-04-22

K1 1000m M j

27 SOWA Mateusz 1999-02-25

K1 1000m M

28 SOWA Mateusz
( DRATWA-NOWAKOWSKI-SOWA-ŻUKOWSKI )
1999-02-25

K1 szt 3000m M

29 SZORCZ Jakub 2007-03-12

K1 500m M mł

30 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 500m K jm

31 SZORCZ Oliwia
( DOBROWOLSKA-KLEMCZAK-SZORCZ-KU¦TA )
2005-08-30

K1 szt 3000m K

32 WOJCIECHOWSKI Kuba
( JANISZEWSKI-RURARZ-KAJDANEK-WOJCIECHOWSKI )
2006-09-12

K1 szt 3000m M

33 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12

K1 500m M mł

34 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 1000m M

35 ŻUKOWSKI Jakub
( DRATWA-NOWAKOWSKI-SOWA-ŻUKOWSKI )
2000-06-03

K1 szt 3000m M

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 51 w tym osób ( 45 ) K-11 M-34
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23

C1 500m K jm

2 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10

C1 500m M mł

3 DUDZIAK Dominik 2006-07-20

K1 500m M mł

4 DZIUBA Maciej 2001-01-07

K1 1000m M

5 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 500m K j

6 FECHNER Luiza
( FECHNER-GLAESER-SEYDLEWICZ-KINAST )
2003-10-14

C1 szt 3000m K

7 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 1000m M jm

8 FILIPCZAK Kacper
( KLAK-FILIPCZAK-GNIOT-SOŁTYŃSKI )
2005-01-05

C1 szt 3000m M

9 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 500m K j

10 GLAESER Aleksandra
( FECHNER-GLAESER-SEYDLEWICZ-KINAST )
2003-11-20

C1 szt 3000m K

11 GNIOT Jakub
( KLAK-FILIPCZAK-GNIOT-SOŁTYŃSKI )
2005-08-03

C1 szt 3000m M

12 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 1000m M jm

13 GRZELSKI Kacper
( SOBCZAK-GRZELSKI-NOWICKI-PIECHOCKI )
2005-05-02

C1 szt 3000m M

14 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 1000m M jm

15 HOFFMANN Joanna 2004-11-07

K1 500m K jm

16 HOFFMANN Joanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK-LOBA-SZUCHNIK )
2004-11-07

K1 szt 3000m K

17 JANCZAK Tomasz
( JANCZAK-WITKOWSKI-KUDŁA-NOWACKI )
2003-09-29

C1 szt 3000m M

18 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 1000m M j

19 KINAST Zuzanna
( FECHNER-GLAESER-SEYDLEWICZ-KINAST )
2005-12-26

C1 szt 3000m K

20 KINAST Zuzanna 2005-12-26

C1 500m K jm

21 KLAK Kacper
( KLAK-FILIPCZAK-GNIOT-SOŁTYŃSKI )
2004-02-15

C1 szt 3000m M

22 KLAK Kacper 2004-02-15

C1 1000m M jm

23 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-02-12

K1 500m K jm

24 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK-LOBA-SZUCHNIK )
2004-02-12

