Internetowe zg³oszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski M³odzików
POZNAŃ, 18-20.07.2019
Liczba zg³oszeń: 287 w tym osób ( 258 ) K-89 M-169
 
AKS Sparta Augustów Liczba zg³oszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ROSZKO Dawid 2006-04-16

K1 2000m M m³ (13)

2 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27

K1 2000m M m³ (14)

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zg³oszeń: 22 w tym osób ( 21 ) K-8 M-13
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTOSZAK Nikodem
( BARTOSZAK-CZECHMEISTER-STELAK-GASZAK )
2005-03-10

K4 2000m M m³

2 BARTOSZAK Nikodem
( BARTOSZAK-STELAK )
2005-03-10

K2 2000m M m³ (14)

3 BREWCZYŃSKI Adam
( BREWCZYŃSKI-FABISIAK )
2006-02-05

K2 2000m M m³ (13)

4 BREWCZYŃSKI Adam 2006-02-05

K1 2000m M m³ (13)

5 BRYWCZYŃSKA Klaudia
( BRYWCZYŃSKA-NETKA-GODLEWSKA-KU¦ )
2005-07-21

K4 2000m K m³

6 BRYWCZYŃSKA Klaudia 2005-07-21

K1 2000m K m³ (14)

7 CZECHMEISTER Zsolt
( BARTOSZAK-CZECHMEISTER-STELAK-GASZAK )
2006-05-10

K4 2000m M m³

8 CZECHMEISTER Zsolt
( CZECHMEISTER-NOWAKOWSKI )
2006-05-10

K2 2000m M m³ (13)

9 CZERWIŃSKI Jakub
( NOWAKOWSKI-CZERWIŃSKI-TYMEK-PALMOWSKI )
2005-07-12

C4 2000m M

10 CZERWIŃSKI Jakub 2005-07-12

C1 2000m M m³ (14)

11 FABISIAK Jakub
( BREWCZYŃSKI-FABISIAK )
2006-04-08

K2 2000m M m³ (13)

12 FABISIAK Jakub 2006-04-08

K1 2000m M m³ (13)

13 GASZAK Jakub
( GASZAK-S£OWIŃSKI )
2005-06-03

K2 2000m M m³ (14)

14 GASZAK Jakub
( BARTOSZAK-CZECHMEISTER-STELAK-GASZAK )
2005-06-03

K4 2000m M m³

15 GODLEWSKA Emilia
( BRYWCZYŃSKA-NETKA-GODLEWSKA-KU¦ )
2005-04-16

K4 2000m K m³

16 GODLEWSKA Emilia
( GODLEWSKA-KU¦ )
2005-04-16

K2 2000m K m³ (14)

17 GRUBICH Oliwia
( GRUBICH-PIASECKA )
2006-04-20

K2 2000m K m³ (13)

18 GRUBICH Oliwia 2006-04-20

K1 2000m K m³ (13)

19 KOŃCZAL-BOHN Julia 2006-09-20

K1 2000m K m³ (13)

20 KORPALSKA Zofia 2005-02-23

K1 2000m K m³ (14)

21 KORPALSKA Zofia
( KORPALSKA-NETKA )
2005-02-23

K2 2000m K m³ (14)

22 KU¦ Amelia
( BRYWCZYŃSKA-NETKA-GODLEWSKA-KU¦ )
2005-08-04

K4 2000m K m³

23 KU¦ Amelia
( GODLEWSKA-KU¦ )
2005-08-04

K2 2000m K m³ (14)

24 NETKA Martyna
( KORPALSKA-NETKA )
2005-06-02

K2 2000m K m³ (14)

25 NETKA Martyna
( BRYWCZYŃSKA-NETKA-GODLEWSKA-KU¦ )
2005-06-02

K4 2000m K m³

26 NOWAKOWSKI Gracjan 2006-09-08

K1 2000m M m³ (13)

27 NOWAKOWSKI Gracjan
( CZECHMEISTER-NOWAKOWSKI )
2006-09-08

K2 2000m M m³ (13)

28 NOWAKOWSKI Jakub
( NOWAKOWSKI-CZERWIŃSKI-TYMEK-PALMOWSKI )
2006-01-25

C4 2000m M

29 NOWAKOWSKI Jakub 2006-01-25

K1 2000m M m³ (13)

30 PALMOWSKI Marcin
( NOWAKOWSKI-CZERWIŃSKI-TYMEK-PALMOWSKI )
2006-05-10

C4 2000m M

31 PIASECKA Wiktoria
( GRUBICH-PIASECKA )
2006-07-24

K2 2000m K m³ (13)

32 PIASECKA Wiktoria 2006-07-24

K1 2000m K m³ (13)

33 S£OWIŃSKI Pawe³ 2005-07-31

K1 2000m M m³ (14)

34 S£OWIŃSKI Pawe³
( GASZAK-S£OWIŃSKI )
2005-07-31

K2 2000m M m³ (14)

35 STELAK Filip
( BARTOSZAK-STELAK )
2005-08-28

K2 2000m M m³ (14)

36 STELAK Filip
( BARTOSZAK-CZECHMEISTER-STELAK-GASZAK )
2006-08-28

K4 2000m M m³

37 TYMEK Kamil 2006-04-06

C1 2000m M m³ (13)

38 TYMEK Kamil
( NOWAKOWSKI-CZERWIŃSKI-TYMEK-PALMOWSKI )
2006-04-06

C4 2000m M

 
KKS Nowa Sól Liczba zg³oszeń: 15 w tym osób ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CICHOCKI Filip 2005-11-04

C1 2000m M m³ (14)

2 CICHOCKI Filip
( KARLIŃSKI-CICHOCKI-POKLEPA-SIEMASZ )
2005-11-04

C4 2000m M

3 KA£UÆNA Aleksandra 2005-02-26

K1 2000m K m³ (14)

4 KA£UÆNA Aleksandra
( KA£UÆNA-ORYSZEWSKA )
2005-02-26

K2 2000m K m³ (14)

5 KARLIŃSKI Sebastian
( KARLIŃSKI-CICHOCKI-POKLEPA-SIEMASZ )
2005-02-08

C4 2000m M

6 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08

C1 2000m M m³ (14)

7 KRASZEWSKA Martyna
( KRASZEWSKA-ZARŹBA )
2006-10-04

K2 2000m K m³ (13)

8 KRASZEWSKA Martyna 2006-10-04

K1 2000m K m³ (13)

9 MANIA Gracjan
( MANIA-TURCZYK )
2005-02-15

C2 2000m M m³ (14)

10 MANIA Gracjan 2005-02-15

C1 2000m M m³ (14)

11 NIZIA£EK Kuba 2006-02-02

C1 2000m M m³ (13)

12 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28

K1 2000m K m³ (14)

13 ORYSZEWSKA Daria
( KA£UÆNA-ORYSZEWSKA )
2005-10-28

K2 2000m K m³ (14)

14 POKLEPA Rafa³ 2006-10-25

C1 2000m M m³ (13)

15 POKLEPA Rafa³
( KARLIŃSKI-CICHOCKI-POKLEPA-SIEMASZ )
2006-10-25

C4 2000m M

16 SIEMASZ Kuba
( KARLIŃSKI-CICHOCKI-POKLEPA-SIEMASZ )
2005-07-03

C4 2000m M

17 SIEMASZ Kuba 2005-07-03

C1 2000m M m³ (14)

