Internetowe zgłoszenia do imprezy: 3 Puchar Polski Seniorów i Juniorów w Kajakarstwie Klasycznym - Konsultacja
WAŁCZ, 25-27.10.2019
Liczba zgłoszeń: 436 w tym osób ( 389 ) K-144 M-245
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08

K1 M j

2 GARBACZ Karol 1983-11-02

K1 1000m M

3 GARBACZ Karol 1983-11-02

K1 200m M

 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 02/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURZYM Marcin 1999-11-11

K1 1000m M

2 BURZYM Marcin 1999-11-11

K1 200m M

3 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 K

4 FRANCIK Janina 2000-12-22

K1 K

5 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07

K1 K

6 PASZEK Paulina 1997-10-26

K1 K

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 41 w tym osób ( 37 ) K-15 M-22
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Sebastian 2000-06-16

C1 M

2 AMMACHER Bartosz 2001-01-03

K1 1000m M

3 AMMACHER Bartosz 2001-01-03

K1 200m M

4 BARTOSZAK Nikodem 2005-03-10

K1 M jm

5 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01

K1 M jm

6 BRAUN Amelia 2003-08-07

C1 K j

7 BYCHENKOVA Sofia 2002-10-28

K1 K j

8 CZERWIŃSKI Jakub 2005-07-12

C1 M jm

9 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05

K1 M j

10 GAPSKA Nicola 2000-06-03

K1 K

11 GASZAK Jakub 2005-06-03

K1 M jm

12 INTEK Bartosz 2000-06-30

K1 1000m M

13 INTEK Bartosz 2000-06-30

K1 200m M

14 JANOWICZ Dawid 2003-03-15

K1 M j

15 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14

C1 M

16 KITWESKI Juliusz 2003-07-24

C1 M j

17 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07

K1 K

18 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02

C1 K jm

19 KORPALSKA Zofia 2005-02-23

K1 K jm

20 KOWALSKA Julia 2003-06-23

K1 K j

21 KOWALSKI Kacper 2004-01-23

K1 M jm

22 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01

K1 K j

23 MACEWICZ Dominik 2002-08-05

C1 M j

24 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17

C1 K j

25 NETKA Martyna 2005-06-02

K1 K jm

26 NOWACZYK Hubert 2001-08-01

K1 1000m M

27 NOWACZYK Hubert 2001-08-01

K1 200m M

28 NOWICKA Alicja 2003-11-26

K1 K j

29 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23

K1 200m M

30 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23

K1 1000m M

31 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23

K1 M j

32 PANDEL Kamil 2002-01-01

C1 M j

33 ROZMARYNOWSKI Marcel 2004-06-25

K1 M jm

34 SADOWSKI Damian 2003-10-31

C1 M j

35 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31

K1 M jm

36 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02

K1 K jm

37 TYMEK Kamil 2006-04-06

C1 M mł

38 WIŚNIEWSKA Helena 1999-04-18

K1 K

39 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29

K1 K jm

40 ZEZULA Norman 1999-06-08

C1 M

41 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10

K1 K jm

 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01

K1 K jm

2 OPAŁKA Urszula 2004-10-30

K1 K jm

3 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 K j

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEMKO Dawid 2003-04-08

C1 M j

2 HOŁDAK Krystian 2002-04-22

C1 M j

3 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26

K1 K jm

4 MANIA Gracjan 2005-02-15

C1 M jm

5 MICHALAK Gracjan 2003-09-13

C1 M j

6 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28

K1 K jm

7 SAJDAK Damian 2004-07-06

C1 M jm

8 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14

C1 M jm

9 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09

C1 M

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 M jm

2 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 M j

3 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 M jm

4 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04

K1 M j

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22

K1 K j

2 KACZMAREK Paweł 1995-09-08

K1 200m M

3 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 K

4 KURPAN Joanna 2004-12-14

K1 K jm

5 KURPAN Natalia 2003-05-28

K1 K j

6 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 M j

7 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 M j

 
Klub Wioślarski z 1904 Poznań Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 NOWACKI Dominik 1997-12-18

