Internetowe zgłoszenia do imprezy: 2 Puchar Polski - Regaty Eliminacyjne Juniorów i Młodzików
BYDGOSZCZ, 07-09.06.2019
Liczba zgłoszeń: 741 w tym osób ( 453 ) K-168 M-285
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08

K1 1000m M jm

2 DUBNICKI Kacper 2004-02-25

K1 1000m M jm

3 POLKOWSKI Wojciech 2004-08-02

K1 1000m M jm

4 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27

K1 1000m M mł

5 WALULIK Mikołaj 2003-08-13

K1 1000m M jm

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 63 w tym osób ( 43 ) K-20 M-23
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 AMMACHER Bartosz 2001-01-03

K1 200m M j

2 AMMACHER Bartosz 2001-01-03

K1 500m M j

3 AMMACHER Bartosz 2001-01-03

K1 1000m M j

4 BARTCHODZIE Jakub 2003-07-20

K1 1000m M jm

5 BARTOSZAK Nikodem 2005-03-10

K1 1000m M mł

6 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01

K1 1000m M jm

7 BRAUN Amelia 2003-08-07

C1 500m K j

8 BRYWCZYŃSKA Klaudia 2005-07-21

K1 500m K mł

9 BYCHENKOVA Sofia 2002-10-28

K1 200m K j

10 BYCHENKOVA Sofia 2002-10-28

K1 500m K j

11 BYCHENKOVA Sofia 2002-10-28

K1 1000m K j

12 CZERWIŃSKI Jakub 2005-07-12

C1 1000m M mł

13 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05

K1 200m M j

14 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05

K1 500m M j

15 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05

K1 1000m M j

16 DWORZECKI Michał 2002-12-29

C1 500m M j

17 DWORZECKI Michał 2002-12-29

C1 1000m M j

18 DWORZECKI Michał 2002-12-29

C1 200m M j

19 GASZAK Jakub 2005-06-03

K1 1000m M mł

20 GODLEWSKA Emilia 2005-04-16

K1 500m K mł

21 GRZELLA Nikola 2003-12-24

K1 500m K jm

22 JANOWICZ Dawid 2003-03-15

K1 1000m M j

23 KITWESKI Juliusz 2003-07-24

C1 1000m M jm

24 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02

C1 500m K jm

25 KORPALSKA Zofia 2005-02-23

K1 500m K mł

26 KOWALSKA Julia 2003-06-23

K1 500m K jm

27 KOWALSKI Kacper 2004-01-23

K1 1000m M jm

28 KUŚ Amelia 2005-08-04

K1 500m K mł

29 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01

K1 500m K j

30 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01

K1 1000m K j

31 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01

K1 200m K j

32 ŁUKARSKI Jędrzej 2003-02-12

K1 1000m M jm

33 MACEWICZ Dominik 2002-08-05

C1 1000m M j

34 MACEWICZ Dominik 2002-08-05

C1 200m M j

35 MACEWICZ Dominik 2002-08-05

C1 500m M j

36 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17

C1 500m K j

37 MICHAŁOWSKA Klaudia 2002-04-19

C1 200m K j

38 MICHAŁOWSKA Klaudia 2002-04-19

C1 500m K j

39 MICHAŁOWSKA Klaudia 2002-04-19

C1 1000m K j

40 NETKA Martyna 2005-06-02

K1 500m K mł

41 NOWACZYK Hubert 2001-08-01

K1 1000m M j

42 NOWACZYK Hubert 2001-08-01

K1 200m M j

43 NOWACZYK Hubert 2001-08-01

K1 500m M j

44 NOWICKA Alicja 2003-11-26

K1 500m K jm

45 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23

K1 200m M j

46 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23

K1 500m M j

47 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23

K1 1000m M j

48 REBELSKI Jakub 2003-07-08

K1 1000m M jm

49 ROZMARYNOWSKI Marcel 2004-06-25

K1 1000m M jm

50 SADOWSKI Damian 2003-10-31

C1 1000m M jm

51 SAJA Filip 2004-04-26

K1 1000m M jm

52 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31

K1 1000m M mł

53 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02

K1 500m K jm

54 ŚCIESIŃSKI Mateusz 2003-06-10

K1 1000m M jm

55 TOMASZEWSKI Kacper 2003-01-20

K1 1000m M jm

56 TRZCIŃSKA Klaudia 2002-06-14

C1 1000m K j

57 TRZCIŃSKA Klaudia 2002-06-14

C1 200m K j

58 TRZCIŃSKA Klaudia 2002-06-14

C1 500m K j

59 WIŚNIEWSKA Emilia 2003-05-19

K1 500m K jm

60 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29

K1 500m K jm

61 ZIMNY Dominik 2003-09-22

K1 1000m M jm

62 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10

K1 500m K jm

63 ŹYGOWSKA Jaśmina 2003-05-27

K1 500m K jm

 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BAJDA Jagoda 2004-07-02

K1 500m K jm

2 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01

K1 500m K jm

3 JAROCKA Julia 2004-06-27

K1 500m K jm

4 OPAŁKA Urszula 2004-10-30

K1 500m K jm

5 PIĄTEK Jakub 2001-04-06

K1 200m M j

6 PIĄTEK Jakub 2001-04-06

K1 500m M j

7 PIĄTEK Jakub 2001-04-06

K1 1000m M j

8 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 500m K jm

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEMKO Dawid 2003-04-08

C1 1000m M jm

2 HOŁDAK Krystian 2002-04-22

C1 200m M j

3 HOŁDAK Krystian 2002-04-22

C1 500m M j

4 HOŁDAK Krystian 2002-04-22

C1 1000m M j

5 MICHALAK Gracjan 2003-09-13

C1 1000m M j

6 SAJDAK Damian 2004-07-06

C1 1000m M jm

7 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14

C1 1000m M mł

8 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09

C1 200m M j

9 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09

C1 500m M j

10 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09

C1 1000m M j

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 1000m M mł

2 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 1000m M jm

3 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04

K1 200m M j

4 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04

K1 500m M j

5 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04

K1 1000m M j

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMUS Kacper 2003-01-06

K1 1000m M jm

2 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22

K1 500m K jm

3 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 200m K j

4 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 500m K j

5 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 1000m K j

6 KURPAN Joanna 2004-12-14

K1 500m K jm

7 KURPAN Natalia 2003-05-28

K1 500m K j

8 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 1000m M j

9 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 200m M j

10 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 500m M j

11 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 200m M j

12 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 500m M j

13 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 1000m M j