18 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14

C1 2000m M m³ (14)

19 TURCZYK Maksymilian
( MANIA-TURCZYK )
2005-03-14

C2 2000m M m³ (14)

20 ZARŹBA Wiktoria
( KRASZEWSKA-ZARŹBA )
2006-01-28

K2 2000m K m³ (13)

21 ZARŹBA Wiktoria 2006-01-28

K1 2000m K m³ (13)

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zg³oszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 £UÆYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 2000m M m³ (14)

2 PRAJS Gabriela 2006-04-23

K1 2000m K m³ (13)

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zg³oszeń: 7 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KACZMAREK Krzysztof
( KACZMAREK-STASZCZYK )
2006-08-11

K2 2000m M m³ (13)

2 KACZMAREK Krzysztof 2006-08-11

K1 2000m M m³ (13)

3 MULCZYŃSKI Ignacy
( MULCZYŃSKI-RATAJCZAK-STRASZEWSKI-TREIDER )
2005-01-18

K4 2000m M m³

4 MULCZYŃSKI Ignacy
( MULCZYŃSKI-RATAJCZAK )
2005-01-18

K2 2000m M m³ (14)

5 RATAJCZAK Wojciech
( MULCZYŃSKI-RATAJCZAK-STRASZEWSKI-TREIDER )
2005-10-10

K4 2000m M m³

6 RATAJCZAK Wojciech
( MULCZYŃSKI-RATAJCZAK )
2005-10-10

K2 2000m M m³ (14)

7 STASZCZYK Brian
( KACZMAREK-STASZCZYK )
2006-02-06

K2 2000m M m³ (13)

8 STASZCZYK Brian 2006-02-06

K1 2000m M m³ (13)

9 STRASZEWSKI Jacek 2006-08-17

K1 2000m M m³ (13)

10 STRASZEWSKI Jacek
( MULCZYŃSKI-RATAJCZAK-STRASZEWSKI-TREIDER )
2006-08-17

K4 2000m M m³

11 TREIDER Marcel 2005-11-06

K1 2000m M m³ (14)

12 TREIDER Marcel
( MULCZYŃSKI-RATAJCZAK-STRASZEWSKI-TREIDER )
2005-11-06

K4 2000m M m³

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zg³oszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEJNAR-BEJNAROWICZ Witold
( SADOWSKI-BEJNAR-BEJNAROWICZ )
2006-09-30

C2 2000m M m³ (13)

2 SADOWSKI Karol 2006-07-20

C1 2000m M m³ (13)

3 SADOWSKI Karol
( SADOWSKI-BEJNAR-BEJNAROWICZ )
2006-07-20

C2 2000m M m³ (13)

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zg³oszeń: 15 w tym osób ( 16 ) K-4 M-12
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTKOWIAK Lidia
( BARTKOWIAK-LUDWICZAK )
2005-03-01

K2 2000m K m³ (14)

2 BARTKOWIAK Lidia
( BARTKOWIAK-GO¦CINIAK-LUDWICZAK-KOBRYŃ )
2005-03-01

K4 2000m K m³

3 GO¦CINIAK Zuzanna 2005-04-29

K1 2000m K m³ (14)

4 GO¦CINIAK Zuzanna
( BARTKOWIAK-GO¦CINIAK-LUDWICZAK-KOBRYŃ )
2005-04-29

K4 2000m K m³

5 GRABIANOWSKI Mateusz
( GRABIANOWSKI-MAŃKOWSKI )
2005-06-14

K2 2000m M m³ (14)

6 GRABIANOWSKI Mateusz
( GRABIANOWSKI-MAŃKOWSKI-KASZUBA-OPIELEWICZ )
2005-06-14

K4 2000m M m³

7 KASZUBA Kacper
( GRABIANOWSKI-MAŃKOWSKI-KASZUBA-OPIELEWICZ )
2005-07-26

K4 2000m M m³

8 KASZUBA Kacper
( KASZUBA-OPIELEWICZ )
2005-07-26

K2 2000m M m³ (14)

9 KOBRYŃ Zofia 2005-11-15

K1 2000m K m³ (14)

10 KOBRYŃ Zofia
( BARTKOWIAK-GO¦CINIAK-LUDWICZAK-KOBRYŃ )
2005-11-15

K4 2000m K m³

11 LUDWICZAK Amelia
( BARTKOWIAK-LUDWICZAK )
2005-11-09

K2 2000m K m³ (14)

12 LUDWICZAK Amelia
( BARTKOWIAK-GO¦CINIAK-LUDWICZAK-KOBRYŃ )
2005-11-09

K4 2000m K m³

13 MAŃKOWSKI Adam
( GRABIANOWSKI-MAŃKOWSKI )
2005-04-04

K2 2000m M m³ (14)

14 MAŃKOWSKI Adam
( GRABIANOWSKI-MAŃKOWSKI-KASZUBA-OPIELEWICZ )
2005-04-04

K4 2000m M m³

15 MERMELA Miko³aj 2005-04-29

K1 2000m M m³ (14)

16 MERMELA Miko³aj
( MERMELA-W”SOWICZ )
2005-04-29

K2 2000m M m³ (14)

17 OPIELEWICZ Marcin
( GRABIANOWSKI-MAŃKOWSKI-KASZUBA-OPIELEWICZ )
2005-11-04

K4 2000m M m³

18 OPIELEWICZ Marcin
( KASZUBA-OPIELEWICZ )
2005-11-04

K2 2000m M m³ (14)

19 RECHUL Miko³aj
( RECHUL-WORONKIEWICZ )
2005-01-22

K2 2000m M m³ (14)

20 RECHUL Miko³aj
( RECHUL-WYSZKOWSKI-W”SOWICZ-WORONKIEWICZ )
2005-01-22

K4 2000m M m³

21 SOENKE Eryk 2005-07-07

C1 2000m M m³ (14)

22 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25

K1 2000m M m³ (13)

23 W”SOWICZ Miko³aj
( MERMELA-W”SOWICZ )
2005-05-13

K2 2000m M m³ (14)

24 W”SOWICZ Miko³aj
( RECHUL-WYSZKOWSKI-W”SOWICZ-WORONKIEWICZ )
2005-05-13

K4 2000m M m³

25 WORONKIEWICZ Aleksander
( RECHUL-WYSZKOWSKI-W”SOWICZ-WORONKIEWICZ )
2005-03-11

K4 2000m M m³

26 WORONKIEWICZ Aleksander
( RECHUL-WORONKIEWICZ )
2005-03-11

K2 2000m M m³ (14)

27 WYSZKOWSKI Igor
( WYSZKOWSKI-ZIELIŃSKI )
2005-12-20

K2 2000m M m³ (14)

28 WYSZKOWSKI Igor
( RECHUL-WYSZKOWSKI-W”SOWICZ-WORONKIEWICZ )
2005-12-20

K4 2000m M m³

29 ZIELIŃSKI Aleksander
( WYSZKOWSKI-ZIELIŃSKI )
2005-10-11

K2 2000m M m³ (14)

