Internetowe zgłoszenia do imprezy: Regaty im.Wojciecha Skrzypczyńskiego. Mistrzostwa miasta Poznania.
POZNAŃ, 12.05.2018
Liczba zgłoszeń: 499 w tym osób ( 465 ) K-169 M-296
 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 20 w tym osób ( 17 ) K-7 M-10
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTMAŃSKA Malwina 2003-01-23

C1 200m K jm

2 CZEMKO Dawid
( CZEMKO-MICHALAK )
2003-04-08

C2 200m M jm

3 CZEMKO Dawid 2003-04-08

C1 200m M jm

4 HUDAK Mateusz 2001-10-17

C1 200m M j

5 KAŁUŻNA Aleksandra
( KAŁUŻNA-ORYSZEWSKA )
2005-02-26

K2 200m K mł

6 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26

K1 200m K mł

7 KARLIŃSKI Sebastian
( KARLIŃSKI-MANIA )
2005-02-08

C2 200m M mł

8 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08

C1 200m M mł

9 KRASZEWSKA Martyna
( KRASZEWSKA-ZARĘBA )
2006-10-04

K2 200m K dz

10 MANIA Gracjan
( KARLIŃSKI-MANIA )
2005-02-15

C2 200m M mł

11 MICHALAK Gracjan 2003-09-13

C1 200m M jm

12 MICHALAK Gracjan
( CZEMKO-MICHALAK )
2003-09-13

C2 200m M jm

13 ORYSZEWSKA Daria
( KAŁUŻNA-ORYSZEWSKA )
2005-10-28

K2 200m K mł

14 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28

K1 200m K mł

15 POKLEPA Adrian
( POKLEPA-SAJDAK )
2004-11-16

C2 200m M mł

16 POKLEPA Adrian 2004-11-16

C1 200m M mł

17 POKLEPA Rafał 2006-10-25

C1 200m M dz

18 SAJDAK Damian 2004-07-06

C1 200m M mł

19 SAJDAK Damian
( POKLEPA-SAJDAK )
2004-07-06

C2 200m M mł

20 SIEMASZ Kuba
( SIEMASZ-TURCZYK )
2005-07-03

C2 200m M mł

21 SIEMASZ Kuba 2005-07-03

C1 200m M mł

22 TURCZYK Maksymilian
( SIEMASZ-TURCZYK )
2005-03-14

C2 200m M mł

23 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14

C1 200m M mł

24 URBAŃSKA Agata 2002-05-06

K1 200m K jm

25 WOJTASIŃSKA Agata 2004-01-24

K1 200m K mł

26 ZARĘBA Wiktoria
( KRASZEWSKA-ZARĘBA )
2006-01-28

K2 200m K dz

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 11 ) K-3 M-8
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 AUGUSTYNIAK Mateusz 2008-02-09

C1 200m M dz

2 BRYŃSKI Grzegorz
( BRYŃSKI-OLSZEWSKI )
1996-04-01

C2 200m M

3 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 200m M

4 JONKISZ Bartosz
( JONKISZ-KOŁPAK )
1992-01-03

K2 200m M

5 JONKISZ Bartosz 1992-01-03

K1 200m M

6 KOŁPAK Kamil
( JONKISZ-KOŁPAK )
1994-07-29

K2 200m M

7 KOŁPAK Kamil 1994-07-29

K1 200m M

8 NOGA Paulina
( SZEWCZYK-NOGA )
1996-04-15

K2 200m K

9 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 200m K

10 OLSZEWSKI Robert
( BRYŃSKI-OLSZEWSKI )
1996-08-31

C2 200m M

11 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31

C1 200m M

12 PAWŁOWSKI Eryk 1997-08-05

K1 200m M

13 SADOWSKI Karol
( ZABOROWICZ-SADOWSKI )
2006-07-20

C2 200m M dz

14 SZEWCZYK Katarzyna 1996-09-08

K1 200m K

15 SZEWCZYK Katarzyna
( SZEWCZYK-NOGA )
1996-09-08

K2 200m K

16 SZEWCZYK Klaudia 1993-10-24

K1 200m K

17 ZABOROWICZ Wiktor
( ZABOROWICZ-SADOWSKI )
2009-04-29

C2 200m M dz

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 83 w tym osób ( 83 ) K-28 M-55
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANIOŁA Jakub
( ANIOŁA-GRABIANOWSKI )
2005-04-24