C1 M

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman 2000-01-15

C1 M

2 BRACIK Magdalena 2004-11-03

K1 K jm

3 BURKO Tomasz 2004-03-23

K1 M jm

4 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25

K1 K j

5 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27

C1 M

6 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 M j

7 RATAJCZAK Wojciech 2005-10-10

K1 M jm

8 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 M j

9 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02

K1 K j

10 TREIDER Marcel 2005-11-06

K1 M jm

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 M

2 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 M

3 NAJA Karolina 1990-02-05

K1 K

4 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 K

5 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28

K1 K

6 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07

K1 K

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 50 w tym osób ( 45 ) K-12 M-33
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 200m K

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 500m K

3 BARTKOWIAK Lidia 2005-03-01

K1 K jm

4 BĄCZYK Hubert 2004-10-09

K1 M jm

5 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 M j

6 CEBULSKI Kacper 2003-10-17

K1 M j

7 CEBULSKI Patryk 2003-10-17

K1 M j

8 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16

C1 M jm

9 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 M

10 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29

K1 K jm

11 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15

K1 K j

12 KASZUBA Kacper 2005-07-26

K1 M jm

13 KOBRYŃ Zofia 2005-11-15

K1 K jm

14 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13

K1 K jm

15 KOZIO Dawid 2002-10-10

C1 M j

16 KUBIS Oliwia 2004-05-07

K1 K jm

17 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 M jm

18 KUKUŁA Alan 2003-10-28

C1 M j

19 KUKUŁA Kamil 2001-08-05

C1 M

20 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09

K1 K jm

21 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 M j

22 MALIŃSKI Filip 2002-01-13

K1 M j

23 MAŃKOWSKI Adam 2005-04-04

K1 M jm

24 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 200m K

25 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 500m K

26 MERMELA Mikołaj 2005-04-29

K1 M jm

27 MICHALSKI Jakub 1998-09-25

K1 200m M

28 MICHALSKI Jakub 1998-09-25

K1 1000m M

29 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 K j

30 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 M

31 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 M

32 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04

K1 M jm

33 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17

K1 M jm

34 RECHUL Mikołaj 2005-01-22

K1 M jm

35 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 200m M

36 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 1000m M

37 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 200m M

38 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 1000m M

39 SZACHNIUK Jerzy 2003-01-28

K1 M j

40 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27

C1 M j

41 WALCZAK Dawid 2003-04-30

K1 M j

42 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 K j

43 WĄSOWICZ Kornel 2002-03-17

K1 M j

44 WĄSOWICZ Mikołaj 2005-05-13

K1 M jm

45 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 K j

46 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 M

47 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08

C1 M

48 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11

K1 M jm

49 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20

K1 M jm

50 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11

K1 M jm

 
KS Baza Mrągowo Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 04/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29

K1 K j

2 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-06-24

K1 M j

3 STAWIREJ Emilia 2002-12-01

K1 K j

 
energetyk.club
KS Energetyk Gryfino Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 02/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORCZYŃSKI Igor 2004-03-11

K1 M jm

2 KOŚCIKIEWICZ Oskar 2004-08-07

K1 M jm

3 KUBIAK Albert 2004-07-07

K1 M jm

4 SZUBERT Michał 2004-11-18

K1 M jm

5 WELZANDT Sylwester 2004-11-20

K1 M jm

6 WOJCIECHOWSKI Artur 2004-05-31

K1 M jm

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 12 ) K-6 M-6
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12

K1 K

2 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 1000m M

3 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 200m M

4 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 M j

5 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 M jm

6 KLATT Martyna 1999-02-04

K1 K

7 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 K jm

8 LEBIODA Patrycja 2001-10-14

K1 K

9 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25

K1 M j

10 RURARZ Dawid 2003-04-22

K1 M j

11 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 K jm

12 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 200m M

13 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 1000m M

14 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11

K1 K j

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06

K1 K j

2 BORUTA Agata 2002-03-11

K1 K j

3 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12

K1 M jm

4 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 1000m M

5 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 200m M

6 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 M j

7 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28

K1 K jm

8 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18

K1 1000m M

9 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18

K1 200m M

10 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 M j

11 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 M j

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 35 w tym osób ( 31 ) K-8 M-23
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23

