Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO 82 Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym
POZNAŃ, 30.08-01.09.2019
Liczba zgłoszeń: 390 w tym osób ( 180 ) K-70 M-110
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DZIENISZEWSKA-KIERKLA Edyta 1986-05-05

K1 200m K

2 DZIENISZEWSKA-KIERKLA Edyta 1986-05-05

K1 500m K

3 DZIENISZEWSKA-KIERKLA Edyta 1986-05-05

K1 1000m K

4 DZIENISZEWSKA-KIERKLA Edyta
( DZIENISZEWSKA-KIERKLA-GARBACZ )
1986-05-05

Mixed K2 200m

5 GARBACZ Karol
( GARBACZ-GARBACZ )
1983-11-02

K2 200m M

6 GARBACZ Karol
( GARBACZ-WYSOCKI-GRYGO-GARBACZ )
1983-11-02

K4 500m M

7 GARBACZ Karol
( GARBACZ-GRYGO )
1983-11-02

K2 500m M

8 GARBACZ Karol 1983-11-02

K1 5000m M

9 GARBACZ Karol
( GARBACZ-GARBACZ-GRYGO-WYSOCKI )
1983-11-02

K4 1000m M

10 GARBACZ Marcin
( DZIENISZEWSKA-KIERKLA-GARBACZ )
1982-04-01

Mixed K2 200m

11 GARBACZ Marcin
( GARBACZ-GARBACZ-GRYGO-WYSOCKI )
1982-04-01

K4 1000m M

12 GARBACZ Marcin
( GARBACZ-GRYGO )
1982-04-01

K2 1000m M

13 GARBACZ Marcin
( GARBACZ-GARBACZ )
1982-04-01

K2 200m M

14 GARBACZ Marcin
( GARBACZ-WYSOCKI-GRYGO-GARBACZ )
1982-04-01

K4 500m M

15 GRYGO Patryk
( GARBACZ-GRYGO )
1988-04-13

K2 500m M

16 GRYGO Patryk
( GARBACZ-GRYGO )
1988-04-13

K2 1000m M

17 GRYGO Patryk
( GARBACZ-WYSOCKI-GRYGO-GARBACZ )
1988-04-13

K4 500m M

18 GRYGO Patryk
( GARBACZ-GARBACZ-GRYGO-WYSOCKI )
1988-04-13

K4 1000m M

19 GRYGO Patryk 1988-04-13

K1 5000m M

20 WYSOCKI Adam 1974-12-23

K1 500m M

21 WYSOCKI Adam 1974-12-23

K1 1000m M

22 WYSOCKI Adam 1974-12-23

K1 5000m M

23 WYSOCKI Adam
( GARBACZ-WYSOCKI-GRYGO-GARBACZ )
1974-12-23

K4 500m M

24 WYSOCKI Adam
( GARBACZ-GARBACZ-GRYGO-WYSOCKI )
1974-12-23

K4 1000m M

 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Liczba zgłoszeń: 21 w tym osób ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 02/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURZYM Marcin 1999-11-11

K1 200m M

2 BURZYM Marcin 1999-11-11

K1 500m M

3 BURZYM Marcin
( BURZYM-CZAJA )
1999-11-11

K2 500m M

4 BURZYM Marcin
( BURZYM-CZAJA )
1999-11-11

K2 200m M

5 BURZYM Marcin
( CADER-BURZYM )
1999-11-11

Mixed K2 200m

6 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 5000m K

7 CADER Aleksandra
( CADER-FRANCIK-PILARZ-WAJS )
1998-05-07

K4 500m K

8 CADER Aleksandra
( CADER-BURZYM )
1998-05-07

Mixed K2 200m

9 CADER Aleksandra
( CADER-PILARZ )
1998-05-07

K2 500m K

10 CADER Aleksandra
( CADER-FRANCIK )
1998-05-07

K2 1000m K

11 CZAJA Paweł 1997-01-18

K1 1000m M

12 CZAJA Paweł
( PILARZ-CZAJA )
1997-01-18

Mixed K2 200m

13 CZAJA Paweł 1997-01-18

K1 5000m M

14 CZAJA Paweł
( BURZYM-CZAJA )
1997-01-18

K2 500m M

15 CZAJA Paweł
( BURZYM-CZAJA )
1997-01-18

K2 200m M

16 FRANCIK Janina
( FRANCIK-PILARZ )
2000-12-22

K2 200m K

17 FRANCIK Janina
( CADER-FRANCIK )
2000-12-22

K2 1000m K

18 FRANCIK Janina 2000-12-22

K1 5000m K

19 FRANCIK Janina
( CADER-FRANCIK-PILARZ-WAJS )
2000-12-22

K4 500m K

20 ISKRZYCKA Justyna
( ISKRZYCKA-PASZEK )
1997-11-07

K2 500m K

21 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07

K1 500m K

22 ISKRZYCKA Justyna
( ISKRZYCKA-PASZEK )
1997-11-07

K2 1000m K

23 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07

K1 1000m K

24 PASZEK Paulina
( ISKRZYCKA-PASZEK )
1997-10-26

K2 500m K

25 PASZEK Paulina 1997-10-26

K1 1000m K

26 PASZEK Paulina
( ISKRZYCKA-PASZEK )
1997-10-26

K2 1000m K

27 PASZEK Paulina 1997-10-26

K1 500m K

28 PILARZ Ewelina
( CADER-PILARZ )
1997-04-17

K2 500m K

29 PILARZ Ewelina
( PILARZ-CZAJA )
1997-04-17

Mixed K2 200m

30 PILARZ Ewelina
( FRANCIK-PILARZ )
1997-04-17

K2 200m K

31 PILARZ Ewelina
( CADER-FRANCIK-PILARZ-WAJS )
1997-04-17

K4 500m K

32 WAJS Sandra
( CADER-FRANCIK-PILARZ-WAJS )
1999-03-20

K4 500m K

33 WAJS Sandra 1999-03-20

K1 200m K

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 21 w tym osób ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKI Martin 1993-10-08

K1 500m M

2 BRZEZIŃSKI Martin 1993-10-08

K1 1000m M

3 BRZEZIŃSKI Martin
( BRZEZIŃSKI-PUTTO-MAZUR-JANOWICZ )
1993-10-08

K4 500m M

4 GAPSKA Nicola 2000-06-03

K1 500m K

5 GAPSKA Nicola 2000-06-03

K1 1000m K

6 GAPSKA Nicola
( KOŁODZIEJCZYK-WI¦NIEWSKA-GAPSKA-WŁODARCZYK )
2000-06-03

K4 500m K

7 INTEK Bartosz 2000-06-30

K1 200m M

8 INTEK Bartosz 2000-06-30

K1 500m M

9 JANOWICZ Dawid 2003-03-15

K1 1000m M

10 JANOWICZ Dawid 2003-03-15

K1 500m M

11 JANOWICZ Dawid
( BRZEZIŃSKI-PUTTO-MAZUR-JANOWICZ )
2003-03-15

K4 500m M

12 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna
( KOŁODZIEJCZYK-WI¦NIEWSKA )
1998-04-07

K2 500m K

13 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna
( KOŁODZIEJCZYK-WI¦NIEWSKA-GAPSKA-WŁODARCZYK )
1998-04-07

K4 500m K

14 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07

K1 500m K

15 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna
( KOŁODZIEJCZYK-WI¦NIEWSKA )
1998-04-07

