Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Juniorów w kajakarstwie klasycznym
BYDGOSZCZ, 08-11.08.2019r.
Liczba zgłoszeń: 370 w tym osób ( 170 ) K-55 M-115
 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 21 w tym osób ( 12 ) K-4 M-8
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 AMMACHER Bartosz
( AMMACHER-DOMAGAŁA-PAŁUBICKI-NOWACZYK )
2001-01-03

K4 1000m M j

2 AMMACHER Bartosz
( AMMACHER-NOWACZYK )
2001-01-03

K2 200m M j

3 AMMACHER Bartosz
( AMMACHER-DOMAGAŁA-PAŁUBICKI-NOWACZYK )
2001-01-03

K4 500m M j

4 BORKOWSKI Kamil 2001-01-23

K1 5000m M j

5 BORKOWSKI Kamil
( KAFAR-BORKOWSKI )
2001-01-23

K2 500m M j

6 BORKOWSKI Kamil
( KAFAR-BORKOWSKI )
2001-01-23

K2 1000m M j

7 BYCHENKOVA Sofia
( ŁAWNIKOWICZ-BYCHENKOVA )
2002-10-28

K2 1000m K j

8 BYCHENKOVA Sofia
( BYCHENKOVA-ŁAWNIKOWICZ )
2002-10-28

K2 500m K j

9 BYCHENKOVA Sofia
( BYCHENKOVA-ŁAWNIKOWICZ )
2002-10-28

K2 5000m K j

10 DOMAGAŁA Kacper
( DOMAGAŁA-PAŁUBICKI )
2002-01-05

K2 5000m M j

11 DOMAGAŁA Kacper
( AMMACHER-DOMAGAŁA-PAŁUBICKI-NOWACZYK )
2002-01-05

K4 500m M j

12 DOMAGAŁA Kacper
( AMMACHER-DOMAGAŁA-PAŁUBICKI-NOWACZYK )
2002-01-05

K4 1000m M j

13 DWORZECKI Michał 2002-12-29

C1 1000m M j

14 DWORZECKI Michał 2002-12-29

C1 500m M j

15 DWORZECKI Michał
( DWORZECKI-MACEWICZ )
2002-12-29

C2 500m M j

16 KAFAR Kordian 2001-06-26

K1 5000m M j

17 KAFAR Kordian
( KAFAR-BORKOWSKI )
2001-06-26

K2 500m M j

18 KAFAR Kordian
( KAFAR-BORKOWSKI )
2001-06-26

K2 1000m M j

19 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna
( BYCHENKOVA-ŁAWNIKOWICZ )
2002-11-01

K2 5000m K j

20 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna
( ŁAWNIKOWICZ-BYCHENKOVA )
2002-11-01

K2 1000m K j

21 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna
( BYCHENKOVA-ŁAWNIKOWICZ )
2002-11-01