K1 szt 3000m K

25 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 1000m M jm

26 KONIECZNY Kacper
( KONIECZNY-KOPERSKI-KOTEWICZ-TOCHMAN )
2005-01-02

K1 szt 3000m M

27 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08

K1 1000m M j

28 KOPERSKI Tomasz
( KONIECZNY-KOPERSKI-KOTEWICZ-TOCHMAN )
2003-04-08

K1 szt 3000m M

29 KOTEWICZ Filip 2001-04-26

K1 1000m M

30 KOTEWICZ Filip
( KONIECZNY-KOPERSKI-KOTEWICZ-TOCHMAN )
2001-04-26

K1 szt 3000m M

31 KOWALSKI Tymoteusz 2006-04-11

C1 500m M mł

32 KOZŁOWSKI Tomasz
( SZOT-PŁACZEK-SCIBILIA-KOZŁOWSKI )
2003-05-17

K1 szt 3000m M

33 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17

K1 1000m M j

34 KUDŁA Michał
( JANCZAK-WITKOWSKI-KUDŁA-NOWACKI )
1991-10-17

C1 szt 3000m M

35 KUDŁA Michał 1991-10-17

C1 1000m M

36 LASAK Paweł 2007-07-24

C1 500m M mł

37 LOBA Wiktoria 2007-05-18

K1 500m K mł

38 LOBA Wiktoria
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK-LOBA-SZUCHNIK )
2007-05-18

K1 szt 3000m K

39 MACHOWIAK Wojciech 2007-01-03

C1 500m M mł

40 MIJAKOWSKI Mikołaj 2007-05-24

K1 500m M mł

41 NOWACKI Dominik 1997-01-01

C1 1000m M

42 NOWACKI Dominik
( JANCZAK-WITKOWSKI-KUDŁA-NOWACKI )
1997-01-01

C1 szt 3000m M

43 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 1000m M jm

44 NOWICKI Jakub
( SOBCZAK-GRZELSKI-NOWICKI-PIECHOCKI )
2004-01-20

C1 szt 3000m M

45 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 1000m M j

46 PIECHOCKI Jakub
( SOBCZAK-GRZELSKI-NOWICKI-PIECHOCKI )
2003-07-08

C1 szt 3000m M

47 PIETROWIAK Mateusz 2006-09-22

C1 500m M mł

48 PŁACZEK Igor 2006-05-15

K1 500m M mł

49 PŁACZEK Igor
( SZOT-PŁACZEK-SCIBILIA-KOZŁOWSKI )
2006-05-15

K1 szt 3000m M

50 RASZEJA Marcel 2007-02-02

K1 500m M mł

51 SCIBILIA Thomas 2006-05-16

K1 500m M mł

52 SCIBILIA Thomas
( SZOT-PŁACZEK-SCIBILIA-KOZŁOWSKI )
2006-05-16

K1 szt 3000m M

53 SEYDLEWICZ Karolina
( FECHNER-GLAESER-SEYDLEWICZ-KINAST )
2004-01-17

C1 szt 3000m K

54 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 500m K jm

55 SOBCZAK Szymon
( SOBCZAK-GRZELSKI-NOWICKI-PIECHOCKI )
2004-07-30

C1 szt 3000m M

56 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 1000m M jm

57 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02

C1 500m K mł

58 SOŁTYŃSKI Bartosz 2004-01-01

C1 1000m M jm

59 SOŁTYŃSKI Bartosz
( KLAK-FILIPCZAK-GNIOT-SOŁTYŃSKI )
2004-12-02

C1 szt 3000m M

60 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22

C1 500m M mł

61 SZOT Szymon
( SZOT-PŁACZEK-SCIBILIA-KOZŁOWSKI )
2006-07-09

K1 szt 3000m M

62 SZOT Szymon 2006-07-09

K1 500m M mł

63 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28

K1 500m K mł

64 SZUCHNIK Natalia
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK-LOBA-SZUCHNIK )
2006-01-28

K1 szt 3000m K

65 SZYMURA Eryk 2005-06-06

K1 1000m M jm

66 TOCHMAN Kacper 2004-08-07

K1 1000m M jm

67 TOCHMAN Kacper
( KONIECZNY-KOPERSKI-KOTEWICZ-TOCHMAN )
2004-08-07

K1 szt 3000m M

68 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21

C1 500m M mł

69 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09

K1 500m K jm

70 WITKOWSKI Łukasz
( JANCZAK-WITKOWSKI-KUDŁA-NOWACKI )
1996-02-25

C1 szt 3000m M

71 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 1000m M

72 ZAWODNY Dawid 2004-08-12

K1 1000m M jm

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 19 ) K-8 M-11
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 1000m M

