Internetowe zgłoszenia do imprezy: 34 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym
POZNAŃ, 18-20.07.2019
Liczba zgłoszeń: 314 w tym osób ( 211 ) K-92 M-119
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 02/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURZYM Marcin
( BURZYM-CZAJA )
1999-11-11

K2 200m M

2 BURZYM Marcin 1999-11-11

K1 200m M

3 BURZYM Marcin 1999-11-11

K1 1000m M

4 CADER Aleksandra
( CADER-WAJS )
1998-05-07

K2 500m K

5 CADER Aleksandra
( CADER-FRANCIK-PASZEK-WAJS )
1998-05-07

K4 500m K

6 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 200m K

7 CZAJA Paweł
( BURZYM-CZAJA )
1997-01-18

K2 200m M

8 CZAJA Paweł 1997-01-18

K1 1000m M

9 CZAJA Paweł 1997-01-18

K1 200m M

10 FRANCIK Janina
( CADER-FRANCIK-PASZEK-WAJS )
2000-12-22

K4 500m K

11 FRANCIK Janina
( FRANCIK-PILARZ )
2000-12-22

K2 500m K

12 PASZEK Paulina 1997-10-26

K1 200m K

13 PASZEK Paulina 1997-10-26

K1 500m K

14 PASZEK Paulina
( CADER-FRANCIK-PASZEK-WAJS )
1997-10-26

K4 500m K

15 PILARZ Ewelina 1997-04-17

K1 500m K

16 PILARZ Ewelina
( FRANCIK-PILARZ )
1997-04-17

K2 500m K

17 WAJS Sandra
( CADER-WAJS )
1999-03-20

K2 500m K

18 WAJS Sandra
( CADER-FRANCIK-PASZEK-WAJS )
1999-03-20

K4 500m K

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 28 w tym osób ( 19 ) K-6 M-13
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Sebastian 2000-06-16

C1 200m M

2 ALEKSANDROWICZ Sebastian
( ALEKSANDROWICZ-BRÓDKA )
2000-06-16

C2 1000m M

3 AMMACHER Bartosz
( AMMACHER-NOWACZYK )
2001-01-03

K2 200m M

4 AMMACHER Bartosz
( PACAŁA-AMMACHER-INTEK-NOWACZYK )
2001-01-03

K4 500m M

5 AMMACHER Bartosz
( PACAŁA-INTEK-AMMACHER-NOWACZYK )
2001-01-03

K4 1000m M

6 BRÓDKA Jakub
( ALEKSANDROWICZ-BRÓDKA )
1998-01-21

C2 1000m M

7 BRÓDKA Jakub 1998-01-21

C1 200m M

8 CZERESZKO Piotr
( CZERESZKO-ŚLIWA-DOMAGAŁ-JANOWICZ )
2000-01-29

K4 500m M

9 CZERESZKO Piotr
( ŚLIWA-CZERESZKO )
2000-01-29

K2 1000m M

10 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05

K1 1000m M

11 DOMAGAŁA Kacper
( CZERESZKO-ŚLIWA-DOMAGAŁ-JANOWICZ )
2002-01-05

K4 500m M

12 GAPSKA Nicola
( KWASIGROCH-GAPSKA-KOWALSKA-ŁAWNIKOWICZ )
2000-06-03

K4 500m K

13 GAPSKA Nicola
( KWASIGROCH-GAPSKA )
2000-06-03

K2 500m K

14 GAPSKA Nicola 2000-06-03

K1 200m K

15 GAPSKA Nicola 2000-06-03

K1 500m K

16 GĘŚCIAK Paulina 2000-01-01

C1 200m K

17 GĘŚCIAK Paulina
( GĘŚCIAK-SZULECKA )
2000-01-01

C2 500m K

18 INTEK Bartosz 2000-06-30

K1 200m M

19 INTEK Bartosz
( PACAŁA-INTEK )
2000-06-30

K2 1000m M

20 INTEK Bartosz
( PACAŁA-INTEK-AMMACHER-NOWACZYK )
2000-06-30

K4 1000m M

21 INTEK Bartosz
( PACAŁA-AMMACHER-INTEK-NOWACZYK )
2000-06-30

K4 500m M

22 JANOWICZ Dawid 2003-03-15

K1 1000m M

23 JANOWICZ Dawid
( CZERESZKO-ŚLIWA-DOMAGAŁ-JANOWICZ )
2003-03-15

K4 500m M

24 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14

C1 200m M

25 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14

C1 1000m M

26 KITEWSKI Aleksander
( KITEWSKI-ZEZULA )
1996-02-14

C2 1000m M

27 KOWALSKA Julia
( KWASIGROCH-GAPSKA-KOWALSKA-ŁAWNIKOWICZ )
2003-06-23

K4 500m K

28 KOWALSKA Julia
( KOWALSKA-ŁAWNIKOWICZ )
2003-06-23

K2 500m K

29 KWASIGROCH Weronika
( KWASIGROCH-GAPSKA-KOWALSKA-ŁAWNIKOWICZ )
2000-12-14

K4 500m K

30 KWASIGROCH Weronika
( KWASIGROCH-GAPSKA )
2000-12-14

K2 500m K

31 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna
( KWASIGROCH-GAPSKA-KOWALSKA-ŁAWNIKOWICZ )
2002-11-01

K4 500m K

32 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna
( KOWALSKA-ŁAWNIKOWICZ )
2002-11-01