K2 200m K

16 MAZUR Piotr 1991-10-15

K1 200m M

17 MAZUR Piotr
( PUTTO-MAZUR )
1991-10-15

K2 200m M

18 MAZUR Piotr
( BRZEZIŃSKI-PUTTO-MAZUR-JANOWICZ )
1991-10-15

K4 500m M

19 PUTTO Dawid
( WŁODARCZYK-PUTTO )
1991-06-17

Mixed K2 200m

20 PUTTO Dawid
( BRZEZIŃSKI-PUTTO-MAZUR-JANOWICZ )
1991-06-17

K4 500m M

21 PUTTO Dawid
( PUTTO-MAZUR )
1991-06-17

K2 200m M

22 PUTTO Dawid 1991-06-17

K1 200m M

23 PUTTO Dawid 1991-06-17

K1 500m M

24 WI¦NIEWSKA Helena 1999-04-18

K1 200m K

25 WI¦NIEWSKA Helena
( KOŁODZIEJCZYK-WI¦NIEWSKA )
1999-04-18

K2 200m K

26 WI¦NIEWSKA Helena
( KOŁODZIEJCZYK-WI¦NIEWSKA )
1999-04-18

K2 500m K

27 WI¦NIEWSKA Helena
( KOŁODZIEJCZYK-WI¦NIEWSKA-GAPSKA-WŁODARCZYK )
1999-04-18

K4 500m K

28 WŁODARCZYK Dominika
( WŁODARCZYK-PUTTO )
1995-12-29

Mixed K2 200m

29 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29

K1 200m K

30 WŁODARCZYK Dominika
( KOŁODZIEJCZYK-WI¦NIEWSKA-GAPSKA-WŁODARCZYK )
1995-12-29

K4 500m K

31 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29

K1 500m K

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIERZAŁO Grzegorz
( BIERZAŁO-KACZMAREK )
1993-02-17

K2 200m M

2 KACZMAREK Paweł 1995-09-08

K1 200m M

3 KACZMAREK Paweł 1995-09-08

K1 500m M

4 KACZMAREK Paweł
( KACZMAREK-PIECH )
1995-09-08

K2 500m M

5 KACZMAREK Paweł
( BIERZAŁO-KACZMAREK )
1995-09-08

K2 200m M

6 PIECH Jacek
( KACZMAREK-PIECH )
2002-04-04

K2 500m M

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman 2000-01-15

C1 200m M

2 BERKO Herman 2000-01-15

C1 500m M

3 BERKO Herman 2000-01-15

C1 1000m M

4 BERKO Herman 2000-01-15

C1 5000m M

5 BUKOWSKI Dariusz 1970-11-17

K1 5000m M

6 POTOCZNY Łukasz
( POTOCZNY-SIWIEC )
1999-02-09

K2 500m M

7 POTOCZNY Łukasz
( POTOCZNY-SIWIEC )
1999-02-09

K2 1000m M

8 POTOCZNY Łukasz 1999-02-09

K1 5000m M

9 SIWIEC Sławomir
( POTOCZNY-SIWIEC )
1992-06-10

K2 500m M

10 SIWIEC Sławomir
( POTOCZNY-SIWIEC )
1992-06-10

K2 1000m M

11 SIWIEC Sławomir 1992-06-10

K1 500m M

12 SIWIEC Sławomir 1992-06-10

K1 1000m M

13 SIWIEC Sławomir 1992-06-10

K1 5000m M

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 24 w tym osób ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYŃSKI Grzegorz
( BRYŃSKI-GŁAZUNOW )
1996-04-01

C2 500m M

2 BRYŃSKI Grzegorz
( BRYŃSKI-GŁAZUNOW )
1996-04-01

C2 1000m M

3 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 200m M

4 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 500m M

5 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 1000m M

6 BRYŃSKI Grzegorz
( BRYŃSKI-GŁAZUNOW )
1996-04-01

C2 200m M

7 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 5000m M

8 GŁAZUNOW Wiktor
( BRYŃSKI-GŁAZUNOW )
1993-10-24

C2 200m M

9 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 200m M

10 GŁAZUNOW Wiktor
( BRYŃSKI-GŁAZUNOW )
1993-10-24

C2 500m M

11 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 500m M

12 GŁAZUNOW Wiktor
( BRYŃSKI-GŁAZUNOW )
1993-10-24

C2 1000m M

13 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 1000m M

14 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 5000m M

15 NAJA Karolina
( NAJA-PUŁAWSKA-NOGA-OLSZEWSKA )
1990-02-05

K4 500m K

16 NAJA Karolina 1990-02-05

K1 200m K

17 NAJA Karolina 1990-02-05

K1 500m K

18 NAJA Karolina
( NAJA-PUŁAWSKA )
1990-02-05

K2 200m K

19 NAJA Karolina
( NAJA-PUŁAWSKA )
1990-02-05

K2 500m K

20 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 5000m K

21 NOGA Paulina
( NAJA-PUŁAWSKA-NOGA-OLSZEWSKA )
1996-04-15

K4 500m K

22 NOGA Paulina
( NOGA-OLSZEWSKA )
1996-04-15

K2 200m K

23 NOGA Paulina
( NOGA-OLSZEWSKA )
1996-04-15

K2 500m K

24 NOGA Paulina
( NOGA-OLSZEWSKA )
1996-04-15

K2 1000m K

25 OLSZEWSKA Julia
( NAJA-PUŁAWSKA-NOGA-OLSZEWSKA )
2000-10-28

K4 500m K

26 OLSZEWSKA Julia
( NOGA-OLSZEWSKA )
2000-10-28

K2 200m K

27 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28

K1 200m K

28 OLSZEWSKA Julia
( NOGA-OLSZEWSKA )
2000-10-28

K2 500m K

29 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28

K1 500m K

30 OLSZEWSKA Julia
( NOGA-OLSZEWSKA )
2000-10-28

K2 1000m K

31 PUŁAWSKA Anna
( NAJA-PUŁAWSKA )
1996-02-07

K2 500m K

32 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07

K1 200m K

33 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07

K1 500m K

34 PUŁAWSKA Anna
( NAJA-PUŁAWSKA-NOGA-OLSZEWSKA )
1996-02-07

K4 500m K

35 PUŁAWSKA Anna
( NAJA-PUŁAWSKA )
1996-02-07

K2 200m K

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 40 w tym osób ( 24 ) K-5 M-19
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 500m K