14 TYRAŁA Kacper 2003-02-24

K1 1000m M jm

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 26 w tym osób ( 14 ) K-6 M-8
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRACIK Magdalena 2004-11-03

K1 500m K jm

2 BURKO Tomasz 2004-03-23

K1 1000m M jm

3 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17

K1 200m M j

4 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17

K1 500m M j

5 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17

K1 1000m M j

6 GAŁĘZKA Olga 2004-05-24

K1 500m K jm

7 GIERŁOWSKA Donata 2003-09-01

K1 500m K jm

8 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25

K1 200m K j

9 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25

K1 500m K j

10 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25

K1 1000m K j

11 PAWŁOWSKI Konrad 2004-04-03

C1 1000m M jm

12 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 1000m M j

13 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 200m M j

14 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 500m M j

15 POTOCKI Maciej 2004-11-19

C1 1000m M jm

16 ROJEK Roksana 2004-07-29

K1 500m K jm

17 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 200m M j

18 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 500m M j

19 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 1000m M j

20 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02

K1 500m K jm

21 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz 2001-05-25

K1 200m M j

22 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz 2001-05-25

K1 500m M j

23 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz 2001-05-25

K1 1000m M j

24 SZYSZKO Kamil 2001-03-01

K1 500m M j

25 SZYSZKO Kamil 2001-03-01

K1 1000m M j

26 SZYSZKO Kamil 2001-03-01

K1 200m M j

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 69 w tym osób ( 33 ) K-7 M-26
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BĄCZYK Hubert 2004-10-09

K1 1000m M jm

2 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 200m M j

3 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 500m M j

4 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 1000m M j

5 CEBULSKI Kacper 2003-10-17

K1 1000m M jm

6 CEBULSKI Patryk 2003-10-17

K1 1000m M jm

7 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16

C1 1000m M jm

8 GARSTKIEWICZ Maksymilian 2001-07-24

K1 200m M j

9 GARSTKIEWICZ Maksymilian 2001-07-24

K1 500m M j

10 GARSTKIEWICZ Maksymilian 2001-07-24

K1 1000m M j

11 GILLA Denis 2003-03-05

C1 1000m M jm

12 GILLA Emanuel 2003-03-05

C1 1000m M jm

13 HAŁAS Bartosz 2002-05-15

K1 200m M j

14 HAŁAS Bartosz 2002-05-15

K1 500m M j

15 HAŁAS Bartosz 2002-05-15

K1 1000m M j

16 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15

K1 1000m K j

17 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15

K1 200m K j

18 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15

K1 500m K j

19 JÓŹWIAK Mateusz 2003-01-21

C1 1000m M jm

20 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13

K1 500m K j

21 KOZIO Dawid 2002-10-10

C1 200m M j

22 KOZIO Dawid 2002-10-10

C1 500m M j

23 KOZIO Dawid 2002-10-10

C1 1000m M j

24 KUBIS Oliwia 2004-05-07

K1 500m K jm

25 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 1000m M jm

26 KUKUŁA Alan 2003-10-28

C1 1000m M jm

27 KUKUŁA Kamil 2001-08-05

C1 1000m M j

28 KUKUŁA Kamil 2001-08-05

C1 200m M j

29 KUKUŁA Kamil 2001-08-05

C1 500m M j

30 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 200m M j

31 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 500m M j

32 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 1000m M j

33 MALIŃSKI Filip 2002-01-13

K1 1000m M j

34 MALIŃSKI Filip 2002-01-13

K1 200m M j

35 MALIŃSKI Filip 2002-01-13

K1 500m M j

36 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 200m M j

37 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 500m M j

38 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 1000m M j

39 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 200m K j

40 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 500m K j

41 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 1000m K j

42 MIŚNIK Michał 2003-01-04

C1 1000m M jm

43 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 500m K j

44 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 1000m K j

45 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 200m K j

46 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17

K1 1000m M jm

47 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 200m M j

48 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 500m M j

49 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 1000m M j

50 SZACHNIUK Jerzy 2003-01-28

K1 1000m M jm

51 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27

C1 200m M j

52 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27

C1 500m M j

53 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27

C1 1000m M j

54 WALCZAK Dawid 2003-04-30

K1 1000m M jm

55 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 500m K j

56 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 1000m K j

57 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 200m K j

58 WĄSOWICZ Kornel 2002-03-17

K1 200m M j

59 WĄSOWICZ Kornel 2002-03-17

K1 500m M j

60 WĄSOWICZ Kornel 2002-03-17

K1 1000m M j

61 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 200m K j

62 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 500m K j

63 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 1000m K j

64 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 200m M j

65 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 500m M j

66 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 1000m M j

67 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08

C1 200m M j

68 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08

C1 500m M j

69 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08

C1 1000m M j

 
KS Baza Mrągowo Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 04/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29