K2 500m K j

22 MACEWICZ Dominik
( DWORZECKI-MACEWICZ )
2002-08-05

C2 500m M j

23 MACEWICZ Dominik 2002-08-05

C1 5000m M j

24 MACEWICZ Dominik 2002-08-05

C1 200m M j

25 MICHAŁOWSKA Klaudia 2002-04-19

C1 500m K j

26 MICHAŁOWSKA Klaudia 2002-04-19

C1 200m K j

27 MICHAŁOWSKA Klaudia
( MICHAŁOWSKA-TRZCIŃSKA )
2002-04-19

C2 200m K j

28 NOWACZYK Hubert
( AMMACHER-DOMAGAŁA-PAŁUBICKI-NOWACZYK )
2001-08-01

K4 500m M j

29 NOWACZYK Hubert
( AMMACHER-NOWACZYK )
2001-08-01

K2 200m M j

30 NOWACZYK Hubert
( AMMACHER-DOMAGAŁA-PAŁUBICKI-NOWACZYK )
2001-08-01

K4 1000m M j

31 PAŁUBICKI Łukasz
( AMMACHER-DOMAGAŁA-PAŁUBICKI-NOWACZYK )
2002-01-23

K4 500m M j

32 PAŁUBICKI Łukasz
( AMMACHER-DOMAGAŁA-PAŁUBICKI-NOWACZYK )
2002-01-23

K4 1000m M j

33 PAŁUBICKI Łukasz
( DOMAGAŁA-PAŁUBICKI )
2002-01-23

K2 5000m M j

34 TRZCIŃSKA Klaudia
( MICHAŁOWSKA-TRZCIŃSKA )
2002-06-14

C2 200m K j

35 TRZCIŃSKA Klaudia 2002-06-14

C1 200m K j

36 TRZCIŃSKA Klaudia 2002-06-14

C1 500m K j

 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PIĄTEK Jakub 2001-04-06

K1 500m M j

2 PIĄTEK Jakub 2001-04-06

K1 1000m M j

3 PIĄTEK Jakub 2001-04-06

K1 5000m M j

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HOŁDAK Krystian 2002-04-22

C1 1000m M j

2 HOŁDAK Krystian
( HOŁDAK-ZAWOJEK )
2002-04-22

C2 500m M j

3 HOŁDAK Krystian
( ZAWOJEK-HOŁDAK )
2002-04-22

C2 1000m M j

4 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09

C1 5000m M j

5 ZAWOJEK Klaudiusz
( ZAWOJEK-HOŁDAK )
2001-07-09

C2 1000m M j

6 ZAWOJEK Klaudiusz
( HOŁDAK-ZAWOJEK )
2001-07-09

C2 500m M j

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04

K1 500m M j

2 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04

K1 1000m M j

3 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04

K1 5000m M j

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 200m K j

2 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 500m K j

3 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 1000m K j

4 MAŁECKI Michał
( MAŁECKI-PIECH )
2002-08-24

K2 5000m M j

5 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 500m M j

6 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 1000m M j

7 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 200m M j

8 PIECH Jacek
( MAŁECKI-PIECH )
2002-04-04

K2 5000m M j

9 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 500m M j

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25

K1 500m K j

2 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25

K1 1000m K j

3 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25

K1 5000m K j

4 PIECZURO Krzysztof
( PIECZURO-SZYPIÓRKOWSKI )
2002-02-16

K2 500m M j

5 PIECZURO Krzysztof
( PIECZURO-SZYPIÓRKOWSKI )
2002-02-16

K2 1000m M j

6 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 5000m M j

7 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 1000m M j

8 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 200m M j

9 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 500m M j

10 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz
( SZYPIÓRKOWSKI-SZYSZKO )
2001-05-25

K2 5000m M j

11 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz
( PIECZURO-SZYPIÓRKOWSKI )
2001-05-25

K2 500m M j

12 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz
( PIECZURO-SZYPIÓRKOWSKI )
2001-05-25

K2 1000m M j

13 SZYSZKO Kamil
( SZYPIÓRKOWSKI-SZYSZKO )
2001-03-01

K2 5000m M j

14 SZYSZKO Kamil 2001-03-01

K1 1000m M j

15 SZYSZKO Kamil 2001-03-01

K1 500m M j

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 44 w tym osób ( 20 ) K-5 M-15
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper
( BOGAJCZYK-SZCZEPANIAK )
2002-10-20

C2 1000m M j

2 BOGAJCZYK Kacper
( BOGAJCZYK-KOZIO )
2002-10-20

C2 500m M j

3 BOGAJCZYK Kacper
( KUKUŁA-BOGAJCZYK )
2002-10-20

C2 5000m M j

4 GARSTKIEWICZ Maksymilian 2001-07-24

K1 200m M j

5 GARSTKIEWICZ Maksymilian
( GARSTKIEWICZ-MALIŃSKI )
2001-07-24

K2 500m M j

6 GARSTKIEWICZ Maksymilian
( GARSTKIEWICZ-MALINOWSKI-MALIŃSKI-WĄSOWICZ )
2001-07-24

K4 500m M j

7 HAŁAS Bartosz 2002-05-15

K1 500m M j

8 HAŁAS Bartosz 2002-05-15

K1 1000m M j

9 HAŁAS Bartosz 2002-05-15

K1 5000m M j

10 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15

K1 1000m K j

11 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15

K1 5000m K j

12 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15

K1 500m K j

13 KOZIO Dawid 2002-10-10

C1 500m M j

14 KOZIO Dawid
( WOJCIECHOWSKI-KOZIO )
2002-10-10

C2 1000m M j

15 KOZIO Dawid
( BOGAJCZYK-KOZIO )
2002-10-10

C2 500m M j

16 KUKUŁA Kamil 2001-08-05

C1 200m M j

17 KUKUŁA Kamil
( KUKUŁA-WIŚNIEWSKI )
2001-08-05

C2 500m M j

18 KUKUŁA Kamil
( KUKUŁA-BOGAJCZYK )
2001-08-05

C2 5000m M j

19 MALINOWSKI Dastin
( GARSTKIEWICZ-MALINOWSKI-MALIŃSKI-WĄSOWICZ )
2002-11-11

K4 500m M j

20 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 5000m M j

21 MALINOWSKI Dastin
( WĄSOWICZ-MALINOWSKI )
2002-11-11

K2 500m M j

22 MALIŃSKI Filip
( GARSTKIEWICZ-MALIŃSKI )
2002-01-13

K2 500m M j

23 MALIŃSKI Filip
( GARSTKIEWICZ-MALINOWSKI-MALIŃSKI-WĄSOWICZ )
2002-01-13

K4 500m M j

24 MALIŃSKI Filip
( MALIŃSKI-WĄSOWICZ )
2002-01-13

K2 5000m M j

25 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 200m M j

26 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 500m M j

27 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 1000m M j

28 MENDELSKA Patrycja
( MENDELSKA-MUSIALSKA )
2001-09-29

C2 200m K j

29 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 200m K j

30 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 500m K j

31 MUSIALSKA Wiktoria
( MENDELSKA-MUSIALSKA )
2002-08-31

C2 200m K j

32 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 500m K j

33 MUSIALSKA Wiktoria
( MUSIALSKA-WIŚNIEWSKA )
2002-08-31

C2 500m K j

34 POPIELSKI Sebastian
( POPIELSKI-RUTKIEWICZ )
2001-12-18

C2 5000m M j

35 POPIELSKI Sebastian 2001-12-18

C1 1000m M j

36 RUTKIEWICZ Jakub 2001-09-06

C1 500m M j

37 RUTKIEWICZ Jakub
( POPIELSKI-RUTKIEWICZ )
2001-09-06

C2 5000m M j

38 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 200m M j

39 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 500m M j

40 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 1000m M j

41 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27

C1 1000m M j

42 SZCZEPANIAK Szymon
( BOGAJCZYK-SZCZEPANIAK )
2002-07-27

C2 1000m M j

43 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27

C1 5000m M j

44 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 1000m K j

45 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 200m K j

46 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 500m K j

47 WĄSOWICZ Kornel
( WĄSOWICZ-MALINOWSKI )
2002-03-17

K2 500m M j

48 WĄSOWICZ Kornel
( GARSTKIEWICZ-MALINOWSKI-MALIŃSKI-WĄSOWICZ )
2002-03-17

K4 500m M j

49 WĄSOWICZ Kornel
( MALIŃSKI-WĄSOWICZ )
2002-03-17

K2 5000m M j

50 WIŚNIEWSKA Weronika
( MUSIALSKA-WIŚNIEWSKA )
2002-12-13

C2 500m K j

51 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 200m K j

52 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 500m K j

53 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 500m M j

54 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 1000m M j

55 WIŚNIEWSKI Krystian
( KUKUŁA-WIŚNIEWSKI )
2001-07-14

C2 500m M j

56 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08

C1 500m M j

57 WOJCIECHOWSKI Jukub
( WOJCIECHOWSKI-KOZIO )
2001-12-08

C2 1000m M j

58 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08

C1 5000m M j

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LEBIODA Patrycja
( LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
2001-10-14

