Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO 76 Mistrzostwa Polski w Zjeździe Kajakowym
SZCZAWNICA, 10-13.10.2019
Liczba zgłoszeń: 139 w tym osób ( 76 ) K-20 M-56
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 sprint K

2 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 zjazd K s

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MĘDOŃ Joanna 1983-04-30

K1 zjazd K s

2 MĘDOŃ Joanna 1983-04-30

K1 sprint K

3 POLACZYK Grzegorz 1985-07-02

K1 sprint M

4 POLACZYK Grzegorz 1985-07-02

K1 zjazd M s

5 POLACZYK Mateusz 1988-01-22

K1 zjazd M s

6 POLACZYK Mateusz 1988-01-22

K1 sprint M

7 POLACZYK Rafał 1992-11-21

K1 zjazd M s

8 POLACZYK Rafał 1992-11-21

K1 sprint M

 
www.kolna.pl
KKK Kraków Liczba zgłoszeń: 28 w tym osób ( 16 ) K-4 M-12
NrLicencji: 11/MA/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHOJNOWSKI Jakub 1989-11-24

K1 sprint M

2 CHOJNOWSKI Jakub 1989-11-24

K1 zjazd M s

3 GARLEWICZ Iga 2001-10-27

K1 zjazd K j

4 GARLEWICZ Iga 2001-10-27

K1 sprint K

5 KĘDZIERSKA Maja 2003-05-13

K1 zjazd K j

6 KĘDZIERSKA Maja 2003-05-13

K1 sprint K

7 KOWALCZYK Maciej
( WAWRYK-KOWALCZYK )
1998-07-06

C2 zjazd M s

8 KOWALCZYK Maciej
( KOWALCZYK-WAWRYK )
1998-07-06

C2 sprint M

9 KUCHNO Tadeusz 2002-06-20

K1 sprint M

10 KUCHNO Tadeusz 2002-06-20

K1 zjazd M j

11 MAJERCZAK Kacper 2000-05-16

K1 zjazd M s

12 MAJERCZAK Kacper 2000-05-16

K1 sprint M

13 MAJERCZAK Krzysztof 1997-02-01

K1 zjazd M s

14 MAJERCZAK Krzysztof 1997-02-01

K1 sprint M

15 MASTALSKI Mikołaj 2003-07-12

K1 zjazd M j

16 MASTALSKI Mikołaj 2003-07-12

K1 sprint M

17 PACIERPNIK Natalia 1988-08-14

K1 zjazd K s

18 PACIERPNIK Natalia 1988-08-14

K1 sprint K

19 PIETROŃ Konrad 2001-10-22

C1 sprint M

20 PIETROŃ Konrad 2001-10-22

C1 zjazd M j

21 POPIELAK Jakub 2000-01-26

K1 sprint M

22 POPIELAK Jakub 2000-01-26

K1 zjazd M s

23 STACH Aleksandra 2000-01-06

K1 zjazd K s

24 STACH Aleksandra 2000-01-06

K1 sprint K

25 SZCZEPAŃSKI Piotr 1988-07-31

C1 zjazd M s

26 SZCZEPAŃSKI Piotr 1988-07-31

C1 sprint M

27 WAWRYK Hubert
( WAWRYK-KOWALCZYK )
1998-09-09

C2 zjazd M s

28 WAWRYK Hubert
( KOWALCZYK-WAWRYK )
1998-09-09

C2 sprint M

29 WOŚ Michał
( ZAZIĄBŁO-WOŚ )
1999-04-30

C2 sprint M

30 WOŚ Michał
( WOŚ-ZAZIĄBŁO )
1999-04-30

C2 zjazd M s

31 ZAZIĄBŁO Jarosław
( WOŚ-ZAZIĄBŁO )
1999-01-06

C2 zjazd M s

32 ZAZIĄBŁO Jarosław
( ZAZIĄBŁO-WOŚ )
1999-01-06

C2 sprint M

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BUKOWSKI Dariusz 1970-11-17

K1 sprint M

2 BUKOWSKI Dariusz 1970-11-17

K1 zjazd M s

 
www.azs-awf.pl
KS AZS-AWF Kraków Liczba zgłoszeń: 37 w tym osób ( 21 ) K-5 M-16
NrLicencji: 06/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRANSKI Jacek 2002-01-01