2 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 5000m K

3 ANTOS Adrianna
( ANTOS-DOMIŃSKI )
2000-03-28

Mixed C2 200m

4 ANTOS Ewelina
( ANTOS-PALUCH )
2000-03-28

Mixed C2 200m

5 ANTOS Ewelina
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 500m K

6 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 200m K

7 ANTOS Ewelina
( ANTOS-MENDELSKA )
2000-03-28

C2 200m K

8 DOMIŃSKI Paweł
( ANTOS-DOMIŃSKI )
2000-09-07

Mixed C2 200m

9 DOMIŃSKI Paweł
( DOMIŃSKI-NOWICKI )
2000-09-07

C2 200m M

10 DOMIŃSKI Paweł
( DOMIŃSKI-PALUCH-KUKUŁA-WI¦NIEWSKI )
2000-09-07

C4 500m M

11 DOMIŃSKI Paweł
( DOMIŃSKI-WOJCIECHOWSKI )
2000-09-07

C2 500m M

12 DOMIŃSKI Paweł
( DOMIŃSKI-WOJCIECHOWSKI )
2000-09-07

C2 1000m M

13 DOMIŃSKI Paweł
( DOMIŃSKI-PALUCH-WI¦NIEWSKI-KUKUŁA )
2000-09-07

C4 1000m M

14 GLUZA Patryk
( GLUZA-NOWAK-NOWACZYK-NOWICKI )
1995-07-11

C4 500m M

15 GLUZA Patryk
( GLUZA-NOWAK-NOWACZYK-NOWICKI )
1995-07-11

C4 1000m M

16 GLUZA Patryk
( GLUZA-NOWAK )
1995-07-11

C2 500m M

17 GLUZA Patryk
( GLUZA-NOWAK )
1995-07-11

C2 1000m M

18 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 5000m M

19 GŁUCH Jóżef 2000-01-06

C1 500m M

20 GŁUCH Jóżef 2000-01-06

C1 1000m M

21 GŁUCH Jóżef 2000-01-06

C1 5000m M

22 GŁUCH Jóżef 2000-01-06

C1 200m M

23 KOSTENSKI Szymon
( KOSTENSKI-KOZIO-SZCZEPANIAK-MASŁOWSKI )
1995-08-06

C4 500m M

24 KOSTENSKI Szymon
( KOSTENSKI-KOZIO-MASŁOWSKI-SZCZEPANIAK )
1995-08-06

C4 1000m M

25 KOZIO Dawid
( KOSTENSKI-KOZIO-SZCZEPANIAK-MASŁOWSKI )
2002-10-10

C4 500m M

26 KOZIO Dawid
( KOSTENSKI-KOZIO-MASŁOWSKI-SZCZEPANIAK )
2002-10-10

C4 1000m M

27 KUKUŁA Kamil
( DOMIŃSKI-PALUCH-KUKUŁA-WI¦NIEWSKI )
2001-08-05

C4 500m M

28 KUKUŁA Kamil
( DOMIŃSKI-PALUCH-WI¦NIEWSKI-KUKUŁA )
2001-08-05

C4 1000m M

29 MASŁOWSKI Bartosz
( KOSTENSKI-KOZIO-SZCZEPANIAK-MASŁOWSKI )
2001-10-21

C4 500m M

30 MASŁOWSKI Bartosz
( KOSTENSKI-KOZIO-MASŁOWSKI-SZCZEPANIAK )
2001-10-21

C4 1000m M

31 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 500m K

32 MENDELSKA Patrycja
( ANTOS-MENDELSKA )
2001-09-29

C2 200m K

33 MENDELSKA Patrycja
( MENDELSKA-NOWACZYK )
2001-09-29

Mixed C2 200m

34 MICHALSKI Jakub
( WOLNY-STEPUN-TOMY¦LAK-MICHALSKI )
1998-09-25

K4 1000m M

35 MICHALSKI Jakub
( MICHALSKI-WOLNY )
1998-09-25

K2 500m M

36 MICHALSKI Jakub
( MICHALSKI-STEPUN-TOMY¦LAK-WOLNY )
1998-09-25

K4 500m M

37 MUSIALSKA Wiktoria
( WI¦NIEWSKA-MUSIALSKA )
2002-08-31

C2 500m K

38 MUSIALSKA Wiktoria
( WI¦NIEWSKA-MUSIALSKA )
2002-08-31

C2 200m K

39 MUSIALSKA Wiktoria
( MUSIALSKA-NOWICKI )
2002-08-31

Mixed C2 200m

40 NOWACZYK Remigiusz
( GLUZA-NOWAK-NOWACZYK-NOWICKI )
1998-02-23

C4 500m M

41 NOWACZYK Remigiusz
( GLUZA-NOWAK-NOWACZYK-NOWICKI )
1998-02-23

C4 1000m M

42 NOWACZYK Remigiusz
( NOWAK-NOWACZYK )
1998-02-23

C2 200m M

43 NOWACZYK Remigiusz
( MENDELSKA-NOWACZYK )
1998-02-23

Mixed C2 200m

44 NOWAK Łukasz
( WI¦NIEWSKA-NOWAK )
1995-07-12

Mixed C2 200m

45 NOWAK Łukasz
( GLUZA-NOWAK-NOWACZYK-NOWICKI )
1995-07-12

C4 500m M

46 NOWAK Łukasz
( GLUZA-NOWAK-NOWACZYK-NOWICKI )
1995-07-12

C4 1000m M

47 NOWAK Łukasz
( GLUZA-NOWAK )
1995-07-12

C2 500m M

48 NOWAK Łukasz
( NOWAK-NOWACZYK )
1995-07-12

C2 200m M

49 NOWAK Łukasz
( GLUZA-NOWAK )
1995-07-12

C2 1000m M

50 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 5000m M

51 NOWICKI Tomasz
( GLUZA-NOWAK-NOWACZYK-NOWICKI )
1998-12-21

C4 500m M

52 NOWICKI Tomasz
( GLUZA-NOWAK-NOWACZYK-NOWICKI )
1998-12-21

C4 1000m M

53 NOWICKI Tomasz
( DOMIŃSKI-NOWICKI )
1998-12-21

C2 200m M

54 NOWICKI Tomasz
( MUSIALSKA-NOWICKI )
1998-12-21

Mixed C2 200m

55 PALUCH Gilbert
( DOMIŃSKI-PALUCH-WI¦NIEWSKI-KUKUŁA )
1995-08-21

C4 1000m M

56 PALUCH Gilbert
( ANTOS-PALUCH )
1995-08-21

Mixed C2 200m

57 PALUCH Gilbert
( DOMIŃSKI-PALUCH-KUKUŁA-WI¦NIEWSKI )
1995-08-21

C4 500m M

58 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 5000m M

59 STEPUN Jakub
( WOLNY-STEPUN-TOMY¦LAK-MICHALSKI )
2001-08-30

K4 1000m M

60 STEPUN Jakub
( MICHALSKI-STEPUN-TOMY¦LAK-WOLNY )
2001-08-30

K4 500m M

61 STEPUN Jakub
( STEPUN-TOMY¦LAK )
2001-08-30

K2 200m M

62 SZCZEPANIAK Szymon
( KOSTENSKI-KOZIO-SZCZEPANIAK-MASŁOWSKI )
2002-07-27

C4 500m M

63 SZCZEPANIAK Szymon
( KOSTENSKI-KOZIO-MASŁOWSKI-SZCZEPANIAK )
2002-07-27

C4 1000m M

64 TOMY¦LAK Kamil
( WOLNY-STEPUN-TOMY¦LAK-MICHALSKI )
1998-07-23

K4 1000m M

65 TOMY¦LAK Kamil
( STEPUN-TOMY¦LAK )
1998-07-23

K2 200m M

66 TOMY¦LAK Kamil
( MICHALSKI-STEPUN-TOMY¦LAK-WOLNY )
1998-07-23

K4 500m M

67 WI¦NIEWSKA Weronika
( WI¦NIEWSKA-MUSIALSKA )
2002-12-13

C2 500m K

68 WI¦NIEWSKA Weronika
( WI¦NIEWSKA-MUSIALSKA )
2002-12-13

C2 200m K

69 WI¦NIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 200m K

70 WI¦NIEWSKA Weronika
( WI¦NIEWSKA-NOWAK )
2002-12-13

Mixed C2 200m

71 WI¦NIEWSKI Krystian
( DOMIŃSKI-PALUCH-KUKUŁA-WI¦NIEWSKI )
2001-07-14

C4 500m M

72 WI¦NIEWSKI Krystian
( DOMIŃSKI-PALUCH-WI¦NIEWSKI-KUKUŁA )
2001-07-14

C4 1000m M

73 WOJCIECHOWSKI Jukub
( DOMIŃSKI-WOJCIECHOWSKI )
2001-12-08

C2 500m M

74 WOJCIECHOWSKI Jukub
( DOMIŃSKI-WOJCIECHOWSKI )
2001-12-08

C2 1000m M

75 WOLNY Paweł
( MICHALSKI-WOLNY )
1999-10-15

K2 500m M

76 WOLNY Paweł
( MICHALSKI-STEPUN-TOMY¦LAK-WOLNY )
1999-10-15

K4 500m M

77 WOLNY Paweł
( WOLNY-STEPUN-TOMY¦LAK-MICHALSKI )
1999-10-15

K4 1000m M

78 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 200m M

79 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 500m M

80 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 1000m M

81 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 5000m M

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 23 w tym osób ( 13 ) K-7 M-6
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CYRULEWSKA Klaudia
( CYRULEWSKA-KLATT )
1998-01-12