K2 500m K j

2 LEBIODA Patrycja
( LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
2001-10-14

K2 1000m K j

3 LEBIODA Patrycja 2001-10-14

K1 200m K j

4 WOJCIECHOWSKA Natalia
( LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
2002-07-11

K2 500m K j

5 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11

K1 500m K j

6 WOJCIECHOWSKA Natalia
( LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
2002-07-11

K2 1000m K j

7 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28

K1 5000m M j

8 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28

K1 200m M j

9 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28

K1 500m M j

10 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28

K1 5000m M j

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZCZYK Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-04-06

K2 500m K j

2 BŁASZCZYK Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-04-06

K2 1000m K j

3 BŁASZCZYK Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-04-06

K2 5000m K j

4 BORUTA Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-03-11

K2 5000m K j

5 BORUTA Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-03-11

K2 500m K j

6 BORUTA Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-03-11

K2 1000m K j

7 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18

K1 1000m M j

8 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18

K1 5000m M j

9 SELIWAŃSKI Adrian
( SELIWAŃSKI-WITCZAK )
2001-07-18

K2 500m M j

10 WAWER Dominik
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-06-24

K2 1000m M j

11 WAWER Dominik
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-06-24

K2 5000m M j

12 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 1000m M j

13 WITCZAK Sebastian
( SELIWAŃSKI-WITCZAK )
2001-07-25

K2 500m M j

14 WITCZAK Sebastian 2001-07-25

K1 1000m M j

15 WITCZAK Sebastian 2001-07-25

K1 500m M j

16 ZYCHOWICZ Adrian
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-04-02

K2 1000m M j

17 ZYCHOWICZ Adrian
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-04-02

K2 5000m M j

18 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 500m M j

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 11 ) K-0 M-11
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DZIUBA Maciej
( DZIUBA-IMIELIŃSKI-KOTEWICZ-KULESZA )
2001-01-07