K1 zjazd M j

2 BRANSKI Jacek 2002-01-01

K1 sprint M

3 BRAŃSKI Paweł 1999-08-10

K1 zjazd M s

4 BRZEZINSKI Kuba 1998-01-01

K1 sprint M

5 BRZEZINSKI Kuba 1998-01-01

K1 zjazd M s

6 BULERA Alicja 2002-01-01

K1 sprint K

7 BULERA Alicja 2002-01-01

K1 zjazd K j

8 CECURSKA Zuzanna 2002-01-01

K1 zjazd K j

9 CECURSKA Zuzanna 2002-01-01

K1 sprint K

10 FABIJANSKI Wojtek 2002-01-01

C1 zjazd M j

11 FABIJANSKI Wojtek
( WSZOLA-FABIJANSKI )
2002-01-01

C2 sprint M

12 FABIJANSKI Wojtek
( FABIJANSKI-WSZOLA )
2002-01-01

C2 zjazd M j

13 HURKAŁA Ewa 1996-04-24

K1 zjazd K s

14 HURKAŁA Ewa 1996-04-24

K1 sprint K

15 JAMROZIK Jakub 2002-01-01

C1 sprint M

16 JAMROZIK Jakub 2002-01-01

C1 zjazd M j

17 KOLOMANSKI Michal
( WIERCIOCH-KOLOMANSKI )
1994-01-01

C2 sprint M

18 KOLOMANSKI Michal
( KOLOMANSKI-WIERCIOCH )
1994-01-01

C2 zjazd M s

19 KULIG Zuzanna 2002-11-22

K1 zjazd K j

20 KULIG Zuzanna 2002-11-22

K1 sprint K

21 MAJERCZAK Grzegorz 1993-11-04

C1 zjazd M s

22 MAJERCZAK Grzegorz 1993-11-04

C1 sprint M

23 PASIUT Michal 1991-01-01

K1 zjazd M s

24 PASIUT Michal 1991-01-01

K1 sprint M

25 PAWLIK Kacper 2002-01-01

K1 sprint M

26 PAWLIK Kacper 2002-01-01

K1 zjazd M j

27 PLEWA Przemysław 1992-09-03

C1 sprint M

28 PLEWA Przemysław 1992-09-03

C1 zjazd M s

29 SANDERA 2 Wiktor 1998-01-01

K1 sprint M

30 SANDERA 2 Wiktor 1998-01-01

K1 zjazd M s

31 SZTUBA Igor 1993-07-15

C1 zjazd M s

32 SZTUBA Igor 1993-07-15

C1 sprint M

33 SZTUBA Kacper 1999-01-25

C1 zjazd M s

34 SZTUBA Kacper 1999-01-25

C1 sprint M

35 WIERCIOCH Michał
( KOLOMANSKI-WIERCIOCH )
1993-08-13

C2 zjazd M s

36 WIERCIOCH Michał
( WIERCIOCH-KOLOMANSKI )
1993-08-13

C2 sprint M

37 WSZOLA Patryk
( WSZOLA-FABIJANSKI )
2002-01-01

C2 sprint M

38 WSZOLA Patryk
( FABIJANSKI-WSZOLA )
2002-02-01

C2 zjazd M j

39 WSZOLA Patryk 2002-02-01

C1 zjazd M j

40 ŻYWICKA Anastasia 2002-09-30

K1 sprint K

41 ŻYWICKA Anastasia 2002-09-30

K1 zjazd K j

 
www.kspieniny.pl
KS Pieniny Szczawnica Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 8 ) K-0 M-8
NrLicencji: 09/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DYDA Jakub
( SZYMANEK-DYDA )
2002-07-03

C2 sprint M

2 DYDA Jakub
( SZYMANEK-DYDA )
2002-07-03

C2 zjazd M j

3 KUBIK Bartosz
( KUBIK-SZYMANEK )
2000-02-04

C2 zjazd M s

4 KUBIK Bartosz
( KUBIK-SZYMANEK )
2000-02-04

C2 sprint M

5 SZYMANEK Bartłomiej
( SZYMANEK-DYDA )
2002-01-26

C2 zjazd M j

6 SZYMANEK Bartłomiej
( SZYMANEK-DYDA )
2002-01-26

C2 sprint M

7 SZYMANEK Konrd
( KUBIK-SZYMANEK )
1999-12-06

C2 zjazd M s

8 SZYMANEK Konrd
( KUBIK-SZYMANEK )
1999-12-06

C2 sprint M

9 URBAN Mateusz 1998-10-02

K1 zjazd M s

10 URBAN Mateusz 1998-10-02

K1 sprint M

11 ZACHWIEJA Kacper 2001-01-22

C1 zjazd M j

12 ZACHWIEJA Kacper 2001-01-22

C1 sprint M

13 ZAROTYŃSKI Mateusz 2001-11-16

K1 sprint M

14 ZAROTYŃSKI Mateusz 2001-11-16

K1 zjazd M j

15 ŻARSKI Wawrzyniec 2001-11-20

K1 sprint M

16 ŻARSKI Wawrzyniec 2001-11-20

K1 zjazd M j

 
bogdan.ok@op.pl
KS Start Nowy Sącz Liczba zgłoszeń: 24 w tym osób ( 12 ) K-6 M-6
NrLicencji: 12/MA/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZESKA Dominika 2002-01-31

