Internetowe zgłoszenia do imprezy: 2. Puchar Polski - Zawody Konsultacyjne Seniorów
WAŁCZ, 27-29.04.2018
Liczba zgłoszeń: 327 w tym osób ( 137 ) K-42 M-95
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Liczba zgłoszeń: 47 w tym osób ( 19 ) K-2 M-17
 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 29 w tym osób ( 13 ) K-2 M-11
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKI Martin 1993-10-08

K1 500m M

2 BRZEZIŃSKI Martin 1993-10-08

K1 1000m M

3 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14

C1 1000m M

4 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14

C1 500m M

5 KUJAWSKI Mariusz 1986-11-17

K1 500m M

6 KUJAWSKI Mariusz 1986-11-17

K1 1000m M

7 KULCZYŃSKI Patryk 1995-04-20

K1 200m M

8 KULCZYŃSKI Patryk 1995-04-20

K1 500m M

9 KULCZYŃSKI Patryk 1995-04-20

K1 1000m M

10 KWASIGROCH Radosław 1997-02-11

C1 1000m M

11 KWASIGROCH Radosław 1997-02-11

C1 500m M

12 MAZUR Piotr 1991-10-15

K1 200m M

13 MAZUR Piotr 1991-10-15

K1 500m M

14 PACAŁA Oskar 1998-03-09

K1 500m M

15 PACAŁA Oskar 1998-03-09

K1 1000m M

16 PUTTO Dawid 1991-06-17

K1 200m M

17 PUTTO Dawid 1991-06-17

K1 500m M

18 SZCZEPAŃSKI Kacper 1999-05-01

K1 500m M

19 SZCZEPAŃSKI Kacper 1999-05-01

K1 1000m M

20 ¦LIWA Jakub 1998-03-08

K1 500m M

21 ¦LIWA Jakub 1998-03-08

K1 1000m M

22 WI¦NIEWSKA Helena 1999-04-18

K1 500m K

23 WI¦NIEWSKA Helena 1999-04-18

K1 1000m K

24 WI¦NIEWSKA Helena 1999-04-18

K1 2000m K

25 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29

K1 1000m K

26 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29

K1 2000m K

27 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29

K1 500m K

28 ZEZULA Norman 1999-06-08

C1 500m M

29 ZEZULA Norman 1999-06-08

C1 1000m M

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 18 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BYLIŃSKI Kacper 1999-06-02

K1 200m M

2 BYLIŃSKI Kacper 1999-06-02

K1 500m M

3 BYLIŃSKI Kacper 1999-06-02

K1 1000m M

4 GŁOGOWSKI Krystian 1999-07-29

K1 500m M

5 GŁOGOWSKI Krystian 1999-07-29

K1 1000m M

6 GŁOGOWSKI Krystian 1999-07-29

K1 200m M

7 GOTOWICZ Damian 1999-08-22

K1 200m M

8 GOTOWICZ Damian 1999-08-22

K1 500m M

9 GOTOWICZ Damian 1999-08-22

K1 1000m M

10 JANYSKA Paweł 1998-03-31

K1 500m M

11 JANYSKA Paweł 1998-03-31

K1 1000m M

12 JANYSKA Paweł 1998-03-31

K1 200m M

13 ŁABISZAK Adrian 1999-03-31

K1 200m M

14 ŁABISZAK Adrian 1999-03-31

K1 500m M

15 ŁABISZAK Adrian 1999-03-31

K1 1000m M

16 PAJˇK Bartłomiej 1999-12-03

K1 1000m M

17 PAJˇK Bartłomiej 1999-12-03

K1 200m M

18 PAJˇK Bartłomiej 1999-12-03

K1 500m M

 
LUBELSKIE Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 1000m M

2 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 200m M

3 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 500m M

 
LUBUSKIE Liczba zgłoszeń: 51 w tym osób ( 19 ) K-5 M-14
 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FULKO Fryderyk 1999-04-10

