Internetowe zgłoszenia do imprezy: Otwarte Regaty im. Wojciecha Skrzypczyńskiego
Poznań, 8.05.2021 rok
Liczba zgłoszeń: 533 w tym osób ( 471 ) K-169 M-302
 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CICHOCKI Maciej 2009-04-07

C1 500m M dz

2 FALBAGOWSKI Maciej 2009-09-02

C1 500m M dz

3 KOŁPACZEK Gabryiela 2011-03-17

K1 500m K dz

4 NOWICKI Aleksander 2008-04-06

K1 500m M mł

5 TURCZYK Amelia 2008-07-01

C1 500m K mł

6 ŻYŁKA Dominik 2009-03-27

C1 500m M dz

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 9 ) K-1 M-8
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANGERMAN Wojciech 2007-12-28

K1 500m M mł

2 KUCIŃSKI Juliusz 2006-05-03

K1 500m M jm

3 LEWIŃSKA Kornelia 2007-10-28

K1 500m K mł

4 ŁUŻYŃSKI Bartosz 2007-01-03

K1 500m M mł

5 ŁUŻYŃSKI Bartosz
( ŁUŻYŃSKI-SMOK )
2007-01-03

K2 500m M mł

6 ŁUŻYŃSKI Jakub
( WITCZAK-ŁUŻYŃSKI )
2005-06-09

K2 500m M jm

7 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 500m M jm

8 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 500m M j

9 RYBICKI Kacper 2009-01-06

K1 500m M dz

10 SMOK Oliwier 2007-10-16

K1 500m M mł

11 SMOK Oliwier
( ŁUŻYŃSKI-SMOK )
2007-10-16

K2 500m M mł

12 WITCZAK Bartosz
( WITCZAK-ŁUŻYŃSKI )
2006-09-23

K2 500m M jm

13 WITCZAK Bartosz 2006-09-23

K1 500m M jm

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 112 w tym osób ( 108 ) K-51 M-57
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANIOŁA Piotr 2007-08-08