C1 K jm

2 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 K j

3 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 M jm

4 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 K j

5 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 M jm

6 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 M jm

7 HOFFMANN Joanna 2004-11-07

K1 K jm

8 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 M j

9 KINAST Zuzanna 2005-12-26

C1 K jm

10 KLAK Kacper 2004-02-15

C1 M jm

11 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-02-12

K1 K jm

12 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 M jm

13 KUDŁA Michał 1991-10-17

C1 M

14 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 M jm

15 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 M j

16 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 M jm

17 PŁACZEK Igor 2006-05-15

K1 M mł

18 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07

K1 K

19 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08

K1 M jm

20 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 K jm

21 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 M jm

22 SOŁTYŃSKI Bartosz 2004-01-01

C1 M jm

23 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 200m M

24 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 1000m M

25 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 200m M

26 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 1000m M

27 SZOT Szymon 2006-07-09

K1 M mł

28 SZYMURA Eryk 2005-06-06

K1 M jm

29 TOCHMAN Kacper 2004-08-07

K1 M jm

30 TRACZ Wojciech 1999-01-29

K1 200m M

31 TRACZ Wojciech 1999-01-29

K1 1000m M

32 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 M jm

33 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 1000m M

34 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 200m M

35 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 M

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10

K1 K j

2 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 500m K

3 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 200m K

4 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 M j

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07

K1 M jm

2 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 M j

3 SŁOMIŃSKI Vincent 1992-02-05

C1 M

4 WIECZOREK Julia 2000-08-03

K1 K

 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 06/PM/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DRAŁUS Konrad 2000-02-17

C1 M

2 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20

K1 M jm

3 RUNEWICZ Jakub 2005-02-22

K1 M jm

4 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 M j

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 17 w tym osób ( 14 ) K-8 M-6
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01

K1 K

2 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 M

3 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 K j

4 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 500m K

5 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 200m K

6 KACZOR Tomasz 1989-08-04

C1 M

7 KRAWIEC Marceli 2006-01-04

C1 M mł

8 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 K jm

9 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 M jm

10 STANNY Magda 1993-03-15

C1 200m K

11 STANNY Magda 1993-03-15

C1 500m K

12 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 K jm

13 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24

C1 200m K

14 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24

C1 500m K

15 TUTAJ Marta 2002-05-08

C1 K j

16 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 M jm

17 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 M jm

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANOWICZ Julia 2001-08-18

C1 500m K

2 JANOWICZ Julia 2001-08-18

C1 200m K

3 KRAWCZAK Michalina 2003-07-07

K1 K j

4 KUCZYŃSKI Kacper 2005-05-15

C1 M jm

5 PODGÓRSKA Wiktoria 2005-03-16

C1 K jm

6 POLAŃSKA Zuzanna 2002-02-09

K1 K j

7 SIERADZAN Kacper 2004-03-21

C1 M jm

8 ZAWADZKA Julia 2001-03-13

C1 500m K

9 ZAWADZKA Julia 2001-03-13

C1 200m K

10 ZDOBYCH Natalia 2002-04-12

K1 K j

 
kayaksportclub.pl
KSC Olsztyn Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 03/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HORBA Jakub 2001-07-06

K1 1000m M

2 HORBA Jakub 2001-07-06

K1 200m M

3 KUSTRA Kamil 2003-06-25

K1 M j

4 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22

K1 K j

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 23 w tym osób ( 22 ) K-12 M-10
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GABRYŚ Oliwia 2005-02-27

K1 K jm

2 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 K

3 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11

K1 1000m M

4 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11

K1 200m M

5 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18

C1 M j

6 HAPKIE Jakub 2004-01-23

C1 M jm

7 HAPKIE Kacper 2005-01-01

C1 M jm

8 JAROCKI Kacper 2004-02-08

C1 M jm

9 JAROSZ Natalia 2000-10-05

K1 K

10 KORT Zuzanna 2003-06-28

K1 K j

11 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21

K1 K jm

12 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 M j

13 MURAWSKI Kacper 2005-12-05

C1 M jm

14 PROKOPCZUK Paweł 2005-10-28

C1 M jm

15 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13

K1 K j

16 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09

K1 M j

17 WEJSZEWSKA Oliwia 2005-05-31

K1 K jm

18 WERNER Wiktoria 2002-10-25

K1 K j

19 WIĘCŁAWSKA Zofia 2006-12-22

K1 K mł

20 WIŚNIEWSKA Martina 2004-01-17

K1 K jm

21 WIŚNIEWSKA Nikola 2004-10-03

K1 K jm

22 ZDROJEWSKA Barbara 2006-12-12

K1 K mł

23 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14

C1 M j

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 M j

2 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01

K1 K

 
KU AZS Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 9 ) K-1 M-8
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06