K4 500m M j

2 DZIUBA Maciej
( DZIUBA-IMIELIŃSKI-KOPERSKI-KARASIEWICZ )
2001-01-07

K4 1000m M j

3 DZIUBA Maciej
( DZIUBA-IMIELIŃSKI )
2001-01-07

K2 200m M j

4 IMIELIŃSKI Kacper
( DZIUBA-IMIELIŃSKI-KOTEWICZ-KULESZA )
2001-03-06

K4 500m M j

5 IMIELIŃSKI Kacper
( DZIUBA-IMIELIŃSKI-KOPERSKI-KARASIEWICZ )
2001-03-06

K4 1000m M j

6 IMIELIŃSKI Kacper
( DZIUBA-IMIELIŃSKI )
2001-03-06

K2 200m M j

7 KARASIEWICZ Dawid
( KARASIEWICZ-KULESZA )
2001-02-21

K2 200m M j

8 KARASIEWICZ Dawid
( KARASIEWICZ-KOPERSKI-PIETRZAK-KOCHANEK )
2001-02-21

K4 500m M j

9 KARASIEWICZ Dawid
( DZIUBA-IMIELIŃSKI-KOPERSKI-KARASIEWICZ )
2001-02-21

K4 1000m M j

10 KOCHANEK Maciej
( KARASIEWICZ-KOPERSKI-PIETRZAK-KOCHANEK )
2002-06-17

K4 500m M j

11 KOCHANEK Maciej 2002-06-17

K1 1000m M j

12 KOCHANEK Maciej
( KOCHANEK-KULESZA-PIETRZAK-KOTEWICZ )
2002-06-17

K4 1000m M j

13 KOPERSKI Jakub
( DZIUBA-IMIELIŃSKI-KOPERSKI-KARASIEWICZ )
2001-07-10

K4 1000m M j

14 KOPERSKI Jakub
( KARASIEWICZ-KOPERSKI-PIETRZAK-KOCHANEK )
2001-07-10

K4 500m M j

15 KOTEWICZ Filip
( KOCHANEK-KULESZA-PIETRZAK-KOTEWICZ )
2001-04-26

K4 1000m M j

16 KOTEWICZ Filip
( DZIUBA-IMIELIŃSKI-KOTEWICZ-KULESZA )
2001-04-26

K4 500m M j

17 KOTEWICZ Filip 2001-04-26

K1 500m M j

18 KRUPECKI Hubert
( KRUPECKI-NAGŁOWSKI )
2002-01-15

K2 1000m M j

19 KRUPECKI Hubert
( KRUPECKI-NAGŁOWSKI )
2002-01-15

K2 200m M j

20 KRUPECKI Hubert
( KRUPECKI-NAGŁOWSKI )
2002-01-15

K2 500m M j

21 KULESZA Kacper
( KARASIEWICZ-KULESZA )
2001-04-12

K2 200m M j

22 KULESZA Kacper
( KOCHANEK-KULESZA-PIETRZAK-KOTEWICZ )
2001-04-12

K4 1000m M j

23 KULESZA Kacper
( DZIUBA-IMIELIŃSKI-KOTEWICZ-KULESZA )
2001-04-12

K4 500m M j

24 NAGŁOWSKI Kacper
( KRUPECKI-NAGŁOWSKI )
2001-04-29

K2 500m M j

25 NAGŁOWSKI Kacper
( KRUPECKI-NAGŁOWSKI )
2001-04-29

K2 1000m M j

26 NAGŁOWSKI Kacper
( KRUPECKI-NAGŁOWSKI )
2001-04-29

K2 200m M j

27 PIETRZAK Antoni 2002-06-05

K1 5000m M j

28 PIETRZAK Antoni
( KARASIEWICZ-KOPERSKI-PIETRZAK-KOCHANEK )
2002-06-05

K4 500m M j

29 PIETRZAK Antoni
( KOCHANEK-KULESZA-PIETRZAK-KOTEWICZ )
2002-06-05

K4 1000m M j

30 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 200m M j

31 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 500m M j

32 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 1000m M j

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 200m K j

PO TERMINIE
2 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 500m K j

PO TERMINIE
3 ŚWIĘCICKI Kamil 2001-05-08

K1 200m M j

PO TERMINIE
4 ŚWIĘCICKI Kamil 2001-05-08

K1 500m M j

PO TERMINIE
5 ŚWIĘCICKI Kamil 2001-05-08

K1 1000m M j

PO TERMINIE
6 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 500m M j

7 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 1000m M j

8 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 5000m M j

9 WOJDA Kinga 2002-07-20

K1 200m K j

10 WOJDA Kinga 2002-07-20

K1 500m K j

11 WOJDA Kinga 2002-07-20

K1 1000m K j

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MAZURKIEWICZ Maciej 2002-03-19

K1 500m M j

2 MAZURKIEWICZ Maciej 2002-03-19

K1 1000m M j

3 MAZURKIEWICZ Maciej 2002-03-19

K1 5000m M j

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 TUTAJ Marta 2002-05-08

C1 200m K j

2 TUTAJ Marta 2002-05-08

C1 500m K j

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANOWICZ Julia
( ZAWADZKA-JANOWICZ )
2001-08-18

C2 500m K j

2 JANOWICZ Julia 2001-08-18

C1 200m K j

3 JANOWICZ Julia 2001-08-18

C1 500m K j

4 POLAŃSKA Zuzanna
( POLAŃSKA-ZDOBYCH )
2002-02-09

K2 5000m K j

5 POLAŃSKA Zuzanna
( POLAŃSKA-ZDOBYCH )
2002-02-09

K2 500m K j

6 POLAŃSKA Zuzanna 2002-02-09

K1 200m K j

7 ZAWADZKA Julia
( ZAWADZKA-JANOWICZ )
2001-03-13

C2 500m K j

8 ZAWADZKA Julia 2001-03-13

C1 200m K j

9 ZAWADZKA Julia 2001-03-13

C1 500m K j

10 ZDOBYCH Natalia
( POLAŃSKA-ZDOBYCH )
2002-04-12

K2 5000m K j

11 ZDOBYCH Natalia
( POLAŃSKA-ZDOBYCH )
2002-04-12

K2 500m K j

12 ZDOBYCH Natalia 2002-04-12

K1 200m K j

 
KS Yacht-Club Kraków Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/MA/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 STELMACH Patryk 2001-02-07

K1 500m M j

2 STELMACH Patryk 2001-02-07

K1 1000m M j

3 STELMACH Patryk 2001-02-07

K1 5000m M j

 
kayaksportclub.pl
KSC Olsztyn Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 10 ) K-1 M-9
NrLicencji: 03/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAKOWIECKI Patryk 2001-06-21