K1 500m K jm

2 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-06-24

K1 1000m M jm

 
energetyk.club
KS Energetyk Gryfino Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 7 ) K-0 M-7
NrLicencji: 02/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORCZYŃSKI Igor 2004-03-11

K1 1000m M jm

2 KOŚCIKIEWICZ Oskar 2004-08-07

K1 1000m M jm

3 KUBIAK Albert 2004-07-07

K1 1000m M jm

4 MACIEJEWSKI Dominik 2005-11-03

K1 1000m M mł

5 SZUBERT Michał 2004-11-18

K1 1000m M jm

6 WELZANDT Sylwester 2004-11-20

K1 1000m M jm

7 WOJCIECHOWSKI Artur 2004-05-31

K1 1000m M jm

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 24 w tym osób ( 16 ) K-9 M-7
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25

K1 500m K jm

2 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 500m K jm

3 DRATWA Aleksandra 2004-10-25

K1 500m K jm

4 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 500m K jm

5 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 1000m M jm

6 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 1000m M jm

7 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 500m K jm

8 KUŚTA Maja 2004-03-15

K1 500m K jm

9 LEBIODA Patrycja 2001-10-14

K1 200m K j

10 LEBIODA Patrycja 2001-10-14

K1 500m K j

11 LEBIODA Patrycja 2001-10-14

K1 1000m K j

12 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25

K1 1000m M jm

13 RURARZ Dawid 2003-04-22

K1 1000m M jm

14 SIATKA Maciej 2004-06-03

K1 1000m M jm

15 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 500m K mł

16 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11

K1 500m K j

17 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11

K1 1000m K j

18 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11

K1 200m K j

19 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28

K1 200m M j

20 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28

K1 500m M j

21 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28

K1 1000m M j

22 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28

K1 200m M j

23 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28

K1 500m M j

24 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28

K1 1000m M j

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 22 w tym osób ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06

K1 200m K j

2 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06

K1 500m K j

3 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06

K1 1000m K j

4 BORUTA Agata 2002-03-11

K1 200m K j

5 BORUTA Agata 2002-03-11

K1 500m K j

6 BORUTA Agata 2002-03-11

K1 1000m K j

7 FILAK Michał 2003-04-22

K1 1000m M jm

8 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12

K1 1000m M jm

9 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 1000m M jm

10 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28

K1 500m K mł

11 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18

K1 200m M j

12 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18

K1 500m M j

13 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18

K1 1000m M j

14 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 200m M j

15 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 500m M j

16 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 1000m M j

17 WITCZAK Sebastian 2001-07-25

K1 500m M j

18 WITCZAK Sebastian 2001-07-25

K1 1000m M j

19 WITCZAK Sebastian 2001-07-25

K1 200m M j

20 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 200m M j

21 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 500m M j

22 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 1000m M j

 
nadwislan.com
KS Nadwiślan Kraków Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 07/MA/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DATOŃ Aleksy 2003-09-01

C1 1000m M jm

2 JAGOCKI Mateusz 2002-08-27

K1 200m M j

3 JAGOCKI Mateusz 2002-08-27

K1 500m M j

4 JAGOCKI Mateusz 2002-08-27

K1 1000m M j

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 49 w tym osób ( 31 ) K-6 M-25
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHEŁMOWSKI Radosław 2003-09-24