K1 1000m M

2 BIL Michał 1997-01-06

K1 200m M

3 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 M

4 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01

C1 200m K

5 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01

C1 500m K

6 KULETA Piotr 1989-06-27

C1 M

7 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20

C1 M

8 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 200m M

9 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 1000m M

10 SZPYNDA Grzegorz 1994-10-27

C1 M

11 ŚLIWIŃSKI Arsen 1996-04-03

C1 M

12 ZUCHORA Mateusz 1992-08-10

C1 M

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 17 w tym osób ( 15 ) K-4 M-11
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BĄK Kacper 2004-02-12

K1 M jm

2 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 1000m M

3 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 200m M

4 CZECH Julia 2004-06-17

K1 K jm

5 DREWNIAK Igor 2003-10-02

K1 M j

6 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19

K1 K jm

7 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10

C1 M

8 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 M j

9 KLUKA Oliwier 2004-11-04

K1 M jm

10 KUFEL Paulina 2005-01-24

C1 K jm

11 KUPCZEWSKA Wioletta 2005-09-05

K1 K jm

12 PASZEK Jan 2003-05-25

K1 M j

13 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 M j

14 STAROWICZ Dominik 1998-03-19

K1 200m M

15 STAROWICZ Dominik 1998-03-19

K1 1000m M

16 WIZNER Bartosz 2005-04-17

C1 M jm

17 WIZNER Jakub 2002-12-13

K1 M j

 
MKS MOS Wrocław Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/DS/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEBENEK Klaudia 2002-11-13

K1 K j

2 BEBENEK Oliwia 2002-11-13

K1 K j

 
MKS Nogat Malbork Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 200m M

2 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 1000m M

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDRASZ Jan 2004-05-27

K1 M jm

2 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29

K1 K j

3 NIZIAŁEK Marcin 2005-01-04

K1 M jm

4 PYTLAK Tomasz 2004-03-10

K1 M jm

5 SZWEMIN Filip 2005-10-09

K1 M jm

6 WYTRĄŻEK Zuzanna 2002-12-10

K1 K j

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14

C1 M

2 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 K j

3 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 K j

4 PANDEL Kamil 2002-04-12

C1 M j

5 TOPA Anna 2003-10-24

C1 K j

6 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 M jm

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 06/SL/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GAWOR Konrad 2005-08-07

K1 M jm

2 KWAŚNIEWICZ Jakub 2005-09-09

K1 M jm

3 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 K j

4 MIELNIK Wojciech 2005-07-12

K1 M jm

5 SZCZEPANEK Karol 2006-04-14

K1 M mł

6 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28

C1 M j

 
www.mrks.pl
MRKS Gdańsk Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 01/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHODUBSKI Olgierd 2005-03-16

K1 M jm

2 SAROL Bartosz 2005-09-02

K1 M jm

3 SORENSEN Anton 2005-01-29

K1 M jm

4 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05

K1 200m M

5 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05

K1 1000m M

 
niestowarzyszony Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 M j

 
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROWSKA Dorota 1996-02-22

C1 200m K

2 BOROWSKA Dorota 1996-02-22

C1 500m K

 
aakaminski@interia.pl
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 06/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARNIAK Tomasz 1995-03-06

C1 M

2 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14

C1 M j

3 KASPROWICZ Milan 2004-12-24

C1 M jm

4 SZAJDEK Michał 2003-02-18

C1 M j

5 WALCZAK Julia 2000-10-07

C1 200m K

6 WALCZAK Julia 2000-10-07

C1 500m K

7 WIŚNIEWSKI Paweł 2003-11-02

C1 M j

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 POZIEMBA Krystian 2000-05-02

K1 1000m M

2 POZIEMBA Krystian 2000-05-02

K1 200m M

3 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 1000m M

4 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 200m M

5 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30

K1 K

 
PKS Korona Elbląg Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 07/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GŁWACKI Sebastian 2004-08-08

K1 M jm

2 KRECZMAN Hubert 2006-09-04

C1 M mł

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 03/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 500m K