K2 200m M mł

2 ANIOŁA Piotr 2007-08-08

K1 200m M dz

3 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 200m K j

4 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 200m K j

5 BĄCZYK Hubert 2004-10-09

K1 200m M mł

6 BĄCZYK Hubert
( BĄCZYK-WYSZKOWSKI-RECHUL-WĄSOWICZ )
2004-10-09

K4 200m M mł

7 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 200m M jm

8 BOGAJCZYK Kacper
( BOGAJCZYK-STASIK )
2002-10-20

C2 200m M jm

9 CAŁKA Maria
( CAŁKA-KUHN )
2007-03-03

K2 200m K dz

10 CEBULSKI Kacper
( CEBULSKI-SZACHNIUK-CEBULSKI-WALCZAK )
2003-10-17

K4 200m M jm

11 CEBULSKI Kacper
( CEBULSKI-SZACHNIUK )
2003-10-17

K2 200m M jm

12 CEBULSKI Patryk
( CEBULSKI-WALCZAK )
2003-10-17

K2 200m M jm

13 CEBULSKI Patryk
( CEBULSKI-SZACHNIUK-CEBULSKI-WALCZAK )
2003-10-17

K4 200m M jm

14 DANKOWSKA Karolina
( DANKOWSKA-RATAJCZAK )
2003-08-04

K2 200m K jm

15 DANKOWSKA Karolina
( DANKOWSKA-RATAJCZAK-WALIGÓRA-HAŁAS )
2003-08-04

K4 200m K jm

16 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16

C1 200m M mł

17 DOMINSKI Wojciech
( DOMINSKI-KUJAWA )
2004-06-16

C2 200m M mł

18 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 200m M j

19 DOMIŃSKI Paweł
( DOMIŃSKI-MASŁOWSKI )
2000-09-07

C2 200m M j

20 FRĄCKIEWICZ Gabriela 2005-05-19

C1 200m K mł

21 FURTAK Roman
( FURTAK-NOWAK )
1995-03-07

C2 200m M

22 FURTAK Roman 1995-03-07

C1 200m M

23 GARSTKIEWICZ Maksymilian 2001-07-24

K1 200m M j

24 GAWLIK Natalia 1999-06-12

K1 200m K

25 GAWLIK Natalia
( GAWLIK-WĘCŁAWEK )
1999-06-12

K2 200m K

26 GILLA Emanuel 2003-03-05

C1 200m M jm

27 GLUZA Patryk
( GLUZA-KOSTENSKI )
1995-07-11

C2 200m M

28 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 200m M

29 GOŚCINIAK Zuzanna
( GOŚCINIAK-KOSMACZEWSKA )
2005-04-29

K2 200m K mł

30 GOŚCINIAK Zuzanna
( GOŚCINIAK-ŻŁOBECKA-SEŃCZUK-WĘCŁAWEK )
2005-04-29

K4 200m K mł

31 GRABIANOWSKA Adrinna
( GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ-WYSZKOWSKA-WESOŁOWSKA )
2007-06-06

K4 200m K dz

32 GRABIANOWSKI Mateusz
( ANIOŁA-GRABIANOWSKI )
2005-06-14

K2 200m M mł

33 GRZELKA Patryk 1997-04-21

K1 200m M

34 HAŁAS Bartosz
( HAŁAS-KIJEWSKI )
2003-05-15

K2 200m M jm

35 HAŁAS Bartosz 2003-05-15

K1 200m M jm

36 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15

K1 200m K jm

37 HAŁAS Zuzanna
( DANKOWSKA-RATAJCZAK-WALIGÓRA-HAŁAS )
2002-05-15

K4 200m K jm

38 JÓŹWIAK Mateusz 2003-01-21

C1 200m M jm

39 JÓŹWIAK Mateusz
( JÓŹWIAK-SZCZEPANIAK )
2003-01-21

C2 200m M jm

40 KASZUBA Kacper
( KASZUBA-MAŃKOWSKI )
2005-07-26

K2 200m M mł

41 KIJEWSKI Seweryn
( HAŁAS-KIJEWSKI )
2003-05-20

K2 200m M jm

42 KIJEWSKI Seweryn
( KIJEWSKI-MALINOWSKI-WĄSOWICZ-MALIŃSKI )
2003-05-20

K4 200m M jm

43 KLONOWSKI Szymon
( KLONOWSKI-MALINOWSKI )
2002-07-06

K2 200m M jm

44 KLONOWSKI Szymon 2002-07-06

K1 200m M jm

45 KOBRYŃ Zofia
( KOBRYŃ-LUDWICZAK-WITAJEWSKA-NELSON )
2005-11-15

K4 200m K mł

46 KORNECKI Mateusz 2005-06-13

C1 200m M mł

47 KORNECKI Mateusz