30 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11

K1 2000m M m³ (14)

 
KS Energetyk Poznań Liczba zg³oszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 2000m K m³ (14)

2 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12

K1 2000m M m³ (13)

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zg³oszeń: 9 w tym osób ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GŹBICKA Patrycja
( GŹBICKA-KŹDZIORA-KONOPSKA-SELIWAŃSKA )
2006-08-14

K4 2000m K m³

2 GŹBICKA Patrycja 2006-08-14

K1 2000m K m³ (13)

3 KŹDZIORA Natalia
( GŹBICKA-KŹDZIORA-KONOPSKA-SELIWAŃSKA )
2005-12-05

K4 2000m K m³

4 KŹDZIORA Natalia 2005-12-05

K1 2000m K m³ (14)

5 KONOPSKA Wiktoria 2006-06-12

K1 2000m K m³ (13)

6 KONOPSKA Wiktoria
( GŹBICKA-KŹDZIORA-KONOPSKA-SELIWAŃSKA )
2006-06-12

K4 2000m K m³

7 LOREK Filip 2006-03-07

K1 2000m M m³ (13)

8 LOREK Filip
( LOREK-¦MIGIELSKI )
2006-03-07

K2 2000m M m³ (13)

9 £UGOWSKA Zuzanna 2005-11-26

K1 2000m K m³ (14)

10 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28

K1 2000m K m³ (14)

11 SELIWAŃSKA Julia
( GŹBICKA-KŹDZIORA-KONOPSKA-SELIWAŃSKA )
2005-04-28

K4 2000m K m³

12 ¦MIGIELSKI Emil 2006-12-19

K1 2000m M m³ (13)

13 ¦MIGIELSKI Emil
( LOREK-¦MIGIELSKI )
2006-12-19

K2 2000m M m³ (13)

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zg³oszeń: 19 w tym osób ( 17 ) K-4 M-13
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23

C1 2000m K m³ (14)

2 BRZEZIŃSKA Marta
( BRZEZIŃSKA-KINAST )
2005-05-23

C2 2000m K m³ (14)

3 DUDZIAK Dominik
( DUDZIAK-P£ONKA )
2006-07-20

K2 2000m M m³ (13)

4 DUDZIAK Dominik
( DUDZIAK-P£ONKA-STANIEWSKI-KO£ODZIEJ )
2006-07-20

K4 2000m M m³

5 FILIPCZAK Kacper
( FILIPCZAK-GRZELSKI )
2005-01-05

C2 2000m M m³ (14)

6 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 2000m M m³ (14)

7 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 2000m M m³ (14)

8 GRZELSKI Kacper
( FILIPCZAK-GRZELSKI )
2005-05-02

C2 2000m M m³ (14)

9 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 2000m M m³ (14)

10 KINAST Zuzanna 2005-12-26

C1 2000m K m³ (14)

11 KINAST Zuzanna
( BRZEZIŃSKA-KINAST )
2005-12-26

C2 2000m K m³ (14)

12 KO£ODZIEJ Tomasz
( DUDZIAK-P£ONKA-STANIEWSKI-KO£ODZIEJ )
2005-05-15

K4 2000m M m³

13 KO£ODZIEJ Tomasz
( KO£ODZIEJ-STANIEWSKI )
2005-05-15

K2 2000m M m³ (14)

14 KONIECZNY Kacper
( P£ACZEK-SZOT-SCIBILIA-KONIECZNY )
2005-01-02

K4 2000m M m³

15 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 2000m M m³ (14)

16 P£ACZEK Igor
( P£ACZEK-SZOT )
2006-05-15

K2 2000m M m³ (13)

17 P£ACZEK Igor
( P£ACZEK-SZOT-SCIBILIA-KONIECZNY )
2006-05-15

K4 2000m M m³

18 P£ONKA Wojciech
( DUDZIAK-P£ONKA )
2006-05-24

K2 2000m M m³ (13)

19 P£ONKA Wojciech
( DUDZIAK-P£ONKA-STANIEWSKI-KO£ODZIEJ )
2006-05-24

K4 2000m M m³

20 SCIBILIA Thomas
( P£ACZEK-SZOT-SCIBILIA-KONIECZNY )
2006-05-16

K4 2000m M m³

21 SCIBILIA Thomas 2006-05-16

K1 2000m M m³ (13)

22 STANIEWSKI Antoni
( KO£ODZIEJ-STANIEWSKI )
2005-09-28

K2 2000m M m³ (14)

23 STANIEWSKI Antoni
( DUDZIAK-P£ONKA-STANIEWSKI-KO£ODZIEJ )
2005-09-28

K4 2000m M m³

24 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22

C1 2000m M m³ (13)

25 SZMAGAJ Aleks
( SZMAGAJ-WALCZAK )
2006-07-22

C2 2000m M m³ (13)

26 SZOT Szymon
( P£ACZEK-SZOT )
2006-07-09

K2 2000m M m³ (13)

27 SZOT Szymon
( P£ACZEK-SZOT-SCIBILIA-KONIECZNY )
2006-07-09

K4 2000m M m³

28 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28

K1 2000m K m³ (13)

29 WALCZAK Maksymilian
( SZMAGAJ-WALCZAK )
2006-04-21

C2 2000m M m³ (13)

30 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21

C1 2000m M m³ (13)

31 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09

K1 2000m K m³ (14)

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zg³oszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 D£UGOSZ Paulina 2005-03-08

K1 2000m K m³ (14)

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zg³oszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07

K1 2000m M m³ (14)

 
KS Victoria Sztum Liczba zg³oszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/PM/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 RUNEWICZ Jakub 2005-02-22

K1 2000m M m³ (14)

 
KS Warta Poznań Liczba zg³oszeń: 14 w tym osób ( 13 ) K-8 M-5
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GA£CZYŃSKA Zuzanna
( GA£CZYŃSKA-GO¬DZIEWSKA )
2005-06-08

C2 2000m K m³ (14)

2 GLABUS Alicja
( GLABUS-KOWALAK )
2006-11-25

C2 2000m K m³ (13)

3 GLABUS Bernadeta
( GLABUS-SZYMAŃSKA )
2005-03-30

C2 2000m K m³ (14)

4 GO¬DZIEWSKA Patrycja 2005-05-18

C1 2000m K m³ (14)

5 GO¬DZIEWSKA Patrycja
( GA£CZYŃSKA-GO¬DZIEWSKA )
2005-05-18

C2 2000m K m³ (14)

6 HOJAK Martyna 2005-04-09

K1 2000m K m³ (14)

7 HOJAK Martyna
( HOJAK-SZYMAŃSKA )
2005-04-09

K2 2000m K m³ (14)

8 KOWALAK Agata 2006-09-02

C1 2000m K m³ (13)

9 KOWALAK Agata
( GLABUS-KOWALAK )
2006-09-02

C2 2000m K m³ (13)

10 KRAWIEC Marceli 2006-01-04

C1 2000m M m³ (13)

11 KRAWIEC Marceli
( KRAWIEC-KUBICA )
2006-01-04

C2 2000m M m³ (13)

12 KUBICA Krystian
( KRAWIEC-KUBICA )
2006-05-08

C2 2000m M m³ (13)