2 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 200m K

3 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 K j

4 LACH Kaja 2003-08-14

C1 K j

5 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 200m K

6 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 500m K

7 TARASIUK Julia 2005-11-17

C1 K jm

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JACKOWA Wiktoria 2003-07-10

C1 K j

2 MIZIURA Bartosz 2005-10-26

K1 M jm

3 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 M j

 
-
UKS COPAL Trzcianka Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 11/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11

K1 M jm

2 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21

K1 M j

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BONARSKI Łukasz 1997-05-24

K1 200m M

2 BONARSKI Łukasz 1997-05-24

K1 1000m M

3 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26

K1 K jm

4 KAROLCZUK Karolina 2001-03-01

K1 K

5 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27

K1 1000m M

6 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27

K1 200m M

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANYSKA Paweł 1998-03-31

K1 1000m M

2 JANYSKA Paweł 1998-03-31

K1 200m M

3 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19

K1 1000m M

4 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19

K1 200m M

5 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14

K1 K j

6 ROSOLSKA Beata 1985-10-15

K1 K

7 STELIGA Filip 2000-11-23

K1 1000m M

8 STELIGA Filip 2000-11-23

K1 200m M

9 ULATOWSKI Szymon 2005-05-09

K1 M jm

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 08/PM/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 200m M

2 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 1000m M

3 KONDEJ Aleksandra 2004-12-01

K1 K jm

4 LIS Zuzanna 2004-09-14

K1 K jm

5 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19

K1 K

6 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16

C1 K jm

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASIOK Emilia 2005-02-10

K1 K jm

2 GOSŁAWSKI Dominik 2005-05-09

K1 M jm

3 HEWIG Dominika 2005-04-11

K1 K jm

4 KWAŚNY Kinga 2005-02-08

K1 K jm

5 OPIEŁKA Agata 2006-02-01

K1 K mł

6 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 K j

7 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 K j

8 WYLENŻEK Tomasz 1983-01-09

C1 M

 
UKS Sokolik przy ZS Czernin Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 02/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GIERGIELEWICZ Filip 2005-11-15

K1 M jm

2 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27

K1 M jm

3 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05

K1 K j

4 NASTAŁY Mateusz 2005-09-02

K1 M jm

 
UKS Świerklaniec Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/SL/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 M j

 
UKS Victoria Wałcz Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/ZP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ROMEK Marta 2005-12-22

K1 K jm

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 M jm

2 RADNA Magdalena 2004-04-29

K1 K jm

3 ŻOK Zuzanna 2003-08-07

K1 K j

 
UPKS Poncio 2010 Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 05/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BLANK Kacper 2005-06-23

C1 M jm

2 KOCHOWICZ Kamil 2005-02-26

C1 M jm

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FORC Jakub 2004-11-24

C1 M jm

2 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 M

3 LASOTA Wiktoria 2003-01-01

K1 K j

4 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 K

5 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08

C1 M j

6 STOSIK Julia 2004-06-25

K1 K jm

7 TROKA Oliwia 2004-02-10

K1 K jm

8 WALDOWSKA Zofia 2005-03-13

K1 K jm

9 WESELSKI Michał 2004-05-30

K1 M jm

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 12 ) K-0 M-12
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEPE Emil 2002-08-21

K1 M j

2 CZEPE Noel 2001-06-21

C1 M

3 KLICZKOWSKI Dawid 2002-02-20

K1 M j

4 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 M

5 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 M j

6 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25

K1 200m M

7 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25

K1 1000m M

8 MARASA Alexander 2001-12-17

C1 M

9 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 M j

10 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 M jm

11 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08

K1 M jm

12 WOJTANEK Michał 2005-01-25

K1 M jm

13 ZAJĄCZKOWSKI Jakub 2006-07-15

K1 M mł

 
www.olimpia.elblag.com.pl
ZKS Olimpia Elbląg Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 12 ) K-2 M-10
NrLicencji: 02/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20

K1 M jm

2 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15

K1 M j

3 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09

K1 M j

4 JANKOWSKA Kinga 1999-09-04

K1 K

5 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12

K1 M j

6 KWIATKOWSKI Damian 2005-09-26

K1 M jm

7 ŁYCZKOWSKI Jakub 2005-04-24

K1 M jm

8 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 M j

9 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14

K1 M jm

10 STEFAŃSKI Adam 2004-10-21

K1 M jm

11 TOCHA Cyprian 2005-10-19

K1 M jm

12 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 K