K2 200m K

2 CYRULEWSKA Klaudia
( CYRULEWSKA-KLATT )
1998-01-12

K2 1000m K

3 CYRULEWSKA Klaudia
( CYRULEWSKA-KLATT-LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
1998-01-12

K4 500m K

4 DRATWA Kacper
( KLEMCZAK-DRATWA )
2000-08-06

Mixed K2 200m

5 DRATWA Kacper
( WITCZAK-DRATWA-SOWA-NOWAKOWSKI )
2000-08-06

K4 500m M

6 DRATWA Kacper
( WITCZAK-NOWAKOWSKI-DRATWA-SOWA )
2000-08-06

K4 1000m M

7 DRATWA Kacper
( SOWA-DRATWA )
2000-08-06

K2 500m M

8 GRONEK Sara 1999-11-17

K1 5000m K

9 GRONEK Sara 1999-11-17

K1 1000m K

10 GRONEK Sara
( GRONEK-SOWA )
1999-11-17

Mixed K2 200m

11 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 5000m K

12 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 5000m M

13 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 500m M

14 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 1000m M

15 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 5000m M

16 KAJDANEK Jarosław
( WOJCIECHOWSKA-KAJDANEK )
2004-11-03

Mixed K2 200m

17 KLATT Martyna
( CYRULEWSKA-KLATT )
1999-02-04

K2 1000m K

18 KLATT Martyna
( CYRULEWSKA-KLATT-LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
1999-02-04

K4 500m K

19 KLATT Martyna 1999-02-04

K1 5000m K

20 KLATT Martyna
( CYRULEWSKA-KLATT )
1999-02-04

K2 200m K

21 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 5000m K

22 KLEMCZAK Oliwia
( KLEMCZAK-DRATWA )
2004-02-12

Mixed K2 200m

23 LEBIODA Patrycja
( CYRULEWSKA-KLATT-LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
2001-10-14

K4 500m K

24 LEBIODA Patrycja
( LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
2001-10-14

K2 200m K

25 LEBIODA Patrycja
( LEBIODA-NOWAKOWSKI )
2001-10-14

Mixed K2 200m

26 NOWAKOWSKI Robert
( LEBIODA-NOWAKOWSKI )
1998-02-10

Mixed K2 200m

27 NOWAKOWSKI Robert
( WITCZAK-NOWAKOWSKI )
1998-02-10

K2 200m M

28 NOWAKOWSKI Robert
( WITCZAK-NOWAKOWSKI-DRATWA-SOWA )
1998-02-10

K4 1000m M

29 NOWAKOWSKI Robert
( WITCZAK-DRATWA-SOWA-NOWAKOWSKI )
1998-02-10

K4 500m M

30 SOWA Mateusz
( WITCZAK-NOWAKOWSKI-DRATWA-SOWA )
1999-02-25

K4 1000m M

31 SOWA Mateusz
( GRONEK-SOWA )
1999-02-25

Mixed K2 200m

32 SOWA Mateusz
( SOWA-DRATWA )
1999-02-25

K2 500m M

33 SOWA Mateusz 1999-02-25

K1 5000m M

34 SOWA Mateusz
( WITCZAK-DRATWA-SOWA-NOWAKOWSKI )
1999-02-25

K4 500m M

35 WITCZAK Sławomir
( WITCZAK-DRATWA-SOWA-NOWAKOWSKI )
1997-07-23

K4 500m M

36 WITCZAK Sławomir
( WITCZAK-NOWAKOWSKI-DRATWA-SOWA )
1997-07-23

K4 1000m M

37 WITCZAK Sławomir
( WITCZAK-NOWAKOWSKI )
1997-07-23

K2 200m M

38 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 5000m M

39 WOJCIECHOWSKA Natalia
( LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
2002-07-11

K2 200m K

40 WOJCIECHOWSKA Natalia
( WOJCIECHOWSKA-KAJDANEK )
2002-07-11

Mixed K2 200m

41 WOJCIECHOWSKA Natalia
( CYRULEWSKA-KLATT-LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
2002-07-11

K4 500m K

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 500m M

2 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 1000m M

3 KORSAK Przemysław
( KORSAK-WAWER )
1999-04-08

K2 1000m M

4 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18

K1 5000m M

5 SELIWAŃSKI Adrian
( SELIWAŃSKI-WAWER )
2001-07-18

K2 200m M

6 SELIWAŃSKI Adrian
( SELIWAŃSKI-WAWER )
2001-07-18

K2 500m M

7 WAWER Dominik
( KORSAK-WAWER )
2002-06-24

K2 1000m M

8 WAWER Dominik
( SELIWAŃSKI-WAWER )
2002-06-24

K2 200m M

9 WAWER Dominik
( SELIWAŃSKI-WAWER )
2002-06-24

K2 500m M

10 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 1000m M

11 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 500m M

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 28 w tym osób ( 15 ) K-6 M-9
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BERUS Marta
( HENECZKOWSKA-BERUS-PUŁAWSKA-SKORUPIŃSKA )
1997-11-24