13 KUBICA Krystian
( KUBICA-WOJKIEWICZ-SOBCZAK-MICHALAK )
2006-05-08

C4 2000m M

14 MICHALAK Antoni
( MICHALAK-SOBCZAK )
2006-01-01

C2 2000m M m³ (13)

15 MICHALAK Antoni
( KUBICA-WOJKIEWICZ-SOBCZAK-MICHALAK )
2006-01-01

C4 2000m M

16 SOBCZAK Declan
( KUBICA-WOJKIEWICZ-SOBCZAK-MICHALAK )
2006-01-01

C4 2000m M

17 SOBCZAK Declan
( MICHALAK-SOBCZAK )
2006-01-01

C2 2000m M m³ (13)

18 SZYMAŃSKA Emilia
( HOJAK-SZYMAŃSKA )
2005-10-21

K2 2000m K m³ (14)

19 SZYMAŃSKA Emilia 2005-10-21

K1 2000m K m³ (14)

20 SZYMAŃSKA Patrycja
( GLABUS-SZYMAŃSKA )
2005-11-13

C2 2000m K m³ (14)

21 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 2000m K m³ (14)

22 WOJKIEWICZ Mateusz
( KUBICA-WOJKIEWICZ-SOBCZAK-MICHALAK )
2005-05-20

C4 2000m M

23 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 2000m M m³ (14)

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zg³oszeń: 7 w tym osób ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARADZIEJ Jowita
( BARADZIEJ-MIKA )
2005-09-01

K2 2000m K m³ (14)

2 BARADZIEJ Jowita
( ÆELUK-BARADZIEJ-KRYWIONEK-MIKA )
2005-09-01

K4 2000m K m³

3 FILIPCZUK Oliwia
( FILIPCZUK-PODGÓRSKA )
2005-10-28

C2 2000m K m³ (14)

4 FILIPCZUK Oliwia 2005-10-28

C1 2000m K m³ (14)

5 KRYWIONEK Hanna
( KRYWIONEK-ÆELUK )
2006-06-09

K2 2000m K m³ (13)

6 KRYWIONEK Hanna
( ÆELUK-BARADZIEJ-KRYWIONEK-MIKA )
2006-06-09

K4 2000m K m³

7 KUCZYŃSKI Kacper 2005-05-15

C1 2000m M m³ (14)

8 MIKA Martyna
( ÆELUK-BARADZIEJ-KRYWIONEK-MIKA )
2005-04-18

K4 2000m K m³

9 MIKA Martyna
( BARADZIEJ-MIKA )
2005-04-18

K2 2000m K m³ (14)

10 PODGÓRSKA Wiktoria 2005-03-16

C1 2000m K m³ (14)

11 PODGÓRSKA Wiktoria
( FILIPCZUK-PODGÓRSKA )
2005-03-16

C2 2000m K m³ (14)

12 ÆELUK Antonina
( KRYWIONEK-ÆELUK )
2006-12-04

K2 2000m K m³ (13)

13 ÆELUK Antonina
( ÆELUK-BARADZIEJ-KRYWIONEK-MIKA )
2006-12-04

K4 2000m K m³

 
KS Yacht-Club Kraków Liczba zg³oszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 10/MA/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOBOWSKA Agnieszka 2006-07-28

K1 2000m K m³ (13)

2 BOBOWSKI Marcel 2005-05-14

K1 2000m M m³ (14)

3 BOBOWSKI Marcel
( BOBOWSKI-WOJANEK )
2005-05-14

K2 2000m M m³ (14)

4 WOJANEK Piotr
( BOBOWSKI-WOJANEK )
2005-03-05

K2 2000m M m³ (14)

5 WOJANEK Piotr 2005-03-05

K1 2000m M m³ (14)

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST W³ókniarz Che³mæa Liczba zg³oszeń: 13 w tym osób ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BERING Daniel
( BERING-SZCZYGIE£ )
2006-01-01

K2 2000m M m³ (13)

2 BERING Daniel 2006-01-01

K1 2000m M m³ (13)

3 GABRY¦ Oliwia
( GABRY¦-WIŹC£AWSKA-ZDROJEWSKA-WEJSZEWSKA )
2005-02-27

K4 2000m K m³

4 GABRY¦ Oliwia
( WEJSZEWSKA-GABRY¦ )
2005-02-27

K2 2000m K m³ (14)

5 JUCHTOWSKI Emil
( ZIELIŃSKI-JUCHTOWSKI )
2006-01-01

K2 2000m M m³ (13)

6 JUCHTOWSKI Emil 2006-01-01

K1 2000m M m³ (13)

7 KULIGOWSKI Maksymilian 2006-12-01

K1 2000m M m³ (13)

8 KULIGOWSKI Maksymilian
( KULIGOWSKI-ZIELIŃSKI )
2006-12-01

K2 2000m M m³ (13)

9 SZCZYGIE£ Eryk
( BERING-SZCZYGIE£ )
2006-04-10

K2 2000m M m³ (13)

10 SZCZYGIE£ Eryk 2006-04-10

K1 2000m M m³ (13)

11 WEJSZEWSKA Oliwia
( GABRY¦-WIŹC£AWSKA-ZDROJEWSKA-WEJSZEWSKA )
2005-05-31

K4 2000m K m³

12 WEJSZEWSKA Oliwia
( WEJSZEWSKA-GABRY¦ )
2005-05-31

K2 2000m K m³ (14)

13 WIŹC£AWSKA Zofia
( WIŹC£AWSKA-ZDROJEWSKA )
2006-12-22

K2 2000m K m³ (13)

14 WIŹC£AWSKA Zofia
( GABRY¦-WIŹC£AWSKA-ZDROJEWSKA-WEJSZEWSKA )
2006-12-22

K4 2000m K m³

15 ZDROJEWSKA Barbara
( WIŹC£AWSKA-ZDROJEWSKA )
2006-12-12

K2 2000m K m³ (13)

16 ZDROJEWSKA Barbara
( GABRY¦-WIŹC£AWSKA-ZDROJEWSKA-WEJSZEWSKA )
2006-12-12

K4 2000m K m³

17 ZIELIŃSKI Dominik
( KULIGOWSKI-ZIELIŃSKI )
2006-01-05

K2 2000m M m³ (13)

18 ZIELIŃSKI Dominik 2006-01-05

K1 2000m M m³ (13)

19 ZIELIŃSKI Kordian 2006-12-19

K1 2000m M m³ (13)

20 ZIELIŃSKI Kordian
( ZIELIŃSKI-JUCHTOWSKI )
2006-12-19

K2 2000m M m³ (13)

21 ÆUCHOWSKI Bartosz 2006-03-19

K1 2000m M m³ (13)

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zg³oszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18

K1 2000m M m³ (14)

2 BARCZEWSKI Maksymilian
( BARCZEWSKI-SZPILA )
2005-01-18

K2 2000m M m³ (14)

3 SZPILA Sambor 2005-04-16

K1 2000m M m³ (14)

4 SZPILA Sambor
( BARCZEWSKI-SZPILA )
2005-04-16

K2 2000m M m³ (14)

 
dora.kwasniewska@gmail.com
LKK Hubertus Bia³y Bór Liczba zg³oszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 07/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 STASIUK Martyna 2006-06-09