K1 1000m M

2 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27

C1 500m M

3 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27

C1 1000m M

4 POTOCZNY Łukasz 1999-02-09

K1 500m M

5 POTOCZNY Łukasz 1999-02-09

K1 1000m M

6 POTOCZNY Łukasz 1999-02-09

K1 200m M

7 SIWIEC Sławomir 1992-01-01

K1 200m M

8 SIWIEC Sławomir 1992-01-01

K1 500m M

9 SIWIEC Sławomir 1992-01-01

K1 1000m M

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 36 w tym osób ( 13 ) K-5 M-8
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 500m M

2 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 1000m M

3 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 500m M

4 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 1000m M

5 JONKISZ Bartosz 1992-01-03

K1 200m M

6 JONKISZ Bartosz 1992-01-03

K1 1000m M

7 JONKISZ Bartosz 1992-01-03

K1 500m M

8 KACZMAREK Paweł 1995-09-08

K1 1000m M

9 KACZMAREK Paweł 1995-09-08

K1 500m M

10 KACZMAREK Paweł 1995-09-08

K1 200m M

11 KLICZKOWSKI Dorian 1994-11-01

K1 200m M

12 KLICZKOWSKI Dorian 1994-11-01

K1 1000m M

13 KLICZKOWSKI Dorian 1994-11-01

K1 500m M

14 KOŁPAK Kamil 1994-07-29

K1 1000m M

15 KOŁPAK Kamil 1994-07-29

K1 500m M

16 KOŁPAK Kamil 1994-07-29

K1 200m M

17 NAJA Karolina 1990-02-05

K1 2000m K

18 NAJA Karolina 1990-02-05

K1 1000m K

19 NAJA Karolina 1990-02-05

K1 500m K

20 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 2000m K

21 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 1000m K

22 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 500m K

23 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31

C1 500m M

24 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31

C1 1000m M

25 PAWŁOWSKI Eryk 1997-08-05

K1 1000m M

26 PAWŁOWSKI Eryk 1997-08-05

K1 500m M

27 PAWŁOWSKI Eryk 1997-08-05

K1 200m M

28 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07

K1 500m K

29 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07

K1 2000m K

30 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07

K1 1000m K

31 SZEWCZYK Katarzyna 1996-09-08

K1 2000m K

32 SZEWCZYK Katarzyna 1996-09-08

K1 1000m K

33 SZEWCZYK Katarzyna 1996-09-08

K1 500m K

34 SZEWCZYK Klaudia 1993-10-24

K1 2000m K

35 SZEWCZYK Klaudia 1993-10-24

K1 1000m K

36 SZEWCZYK Klaudia 1993-10-24

K1 500m K

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHRZˇSZCZ Wojciech 1998-03-19

K1 200m M

2 CHRZˇSZCZ Wojciech 1998-03-19

K1 500m M

3 CHRZˇSZCZ Wojciech 1998-03-19

K1 1000m M

4 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 500m M

5 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 1000m M

6 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 200m M

 
ŁÓDZKIE Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25

K1 1000m M

2 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25

K1 500m M

3 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25

K1 200m M

4 SZCZEPANIK Przemek 1996-03-01

K1 500m M

5 SZCZEPANIK Przemek 1996-03-01

K1 200m M

6 SZCZEPANIK Przemek 1996-03-01

K1 1000m M

 
MAZOWIECKIE Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DŁUGOSZ Katarzyna 1997-10-22

C1 200m K

2 DŁUGOSZ Katarzyna 1997-10-22

C1 500m K

3 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04

K1 2000m K

4 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04

K1 500m K

5 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04

K1 1000m K

6 ¦WITALSKI Patryk 1994-02-07

K1 200m M

7 ¦WITALSKI Patryk 1994-02-07

K1 500m M

8 ¦WITALSKI Patryk 1994-02-07

K1 1000m M

9 WŁODARCZYK Stanisław 1999-08-24

K1 500m M

10 WŁODARCZYK Stanisław 1999-08-24

K1 1000m M

 
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROWSKA Dorota 1996-02-22

C1 500m K

2 BOROWSKA Dorota 1996-02-22

C1 200m K

 
MAŁOPOLSKIE Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
 
mkkł±czany.pl
MKK Ł±czany Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SOWA Mateusz 1999-02-25