K4 500m K

2 FECHNER Luiza
( FECHNER-KUDŁA )
2003-10-14

Mixed C2 200m

3 HENECZKOWSKA Joanna
( HENECZKOWSKA-PUŁAWSKA )
1998-08-17

K2 200m K

4 HENECZKOWSKA Joanna
( HENECZKOWSKA-NOWACZYK )
1998-08-17

Mixed K2 200m

5 HENECZKOWSKA Joanna
( HENECZKOWSKA-BERUS-PUŁAWSKA-SKORUPIŃSKA )
1998-08-17

K4 500m K

6 JAKUBOWSKI Marcin 2000-01-07

K1 500m M

7 JAKUBOWSKI Marcin
( JAKUBOWSKI-WECKWERT-TRACZ-WYRWAS )
2000-01-07

K4 500m M

8 JAKUBOWSKI Marcin
( JAKUBOWSKI-NOWACZYK-STABNO-WECKWERT )
2000-01-07

K4 1000m M

9 JAKUBOWSKI Marcin
( PUŁAWSKA-JAKUBOWSKI )
2000-01-07

Mixed K2 200m

10 KUDŁA Michał
( FECHNER-KUDŁA )
1991-10-17

Mixed C2 200m

11 KUDŁA Michał
( KUDŁA-WITKOWSKI )
1991-10-17

C2 200m M

12 KUDŁA Michał
( KUDŁA-WITKOWSKI )
1991-10-17

C2 500m M

13 KUDŁA Michał
( KUDŁA-WITKOWSKI )
1991-10-17

C2 1000m M

14 NOWACZYK Filip
( HENECZKOWSKA-NOWACZYK )
1999-04-09

Mixed K2 200m

15 NOWACZYK Filip
( JAKUBOWSKI-NOWACZYK-STABNO-WECKWERT )
1999-04-09

K4 1000m M

16 PUŁAWSKA Małgorzata
( PUŁAWSKA-SKORUPIŃSKA )
1996-02-07

K2 500m K

17 PUŁAWSKA Małgorzata
( HENECZKOWSKA-PUŁAWSKA )
1996-02-07

K2 200m K

18 PUŁAWSKA Małgorzata
( HENECZKOWSKA-BERUS-PUŁAWSKA-SKORUPIŃSKA )
1996-02-07

K4 500m K

19 PUŁAWSKA Małgorzata
( PUŁAWSKA-JAKUBOWSKI )
1996-02-07

Mixed K2 200m

20 SEYDLEWICZ Karolina
( SEYDLEWICZ-WITKOWSKI )
2004-01-17

Mixed C2 200m

21 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29

K1 1000m K

22 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29

K1 500m K

23 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29

K1 200m K

24 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29

K1 5000m K

25 SKORUPIŃSKA Angelika
( HENECZKOWSKA-BERUS-PUŁAWSKA-SKORUPIŃSKA )
1999-11-29

K4 500m K

26 SKORUPIŃSKA Angelika
( PUŁAWSKA-SKORUPIŃSKA )
1999-11-29

K2 500m K

27 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 5000m M

28 STABNO Bartosz
( STABNO-WECKWERT )
1991-12-10

K2 1000m M

29 STABNO Bartosz
( JAKUBOWSKI-NOWACZYK-STABNO-WECKWERT )
1991-12-10

K4 1000m M

30 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 1000m M

31 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 500m M

32 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 500m M

33 TRACZ Wojciech
( TRACZ-WYRWAS )
1999-01-29

K2 200m M

34 TRACZ Wojciech 1999-01-29

K1 200m M

35 TRACZ Wojciech
( TRACZ-WECKWERT )
1999-01-29

K2 500m M

36 TRACZ Wojciech
( JAKUBOWSKI-WECKWERT-TRACZ-WYRWAS )
1999-01-29

K4 500m M

37 WECKWERT Filip
( STABNO-WECKWERT )
1999-04-24

K2 1000m M

38 WECKWERT Filip
( JAKUBOWSKI-NOWACZYK-STABNO-WECKWERT )
1999-04-24

K4 1000m M

39 WECKWERT Filip
( TRACZ-WECKWERT )
1999-04-24

K2 500m M

40 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 1000m M

41 WECKWERT Filip
( JAKUBOWSKI-WECKWERT-TRACZ-WYRWAS )
1999-04-24

K4 500m M

42 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 5000m M

43 WITKOWSKI Łukasz
( KUDŁA-WITKOWSKI )
1996-02-25

C2 200m M

44 WITKOWSKI Łukasz
( KUDŁA-WITKOWSKI )
1996-02-25

C2 500m M

45 WITKOWSKI Łukasz
( KUDŁA-WITKOWSKI )
1996-02-25

C2 1000m M

46 WITKOWSKI Łukasz
( SEYDLEWICZ-WITKOWSKI )
1996-02-25

Mixed C2 200m

47 WYRWAS Kamil
( TRACZ-WYRWAS )
1998-08-15

K2 200m M

48 WYRWAS Kamil 1998-08-15

K1 200m M

49 WYRWAS Kamil
( JAKUBOWSKI-WECKWERT-TRACZ-WYRWAS )
1998-08-15

K4 500m M

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04

C1 200m K

2 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04

C1 500m K

3 ¦WITALSKI Patryk 1994-02-07

K1 500m M

4 ¦WITALSKI Patryk 1994-02-07

K1 200m M

5 ¦WITALSKI Patryk
( ¦WITALSKI-WŁODARCZYK )
1994-02-07

K2 1000m M

6 ¦WITALSKI Patryk
( WŁODARCZYK-¦WITALSKI )
1994-02-07

K2 500m M

7 WŁODARCZYK Stanisław
( WŁODARCZYK-¦WITALSKI )
1999-08-24

K2 500m M

8 WŁODARCZYK Stanisław
( ¦WITALSKI-WŁODARCZYK )
1999-08-24

K2 1000m M

 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/PM/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DRAŁUS Konrad 2000-02-17

C1 5000m M

2 DRAŁUS Konrad 2000-02-17

C1 500m M

3 DRAŁUS Konrad 2000-02-17

C1 1000m M

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 21 w tym osób ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BACZYŃSKI Michał
( SZYMAŃSKA-BACZYŃSKI )
1986-08-26

Mixed C2 200m

2 BACZYŃSKI Michał 1986-08-26

C1 200m M

3 BACZYŃSKI Michał
( BACZYŃSKI-DZIURLA )
1986-08-26

C2 200m M

4 BACZYŃSKI Michał
( DZIURLA-BACZYŃSKI-KOŁODZIEJCZAK-CYBULA )
1986-08-26

C4 500m M

5 CIE¦LEWICZ Natalia 1999-05-01

K1 500m K

6 CIE¦LEWICZ Natalia 1999-05-01

K1 1000m K

7 CIE¦LEWICZ Natalia 1999-05-01

K1 5000m K

8 CYBULA Mateusz
( CZAJKOWSKA-CYBULA )
1999-10-08

Mixed C2 200m

9 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 5000m M

10 CYBULA Mateusz
( CYBULA-DZIURLA )
1999-10-08

C2 1000m M

11 CYBULA Mateusz
( DZIURLA-BACZYŃSKI-KOŁODZIEJCZAK-CYBULA )
1999-10-08

C4 500m M

12 CZAJKOWSKA Anna
( CZAJKOWSKA-CYBULA )
2003-11-13

Mixed C2 200m

13 DZIURLA Dawid
( BACZYŃSKI-DZIURLA )
1999-06-29

C2 200m M

14 DZIURLA Dawid
( CYBULA-DZIURLA )
1999-06-29

C2 1000m M

15 DZIURLA Dawid
( DZIURLA-BACZYŃSKI-KOŁODZIEJCZAK-CYBULA )
1999-06-29

C4 500m M

16 GRZELKIEWICZ Paulina
( STANNY-GRZELKIEWICZ )
1999-06-12

C2 500m K

17 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 200m K

18 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 500m K

19 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 5000m K

20 GRZELKIEWICZ Paulina
( GRZELKIEWICZ-STANNY )
1999-06-12

C2 200m K

21 KOŁODZIEJCZAK Łukasz
( KOŁODZIEJCZAK-WILGA )
1987-09-26

C2 200m M

22 KOŁODZIEJCZAK Łukasz
( DZIURLA-BACZYŃSKI-KOŁODZIEJCZAK-CYBULA )
1987-09-26

C4 500m M

23 STANNY Magda
( STANNY-GRZELKIEWICZ )
1993-03-15

C2 500m K

24 STANNY Magda 1993-03-15

C1 500m K

25 STANNY Magda 1993-03-15

C1 5000m K

26 STANNY Magda
( GRZELKIEWICZ-STANNY )
1993-03-15

C2 200m K

27 STANNY Magda 1993-03-15

C1 200m K

28 SZYMAŃSKA Weronika
( SZYMAŃSKA-BACZYŃSKI )
1999-11-24

Mixed C2 200m

29 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24

C1 200m K

30 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24

C1 500m K

31 WILGA Eryk
( KOŁODZIEJCZAK-WILGA )
2004-06-27

C2 200m M

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01

K1 200m K

2 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01

K1 500m K

 
KU AZS Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 44 w tym osób ( 17 ) K-7 M-10
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał
( BIL-MORAWSKI )
1997-01-06