K1 2000m K m³ (13)

2 STASIUK Martyna
( STASIUK-SZCZEPAŃSKA )
2006-06-09

K2 2000m K m³ (13)

3 SZCZEPAŃSKA Martyna 2006-01-21

K1 2000m K m³ (13)

4 SZCZEPAŃSKA Martyna
( STASIUK-SZCZEPAŃSKA )
2006-01-21

K2 2000m K m³ (13)

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zg³oszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GIEROBA Dawid 2006-08-31

K1 2000m M m³ (13)

2 KOPYL Heorhi 2005-01-01

K1 2000m M m³ (14)

 
mkk³±czany.pl
MKK £±czany Liczba zg³oszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 04/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUBAS Ma³gorzata 2006-01-12

K1 2000m K m³ (13)

2 KUBAS Ma³gorzata
( MI¦KIEWICZ-KUBAS )
2006-01-12

K2 2000m K m³ (13)

3 MI¦KIEWICZ Magdalena 2006-12-31

K1 2000m K m³ (13)

4 MI¦KIEWICZ Magdalena
( MI¦KIEWICZ-KUBAS )
2006-12-31

K2 2000m K m³ (13)

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zg³oszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FIRGANEK Julia 2006-01-19

K1 2000m K m³ (13)

2 GRZECHNIK Kacper 2006-04-02

K1 2000m M m³ (13)

3 KUFEL Paulina 2005-01-24

C1 2000m K m³ (14)

4 KUPCZEWSKA Wioletta 2005-09-05

K1 2000m K m³ (14)

5 POTWORA Franciszek 2006-12-18

C1 2000m M m³ (13)

6 WIZNER Bartosz 2005-04-17

C1 2000m M m³ (14)

 
MKS Polstyr Cz³uchów Liczba zg³oszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALCZYK Kamil 2006-02-12

K1 2000m M m³ (13)

2 NIZIA£EK Marcin 2005-01-04

K1 2000m M m³ (14)

3 NIZIA£EK Marcin
( NIZIA£EK-SZWEMIN )
2005-01-04

K2 2000m M m³ (14)

4 SZWEMIN Filip
( NIZIA£EK-SZWEMIN )
2005-10-09

K2 2000m M m³ (14)

5 SZWEMIN Filip 2005-10-09

K1 2000m M m³ (14)

 
MOSM Tychy Liczba zg³oszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 06/SL/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GAWOR Konrad
( GAWOR-KWA¦NIEWICZ-SZCZEPANEK-MIELNIK )
2005-08-07

K4 2000m M m³

2 GAWOR Konrad
( GAWOR-MIELNIK )
2005-08-07

K2 2000m M m³ (14)

3 KWA¦NIEWICZ Jakub
( GAWOR-KWA¦NIEWICZ-SZCZEPANEK-MIELNIK )
2005-09-09

K4 2000m M m³

4 KWA¦NIEWICZ Jakub 2005-09-09

K1 2000m M m³ (14)

5 MIELNIK Wojciech
( GAWOR-MIELNIK )
2005-07-12

K2 2000m M m³ (14)

6 MIELNIK Wojciech
( GAWOR-KWA¦NIEWICZ-SZCZEPANEK-MIELNIK )
2005-07-12

K4 2000m M m³

7 SZCZEPANEK Karol
( SZCZEPANEK-WAKSMAŃSKI )
2006-04-14

K2 2000m M m³ (13)

8 SZCZEPANEK Karol
( GAWOR-KWA¦NIEWICZ-SZCZEPANEK-MIELNIK )
2006-04-14

K4 2000m M m³

9 WAKSMAŃSKI Oskar
( SZCZEPANEK-WAKSMAŃSKI )
2006-10-11

K2 2000m M m³ (13)

10 WAKSMAŃSKI Oskar 2006-10-11

K1 2000m M m³ (13)

 
lucek24@op.pl
MOSW Choszczno Liczba zg³oszeń: 7 w tym osób ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 05/ZP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CIO£CZYK Oliwier
( CIO£CZYK-FIEDOROWICZ )
2005-10-08

K2 2000m M m³ (14)

2 CIO£CZYK Oliwier 2005-10-08

K1 2000m M m³ (14)

3 FIEDOROWICZ Oskar 2005-03-25

K1 2000m M m³ (14)

4 FIEDOROWICZ Oskar
( CIO£CZYK-FIEDOROWICZ )
2005-03-25

K2 2000m M m³ (14)

5 GRABOWSKA Hanna
( GRABOWSKA-GROMADZKA )
2005-01-04

K2 2000m K m³ (14)

6 GROMADZKA Paulina
( GRABOWSKA-GROMADZKA )
2005-11-02

K2 2000m K m³ (14)

7 GRZELAK Zuzana
( GRZELAK-STUDZINSKA )
2005-10-25

K2 2000m K m³ (14)

8 GRZELAK Zuzana
( GRZELAK-STUDZINSKA-WARCHA£OWSKA-NOWACKA )
2005-10-25

K4 2000m K m³

9 NOWACKA Julia
( NOWACKA-WARCHA£OWSKA )
2005-12-19

K2 2000m K m³ (14)

10 NOWACKA Julia
( GRZELAK-STUDZINSKA-WARCHA£OWSKA-NOWACKA )
2005-12-19

K4 2000m K m³

11 STUDZINSKA Natalia
( GRZELAK-STUDZINSKA-WARCHA£OWSKA-NOWACKA )
2005-04-22

K4 2000m K m³

12 STUDZINSKA Natalia
( GRZELAK-STUDZINSKA )
2005-04-22

K2 2000m K m³ (14)

13 WARCHA£OWSKA Sandra
( GRZELAK-STUDZINSKA-WARCHA£OWSKA-NOWACKA )
2005-05-12

K4 2000m K m³

14 WARCHA£OWSKA Sandra
( NOWACKA-WARCHA£OWSKA )
2005-05-12

K2 2000m K m³ (14)

 
www.mrks.pl
MRKS Gdańsk Liczba zg³oszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHODUBSKI Olgierd
( SAROL-CHODUBSKI )
2005-03-16

K2 2000m M m³ (14)

2 CHODUBSKI Olgierd 2005-03-16

K1 2000m M m³ (14)

3 SAROL Bartosz 2005-09-02

K1 2000m M m³ (14)

4 SAROL Bartosz
( SAROL-CHODUBSKI )
2005-09-02

K2 2000m M m³ (14)

5 SORENSEN Anton 2005-01-29

K1 2000m M m³ (14)

 
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Liczba zg³oszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PETRYKOWSKI Szymon 2005-10-06

K1 2000m M m³ (14)

 
aakaminski@interia.pl
OKSW Olsztyn Liczba zg³oszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUDYBA Kamila 2005-02-02

C1 2000m K m³ (14)

 
poznanazs.pl
O¦ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zg³oszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KASPEREK Daria 2005-03-22

K1 2000m K m³ (14)

2 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06

K1 2000m K m³ (13)

3 TADLA Stanis³aw 2006-09-11

K1 2000m M m³ (13)