K1 1000m M j

2 BRAKOWIECKI Patryk 2001-06-21

K1 500m M j

3 BRAKOWIECKI Patryk 2001-06-21

K1 200m M j

4 CHARUN Filip
( CHARUN-WOLSKI-GRABLEWSKI-MINDA )
2002-12-15

K4 500m M j

5 CHARUN Filip
( CHARUN-GRABLEWSKI-MINDA-WOLSKI )
2002-12-15

K4 1000m M j

6 CHARUN Filip 2002-12-15

K1 5000m M j

7 GRABLEWSKI Bartosz
( CHARUN-GRABLEWSKI-MINDA-WOLSKI )
2002-10-29

K4 1000m M j

8 GRABLEWSKI Bartosz
( CHARUN-WOLSKI-GRABLEWSKI-MINDA )
2002-10-29

K4 500m M j

9 GRABLEWSKI Bartosz
( GRABLEWSKI-WOLSKI )
2002-10-29

K2 5000m M j

10 HORBA Jakub
( HORBA-WERNER )
2001-07-06

K2 1000m M j

11 HORBA Jakub
( HORBA-WERNER )
2001-07-06

K2 500m M j

12 HORBA Jakub 2001-07-06

K1 200m M j

13 MARCINKOWSKI Natan 2001-05-05

K1 1000m M j

14 MARCINKOWSKI Natan
( OSTROWSKI-MARCINKOWSKI )
2001-05-05

K2 200m M j

15 MARCINKOWSKI Natan 2001-05-05

K1 5000m M j

16 MINDA Mateusz
( CHARUN-GRABLEWSKI-MINDA-WOLSKI )
2001-09-26

K4 1000m M j

17 MINDA Mateusz
( CHARUN-WOLSKI-GRABLEWSKI-MINDA )
2001-09-26

K4 500m M j

18 MINDA Mateusz 2001-09-26

K1 200m M j

19 OSTROWSKI Jakub 2001-01-29

K1 500m M j

20 OSTROWSKI Jakub
( OSTROWSKI-MARCINKOWSKI )
2001-01-29

K2 200m M j

21 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22

K1 500m K j

22 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22

K1 1000m K j

23 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22

K1 5000m K j

24 WERNER Adam 2001-08-13

K1 5000m M j

25 WERNER Adam
( HORBA-WERNER )
2001-08-13

K2 1000m M j

26 WERNER Adam
( HORBA-WERNER )
2001-08-13

K2 500m M j

27 WOLSKI Szymon
( CHARUN-WOLSKI-GRABLEWSKI-MINDA )
2002-06-10

K4 500m M j

28 WOLSKI Szymon
( GRABLEWSKI-WOLSKI )
2002-06-10

K2 5000m M j

29 WOLSKI Szymon
( CHARUN-GRABLEWSKI-MINDA-WOLSKI )
2002-06-10

K4 1000m M j

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GÓRSKA Julia
( GÓRSKA-WERNER )
2001-12-27

K2 500m K j

2 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 500m K j

3 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 1000m K j

4 MAJEWSKI Kamil 2001-01-01

K1 200m M j

5 MAJEWSKI Kamil 2001-01-01

K1 1000m M j

6 MAJEWSKI Kamil 2001-01-01

K1 5000m M j

7 WERNER Wiktoria 2002-10-25

K1 5000m K j

8 WERNER Wiktoria
( GÓRSKA-WERNER )
2002-10-25

K2 500m K j

9 WERNER Wiktoria 2002-10-25

K1 200m K j

 
KU AZS-AWF Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07

K1 200m K j

PO TERMINIE
2 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07

K1 500m K j

PO TERMINIE
3 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07

K1 1000m K j

PO TERMINIE
4 PRZYBYŁA Magdalena
( PRZYBYŁA-TOMASIK )
2001-05-20

C2 200m K j

PO TERMINIE
5 PRZYBYŁA Magdalena
( PRZYBYŁA-TOMASIK )
2001-05-20

C2 500m K j

PO TERMINIE
6 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20

K1 200m K j

PO TERMINIE
7 SŁOMIAN Daniel
( SŁOMIAN-SZKUDLAREK )
2001-01-01

K2 500m M j

PO TERMINIE
8 SŁOMIAN Daniel
( SŁOMIAN-SZKUDLAREK )
2001-01-01

K2 200m M j

PO TERMINIE
9 SŁOMIAN Daniel 2001-01-01

K1 200m M j

PO TERMINIE
10 SZKUDLAREK Mateusz
( SŁOMIAN-SZKUDLAREK )
2001-01-01

K2 200m M j

PO TERMINIE
11 SZKUDLAREK Mateusz 2001-01-01

K1 200m M j

PO TERMINIE
12 SZKUDLAREK Mateusz
( SŁOMIAN-SZKUDLAREK )
2001-01-01

K2 500m M j

PO TERMINIE
13 TOMASIK Natalia 2002-05-20

C1 200m K j

PO TERMINIE
14 TOMASIK Natalia
( PRZYBYŁA-TOMASIK )
2002-05-20

C2 200m K j

PO TERMINIE
15 TOMASIK Natalia
( PRZYBYŁA-TOMASIK )
2002-05-20

C2 500m K j

PO TERMINIE
 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 500m K j

2 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 1000m K j

3 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 5000m K j

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 200m M j

2 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 500m M j

3 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 1000m M j

 
MKS MOS Wrocław Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/DS/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEBENEK Klaudia
( BEBENEK-BEBENEK )
2002-11-13

K2 1000m K j

2 BEBENEK Klaudia
( BEBENEK-BEBENEK )
2002-11-13

K2 500m K j

3 BEBENEK Klaudia
( BEBENEK-BEBENEK )
2002-11-13

K2 5000m K j

4 BEBENEK Oliwia
( BEBENEK-BEBENEK )
2002-11-13

K2 1000m K j

5 BEBENEK Oliwia
( BEBENEK-BEBENEK )
2002-11-13

K2 500m K j

6 BEBENEK Oliwia
( BEBENEK-BEBENEK )
2002-11-13

K2 5000m K j

7 DZIEDZIC Bartosz 2001-11-25

K1 500m M j

8 DZIEDZIC Bartosz 2001-11-25

K1 1000m M j

9 DZIEDZIC Bartosz 2001-11-25

K1 5000m M j

 
MKS Nogat Malbork Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 500m M j

2 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 1000m M j

3 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 5000m M j

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 NIZIAŁEK Krzysztof 2002-04-24

K1 200m M j

2 NIZIAŁEK Krzysztof 2002-04-24

K1 500m M j

3 NIZIAŁEK Krzysztof 2002-04-24

K1 5000m M j

4 WYTRĄŻEK Zuzanna 2002-12-10

K1 200m K j

5 WYTRĄŻEK Zuzanna 2002-12-10

K1 500m K j

6 WYTRĄŻEK Zuzanna 2002-12-10

K1 5000m K j

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BUGAJSKI Kacper
( BUGAJSKI-PANDEL )
2001-05-14

C2 500m M j

2 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14

C1 200m M j

3 BUGAJSKI Kacper
( BUGAJSKI-PANDEL )
2001-05-14

C2 5000m M j

4 KUCIEL Michał 2001-02-21

C1 200m M j

5 KUCIEL Michał 2001-02-21

C1 500m M j

6 KUCIEL Michał 2001-02-21

C1 5000m M j

7 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 200m K j

8 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 500m K j

9 PANDEL Kamil
( BUGAJSKI-PANDEL )
2002-04-12

C2 500m M j

10 PANDEL Kamil
( BUGAJSKI-PANDEL )
2002-04-12

C2 5000m M j

11 PANDEL Kamil 2002-04-12

C1 1000m M j

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 06/SL/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MARUCHA Julia 2001-04-16