2 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 500m K j

3 GLABUS Bernadeta 2005-03-30

C1 500m K jm

4 GO¬DZIEWSKA Patrycja 2005-05-18

C1 500m K jm

5 GROMADECKI Dominik 2004-11-09

K1 1000m M jm

6 GROMADECKI Nikodem 2007-03-04

K1 500m M mł

7 HOJAK Martyna 2005-04-09

K1 500m K jm

8 KRAWIEC Marceli 2006-01-04

C1 500m M mł

9 KUBIAK Józef 2006-01-01

K1 500m M mł

10 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 500m K jm

11 KUBICA Krystian 2006-05-08

C1 500m M mł

12 MICHALAK Antoni 2006-01-01

C1 500m M mł

13 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 1000m M jm

14 NAWROT Roksana 2004-01-01

C1 500m K jm

15 NAWROT Wiktoria 2007-01-01

C1 500m K mł

16 SZYMAŃSKA Emilia 2005-10-21

K1 500m K jm

17 WILGA Alex 2007-04-13

C1 500m M mł

18 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 1000m M jm

19 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 1000m M jm

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 8 ) K-1 M-7
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian
( KOCHANEK-BIAŁOŻYT-POLIŃSKI-BARCZEWSKI )
2005-01-18

K1 szt 3000m M

2 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18

K1 1000m M jm

3 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19

K1 1000m M j

4 BIAŁOŻYT Bartosz
( KOCHANEK-BIAŁOŻYT-POLIŃSKI-BARCZEWSKI )
2003-11-19

K1 szt 3000m M

5 KOCHANEK Bartek 2005-11-18

K1 1000m M jm

6 KOCHANEK Maciej
( KOCHANEK-BIAŁOŻYT-POLIŃSKI-BARCZEWSKI )
2002-06-17

K1 szt 3000m M

7 KOCHANEK Maciej 2002-06-17

K1 1000m M j

8 LIS Gilbert 2007-03-04

K1 500m M mł

9 POLIŃSKI Kacper
( KOCHANEK-BIAŁOŻYT-POLIŃSKI-BARCZEWSKI )
2003-07-03

K1 szt 3000m M

10 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 1000m M j

11 SZPILA Sambor 2005-04-16

K1 1000m M jm

12 SZYMAŃSKA Aleksandra 2007-03-13

K1 500m K mł

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GIEROBA Dawid 2006-08-31

K1 500m M mł

2 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 500m K

3 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 1000m M j

4 TAMULEWICZ Kaja 2007-10-10

K1 500m K mł

5 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 1000m M

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 06/SL/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GAWOR Konrad 2005-08-07

K1 1000m M jm

2 KWA¦NIEWICZ Jakub 2005-09-09

K1 1000m M jm

3 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 500m K j

4 MIELNIK Wojciech 2005-07-12

K1 1000m M jm

5 SZCZEPANEK Karol 2006-04-14

K1 500m M mł

6 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28

C1 1000m M j

 
MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 03/LD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DĘBIEC Cezary
( RYBARCZYK-DĘBIEC-KOWALSKI-PIETRZYK )
1971-08-03

K1 szt 3000m M

2 KOWALSKI Mirosław
( RYBARCZYK-DĘBIEC-KOWALSKI-PIETRZYK )
1956-11-17

K1 szt 3000m M

3 PIETRZYK Czesław
( RYBARCZYK-DĘBIEC-KOWALSKI-PIETRZYK )
1953-07-20

K1 szt 3000m M

4 RYBARCZYK Marek 2001-08-31

K1 1000m M

5 RYBARCZYK Marek
( RYBARCZYK-DĘBIEC-KOWALSKI-PIETRZYK )
2001-08-31

K1 szt 3000m M

 
poznanazs.pl
O¦ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 14 ) K-2 M-12
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MISIORNY Emil 2002-06-24