K1 1000m M jm

2 DZIUBA Maciej 2001-01-07

K1 200m M j

3 DZIUBA Maciej 2001-01-07

K1 500m M j

4 DZIUBA Maciej 2001-01-07

K1 1000m M j

5 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 500m K j

6 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 500m K jm

7 HOFFMANN Joanna 2004-11-07

K1 500m K jm

8 IMIELIŃSKI Kacper 2001-03-06

K1 200m M j

9 IMIELIŃSKI Kacper 2001-03-06

K1 500m M j

10 IMIELIŃSKI Kacper 2001-03-06

K1 1000m M j

11 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 1000m M jm

12 KARASIEWICZ Dawid 2001-02-21

K1 200m M j

13 KARASIEWICZ Dawid 2001-02-21

K1 500m M j

14 KARASIEWICZ Dawid 2001-02-21

K1 1000m M j

15 KLAK Kacper 2004-02-15

C1 1000m M jm

16 KOCH Maria 2003-12-16

K1 500m K jm

17 KOCHANEK Maciej 2002-06-17

K1 500m M j

18 KOCHANEK Maciej 2002-06-17

K1 1000m M j

19 KOCHANEK Maciej 2002-06-17

K1 200m M j

20 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-02-12

K1 500m K jm

21 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 1000m M mł

22 KOPERSKI Jakub 2001-07-10

K1 200m M j

23 KOPERSKI Jakub 2001-07-10

K1 500m M j

24 KOPERSKI Jakub 2001-07-10

K1 1000m M j

25 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08

K1 1000m M jm

26 KOTEWICZ Filip 2001-04-26

K1 200m M j

27 KOTEWICZ Filip 2001-04-26

K1 500m M j

28 KOTEWICZ Filip 2001-04-26

K1 1000m M j

29 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17

K1 1000m M jm

30 KUDŁA Jan 2004-06-19

C1 1000m M jm

31 KULESZA Kacper 2001-04-12

K1 200m M j

32 KULESZA Kacper 2001-04-12

K1 500m M j

33 KULESZA Kacper 2001-04-12

K1 1000m M j

34 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 1000m M jm

35 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 1000m M jm

36 PIETRZAK Antoni 2002-06-05

K1 500m M j

37 PIETRZAK Antoni 2002-06-05

K1 200m M j

38 PIETRZAK Antoni 2002-06-05

K1 1000m M j

39 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 1000m M jm

40 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08

K1 1000m M jm

41 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 500m K jm

42 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 1000m M jm

43 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 200m M j

44 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 500m M j

45 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 1000m M j

46 TOCHMAN Kacper 2004-08-07

K1 1000m M jm

47 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 1000m M jm

48 WANOT Aleksander 2004-09-28

K1 1000m M jm

49 ZAWODNY Dawid 2004-08-12

K1 1000m M jm

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10

K1 500m K j

2 SIWIŃSKI Mikołaj 2004-02-14

K1 1000m M jm

3 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 200m K j

4 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 500m K j

5 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 1000m K j

6 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 200m M j

7 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 500m M j

8 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 1000m M j

9 WOJDA Kinga 2002-07-20

K1 200m K j

10 WOJDA Kinga 2002-07-20

K1 500m K j

11 WOJDA Kinga 2002-07-20

K1 1000m K j

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07

K1 1000m M mł

2 MAZURKIEWICZ Maciej 2002-03-19

K1 200m M j

3 MAZURKIEWICZ Maciej 2002-03-19

K1 500m M j

4 MAZURKIEWICZ Maciej 2002-03-19

K1 1000m M j

5 PIETRZAK Kamil 2003-07-01

K1 1000m M jm

6 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 1000m M jm

7 SEIFERT Milena 2004-12-24

K1 500m K jm

 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 06/PM/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-15

K1 1000m M jm

2 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20

K1 1000m M jm

3 RUNEWICZ Jakub 2005-02-22

K1 1000m M mł

4 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 1000m M jm

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CIEŚLEWICZ Emilia 2003-07-13

K1 500m K jm

2 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 500m K jm

3 GROMADECKI Dominik 2004-11-09

C1 1000m M jm

4 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 500m K jm

5 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 1000m M jm

6 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 500m K mł

7 TUTAJ Marta 2002-05-08

C1 200m K j

8 TUTAJ Marta 2002-05-08

C1 500m K j

9 TUTAJ Marta 2002-05-08

C1 1000m K j

10 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 1000m M jm

11 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 1000m M mł

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 17 w tym osób ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CYBULSKA Aleksandra 2004-02-23

K1 500m K jm

2 JANOWICZ Julia 2001-08-18

C1 200m K j

3 JANOWICZ Julia 2001-08-18

C1 500m K j

4 JANOWICZ Julia 2001-08-18

C1 1000m K j

5 KRAWCZAK Michalina 2003-07-07

K1 500m K jm

6 KUCZYŃSKI Kacper 2005-05-15

C1 1000m M mł

7 KULIK Kosma 2004-04-24

C1 1000m M jm

8 POLAŃSKA Zuzanna 2002-02-09

K1 500m K j

9 POLAŃSKA Zuzanna 2002-02-09

K1 1000m K j

10 POLAŃSKA Zuzanna 2002-02-09

K1 200m K j

11 SIERADZAN Kacper 2004-03-21

C1 1000m M jm

12 ZAWADZKA Julia 2001-03-13

C1 1000m K j

13 ZAWADZKA Julia 2001-03-13

C1 500m K j

14 ZAWADZKA Julia 2001-03-13

C1 200m K j

15 ZDOBYCH Natalia 2002-04-12

K1 500m K j

16 ZDOBYCH Natalia 2002-04-12

K1 200m K j

17 ZDOBYCH Natalia 2002-04-12

K1 1000m K j

 
KS Yacht-Club Kraków Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 10/MA/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 STELMACH Justyna 2004-03-31

K1 500m K jm

2 STELMACH Patryk 2001-02-07

K1 500m M j

3 STELMACH Patryk 2001-02-07

K1 1000m M j

 
kayaksportclub.pl
KSC Olsztyn Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 03/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAKOWIECKI Patryk 2001-06-21

K1 200m M j

brak zgody
2 BRAKOWIECKI Patryk 2001-06-21

K1 500m M j

brak zgody
3 BRAKOWIECKI Patryk 2001-06-21

K1 1000m M j

brak zgody
4 HORBA Jakub 2001-07-06

K1 200m M j

brak zgody
5 HORBA Jakub 2001-07-06

K1 500m M j

brak zgody
6 HORBA Jakub 2001-07-06

K1 1000m M j

brak zgody
7 KUSTRA Kamil 2003-06-25

K1 1000m M jm

brak zgody
8 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22

K1 500m K j

brak zgody
9 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22

K1 1000m K j

brak zgody
10 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22

K1 200m K j

brak zgody
11 WERNER Adam 2001-08-13

K1 200m M j

brak zgody
12 WERNER Adam 2001-08-13

K1 500m M j

brak zgody
13 WERNER Adam 2001-08-13

K1 1000m M j

brak zgody
 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 27 w tym osób ( 19 ) K-9 M-10
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GABRYŚ Oliwia 2005-02-27