( KORNECKI-SOENKE )
2005-06-13

C2 200m M mł

48 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13

K1 200m K mł

49 KOSMACZEWSKA Lena
( GOŚCINIAK-KOSMACZEWSKA )
2004-07-13

K2 200m K mł

50 KOSTENSKI Szymon 1995-08-06

C1 200m M

51 KOSTENSKI Szymon
( GLUZA-KOSTENSKI )
1995-08-06

C2 200m M

52 KOSZLAJDA Patryk 2001-07-22

K1 200m M j

53 KUHN Julia
( CAŁKA-KUHN )
2007-05-10

K2 200m K dz

54 KUJAWA Piotr
( DOMINSKI-KUJAWA )
2004-05-08

C2 200m M mł

55 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 200m M mł

56 KUKUŁA Kamil 2001-08-05

C1 200m M j

57 KUKUŁA Kamil
( WIŚNIEWSKI-KUKUŁA )
2001-08-05

C2 200m M j

58 KUPIŃSKA Weronika 1997-02-03

C1 200m K

59 LUDWICZAK Amelia
( KOBRYŃ-LUDWICZAK-WITAJEWSKA-NELSON )
2005-11-09

K4 200m K mł

60 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09

K1 200m K mł

61 MALINOWSKI Dastin
( KLONOWSKI-MALINOWSKI )
2002-11-11

K2 200m M jm

62 MALINOWSKI Dastin
( KIJEWSKI-MALINOWSKI-WĄSOWICZ-MALIŃSKI )
2002-11-11

K4 200m M jm

63 MALIŃSKI Filip
( KIJEWSKI-MALINOWSKI-WĄSOWICZ-MALIŃSKI )
2002-01-13

K4 200m M jm

64 MALIŃSKI Filip 2002-01-13

K1 200m M jm

65 MAŃKOWSKI Adam
( KASZUBA-MAŃKOWSKI )
2005-04-04

K2 200m M mł

66 MASŁOWSKI Bartosz
( DOMIŃSKI-MASŁOWSKI )
2001-10-21

C2 200m M j

67 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 200m M j

68 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 200m K j

69 MERMELA Mikołaj
( PACHOLAK-ZIELIŃSKI-WORONKIEWICZ-MERMELA )
2005-04-29

K4 200m M mł

70 MICHALSKI Jakub
( MISZTAK-MICHALSKI )
1998-09-25

K2 200m M

71 MISZTAK Kacper
( MISZTAK-MICHALSKI )
1997-03-15

K2 200m M

72 MISZTAK Kacper 1997-03-15

K1 200m M

73 MIŚNIK Michał
( MIŚNIK-SZAŁEK )
2003-01-04

C2 200m M jm

74 MIŚNIK Michał 2003-01-04

C1 200m M jm

75 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 200m K jm

76 NELSON Nicola
( KOBRYŃ-LUDWICZAK-WITAJEWSKA-NELSON )
2004-02-20

K4 200m K mł

77 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 200m M

78 NOWACZYK Remigiusz
( NOWACZYK-PALUCH )
1998-02-23

C2 200m M

79 NOWAK Łukasz
( FURTAK-NOWAK )
1995-07-12

C2 200m M

80 PACHOLAK Wiktor
( PACHOLAK-ZIELIŃSKI-WORONKIEWICZ-MERMELA )
2004-08-17

K4 200m M mł

81 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17

K1 200m M mł

82 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 200m M

83 PALUCH Gilbert
( NOWACZYK-PALUCH )
1995-08-21

C2 200m M

84 RATAJCZAK Wiktoria
( DANKOWSKA-RATAJCZAK )
2003-07-22

K2 200m K jm

85 RATAJCZAK Wiktoria
( DANKOWSKA-RATAJCZAK-WALIGÓRA-HAŁAS )
2003-07-22

K4 200m K jm

86 RECHUL Mikołaj
( BĄCZYK-WYSZKOWSKI-RECHUL-WĄSOWICZ )
2005-01-22

K4 200m M mł

87 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 200m M

88 SEŃCZUK Ewelina
( GOŚCINIAK-ŻŁOBECKA-SEŃCZUK-WĘCŁAWEK )
2004-06-27

K4 200m K mł

89 SOENKE Eryk 2005-07-07

C1 200m M mł

90 SOENKE Eryk
( KORNECKI-SOENKE )
2005-07-07

C2 200m M mł

91 STASIK Igor 2002-04-20

C1 200m M jm

92 STASIK Igor
( BOGAJCZYK-STASIK )
2002-04-20

C2 200m M jm