K1 1000m M j

2 POZIEMBA Krystian
( URBAŃSKI-POZIEMBA-SMEKTAŁA-WI¦NIEWSKI )
2000-05-02

K1 szt 3000m M

3 POZIEMBA Krystian 2000-05-02

K1 1000m M

4 PRZYBYLAK Jan 2003-10-22

K1 1000m M j

5 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06

K1 500m K mł

6 SMEKTAŁA Oskar
( URBAŃSKI-POZIEMBA-SMEKTAŁA-WI¦NIEWSKI )
2001-03-15

K1 szt 3000m M

7 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15

K1 1000m M

8 SOBCZAK Jakub 2002-02-20

K1 1000m M j

9 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16

K1 1000m M jm

10 TADLA Stanisław 2006-09-11

K1 500m M mł

11 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 1000m M

12 URBAŃSKI Jan
( URBAŃSKI-POZIEMBA-SMEKTAŁA-WI¦NIEWSKI )
1999-08-22

K1 szt 3000m M

13 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23

K1 1000m M j

14 WI¦NIEWSKI Jan 2004-05-11

K1 1000m M jm

15 WI¦NIEWSKI Jan
( URBAŃSKI-POZIEMBA-SMEKTAŁA-WI¦NIEWSKI )
2004-05-11

K1 szt 3000m M

16 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30

K1 500m K

17 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27

K1 1000m M j

18 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17

K1 1000m M jm

 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 08/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERNIAK Cezary 2006-11-05

K1 500m M mł

2 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06

K1 1000m M jm

3 RZEPCZYŃSKI Nikodem 2006-01-02

K1 500m M mł

 
-
UKS COPAL Trzcianka Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 11/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DUSZYŃSKI Daniel 2007-03-26

K1 500m M mł

2 SUPEŁO Filip 2006-08-31

K1 500m M mł

3 ZAPAŁA Karolina 2007-06-30

K1 500m K mł

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FLORCZAK Paweł 1989-01-02

K1 1000m M

 
uks-zalew-jerzykowo.net16.net/
UKS Zalew Jerzykowo Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 09/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNAREK Antoni 2006-05-01

K1 500m M mł

2 GUMNY Hugo 2006-01-11

K1 500m M mł

3 JĘDROSZKOWIAK Stanisław 2006-06-12

K1 500m M mł

4 KŁOBUS Łucja 2007-06-15

K1 500m K mł

5 ŁABĘDA Maksymilian 2006-09-09

K1 500m M mł

6 MUKA Mateusz 2006-12-12

K1 500m M mł

7 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-06

K1 500m M mł

8 PREISS Amelia 2007-02-16

K1 500m K mł

9 RUREK Ania 2006-10-02

K1 500m K mł

10 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08

K1 500m M mł

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 1000m M jm

2 RADNA Magdalena 2004-04-29

K1 500m K jm

3 ŻOK Zuzanna 2003-08-07

K1 500m K j

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DZIATKOWICZ Sandra 2002-09-27

K1 500m K j

2 DZIATKOWICZ Sandra
( TROKA-DZIATKOWICZ-LASOTA-STOSIK )
2002-09-27

K1 szt 3000m K

3 LASOTA Wiktoria 2003-01-01

K1 500m K j

4 LASOTA Wiktoria
( TROKA-DZIATKOWICZ-LASOTA-STOSIK )
2003-01-01

K1 szt 3000m K

5 STOSIK Julia
( TROKA-DZIATKOWICZ-LASOTA-STOSIK )
2004-06-25

K1 szt 3000m K

6 STOSIK Julia 2004-06-25

K1 500m K jm

7 TROKA Oliwia 2004-02-10

K1 500m K jm

8 TROKA Oliwia
( TROKA-DZIATKOWICZ-LASOTA-STOSIK )
2004-02-10

K1 szt 3000m K

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 IDZIKOWSKI Szymon 2007-03-27

C1 500m M mł

2 ŁˇTKOWSKA Martyna 2006-05-15

K1 500m K mł

3 MARCINKOWSKA Amelia 2007-09-08

C1 500m K mł

4 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 1000m M jm

5 RUŻANOWSKA Maja 2007-03-30

C1 500m K mł

6 WOJTANEK Michał 2005-01-25

K1 1000m M jm

7 ZAJˇCZKOWSKI Jakub 2006-07-15

K1 500m M mł

 
WTW Warszawa Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WOJNAROWICZ Jarosław 2005-10-02

K1 1000m M jm