K1 500m K mł

2 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 200m K j

3 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 500m K j

4 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 1000m K j

5 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18

C1 1000m M jm

6 HAPKIE Jakub 2004-01-23

C1 1000m M jm

7 HUMIŃSKI Filip 2003-12-02

C1 1000m M jm

8 JAROCKI Kacper 2004-02-08

C1 1000m M jm

9 KORT Zuzanna 2003-06-28

K1 500m K jm

10 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21

K1 500m K jm

11 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 1000m M jm

12 MAJEWSKI Kamil 2001-01-01

K1 200m M j

13 MAJEWSKI Kamil 2001-01-01

K1 500m M j

14 MAJEWSKI Kamil 2001-01-01

K1 1000m M j

15 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13

K1 500m K jm

16 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09

K1 1000m M jm

17 WEJSZEWSKA Oliwia 2005-05-31

K1 500m K mł

18 WERNER Wiktoria 2002-10-25

K1 200m K j

19 WERNER Wiktoria 2002-10-25

K1 500m K j

20 WERNER Wiktoria 2002-10-25

K1 1000m K j

21 WIERZCHOWSKI Miłosz 2004-12-27

C1 1000m M jm

22 WIŚNIEWSKA Martina 2004-01-17

K1 500m K jm

23 WIŚNIEWSKA Nikola 2004-10-03

K1 500m K jm

24 ZDROJEWSKI Tomasz 2002-11-03

K1 200m M j

25 ZDROJEWSKI Tomasz 2002-11-03

K1 500m M j

26 ZDROJEWSKI Tomasz 2002-11-03

K1 1000m M j

27 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14

C1 1000m M jm

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18

K1 1000m M mł

2 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19

K1 1000m M jm

3 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 1000m M jm

4 SZPILA Sambor 2005-04-16

K1 1000m M mł

 
KU AZS Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 17 w tym osób ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRZYŻEWICZ Roman 2003-10-12

K1 1000m M jm

brak zgody
2 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07

K1 200m K j

brak zgody
3 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07

K1 500m K j

brak zgody
4 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07

K1 1000m K j

brak zgody
5 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20

C1 200m K j

brak zgody
6 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20

C1 500m K j

brak zgody
7 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20

C1 1000m K j

brak zgody
8 ROSŁANIEC Cezary 2004-02-10

K1 1000m M jm

brak zgody
9 SŁOMIAN Daniel 2001-01-01

K1 1000m M j

brak zgody
10 SŁOMIAN Daniel 2001-01-01

K1 200m M j

brak zgody
11 SŁOMIAN Daniel 2001-01-01

K1 500m M j

brak zgody
12 SZKUDLAREK Mateusz 2001-01-01

K1 200m M j

brak zgody
13 SZKUDLAREK Mateusz 2001-01-01

K1 500m M j

brak zgody
14 SZKUDLAREK Mateusz 2001-01-01

K1 1000m M j

brak zgody
15 TOMASIK Natalia 2002-05-20

C1 200m K j

brak zgody
16 TOMASIK Natalia 2002-05-20

C1 500m K j

brak zgody
17 TOMASIK Natalia 2002-05-20

C1 1000m K j

brak zgody
 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOPYL Heorhi 2005-01-01

K1 1000m M mł

2 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 200m K j

3 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 500m K j

4 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 1000m K j

5 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 1000m M jm

 
mkkłączany.pl
MKK Łączany Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 04/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FRYC Szymon 2004-03-04

K1 1000m M jm

2 KUBAS Michał 2004-06-28

K1 1000m M jm

3 WIECHEĆ Dariusz 2004-10-22

K1 1000m M jm

4 ZASĘPA Michał 2004-02-16

K1 1000m M jm

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BĄK Kacper 2004-02-12

K1 1000m M jm

2 CZECH Julia 2004-06-17

K1 500m K jm

3 DREWNIAK Igor 2003-10-02

K1 1000m M jm

4 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19

K1 500m K jm

5 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 1000m M jm

6 KLUKA Oliwier 2004-11-04

K1 1000m M jm

7 PASZEK Jan 2003-05-25

K1 1000m M jm

8 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 500m M j

9 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 1000m M j

10 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 200m M j

 
MKS MOS Wrocław Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/DS/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEBENEK Klaudia 2002-11-13

K1 200m K j

2 BEBENEK Klaudia 2002-11-13

K1 500m K j

3 BEBENEK Klaudia 2002-11-13

K1 1000m K j

4 BEBENEK Oliwia 2002-11-13

K1 200m K j

5 BEBENEK Oliwia 2002-11-13

K1 500m K j

6 BEBENEK Oliwia 2002-11-13

K1 1000m K j

 
MKS Nogat Malbork Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 200m M j

2 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 500m M j

3 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 1000m M j

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDRASZ Jan 2004-05-27

K1 1000m M jm

2 BLICHARZ Zofia 2004-06-22

K1 500m K jm

3 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29

K1 500m K jm

4 NIZIAŁEK Marcin 2005-01-04

K1 1000m M mł

5 PYTLAK Tomasz 2004-03-10

K1 1000m M jm

6 WYTRĄŻEK Zuzanna 2002-12-10

K1 500m K j

7 WYTRĄŻEK Zuzanna 2002-12-10

K1 1000m K j

8 WYTRĄŻEK Zuzanna 2002-12-10

K1 200m K j

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 20 w tym osób ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14

C1 200m M j

2 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14

C1 500m M j

3 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14

C1 1000m M j

4 GOZDEK Martyna 2005-05-31

C1 500m K mł

5 GOZDEK Wiktoria 2002-02-21

C1 200m K j

6 GOZDEK Wiktoria 2002-02-21

C1 500m K j

7 GOZDEK Wiktoria 2002-02-21

C1 1000m K j

8 KUCIEL Michał 2001-02-21

C1 1000m M j

9 KUCIEL Michał 2001-02-21

C1 200m M j

10 KUCIEL Michał 2001-02-21

C1 500m M j

11 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 200m K j

12 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 500m K j

13 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 1000m K j

14 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 500m K jm

15 PANDEL Kamil 2002-04-12

C1 200m M j

16 PANDEL Kamil 2002-04-12

C1 500m M j

17 PANDEL Kamil 2002-04-12

C1 1000m M j

18 TOPA Anna 2003-10-24

C1 500m K j

19 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 1000m M jm

20 WOŹNIAK Daria 2004-01-30

C1 500m K jm

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 06/SL/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GAWOR Konrad 2005-08-07