K1 500m M mł

2 ANIOŁA Piotr
( ANIOŁA-BEGIER-KUBIS-MATCZAK )
2007-08-08

K4 500m M mł

3 ANTOS Adrianna
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 500m K

4 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 500m K

5 ANTOS Ewelina
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 500m K

6 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 500m K

7 ANTOS Stanisław 2008-12-14

C1 500m M mł

8 AYIDNER Nadia 2011-08-01

Rezerwa K

9 BARTKOWIAK Lidia
( BARTKOWIAK-SZYMCZAK )
2005-12-15

K2 500m K jm

10 BARTKOWIAK Lidia 2005-12-15

K1 500m K jm

11 BARTKOWIAK Lidia
( BARTKOWIAK-SZYMCZAK-MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKA )
2005-12-15

K4 500m K jm

12 BˇCZYK Hubert 2004-10-09

K1 500m M j

13 BˇCZYK Hubert
( BˇCZYK-CEBULSKI )
2004-10-09

K2 500m M j

14 BˇCZYK Hubert
( BˇCZYK-CEBULSKI-CEBULSKI-WALCZAK )
2004-10-09

K4 500m M j

15 BEGIER Aleksander
( ANIOŁA-BEGIER-KUBIS-MATCZAK )
2007-04-03

K4 500m M mł

16 BEGIER Aleksander
( BEGIER-MATCZAK )
2007-04-03

K2 500m M mł

17 BOGU¦ Lena 2011-06-26

Rezerwa K

18 BOGU¦ Maja 2009-09-19

C1 500m K dz

19 CEBULSKI Kacper 2003-10-17

K1 500m M j

20 CEBULSKI Kacper
( BˇCZYK-CEBULSKI )
2003-10-17

K2 500m M j

21 CEBULSKI Kacper
( BˇCZYK-CEBULSKI-CEBULSKI-WALCZAK )
2003-10-17

K4 500m M j

22 CEBULSKI Patryk 2003-10-17

K1 500m M j

23 CEBULSKI Patryk
( BˇCZYK-CEBULSKI-CEBULSKI-WALCZAK )
2003-10-17

K4 500m M j

24 CEBULSKI Patryk
( CEBULSKI-WALCZAK )
2003-10-17

K2 500m M j

25 CHIRILENCO Erica 2009-01-28

Rezerwa K

26 CHIRILENCO Robert
( CHIRILENCO-SOENKE )
2005-11-27

C2 500m M jm

27 CHIRILENCO Robert 2005-11-27

C1 500m M jm

28 CHWYĆ Wiktor
( CHWYĆ-SZYMASZEK )
2007-05-24

K2 500m M mł

29 CHWYĆ Wiktor
( CHWYĆ-SZYMASZEK-MAŃKOWSKI-WĘCŁAWEK )
2007-05-24

K4 500m M mł

30 DOMIŃSKI Paweł
( NOWAK-DOMIŃSKI )
2000-09-07

C2 500m M

31 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 500m M

32 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 500m K

33 DOROZIŃSKA Justyna
( DOROZIŃSKA-SZOLC )
2001-03-06

C2 500m K

34 DROZD Katarzyna
( DROZD-WOŁOSZ-WITEK-MALINOWSKA )
2010-04-16

K4 500m K dz

35 FIJAŁKOWSKA Roksana
( FIJAŁKOWSKA-FRYDRYCHOWICZ )
2007-04-11

K2 500m K mł

36 FIJAŁKOWSKA Roksana
( FIJAŁKOWSKA-WIERZBICKA-SOBCZAK-KĘSY )
2007-04-11

K4 500m K mł

37 FRYDRYCHOWICZ Natalia
( FIJAŁKOWSKA-FRYDRYCHOWICZ )
2007-02-10

K2 500m K mł

38 FRYDRYCHOWICZ Natalia
( FRYDRYCHOWICZ-WYLEGAŁA-MAJCHRZAK-SZYCH )
2007-02-10

K4 500m K mł

39 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 500m M

40 GO¦CINIAK Zuzanna
( GO¦CINIAK-LUDWICZAK )
2005-04-29

K2 500m K jm

41 GO¦CINIAK Zuzanna 2005-04-29

K1 500m K jm

42 GRABIANOWSKA Adrinna
( GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ )
2007-08-25

K2 500m K mł

43 GRABIANOWSKA Adrinna
( GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ-WYSZKOWSKA-MŁYNARCZYK )
2007-08-25

K4 500m K mł

44 HEJNOWICZ Paweł 2009-06-03

C1 500m M dz

45 JANIAK Dawid
( KUBIS-JANIAK )
2008-06-23

K2 500m M mł

46 JANIAK Dawid
( JANIAK-SOSNOWSKI-URBANIAK-MATECKI )
2008-06-23

K4 500m M mł

47 JANIAK Patryk 2006-06-27

C1 500m M jm

48 KALISZAN Hanna 2008-06-15

C1 500m K mł

49 KALISZAN Hanna
( KALISZAN-SIKORA )
2008-06-15

C2 500m K mł

50 KASZUBA Kacper
( TOMIDAJEWICZ-RECHUL-KASZUBA-ZIELIŃSKI )
2005-07-26

K4 500m M jm

51 KASZUBA Kacper 2005-07-26

K1 500m M jm

52 KASZUBA Kacper
( KASZUBA-TOMIDAJEWICZ )
2005-07-26

K2 500m M jm

53 KERGER Adam
( NOWICKI-KERGER-STĘPNIEWSKI-PIECHOWIAK )
2008-09-28

K4 500m M mł

54 KĘSY Jadwiga
( FIJAŁKOWSKA-WIERZBICKA-SOBCZAK-KĘSY )
2008-05-09

K4 500m K mł

55 KĘSY Jadwiga
( KĘSY-WIERZBICKA )
2008-05-09

K2 500m K mł

56 KINAST Zuzanna 2005-12-26

C1 500m K jm

57 KINAST Zuzanna
( KINAST-SZYMAŃSKA )
2005-12-26

C2 500m K jm

58 KOWALAK Agata 2006-09-02

C1 500m K jm

59 KOWALCZYK Natasza
( SULKOWSKA-MIELCZAREK-PUPKA-KOWALCZYK )
2007-03-26

K4 500m K mł

60 KOZIO Dawid
( KOZIO-PALUCH )
2002-10-17

C2 500m M

61 KOZIO Dawid 2002-10-17

C1 500m M

62 KOZIO Michalina 2009-01-29

C2 500m K dz

63 KUBIS Nikodem
( KUBIS-JANIAK )
2008-01-13

K2 500m M mł

64 KUBIS Nikodem
( ANIOŁA-BEGIER-KUBIS-MATCZAK )
2008-01-13

K4 500m M mł

65 KUBIS Oliwia 2004-05-07

K1 500m K j

66 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 500m M j

67 KUJAWA Piotr
( KUJAWA-KUKUŁA )
2004-05-08

C2 500m M j

68 KUKUŁA Alan 2003-10-28

C1 500m M j

69 KUKUŁA Alan
( KUJAWA-KUKUŁA )
2003-10-28

C2 500m M j

70 KWICZOR Jan
( WOWER-PAWLAK-RASCH-KWICZOR )
2009-01-15

K4 500m M dz

71 LIPIŃSKI Michał 2008-01-02

C1 500m M mł

72 LIPIŃSKI Michał
( LIPIŃSKI-SZMAJTER )
2008-01-02

C2 500m M mł

73 LUDWICZAK Amelia
( GO¦CINIAK-LUDWICZAK )
2005-11-09

K2 500m K jm

74 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09

K1 500m K jm

75 MAJCHRZAK Weronika
( MAJCHRZAK-SZYCH )
2007-03-01

K2 500m K mł

76 MAJCHRZAK Weronika
( FRYDRYCHOWICZ-WYLEGAŁA-MAJCHRZAK-SZYCH )
2007-03-01

K4 500m K mł

77 MALINOWSKA Maja
( DROZD-WOŁOSZ-WITEK-MALINOWSKA )
2010-09-15

K4 500m K dz

78 MALIŃSKI Filip 2002-01-13

K1 500m M

79 MAŃKOWSKI Adam
( MAŃKOWSKI-OPIELEWICZ-WI¦NIEWSKI-MERMELA )
2005-11-19

K4 500m M jm

80 MAŃKOWSKI Adam 2005-11-19

K1 500m M jm

81 MAŃKOWSKI Adam
( MAŃKOWSKI-OPIELEWICZ )
2005-11-19

K2 500m M jm

82 MAŃKOWSKI Jakub
( MAŃKOWSKI-WĘCŁAWEK )
2008-05-05

K2 500m M mł

83 MAŃKOWSKI Jakub
( CHWYĆ-SZYMASZEK-MAŃKOWSKI-WĘCŁAWEK )
2008-05-05

K4 500m M mł

84 MATCZAK Franciszek
( ANIOŁA-BEGIER-KUBIS-MATCZAK )
2008-12-08

K4 500m M mł

85 MATCZAK Franciszek
( BEGIER-MATCZAK )
2008-12-08

K2 500m M mł

86 MATECKI Wiktor
( JANIAK-SOSNOWSKI-URBANIAK-MATECKI )
2007-05-22

K4 500m M mł

87 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 500m K

88 MENDELSKA Patrycja
( MENDELSKA-SZPERKIEWICZ )
2001-09-29

C2 500m K

89 MERMELA Mikołaj
( MERMELA-WI¦NIEWSKI )
2005-04-29

K2 500m M jm

90 MERMELA Mikołaj
( MAŃKOWSKI-OPIELEWICZ-WI¦NIEWSKI-MERMELA )
2005-04-29

K4 500m M jm

91 MERMELA Mikołaj 2005-04-29

K1 500m M jm

92 MIELCZAREK Maja
( SULKOWSKA-MIELCZAREK-PUPKA-KOWALCZYK )
2008-06-11

K4 500m K mł

93 MIELCZAREK Maja
( MIELCZAREK-SULKOWSKA )
2008-06-11

K2 500m K mł

94 MIKOŁAJCZAK Marianna
( MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKA )
2006-01-01

K2 500m K jm

95 MIKOŁAJCZAK Marianna
( BARTKOWIAK-SZYMCZAK-MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKA )
2006-01-01

K4 500m K jm

96 MIKOŁAJCZAK Marianna 2006-01-01

K1 500m K jm

97 MIKOŁAJCZAK Szymon 2006-12-15

K1 500m M jm

98 MŁYNARCZYK Martyna
( MŁYNARCZYK-WYSZKOWSKA )
2007-02-14

K2 500m K mł

99 MŁYNARCZYK Martyna
( GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ-WYSZKOWSKA-MŁYNARCZYK )
2007-02-14

K4 500m K mł

100 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 500m K

101 NOWACZYK Oliwia
( ŻYSKA-NOWACZYK-URBANIAK-ZIELIŃSKA )
2009-01-09

K4 500m K dz

102 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 500m M

103 NOWAK Łukasz
( NOWAK-DOMIŃSKI )
1995-07-12

C2 500m M

104 NOWICKI Jakub
( NOWICKI-KERGER-STĘPNIEWSKI-PIECHOWIAK )
2008-04-01

K4 500m M mł

105 OLSZEWSKA Gabriela 2006-09-03

K1 500m K jm

106 OLSZEWSKA Gabriela
( MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKA )
2006-09-03

K2 500m K jm

107 OLSZEWSKA Gabriela
( BARTKOWIAK-SZYMCZAK-MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKA )
2006-09-03

K4 500m K jm

108 OPIELEWICZ Marcin
( MAŃKOWSKI-OPIELEWICZ-WI¦NIEWSKI-MERMELA )
2005-11-04

K4 500m M jm

109 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04

K1 500m M jm

110 OPIELEWICZ Marcin
( MAŃKOWSKI-OPIELEWICZ )
2005-11-04

K2 500m M jm

111 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17

K1 500m M j

112 PALUCH Gilbert
( KOZIO-PALUCH )
1995-08-21

C2 500m M

113 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 500m M

114 PAWLAK Fanciszek
( WOWER-PAWLAK-RASCH-KWICZOR )
2009-08-20

K4 500m M dz

115 PIECHOWIAK Filip
( NOWICKI-KERGER-STĘPNIEWSKI-PIECHOWIAK )
2008-09-25

K4 500m M mł

116 PUPKA Alicja
( SULKOWSKA-MIELCZAREK-PUPKA-KOWALCZYK )
2008-02-09

K4 500m K mł

117 PURCZYŃSKI Mateusz 2007-04-01

K1 500m M mł

118 PURCZYŃSKI Mateusz
( PURCZYŃSKI-RECHUL )
2007-04-01

K2 500m M mł

119 RASCH Adam
( WOWER-PAWLAK-RASCH-KWICZOR )
2009-06-17

K4 500m M dz

120 RECHUL Mateusz 2007-02-01

K1 500m M mł

121 RECHUL Mateusz
( PURCZYŃSKI-RECHUL )
2007-02-01

K2 500m M mł

122 RECHUL Mikołaj
( TOMIDAJEWICZ-RECHUL-KASZUBA-ZIELIŃSKI )
2005-01-22

K4 500m M jm

123 RECHUL Mikołaj 2005-01-22

K1 500m M jm

124 RECHUL Mikołaj
( RECHUL-ZIELIŃSKI )
2005-01-22

K2 500m M jm

125 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 500m M

126 SIKORA Julia
( KALISZAN-SIKORA )
2008-06-06

C2 500m K mł

127 SOBCZAK Zuzanna
( FIJAŁKOWSKA-WIERZBICKA-SOBCZAK-KĘSY )
2007-08-17

K4 500m K mł

128 SOBCZAK Zuzanna
( SOBCZAK-WYLEGAŁA )
2007-08-17

K2 500m K mł

129 SOENKE Eryk
( CHIRILENCO-SOENKE )
2005-07-07

C2 500m M jm

130 SOENKE Eryk 2005-07-07

C1 500m M jm

131 SOSNOWSKI Wojciech
( SOSNOWSKI-URBANIAK )
2007-06-21

K2 500m M mł

132 SOSNOWSKI Wojciech
( JANIAK-SOSNOWSKI-URBANIAK-MATECKI )
2007-06-21

K4 500m M mł

133 STĘPNIEWSKI Jakub
( NOWICKI-KERGER-STĘPNIEWSKI-PIECHOWIAK )
2008-04-15

K4 500m M mł

134 SULKOWSKA Zofia
