Internetowe zgłoszenia do imprezy: LXX Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie Kajakowym
KRAKÓW, 18-20.05.2018
Liczba zgłoszeń: 112 w tym osób ( 90 ) K-21 M-69
 
DOLNOŚLĄSKIE Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
 
kwisa.eu
LUKS Kwisa Leśna Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 02/DS/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZUK Paweł
( ADAMCZUK-WOŹNICKI )
1998-03-31

C2 slalom M

2 ADAMCZUK Paweł
( SZTUBA-ADAMCZUK-MALIK )
1998-03-31

K1x3 slalom M

3 ADAMCZUK Paweł
( MALIK-ADAMCZUK-WSZOŁA )
1998-03-31

C1x3 slalom M

4 BULERA Alicja 2003-10-17

C1 slalom K

5 BULERA Alicja 2003-10-17

K1 slalom K

6 MALIK Kornel
( MALIK-ADAMCZUK-WSZOŁA )
2000-01-27

C1x3 slalom M

7 MALIK Kornel 2000-01-27

C1 slalom M

8 MALIK Kornel
( SZTUBA-ADAMCZUK-MALIK )
2000-01-27

K1x3 slalom M

9 SZTUBA Bogdan
( SZTUBA-ADAMCZUK-MALIK )
1964-03-10

K1x3 slalom M

10 SZTUBA Bogdan 1964-03-10

K1 slalom M

11 WOŹNICKI Jakub
( ADAMCZUK-WOŹNICKI )
1994-09-02

C2 slalom M

12 WOŹNICKI Jakub 1994-09-02

C1 slalom M

13 WSZOŁA Patryk 2002-04-19

C1 slalom M

14 WSZOŁA Patryk
( MALIK-ADAMCZUK-WSZOŁA )
2002-04-19

C1x3 slalom M

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 POLACZYK Mateusz 1988-01-21

K1 slalom M

2 POLACZYK Mateusz 1988-01-22

K1 slalom M

3 POLACZYK Rafał 1992-11-21

K1 slalom M

 
ŁÓDZKIE Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 10 ) K-1 M-9
 
http://lkkdrzewica.pl/
LKK Drzewica Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 10 ) K-1 M-9
NrLicencji: 02/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ABRAMCZYK Aleksandra 2000-03-14

K1 slalom K

2 BARTOS Maciej 2002-05-14

C1 slalom M

3 FRANCZAK Michał
( ZAWADZKI-NOWAK-FRANCZAK )
1999-01-19

C1x3 slalom M

4 FRANCZAK Michał 1999-01-19

C1 slalom M

5 GRABOWSKI Adam
( KWAŚNIAK-KOPCZYŃSKI-GRABOWSKI )
2001-07-21

K1x3 slalom M

6 GRABOWSKI Adam 2001-07-21

K1 slalom M

7 KASIŃSKI Ariel 2004-07-01

K1 slalom M

8 KOPCZYŃSKI Aleksander 2003-08-16

K1 slalom M

9 KOPCZYŃSKI Aleksander
( KWAŚNIAK-KOPCZYŃSKI-GRABOWSKI )
2003-08-16

K1x3 slalom M

10 KWAŚNIAK Mateusz 2003-07-09

K1 slalom M

11 KWAŚNIAK Mateusz
( KWAŚNIAK-KOPCZYŃSKI-GRABOWSKI )
2003-07-09

K1x3 slalom M

12 NOWAK Przemysław 1997-09-03

C1 slalom M

13 NOWAK Przemysław
( ZAWADZKI-NOWAK-FRANCZAK )
1997-09-03

C1x3 slalom M

14 REGUŁA Bartłomiej 2004-11-10

K1 slalom M

15 ZAWADZKI Szymon 1999-08-11

C1 slalom M

16 ZAWADZKI Szymon
( ZAWADZKI-NOWAK-FRANCZAK )
1999-08-11

C1x3 slalom M

 
MAZOWIECKIE Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 POPIELA Dariusz 1985-07-27