93 STEPUN Jakub
( STEPUN-ŻUKOWSKI )
2001-08-30

K2 200m M j

94 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 200m M j

95 SZACHNIUK Jerzy
( CEBULSKI-SZACHNIUK-CEBULSKI-WALCZAK )
2003-01-28

K4 200m M jm

96 SZACHNIUK Jerzy
( CEBULSKI-SZACHNIUK )
2003-01-28

K2 200m M jm

97 SZAŁEK Jakub
( MIŚNIK-SZAŁEK )
2002-05-10

C2 200m M jm

98 SZAŁEK Jakub 2002-05-10

C1 200m M jm

99 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27

C1 200m M jm

100 SZCZEPANIAK Szymon
( JÓŹWIAK-SZCZEPANIAK )
2002-07-27

C2 200m M jm

101 SZPREJDA Oskar
( SZPREJDA-TOŁKACZ )
2000-12-24

C2 200m M j

102 SZPREJDA Oskar 2000-12-24

C1 200m M j

103 TOŁKACZ Piotr 2000-04-28

C1 200m M j

104 TOŁKACZ Piotr
( SZPREJDA-TOŁKACZ )
2000-04-28

C2 200m M j

105 TOMICKI Krzysztof 2002-01-27

C1 200m M jm

106 WALCZAK Dawid
( CEBULSKI-SZACHNIUK-CEBULSKI-WALCZAK )
2003-04-30

K4 200m M jm

107 WALCZAK Dawid
( CEBULSKI-WALCZAK )
2003-04-30

K2 200m M jm

108 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 200m K jm

109 WALIGÓRA Weronika
( DANKOWSKA-RATAJCZAK-WALIGÓRA-HAŁAS )
2002-07-08

K4 200m K jm

110 WĄSOWICZ Kornel
( KIJEWSKI-MALINOWSKI-WĄSOWICZ-MALIŃSKI )
2002-03-17

K4 200m M jm

111 WĄSOWICZ Kornel 2002-03-17

K1 200m M jm

112 WĄSOWICZ Mikołaj
( BĄCZYK-WYSZKOWSKI-RECHUL-WĄSOWICZ )
2005-05-13

K4 200m M mł

113 WĄSOWICZ Mikołaj
( WYSZKOWSKI-WĄSOWICZ )
2005-05-13

K2 200m M mł

114 WESOŁOWSKA Nadia
( GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ-WYSZKOWSKA-WESOŁOWSKA )
2007-02-02

K4 200m K dz

115 WĘCŁAWEK Wiktoria 1998-07-24

K1 200m K

116 WĘCŁAWEK Wiktoria
( GAWLIK-WĘCŁAWEK )
1998-07-24

K2 200m K

117 WĘCŁAWEK Zuzanna
( GOŚCINIAK-ŻŁOBECKA-SEŃCZUK-WĘCŁAWEK )
2004-06-06

K4 200m K mł

118 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 200m K jm

119 WIŚNIEWSKI Krystian
( WIŚNIEWSKI-KUKUŁA )
2001-07-14

C2 200m M j

120 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 200m M j

121 WITAJEWSKA Lea
( KOBRYŃ-LUDWICZAK-WITAJEWSKA-NELSON )
2004-01-10

K4 200m K mł

122 WORONKIEWICZ Aleksander
( PACHOLAK-ZIELIŃSKI-WORONKIEWICZ-MERMELA )
2005-03-11

K4 200m M mł

123 WORONKIEWICZ Michalina
( GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ-WYSZKOWSKA-WESOŁOWSKA )
2007-12-02

K4 200m K dz

124 WYSZKOWSKA Antonina
( GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ-WYSZKOWSKA-WESOŁOWSKA )
2008-08-29

K4 200m K dz

125 WYSZKOWSKI Igor
( BĄCZYK-WYSZKOWSKI-RECHUL-WĄSOWICZ )
2005-12-20

K4 200m M mł

126 WYSZKOWSKI Igor
( WYSZKOWSKI-WĄSOWICZ )
2005-12-20

K2 200m M mł

127 ZIELIŃSKI Aleksander
( PACHOLAK-ZIELIŃSKI-WORONKIEWICZ-MERMELA )
2005-10-11

K4 200m M mł

128 ŻŁOBECKA Oliwia 2004-03-17

K1 200m K mł

129 ŻŁOBECKA Oliwia
( GOŚCINIAK-ŻŁOBECKA-SEŃCZUK-WĘCŁAWEK )
2004-03-17

K4 200m K mł

130 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 200m M j

131 ŻUKOWSKI Jakub
( STEPUN-ŻUKOWSKI )
2000-06-03

K2 200m M j

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHŁOPKOWIAK Wiktoria 2003-06-05