C1 500m K j

2 MARUCHA Julia
( MIERNIK-MARUCHA )
2001-04-16

C2 500m K j

3 MARUCHA Julia
( MARUCHA-MIERNIK )
2001-04-16

C2 200m K j

4 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 200m K j

5 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 500m K j

6 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 1000m K j

7 MIERNIK Sara
( MIERNIK-MARUCHA )
2001-04-14

C2 500m K j

8 MIERNIK Sara
( MARUCHA-MIERNIK )
2001-04-14

C2 200m K j

9 MIERNIK Sara 2001-04-14

C1 200m K j

 
lucek24@op.pl
MOSW Choszczno Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/ZP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHMURA Jonasz 2002-12-27

K1 500m M j

2 CHMURA Jonasz 2002-12-27

K1 5000m M j

 
www.mrks.pl
MRKS Gdańsk Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 01/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOKUN Emilia
( BOKUN-SIEMIENIUK )
2002-04-03

C2 200m K j

2 BOKUN Emilia 2002-04-03

C1 200m K j

3 BOKUN Emilia
( BOKUN-SIEMIENIUK )
2002-04-03

C2 500m K j

4 SADOWSKA Paulina 2002-10-15

C1 200m K j

5 SADOWSKA Paulina 2002-10-15

C1 500m K j

6 SIEMIENIUK Natalia 2001-11-17

C1 500m K j

7 SIEMIENIUK Natalia
( BOKUN-SIEMIENIUK )
2001-11-17

C2 200m K j

8 SIEMIENIUK Natalia
( BOKUN-SIEMIENIUK )
2001-11-17

C2 500m K j

9 STANISZEWSKI Maksymilian 2002-03-03

K1 5000m M j

10 STANISZEWSKI Maksymilian 2002-03-03

K1 500m M j

11 STANISZEWSKI Maksymilian 2002-03-03

K1 1000m M j

 
MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 RYBARCZYK Marek 2001-08-31

K1 500m M j

2 RYBARCZYK Marek 2001-08-31

K1 200m M j

3 RYBARCZYK Marek 2001-08-31

K1 1000m M j

 
aakaminski@interia.pl
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14

C1 200m M j

2 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14

C1 500m M j

3 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14

C1 1000m M j

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MISIORNY Emil 2002-06-24

K1 500m M j

2 MISIORNY Emil 2002-06-24

K1 1000m M j

3 MISIORNY Emil 2002-06-24

K1 5000m M j

4 PINNA Emilia 2002-05-22

K1 500m K j

5 PINNA Emilia 2002-05-22

K1 5000m K j

6 PINNA Emilia 2002-05-22

K1 200m K j

7 SMEKTAŁA Oskar
( URBAŃSKI-SMEKTAŁA-ZALUTSKYI-SOBCZAK )
2001-03-15

K4 1000m M j

8 SMEKTAŁA Oskar
( URBAŃSKI-SMEKTAŁA-ZALUTSKYI-SOBCZAK )
2001-03-15

K4 500m M j

9 SMEKTAŁA Oskar
( URBAŃSKI-SMEKTAŁA )
2001-03-15

K2 5000m M j

10 SOBCZAK Jakub 2002-02-20

K1 1000m M j

11 SOBCZAK Jakub
( URBAŃSKI-SMEKTAŁA-ZALUTSKYI-SOBCZAK )
2002-02-20

K4 1000m M j

12 SOBCZAK Jakub
( URBAŃSKI-SMEKTAŁA-ZALUTSKYI-SOBCZAK )
2002-02-20

K4 500m M j

13 URBAŃSKI Wojciech
( URBAŃSKI-SMEKTAŁA-ZALUTSKYI-SOBCZAK )
2002-04-23

K4 1000m M j

14 URBAŃSKI Wojciech
( URBAŃSKI-SMEKTAŁA-ZALUTSKYI-SOBCZAK )
2002-04-23

K4 500m M j

15 URBAŃSKI Wojciech
( URBAŃSKI-SMEKTAŁA )
2002-04-23

K2 5000m M j

16 ZALUTSKYI Maksym
( URBAŃSKI-SMEKTAŁA-ZALUTSKYI-SOBCZAK )
2002-06-27

K4 1000m M j

17 ZALUTSKYI Maksym
( URBAŃSKI-SMEKTAŁA-ZALUTSKYI-SOBCZAK )
2002-06-27

K4 500m M j

18 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27

K1 5000m M j

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 03/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 500m K j

2 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 200m K j

3 DOROZIŃSKA Justyna
( DOROZIŃSKA-KOWALSKA )
2001-03-06

C2 500m K j

4 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 500m K j

5 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 200m K j

6 KOWALSKA Ewa
( DOROZIŃSKA-KOWALSKA )
2002-01-31

C2 500m K j

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 500m M j

2 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 1000m M j

PO TERMINIE
3 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 5000m M j

PO TERMINIE
 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KINDLER Oleg 2001-06-27

K1 200m M j

2 KINDLER Oleg 2001-06-27

K1 500m M j

3 KINDLER Oleg 2001-06-27

K1 1000m M j

 
-
UKS COPAL Trzcianka Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 11/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21

K1 200m M j

2 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21

K1 500m M j

3 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21

K1 1000m M j

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KAROLCZUK Karolina
( KAROLCZUK-SKORUPA )
2001-03-01