K1 1000m M mł

2 KWAŚNIEWICZ Jakub 2005-09-09

K1 1000m M mł

3 MARUCHA Julia 2001-04-16

C1 200m K j

4 MARUCHA Julia 2001-04-16

C1 500m K j

5 MARUCHA Julia 2001-04-16

C1 1000m K j

6 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 200m K j

7 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 500m K j

8 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 1000m K j

9 MIELNIK Wojciech 2005-07-12

K1 1000m M mł

10 MIERNIK Sara 2001-04-14

C1 200m K j

11 MIERNIK Sara 2001-04-14

C1 500m K j

12 MIERNIK Sara 2001-04-14

C1 1000m K j

13 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28

C1 1000m M jm

 
lucek24@op.pl
MOSW Choszczno Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/ZP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 TROJANEK Jakub 2003-01-09

K1 1000m M jm

 
www.mrks.pl
MRKS Gdańsk Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 01/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOKUN Emilia 2002-04-03

C1 200m K j

2 BOKUN Emilia 2002-04-03

C1 500m K j

3 CHODUBSKI Olgierd 2005-03-16

K1 1000m M mł

4 KONOPNICKI Michał 2004-07-14

K1 1000m M jm

5 NAKONIECZNY Kajetan 2003-11-25

C1 1000m M jm

6 SAROL Bartosz 2005-09-02

K1 1000m M mł

7 SIEMIENIUK Natalia 2001-11-17

C1 200m K j

8 SIEMIENIUK Natalia 2001-11-17

C1 500m K j

9 SIEMIENIUK Natalia 2001-11-17

C1 1000m K j

10 SORENSEN Anton 2005-01-29

K1 1000m M mł

11 STANISZEWSKI Maksymilian 2002-03-03

K1 200m M j

12 STANISZEWSKI Maksymilian 2002-03-03

K1 500m M j

13 STANISZEWSKI Maksymilian 2002-03-03

K1 1000m M j

14 TARASIUK Anna 2004-06-04

K1 500m K jm

 
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 05/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRUSZEWSKA Malwina 2003-12-12

K1 500m K jm

2 KRUSZEWSKA Milena 2002-10-14

C1 200m K j

3 KRUSZEWSKA Milena 2002-10-14

C1 500m K j

4 KRUSZEWSKA Milena 2002-10-14

C1 1000m K j

5 PETRYKOWSKI Szymon 2005-10-06

K1 1000m M mł

6 PIÓRKO Sebastian 2003-12-09

K1 1000m M jm

 
aakaminski@interia.pl
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 06/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMIUK Szymon 2004-09-17

C1 1000m M jm

2 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14

C1 200m M j

3 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14

C1 500m M j

4 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14

C1 1000m M j

5 DRZEWICKA Alicja 2004-03-05

C1 500m K jm

6 KASPROWICZ Milan 2004-12-24

C1 1000m M jm

7 KUDYBA Kamila 2005-02-02

C1 500m K mł

8 SZAJDEK Michał 2003-02-18

C1 1000m M jm

9 WIŚNIEWSKI Paweł 2003-11-02

C1 1000m M jm

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 25 w tym osób ( 13 ) K-2 M-11
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FECEK Jan 2002-02-19

K1 200m M j

2 FECEK Jan 2002-02-19

K1 500m M j

3 FECEK Jan 2002-02-19

K1 1000m M j

4 KASPEREK Daria 2005-03-22

K1 500m K mł

5 ŁUCZAK Piotr 2004-01-30

K1 1000m M jm

6 MISIORNY Emil 2002-06-24

K1 200m M j

7 MISIORNY Emil 2002-06-24

K1 500m M j

8 MISIORNY Emil 2002-06-24

K1 1000m M j

9 PERŻYŁO Julia 2003-07-02

K1 500m K jm

10 PRZYBYLAK Jan 2003-10-22

K1 1000m M jm

11 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15

K1 1000m M j

12 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15

K1 200m M j

13 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15

K1 500m M j

14 SOBCZAK Jakub 2002-02-20

K1 200m M j

15 SOBCZAK Jakub 2002-02-20

K1 500m M j

16 SOBCZAK Jakub 2002-02-20

K1 1000m M j

17 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16

K1 1000m M jm

18 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23

K1 200m M j

19 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23

K1 500m M j

20 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23

K1 1000m M j

21 WIŚNIEWSKI Jan 2004-05-11

K1 1000m M jm

22 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27

K1 500m M j

23 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27

K1 1000m M j

24 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27

K1 200m M j

25 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17

K1 1000m M jm

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 03/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 1000m K j

2 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 200m K j

3 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 500m K j

4 KOROL Sebastian 2003-05-07

C1 1000m M jm

5 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 200m K j

6 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 500m K j

7 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 1000m K j

8 LACH Kaja 2003-08-14

C1 500m K jm

9 TARASIUK Julia 2005-11-17

C1 500m K mł

 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 08/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20

K1 1000m M jm

2 KINDLER Oleg 2001-06-27

K1 200m M j

3 KINDLER Oleg 2001-06-27

K1 500m M j

4 KINDLER Oleg 2001-06-27

K1 1000m M j

5 MARCINIAK Mateusz 2003-06-06

K1 1000m M jm

6 PISZORA Tomasz 2003-07-29

K1 1000m M jm

7 WIŚNIEWSKI Leon 2003-03-16

K1 1000m M jm

 
-
UKS COPAL Trzcianka Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 11/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BANASIAK Michalina 2004-10-25

K1 500m K jm

2 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27

K1 1000m M jm

3 MARCINIAK Hubert 2003-10-04

K1 1000m M jm

4 MOROZ Adam 2004-03-05

K1 1000m M jm

5 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21

K1 200m M j

6 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21

K1 500m M j

7 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21

K1 1000m M j

8 WIŚNIEWSKI Filip 2004-03-26

K1 1000m M jm

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 11 ) K-7 M-4
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DANILCZUK Maciek 2004-07-07