K1 200m K jm

2 CHŁOPKOWIAK Wiktoria
( CHŁOPKOWIAK-WOJCIECHOWSKA )
2003-06-05

K2 200m K jm

3 DRATWA Kacper 2000-08-06

K1 200m M j

4 GAJEWSKI Piotr
( GAJEWSKI -NOWAKOWSKI )
1999-06-18

K2 200m M

5 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 200m M

6 GRONEK Sara
( GRONEK-KLATT )
1999-11-17

K2 200m K

7 GRONEK Sara 1999-11-17

K1 200m K

8 HOŁYSZ Patrycja
( HOŁYSZ-LEBIODA )
2001-04-08

K2 200m K j

9 HOŁYSZ Patrycja 2001-04-08

K1 200m K j

10 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 200m M jm

11 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 200m M mł

12 KLATT Martyna
( GRONEK-KLATT )
1999-02-04

K2 200m K

13 KLATT Martyna 1999-02-04

K1 200m K

14 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 200m K mł

15 KLEMCZAK Oliwia
( KLEMCZAK-SZORCZ )
2004-02-12

K2 200m K mł

16 LEBIODA Patrycja
( HOŁYSZ-LEBIODA )
2001-10-14

K2 200m K j

17 LEBIODA Patrycja 2001-10-14

K1 200m K j

18 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10

K1 200m M

19 NOWAKOWSKI Robert
( GAJEWSKI -NOWAKOWSKI )
1998-02-10

K2 200m M

20 SZORCZ Jakub
( WOJCIECHOWSKI-SZORCZ )
2007-03-12

K2 200m M dz

21 SZORCZ Oliwia
( KLEMCZAK-SZORCZ )
2005-08-30

K2 200m K mł

22 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 200m K mł

23 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11

K1 200m K jm

24 WOJCIECHOWSKA Natalia
( CHŁOPKOWIAK-WOJCIECHOWSKA )
2002-07-11

K2 200m K jm

25 WOJCIECHOWSKI Kuba
( WOJCIECHOWSKI-SZORCZ )
2006-09-12

K2 200m M dz

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 34 w tym osób ( 30 ) K-11 M-19
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZAK Marcel
( GAWŁOWSKI-ADAMCZAK )
2005-08-01