K2 500m K j

2 KAROLCZUK Karolina 2001-03-01

K1 5000m K j

3 KAROLCZUK Karolina 2001-03-01

K1 200m K j

4 SKORUPA Faustyna 2001-02-15

K1 500m K j

5 SKORUPA Faustyna 2001-02-15

K1 5000m K j

6 SKORUPA Faustyna
( KAROLCZUK-SKORUPA )
2001-02-15

K2 500m K j

7 ŚWISTAK Hubert
( ŚWISTAK -TOMASZUK )
2002-11-07

C2 5000m M j

8 ŚWISTAK Hubert 2002-11-07

C1 500m M j

9 ŚWISTAK Hubert 2002-11-07

C1 1000m M j

10 TOMASZUK Łukasz 2002-05-17

C1 1000m M j

11 TOMASZUK Łukasz 2002-05-17

C1 200m M j

12 TOMASZUK Łukasz
( ŚWISTAK -TOMASZUK )
2002-05-17

C2 5000m M j

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19

K1 500m M j

2 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19

K1 1000m M j

3 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19

K1 5000m M j

 
UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GŁUCH Tymoteusz 2002-12-16

C1 5000m M j

2 GŁUCH Tymoteusz
( GŁUCH-WALNICKI )
2002-12-16

C2 1000m M j

3 GŁUCH Tymoteusz
( GŁUCH-SZRAM )
2002-12-16

C2 500m M j

4 SZRAM Patryk
( GŁUCH-SZRAM )
2002-09-29

C2 500m M j

5 SZRAM Patryk
( WALNICKI-SZRAM )
2002-09-29

C2 5000m M j

6 SZRAM Patryk 2002-09-29

C1 500m M j

7 WALNICKI Bartosz
( GŁUCH-WALNICKI )
2002-09-06

C2 1000m M j

8 WALNICKI Bartosz 2002-09-06

C1 1000m M j

9 WALNICKI Bartosz
( WALNICKI-SZRAM )
2002-09-06

C2 5000m M j

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/PM/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 OSTROWSKI Wojciech 2001-06-21

K1 500m M j

2 OSTROWSKI Wojciech 2001-06-21

K1 1000m M j

3 OSTROWSKI Wojciech 2001-06-21

K1 5000m M j

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 500m K j

2 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 1000m K j

3 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 5000m K j

4 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 200m K j

5 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 500m K j

6 WAJDA Kamil 2001-07-26

K1 200m M j

7 WAJDA Kamil 2001-07-26

K1 500m M j

8 WAJDA Kamil 2001-07-26

K1 1000m M j

 
UKS Świerklaniec Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/SL/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 200m M j

2 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 500m M j

3 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 1000m M j

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LISKOWIAK Damian 2001-07-17

K1 500m M j

2 LISKOWIAK Damian 2001-07-17

K1 1000m M j

3 LISKOWIAK Damian 2001-07-17

K1 5000m M j

4 NIEBORAK Wiktoria
( WYRWIŃSKA-NIEBORAK )
2002-01-16

K2 500m K j

5 NIEBORAK Wiktoria
( WYRWIŃSKA-NIEBORAK )
2002-01-16

K2 5000m K j

6 NIEBORAK Wiktoria
( WYRWIŃSKA-NIEBORAK )
2002-01-16

K2 1000m K j

7 SITA Nikola
( SITA-SŁOWIŃSKA )
2002-11-29

K2 1000m K j

8 SITA Nikola
( SITA-SŁOWIŃSKA )
2002-11-29

K2 5000m K j

9 SITA Nikola
( SITA-SŁOWIŃSKA )
2002-11-29

K2 500m K j

10 SŁOWIŃSKA Urszula
( SITA-SŁOWIŃSKA )
2001-12-12

K2 500m K j

11 SŁOWIŃSKA Urszula
( SITA-SŁOWIŃSKA )
2001-12-12

K2 1000m K j

12 SŁOWIŃSKA Urszula
( SITA-SŁOWIŃSKA )
2001-12-12

K2 5000m K j

13 TOMIAK Laura 2001-04-20

K1 1000m K j

14 TOMIAK Laura 2001-04-20

K1 500m K j

15 TOMIAK Laura 2001-04-20

K1 200m K j

16 WYRWIŃSKA Maria
( WYRWIŃSKA-NIEBORAK )
2001-08-11

K2 500m K j

17 WYRWIŃSKA Maria
( WYRWIŃSKA-NIEBORAK )
2001-08-11

K2 5000m K j

18 WYRWIŃSKA Maria
( WYRWIŃSKA-NIEBORAK )
2001-08-11

K2 1000m K j

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DZIATKOWICZ Sandra
( KŁOS-DZIATKOWICZ )
2002-09-27