K2 500m K

33 NOWACZYK Hubert
( PACAŁA-AMMACHER-INTEK-NOWACZYK )
2001-08-01

K4 500m M

34 NOWACZYK Hubert
( PACAŁA-INTEK-AMMACHER-NOWACZYK )
2001-08-01

K4 1000m M

35 NOWACZYK Hubert
( AMMACHER-NOWACZYK )
2001-08-01

K2 200m M

36 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23

K1 200m M

37 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23

K1 1000m M

38 PACAŁA Oskar
( PACAŁA-INTEK-AMMACHER-NOWACZYK )
1998-03-09

K4 1000m M

39 PACAŁA Oskar
( PACAŁA-INTEK )
1998-03-09

K2 1000m M

40 PACAŁA Oskar
( PACAŁA-AMMACHER-INTEK-NOWACZYK )
1998-03-09

K4 500m M

41 SZULECKA Klaudia 2000-05-23

C1 200m K

42 SZULECKA Klaudia
( GĘŚCIAK-SZULECKA )
2000-05-23

C2 500m K

43 ŚLIWA Jakub
( ŚLIWA-CZERESZKO )
1998-03-08

K2 1000m M

44 ŚLIWA Jakub
( CZERESZKO-ŚLIWA-DOMAGAŁ-JANOWICZ )
1998-03-08

K4 500m M

45 ŚLIWA Jakub 1998-03-08

K1 1000m M

46 ZEZULA Norman 1999-06-08

C1 1000m M

47 ZEZULA Norman
( KITEWSKI-ZEZULA )
1999-06-08

C2 1000m M

48 ZEZULA Norman 1999-06-08

C1 200m M

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MICHALAK Damian 2000-09-17

K1 200m M

2 MICHALAK Damian 2000-09-17

K1 1000m M

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25

K1 1000m M

2 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25

K1 200m M

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KĄKOL Adrianna
( KĄKOL-KURPAN )
2001-09-09

K2 500m K

2 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 200m K

3 KURPAN Natalia
( KĄKOL-KURPAN )
2003-05-28

K2 500m K

4 KURPAN Natalia 2003-05-28

K1 200m K

5 SAŁACH Maciej 1999-02-04

K1 200m M

6 SAŁACH Maciej 1999-02-04

K1 1000m M

 
Klub Wioślarski z 1904 Poznań Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 NOWACKI Dominik 1997-12-18

C1 1000m M

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman
( BERKO-SKIBIŃSKI )
2000-01-15

C2 1000m M

2 BERKO Herman 2000-01-15

C1 1000m M

3 BERKO Herman 2000-01-15

C1 200m M

4 FULKO Fryderyk
( FULKO-POTOCZNY )
1999-04-10

K2 200m M

5 FULKO Fryderyk
( FULKO-POTOCZNY )
1999-04-10

K2 1000m M

6 FULKO Fryderyk 1999-04-10

K1 1000m M

7 POTOCZNY Łukasz
( FULKO-POTOCZNY )
1999-02-09

K2 200m M

8 POTOCZNY Łukasz
( FULKO-POTOCZNY )
1999-02-09

K2 1000m M

9 POTOCZNY Łukasz 1999-02-09

K1 1000m M

10 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 200m M

11 SKIBIŃSKI Piotr
( BERKO-SKIBIŃSKI )
2002-04-29

C2 1000m M

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 200m M

2 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 1000m M

3 BRYŃSKI Grzegorz
( BRYŃSKI-OLSZEWSKI )
1996-04-01

C2 1000m M

4 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 500m K

5 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 200m K

6 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28

K1 500m K

7 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28

K1 200m K

8 OLSZEWSKA Julia
( OLSZEWSKA-PUŁAWSKA )
2000-10-28

K2 500m K

9 OLSZEWSKI Robert
( BRYŃSKI-OLSZEWSKI )
1996-08-31

C2 1000m M

10 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31

C1 200m M

11 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31

C1 1000m M

12 PUŁAWSKA Anna
( OLSZEWSKA-PUŁAWSKA )
1996-02-07

K2 500m K

13 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07

K1 500m K

14 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07

K1 200m K

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 34 w tym osób ( 19 ) K-5 M-14
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 200m K