C1 1000m M jm

2 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26

K1 500m K jm

3 DĄBROWSKA Wiktoria 2003-07-10

C1 500m K jm

4 KAROLCZUK Karolina 2001-03-01

K1 200m K j

5 KAROLCZUK Karolina 2001-03-01

K1 500m K j

6 KORZONEK Rafał 2005-10-19

C1 1000m M mł

7 PIEKARSKA Julia 2003-03-23

K1 500m K jm

8 SKORUPA Faustyna 2001-02-15

K1 200m K j

9 SKORUPA Faustyna 2001-02-15

K1 500m K j

10 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06

K1 500m K jm

11 ŚWISTAK Hubert 2002-11-07

C1 200m M j

12 ŚWISTAK Hubert 2002-11-07

C1 500m M j

13 TOMASZUK Łukasz 2002-05-17

C1 200m M j

14 TOMASZUK Łukasz 2002-05-17

C1 1000m M j

15 ZIMNOCH Dominika 2006-04-25

K1 500m K mł

 
UKS Dwójka Kórnik Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 12/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LEWINSKI Bartosz 2003-01-01

K1 1000m M jm

2 MAZANKA Wiktor 2004-09-24

K1 1000m M jm

3 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28

K1 1000m M jm

4 STELMASZYK Szymon 2004-01-23

K1 1000m M jm

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GROCHOWSKA Michalina 2003-10-06

K1 500m K jm

2 JASKÓLSKA Martyna 2005-04-12

K1 500m K mł

3 KASPRZAK Nikodem 2003-04-01

K1 1000m M jm

4 KOZŁOWSKA Magdalena 2005-07-01

K1 500m K mł

5 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19

K1 200m M j

6 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19

K1 500m M j

7 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19

K1 1000m M j

8 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14

K1 500m K j

9 ULATOWSKI Szymon 2005-05-09

K1 1000m M mł

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 08/PM/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BILYI Maksym 2004-05-09

K1 1000m M jm

2 KONDEJ Aleksandra 2004-12-01

K1 500m K jm

3 KRĘŻEL Oliwia 2004-11-13

K1 500m K jm

4 LIS Zuzanna 2004-09-14

K1 500m K jm

5 OSTROWSKI Wojciech 2001-06-21

K1 200m M j

6 OSTROWSKI Wojciech 2001-06-21

K1 500m M j

7 OSTROWSKI Wojciech 2001-06-21

K1 1000m M j

8 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16

C1 500m K jm

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASIOK Emilia 2005-02-10

K1 500m K mł

2 CHMIELA Michał 2004-02-28

K1 1000m M jm

3 FIGLUS Julia 2004-12-14

C1 500m K jm

4 GOSŁAWSKI Dominik 2005-05-09

K1 1000m M mł

5 HEWIG Dominika 2005-04-11

K1 500m K mł

6 KWAŚNY Kinga 2005-02-08

K1 500m K mł

7 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 1000m K j

8 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 200m K j

9 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 500m K j

10 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 200m K j

11 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 500m K j

12 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 1000m K j

13 WAJDA Kamil 2001-07-26

K1 200m M j

14 WAJDA Kamil 2001-07-26

K1 500m M j

15 WAJDA Kamil 2001-07-26

K1 1000m M j

 
UKS Sokolik przy ZS Czernin Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 02/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GIERGIELEWICZ Filip 2005-11-15

K1 1000m M mł

2 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27

K1 1000m M mł

3 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05

K1 500m K jm

4 NASTAŁY Mateusz 2005-09-02

K1 1000m M mł

 
UKS Świerklaniec Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 08/SL/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROŃ Marta 2005-06-13

C1 500m K mł

2 DOLEGA Laura 2004-06-07

K1 500m K jm

3 KICZKA Wiktoria 2004-01-01

K1 500m K jm

4 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 200m M j

5 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 500m M j

6 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 1000m M j

7 NOWAK Jakub 2003-02-14

K1 1000m M jm

8 WITEK Weronika 2003-08-01

K1 500m K jm

 
UKS Victoria Wałcz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 04/ZP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEIM Julia 2004-05-04

K1 500m K jm

2 ROMEK Marta 2005-12-22

K1 500m K mł

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 22 w tym osób ( 12 ) K-7 M-5
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11

K1 1000m M jm

2 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 1000m M jm

3 KOKOCIŃSKI Przemysław 2004-05-30

K1 1000m M jm

4 LISKOWIAK Damian 2001-07-17

K1 200m M j

5 LISKOWIAK Damian 2001-07-17

K1 500m M j

6 LISKOWIAK Damian 2001-07-17

K1 1000m M j

7 PIECHOCKA Julia 2004-04-12

K1 500m K jm

8 RADNA Magdalena 2004-04-29

K1 500m K jm

9 SITA Nikola 2002-11-29

K1 200m K j

10 SITA Nikola 2002-11-29

K1 500m K j

11 SITA Nikola 2002-11-29

K1 1000m K j

12 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01

K1 500m K jm

13 TOMIAK Laura 2001-04-20

K1 200m K j

14 TOMIAK Laura 2001-04-20

K1 500m K j

15 TOMIAK Laura 2001-04-20

K1 1000m K j

16 UTRATA Dominik 2002-04-17

K1 500m M j

17 UTRATA Dominik 2002-04-17

K1 1000m M j

18 UTRATA Dominik 2002-04-17

K1 200m M j

19 WYRWIŃSKA Maria 2001-08-11

K1 200m K j

20 WYRWIŃSKA Maria 2001-08-11

K1 500m K j

21 WYRWIŃSKA Maria 2001-08-11

K1 1000m K j

22 ŻOK Zuzanna 2003-08-07

K1 500m K jm

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 36 w tym osób ( 20 ) K-9 M-11
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DRZEWIECKI Mateusz 2004-08-02