K1 slalom M

 
MAŁOPOLSKIE Liczba zgłoszeń: 87 w tym osób ( 70 ) K-19 M-51
 
KKK Kraków Liczba zgłoszeń: 18 w tym osób ( 16 ) K-4 M-12
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GARLEWICZ Iga 2001-10-27

C1 slalom K

2 KOŁOMAŃSKI Michał 1994-10-27

C1 slalom M

3 KUCHNO Tadeusz 2002-06-20

K1 slalom M

4 LEJMEL Miriam 2002-05-15

K1 slalom K

5 LEJMEL Miriam 2002-05-15

C1 slalom K

6 MAJERCZAK Kacper 2000-05-16

K1 slalom M

7 MAJERCZAK Krzysztof 1997-02-01

K1 slalom M

8 MASTALSKI Mikołaj 2003-07-12

K1 slalom M

9 MIŚKIEWICZ Michał 2001-02-12

K1 slalom M

10 PACIERPNIK Natalia 1988-08-14

K1 slalom K

11 PIETROŃ Konrad 2001-10-22

C1 slalom M

12 POCHWAŁA Marcin 1984-02-14

C1 slalom M

13 POCHWAŁA Marcin
( POCHWAŁA-SZCZEPAŃSKI )
1984-02-14

C2 slalom M

14 POPIELAK Jakub 2000-01-26

K1 slalom M

15 RESZELEWSKI Paweł 1994-09-07

K1 slalom M

16 STACH Aleksandra 2000-01-06

C1 slalom K

17 SZCZEPAŃSKI Piotr 1988-07-31

C1 slalom M

18 SZCZEPAŃSKI Piotr
( POCHWAŁA-SZCZEPAŃSKI )
1988-07-31

C2 slalom M

19 WOŚ Michał 1999-04-30

K1 slalom M

 
www.azs-awf.pl
KS AZS-AWF Kraków Liczba zgłoszeń: 25 w tym osób ( 23 ) K-6 M-17
NrLicencji: 06/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAŃSKI Jacek 2002-07-22

K1 slalom M

2 BRAŃSKI Paweł 1999-08-10

K1 slalom M

3 BRZEZIŃSKI Andrzej 1993-01-23

C1 slalom M

4 BRZEZIŃSKI Andrzej
( BRZEZIŃSKI-BRZEZIŃSKI )
1993-01-23

C2 slalom M

5 BRZEZIŃSKI Filip
( BRZEZIŃSKI-BRZEZIŃSKI )
1993-12-29

C2 slalom M

6 BRZEZIŃSKI Filip 1993-12-29

C1 slalom M

7 BRZEZIŃSKI Jakub 1998-02-01

K1 slalom M

8 CECURSKA Zuzanna 2002-01-01

K1 slalom K

9 HURKAŁA Ewa 1996-04-24

C1 slalom K

10 JAMROZIK Jakub 2004-01-01

C1 slalom M

11 KIELAN Natalia 2000-11-18

C1 slalom K

12 KOPKA Filip 2002-04-19

K1 slalom M

13 KOZUB Adam 1996-10-16

C1 slalom M

14 KULIG Zuzanna 2002-11-22

K1 slalom K

15 MAJERCZAK Grzegorz
( MAJERCZAK-WIERCIOCH )
1993-11-04

C2 slalom M

16 MAJERCZAK Grzegorz 1993-11-04

C1 slalom M

17 PASIUT Michał 1991-06-29

K1 slalom M

18 PAULI Jakub 2003-01-01

C1 slalom M

19 PAWLIK Kacper 2003-08-30

K1 slalom M

20 PLEWA Przemysław 1992-09-03

C1 slalom M

21 SANDERA 2 Wiktor 1998-01-01

K1 slalom M

22 SZTUBA Igor 1993-07-15

C1 slalom M

23 SZTUBA Kacper 1999-01-25

C1 slalom M

24 WIECHEĆ Aniela 2002-01-01

K1 slalom K

25 WIERCIOCH Michał
( MAJERCZAK-WIERCIOCH )
1993-08-13

C2 slalom M

26 WIERCIOCH Michał 1993-08-13

C1 slalom M

27 ŻYWICKA Anastasia 2002-09-30

K1 slalom K

 
www.kspieniny.pl
KS Pieniny Szczawnica Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 8 ) K-0 M-8
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DYDA Jakub
( DYDA-KUBIK-SZYMANEK )
2002-07-03