2 ANTOS Adrianna
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 500m K

3 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 200m K

4 ANTOS Ewelina
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 500m K

5 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 200m M

6 DOMIŃSKI Paweł
( DOMIŃSKI-WOJCIECHOWSKI )
2000-09-07

C2 1000m M

7 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 1000m M

8 GŁUCH Jóżef 2000-01-06

C1 200m M

9 GŁUCH Jóżef 2000-01-06

C1 1000m M

10 KUKUŁA Kamil 2001-08-05

C1 200m M

11 MAJCHRZAK Maksym
( MAJCHRZAK-RZEPCZYŃSKI )
1999-07-20

K2 1000m M

12 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20

K1 1000m M

13 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20

K1 200m M

14 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 1000m M

15 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 200m K

16 MICHALSKI Jakub
( MICHALSKI-WOLNY )
1998-09-25

K2 1000m M

17 MICHALSKI Jakub
( MICHALSKI-RZEPCZYŃSKI-WOLNY-TOMYŚLAK )
1998-09-25

K4 500m M

18 MICHALSKI Jakub 1998-09-25

K1 200m M

19 MUSIALSKA Wiktoria
( MUSIALSKA-WIŚNIEWSKA )
2002-08-31

C2 500m K

20 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 200m K

21 NOWACZYK Remigiusz
( NOWACZYK-NOWICKI )
1998-02-23

C2 1000m M

22 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 200m M

23 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 1000m M

24 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 200m M

25 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 1000m M

26 NOWICKI Tomasz
( NOWACZYK-NOWICKI )
1998-12-21

C2 1000m M

27 RZEPCZYŃSKI Dominik
( MAJCHRZAK-RZEPCZYŃSKI )
1999-04-19

K2 1000m M

28 RZEPCZYŃSKI Dominik
( MICHALSKI-RZEPCZYŃSKI-WOLNY-TOMYŚLAK )
1999-04-19

K4 500m M

29 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 1000m M

30 TOMYŚLAK Kamil 1998-07-23

K1 200m M

31 TOMYŚLAK Kamil 1998-07-23

K1 1000m M

32 TOMYŚLAK Kamil
( TOMYŚLAK-WOLNY )
1998-07-23

K2 200m M

33 TOMYŚLAK Kamil
( MICHALSKI-RZEPCZYŃSKI-WOLNY-TOMYŚLAK )
1998-07-23

K4 500m M

34 WIŚNIEWSKA Weronika
( MUSIALSKA-WIŚNIEWSKA )
2002-12-13

C2 500m K

35 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 200m K

36 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 1000m M

37 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08

C1 1000m M

38 WOJCIECHOWSKI Jukub
( DOMIŃSKI-WOJCIECHOWSKI )
2001-12-08

C2 1000m M

39 WOLNY Paweł 1999-10-15

K1 200m M

40 WOLNY Paweł
( MICHALSKI-WOLNY )
1999-10-15

K2 1000m M

41 WOLNY Paweł
( TOMYŚLAK-WOLNY )
1999-10-15

K2 200m M

42 WOLNY Paweł
( MICHALSKI-RZEPCZYŃSKI-WOLNY-TOMYŚLAK )
1999-10-15

K4 500m M

43 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 200m M

44 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 1000m M

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 20 w tym osób ( 14 ) K-8 M-6
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika
( GRONEK-ALEKSANDROWICZ-KLEMCZAK-JACKOWSKA )
2003-11-25

K4 500m K

2 CYRULEWSKA Klaudia
( CYRULEWSKA-KLATT )
1998-01-12

K2 500m K

3 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12

K1 500m K

4 CYRULEWSKA Klaudia
( CYRULEWSKA-KLATT-LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
1998-01-12

K4 500m K

5 DRATWA Kacper
( DRATWA-NOWAKOWSKI-SOWA-WITCZAK )
2000-08-06

K4 500m M

6 DRATWA Kacper
( DRATWA-SOWA )
2000-08-06

K2 1000m M

7 DRATWA Kacper
( DRATWA-NOWAKOWSKI-SOWA-WITCZAK )
2000-08-06

K4 1000m M

8 DRATWA Kacper
( DRATWA-SOWA )
2000-08-06

K2 200m M

9 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 200m M

10 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 1000m M

11 GRONEK Sara 1999-11-17

K1 500m K

12 GRONEK Sara
( GRONEK-ALEKSANDROWICZ-KLEMCZAK-JACKOWSKA )
1999-11-17

K4 500m K

13 GRONEK Sara
( GRONEK-LEBIODA )
1999-11-17

K2 500m K

14 JACKOWSKA Weronika
( GRONEK-ALEKSANDROWICZ-KLEMCZAK-JACKOWSKA )
2003-12-12

K4 500m K

15 KLATT Martyna
( CYRULEWSKA-KLATT-LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
1999-02-04

K4 500m K

16 KLATT Martyna
( CYRULEWSKA-KLATT )
1999-02-04

K2 500m K

17 KLATT Martyna 1999-02-04

K1 200m K

18 KLEMCZAK Oliwia
( GRONEK-ALEKSANDROWICZ-KLEMCZAK-JACKOWSKA )
2004-02-12

K4 500m K

19 LEBIODA Patrycja
( CYRULEWSKA-KLATT-LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
2001-10-14

K4 500m K

20 LEBIODA Patrycja
( GRONEK-LEBIODA )
2001-10-14

K2 500m K

21 NOWAKOWSKI Robert
( WITCZAK-NOWAKOWSKI )
1998-02-10

K2 200m M

22 NOWAKOWSKI Robert
( DRATWA-NOWAKOWSKI-SOWA-WITCZAK )
1998-02-10

K4 500m M

23 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10

K1 200m M

24 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10

K1 1000m M

25 NOWAKOWSKI Robert
( DRATWA-NOWAKOWSKI-SOWA-WITCZAK )
1998-02-10

K4 1000m M

26 SOWA Mateusz
( DRATWA-NOWAKOWSKI-SOWA-WITCZAK )
1999-02-25

K4 500m M

27 SOWA Mateusz
( DRATWA-SOWA )
1999-02-25

K2 1000m M

28 SOWA Mateusz
( DRATWA-NOWAKOWSKI-SOWA-WITCZAK )
1999-02-25

K4 1000m M

29 SOWA Mateusz
( DRATWA-SOWA )
1999-02-25

K2 200m M

30 WITCZAK Sławomir
( DRATWA-NOWAKOWSKI-SOWA-WITCZAK )
1997-07-23

K4 1000m M

31 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 1000m M

32 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 200m M

33 WITCZAK Sławomir
( DRATWA-NOWAKOWSKI-SOWA-WITCZAK )
1997-07-23

K4 500m M

34 WITCZAK Sławomir
( WITCZAK-NOWAKOWSKI )
1997-07-23

K2 200m M

35 WOJCIECHOWSKA Natalia
( CYRULEWSKA-KLATT-LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
2002-07-11

K4 500m K

36 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28

K1 1000m M

37 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28

K1 200m M

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHRZĄSZCZ Wojciech 1998-03-19

K1 1000m M

2 CHRZĄSZCZ Wojciech
( CHRZĄSZCZ-KORSAK )
1998-03-19

K2 1000m M

3 KORSAK Przemysław
( CHRZĄSZCZ-KORSAK )
1999-04-08

K2 1000m M

4 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 200m M

5 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 1000m M

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 30 w tym osób ( 26 ) K-8 M-18
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BERUS Marta
( BERUS-SKORUPIŃSKA )
1997-11-24