K2 200m M

2 BIL Michał 1997-01-06

K1 200m M

3 BIL Michał 1997-01-06

K1 500m M

4 BIL Michał 1997-01-06

K1 1000m M

5 BIL Michał
( BIL-MORAWSKI )
1997-01-06

K2 1000m M

6 BIL Michał
( BIL-MORAWSKI )
1997-01-06

K2 500m M

7 BORGIEŁ Mateusz
( BORGIEŁ-SZPYNDA )
1997-08-05

C2 1000m M

8 BORGIEŁ Mateusz
( BORGIEŁ-SZPYNDA )
1997-08-05

C2 500m M

9 BORGIEŁ Mateusz
( BORGIEŁ-SZPYNDA )
1997-08-05

C2 200m M

10 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 500m M

11 BORGIEŁ Mateusz
( BORGIEŁ-KULETA-SZPYNDA-ZUCHORA )
1997-08-05

C4 1000m M

12 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 1000m M

13 BORGIEŁ Mateusz
( BORGIEŁ-¦LIWIŃSKI-ŁUBNIEWSKI-SZPYNDA )
1997-08-05

C4 500m M

14 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 5000m M

15 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18

K1 1000m K

16 CEDROWSKA Natalia
( CEDROWSKA-MORAWSKI )
2000-01-18

Mixed K2 200m

17 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18

K1 200m K

18 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18

K1 500m K

19 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01

C1 200m K

20 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01

C1 500m K

21 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01

C1 5000m K

22 JACEWICZ Aleksandra
( JACEWICZ-SZPYNDA )
2000-08-01

Mixed C2 200m

23 KULETA Dawid
( KULETA-KULETA-RUCZYŃSKI-ZUCHORA )
1991-03-31

C4 500m M

24 KULETA Piotr
( KULETA-ZUCHORA )
1989-06-27

C2 1000m M

25 KULETA Piotr
( KULETA-ZUCHORA )
1989-06-27

C2 500m M

26 KULETA Piotr
( KULETA-ZUCHORA )
1989-06-27

C2 200m M

27 KULETA Piotr
( BORGIEŁ-KULETA-SZPYNDA-ZUCHORA )
1989-06-27

C4 1000m M

28 KULETA Piotr 1989-06-27

C1 1000m M

29 KULETA Piotr
( KULETA-KULETA-RUCZYŃSKI-ZUCHORA )
1989-06-27

C4 500m M

30 LE¦NIAK Martyna
( MARKIEWICZ-LE¦NIAK-WOLBACH-MARKIEWICZ )
2001-06-07

K4 500m K

31 LE¦NIAK Martyna 2001-06-07

K1 5000m K

32 ŁUBNIEWSKI Michał
( BORGIEŁ-¦LIWIŃSKI-ŁUBNIEWSKI-SZPYNDA )
1993-10-20

C4 500m M

33 ŁUBNIEWSKI Michał
( ŁUBNIEWSKI-¦LIWIŃSKI )
1993-10-20

C2 1000m M

34 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20

C1 200m M

35 ŁUBNIEWSKI Michał
( ŁUBNIEWSKI-¦LIWIŃSKI )
1993-10-20

C2 500m M

36 ŁUBNIEWSKI Michał
( ŁUBNIEWSKI-¦LIWIŃSKI )
1993-10-20

C2 200m M

37 MARKIEWICZ Karolina
( MARKIEWICZ-WOLBACH )
1993-09-04

K2 500m K

38 MARKIEWICZ Karolina
( MARKIEWICZ-LE¦NIAK-WOLBACH-MARKIEWICZ )
1993-09-04

K4 500m K

39 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04

K1 5000m K

40 MARKIEWICZ Karolina
( MARKIEWICZ-MARKIEWICZ )
1993-09-04

K2 1000m K

41 MARKIEWICZ Karolina
( MARKIEWICZ-MARKIEWICZ )
1993-09-04

K2 200m K

42 MARKIEWICZ Paulina
( MARKIEWICZ-MARKIEWICZ )
1998-08-28

K2 1000m K

43 MARKIEWICZ Paulina
( MARKIEWICZ-LE¦NIAK-WOLBACH-MARKIEWICZ )
1998-08-28

K4 500m K

44 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28

K1 200m K

45 MARKIEWICZ Paulina
( MARKIEWICZ-MARKIEWICZ )
1998-08-28

K2 200m K

46 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28

K1 5000m K

47 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 1000m M

48 MORAWSKI Piotr
( CEDROWSKA-MORAWSKI )
1999-03-14

Mixed K2 200m

49 MORAWSKI Piotr
( BIL-MORAWSKI )
1999-03-14

K2 1000m M

50 MORAWSKI Piotr
( BIL-MORAWSKI )
1999-03-14

K2 500m M

51 MORAWSKI Piotr
( BIL-MORAWSKI )
1999-03-14

K2 200m M

52 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 500m M

53 RUCZYŃSKI Marcin
( KULETA-KULETA-RUCZYŃSKI-ZUCHORA )
1980-05-14

C4 500m M

54 SZPYNDA Grzegorz
( BORGIEŁ-SZPYNDA )
1994-10-27

C2 500m M

55 SZPYNDA Grzegorz
( BORGIEŁ-SZPYNDA )
1994-10-27

C2 200m M

56 SZPYNDA Grzegorz
( BORGIEŁ-KULETA-SZPYNDA-ZUCHORA )
1994-10-27

C4 1000m M

57 SZPYNDA Grzegorz
( JACEWICZ-SZPYNDA )
1994-10-27

Mixed C2 200m

58 SZPYNDA Grzegorz
( BORGIEŁ-¦LIWIŃSKI-ŁUBNIEWSKI-SZPYNDA )
1994-10-27

C4 500m M

59 SZPYNDA Grzegorz
( BORGIEŁ-SZPYNDA )
1994-10-27

C2 1000m M

60 ¦LIWIŃSKI Arsen
( ŁUBNIEWSKI-¦LIWIŃSKI )
1996-04-03

C2 1000m M

61 ¦LIWIŃSKI Arsen
( ŁUBNIEWSKI-¦LIWIŃSKI )
1996-04-03

C2 500m M

62 ¦LIWIŃSKI Arsen
( ŁUBNIEWSKI-¦LIWIŃSKI )
1996-04-03

C2 200m M

63 ¦LIWIŃSKI Arsen
( BORGIEŁ-¦LIWIŃSKI-ŁUBNIEWSKI-SZPYNDA )
1996-04-03

C4 500m M

64 TOMASIK Natalia 2002-05-20

C1 200m K

65 TOMASIK Natalia
( TOMASIK-ZUCHORA )
2002-05-20

Mixed C2 200m

66 WOLBACH Zuzanna 1995-02-06

K1 5000m K

67 WOLBACH Zuzanna
( MARKIEWICZ-LE¦NIAK-WOLBACH-MARKIEWICZ )
1995-02-06

K4 500m K

68 WOLBACH Zuzanna
( MARKIEWICZ-WOLBACH )
1995-02-06

K2 500m K

69 ZUCHORA Mateusz
( KULETA-ZUCHORA )
1992-08-10

C2 200m M

70 ZUCHORA Mateusz
( KULETA-KULETA-RUCZYŃSKI-ZUCHORA )
1992-08-10

C4 500m M

71 ZUCHORA Mateusz
( TOMASIK-ZUCHORA )
1992-08-10

Mixed C2 200m

72 ZUCHORA Mateusz
( KULETA-ZUCHORA )
1992-08-10

C2 1000m M

73 ZUCHORA Mateusz
( BORGIEŁ-KULETA-SZPYNDA-ZUCHORA )
1992-08-10

C4 1000m M

74 ZUCHORA Mateusz
( KULETA-ZUCHORA )
1992-08-10

C2 500m M

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MAJERSKA Anna
( MAJERSKA-MAJERSKI )
1986-09-12

Mixed K2 200m

2 MAJERSKI Krzysztof
( MAJERSKA-MAJERSKI )
1987-02-18

Mixed K2 200m

3 MAJERSKI Krzysztof 1987-02-18

K1 200m M

4 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 5000m K

5 MOSKOWICZ Dorota
( MOSKOWICZ-ZIELIŃSKA )
2001-10-27

K2 1000m K

6 MOSKOWICZ Dorota
( MOSKOWICZ-ZIELIŃSKA )
2001-10-27

K2 500m K

7 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 1000m M

8 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 5000m M

9 WIERUSZEWSKI Wiktor
( ZIELIŃSKA -WIERUSZEWSKI )
1996-02-23

Mixed K2 200m

10 ZIELIŃSKA Agata
( ZIELIŃSKA -WIERUSZEWSKI )
2000-02-29

Mixed K2 200m

11 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 500m K

12 ZIELIŃSKA Agata
( MOSKOWICZ-ZIELIŃSKA )
2000-02-29

K2 500m K

13 ZIELIŃSKA Agata
( MOSKOWICZ-ZIELIŃSKA )
2000-02-29

K2 1000m K

14 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 1000m K

 
mkkł±czany.pl
MKK Ł±czany Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 04/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FRYC Szymon
( WIECHEĆ-FRYC-MI¦KIEWICZ-ZASĘPA )
2004-03-04