K1 500m M

2 SOWA Mateusz 1999-02-25

K1 1000m M

 
OPOLSKIE Liczba zgłoszeń: 21 w tym osób ( 9 ) K-2 M-7
 
KU AZS-AWF Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 21 w tym osób ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 1000m M

2 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 500m M

3 CHMIELEWSKI Sławomir 1999-07-07

K1 200m M

4 CHMIELEWSKI Sławomir 1999-07-07

K1 500m M

5 CHMIELEWSKI Sławomir 1999-07-07

K1 1000m M

6 KAPU¦CIŃSKI Piotr 1999-11-05

C1 500m M

7 KAPU¦CIŃSKI Piotr 1999-11-05

C1 1000m M

8 KULETA Piotr 1989-06-27

C1 500m M

9 KULETA Piotr 1989-06-27

C1 1000m M

10 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04

K1 1000m K

11 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04

K1 2000m K

12 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04

K1 500m K

13 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28

K1 500m K

14 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28

K1 1000m K

15 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28

K1 2000m K

16 SZPYNDA Grzegorz 1994-10-27

C1 500m M

17 SZPYNDA Grzegorz 1994-10-27

C1 1000m M

18 ¦LIWIŃSKI Arsen 1996-04-03

C1 500m M

19 ¦LIWIŃSKI Arsen 1996-04-03

C1 1000m M

20 ZUCHORA Mateusz 1992-08-10

C1 500m M

21 ZUCHORA Mateusz 1992-08-10

C1 1000m M

 
PODLASKIE Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DZIENISZEWSKA-KIERKLA Edyta 1986-05-05

K1 2000m K

2 DZIENISZEWSKA-KIERKLA Edyta 1986-05-05

K1 1000m K

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 200m K

2 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 500m K

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BONARSKI Łukasz 1997-05-24

K1 1000m M

2 BONARSKI Łukasz 1997-05-24

K1 500m M

3 BONARSKI Łukasz 1997-05-24

K1 200m M

4 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27

K1 500m M

5 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27

K1 1000m M

6 WAWRZYNIAK Dominik 1997-02-15

K1 200m M

7 WAWRZYNIAK Dominik 1997-02-15

K1 500m M

8 WAWRZYNIAK Dominik 1997-02-15

K1 1000m M

 
POMORSKIE Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 500m M

2 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 1000m M

3 MONKIELEWICZ Paulina 1998-10-19

C1 200m K

4 MONKIELEWICZ Paulina 1998-10-19

C1 500m K

 
¦LˇSKIE Liczba zgłoszeń: 32 w tym osób ( 13 ) K-5 M-8
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Liczba zgłoszeń: 21 w tym osób ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 02/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 2000m K