( SULKOWSKA-MIELCZAREK-PUPKA-KOWALCZYK )
2008-04-10

K4 500m K mł

135 SULKOWSKA Zofia
( MIELCZAREK-SULKOWSKA )
2008-04-10

K2 500m K mł

136 SZMAJTER Maurycy 2007-05-21

C1 500m M mł

137 SZMAJTER Maurycy
( LIPIŃSKI-SZMAJTER )
2007-05-21

C2 500m M mł

138 SZMAJTER Urszula 2009-10-10

C2 500m K dz

139 SZOLC Klaudia
( DOROZIŃSKA-SZOLC )
2002-11-30

C2 500m K

140 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 500m K

141 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 500m K

142 SZPERKIEWICZ Katarzyna
( MENDELSKA-SZPERKIEWICZ )
2001-05-23

C2 500m K

143 SZULIŃSKA Agata 2009-07-26

Rezerwa K

144 SZYCH Oliwia
( MAJCHRZAK-SZYCH )
2007-08-10

K2 500m K mł

145 SZYCH Oliwia
( FRYDRYCHOWICZ-WYLEGAŁA-MAJCHRZAK-SZYCH )
2007-08-10

K4 500m K mł

146 SZYMANOWSKI Adam 2007-12-30

C1 500m M mł

147 SZYMANOWSKI Adam
( SZYMANOWSKI-WOJDA )
2007-12-30

C2 500m M mł

148 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 500m K jm

149 SZYMAŃSKA Patrycja
( KINAST-SZYMAŃSKA )
2005-11-13

C2 500m K jm

150 SZYMASZEK Bartek
( CHWYĆ-SZYMASZEK )
2007-02-20

K2 500m M mł

151 SZYMASZEK Bartek
( CHWYĆ-SZYMASZEK-MAŃKOWSKI-WĘCŁAWEK )
2007-02-20

K4 500m M mł

152 SZYMCZAK Aleksandra
( BARTKOWIAK-SZYMCZAK )
2005-11-19

K2 500m K jm

153 SZYMCZAK Aleksandra
( BARTKOWIAK-SZYMCZAK-MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKA )
2005-11-19

K4 500m K jm

154 SZYMCZAK Aleksandra 2005-11-19

K1 500m K jm

155 TOMIDAJEWICZ Tymon
( TOMIDAJEWICZ-RECHUL-KASZUBA-ZIELIŃSKI )
2006-04-25

K4 500m M jm

156 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25

K1 500m M jm

157 TOMIDAJEWICZ Tymon
( KASZUBA-TOMIDAJEWICZ )
2006-04-25

K2 500m M jm

158 URBANIAK Nikodem
( SOSNOWSKI-URBANIAK )
2007-08-28

K2 500m M mł

159 URBANIAK Nikodem
( JANIAK-SOSNOWSKI-URBANIAK-MATECKI )
2007-08-28

K4 500m M mł

160 URBANIAK Oliwia
( ŻYSKA-NOWACZYK-URBANIAK-ZIELIŃSKA )
2009-02-09

K4 500m K dz

161 WALCZAK Dawid
( BˇCZYK-CEBULSKI-CEBULSKI-WALCZAK )
2003-04-30

K4 500m M j

162 WALCZAK Dawid
( CEBULSKI-WALCZAK )
2003-04-30

K2 500m M j

163 WALCZAK Dawid 2003-04-30

K1 500m M j

164 WĘCŁAWEK Arnold
( MAŃKOWSKI-WĘCŁAWEK )
2008-09-03

K2 500m M mł

165 WĘCŁAWEK Arnold
( CHWYĆ-SZYMASZEK-MAŃKOWSKI-WĘCŁAWEK )
2008-09-03

K4 500m M mł

166 WIERZBICKA Maria
( FIJAŁKOWSKA-WIERZBICKA-SOBCZAK-KĘSY )
2007-01-08

K4 500m K mł

167 WIERZBICKA Maria
( KĘSY-WIERZBICKA )
2007-01-08

K2 500m K mł

168 WI¦NIEWSKI Jan
( MERMELA-WI¦NIEWSKI )
2005-12-05

K2 500m M jm

169 WI¦NIEWSKI Jan 2005-12-05

K1 500m M jm

170 WI¦NIEWSKI Jan
( MAŃKOWSKI-OPIELEWICZ-WI¦NIEWSKI-MERMELA )
2005-12-05

K4 500m M jm

171 WITEK Jagoda
( DROZD-WOŁOSZ-WITEK-MALINOWSKA )
2012-04-26

K4 500m K dz

172 WITEK Jakub 2011-03-08

K1 500m M dz

173 WOJDA Franciszek 2008-02-26

C1 500m M mł

174 WOJDA Franciszek
( SZYMANOWSKI-WOJDA )
2008-02-26

C2 500m M mł

175 WOŁOSZ Kaja
( DROZD-WOŁOSZ-WITEK-MALINOWSKA )
2009-10-30

K4 500m K dz

176 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-02-25

K1 500m M jm

177 WORONKIEWICZ Michalina
( GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ )
2007-04-20

K2 500m K mł

178 WORONKIEWICZ Michalina
( GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ-WYSZKOWSKA-MŁYNARCZYK )
2007-04-20

K4 500m K mł

179 WOWER Marcel
( WOWER-PAWLAK-RASCH-KWICZOR )
2009-05-27

K4 500m M dz

180 WYLEGAŁA Karolina
( FRYDRYCHOWICZ-WYLEGAŁA-MAJCHRZAK-SZYCH )
2007-05-05

K4 500m K mł

181 WYLEGAŁA Karolina
( SOBCZAK-WYLEGAŁA )
2007-05-05

K2 500m K mł

182 WYSZKOWSKA Antonina
( GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ-WYSZKOWSKA-MŁYNARCZYK )
2008-08-29

K4 500m K mł

183 WYSZKOWSKA Antonina
( MŁYNARCZYK-WYSZKOWSKA )
2008-08-29

K2 500m K mł

184 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20

K1 500m M jm

185 YATSKOVA Viktoriia 2003-07-10

C1 500m K j

186 ZIELIŃSKA Antonina
( ŻYSKA-NOWACZYK-URBANIAK-ZIELIŃSKA )
2009-03-01

K4 500m K dz

187 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11

K1 500m M jm

188 ZIELIŃSKI Aleksander
( TOMIDAJEWICZ-RECHUL-KASZUBA-ZIELIŃSKI )
2005-10-11

K4 500m M jm

189 ZIELIŃSKI Aleksander
( RECHUL-ZIELIŃSKI )
2005-10-11

K2 500m M jm

190 ŻYSKA Oliwia
( ŻYSKA-NOWACZYK-URBANIAK-ZIELIŃSKA )
2010-04-22

K4 500m K dz

 
energetyk.club
KS Energetyk Gryfino Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 9 ) K-1 M-8
NrLicencji: 02/ZP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUBIAK Albert 2004-07-07

K1 500m M j

2 KUBIAK Albert
( KUBIAK-WELZANDT )
2004-07-07

K2 500m M j

3 KUBIAK Albert
( WELZANDT-WOJCIECHOWSKI-SZUBERT-KUBIAK )
2004-07-07

K4 500m M j

4 MAKOWIECKI Adrian 2007-07-04

K1 500m M mł

5 MAKOWIECKI Adrian
( MAKOWIECKI-MITRĘGA )
2007-07-04

K2 500m M mł

6 MATUSZEWSKI Damian 2010-01-03

K1 500m M dz

7 MITRĘGA Karina 2009-06-23

K1 500m K dz

8 MITRĘGA Patryk 2007-08-02

K1 500m M mł

9 MITRĘGA Patryk
( MAKOWIECKI-MITRĘGA )
2007-08-02

K2 500m M mł

10 SZUBERT Adam 2007-10-13

K1 500m M mł

11 SZUBERT Michał
( WOJCIECHOWSKI-SZUBERT )
2004-11-18

K2 500m M j

12 SZUBERT Michał
( WELZANDT-WOJCIECHOWSKI-SZUBERT-KUBIAK )
2004-11-18

K4 500m M j

13 SZUBERT Michał 2004-11-18

K1 500m M j

14 WELZANDT Sylwester
( KUBIAK-WELZANDT )
2004-11-20

K2 500m M j

15 WELZANDT Sylwester 2004-11-20

K1 500m M j

16 WELZANDT Sylwester
( WELZANDT-WOJCIECHOWSKI-SZUBERT-KUBIAK )
2004-11-20

K4 500m M j

17 WOJCIECHOWSKI Artur
( WELZANDT-WOJCIECHOWSKI-SZUBERT-KUBIAK )
2004-05-31

K4 500m M j

18 WOJCIECHOWSKI Artur 2004-05-31

K1 500m M j

19 WOJCIECHOWSKI Artur
( WOJCIECHOWSKI-SZUBERT )
2004-05-31

K2 500m M j

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 17 w tym osób ( 13 ) K-7 M-6
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika
( ALEKSANDROWICZ-KU¦TA )
2003-11-25

K2 500m K j

2 ALEKSANDROWICZ Weronika
( ALEKSANDROWICZ-DOBROWOLSKA-KLEMCZAK-JACKOWSKA )
2003-11-25

K4 500m K j

3 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25

K1 500m K j

4 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 500m K j

5 DOBROWOLSKA Jadwiga
( ALEKSANDROWICZ-DOBROWOLSKA-KLEMCZAK-JACKOWSKA )
2003-03-25

K4 500m K j

6 JACKOWSKA Weronika
( ALEKSANDROWICZ-DOBROWOLSKA-KLEMCZAK-JACKOWSKA )
2003-12-12

K4 500m K j

7 JACKOWSKA Weronika
( JACKOWSKA-KLEMCZAK )
2003-12-12

K2 500m K j

8 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 500m K j

9 JANASZAK Dawid
( JANASZAK-JANISZEWSKI )
2003-04-22

K2 500m M j

10 JANASZAK Dawid 2003-04-22

K1 500m M j

11 JANISZEWSKI Tomasz
( JANASZAK-JANISZEWSKI )
2003-08-16

K2 500m M j

12 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 500m M j

13 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 500m M j

14 KLEMCZAK Oliwia
( ALEKSANDROWICZ-DOBROWOLSKA-KLEMCZAK-JACKOWSKA )
2004-02-12

K4 500m K j

15 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 500m K j

16 KLEMCZAK Oliwia
( JACKOWSKA-KLEMCZAK )
2004-02-12

K2 500m K j

17 KU¦TA Maja 2004-03-15

K1 500m K j

18 KU¦TA Maja
( ALEKSANDROWICZ-KU¦TA )
2004-03-15

K2 500m K j

19 MILIŃSKA Amelia 2008-09-19

K1 500m K mł

20 SOWA Mateusz 1999-02-25

K1 500m M

21 SZORCZ Jakub 2007-03-12

K1 500m M mł

22 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 500m K jm

23 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12

K1 500m M jm

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 22 w tym osób ( 23 ) K-12 M-11
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARGIEL Maciej 2009-01-01

K1 500m M dz

2 BOHDZIUN Maja
( BOHDZIUN-KRAWCZYK )
2012-09-07

K2 500m K dz

3 DYJAK Katarzyna
( DYJAK-KROPLEWSKA )
2010-01-01

K2 500m K dz

4 GABER Jakub
( GABER-KLEIST )
2011-02-01

K2 500m M dz

5 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12

K1 500m M j

6 IDZIOR Jagoda 2012-12-14

K1 500m K dz

7 KAMIENIECKA Julia
( KRAWCZYK-KAMIENIECKA )
2010-03-25

K2 500m K dz

8 KĘDZIORA Maja
( KĘDZIORA-ZYCHOWICZ )
2007-10-27

K2 500m K mł

9 KĘDZIORA Maja 2007-10-27

K1 500m K mł

10 KLEIST Kacper
( KRZY¦KÓW-KLEIST )
2007-10-02

K2 500m M mł

11 KLEIST Kacper 2007-10-02

K1 500m M mł

12 KLEIST Mikołaj
( GABER-KLEIST )
2011-01-19

K2 500m M dz

13 KLISIEWICZ Hanna 2008-09-07

K1 500m K mł

14 KLISIEWICZ Piotr 2012-01-30

K1 500m M dz

15 KRAUS Dominik 2007-04-14

K1 500m M mł

16 KRAUS Dominik
( KRAUS-RUSYNIAK )
2007-04-14

K2 500m M mł

17 KRAWCZYK Amelia
( BOHDZIUN-KRAWCZYK )
2011-08-02

K2 500m K dz

18 KRAWCZYK Gabriela
( KRAWCZYK-KAMIENIECKA )
2009-01-31

K2 500m K dz

19 KROPLEWSKA Noemi
( DYJAK-KROPLEWSKA )
2011-05-28

K2 500m K dz

20 KRZY¦KÓW Kosma
( KRZY¦KÓW-KLEIST )
2008-02-11

K2 500m M mł

21 KRZY¦KÓW Kosma 2008-02-11

K1 500m M mł

22 KUBALSKA Aleksandra 2013-03-22

K1 500m K dz

23 KULPA Bartosz 2009-02-08

K1 500m M dz

24 NOWAK Amelia 2012-08-12

K1 500m K dz

25 RUSYNIAK Jakub 2007-02-06

K1 500m M mł

26 RUSYNIAK Jakub
( KRAUS-RUSYNIAK )
2007-02-06

K2 500m M mł

27 ZNAMIROWSKI Nikodem 2012-06-13

K1 500m M dz

28 ZYCHOWICZ Zuzanna
( KĘDZIORA-ZYCHOWICZ )
2007-06-14

K2 500m K mł

29 ZYCHOWICZ Zuzanna 2007-06-14

K1 500m K mł

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 101 w tym osób ( 88 ) K-27 M-61
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BASHOV Maksym
( BASHOV-GÓRNIAK )
2008-07-02