 
PKS Korona Elbl±g Liczba zg³oszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 07/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KAMPIŃSKI Piotr
( KAMPIŃSKI-KIE£CZEWSKI-STAŃCZEWSKI-STASIE£OWICZ )
2005-02-21

C4 2000m M

2 KAMPIŃSKI Piotr
( KAMPIŃSKI-STAŃCZEWSKI )
2005-02-21

C2 2000m M m³ (14)

3 KIE£CZEWSKI Szymon
( KAMPIŃSKI-KIE£CZEWSKI-STAŃCZEWSKI-STASIE£OWICZ )
2005-08-19

C4 2000m M

4 KIE£CZEWSKI Szymon 2005-08-19

C1 2000m M m³ (14)

5 KRECZMAN Hubert
( KRECZMAN-STASIE£OWICZ )
2006-09-04

C2 2000m M m³ (13)

6 KRECZMAN Hubert 2006-09-04

C1 2000m M m³ (13)

7 STAŃCZEWSKI Nikodem
( KAMPIŃSKI-STAŃCZEWSKI )
2005-06-15

C2 2000m M m³ (14)

8 STAŃCZEWSKI Nikodem
( KAMPIŃSKI-KIE£CZEWSKI-STAŃCZEWSKI-STASIE£OWICZ )
2005-06-15

C4 2000m M

9 STASIE£OWICZ Patryk
( KRECZMAN-STASIE£OWICZ )
2006-12-27

C2 2000m M m³ (13)

10 STASIE£OWICZ Patryk
( KAMPIŃSKI-KIE£CZEWSKI-STAŃCZEWSKI-STASIE£OWICZ )
2006-12-27

C4 2000m M

 
SKS Cresovia Bia³ystok Liczba zg³oszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 03/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 STANISZEWSKA Sylwia 2006-06-16

C1 2000m K m³ (13)

2 TARASIUK Julia 2005-11-17

C1 2000m K m³ (14)

3 ÆDANUK Magdalena 2006-11-22

C1 2000m K m³ (13)

 
UKS B³yskawica Rokietnica Liczba zg³oszeń: 6 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 08/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HABDAS Franciszek
( HABDAS-RZEPCZYŃSKI )
2006-09-26

K2 2000m M m³ (13)

2 HABDAS Franciszek 2006-09-26

K1 2000m M m³ (13)

3 KUPCZYK Franciszek
( WI¦NIEWSKI-KUPCZYK )
2005-06-06

K2 2000m M m³ (14)

4 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06

K1 2000m M m³ (14)

5 RZEPCZYŃSKI Nikodem
( HABDAS-RZEPCZYŃSKI )
2006-01-02

K2 2000m M m³ (13)

6 RZEPCZYŃSKI Nikodem 2006-01-02

K1 2000m M m³ (13)

7 WI¦NIEWSKI Jan
( WI¦NIEWSKI-KUPCZYK )
2005-12-05

K2 2000m M m³ (14)

8 WI¦NIEWSKI Jan 2005-12-05

K1 2000m M m³ (14)

 
-
UKS COPAL Trzcianka Liczba zg³oszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 11/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZE¦ Karol 2005-05-24

K1 2000m M m³ (14)

2 GRZE¦ Karol
( GRZE¦-RUTKOWSKI )
2005-05-24

K2 2000m M m³ (14)

3 JANOWICZ Maja 2005-09-05

K1 2000m K m³ (14)

4 RUTKOWSKI Pawe³
( GRZE¦-RUTKOWSKI )
2005-09-11

K2 2000m M m³ (14)

5 RUTKOWSKI Pawe³ 2005-09-11

K1 2000m M m³ (14)

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Bia³ystok Liczba zg³oszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORZONEK Rafa³ 2005-10-19

C1 2000m M m³ (14)

2 SUPRUN Maciej 2006-02-12

C1 2000m M m³ (13)

3 ZIMNOCH Dominika 2006-04-25

K1 2000m K m³ (13)

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zg³oszeń: 8 w tym osób ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BETLEJEWSKI Artur
( BETLEJEWSKI-BETLEJEWSKI-HELLER-KURCZEWSKI )
2006-01-12

K4 2000m M m³

2 BETLEJEWSKI Hubert
( BETLEJEWSKI-ULATOWSKI )
2005-05-10

K2 2000m M m³ (14)

3 BETLEJEWSKI Hubert
( BETLEJEWSKI-BETLEJEWSKI-HELLER-KURCZEWSKI )
2005-05-10

K4 2000m M m³

4 HELLER Miko³aj
( BETLEJEWSKI-BETLEJEWSKI-HELLER-KURCZEWSKI )
2006-04-12

K4 2000m M m³

5 HELLER Miko³aj
( HELLER-KALINOWSKI )
2006-04-12

K2 2000m M m³ (13)

6 JASKÓLSKA Martyna 2005-04-12

K1 2000m K m³ (14)

7 JASKÓLSKA Martyna
( KOZ£OWSKA-JASKÓLSKA )
2005-04-12

K2 2000m K m³ (14)

8 KALINOWSKI Jakub 2006-07-11

K1 2000m M m³ (13)

9 KALINOWSKI Jakub
( HELLER-KALINOWSKI )
2006-07-11

K2 2000m M m³ (13)

10 KOZ£OWSKA Magdalena
( KOZ£OWSKA-JASKÓLSKA )
2005-07-01

K2 2000m K m³ (14)

11 KOZ£OWSKA Magdalena 2005-07-01

K1 2000m K m³ (14)

12 KURCZEWSKI Krystian
( BETLEJEWSKI-BETLEJEWSKI-HELLER-KURCZEWSKI )
2006-03-11

K4 2000m M m³

13 ULATOWSKI Szymon 2005-05-09

K1 2000m M m³ (14)

14 ULATOWSKI Szymon
( BETLEJEWSKI-ULATOWSKI )
2005-05-09

K2 2000m M m³ (14)

 
UKS Kosza³ek-Opa³ek Wźgorzewo Liczba zg³oszeń: 5 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUMOR Alicja 2006-08-03

K1 2000m K m³ (13)

2 MATWIEJCZYK Micha³
( MATWIEJCZYK-MIŃCZUK )
2006-05-23

K2 2000m M m³ (13)

3 MATWIEJCZYK Micha³ 2006-05-23

K1 2000m M m³ (13)

4 MIŃCZUK Jakub
( MATWIEJCZYK-MIŃCZUK )
2006-03-14

K2 2000m M m³ (13)

5 MIŃCZUK Jakub 2006-03-14

K1 2000m M m³ (13)

6 WOJCIECHOWSKA Zuzanna 2005-07-27

K1 2000m K m³ (14)

 
Motlawa.pl
UKS Mot³awa Gdańsk Liczba zg³oszeń: 6 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 08/PM/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DZWONKOWSKI Tymoteusz
( DZWONKOWSKI-GARBACKI )
2006-07-27

K2 2000m M m³ (13)

2 DZWONKOWSKI Tymoteusz 2006-07-27

K1 2000m M m³ (13)

3 GARBACKI Jakub
( DZWONKOWSKI-GARBACKI )
2006-11-02

K2 2000m M m³ (13)

4 GARBACKI Jakub 2006-11-02

K1 2000m M m³ (13)

5 JANIEWICZ Julia 2005-07-21

K1 2000m K m³ (14)