2 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 1000m K

3 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 500m K

4 CZAJA Paweł 1997-01-18

K1 500m M

5 CZAJA Paweł 1997-01-18

K1 1000m M

6 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07

K1 2000m K

7 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07

K1 1000m K

8 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07

K1 500m K

9 PASZEK Paulina 1997-10-26

K1 500m K

10 PASZEK Paulina 1997-10-26

K1 2000m K

11 PASZEK Paulina 1997-10-26

K1 1000m K

12 PILARZ Ewelina 1997-04-17

K1 2000m K

13 PILARZ Ewelina 1997-04-17

K1 1000m K

14 PILARZ Ewelina 1997-04-17

K1 500m K

15 PLAZA Dionizy 1997-01-05

K1 1000m M

16 PLAZA Dionizy 1997-01-05

K1 500m M

17 SZYMAŃSKI Dominik 1998-06-08

K1 500m M

18 SZYMAŃSKI Dominik 1998-06-08

K1 1000m M

19 WAJS Sandra 1999-03-20

K1 2000m K

20 ZBIROWSKI Grzegorz 1996-12-06

K1 200m M

21 ZBIROWSKI Grzegorz 1996-12-06

K1 500m M

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 200m M

2 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 500m M

3 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 1000m M

4 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10

C1 1000m M

5 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10

C1 500m M

6 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 200m M

7 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 500m M

8 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 1000m M

9 STAROWICZ Dominik 1998-03-19

K1 1000m M

10 STAROWICZ Dominik 1998-03-19

K1 200m M

11 STAROWICZ Dominik 1998-03-19

K1 500m M

 
WIELKOPOLSKIE Liczba zgłoszeń: 110 w tym osób ( 50 ) K-18 M-32
 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 31 w tym osób ( 15 ) K-3 M-12
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FURTAK Roman 1995-03-07

C1 1000m M

2 FURTAK Roman 1995-03-07

C1 500m M

3 GAWLIK Natalia 1999-06-12

K1 2000m K

4 GAWLIK Natalia 1999-06-12

K1 1000m K

5 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 500m M

6 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 1000m M

7 GRZELKA Patryk 1997-04-21

K1 200m M

8 GRZELKA Patryk 1997-04-21

K1 500m M

9 GRZELKA Patryk 1997-04-21

K1 1000m M

10 KOSTENSKI Szymon 1995-08-06

C1 500m M

11 KOSTENSKI Szymon 1995-08-06

C1 1000m M

12 KUPIŃSKA Weronika 1997-02-03

C1 500m K

13 KUPIŃSKA Weronika 1997-02-03

C1 200m K

14 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20

K1 500m M

15 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20

K1 1000m M

16 MICHALSKI Jakub 1998-09-25

K1 500m M

17 MICHALSKI Jakub 1998-09-25

K1 1000m M

18 MISZTAK Kacper 1997-03-15

K1 500m M

19 MISZTAK Kacper 1997-03-15

K1 1000m M

20 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 500m M

21 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 1000m M

22 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 500m M

23 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 1000m M

24 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 500m M

25 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 1000m M

26 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 500m M

27 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 1000m M

28 WĘCŁAWEK Wiktoria 1998-07-24

K1 1000m K

29 WĘCŁAWEK Wiktoria 1998-07-24

K1 2000m K

30 WOLNY Paweł 1999-10-15

K1 500m M

31 WOLNY Paweł 1999-10-15

K1 1000m M

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12

K1 500m K

2 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12

K1 1000m K

3 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12

K1 2000m K

4 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 200m M

5 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 500m M

6 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 1000m M

7 GRONEK Sara 1999-11-17

K1 1000m K

8 GRONEK Sara 1999-11-17

K1 2000m K

9 GRONEK Sara 1999-11-17

K1 500m K

10 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10

K1 200m M

11 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10

K1 500m M

12 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10

K1 1000m M

13 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 500m M

14 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 1000m M

15 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 200m M

 
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 22 w tym osób ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 AUGUSTYNIAK Mateusz 1995-03-11