K1x3 slalom M

2 DYDA Jakub
( DYDA-SZYMANEK-KUBIK-SZYMANEK-ZAROTYŃSKI-ZACHWIEJA )
2002-07-03

C2x3 slalom M

3 DYDA Jakub 2002-07-03

K1 slalom M

4 HURKAŁA Andrzej 1985-11-27

K1 slalom M

5 HURKAŁA Andrzej
( HURKAŁA-ZAROTYŃSKI-URBAN )
1985-11-27

K1x3 slalom M

6 KUBIK Bartosz 2000-02-04

K1 slalom M

7 KUBIK Bartosz
( DYDA-SZYMANEK-KUBIK-SZYMANEK-ZAROTYŃSKI-ZACHWIEJA )
2000-02-04

C2x3 slalom M

8 KUBIK Bartosz
( DYDA-KUBIK-SZYMANEK )
2000-02-04

K1x3 slalom M

9 SZYMANEK Bartłomiej
( DYDA-KUBIK-SZYMANEK )
2002-01-26

K1x3 slalom M

10 SZYMANEK Bartłomiej 2002-01-26

K1 slalom M

11 SZYMANEK Bartłomiej
( DYDA-SZYMANEK-KUBIK-SZYMANEK-ZAROTYŃSKI-ZACHWIEJA )
2002-01-26

C2x3 slalom M

12 SZYMANEK Konrd 1999-12-06

C1 slalom M

13 SZYMANEK Konrd
( DYDA-SZYMANEK-KUBIK-SZYMANEK-ZAROTYŃSKI-ZACHWIEJA )
1999-12-06

C2x3 slalom M

14 URBAN Mateusz
( HURKAŁA-ZAROTYŃSKI-URBAN )
1998-10-02

K1x3 slalom M

15 URBAN Mateusz 1998-10-02

K1 slalom M

16 ZACHWIEJA Kacper 2001-01-22

C1 slalom M

17 ZAROTYŃSKI Mateusz 2001-11-16

K1 slalom M

18 ZAROTYŃSKI Mateusz
( HURKAŁA-ZAROTYŃSKI-URBAN )
2001-11-16

K1x3 slalom M

 
KS Start Nowy Sącz Liczba zgłoszeń: 33 w tym osób ( 23 ) K-9 M-14
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BAUM Edward
( BAUM-CIĄGŁO-PRUSAK )
2003-01-01