K4 1000m M

2 KUBAS Michał
( WIECHEĆ-MI¦KIEWICZ-KUBAS-WIECHEĆ )
2004-06-28

K4 500m M

3 MI¦KIEWICZ Marek
( WIECHEĆ-MI¦KIEWICZ-KUBAS-WIECHEĆ )
1980-04-25

K4 500m M

4 MI¦KIEWICZ Marek
( SOWA-MI¦KIEWICZ )
1980-04-25

Mixed K2 200m

5 MI¦KIEWICZ Marek
( WIECHEĆ-FRYC-MI¦KIEWICZ-ZASĘPA )
1980-04-25

K4 1000m M

6 MI¦KIEWICZ Marek
( WIECHEĆ-MI¦KIEWICZ )
1980-04-25

K2 200m M

7 MI¦KIEWICZ Marek
( WIECHEĆ-MI¦KIEWICZ )
1980-04-25

K2 500m M

8 SOWA Klaudia
( SOWA-MI¦KIEWICZ )
2000-09-06

Mixed K2 200m

9 WIECHEĆ Daniel 1999-03-03

K1 200m M

10 WIECHEĆ Daniel
( WIECHEĆ-MI¦KIEWICZ )
1999-03-03

K2 200m M

11 WIECHEĆ Daniel
( WIECHEĆ-MI¦KIEWICZ )
1999-03-03

K2 500m M

12 WIECHEĆ Daniel
( WIECHEĆ-MI¦KIEWICZ-KUBAS-WIECHEĆ )
1999-03-03

K4 500m M

13 WIECHEĆ Daniel
( WIECHEĆ-FRYC-MI¦KIEWICZ-ZASĘPA )
1999-03-03

K4 1000m M

14 WIECHEĆ Dariusz
( WIECHEĆ-MI¦KIEWICZ-KUBAS-WIECHEĆ )
2004-10-22

K4 500m M

15 ZASĘPA Michał
( WIECHEĆ-FRYC-MI¦KIEWICZ-ZASĘPA )
2004-02-16

K4 1000m M

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BYRDEK Dawid
( STAROWICZ-BYRDEK )
1999-03-16

K2 500m M

2 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 5000m M

3 BYRDEK Dawid
( BYRDEK-STAROWICZ )
1999-03-16

K2 200m M

4 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10

C1 200m M

5 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10

C1 500m M

6 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10

C1 1000m M

7 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10

C1 5000m M

8 STAROWICZ Dominik
( BYRDEK-STAROWICZ )
1998-03-19

K2 200m M

9 STAROWICZ Dominik 1998-03-19

K1 200m M

10 STAROWICZ Dominik
( STAROWICZ-BYRDEK )
1998-03-19

K2 500m M

 
MKS MOS Wrocław Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/DS/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SIECIŃSKI Michał 2000-11-16

K1 200m M

2 SIECIŃSKI Michał 2000-11-16

K1 1000m M

3 SIECIŃSKI Michał 2000-11-16

K1 5000m M

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUCIEL Michał 2001-02-21

C1 500m M

2 KUCIEL Michał
( MNICH-KUCIEL )
2001-02-21

Mixed C2 200m

3 KUCIEL Michał 2001-02-21

C1 200m M

4 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 500m K

5 ŁOBOZIAK Elżbieta
( TOPA-ŁOBOZIAK )
2002-07-30

C2 200m K

6 ŁOBOZIAK Elżbieta
( TOPA-ŁOBOZIAK )
2002-07-30

C2 500m K

7 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 500m K

8 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 200m K

9 MNICH Aleksandra
( MNICH-KUCIEL )
2003-04-01

Mixed C2 200m

10 PANDEL Kamil 2002-04-12

C1 200m M

11 PANDEL Kamil 2002-04-12

C1 1000m M

12 PANDEL Kamil 2002-04-12

C1 500m M

13 TOPA Anna 2003-10-24

C1 200m K

14 TOPA Anna
( TOPA-ŁOBOZIAK )
2003-10-24

C2 200m K

15 TOPA Anna
( TOPA-ŁOBOZIAK )
2003-10-24

C2 500m K

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 06/SL/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 200m K

2 MIELNIK Anna
( MIELNIK-SZCZEPANEK )
2002-06-28

K2 200m K

3 MIELNIK Anna
( SZCZEPANEK-MIELNIK )
2002-06-28

K2 1000m K

4 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08

K1 1000m K

5 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08

K1 5000m K

6 SZCZEPANEK Emilja
( SZCZEPANEK-MIELNIK )
2000-11-08

K2 1000m K

7 SZCZEPANEK Emilja
( MIELNIK-SZCZEPANEK )
2000-11-08

K2 200m K

 
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROWSKA Dorota 1996-02-22

C1 200m K

 
aakaminski@interia.pl
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 06/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARNIAK Tomasz 1995-03-06

C1 200m M

2 BARNIAK Tomasz
( WALCZAK-BARNIAK )
1995-03-06

Mixed C2 200m

3 BARNIAK Tomasz
( BARNIAK-KAMIŃSKI )
1995-03-06

C2 1000m M

4 BARNIAK Tomasz
( BARNIAK-KAMIŃSKI )
1995-03-06

C2 500m M

5 BARNIAK Tomasz
( BARNIAK-KAMIŃSKI )
1995-03-06

C2 200m M

6 KAMIŃSKI Mateusz
( SZAJDEK-KAMIŃSKI )
1991-05-03

Mixed C2 200m

7 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03

C1 5000m M

8 KAMIŃSKI Mateusz
( BARNIAK-KAMIŃSKI )
1991-05-03

C2 1000m M

9 KAMIŃSKI Mateusz
( BARNIAK-KAMIŃSKI )
1991-05-03

C2 500m M

10 KAMIŃSKI Mateusz
( BARNIAK-KAMIŃSKI )
1991-05-03

C2 200m M

11 SZAJDEK Maja Magdalena
( SZAJDEK-WALCZAK )
2000-07-28

C2 500m K

12 SZAJDEK Maja Magdalena
( SZAJDEK-KAMIŃSKI )
2000-07-28

Mixed C2 200m

13 SZAJDEK Maja Magdalena
( SZAJDEK-WALCZAK )
2000-07-28

C2 200m K

14 WALCZAK Julia 2000-10-07

C1 200m K

15 WALCZAK Julia
( WALCZAK-BARNIAK )
2000-10-07

Mixed C2 200m

16 WALCZAK Julia 2000-10-07

C1 500m K

17 WALCZAK Julia
( SZAJDEK-WALCZAK )
2000-10-07

C2 200m K

18 WALCZAK Julia
( SZAJDEK-WALCZAK )
2000-10-07

C2 500m K

 
poznanazs.pl
O¦ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 POZIEMBA Krystian 2000-05-02