K2 500m K

2 BERUS Marta
( BERUS-HENECZKOWSKA-SKORUPIŃSKA-HOFFMANN )
1997-11-24

K4 500m K

3 DZIUBA Maciej
( DZIUBA-IMIELIŃSKI )
2001-01-07

K2 200m M

4 DZIUBA Maciej
( DZIUBA-IMIELIŃSKI-KOTEWICZ-KULESZA )
2001-01-07

K4 500m M

5 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 200m K

6 GLAESER Aleksandra
( GLAESER-SEYDLEWICZ )
2003-11-20

C2 500m K

7 HENECZKOWSKA Joanna
( HENECZKOWSKA-PUŁAWSKA )
1998-08-17

K2 500m K

8 HENECZKOWSKA Joanna
( BERUS-HENECZKOWSKA-SKORUPIŃSKA-HOFFMANN )
1998-08-17

K4 500m K

9 HOFFMANN Joanna
( BERUS-HENECZKOWSKA-SKORUPIŃSKA-HOFFMANN )
2004-11-07

K4 500m K

10 IMIELIŃSKI Kacper
( DZIUBA-IMIELIŃSKI-KOTEWICZ-KULESZA )
2001-03-06

K4 500m M

11 IMIELIŃSKI Kacper
( DZIUBA-IMIELIŃSKI )
2001-03-06

K2 200m M

12 JAKUBOWSKI Marcin 2000-01-07

K1 1000m M

13 JAKUBOWSKI Marcin
( JAKUBOWSKI-WECKWERT )
2000-01-07

K2 1000m M

14 JAKUBOWSKI Marcin
( NOWACZYK-JAKUBOWSKI-WECKWERT-WYRWAS )
2000-01-07

K4 1000m M

15 JAKUBOWSKI Marcin
( JAKUBOWSKI-TRACZ-WECKWERT-WYRWAS )
2000-01-07

K4 500m M

16 KARASIEWICZ Dawid
( KARASIEWICZ-KULESZA )
2001-02-21

K2 200m M

17 KARASIEWICZ Dawid
( KARASIEWICZ-KOPERSKI-KOCHANEK-PIETRZAK )
2001-02-21

K4 500m M

18 KARASIEWICZ Dawid
( KARASIEWICZ-KOPERSKI-KOCHANEK-PIETRZAK )
2001-02-21

K4 1000m M

19 KOCHANEK Maciej
( KARASIEWICZ-KOPERSKI-KOCHANEK-PIETRZAK )
2002-06-17

K4 500m M

20 KOCHANEK Maciej
( KOCHANEK-KOPERSKI )
2002-06-17

K2 1000m M

21 KOCHANEK Maciej
( KARASIEWICZ-KOPERSKI-KOCHANEK-PIETRZAK )
2002-06-17

K4 1000m M

22 KOPERSKI Jakub
( KARASIEWICZ-KOPERSKI-KOCHANEK-PIETRZAK )
2001-07-10

K4 500m M

23 KOPERSKI Jakub
( KARASIEWICZ-KOPERSKI-KOCHANEK-PIETRZAK )
2001-07-10

K4 1000m M

24 KOPERSKI Jakub
( KOCHANEK-KOPERSKI )
2001-07-10

K2 1000m M

25 KOTEWICZ Filip 2001-04-26

K1 1000m M

26 KOTEWICZ Filip
( DZIUBA-IMIELIŃSKI-KOTEWICZ-KULESZA )
2001-04-26

K4 500m M

27 KULESZA Kacper
( DZIUBA-IMIELIŃSKI-KOTEWICZ-KULESZA )
2001-04-12

K4 500m M

28 KULESZA Kacper
( KARASIEWICZ-KULESZA )
2001-04-12

K2 200m M

29 NOWACZYK Filip
( NOWACZYK-JAKUBOWSKI-WECKWERT-WYRWAS )
1999-04-09

K4 1000m M

30 NOWACZYK Filip
( NOWACZYK-SZAFRANIEC )
1999-04-09

K2 1000m M

31 NOWICKI Jakub
( NOWICKI-SOBCZAK )
2004-01-20

C2 1000m M

32 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 1000m M

33 PIECHOCKI Jakub
( WITKOWSKI-PIECHOCKI )
2003-07-08

C2 1000m M

34 PIETRZAK Antoni
( KARASIEWICZ-KOPERSKI-KOCHANEK-PIETRZAK )
2002-06-05

K4 500m M

35 PIETRZAK Antoni
( KARASIEWICZ-KOPERSKI-KOCHANEK-PIETRZAK )
2002-06-05

K4 1000m M

36 PUŁAWSKA Małgorzata
( HENECZKOWSKA-PUŁAWSKA )
1996-02-07

K2 500m K

37 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07

K1 200m K

38 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07

K1 500m K

39 SEYDLEWICZ Karolina
( GLAESER-SEYDLEWICZ )
2004-01-17

C2 500m K

40 SKORUPIŃSKA Angelika
( BERUS-HENECZKOWSKA-SKORUPIŃSKA-HOFFMANN )
1999-11-29

K4 500m K

41 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29

K1 200m K

42 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29

K1 500m K

43 SKORUPIŃSKA Angelika
( BERUS-SKORUPIŃSKA )
1999-11-29

K2 500m K

44 SOBCZAK Szymon
( NOWICKI-SOBCZAK )
2004-07-30

C2 1000m M

45 SZAFRANIEC Stanisław
( NOWACZYK-SZAFRANIEC )
2001-11-18

K2 1000m M

46 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 200m M

47 TRACZ Wojciech
( TRACZ-WYRWAS )
1999-01-29

K2 200m M

48 TRACZ Wojciech
( JAKUBOWSKI-TRACZ-WECKWERT-WYRWAS )
1999-01-29

K4 500m M

49 TRACZ Wojciech 1999-01-29

K1 200m M

50 WECKWERT Filip
( NOWACZYK-JAKUBOWSKI-WECKWERT-WYRWAS )
1999-04-24

K4 1000m M

51 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 1000m M

52 WECKWERT Filip
( JAKUBOWSKI-WECKWERT )
1999-04-24

K2 1000m M

53 WECKWERT Filip
( JAKUBOWSKI-TRACZ-WECKWERT-WYRWAS )
1999-04-24

K4 500m M

54 WITKOWSKI Łukasz
( WITKOWSKI-PIECHOCKI )
1996-02-25

C2 1000m M

55 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 200m M

56 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 1000m M

57 WYRWAS Kamil
( TRACZ-WYRWAS )
1998-08-15

K2 200m M

58 WYRWAS Kamil
( JAKUBOWSKI-TRACZ-WECKWERT-WYRWAS )
1998-08-15

K4 500m M

59 WYRWAS Kamil
( NOWACZYK-JAKUBOWSKI-WECKWERT-WYRWAS )
1998-08-15

K4 1000m M

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DŁUGOSZ Katarzyna 1997-10-22