K2 200m M mł

2 ADAMCZAK Marcel 2005-08-01

K1 200m M mł

3 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06

K1 200m K jm

4 BŁASZCZYK Agata
( BORUTA-BŁASZCZYK )
2002-04-06

K2 200m K jm

5 BORUTA Agata 2002-03-11

K1 200m K jm

6 BORUTA Agata
( BORUTA-BŁASZCZYK )
2002-03-11

K2 200m K jm

7 CHRZĄSZCZ Wojciech
( PECYNA-CHRZĄSZCZ )
1998-03-19

K2 200m M

8 CHRZĄSZCZ Wojciech 1998-03-19

K1 200m M

9 FILAK Michał
( FILAK-LISKOWSKI )
2003-04-22

K2 200m M jm

10 FILAK Michał 2003-04-22

K1 200m M jm

11 GAWŁOWSKI Jakub
( GAWŁOWSKI-ADAMCZAK )
2004-03-12

K2 200m M mł

12 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12

K1 200m M mł

13 GĘBICKA Patrycja 2006-08-14

K1 200m K dz

14 GIL Oliwia 2002-07-11

C1 200m K jm

15 GUGLAS Kajetan
( GUGLAS-ROMOT )
2005-10-24

K2 200m M mł

16 GUGLAS Kajetan 2005-10-24

K1 200m M mł

17 KAMIENIECKA Julia
( RADOMSKA-KAMIENIECKA )
2010-03-25

K2 200m K dz

18 KĘDZIORA Maja
( KĘDZIORA-ZYCHOWICZ )
2007-10-27

K2 200m K dz

19 KĘDZIORA Natalia 2005-12-05

K1 200m K mł

20 KĘDZIORA Natalia
( SELIWAŃSKA-KĘDZIORA )
2005-12-05

K2 200m K mł

21 KLEIST Kacper
( KRZYŚKÓW-KLEIST )
2007-10-02

K2 200m M dz

22 KONOPSKA Wiktoria 2006-06-12

K1 200m K dz

23 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 200m M

24 KRZYŚKÓW Kosma
( KRZYŚKÓW-KLEIST )
2008-02-11

K2 200m M dz

25 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 200m M jm

26 LISKOWSKI Adam
( FILAK-LISKOWSKI )
2003-11-14

K2 200m M jm

27 LOREK Filip 2006-03-07

K1 200m M dz

28 PECYNA Karol 1996-06-11

K1 200m M

29 PECYNA Karol
( PECYNA-CHRZĄSZCZ )
1996-06-11

K2 200m M

30 RADOMSKA Karolina
( RADOMSKA-KAMIENIECKA )
2007-11-28

K2 200m K dz

31 ROMOT Wojciech
( GUGLAS-ROMOT )
2004-09-03

K2 200m M mł

32 ROMOT Wojciech 2004-09-03

K1 200m M mł

33 RUSYNIAK Jakub
( SKRZYPEK-RUSYNIAK )
2007-02-07

K2 200m M dz

34 SELIWAŃSKA Julia
( SELIWAŃSKA-KĘDZIORA )
2005-04-28

K2 200m K mł

35 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28

K1 200m K mł

36 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18

K1 200m M j

37 SELIWAŃSKI Adrian
( SELIWAŃSKI-WITCZAK )
2001-07-18

K2 200m M j

38 SKRZYPEK Oliwier
( SKRZYPEK-RUSYNIAK )
2006-11-02

K2 200m M dz

39 ŚMIGIELSKI Emil 2006-12-19

K1 200m M dz

40 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 200m M jm

41 WAWER Dominik
( ZYCHOWICZ-WAWER )
2002-06-24

K2 200m M jm

42 WITCZAK Sebastian 2001-07-25

K1 200m M j

43 WITCZAK Sebastian
( SELIWAŃSKI-WITCZAK )
2001-07-25

K2 200m M j

44 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 200m M jm

45 ZYCHOWICZ Adrian
( ZYCHOWICZ-WAWER )
2002-04-02

K2 200m M jm

46 ZYCHOWICZ Zuzanna
( KĘDZIORA-ZYCHOWICZ )
2007-06-14

K2 200m K dz

 
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 96 w tym osób ( 88 ) K-15 M-73
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 AUGUSTYNIAK Mateusz 1995-03-11