C2 500m M mł

2 BASHOV Maksym 2008-07-02

C1 500m M mł

3 BEDNAREK Antoni
( BEDNAREK-MUKA-PŁÓCIENNIK-ZAPARTY )
2006-05-01

K4 500m M jm

4 BEDNAREK Antoni 2006-05-01

K1 500m M jm

5 BEDNAREK Antoni
( BEDNAREK-MUKA )
2006-05-01

K2 500m M jm

6 BŁAJET Stanisław
( BŁAJET-PRAŻYŃSKI )
2011-01-01

C2 500m M dz

7 BRZEZIŃSKA Marta
( Dolata-BRZEZIŃSKA )
2005-05-23

C2 500m K jm

8 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23

C1 500m K jm

9 BRZEZIŃSKI Krzysztof
( BRZEZIŃSKI-DUDA )
2007-05-10

C2 500m M mł

10 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10

C1 500m M mł

11 BYKOWSKI Mateusz
( BYKOWSKI-NIESKURSKI-SZCZEPANIAK-OWCZARZAK )
2010-03-16

K4 500m M dz

12 CICHOŃ Marcel
( CICHOŃ-KA¬MIEROWSKI-WAWRZYNIAK-OWCZARZAK )
2007-01-12

K4 500m M mł

13 CICHOŃ Marcel
( CICHOŃ-KA¬MIEROWSKI )
2007-01-12

K2 500m M mł

14 CZAJKOWSKA Anna
( CZAJKOWSKA-GLAESER )
2003-01-01

C2 500m K j

15 CZAJKOWSKA Anna 2003-01-01

C1 500m K j

16 DATA Katarzyna
( SZYMKOWIAK-DATA )
2008-01-17

K2 500m K mł

17 DATA Katarzyna
( GARBATOWSKA-DATA-JANUSZEWSKA-SZYMKOWIAK )
2008-01-17

K4 500m K mł

18 Dolata Julia
( Dolata-BRZEZIŃSKA )
2005-01-01

C2 500m K jm

19 DUDA Leon 2008-01-01

C1 500m M mł

20 DUDA Leon
( BRZEZIŃSKI-DUDA )
2008-01-01

C2 500m M mł

21 DUDZIAK Dominik
( DUDZIAK-WAWRZYNIAK )
2006-07-08

K2 500m M jm

22 DUDZIAK Dominik 2006-07-08

K1 500m M jm

23 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 500m K j

24 FECHNER Luiza
( FECHNER-SEYDLEWICZ )
2003-10-14

C2 500m K j

25 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 500m M jm

26 FILIPCZAK Kacper
( FILIPCZAK-GRZELSKI )
2005-01-05

C2 500m M jm

27 GAŁKA Zuzanna 2009-05-31

K1 500m K dz

28 GARBATOWSKA Angelika
( GARBATOWSKA-DATA-JANUSZEWSKA-SZYMKOWIAK )
2008-01-31

K4 500m K mł

29 GARBATOWSKA Angelika
( GARBATOWSKA-JANUSZEWSKA )
2008-01-31

K2 500m K mł

30 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 500m K j

31 GLAESER Aleksandra
( CZAJKOWSKA-GLAESER )
2003-11-20

C2 500m K j

32 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 500m M jm

33 GNIOT Jakub
( GNIOT-SZMAGAJ )
2005-08-03

C2 500m M jm

34 GÓRNIAK Bartłomiej
( BASHOV-GÓRNIAK )
2008-01-01

C2 500m M mł

35 GÓRNIAK Bartłomiej 2008-01-01

C1 500m M mł

36 GRYGIEL Aleksandra
( GRYGIEL -ROGACKA )
2008-01-01

C2 500m K mł

37 GRYGIEL Szymon
( GRYGIEL-MAĆKOWIAK )
2009-01-01

C2 500m M dz

38 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 500m M jm

39 GRZELSKI Kacper
( FILIPCZAK-GRZELSKI )
2005-05-02

C2 500m M jm

40 HENECZKOWSKA Antonina
( HENECZKOWSKA-SOBCZAK )
2009-08-06

K2 500m K dz

41 HOFFMANN Joanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-11-07

K2 500m K j

42 HOFFMANN Joanna 2004-11-07

K1 500m K j

43 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 500m M j

44 JANUSZEWSKA Martyna
( GARBATOWSKA-JANUSZEWSKA )
2007-01-02

K2 500m K mł

45 JANUSZEWSKA Martyna
( GARBATOWSKA-DATA-JANUSZEWSKA-SZYMKOWIAK )
2007-01-02

K4 500m K mł

46 KACZKOWSKA Oliwia
( KACZKOWSKA-OWCZARZAK )
2007-06-16

K2 500m K mł

47 KA¬MIEROWSKI Filip
( CICHOŃ-KA¬MIEROWSKI )
2007-04-13

K2 500m M mł

48 KA¬MIEROWSKI Filip
( CICHOŃ-KA¬MIEROWSKI-WAWRZYNIAK-OWCZARZAK )
2007-04-13

K4 500m M mł

49 KLAK Kacper 2004-02-15

C1 500m M j

50 KLAK Kacper
( KLAK-PIECHOCKI )
2004-02-15

C2 500m M j

51 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-12-06

K2 500m K j

52 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-12-06

K1 500m K j

53 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 500m M jm

54 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08

K1 500m M j

55 KOTEWICZ Filip 2001-04-16

K1 500m M

56 KOTLIŃSKA Łucja
( KOTLIŃSKA-SOŁTYŃSKA )
2008-01-01

C2 500m K mł

57 KOWALSKI Tymoteusz 2006-04-11

C1 500m M jm

58 KOWALSKI Tymoteusz
( KOWALSKI-WALCZAK )
2006-04-11

C2 500m M jm

59 KOZBER Maksymikian
( MAŁECKI-OIŃSKI-MIJAKOWSKI-KOZBER )
2007-01-15

K4 500m M mł

60 KOZBER Maksymikian
( KOZBER-WAWRZYNIAK )
2007-01-15

K2 500m M mł

61 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17

K1 500m M j

62 KOZŁOWSKI Tomasz
( KOZŁOWSKI-ZAWODNY )
2003-05-17

K2 500m M j

63 LASAK Paweł 2007-07-24

C1 500m M mł

64 LASAK Paweł
( LASAK-MACHOWIAK )
2007-07-24

C2 500m M mł

65 LOBA Wiktoria 2007-05-18

K1 500m K mł

66 LOBA Wiktoria
( LOBA-PREISS )
2007-05-18

K2 500m K mł

67 MACHOWIAK Wojciech 2007-01-03

C1 500m M mł

68 MACHOWIAK Wojciech
( LASAK-MACHOWIAK )
2007-01-03

C2 500m M mł

69 MAĆKOWIAK Antoni
( GRYGIEL-MAĆKOWIAK )
2011-01-01

C2 500m M dz

70 MAŁECKI Antoni 2005-02-26

K1 500m M jm

71 MAŁECKI Filip
( MAŁECKI-OIŃSKI-MIJAKOWSKI-KOZBER )
2007-06-04

K4 500m M mł

72 MAŁECKI Jakub 2007-06-04

K1 500m M mł

73 MAŁECKI Jakub
( MAŁECKI-RASZEJA )
2007-06-04

K2 500m M mł

74 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 500m M

75 MAŁECKI Michał
( MAŁECKI-PIECH )
2002-08-24

K2 500m M

76 MIJAKOWSKI Mikołaj
( MAŁECKI-OIŃSKI-MIJAKOWSKI-KOZBER )
2007-05-24

K4 500m M mł

77 MIJAKOWSKI Mikołaj 2007-05-24

K1 500m M mł

78 MUKA Mateusz 2006-12-12

K1 500m M jm

79 MUKA Mateusz
( BEDNAREK-MUKA )
2006-12-12

K2 500m M jm

80 MUKA Mateusz
( BEDNAREK-MUKA-PŁÓCIENNIK-ZAPARTY )
2006-12-12

K4 500m M jm

81 NIESKURSKI Szymon
( BYKOWSKI-NIESKURSKI-SZCZEPANIAK-OWCZARZAK )
2009-07-06

K4 500m M dz

82 NOSILA Jacek 2008-01-01

C1 500m M mł

83 NOSILA Jacek
( NOSILA-ZAKRZEWICZ )
2008-01-01

C2 500m M mł

84 NOWACZYK Remigiusz 1998-01-01

C1 500m M

85 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 500m M j

86 NOWICKI Jakub
( NOWICKI-SOBCZAK )
2004-01-20

C2 500m M j

87 OIŃSKI Franek
( MAŁECKI-OIŃSKI-MIJAKOWSKI-KOZBER )
2007-06-19

K4 500m M mł

88 OWCZARZAK Aleksander
( BYKOWSKI-NIESKURSKI-SZCZEPANIAK-OWCZARZAK )
2011-02-03

K4 500m M dz

89 OWCZARZAK Dawid
( CICHOŃ-KA¬MIEROWSKI-WAWRZYNIAK-OWCZARZAK )
2008-06-01

K4 500m M mł

90 OWCZARZAK Dawid
( PACZYŃSKI-OWCZARZAK )
2008-06-01

K2 500m M mł

91 OWCZARZAK Wiktoria
( KACZKOWSKA-OWCZARZAK )
2007-01-21

K2 500m K mł

92 PACZYŃSKI Tomasz
( PACZYŃSKI-OWCZARZAK )
2007-09-12

K2 500m M mł

93 PIECH Jacek
( MAŁECKI-PIECH )
2002-04-04

K2 500m M

94 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 500m M

95 PIECHOCKI Jakub
( KLAK-PIECHOCKI )
2003-07-08

C2 500m M j

96 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 500m M j

97 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 500m M j

98 PŁACZEK Igor
( PŁACZEK-SZOT )
2006-05-15

K2 500m M jm

99 PŁACZEK Igor
( PŁACZEK-SZOT-SZYMURA-SCIBILIA )
2006-05-15

K4 500m M jm

100 PŁACZEK Igor 2006-05-15

K1 500m M jm

101 PŁÓCIENNIK Krzysztof
( BEDNAREK-MUKA-PŁÓCIENNIK-ZAPARTY )
2006-01-06

K4 500m M jm

102 PŁÓCIENNIK Krzysztof
( PŁÓCIENNIK-ZAPARTY )
2006-01-06

K2 500m M jm