C1 200m K

2 SUCHECKA Aleksandra
( SUCHECKA-SZPERKIEWICZ )
1999-08-04

C2 500m K

3 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04

C1 200m K

4 SZPERKIEWICZ Katarzyna
( SUCHECKA-SZPERKIEWICZ )
2001-05-23

C2 500m K

5 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 200m K

6 ŚWIĘCICKI Paweł
( ŚWIĘCICKI-WŁODARCZYK )
2000-05-06

K2 1000m M

7 ŚWIĘCICKI Paweł 2000-05-06

K1 200m M

8 WŁODARCZYK Stanisław 1999-08-24

K1 1000m M

9 WŁODARCZYK Stanisław
( ŚWIĘCICKI-WŁODARCZYK )
1999-08-24

K2 1000m M

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WIECZOREK Julia 2000-08-03

K1 200m K

2 WIECZOREK Julia 2000-08-03

K1 500m K

 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 06/PM/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DRAŁUS Konrad 2000-02-17

C1 200m M

2 DRAŁUS Konrad 2000-02-17

C1 1000m M

3 JESIONKOWSKI Kamil 2000-07-29

C1 1000m M

4 JESIONKOWSKI Kamil 2000-07-29

C1 200m M

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 11 ) K-9 M-2
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CIEŚLEWICZ Emilia
( CIEŚLEWICZ-CIEŚLEWICZ-KUBIAK-SZYMAŃSKA )
2003-07-13

K4 500m K

2 CIEŚLEWICZ Natalia
( CIEŚLEWICZ-CIEŚLEWICZ-KUBIAK-SZYMAŃSKA )
1999-05-01

K4 500m K

3 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01

K1 500m K

4 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01

K1 200m K

5 CYBULA Mateusz
( CYBULA-DZIURLA )
1999-10-08

C2 1000m M

6 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 1000m M

7 CZAJKOWSKA Anna
( GRZELKIEWICZ-CZAJKOWSKA )
2003-11-13

C2 500m K

8 DZIURLA Dawid
( CYBULA-DZIURLA )
1999-06-29

C2 1000m M

9 DZIURLA Dawid 1999-06-29

C1 1000m M

10 DZIURLA Dawid 1999-06-29

C1 200m M

11 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 200m K

12 GRZELKIEWICZ Paulina
( GRZELKIEWICZ-CZAJKOWSKA )
1999-06-12

C2 500m K

13 GRZELKIEWICZ Paulina
( OSETEK-PIOCHACZ-NOWAK-GRZELKIEWICZ )
1999-06-12

K4 500m K

14 KUBIAK Matylda
( CIEŚLEWICZ-CIEŚLEWICZ-KUBIAK-SZYMAŃSKA )
2004-09-16

K4 500m K

15 NOWAK Paulina
( OSETEK-PIOCHACZ-NOWAK-GRZELKIEWICZ )
1997-06-27

K4 500m K

16 OSETEK Monika
( OSETEK-PIOCHACZ-NOWAK-GRZELKIEWICZ )
1996-06-13

K4 500m K

17 PIOCHACZ Weronika
( OSETEK-PIOCHACZ-NOWAK-GRZELKIEWICZ )
1997-09-08

K4 500m K

18 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24

C1 200m K

19 SZYMAŃSKA Weronika
( CIEŚLEWICZ-CIEŚLEWICZ-KUBIAK-SZYMAŃSKA )
1999-11-24

K4 500m K

 
kayaksportclub.pl
KSC Olsztyn Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 03/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZUBAK Kornel
( CZUBAK-PIOTROWSKI )
1999-02-03

K2 200m M

2 CZUBAK Kornel
( HORBA-WERNER-ZYCH-CZUBAK )
1999-02-03

K4 500m M

3 CZUBAK Kornel 1999-02-03

K1 200m M

4 HORBA Jakub
( HORBA-WERNER )
2001-07-06

K2 200m M

5 HORBA Jakub
( HORBA-WERNER )
2001-07-06

K2 1000m M

6 HORBA Jakub
( HORBA-WERNER-ZYCH-CZUBAK )
2001-07-06

K4 500m M

7 PIOTROWSKI Jakub
( PIOTROWSKI-ZYCH )
2000-09-30

K2 1000m M

8 PIOTROWSKI Jakub 2000-09-30

K1 1000m M

9 PIOTROWSKI Jakub
( CZUBAK-PIOTROWSKI )
2000-09-30

K2 200m M

10 WERNER Adam
( HORBA-WERNER )
2001-08-13

K2 1000m M

11 WERNER Adam
( HORBA-WERNER-ZYCH-CZUBAK )
2001-08-13

K4 500m M

12 WERNER Adam
( HORBA-WERNER )
2001-08-13

K2 200m M

13 ZYCH Patryk
( HORBA-WERNER-ZYCH-CZUBAK )
2000-02-20

K4 500m M

14 ZYCH Patryk 2000-02-20

K1 200m M

15 ZYCH Patryk
( PIOTROWSKI-ZYCH )
2000-02-20

K2 1000m M

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 10 ) K-8 M-2
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GÓRSKA Julia
( JAROSZ-SZKODZIŃSKA-WERNER-GÓRSKA )
2001-12-27