K1 200m M

2 BERUS Marta 1997-11-24

K1 200m K

3 BERUS Marta
( BERUS-SKORUPIŃSKA )
1997-11-24

K2 200m K

4 BIAŁAS Tomasz 1999-03-12

K1 200m M

5 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23

C1 200m K mł

6 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10

C1 200m M dz

7 BRZEZIŃSKI Krzysztof
( KUBIS-BRZEZIŃSKI-WALCZAK-NASKRĘT )
2007-05-10

C4 V 200m M dz

8 CHEŁMOWSKI Radosław
( CHEŁMOWSKI-KOPERSKI )
2003-09-24

K2 200m M jm

9 CHEŁMOWSKI Radosław
( CHEŁMOWSKI-SZAFRANIEC-PIETRZAK-KOPERSKI )
2003-09-24

K4 200m M jm

10 DĄGIELSKA Martyna 2003-09-18

C1 200m K jm

11 DOBROWOLSKA Jadwiga
( DOBROWOLSKA-JUCHIEWICZ-KOCH-WAWRZYNIAK )
2003-03-25

K4 200m K jm

12 DOBROWOLSKA Jadwiga
( DOBROWOLSKA-JUCHIEWICZ )
2003-03-25

K2 200m K jm

13 DZIUBA Maciej
( DZIUBA-ŁUKASIEWICZ )
2001-01-07

K2 200m M j

14 DZIUBA Maciej 2001-01-07

K1 200m M j

15 DZIUDZIA Jakub
( DZIUDZIA-STANIEWSKI-KOŁODZIEJ-MATUSZAK )
2004-06-27

K4 200m M mł

16 DZIUDZIA Jakub 2004-06-27

K1 200m M mł

17 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 200m K jm

18 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 200m M mł

19 FILIPCZAK Kacper
( WOJTCZAK-FILIPCZAK )
2005-01-05

C2 200m M mł

20 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 200m K jm

21 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 200m M mł

22 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 200m M mł

23 GRZELSKI Kacper
( SOBCZAK-GRZELSKI )
2005-05-02

C2 200m M mł

24 HENECZKOWSKA Joanna
( HENECZKOWSKA-PUŁAWSKA )
1998-08-17

K2 200m K

25 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17

K1 200m K

26 IMIELIŃSKI Kacper 2001-03-06

K1 200m M j

27 IMIELIŃSKI Kacper
( IMIELIŃSKI-SZAFRANIEC )
2001-03-06

K2 200m M j

28 JACKOWIAK Dawid
( JACKOWIAK-TUCHOWSKI )
2007-07-17

K2 200m M dz

29 JACKOWIAK Dawid
( PŁACZEK-TUCHOWSKI-JACKOWIAK-PŁONKA )
2007-07-17

K4 200m M dz

30 JAKUBOWSKI Marcin 2000-01-07

K1 200m M j

31 JAKUBOWSKI Marcin
( JAKUBOWSKI-OLSZEWSKI )
2000-01-07

K2 200m M j

32 JANCZAK Tomasz
( JANCZAK-SOBCZAK )
2003-09-29

C2 200m M jm

33 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 200m M jm

34 JANYGA Adam