103 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-06

K1 500m M jm

104 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 500m M j

105 PRAŻYŃSKI Kacper
( BŁAJET-PRAŻYŃSKI )
2010-01-01

C2 500m M dz

106 PREISS Amelia
( LOBA-PREISS )
2007-02-16

K2 500m K mł

107 PREISS Amelia 2007-02-16

K1 500m K mł

108 RASZEJA Marcel 2007-02-02

K1 500m M mł

109 RASZEJA Marcel
( MAŁECKI-RASZEJA )
2007-02-02

K2 500m M mł

110 ROGACKA Maja
( GRYGIEL -ROGACKA )
2007-01-01

C2 500m K mł

111 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08

K1 500m M j

112 SCIBILIA Nicholas
( SCIBILIA-WALKOWIAK )
2004-05-08

K2 500m M j

113 SCIBILIA Thomas 2006-05-16

K1 500m M jm

114 SCIBILIA Thomas
( PŁACZEK-SZOT-SZYMURA-SCIBILIA )
2006-05-16

K4 500m M jm

115 SCIBILIA Thomas
( SCIBILIA-SZYMURA )
2006-05-16

K2 500m M jm

116 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 500m K j

117 SEYDLEWICZ Karolina
( FECHNER-SEYDLEWICZ )
2004-01-17

C2 500m K j

118 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29

K1 500m K

119 SOBCZAK Magdalena
( HENECZKOWSKA-SOBCZAK )
2010-09-21

K2 500m K dz

120 SOBCZAK Szymon
( NOWICKI-SOBCZAK )
2004-07-30

C2 500m M j

121 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 500m M j

122 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02

C1 500m K mł

123 SOŁTYŃSKA Amelia
( KOTLIŃSKA-SOŁTYŃSKA )
2007-09-02

C2 500m K mł

124 SZCZEPANIAK Bartosz
( BYKOWSKI-NIESKURSKI-SZCZEPANIAK-OWCZARZAK )
2010-03-11

K4 500m M dz

125 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22

C1 500m M jm

126 SZMAGAJ Aleks
( GNIOT-SZMAGAJ )
2006-07-22

C2 500m M jm

127 SZOT Szymon
( PŁACZEK-SZOT )
2006-07-09

K2 500m M jm

128 SZOT Szymon
( PŁACZEK-SZOT-SZYMURA-SCIBILIA )
2006-07-09

K4 500m M jm

129 SZOT Szymon 2006-07-09

K1 500m M jm

130 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28

K1 500m K jm

131 SZUCHNIK Natalia
( SZUCHNIK-WAWRZYNIAK )
2006-01-28

K2 500m K jm

132 SZYMKOWIAK Agata
( GARBATOWSKA-DATA-JANUSZEWSKA-SZYMKOWIAK )
2008-04-11

K4 500m K mł

133 SZYMKOWIAK Agata
( SZYMKOWIAK-DATA )
2008-04-11

K2 500m K mł

134 SZYMURA Eryk
( PŁACZEK-SZOT-SZYMURA-SCIBILIA )
2005-03-28

K4 500m M jm

135 SZYMURA Eryk 2005-03-28

K1 500m M jm

136 SZYMURA Eryk
( SCIBILIA-SZYMURA )
2005-03-28

K2 500m M jm

137 WALCZAK Maksymilian
( KOWALSKI-WALCZAK )
2006-04-21

C2 500m M jm

138 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21

C1 500m M jm

139 WALKOWIAK Wiktor
( SCIBILIA-WALKOWIAK )
2004-04-06

K2 500m M j

140 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 500m M j

141 WAWRZYNIAK Grzegorz
( CICHOŃ-KA¬MIEROWSKI-WAWRZYNIAK-OWCZARZAK )
2007-09-24

K4 500m M mł

142 WAWRZYNIAK Grzegorz
( KOZBER-WAWRZYNIAK )
2007-09-24

K2 500m M mł

143 WAWRZYNIAK Jan
( DUDZIAK-WAWRZYNIAK )
2006-10-10

K2 500m M jm

144 WAWRZYNIAK Jan 2006-10-10

K1 500m M jm

145 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09

K1 500m K jm

146 WAWRZYNIAK Julia
( SZUCHNIK-WAWRZYNIAK )
2005-10-09

K2 500m K jm

147 ZAKRZEWICZ Mikołaj 2008-01-01

C1 500m M mł

148 ZAKRZEWICZ Mikołaj
( NOSILA-ZAKRZEWICZ )
2008-01-01

C2 500m M mł

149 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08

K1 500m M jm

150 ZAPARTY Tymoteusz
( PŁÓCIENNIK-ZAPARTY )
2006-12-08

K2 500m M jm

151 ZAPARTY Tymoteusz
( BEDNAREK-MUKA-PŁÓCIENNIK-ZAPARTY )
2006-12-08

K4 500m M jm

152 ZAWODNY Dawid 2004-07-12

K1 500m M j

153 ZAWODNY Dawid
( KOZŁOWSKI-ZAWODNY )
2004-07-12

K2 500m M j

154 ZIELIŃSKA Marta 2008-10-15

C1 500m K mł

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROWIAK Michał 2008-04-14

K1 500m M mł

2 KUSZAK Inga 2007-09-16

K1 500m K mł

3 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07

K1 500m M jm

4 MAZANKA Wiktor
( MAZANKA-SOBCZYK )
2004-09-24

K2 500m M j

5 MAZANKA Wiktor 2004-09-24

K1 500m M j

6 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 500m M j

7 SOBCZYK Tymoteusz
( MAZANKA-SOBCZYK )
2004-07-28

K2 500m M j

8 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28

K1 500m M j

 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 06/PM/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ABRAMEK Jan 2006-05-10

K1 500m M jm

2 FABIAŃSKI Tymoteusz
( FABIAŃSKI-MOSZOŃSKI )
2004-05-14

K2 500m M j

3 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-14

K1 500m M j

4 JESIONKOWSKI Kamil 2000-07-29

C1 500m M

5 MOSZOŃSKI Bartłomiej
( FABIAŃSKI-MOSZOŃSKI )
2004-09-20

K2 500m M j

6 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20

K1 500m M j

7 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 500m M j

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 30 w tym osób ( 23 ) K-8 M-15
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 500m M

2 GLABUS Bernadeta 2005-03-30

C1 500m K jm

3 GROMADECKI Dominik 2004-11-09

K1 500m M j

4 GROMADECKI Nikodem 2007-03-04

K1 500m M mł

5 GROMADECKI Nikodem
( NAPIERAŁA-GROMADECKI )
2007-03-04

K2 500m M mł

6 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 500m K

7 KACZOR Tomasz 1989-08-04

C1 500m M

8 KRAWIEC Marceli
( KRAWIEC-KUBICA )
2006-01-04

C2 500m M jm

9 KRAWIEC Marceli 2006-01-04

C1 500m M jm

10 KUBIAK Józef 2006-12-27

K1 500m M jm

11 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 500m K j

12 KUBICA Krystian
( KRAWIEC-KUBICA )
2006-05-08

C2 500m M jm

13 KUBICA Krystian 2006-05-08

C1 500m M jm

14 MICHALAK Antoni 2006-02-25

C1 500m M jm

15 MICHALAK Antoni
( MICHALAK-WOJKIEWICZ )
2006-02-25

C2 500m M jm

16 NAPIERAŁA Hubert 2008-01-02

K1 500m M mł

17 NAPIERAŁA Hubert
( NAPIERAŁA-GROMADECKI )
2008-01-02

K2 500m M mł

18 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 500m M j

19 NAWROT Roksana 2004-12-17

C1 500m K j

20 NAWROT Wiktoria 2007-05-25

C1 500m K mł

21 NAWROT Wiktoria
( NAWROT-SOBCZAK )
2007-05-25

C2 500m K mł

22 NOWAK Sandra 2009-06-10

C1 500m K dz

23 NOWAK Sandra 2009-06-10

C2 500m K dz

24 RASSAK Martyna 2009-09-20

C2 500m K dz

25 RASSAK Martyna 2009-09-20

C1 500m K dz

26 RUSIECKI Maurycy
( RUSIECKI-WILGA )
2008-05-02

C2 500m M mł

27 RUSIECKI Maurycy 2008-05-02

C1 500m M mł

28 SOBCZAK Vanessa 2008-08-30

C1 500m K mł

29 SOBCZAK Vanessa
( NAWROT-SOBCZAK )
2008-08-30

C2 500m K mł

30 STANEK Kacper 2008-03-21

C1 500m M mł

31 WILGA Alex 2007-04-13

C1 500m M mł

32 WILGA Alex
( RUSIECKI-WILGA )
2007-04-13

C2 500m M mł

33 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 500m M j

34 WOJKIEWICZ Mateusz
( MICHALAK-WOJKIEWICZ )
2005-05-20

C2 500m M jm

35 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 500m M jm

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 44 w tym osób ( 35 ) K-16 M-19
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BERING Daniel 2006-11-01