C1 1000m M jm

2 DZIATKOWICZ Sandra 2002-09-27

K1 200m K j

3 DZIATKOWICZ Sandra 2002-09-27

K1 500m K j

4 DZIATKOWICZ Sandra 2002-09-27

K1 1000m K j

5 FORC Jakub 2004-11-24

C1 1000m M jm

6 GRĄDZKI Mateusz 2001-11-21

K1 500m M j

7 GRĄDZKI Mateusz 2001-11-21

K1 1000m M j

8 GRĄDZKI Mateusz 2001-11-21

K1 200m M j

9 JOB Jakub 2001-08-24

C1 200m M j

10 JOB Jakub 2001-08-24

C1 500m M j

11 JOB Jakub 2001-08-24

C1 1000m M j

12 KŁOS Ewelina 2001-09-25

K1 200m K j

13 KŁOS Ewelina 2001-09-25

K1 500m K j

14 KŁOS Ewelina 2001-09-25

K1 1000m K j

15 KMIECIK Izabela 2004-11-29

C1 500m K jm

16 KONDRATOWICZ Marcel 2004-04-28

C1 1000m M jm

17 LASOTA Wiktoria 2003-01-01

K1 500m K jm

18 MEGER Weronika 2004-09-13

K1 500m K jm

19 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 200m K j

20 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 500m K j

21 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 1000m K j

22 NOWACZYK Eryk 2001-08-01

K1 1000m M j

23 NOWACZYK Eryk 2001-08-01

K1 200m M j

24 NOWACZYK Eryk 2001-08-01

K1 500m M j

25 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08

C1 1000m M jm

26 STOSIK Julia 2004-06-25

K1 500m K jm

27 SUCHALSKI Damian 2001-04-09

K1 200m M j

28 SUCHALSKI Damian 2001-04-09

K1 500m M j

29 SUCHALSKI Damian 2001-04-09

K1 1000m M j

30 ŚWITAJ Mateusz 2001-03-23

K1 200m M j

31 ŚWITAJ Mateusz 2001-03-23

K1 500m M j

32 ŚWITAJ Mateusz 2001-03-23

K1 1000m M j

33 TROKA Oliwia 2004-02-10

K1 500m K jm

34 WALDOWSKA Zofia 2005-03-13

K1 500m K mł

35 WESELSKI Michał 2004-05-30

K1 1000m M jm

36 WIŚNIEWSKI Tomasz 2004-10-21

K1 1000m M jm

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 22 w tym osób ( 8 ) K-0 M-8
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEPE Emil 2002-08-21

K1 200m M j

2 CZEPE Emil 2002-08-21

K1 500m M j

3 CZEPE Emil 2002-08-21

K1 1000m M j

4 CZEPE Noel 2001-06-21

C1 200m M j

5 CZEPE Noel 2001-06-21

C1 500m M j

6 CZEPE Noel 2001-06-21

C1 1000m M j

7 KLICZKOWSKI Dawid 2002-02-20

K1 1000m M j

8 KLICZKOWSKI Dawid 2002-02-20

K1 200m M j

9 KLICZKOWSKI Dawid 2002-02-20

K1 500m M j

10 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 200m M j

11 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 500m M j

12 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 1000m M j

13 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25

K1 200m M j

14 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25

K1 500m M j

15 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25

K1 1000m M j

16 MARASA Alexander 2001-12-17

C1 500m M j

17 MARASA Alexander 2001-12-17

C1 1000m M j

18 MARASA Alexander 2001-12-17

C1 200m M j

19 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 200m M j

20 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 500m M j

21 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 1000m M j

22 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 1000m M mł

 
WTW Warszawa Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 RUDY Leonard 2001-02-15

C1 200m M j

2 RUDY Leonard 2001-02-15

C1 500m M j

3 RUDY Leonard 2001-02-15

C1 1000m M j

4 WOJNAROWICZ Jarosław 2005-10-02

K1 1000m M mł

 
www.olimpia.elblag.com.pl
ZKS Olimpia Elbląg Liczba zgłoszeń: 22 w tym osób ( 16 ) K-3 M-13
NrLicencji: 02/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20

K1 1000m M mł

2 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15

K1 200m M j

3 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15

K1 500m M j

4 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15

K1 1000m M j

5 BIELAWSKA Klara 2004-02-06

C1 500m K jm

6 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09

K1 1000m M jm

7 JAKUBOWSKA Aleksandra 2004-01-02

K1 500m K jm

8 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12

K1 1000m M jm

9 KOT Julia 2006-09-26

K1 500m K mł

10 KOT Mikołaj 2006-09-26

K1 1000m M mł

11 KRAUSE Paweł 2003-10-26

K1 1000m M jm

12 KWIATKOWSKI Damian 2005-09-26

K1 1000m M mł

13 ŁYCZKOWSKI Jakub 2005-04-24

K1 1000m M mł

14 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 1000m M j

15 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 200m M j

16 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 500m M j

17 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14

K1 1000m M mł

18 STEFAŃSKI Adam 2004-10-21

K1 1000m M jm

19 TOCHA Cyprian 2005-10-19

K1 1000m M mł

20 WITKOWSKI Adam 2002-01-05

K1 200m M j

21 WITKOWSKI Adam 2002-01-05

K1 500m M j

22 WITKOWSKI Adam 2002-01-05

K1 1000m M j