K4 500m K

2 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 500m K

3 GÓRSKA Julia
( WERNER-GÓRSKA )
2001-12-27

K2 500m K

4 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11

K1 200m M

5 GRABOWSKI Bartosz
( GRABOWSKI-ŁAPCZYŃSKI )
2000-04-11

K2 200m M

6 JAROSZ Natalia
( JAROSZ-SZKODZIŃSKA-WERNER-GÓRSKA )
2000-10-05

K4 500m K

7 JAROSZ Natalia 2000-10-05

K1 200m K

8 JAROSZ Natalia 2000-10-05

K1 500m K

9 JAROSZ Natalia
( JAROSZ-SZKODZIŃSKA )
2000-10-05

K2 500m K

10 KORT Zuzanna 2003-06-28

K1 500m K

11 KORT Zuzanna
( WIŚNIEWSKA-KOWALSKA-KORT-WIŚNIEWSKA )
2003-06-28

K4 500m K

12 KOWALSKA Zuzanna
( WIŚNIEWSKA-KOWALSKA-KORT-WIŚNIEWSKA )
2004-10-21

K4 500m K

13 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 200m M

14 ŁAPCZYŃSKI Antoni
( GRABOWSKI-ŁAPCZYŃSKI )
2003-12-12

K2 200m M

15 SZKODZIŃSKA Martyna
( JAROSZ-SZKODZIŃSKA-WERNER-GÓRSKA )
2003-05-13

K4 500m K

16 SZKODZIŃSKA Martyna
( JAROSZ-SZKODZIŃSKA )
2003-05-13

K2 500m K

17 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13

K1 200m K

18 WERNER Wiktoria
( WERNER-GÓRSKA )
2002-10-25

K2 500m K

19 WERNER Wiktoria
( JAROSZ-SZKODZIŃSKA-WERNER-GÓRSKA )
2002-10-25

K4 500m K

20 WERNER Wiktoria 2002-10-25

K1 200m K

21 WIŚNIEWSKA Martina
( WIŚNIEWSKA-KOWALSKA-KORT-WIŚNIEWSKA )
2004-01-17

K4 500m K

22 WIŚNIEWSKA Nikola
( WIŚNIEWSKA-KOWALSKA-KORT-WIŚNIEWSKA )
2004-10-03

K4 500m K

 
KU AZS-AWF Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 26 w tym osób ( 14 ) K-7 M-7
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał
( MORAWSKI-BIL )
1997-01-06

K2 1000m M

2 BIL Michał 1997-01-06

K1 200m M

3 BIL Michał
( BIL-MORAWSKI )
1997-01-06

K2 200m M

4 BIL Michał 1997-01-06

K1 1000m M

5 BIL Michał
( BIL-MORAWSKI-SŁOMIAN-OSTROWSKI )
1997-01-06

K4 500m M

6 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 1000m M

7 BORGIEŁ Mateusz
( BORGIEŁ-ŚLIWIŃSKI )
1997-08-05

C2 1000m M

8 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18

K1 500m K

9 CEDROWSKA Natalia
( CEDROWSKA-LEŚNIAK-MARKIEWICZ-LIS )
2000-01-18

K4 500m K

10 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18

K1 200m K

11 JACEWICZ Aleksandra
( JACEWICZ-TOMASIK )
2000-08-01

C2 500m K

12 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01

C1 200m K

13 LEŚNIAK Martyna
( LEŚNIAK-MARKIEWICZ )
2001-06-07

K2 500m K

14 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07

K1 500m K

15 LEŚNIAK Martyna
( CEDROWSKA-LEŚNIAK-MARKIEWICZ-LIS )
2001-06-07

K4 500m K

16 LIS Julia
( CEDROWSKA-LEŚNIAK-MARKIEWICZ-LIS )
1997-06-01

K4 500m K

17 MARKIEWICZ Paulina
( LEŚNIAK-MARKIEWICZ )
1998-08-28

K2 500m K

18 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28

K1 200m K

19 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28

K1 500m K

20 MARKIEWICZ Paulina
( CEDROWSKA-LEŚNIAK-MARKIEWICZ-LIS )
1998-08-28

K4 500m K

21 MORAWSKI Piotr
( MORAWSKI-BIL )
1999-03-14

K2 1000m M

22 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 1000m M

23 MORAWSKI Piotr
( BIL-MORAWSKI )
1999-03-14

K2 200m M

24 MORAWSKI Piotr
( BIL-MORAWSKI-SŁOMIAN-OSTROWSKI )
1999-03-14

K4 500m M

25 OSTROWSKI Cezary
( BIL-MORAWSKI-SŁOMIAN-OSTROWSKI )
1997-09-24

K4 500m M

26 OSTROWSKI Cezary 1997-09-24

K1 200m M

27 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20

C1 200m K

28 SŁOMIAN Daniel 2001-01-01

K1 200m M

29 SŁOMIAN Daniel 2001-01-01

K1 1000m M

30 SŁOMIAN Daniel
( SŁOMIAN-SZKUDLAREK )
2001-01-01

K2 200m M

31 SŁOMIAN Daniel
( BIL-MORAWSKI-SŁOMIAN-OSTROWSKI )
2001-01-01

K4 500m M

32 SZKUDLAREK Mateusz 2001-01-01

K1 1000m M

33 SZKUDLAREK Mateusz 2001-01-01

K1 200m M

34 SZKUDLAREK Mateusz
( SŁOMIAN-SZKUDLAREK )
2001-01-01

K2 200m M

35 ŚLIWIŃSKI Arsen 1996-04-03

C1 200m M

36 ŚLIWIŃSKI Arsen
( BORGIEŁ-ŚLIWIŃSKI )
1996-04-03

C2 1000m M

37 TOMASIK Natalia
( JACEWICZ-TOMASIK )
2002-05-20

C2 500m K

38 TOMASIK Natalia 2002-05-20

C1 200m K

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 500m K

2 MOSKOWICZ Dorota
( MOSKOWICZ-ZIELIŃSKA )
2001-10-27

K2 500m K

3 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 200m M

4 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 1000m M

5 ZIELIŃSKA Agata
( MOSKOWICZ-ZIELIŃSKA )
2000-02-29

K2 500m K

6 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 500m K

7 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 200m K

 
mkkłączany.pl
MKK Łączany Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 04/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FRYC Szymon
( FRYC-KUBAS-WIECHEĆ-ZASĘPA )
2004-03-04