6 WASIAK Nikola 2006-04-16

K1 2000m K m³ (13)

7 WYRWICZ Karol 2006-06-19

K1 2000m M m³ (13)

 
www.uksolimp.pl
UKS Olimp Kraków Liczba zg³oszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 02/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BORUCKI Alex 2006-06-04

K1 2000m M m³ (13)

2 BORUCKI Alex
( BORUCKI-KOWALIK )
2006-06-04

K2 2000m M m³ (13)

3 KOWALIK Piotr
( BORUCKI-KOWALIK )
2006-06-14

K2 2000m M m³ (13)

4 KOWALIK Piotr 2006-06-14

K1 2000m M m³ (13)

5 SZELIGA Aleksandra 2006-07-24

K1 2000m K m³ (13)

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chech³o Liczba zg³oszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 B£ASIOK Emilia
( B£ASIOK-HEWIG-KWA¦NY-OPIE£KA )
2005-02-10

K4 2000m K m³

2 B£ASIOK Emilia
( KWA¦NY-B£ASIOK )
2005-02-10

K2 2000m K m³ (14)

3 GOS£AWSKI Dominik 2005-05-09

K1 2000m M m³ (14)

4 HEWIG Dominika
( B£ASIOK-HEWIG-KWA¦NY-OPIE£KA )
2005-04-11

K4 2000m K m³

5 HEWIG Dominika 2005-04-11

K1 2000m K m³ (14)

6 KWA¦NY Kinga
( B£ASIOK-HEWIG-KWA¦NY-OPIE£KA )
2005-02-08

K4 2000m K m³

7 KWA¦NY Kinga
( KWA¦NY-B£ASIOK )
2005-02-08

K2 2000m K m³ (14)

8 OPIE£KA Agata
( B£ASIOK-HEWIG-KWA¦NY-OPIE£KA )
2006-02-01

K4 2000m K m³

9 OPIE£KA Agata 2006-02-01

K1 2000m K m³ (13)

 
uks-pami±tkowo.info
UKS Pami±tkowo Liczba zg³oszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PRŹTKI Jakub 2005-01-02

K1 2000m M m³ (14)

 
UKS Sokolik przy ZS Czernin Liczba zg³oszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KAMIŃSKI Mi³osz 2005-11-27

K1 2000m M m³ (14)

2 KAMIŃSKI Mi³osz
( KAMIŃSKI-NASTA£Y )
2005-11-27

K2 2000m M m³ (14)

3 NASTA£Y Mateusz 2005-09-02

K1 2000m M m³ (14)

4 NASTA£Y Mateusz
( KAMIŃSKI-NASTA£Y )
2005-09-02

K2 2000m M m³ (14)

 
UKS ¦wierklaniec Liczba zg³oszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/SL/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROŃ Marta 2005-06-13

C1 2000m K m³ (14)

 
UKS Victoria Wa³cz Liczba zg³oszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 04/ZP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PIASECKA Wiktoria 2006-10-18

K1 2000m K m³ (13)

2 ROMEK Marta 2005-12-22

K1 2000m K m³ (14)

 
uks-zalew-jerzykowo.net16.net/
UKS Zalew Jerzykowo Liczba zg³oszeń: 14 w tym osób ( 10 ) K-1 M-9
NrLicencji: 09/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNAREK Antoni 2006-05-01

K1 2000m M m³ (13)

2 BEDNAREK Antoni
( BEDNAREK-GUMNY )
2006-05-01

K2 2000m M m³ (13)

3 GUMNY Hugo
( BEDNAREK-GUMNY )
2006-01-11

K2 2000m M m³ (13)

4 GUMNY Hugo 2006-01-11

K1 2000m M m³ (13)

5 JŹDROSZKOWIAK Stanis³aw 2006-06-12

K1 2000m M m³ (13)

6 JŹDROSZKOWIAK Stanis³aw
( JŹDROSZKOWIAK-ZAPARTY )
2006-06-12

K2 2000m M m³ (13)

7 KU¬NICKI Micha³
( KU¬NICKI-£ABŹDA )
2006-03-08

K2 2000m M m³ (13)

8 KU¬NICKI Micha³ 2006-03-08

K1 2000m M m³ (13)

9 £ABŹDA Maksymilian 2006-09-09

K1 2000m M m³ (13)

10 £ABŹDA Maksymilian
( KU¬NICKI-£ABŹDA )
2006-09-09

K2 2000m M m³ (13)

11 MUKA Mateusz 2006-12-12

K1 2000m M m³ (13)

12 MUKA Mateusz
( MUKA-P£ÓCIENNIK )
2006-12-12

K2 2000m M m³ (13)

13 P£ÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-06

K1 2000m M m³ (13)

14 P£ÓCIENNIK Krzysztof
( MUKA-P£ÓCIENNIK )
2006-01-06

K2 2000m M m³ (13)

15 RUREK Ania 2006-10-02

K1 2000m K m³ (13)

16 SZYMURA Eryk 2005-03-28

K1 2000m M m³ (14)

17 ZAPARTY Tymoteusz
( JŹDROSZKOWIAK-ZAPARTY )
2006-12-08

K2 2000m M m³ (13)

18 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08

K1 2000m M m³ (13)

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zg³oszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GETNER Amelia 2005-05-01

K1 2000m K m³ (14)

2 JASTRZ”B Kacper 2005-02-16

K1 2000m M m³ (14)

3 NYCZKOWIAK Marcin 2006-10-26

K1 2000m M m³ (13)

 
UPKS Poncio 2010 Liczba zg³oszeń: 2 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 05/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BLANK Kacper
( BLANK-KOCHOWICZ )
2005-06-23

C2 2000m M m³ (14)

2 BLANK Kacper
( BLANK-KOCHOWICZ-TWARDOWSKI-MARGASZEWSKI )
2005-06-23

C4 2000m M

3 KOCHOWICZ Kamil
( BLANK-KOCHOWICZ )
2005-02-26

C2 2000m M m³ (14)

4 KOCHOWICZ Kamil
( BLANK-KOCHOWICZ-TWARDOWSKI-MARGASZEWSKI )
2005-02-26

C4 2000m M

5 MARGASZEWSKI Wiktor
( BLANK-KOCHOWICZ-TWARDOWSKI-MARGASZEWSKI )
2006-11-18

C4 2000m M

6 TWARDOWSKI Aleksander
( BLANK-KOCHOWICZ-TWARDOWSKI-MARGASZEWSKI )
2006-04-12

C4 2000m M

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zg³oszeń: 14 w tym osób ( 14 ) K-4 M-10
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZOSKA Bartosz
( BRZOSKA-GRUÆLEWSKI-OLEJNIK-GRZYWACZ )
2006-02-13

C4 2000m M

2 GALIŃSKA Klaudia
( GALIŃSKA-K”KOL-SZULC-WALDOWSKA )
2006-01-09

K4 2000m K m³

3 GALIŃSKA Klaudia
( GALIŃSKA-K”KOL )
2006-01-09

K2 2000m K m³ (13)

4 GRUÆLEWSKI Ahmed
( BRZOSKA-GRUÆLEWSKI-OLEJNIK-GRZYWACZ )
2005-11-24

C4 2000m M

5 GRUÆLEWSKI Ahmed 2005-11-24

C1 2000m M m³ (14)