K1x3 slalom M

2 BAUM Edward 2003-01-01

K1 slalom M

3 CIĄGŁO Michał
( BAUM-CIĄGŁO-PRUSAK )
2003-01-01

K1x3 slalom M

4 CIĄGŁO Michał 2003-01-01

K1 slalom M

5 CZERNEK Kinga 1998-09-22

K1 slalom K

6 ĆWIK Sara
( ĆWIK-ROSIEK -ZWOLIŃSKA )
1998-05-29

K1x3 slalom K

7 ĆWIK Sara 1998-05-29

K1 slalom K

8 ĆWIK Sara 1998-05-29

C1 slalom K

9 DANEK Dominika
( DANEK-DZIADOSZ-JELEŃSKA )
2003-01-01

K1x3 slalom K

10 DANEK Dominika 2003-01-01

K1 slalom K

11 DANEK Mateusz
( KOLAT-JANUR-KRÓL-DANEK-NOWOBILSKI-LEŚNIAK )
2000-03-11

C2x3 slalom M

12 DANEK Mateusz
( DANEK-KRÓL-LEŚNIAK )
2000-03-11

C1x3 slalom M

13 DANEK Mateusz 2000-03-11

C1 slalom M

14 DZIADOSZ Julia
( DANEK-DZIADOSZ-JELEŃSKA )
2001-08-04

K1x3 slalom K

15 DZIADOSZ Julia 2001-08-04

K1 slalom K

16 HAJDUGA Martyna 2003-01-01

K1 slalom K

17 HEDWIG Grzegorz 1988-07-17

C1 slalom M

18 HEDWIG Grzegorz
( HEDWIG -KOLAT-NOWOBILSKI )
1988-07-17

C1x3 slalom M

19 INGIER Anna 1991-07-28

C1 slalom K

20 INGIER Anna 1991-07-28

K1 slalom K

21 JANUR Marcin Alojzy
( KOLAT-JANUR-KRÓL-DANEK-NOWOBILSKI-LEŚNIAK )
1999-02-12

C2x3 slalom M

22 JANUR Marcin Alojzy 1999-02-12

K1 slalom M

23 JANUR Marcin Alojzy
( JANUR-OKRĘGLAK-ZWOLIŃSKI )
1999-02-12

K1x3 slalom M

24 JELEŃSKA Julia
( DANEK-DZIADOSZ-JELEŃSKA )
2000-10-10

K1x3 slalom K

25 JELEŃSKA Julia 2000-10-10

K1 slalom K

26 KOLAT Artur
( HEDWIG -KOLAT-NOWOBILSKI )
1999-01-21

C1x3 slalom M

27 KOLAT Artur 1999-01-21

C1 slalom M

28 KOLAT Artur
( KOLAT-JANUR-KRÓL-DANEK-NOWOBILSKI-LEŚNIAK )
1999-01-21

C2x3 slalom M

29 KOLAT Jarosław 2003-01-01

K1 slalom M

30 KRÓL Jakub
( KOLAT-JANUR-KRÓL-DANEK-NOWOBILSKI-LEŚNIAK )
2001-11-22

C2x3 slalom M

31 KRÓL Jakub 2001-11-22

C1 slalom M

32 KRÓL Jakub
( DANEK-KRÓL-LEŚNIAK )
2001-11-22

C1x3 slalom M

33 KRUPA Witold 2003-01-01

K1 slalom M

34 LEŚNIAK Filip
( DANEK-KRÓL-LEŚNIAK )
2002-01-01

C1x3 slalom M

35 LEŚNIAK Filip 2002-01-01

C1 slalom M

36 NOWOBILSKI Szymon 2002-01-01

C1 slalom M

37 NOWOBILSKI Szymon
( HEDWIG -KOLAT-NOWOBILSKI )
2002-01-01

C1x3 slalom M

38 OKRĘGLAK Maciek 1993-07-05

K1 slalom M

39 OKRĘGLAK Maciek
( JANUR-OKRĘGLAK-ZWOLIŃSKI )
1993-07-05

K1x3 slalom M

40 PRUSAK Piotr
( BAUM-CIĄGŁO-PRUSAK )
2002-01-01

K1x3 slalom M

41 PRUSAK Piotr 2002-01-01

K1 slalom M

42 ROSIEK Edyta
( ĆWIK-ROSIEK -ZWOLIŃSKA )
1998-12-18

K1x3 slalom K

43 ROSIEK Edyta 1998-12-18

K1 slalom K

44 ZWOLIŃSKA Klaudia
( ĆWIK-ROSIEK -ZWOLIŃSKA )
1998-12-18

K1x3 slalom K

45 ZWOLIŃSKA Klaudia 1998-12-18

C1 slalom K

46 ZWOLIŃSKA Klaudia 1998-12-18

K1 slalom K

47 ZWOLIŃSKI Paweł 1994-03-14

K1 slalom M

48 ZWOLIŃSKI Paweł
( JANUR-OKRĘGLAK-ZWOLIŃSKI )
1994-03-14

K1x3 slalom M