K4 1000m M

2 FRYC Szymon
( WIECHEĆ-FRYC-KUBAS-WIECHEĆ )
2004-03-04

K4 500m M

3 FRYC Szymon
( WIECHEĆ-FRYC )
2004-03-04

K2 200m M

4 KUBAS Michał
( FRYC-KUBAS-WIECHEĆ-ZASĘPA )
2004-06-28

K4 1000m M

5 KUBAS Michał
( WIECHEĆ-FRYC-KUBAS-WIECHEĆ )
2004-06-28

K4 500m M

6 WIECHEĆ Daniel 1999-03-03

K1 200m M

7 WIECHEĆ Daniel 1999-03-03

K1 1000m M

8 WIECHEĆ Daniel
( WIECHEĆ-FRYC-KUBAS-WIECHEĆ )
1999-03-03

K4 500m M

9 WIECHEĆ Daniel
( WIECHEĆ-FRYC )
1999-03-03

K2 200m M

10 WIECHEĆ Dariusz
( FRYC-KUBAS-WIECHEĆ-ZASĘPA )
2004-10-22

K4 1000m M

11 WIECHEĆ Dariusz
( WIECHEĆ-FRYC-KUBAS-WIECHEĆ )
2004-10-22

K4 500m M

12 ZASĘPA Michał
( FRYC-KUBAS-WIECHEĆ-ZASĘPA )
2004-02-16

K4 1000m M

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 1000m M

2 BYRDEK Dawid
( BYRDEK-DREWNIAK-JANUSZ-PILARZ )
1999-03-16

K4 1000m M

3 BYRDEK Dawid
( BYRDEK-JANUSZ-PILARZ-STAROWICZ )
1999-03-16

K4 500m M

4 DREWNIAK Igor
( DREWNIAK-JANUSZ )
2003-10-02

K2 1000m M

5 DREWNIAK Igor
( BYRDEK-DREWNIAK-JANUSZ-PILARZ )
2003-10-02

K4 1000m M

6 JANUSZ Dawid
( BYRDEK-JANUSZ-PILARZ-STAROWICZ )
2003-06-19

K4 500m M

7 JANUSZ Dawid
( DREWNIAK-JANUSZ )
2003-06-19

K2 1000m M

8 JANUSZ Dawid
( BYRDEK-DREWNIAK-JANUSZ-PILARZ )
2003-06-19

K4 1000m M

9 PILARZ Wojciech
( BYRDEK-JANUSZ-PILARZ-STAROWICZ )
2002-04-04

K4 500m M

10 PILARZ Wojciech
( BYRDEK-DREWNIAK-JANUSZ-PILARZ )
2002-04-04

K4 1000m M

11 PILARZ Wojciech
( PILARZ-STAROWICZ )
2002-04-04

K2 200m M

12 STAROWICZ Dominik
( BYRDEK-JANUSZ-PILARZ-STAROWICZ )
1998-03-19

K4 500m M

13 STAROWICZ Dominik
( PILARZ-STAROWICZ )
1998-03-19

K2 200m M

 
MKS MOS Wrocław Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 01/DS/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEBENEK Klaudia
( BEBENEK-BEBENEK-SZURLEJ-JAKUBÓW )
2002-11-13

K4 500m K

2 BEBENEK Oliwia
( BEBENEK-BEBENEK-SZURLEJ-JAKUBÓW )
2002-11-13

K4 500m K

3 JAKUBÓW Adrianna
( BEBENEK-BEBENEK-SZURLEJ-JAKUBÓW )
1997-11-14

K4 500m K

4 SIECIŃSKI Michał 2000-11-16

K1 200m M

5 SIECIŃSKI Michał 2000-11-16

K1 1000m M

6 SZURLEJ Lilianna
( BEBENEK-BEBENEK-SZURLEJ-JAKUBÓW )
1999-02-05

K4 500m K

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZCZEPANIAK Julia
( SZCZEPANIAK-WYTRĄŻEK )
2000-02-29

K2 500m K

2 WYTRĄŻEK Zuzanna
( SZCZEPANIAK-WYTRĄŻEK )
2002-12-10

K2 500m K

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BUGAJSKI Kacper
( BUGAJSKI-PANDEL )
2001-05-14

C2 1000m M

2 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14

C1 200m M

3 KUCIEL Michał
( TOPA-KUCIEL )
2001-02-21

C2 1000m M

4 KUCIEL Michał 2001-02-21

C1 200m M

5 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 200m K

6 ŁOBOZIAK Elżbieta
( ŁOBOZIAK-TOPA )
2002-07-30

C2 500m K

7 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 200m K

8 MNICH Aleksandra
( WOŹNIAK-MNICH )
2003-04-01

C2 500m K

9 PANDEL Kamil
( BUGAJSKI-PANDEL )
2002-04-12

C2 1000m M

10 PANDEL Kamil 2002-04-12

C1 1000m M

11 TOPA Anna 2003-10-24

C1 200m K

12 TOPA Anna
( ŁOBOZIAK-TOPA )
2003-10-24

C2 500m K

13 TOPA Tomasz
( TOPA-KUCIEL )
2000-03-17

C2 1000m M

14 TOPA Tomasz 2000-03-17

C1 200m M

15 WOŹNIAK Daria 2004-01-30

C1 200m K

16 WOŹNIAK Daria
( WOŹNIAK-MNICH )
2004-01-30

C2 500m K

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/SL/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08

K1 200m K

2 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08

K1 500m K

 
lucek24@op.pl
MOSW Choszczno Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 05/ZP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHMURA Jonasz 2002-12-27

K1 1000m M

2 CHMURA Jonasz 2002-12-27

K1 200m M

3 CHMURA Jonasz
( CHMURA-MAJCHRZAK )
2002-12-27

K2 1000m M

4 MAJCHRZAK Miłosz
( CHMURA-MAJCHRZAK )
2003-06-04

K2 1000m M

5 MAJCHRZAK Miłosz 2003-06-04

K1 1000m M

 
www.mrks.pl
MRKS Gdańsk Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05

K1 200m M

2 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05

K1 1000m M

 
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROWSKA Dorota 1996-02-22

C1 200m K

 
aakaminski@interia.pl
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 06/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZAJDEK Maja Magdalena 2000-07-28