K1 zjazd K j

2 BRZESKA Dominika 2002-01-31

K1 sprint K

3 CIĄGŁO Michał 2002-06-04

K1 zjazd M j

4 CIĄGŁO Michał 2002-06-04

K1 sprint M

5 DZIADOSZ Julia 2001-08-04

K1 zjazd K j

6 DZIADOSZ Julia 2001-08-04

K1 sprint K

7 HAJDUGA Martyna 2002-04-20

K1 zjazd K j

8 HAJDUGA Martyna 2002-04-20

K1 sprint K

9 HEDWIG Grzegorz 1988-07-17

C1 zjazd M s

10 HEDWIG Grzegorz 1988-07-17

C1 sprint M

11 JELEŃSKA Oliwia 2001-12-18

K1 zjazd K j

12 JELEŃSKA Oliwia 2001-12-18

K1 sprint K

13 KOLAT Jarosław 2002-09-23

K1 sprint M

14 KOLAT Jarosław 2002-09-23

K1 zjazd M j

15 KRÓL Jakub 2001-11-22

C1 zjazd M j

16 KRÓL Jakub 2001-11-22

C1 sprint M

17 NOWOBILSKI Szymon 2002-05-12

C1 zjazd M j

18 NOWOBILSKI Szymon 2002-05-12

C1 sprint M

19 PRUSAK Piotrek 1984-06-29

K1 zjazd M s

20 PRUSAK Piotrek 1984-06-29

K1 sprint M

21 ROSIEK Edyta 1998-12-18

K1 sprint K

22 ROSIEK Edyta 1998-12-18

K1 zjazd K s

23 ZWOLIŃSKA Klaudia 1998-12-18

K1 zjazd K s

24 ZWOLIŃSKA Klaudia 1998-12-18

K1 sprint K

 
KS Yacht-Club Kraków Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/MA/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 STELMACH Patryk 2001-02-07

K1 sprint M

2 STELMACH Patryk 2001-02-07

K1 zjazd M j

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 sprint M

2 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 zjazd M s

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZELAK Łukasz 1984-01-03

K1 sprint M

2 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 zjazd M j

3 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 sprint M

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTOSZ Pławski 1989-06-21

C1 sprint M

2 BARTOSZ Pławski
( BARTOSZ-SKOWROŃSKI )
1989-06-21

C2 zjazd M s

3 BARTOSZ Pławski
( Ponomarenkow-BARTOSZ )
1989-06-21

C2 sprint M

4 BONARSKI Łukasz 1997-05-24

K1 zjazd M s

5 BONARSKI Łukasz 1997-05-24

K1 sprint M

6 FLORCZAK Paweł 1989-01-02

K1 sprint M

7 FLORCZAK Paweł 1989-01-02

K1 zjazd M s

8 GARBACZ Karol 1983-11-02

K1 zjazd M s

9 GARBACZ Karol 1983-11-02

K1 sprint M

10 Ponomarenkow Marcin
( Ponomarenkow-BARTOSZ )
1983-12-16

C2 sprint M

11 Ponomarenkow Marcin 1983-12-16

C1 zjazd M s

12 Ponomarenkow Marcin 1983-12-16

C1 sprint M

13 SKOWROŃSKA Sandra 1987-07-16

K1 zjazd K s

14 SKOWROŃSKA Sandra 1987-07-16

K1 sprint K

15 SKOWROŃSKI Paweł 1984-08-05

C1 sprint M

16 SKOWROŃSKI Paweł
( BARTOSZ-SKOWROŃSKI )
1984-08-05

C2 zjazd M s

17 SKOWROŃSKI Paweł 1984-08-05

C1 zjazd M s

18 SZEWCZYK Kasia 1996-09-08

K1 zjazd K s

19 SZEWCZYK Kasia 1996-09-08

K1 sprint K

20 SZEWCZYK Klaudia 1993-10-24

K1 zjazd K s

21 SZEWCZYK Klaudia 1993-10-24

K1 sprint K