K1 500m M jm

2 BONDARENKO Zuzanna
( BONDARENKO-ZIÓŁKOWSKA )
2008-01-01

K2 500m K mł

3 BONDARENKO Zuzanna 2008-01-01

K1 500m K mł

4 DEJEWSKA Zuzanna
( DEJEWSKA-KUCIAK )
2009-01-01

K2 500m K dz

5 DOLECKI Dominik
( DOLECKI-SITKOWSKI )
2008-01-01

K2 500m M mł

6 DOLECKI Dominik 2008-01-01

K1 500m M mł

7 GABRY¦ Oliwia
( GABRY¦-WIĘCŁAWSKA )
2005-01-01

K2 500m K jm

8 GABRY¦ Oliwia 2005-01-01

K1 500m K jm

9 GÓRSKA Maja
( GÓRSKA-UCIŃSKA )
2008-06-17

C2 500m K mł

10 GÓRSKA Maja 2008-06-17

C1 500m K mł

11 GÓRZYŃSKA Klaudia 2007-03-26

K1 500m K mł

12 GÓRZYŃSKA Klaudia
( GÓRZYŃSKA-ZIÓŁKOWSKA )
2007-03-26

K2 500m K mł

13 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18

C1 500m M j

14 GRABOWSKI Dawid
( GRABOWSKI-JAROCKI )
2003-04-18

C2 500m M j

15 HAPKIE Jakub 2004-01-23

C1 500m M j

16 HAPKIE Jakub
( HAPKIE-ZIELIŃSKI )
2004-01-23

C2 500m M j

17 JAROCKI Kacper
( GRABOWSKI-JAROCKI )
2004-02-08

C2 500m M j

18 JAROCKI Kacper 2004-02-08

C1 500m M j

19 JUCHTOWSKI Dominik 2009-01-01

K1 500m M dz

20 JUCHTOWSKI Emil
( JUCHTOWSKI-ZIELIŃSKI )
2006-07-16

K2 500m M jm

21 JUCHTOWSKI Emil 2006-07-16

K1 500m M jm

22 KLUKOWSKI Maciej
( KLUKOWSKI-KOZAK )
2010-01-01

K2 500m M dz

23 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21

K1 500m K j

24 KOWALSKA Zuzanna
( WI¦NIEWSKA-KOWALSKA )
2004-10-21

K2 500m K j

25 KOZAK Igor
( KLUKOWSKI-KOZAK )
2010-01-01

K2 500m M dz

26 KUCIAK Paulina
( DEJEWSKA-KUCIAK )
2011-01-01

K2 500m K dz

27 KUCIAK Szymon
( KUCIAK-ROMANOWSKI )
2008-01-01

K2 500m M mł

28 KUCIAK Szymon 2008-01-01

K1 500m M mł

29 LEWANDOWSKI Jacek
( LEWANDOWSKI-OLSZEWSKI )
2007-11-04

C2 500m M mł

30 LEWANDOWSKI Jacek 2007-11-04

C1 500m M mł

31 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 500m M j

32 MACHALEWSKA Jagoda 2007-07-26

C1 500m K mł

33 MACHALEWSKA Jagoda
( MACHALEWSKA-STODULSKA )
2007-07-26

C2 500m K mł

34 OLSZEWSKI Kamil
( LEWANDOWSKI-OLSZEWSKI )
2008-01-01

C2 500m M mł

35 OSIŃSKI Bartosz 2009-01-01

C1 500m M dz

36 PROKOPCZUK Paweł 2005-10-28

C1 500m M jm

37 ROMANOWSKI Maksymilian
( KUCIAK-ROMANOWSKI )
2007-02-19

K2 500m M mł

38 ROMANOWSKI Maksymilian 2007-02-19

K1 500m M mł

39 SITKOWSKI Bartosz
( DOLECKI-SITKOWSKI )
2008-01-01

K2 500m M mł

40 SITKOWSKI Bartosz 2008-01-01

K1 500m M mł

41 STODULSKA Jagoda
( MACHALEWSKA-STODULSKA )
2007-03-12

C2 500m K mł

42 STODULSKA Jagoda 2007-03-12

C1 500m K mł

43 UCIŃSKA Zofia 2008-01-01

C1 500m K mł

44 UCIŃSKA Zofia
( GÓRSKA-UCIŃSKA )
2008-01-01

C2 500m K mł

45 WIĘCŁAWSKA Zofia 2006-12-22

K1 500m K jm

46 WIĘCŁAWSKA Zofia
( GABRY¦-WIĘCŁAWSKA )
2006-12-22

K2 500m K jm

47 WI¦NIEWSKA Martina 2004-01-17

K1 500m K j

48 WI¦NIEWSKA Martina
( WI¦NIEWSKA-KOWALSKA )
2004-01-17

K2 500m K j

49 WI¦NIEWSKA Nikola 2004-10-03

K1 500m K j

50 ZDROJEWSKA Barbara 2006-12-12

K1 500m K jm

51 ZIELIŃSKI Dominik 2006-01-05

K1 500m M jm

52 ZIELIŃSKI Dominik
( JUCHTOWSKI-ZIELIŃSKI )
2006-01-05

K2 500m M jm

53 ZIELIŃSKI Jakub
( HAPKIE-ZIELIŃSKI )
2003-01-14

C2 500m M j

54 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14

C1 500m M j

55 ZIÓŁKOWSKA Julia 2007-01-21

K1 500m K mł

56 ZIÓŁKOWSKA Julia
( BONDARENKO-ZIÓŁKOWSKA )
2007-01-21

K2 500m K mł

57 ZIÓŁKOWSKA Oliwia
( GÓRZYŃSKA-ZIÓŁKOWSKA )
2007-01-21

K2 500m K mł

58 ZIÓŁKOWSKA Oliwia 2007-01-21

K1 500m K mł

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian
( BARCZEWSKI-SZPILA )
2005-01-18

K2 500m M jm

2 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18

K1 500m M jm

3 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19

K1 500m M j

4 KOCHANEK Bartek 2005-11-18

K1 500m M jm

5 LIS Gilbert 2007-03-04

K1 500m M mł

6 LIS Hubert 2009-03-01

K1 500m M dz

7 SZPILA Sambor
( BARCZEWSKI-SZPILA )
2005-04-16

K2 500m M jm

8 SZYMAŃSKA Aleksandra 2007-03-13

K1 500m K mł

 
dora.kwasniewska@gmail.com
LKK Hubertus Biały Bór Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 07/ZP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHEMEL -PYZIOŁEK Amelia 2008-01-11

K1 500m K mł

2 CHEMEL-PYZIOŁEK Amelia
( CHEMEL-PYZIOŁEK-SZAMOCKA )
2008-01-11

K2 500m K mł

3 GAŁCZYŃSKI Mikołaj 2007-02-20

K1 500m M mł

4 GAŁCZYŃSKI Mikołaj
( GAŁCZYŃSKI-KWA¦NIEWSKI-DRO¬DZIEL )
2007-02-20

K2 500m M mł

5 GÓRKO Maja 2009-02-09

K1 500m K dz

6 KWA¦NIEWSKI-DRO¬DZIEL Dawid
( GAŁCZYŃSKI-KWA¦NIEWSKI-DRO¬DZIEL )
2008-09-17

K2 500m M mł

7 KWA¦NIEWSKI-DRO¬DZIEL Dawid 2008-09-17

K1 500m M mł

8 ORZEŁ Nikola 2007-02-26

K1 500m K mł

9 ORZEŁ Nikola
( ORZEŁ-SOKÓLSKA )
2007-02-26

K2 500m K mł

10 PILARSKI Filip 2009-03-02

K1 500m M dz

11 SOKÓLSKA Oliwia 2008-09-13

K1 500m K mł

12 SOKÓLSKA Oliwia
( ORZEŁ-SOKÓLSKA )
2008-09-13

K2 500m K mł

13 SZAMOCKA Kaja 2008-03-10

K1 500m K mł

14 SZAMOCKA Kaja
( CHEMEL-PYZIOŁEK-SZAMOCKA )
2008-03-10

K2 500m K mł

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 500m M j

2 PASZEK Jan 2003-05-25

K1 500m M j

 
poznanazs.pl
O¦ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 11 ) K-3 M-8
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BLANDZI Dawid 2008-12-13

K1 500m M mł

2 FECEK Antoni 2003-06-10

K1 500m M j

3 FECEK Antoni
( FECEK-ZIEMSKI )
2003-06-10

K2 500m M j

4 KOCH Maria 2003-12-16

K1 500m K j

5 MISIORNY Emil 2002-06-24

K1 500m M

6 POZIEMBA Krystian 2000-05-02

K1 500m M

7 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06

K1 500m K jm

8 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16

K1 500m M j

9 TOMASZEWSKI Wojciech
( WARZECHA-TOMASZEWSKI )
2006-11-07

K2 500m M jm

10 TOMASZEWSKI Wojciech 2006-11-07

K1 500m M jm

11 WARZECHA Grzegorz 2006-11-05

K1 500m M jm

12 WARZECHA Grzegorz
( WARZECHA-TOMASZEWSKI )
2006-11-05

K2 500m M jm

13 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30

K1 500m K

14 ZIEMSKI Maksymilian
( FECEK-ZIEMSKI )
2004-08-17

K2 500m M j

15 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17

K1 500m M j

 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 08/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20