K2 500m K j

2 DZIATKOWICZ Sandra
( KŁOS-DZIATKOWICZ )
2002-09-27

K2 1000m K j

3 DZIATKOWICZ Sandra
( KŁOS-DZIATKOWICZ )
2002-09-27

K2 5000m K j

4 GRĄDZKI Mateusz
( GRĄDZKI-ŚWITAJ )
2001-11-21

K2 200m M j

5 GRĄDZKI Mateusz
( GRĄDZKI-ŚWITAJ )
2001-11-21

K2 5000m M j

6 GRĄDZKI Mateusz
( GRĄDZKI-ŚWITAJ-SUCHALSKI-NOWACZYK )
2001-11-21

K4 500m M j

7 JOB Jakub 2001-08-24

C1 500m M j

8 JOB Jakub 2001-08-24

C1 1000m M j

9 JOB Jakub 2001-08-24

C1 5000m M j

10 KŁOS Ewelina
( KŁOS-DZIATKOWICZ )
2001-09-25

K2 500m K j

11 KŁOS Ewelina
( KŁOS-DZIATKOWICZ )
2001-09-25

K2 1000m K j

12 KŁOS Ewelina
( KŁOS-DZIATKOWICZ )
2001-09-25

K2 5000m K j

13 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 500m K j

14 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 1000m K j

15 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 5000m K j

16 NOWACZYK Eryk
( GRĄDZKI-ŚWITAJ-SUCHALSKI-NOWACZYK )
2001-08-01

K4 500m M j

17 NOWACZYK Eryk
( NOWACZYK-SUCHALSKI )
2001-08-01

K2 500m M j

18 NOWACZYK Eryk
( NOWACZYK-SUCHALSKI )
2001-08-01

K2 1000m M j

19 SUCHALSKI Damian
( GRĄDZKI-ŚWITAJ-SUCHALSKI-NOWACZYK )
2001-04-09

K4 500m M j

20 SUCHALSKI Damian
( NOWACZYK-SUCHALSKI )
2001-04-09

K2 500m M j

21 SUCHALSKI Damian
( NOWACZYK-SUCHALSKI )
2001-04-09

K2 1000m M j

22 ŚWITAJ Mateusz
( GRĄDZKI-ŚWITAJ )
2001-03-23

K2 200m M j

23 ŚWITAJ Mateusz
( GRĄDZKI-ŚWITAJ )
2001-03-23

K2 5000m M j

24 ŚWITAJ Mateusz
( GRĄDZKI-ŚWITAJ-SUCHALSKI-NOWACZYK )
2001-03-23

K4 500m M j

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 20 w tym osób ( 8 ) K-1 M-7
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEPE Emil
( ŁYSKAWA-CZEPE )
2002-08-21

K2 500m M j

2 CZEPE Emil
( CZEPE-ŁYSKAWA )
2002-08-21

K2 1000m M j

3 CZEPE Emil
( KLICZKOWSKI-CZEPE )
2002-08-21

K2 200m M j

4 CZEPE Noel 2001-06-21

C1 1000m M j

5 CZEPE Noel 2001-06-21

C1 200m M j

6 CZEPE Noel 2001-06-21

C1 500m M j

7 KLICZKOWSKI Dawid
( KLICZKOWSKI-CZEPE )
2002-02-20

K2 200m M j

8 KLICZKOWSKI Dawid 2002-02-20

K1 500m M j

9 KLICZKOWSKI Dawid 2002-02-20

K1 1000m M j

10 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 500m M j

11 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 1000m M j

12 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 5000m M j

13 ŁYSKAWA Kacper
( CZEPE-ŁYSKAWA )
2001-07-25

K2 1000m M j

14 ŁYSKAWA Kacper
( ŁYSKAWA-CZEPE )
2001-07-25

K2 500m M j

15 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25

K1 5000m M j

16 MARASA Alexander 2001-12-17

C1 200m M j

17 MARASA Alexander 2001-12-17

C1 500m M j

18 MARASA Alexander
( POLACZEK-MARASA )
2001-12-17

C2 1000m M j

19 PASZKOWSKA Emilia 2002-03-26

K1 500m K j

20 PASZKOWSKA Emilia 2002-03-26

K1 5000m K j

21 PASZKOWSKA Emilia 2002-03-26

K1 200m K j

22 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 500m M j

23 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 200m M j

24 POLACZEK Miłosz
( POLACZEK-MARASA )
2002-01-20

C2 1000m M j

 
WTW Warszawa Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 02/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BUKOWSKI Wojciech
( BUKOWSKI-WITMANOWICZ )
2001-04-24

K2 200m M j

2 BUKOWSKI Wojciech
( BUKOWSKI-WITMANOWICZ )
2001-04-24

K2 500m M j

3 BUKOWSKI Wojciech
( BUKOWSKI-WITMANOWICZ )
2001-04-24

K2 5000m M j

4 KIETLICZ-WOJNACKI Stanisław
( KIETLICZ-WOJNACKI-SAWICKI )
2002-06-30

K2 500m M j

5 KIETLICZ-WOJNACKI Stanisław
( KIETLICZ-WOJNACKI-SAWICKI )
2002-06-30

K2 5000m M j

6 KIETLICZ-WOJNACKI Stanisław
( KIETLICZ-WOJNACKI-SAWICKI )
2002-06-30

K2 200m M j

7 RUDY Leonard 2001-02-15

C1 200m M j

8 RUDY Leonard 2001-02-15

C1 500m M j

9 SAWICKI Szymon
( KIETLICZ-WOJNACKI-SAWICKI )
2002-06-11

K2 200m M j

10 SAWICKI Szymon
( KIETLICZ-WOJNACKI-SAWICKI )
2002-06-11

K2 500m M j

11 SAWICKI Szymon
( KIETLICZ-WOJNACKI-SAWICKI )
2002-06-11

K2 5000m M j

12 WITMANOWICZ Kamil
( BUKOWSKI-WITMANOWICZ )
2002-10-16

K2 200m M j

13 WITMANOWICZ Kamil
( BUKOWSKI-WITMANOWICZ )
2002-10-16

K2 500m M j

14 WITMANOWICZ Kamil
( BUKOWSKI-WITMANOWICZ )
2002-10-16

K2 5000m M j

 
www.olimpia.elblag.com.pl
ZKS Olimpia Elbląg Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 02/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15

K1 1000m M j

2 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15

K1 500m M j

3 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15

K1 5000m M j

4 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 5000m M j

5 ROJEK Przemysław
( ROJEK-WITKOWSKI )
2002-08-10

K2 1000m M j

6 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 1000m M j

7 WITKOWSKI Adam
( ROJEK-WITKOWSKI )
2002-01-05

K2 1000m M j

8 WITKOWSKI Adam 2002-01-05

K1 500m M j

9 WITKOWSKI Adam 2002-01-05

K1 200m M j