6 GRZELAK Krzysztof
( GRZELAK-MARCZEWSKI )
2005-04-25

K2 2000m M m³ (14)

7 GRZELAK Krzysztof
( GRZELAK-MARCZEWSKI-¦WICIŃSKI-STRŹKOWSKI )
2005-04-25

K4 2000m M m³

8 GRZYWACZ Sebastian
( BRZOSKA-GRUÆLEWSKI-OLEJNIK-GRZYWACZ )
2006-09-10

C4 2000m M

9 K”KOL Klaudia
( GALIŃSKA-K”KOL-SZULC-WALDOWSKA )
2006-06-24

K4 2000m K m³

10 K”KOL Klaudia
( GALIŃSKA-K”KOL )
2006-06-24

K2 2000m K m³ (13)

11 MARCZEWSKI Kacper
( GRZELAK-MARCZEWSKI-¦WICIŃSKI-STRŹKOWSKI )
2005-08-25

K4 2000m M m³

12 MARCZEWSKI Kacper
( GRZELAK-MARCZEWSKI )
2005-08-25

K2 2000m M m³ (14)

13 OLEJNIK Rados³aw
( BRZOSKA-GRUÆLEWSKI-OLEJNIK-GRZYWACZ )
2006-07-14

C4 2000m M

14 OLEJNIK Rados³aw 2006-07-14

K1 2000m M m³ (13)

15 OSIŃSKI Bartosz
( OSIŃSKI-SZUBIŃSKI )
2005-02-28

C2 2000m M m³ (14)

16 OSIŃSKI Bartosz 2005-02-28

C1 2000m M m³ (14)

17 STRŹKOWSKI Patryk
( GRZELAK-MARCZEWSKI-¦WICIŃSKI-STRŹKOWSKI )
2006-07-29

K4 2000m M m³

18 STRŹKOWSKI Patryk 2006-07-29

K1 2000m M m³ (13)

19 SZUBIŃSKI Szymon 2005-07-20

C1 2000m M m³ (14)

20 SZUBIŃSKI Szymon
( OSIŃSKI-SZUBIŃSKI )
2005-07-20

C2 2000m M m³ (14)

21 SZULC Agnieszka 2005-05-30

K1 2000m K m³ (14)

22 SZULC Agnieszka
( GALIŃSKA-K”KOL-SZULC-WALDOWSKA )
2005-05-30

K4 2000m K m³

23 ¦WICIŃSKI Mi³osz 2005-11-18

K1 2000m M m³ (14)

24 ¦WICIŃSKI Mi³osz
( GRZELAK-MARCZEWSKI-¦WICIŃSKI-STRŹKOWSKI )
2005-11-18

K4 2000m M m³

25 WALDOWSKA Zofia 2005-03-13

K1 2000m K m³ (14)

26 WALDOWSKA Zofia
( GALIŃSKA-K”KOL-SZULC-WALDOWSKA )
2005-03-13

K4 2000m K m³

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orze³ Wa³cz Liczba zg³oszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 RÓÆAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 2000m M m³ (14)

2 RÓÆAŃSKI Kajetan
( RÓÆAŃSKI-TROJANOWSKI )
2005-01-04

K2 2000m M m³ (14)

3 TROJANOWSKI Mateusz
( RÓÆAŃSKI-TROJANOWSKI )
2005-01-08

K2 2000m M m³ (14)

4 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08

K1 2000m M m³ (14)

5 ZAJ”CZKOWSKI Jakub 2006-07-15

K1 2000m M m³ (13)

 
WTW Warszawa Liczba zg³oszeń: 7 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 02/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GROCHALA Mateusz
( GROCHALA-LE¦NIAK-MULARCZYK-WOJNAROWICZ )
2005-01-26

K4 2000m M m³

2 GROCHALA Mateusz
( GROCHALA-LE¦NIAK )
2005-01-26

K2 2000m M m³ (14)

3 KRUKOWSKI Igor
( KRUKOWSKI-PODBIELSKI )
2006-06-25

K2 2000m M m³ (13)

4 KRUKOWSKI Igor 2006-06-25

K1 2000m M m³ (13)

5 LE¦NIAK £ukasz
( GROCHALA-LE¦NIAK-MULARCZYK-WOJNAROWICZ )
2005-02-20

K4 2000m M m³

6 LE¦NIAK £ukasz
( GROCHALA-LE¦NIAK )
2005-02-20

K2 2000m M m³ (14)

7 MULARCZYK Franciszek 2006-08-14

K1 2000m M m³ (13)

8 MULARCZYK Franciszek
( GROCHALA-LE¦NIAK-MULARCZYK-WOJNAROWICZ )
2006-08-14

K4 2000m M m³

9 PODBIELSKI Antoni
( KRUKOWSKI-PODBIELSKI )
2006-09-26

K2 2000m M m³ (13)

10 PODBIELSKI Antoni 2006-09-26

K1 2000m M m³ (13)

11 WOJNAROWICZ Jaros³aw 2005-10-02

K1 2000m M m³ (14)

12 WOJNAROWICZ Jaros³aw
( GROCHALA-LE¦NIAK-MULARCZYK-WOJNAROWICZ )
2005-10-02

K4 2000m M m³

 
www.olimpia.elblag.com.pl
ZKS Olimpia Elbl±g Liczba zg³oszeń: 9 w tym osób ( 8 ) K-1 M-7
NrLicencji: 02/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz
( ALEKSANDROWICZ-RÓÆALSKI )
2005-07-20

K2 2000m M m³ (14)

2 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20

K1 2000m M m³ (14)

3 KOT Julia 2006-09-26

K1 2000m K m³ (13)

4 KOT Miko³aj
( KOT-KWIATKOWSKI-£YCZKOWSKI-TOCHA )
2006-09-26

K4 2000m M m³

5 KOT Miko³aj 2006-09-26

K1 2000m M m³ (13)

6 KWIATKOWSKI Damian
( KWIATKOWSKI-£YCZKOWSKI )
2005-09-26

K2 2000m M m³ (14)

7 KWIATKOWSKI Damian
( KOT-KWIATKOWSKI-£YCZKOWSKI-TOCHA )
2005-09-26

K4 2000m M m³

8 £YCZKOWSKI Jakub
( KOT-KWIATKOWSKI-£YCZKOWSKI-TOCHA )
2005-04-24

K4 2000m M m³

9 £YCZKOWSKI Jakub
( KWIATKOWSKI-£YCZKOWSKI )
2005-04-24

K2 2000m M m³ (14)

10 ROMANOWSKI Mateusz 2006-10-21

K1 2000m M m³ (13)

11 RÓÆALSKI Szymon
( ALEKSANDROWICZ-RÓÆALSKI )
2005-08-14

K2 2000m M m³ (14)

12 RÓÆALSKI Szymon 2005-08-14

K1 2000m M m³ (14)

13 TOCHA Cyprian
( KOT-KWIATKOWSKI-£YCZKOWSKI-TOCHA )
2005-10-19

K4 2000m M m³

14 TOCHA Cyprian 2005-10-19

K1 2000m M m³ (14)