K1 500m M

2 AUGUSTYNIAK Mateusz 1995-03-11

K1 1000m M

3 BERUS Marta 1997-11-24

K1 2000m K

4 BERUS Marta 1997-11-24

K1 1000m K

5 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17

K1 1000m K

6 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17

K1 2000m K

7 KUDŁA Michał 1991-10-17

C1 1000m M

8 KUDŁA Michał 1991-10-17

C1 500m M

9 MALISZEWSKI Mikołaj 1996-04-28

C1 1000m M

10 MALISZEWSKI Mikołaj 1996-04-28

C1 500m M

11 NOWACZYK Filip 1999-04-09

K1 500m M

12 NOWACZYK Filip 1999-04-09

K1 1000m M

13 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07

K1 1000m K

14 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07

K1 2000m K

15 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29

K1 1000m K

16 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29

K1 2000m K

17 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 500m M

18 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 1000m M

19 TRACZ Wojciech 1999-01-29

K1 200m M

20 TRACZ Wojciech 1999-01-29

K1 500m M

21 WYRWAS Kamil 1998-08-15

K1 500m M

22 WYRWAS Kamil 1998-08-15

K1 200m M

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BˇK Marta 1999-10-10

K1 2000m K

2 BˇK Marta 1999-10-10

K1 1000m K

3 BˇK Marta 1999-10-10

K1 500m K

4 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20

C1 500m M

5 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20

C1 1000m M

6 NOWACKI Dominik 1997-05-11

C1 500m M

7 NOWACKI Dominik 1997-05-11

C1 1000m M

8 SŁOMIŃSKI Vincent 1992-02-05

C1 500m M

9 SŁOMIŃSKI Vincent 1992-02-05

C1 1000m M

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 24 w tym osób ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRÓDKA Jakub 1998-01-21

C1 1000m M

2 BRÓDKA Jakub 1998-01-21

C1 500m M

3 CIE¦LEWICZ Natalia 1999-05-01

K1 500m K

4 CIE¦LEWICZ Natalia 1999-05-01

K1 1000m K

5 CIE¦LEWICZ Natalia 1999-05-01

K1 2000m K

6 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 1000m M

7 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 500m M

8 CZARNECKA Iwona 1995-07-27

C1 200m K

9 CZARNECKA Iwona 1995-07-27

C1 500m K

10 DZIURLA Dawid 1999-06-29

C1 1000m M

11 DZIURLA Dawid 1999-06-29

C1 500m M

12 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 200m K

13 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 500m K

14 KACZOR Tomasz 1989-08-04

C1 500m M

15 KACZOR Tomasz 1989-08-04

C1 1000m M

16 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 500m M

17 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 1000m M

18 SERWATKA Kamila 1991-11-03

C1 200m K

19 SERWATKA Kamila 1991-11-03

C1 500m K

20 STANNY Magda 1993-03-15

C1 200m K

21 STANNY Magda 1993-03-15

C1 500m K

22 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24

K1 500m K

23 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24

K1 1000m K

24 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24

K1 2000m K

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07

K1 2000m K

2 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07

K1 1000m K

3 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07

K1 500m K

4 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01

K1 1000m K

5 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01

K1 2000m K

6 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01

K1 500m K

 
poznanazs.pl
O¦ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 URBAŃSKI Jan 1999-07-22

K1 1000m M

 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PORYSEK Jakub 1999-03-28

K1 500m M

2 PORYSEK Jakub 1999-03-28

K1 1000m M

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 8 ) K-3 M-5
 
KS Baza Mr±gowo Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANKOWSKA Kinga-Julia 1999-09-04

K1 2000m K

2 JANKOWSKA Kinga-Julia 1999-09-04

K1 1000m K

3 JANKOWSKA Kinga-Julia 1999-09-04

K1 500m K

 
www.olimpia.elblag.com.pl
KS Olimpia Elbl±g Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 02/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 2000m K

2 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 1000m K

3 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 500m K

4 ZRĘBA Wiktor 1999-06-30

C1 1000m M

5 ZRĘBA Wiktor 1999-06-30

C1 500m M

 
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARNIAK Tomasz 1995-03-06

C1 500m M

2 BARNIAK Tomasz 1995-03-06

C1 1000m M

3 BUGAJ Dominik 1999-10-27

C1 500m M

4 BUGAJ Dominik 1999-10-27

C1 1000m M

5 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03

C1 500m M

6 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03

C1 1000m M

 
UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOZAKIEWICZ Dorota 1992-08-07

C1 200m K

2 KOZAKIEWICZ Dorota 1992-08-07

C1 500m K

3 SZRAM Michał 1999-05-25

K1 1000m M

4 SZRAM Michał 1999-05-25

K1 200m M

5 SZRAM Michał 1999-05-25

K1 500m M

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
 
LKK Hubertus Biały Bór Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DROZDZIEL Natalia 1999-04-09

K1 1000m K

2 DROZDZIEL Natalia 1999-04-09

K1 2000m K

3 DROZDZIEL Natalia 1999-04-09

K1 500m K

4 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 200m M

5 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 500m M

6 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 1000m M

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 500m M

2 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 1000m M