K1 500m M j

2 KRAHEL Olgierd 2007-06-27

K1 500m M mł

3 KRAHEL Olgierd
( WAWRZYNIAK-KRAHEL )
2007-06-27

K2 500m M mł

4 KULCZYŃSKI Igor 2009-03-13

K1 500m M dz

5 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06

K1 500m M jm

6 WARDOWICZ Jakub 2010-10-10

K1 500m M dz

7 WAWRZYNIAK Szymon
( WAWRZYNIAK-KRAHEL )
2008-05-14

K2 500m M mł

8 WAWRZYNIAK Szymon 2008-05-14

K1 500m M mł

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 9 ) K-0 M-9
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DANILCZUK Maciek 2004-07-11

C1 500m M j

2 KASPERUK Damian 2007-12-12

C1 500m M mł

3 KASPERUK Damian
( KASPERUK-SWIDERSKI )
2007-12-12

C2 500m M mł

4 KORZONEK Rafał
( SUPRUN-KORZONEK )
2005-10-19

C2 500m M jm

5 KORZONEK Rafał 2005-10-19

C1 500m M jm

6 MAĆKOWIAK Maciej 2007-05-13

C1 500m M mł

7 NOWAK Bartosz 2007-07-07

C1 500m M mł

8 NOWAK Bartosz
( NOWAK-¦WISTAK )
2007-07-07

C2 500m M mł

9 SUPRUN Maciej 2006-02-12

C1 500m M jm

10 SUPRUN Maciej
( SUPRUN-KORZONEK )
2006-02-12

C2 500m M jm

11 SWIDERSKI Wojciech 2007-12-01

C1 500m M mł

12 SWIDERSKI Wojciech
( KASPERUK-SWIDERSKI )
2007-12-01

C2 500m M mł

13 SZEROKI Jakub 2008-01-03

C1 500m M mł

14 ¦WISTAK Grzegorz
( NOWAK-¦WISTAK )
2007-03-31

C2 500m M mł

15 ¦WISTAK Grzegorz 2007-03-31

C1 500m M mł

 
UKS Nadwi¶lanin-Sokół Chełmno Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 06/KP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18

C1 500m M

2 HOFFMANN Marcel 2007-11-21

K1 500m M mł

 
UKS Silvant Kajak Elbl±g Liczba zgłoszeń: 34 w tym osób ( 30 ) K-1 M-29
NrLicencji: 08/WN/20

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz
( ALEKSANDROWICZ-KWIATKOWSKI-ROMANOWSKI-KOT )
2005-07-20

K4 500m M jm

2 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20

K1 500m M jm

3 ALEKSANDROWICZ Bartosz
( ALEKSANDROWICZ-ROMANOWSKI )
2005-07-20

K2 500m M jm

4 BUCZEK Piotr
( BUCZEK-HOŁODY-KULMA-ULANOWSKI )
2007-04-28

K4 500m M mł

5 BUCZEK Piotr 2007-04-28

K1 500m M mł

6 DACZKOWSKI Bogumił
( DACZKOWSKI-URBANOWSKI-MALINOWSKI-GRONKOWSKI )
2011-06-15

K4 500m M dz

7 DOMŻALSKI Kajetan 2009-09-08

K1 500m M dz

8 DULKO Dominik
( DULKO-ULANOWSKI )
2007-05-31

K2 500m M mł

9 DULKO Dominik 2007-05-31

K1 500m M mł

10 GŁADYKOWSKI Gabriel
( GŁADYKOWSKI-PYTLAK )
2003-03-09

K2 500m M j

11 GŁADYKOWSKI Gabriel
( GŁADYKOWSKI-PYTLAK-KOMOROWSKI-KRAUSE )
2003-03-09

K4 500m M j

12 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09

K1 500m M j

13 GŁOWACKI Sebastian 2004-08-08

K1 500m M j

14 GŁOWACKI Sebastian
( GŁOWACKI-KOWNIEROWICZ )
2004-08-08

K2 500m M j

15 GRONKOWSKI Lucas
( DACZKOWSKI-URBANOWSKI-MALINOWSKI-GRONKOWSKI )
2010-07-02

K4 500m M dz

16 HOŁODY Kacper
( HOŁODY-LIPIŃSKI )
2007-06-07

K2 500m M mł

17 HOŁODY Kacper
( BUCZEK-HOŁODY-KULMA-ULANOWSKI )
2007-06-07

K4 500m M mł

18 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12

K1 500m M j

19 KOMOROWSKI Igor
( GŁADYKOWSKI-PYTLAK-KOMOROWSKI-KRAUSE )
2003-08-12

K4 500m M j

20 KOMOROWSKI Igor
( KOMOROWSKI-KRAUSE )
2003-08-12

K2 500m M j

21 KOT Julia 2006-09-26

K1 500m K jm

22 KOT Mikołaj
( KOT-KWIATKOWSKI )
2006-09-26

K2 500m M jm

23 KOT Mikołaj 2006-09-26

K1 500m M jm

24 KOT Mikołaj
( ALEKSANDROWICZ-KWIATKOWSKI-ROMANOWSKI-KOT )
2006-09-26

K4 500m M jm

25 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-03-24

K1 500m M j

26 KOWNIEROWICZ Krzysztof
( GŁOWACKI-KOWNIEROWICZ )
2003-03-24

K2 500m M j

27 KOZAK Filip
( KOZAK-STAŃCZEWSKI )
2010-02-26

K2 500m M dz

28 KRAUSE Paweł
( GŁADYKOWSKI-PYTLAK-KOMOROWSKI-KRAUSE )
2003-10-26

K4 500m M j

29 KRAUSE Paweł 2003-10-26

K1 500m M j

30 KRAUSE Paweł
( KOMOROWSKI-KRAUSE )
2003-10-26

K2 500m M j

31 KULMA Krzysztof
( BUCZEK-HOŁODY-KULMA-ULANOWSKI )
2007-04-19

K4 500m M mł

32 KULMA Krzysztof 2007-04-19

K1 500m M mł

33 KWIATKOWSKI Damian 2005-09-26

K1 500m M jm

34 KWIATKOWSKI Damian
( ALEKSANDROWICZ-KWIATKOWSKI-ROMANOWSKI-KOT )
2005-09-26

K4 500m M jm

35 KWIATKOWSKI Damian
( KOT-KWIATKOWSKI )
2005-09-26

K2 500m M jm

36 LIPIŃSKI Szymon
( HOŁODY-LIPIŃSKI )
2007-04-04

K2 500m M mł

37 LIPIŃSKI Szymon 2007-04-04

K1 500m M mł

38 MALINOWSKI Mateusz
( DACZKOWSKI-URBANOWSKI-MALINOWSKI-GRONKOWSKI )
2009-10-28

K4 500m M dz

39 OSIK Marcel 2008-02-16

K1 500m M mł

40 PYTLAK Tomasz
( GŁADYKOWSKI-PYTLAK )
2004-03-10

K2 500m M j

41 PYTLAK Tomasz
( GŁADYKOWSKI-PYTLAK-KOMOROWSKI-KRAUSE )
2004-03-10

K4 500m M j

42 PYTLAK Tomasz 2004-03-10

K1 500m M j

43 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 500m M

44 ROMANOWSKI Mateusz 2006-10-21

K1 500m M jm

45 ROMANOWSKI Mateusz
( ALEKSANDROWICZ-KWIATKOWSKI-ROMANOWSKI-KOT )
2006-10-21

K4 500m M jm

46 ROMANOWSKI Mateusz
( ALEKSANDROWICZ-ROMANOWSKI )
2006-10-21

K2 500m M jm

47 RÓŻALSKI Kamil
( RÓŻALSKI-WIETESKA )
2011-02-18

K2 500m M dz

48 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14

K1 500m M jm

49 RÓŻALSKI Szymon
( RÓŻALSKI-TOCHA )
2005-08-14

K2 500m M jm

50 STAŃCZEWSKI Rafał
( KOZAK-STAŃCZEWSKI )
2010-04-08

K2 500m M dz

51 TOCHA Cyprian
( RÓŻALSKI-TOCHA )
2005-10-19

K2 500m M jm

52 TOCHA Cyprian 2005-10-19

K1 500m M jm

53 ULANOWSKI Krzysztof
( BUCZEK-HOŁODY-KULMA-ULANOWSKI )
2008-01-15

K4 500m M mł

54 ULANOWSKI Krzysztof
( DULKO-ULANOWSKI )
2008-01-15

K2 500m M mł

55 URBANOWSKI Aleks
( DACZKOWSKI-URBANOWSKI-MALINOWSKI-GRONKOWSKI )
2011-03-05

K4 500m M dz

56 WIETESKA Arkadiusz
( RÓŻALSKI-WIETESKA )
2011-05-26

K2 500m M dz

 
UKS Victoria Wałcz Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 04/ZP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHYTRA Anna
( CHYTRA-ŻUŻEWICZ )
2007-02-02

K2 500m K mł

2 CHYTRA Anna 2007-02-02

K1 500m K mł

3 ŁAKOMY Fortunat 2010-10-04

K1 500m M dz

4 ŁUCZAK Maja
( ŁUCZAK-PTAK )
2007-12-11

K2 500m K mł

5 ŁUCZAK Maja 2007-12-11

K1 500m K mł

6 NOWAK Szymon
( NOWAK-WANKIEWICZ )
2009-06-03

K2 500m M dz

7 PTAK Alicja
( ŁUCZAK-PTAK )
2007-09-29

K2 500m K mł

8 PTAK Alicja 2007-09-29

K1 500m K mł

9 WANKIEWICZ Adam
( NOWAK-WANKIEWICZ )
2010-08-15

K2 500m M dz

10 ŻUŻEWICZ Natalia
( CHYTRA-ŻUŻEWICZ )
2008-10-02

K2 500m K mł

11 ŻUŻEWICZ Natalia 2008-10-02

K1 500m K mł

 
uks-zalew-jerzykowo.net16.net/
UKS Zalew Jerzykowo Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 20 ) K-7 M-13
NrLicencji: 09/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BAJON Wojciech
( BAJON-OSTAJEWSKI )
2013-02-02