K1 200m M

2 POZIEMBA Krystian 2000-05-02

K1 500m M

3 POZIEMBA Krystian 2000-05-02

K1 1000m M

4 POZIEMBA Krystian 2000-05-02

K1 5000m M

5 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 500m M

6 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 1000m M

7 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 5000m M

8 URBAŃSKI Jan
( URBAŃSKI-URBAŃSKI )
1999-08-22

K2 1000m M

9 URBAŃSKI Jan
( URBAŃSKI-URBAŃSKI )
1999-08-22

K2 500m M

10 URBAŃSKI Wojciech
( URBAŃSKI-URBAŃSKI )
2002-04-23

K2 1000m M

11 URBAŃSKI Wojciech
( URBAŃSKI-URBAŃSKI )
2002-04-23

K2 500m M

12 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30

K1 500m K

13 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30

K1 1000m K

14 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30

K1 5000m K

15 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30

K1 200m K

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 03/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna
( KOWALSKA-DOROZIŃSKA )
2001-03-06

C2 200m K

2 DOROZIŃSKA Justyna
( DOROZIŃSKA-SZCZERBIŃSKA )
2001-03-06

C2 500m K

3 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 500m K

4 KOWALSKA Ewa
( KOWALSKA-DOROZIŃSKA )
2002-01-31

C2 200m K

5 KOWALSKA Ewa
( KOWALSKA-LACH )
2002-01-31

C2 500m K

6 LACH Kaja 2003-08-14

C1 200m K

7 LACH Kaja
( KOWALSKA-LACH )
2003-08-14

C2 500m K

8 LACH Kaja
( LACH-SZCZERBIŃSKA )
2003-08-14

C2 200m K

9 MRÓZ Michał
( SZCZERBIŃSKA-MRÓZ )
1987-07-22

Mixed C2 200m

10 SZCZERBIŃSKA Sylwia
( SZCZERBIŃSKA-MRÓZ )
1997-10-11

Mixed C2 200m

11 SZCZERBIŃSKA Sylwia
( DOROZIŃSKA-SZCZERBIŃSKA )
1997-10-11

C2 500m K

12 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 200m K

13 SZCZERBIŃSKA Sylwia
( LACH-SZCZERBIŃSKA )
1997-10-11

C2 200m K

14 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 500m K

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZELAK Łukasz 1984-01-03

K1 200m M

2 GRZELAK Łukasz 1984-01-03

K1 5000m M

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BONARSKI Łukasz
( KAROLCZUK-BONARSKI )
1997-05-24

Mixed K2 200m

2 BONARSKI Łukasz
( BONARSKI-SIEMIONOWSKI )
1997-05-24

K2 200m M

3 BONARSKI Łukasz
( BONARSKI-ROSOLSKI-FLORCZAK-SIEMIONOWSKI )
1997-05-24

K4 500m M

4 FLORCZAK Paweł
( BONARSKI-ROSOLSKI-FLORCZAK-SIEMIONOWSKI )
1989-01-02

K4 500m M

5 FLORCZAK Paweł
( ROSOLSKI-FLORCZAK )
1989-01-02

K2 1000m M

6 KAROLCZUK Karolina
( KAROLCZUK-BONARSKI )
2001-03-01

Mixed K2 200m

7 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27

K1 1000m M

8 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27

K1 5000m M

9 ROSOLSKI Rafał
( BONARSKI-ROSOLSKI-FLORCZAK-SIEMIONOWSKI )
1991-05-27

K4 500m M

10 ROSOLSKI Rafał
( ROSOLSKI-SIEMIONOWSKI )
1991-05-27

K2 500m M

11 ROSOLSKI Rafał
( ROSOLSKI-FLORCZAK )
1991-05-27

K2 1000m M

12 SIEMIONOWSKI Piotr
( BONARSKI-ROSOLSKI-FLORCZAK-SIEMIONOWSKI )
1988-06-06

K4 500m M

13 SIEMIONOWSKI Piotr 1988-06-06

K1 200m M

14 SIEMIONOWSKI Piotr
( BONARSKI-SIEMIONOWSKI )
1988-06-06

K2 200m M

15 SIEMIONOWSKI Piotr
( ROSOLSKI-SIEMIONOWSKI )
1988-06-06

K2 500m M

16 SIEMIONOWSKI Piotr
( SKOWROŃSKA-SIEMIONOWSKI )
1988-06-06

Mixed K2 200m

17 SKOWROŃSKA Sandra
( SKOWROŃSKA-SKOWROŃSKI )
1987-07-16

Mixed C2 200m

18 SKOWROŃSKA Sandra
( SKOWROŃSKA-SIEMIONOWSKI )
1987-07-16

Mixed K2 200m

19 SKOWROŃSKI Paweł
( SKOWROŃSKA-SKOWROŃSKI )
1984-08-05

Mixed C2 200m

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ROSOLSKA Beata 1985-10-15

K1 500m K

2 ROSOLSKA Beata 1985-10-15

K1 1000m K

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/PM/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 200m M

2 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 500m M

3 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 1000m M

 
UKS Nadwi¶lanin-Sokół Chełmno Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 06/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18

C1 200m M

2 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18

C1 500m M

3 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18

C1 5000m M

4 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18

C1 1000m M

5 KOSZEWSKI Sebastian
( MAGDZIARZ-KOSZEWSKI )
1988-03-21

Mixed K2 200m

6 MAGDZIARZ Agata
( MAGDZIARZ-KOSZEWSKI )
2000-07-16

Mixed K2 200m

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 200m M

2 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 500m M

3 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 5000m M

 
WTW Warszawa Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 02/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GÓRSKI Jacek
( SIWIECKI-KŁOS -JABŁOŃSKI-GÓRSKI )
1972-06-28

K4 500m M

2 GÓRSKI Jacek 1972-06-28

K1 5000m M

3 GÓRSKI Jacek
( GÓRSKI-KŁOS )
1972-06-28

K2 200m M

4 GÓRSKI Jacek
( GÓRSKI-KŁOS )
1972-06-28

K2 500m M

5 GÓRSKI Jacek 1972-06-28

K1 200m M

6 JABŁOŃSKI Patryk 1988-08-13

K1 5000m M

7 JABŁOŃSKI Patryk 1988-08-13

K1 200m M

8 JABŁOŃSKI Patryk
( SIWIECKI-KŁOS -JABŁOŃSKI-GÓRSKI )
1988-08-13

K4 500m M

9 JABŁOŃSKI Patryk 1988-08-13

K1 1000m M

10 KŁOS Paweł
( GÓRSKI-KŁOS )
1998-08-25

K2 200m M

11 KŁOS Paweł
( GÓRSKI-KŁOS )
1998-08-25

K2 500m M

12 KŁOS Paweł 1998-08-25

K1 5000m M

13 KŁOS Paweł
( SIWIECKI-KŁOS -JABŁOŃSKI-GÓRSKI )
1998-08-25

K4 500m M

14 SIWIECKI Damian 1994-02-26

K1 200m M

15 SIWIECKI Damian 1994-02-26

K1 500m M

16 SIWIECKI Damian
( SIWIECKI-KŁOS -JABŁOŃSKI-GÓRSKI )
1994-02-26

K4 500m M

17 SIWIECKI Damian 1994-02-26

K1 5000m M

 
www.olimpia.elblag.com.pl
ZKS Olimpia Elbl±g Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 02/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANKOWSKA Kinga 1999-09-04

K1 5000m K

2 JANKOWSKA Kinga
( JANKOWSKA-WITKOWSKA )
1999-09-04

K2 200m K

3 JANKOWSKA Kinga
( JANKOWSKA-WITKOWSKA )
1999-09-04

K2 1000m K

4 JANKOWSKA Kinga
( JANKOWSKA-WITKOWSKA )
1999-09-04

K2 500m K

5 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 5000m K

6 WITKOWSKA Marta
( JANKOWSKA-WITKOWSKA )
1999-05-19

K2 200m K

7 WITKOWSKA Marta
( JANKOWSKA-WITKOWSKA )
1999-05-19

K2 1000m K

8 WITKOWSKA Marta
( JANKOWSKA-WITKOWSKA )
1999-05-19

K2 500m K