C1 200m K

2 SZAJDEK Maja Magdalena
( SZAJDEK-WALCZAK )
2000-07-28

C2 500m K

3 WALCZAK Julia 2000-10-07

C1 200m K

4 WALCZAK Julia
( SZAJDEK-WALCZAK )
2000-10-07

C2 500m K

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 POZIEMBA Krystian
( URBAŃSKI-URBAŃSKI-POZIEMBA-SMEKTAŁA )
2000-05-02

K4 500m M

2 POZIEMBA Krystian
( URBAŃSKI-URBAŃSKI-POZIEMBA-SMEKTAŁA )
2000-05-02

K4 1000m M

3 POZIEMBA Krystian 2000-05-02

K1 1000m M

4 SMEKTAŁA Oskar
( URBAŃSKI-URBAŃSKI-POZIEMBA-SMEKTAŁA )
2001-03-15

K4 500m M

5 SMEKTAŁA Oskar
( URBAŃSKI-URBAŃSKI-POZIEMBA-SMEKTAŁA )
2001-03-15

K4 1000m M

6 URBAŃSKI Jan
( URBAŃSKI-URBAŃSKI-POZIEMBA-SMEKTAŁA )
1999-08-22

K4 500m M

7 URBAŃSKI Jan
( URBAŃSKI-URBAŃSKI-POZIEMBA-SMEKTAŁA )
1999-08-22

K4 1000m M

8 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 1000m M

9 URBAŃSKI Wojciech
( URBAŃSKI-URBAŃSKI-POZIEMBA-SMEKTAŁA )
2002-04-23

K4 1000m M

10 URBAŃSKI Wojciech
( URBAŃSKI-URBAŃSKI-POZIEMBA-SMEKTAŁA )
2002-04-23

K4 500m M

11 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30

K1 500m K

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 03/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna
( SZCZERBIŃSKA-DOROZIŃSKA )
2001-03-06

C2 500m K

2 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 200m K

3 KOWALSKA Ewa
( LACH-KOWALSKA )
2002-01-31

C2 500m K

4 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 200m K

5 LACH Kaja
( LACH-KOWALSKA )
2003-08-14

C2 500m K

6 LACH Kaja 2003-08-14

C1 200m K

7 SZCZERBIŃSKA Sylwia
( SZCZERBIŃSKA-DOROZIŃSKA )
1997-10-11

C2 500m K

8 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 200m K

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZYK Aleksander
( ADAMCZYK-SOBALA )
2004-05-30

K2 200m M

2 ADAMCZYK Aleksander
( ADAMCZYK-SOBALA )
2004-05-30

K2 1000m M

3 GALLAS Katarzyna 2004-05-26

K1 200m K

4 GALLAS Katarzyna 2004-05-26

K1 500m K

5 JACKOWA Wiktoria 2003-07-10

C1 200m K

6 SOBALA Dastin
( ADAMCZYK-SOBALA )
2002-04-19

K2 1000m M

7 SOBALA Dastin
( ADAMCZYK-SOBALA )
2002-04-19

K2 200m M

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BONARSKI Łukasz 1997-05-24

K1 200m M

2 BONARSKI Łukasz 1997-05-24

K1 1000m M

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANYSKA Paweł
( KRAJEWSKI-JANYSKA-ŁABISZAK-STELIGA )
1998-03-31

K4 500m M

2 JANYSKA Paweł
( ŁABISZAK-JANYSKA )
1998-03-31

K2 1000m M

3 JANYSKA Paweł 1998-03-31

K1 1000m M

4 KRAJEWSKI Jan
( STELIGA-KRAJEWSKI )
2001-05-19

K2 1000m M

5 KRAJEWSKI Jan
( KRAJEWSKI-JANYSKA-ŁABISZAK-STELIGA )
2001-05-19

K4 500m M

6 ŁABISZAK Adrian
( ŁABISZAK-JANYSKA )
1999-03-31

K2 1000m M

7 ŁABISZAK Adrian
( KRAJEWSKI-JANYSKA-ŁABISZAK-STELIGA )
1999-03-31

K4 500m M

8 ŁABISZAK Adrian 1999-03-31

K1 1000m M

9 STELIGA Filip
( KRAJEWSKI-JANYSKA-ŁABISZAK-STELIGA )
2000-11-23

K4 500m M

10 STELIGA Filip
( STELIGA-KRAJEWSKI )
2000-11-23

K2 1000m M

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 08/PM/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 200m M

2 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 1000m M

3 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19

K1 200m K

4 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19

K1 500m K

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KŁOS Adrian
( KŁOS-SOCHACKI )
2000-01-23

C2 1000m M

2 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 200m M

3 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 1000m M

4 SOCHACKI Mikołaj
( KŁOS-SOCHACKI )
2000-01-01

C2 1000m M

5 SOCHACKI Mikołaj 2000-01-01

C1 200m M

6 SOCHACKI Mikołaj 2000-01-01

C1 1000m M

7 WIDAWSKA Sandra 2000-10-10

K1 200m K

8 WIDAWSKA Sandra 2000-10-10

K1 500m K

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 200m M

2 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 1000m M

 
www.olimpia.elblag.com.pl
ZKS Olimpia Elbląg Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 02/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANKOWSKA Kinga
( JANKOWSKA-WITKOWSKA )
1999-09-04

K2 500m K

2 JANKOWSKA Kinga 1999-09-04

K1 200m K

3 JANKOWSKA Kinga 1999-09-04

K1 500m K

4 WITKOWSKA Marta
( JANKOWSKA-WITKOWSKA )
1999-05-19

K2 500m K

5 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 200m K

6 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 500m K