K2 500m M dz

2 DARMETKO Shila
( DARMETKO-KLIMCZAK )
2011-01-23

K2 500m K dz

3 DERDA Jakub 2009-09-16

K1 500m M dz

4 JĘDROSZKOWIAK Zofia 2008-07-12

K1 500m K mł

5 JĘDROSZKOWIAK Zofia
( JĘDROSZKOWIAK-KŁOBUS )
2008-07-12

K2 500m K mł

6 KLIMCZAK Maria
( DARMETKO-KLIMCZAK )
2009-01-25

K2 500m K dz

7 KLIMKIEWICZ Wiktor 2008-11-07

K1 500m M mł

8 KŁOBUS Łucja
( JĘDROSZKOWIAK-KŁOBUS )
2007-06-15

K2 500m K mł

9 KŁOBUS Łucja 2007-06-15

K1 500m K mł

10 KŁOBUS Paulina 2010-10-21

K1 500m K dz

11 KROTOFIL Nikola 2008-01-08

K1 500m K mł

12 KROTOFIL Nikola
( KROTOFIL-MODRZEJEWSKA )
2008-01-08

K2 500m K mł

13 KRÓL Fryderyk
( KRÓL-NOWACZYK-ZAPARTY-SAMSEL )
2010-10-30

K4 500m M dz

14 MODRZEJEWSKA Martyna 2008-12-03

K1 500m K mł

15 MODRZEJEWSKA Martyna
( KROTOFIL-MODRZEJEWSKA )
2008-12-03

K2 500m K mł

16 NIEGOLEWSKI Stanislaw
( NIEGOLEWSKI-RUREK )
2010-05-11

K2 500m M dz

17 NOWACZYK Bartosz
( KRÓL-NOWACZYK-ZAPARTY-SAMSEL )
2010-07-20

K4 500m M dz

18 OSTAJEWSKI Filip
( BAJON-OSTAJEWSKI )
2012-12-23

K2 500m M dz

19 RUREK Fabian
( NIEGOLEWSKI-RUREK )
2009-01-12

K2 500m M dz

20 SAMSEL Igor
( KRÓL-NOWACZYK-ZAPARTY-SAMSEL )
2010-11-12

K4 500m M dz

21 TRELA Mikołaj
( WLASZCZYK-TRELA )
2009-12-08

K2 500m M dz

22 ULIKOWSKI Jacek 2008-11-11

K1 500m M mł

23 WLASZCZYK Jan
( WLASZCZYK-TRELA )
2010-12-19

K2 500m M dz

24 ZAPARTY Błażej
( KRÓL-NOWACZYK-ZAPARTY-SAMSEL )
2010-09-28

K4 500m M dz

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 38 w tym osób ( 31 ) K-14 M-17
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHOJNACKA Kinga 2009-03-01

K1 500m K dz

2 DOMAGAŁA Maja 2006-07-01

K1 500m K jm

3 DOMAGAŁA Maja
( GETNER-DOMAGAŁA-HOFMAN-MATYSIAK )
2006-07-01

K4 500m K jm

4 GETNER Amelia
( GETNER-DOMAGAŁA-HOFMAN-MATYSIAK )
2005-05-01

K4 500m K jm

5 GETNER Amelia 2005-05-01

K1 500m K jm

6 HOFMAN Zofia
( GETNER-DOMAGAŁA-HOFMAN-MATYSIAK )
2006-04-26

K4 500m K jm

7 HOFMAN Zofia 2006-04-26

K1 500m K jm

8 JASTRZˇB Kacper
( JASTRZˇB-NYCZKOWIAK )
2005-02-16

K2 500m M jm

9 JASTRZˇB Kacper 2005-02-16

K1 500m M jm

10 JASTRZˇB Kacper
( JASTRZˇB-KUJAWA-NYCZKOWIAK-TOMYS )
2005-02-16

K4 500m M jm

11 JOKIEL Barbara 2007-10-08

K1 500m K mł

12 JOKIEL Barbara
( JOKIEL-SZCZEPANIAK )
2007-10-08

K2 500m K mł

13 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 500m M j

14 KA¬MIERCZAK Mikołaj 2008-04-12

K1 500m M mł

15 KA¬MIERCZAK Mikołaj
( KA¬MIERCZAK-MAJZA )
2008-04-12

K2 500m M mł

16 KOWALSKA Martyna 2009-01-07

K1 500m K dz

17 KUJAWA Filip
( KUJAWA-TOMYS )
2006-06-27

K2 500m M jm

18 KUJAWA Filip 2006-06-27

K1 500m M jm

19 KUJAWA Filip
( JASTRZˇB-KUJAWA-NYCZKOWIAK-TOMYS )
2006-06-27

K4 500m M jm

20 LISIECKI Wojciech 2009-04-16

K1 500m M dz

21 LISKOWIAK Damian
( LISKOWIAK-NIEWIADOMSKI )
2001-07-17

K2 500m M

22 LISKOWIAK Damian 2001-07-17

K1 500m M

23 LORENZ Wojciech
( LORENZ-SIERSZUŁA )
2010-01-01

K2 500m M dz

24 ŁUCZAK Daniel 2007-01-01

K1 500m M mł

25 ŁUCZAK Daniel
( ŁUCZAK-MATYSIK )
2007-01-01

K2 500m M mł

26 MAJZA Mateusz
( KA¬MIERCZAK-MAJZA )
2008-02-01

K2 500m M mł

27 MAJZA Mateusz 2008-02-01

K1 500m M mł

28 MATYSIAK Justyna 2006-03-21

K1 500m K jm

29 MATYSIAK Justyna
( GETNER-DOMAGAŁA-HOFMAN-MATYSIAK )
2006-03-21

K4 500m K jm

30 MATYSIK Patryk
( ŁUCZAK-MATYSIK )
2007-01-01

K2 500m M mł

31 MATYSIK Patryk 2007-01-01

K1 500m M mł

32 MYSSAK Jan
( NIEBORAK-MYSSAK )
2007-12-02

K2 500m M mł

33 MYSSAK Jan 2007-12-02

K1 500m M mł

34 NIEBORAK Mateusz
( NIEBORAK-MYSSAK )
2007-01-05

K2 500m M mł

35 NIEBORAK Mateusz 2007-01-05

K1 500m M mł

36 NIEWIADOMSKI Przemysław 1973-08-30

K1 500m M

37 NIEWIADOMSKI Przemysław
( LISKOWIAK-NIEWIADOMSKI )
1973-08-30

K2 500m M

38 NYCZKOWIAK Marcin 2006-10-26

K1 500m M jm

39 NYCZKOWIAK Marcin
( JASTRZˇB-NYCZKOWIAK )
2006-10-26

K2 500m M jm

40 NYCZKOWIAK Marcin
( JASTRZˇB-KUJAWA-NYCZKOWIAK-TOMYS )
2006-10-26

K4 500m M jm

41 PAŃCZYSZYN Antonina
( PAŃCZYSZYN-SZCZEPANIAK )
2010-10-04

K2 500m K dz

42 RADNA Magdalena 2004-04-29

K1 500m K j

43 SIERSZUŁA Igor
( LORENZ-SIERSZUŁA )
2009-01-01

K2 500m M dz

44 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01

K1 500m K j

45 SZCZEPANIAK Maja
( PAŃCZYSZYN-SZCZEPANIAK )
2010-01-01

K2 500m K dz

46 SZCZEPANIAK Natalia
( JOKIEL-SZCZEPANIAK )
2008-05-18

K2 500m K mł

47 SZCZEPANIAK Natalia 2008-05-18

K1 500m K mł

48 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01

K1 500m M j

49 TOMYS Patryk 2006-02-26

K1 500m M jm

50 TOMYS Patryk
( KUJAWA-TOMYS )
2006-02-26

K2 500m M jm

51 TOMYS Patryk
( JASTRZˇB-KUJAWA-NYCZKOWIAK-TOMYS )
2006-02-26

K4 500m M jm

52 TOMYS Zuzanna 2009-07-06

K1 500m K dz

53 WYRWIŃSKA Maria 2001-08-11

K1 500m K

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 12 ) K-7 M-5
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 IDZIKOWSKI Szymon 2007-03-27

C1 500m M mł

2 ŁˇTKOWSKA Martyna
( ŁˇTKOWSKA-MACKIEWICZ )
2006-12-07

K2 500m K jm

3 ŁˇTKOWSKA Martyna 2006-12-07

K1 500m K jm

4 MACKIEWICZ Milena
( ŁˇTKOWSKA-MACKIEWICZ )
2006-01-06

K2 500m K jm

5 MACKIEWICZ Milena 2006-01-06

K1 500m K jm

6 MARCINKOWSKA Amelia 2007-09-08

C1 500m K mł

7 MARCINKOWSKA Amelia
( MARCINKOWSKA-RUŻANOWSKA )
2007-09-08

C2 500m K mł

8 PIECHUT Ewa 2009-12-04

K1 500m K dz

9 POLACZEK Maja 2010-05-19

C1 500m K dz

10 POLACZEK Maria 2006-11-25

C1 500m K jm

11 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 500m M jm

12 RUŻANOWSKA Maja
( MARCINKOWSKA-RUŻANOWSKA )
2007-03-30

C2 500m K mł

13 RUŻANOWSKA Maja 2007-03-30

C1 500m K mł

14 TROJANOWSKI Mateusz
( TROJANOWSKI-ZAJˇCZKOWSKI )
2005-01-08

K2 500m M jm

15 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08

K1 500m M jm

16 WOJTANEK Michał 2005-01-25

K1 500m M jm

17 ZAJˇCZKOWSKI Jakub 2006-07-15

K1 500m M jm

18 ZAJˇCZKOWSKI Jakub
( TROJANOWSKI-ZAJˇCZKOWSKI )
2006-07-15

K2 500m M jm