( JANYGA-NIETUPSKI-KOZŁOWSKI-SCHULZ )
2002-09-02

K4 200m M jm

35 JOBSKI Jakub
( JOBSKI-TOCHMAN )
2004-03-29

K2 200m M mł

36 JOBSKI Jakub
( JOBSKI-TOCHMAN-WANOT-WANOT )
2004-03-29

K4 200m M mł

37 JOBSKI Jan
( JOBSKI-PIETRZAK-SCIBILIA-WALKOWIAK )
2004-03-29

K4 200m M mł

38 JOBSKI Jan
( JOBSKI-WALKOWIAK )
2004-03-29

K2 200m M mł

39 JUCHIEWICZ Malwina
( DOBROWOLSKA-JUCHIEWICZ )
2003-03-18

K2 200m K jm

40 JUCHIEWICZ Malwina
( DOBROWOLSKA-JUCHIEWICZ-KOCH-WAWRZYNIAK )
2003-03-18

K4 200m K jm

41 KARASIEWICZ Dawid
( KARASIEWICZ-PASTOK )
2001-02-21

K2 200m M j

42 KARASIEWICZ Dawid 2001-02-21

K1 200m M j

43 KLAK Kacper 2004-02-15

C1 200m M mł

44 KOCH Maria
( DOBROWOLSKA-JUCHIEWICZ-KOCH-WAWRZYNIAK )
2003-12-16

K4 200m K jm

45 KOCH Maria 2003-12-16

K1 200m K jm

46 KOŁODZIEJ Tomasz
( KOŁODZIEJ-STANIEWSKI )
2005-05-15

K2 200m M mł

47 KOŁODZIEJ Tomasz
( DZIUDZIA-STANIEWSKI-KOŁODZIEJ-MATUSZAK )
2005-05-15

K4 200m M mł

48 KONIECZNY Kacper
( KONIECZNY-ZAWODNY )
2005-01-02

K2 200m M mł

49 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 200m M mł

50 KOPERSKI Jakub 2001-07-10

K1 200m M j

51 KOPERSKI Jakub
( KOPERSKI-KOTEWICZ )
2001-07-10

K2 200m M j

52 KOPERSKI Tomasz
( CHEŁMOWSKI-KOPERSKI )
2003-04-08

K2 200m M jm

53 KOPERSKI Tomasz
( CHEŁMOWSKI-SZAFRANIEC-PIETRZAK-KOPERSKI )
2003-04-08

K4 200m M jm

54 KOTEWICZ Filip
( KOPERSKI-KOTEWICZ )
2001-04-26

K2 200m M j

55 KOTEWICZ Filip 2001-04-26

K1 200m M j

56 KOZIO Dawid 2002-10-17

C1 200m M jm

57 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17

K1 200m M jm

58 KOZŁOWSKI Tomasz
( JANYGA-NIETUPSKI-KOZŁOWSKI-SCHULZ )
2003-05-17

K4 200m M jm

59 KRUK Mariusz
( KRUK-MALISZEWSKI )
1987-10-26

C2 200m M

60 KUBIS Nikodem 2008-01-13

C1 200m M dz

61 KUBIS Nikodem
( KUBIS-BRZEZIŃSKI-WALCZAK-NASKRĘT )
2008-01-13

C4 V 200m M dz

62 KUBIS Tymoteusz 2005-06-27

C1 200m M mł

63 KUDŁA Jan
( SZMAGAJ-KUDŁA )
2004-06-19

C2 200m M mł

64 KUDŁA Jan 2004-06-19

C1 200m M mł

65 ŁUKASIEWICZ Mateusz
( DZIUBA-ŁUKASIEWICZ )
2000-08-06

K2 200m M j

66 ŁUKASIEWICZ Mateusz 2000-08-06

K1 200m M j

67 MAJEWSKI Nikodem 2004-10-31

C1 200m M mł

68 MAJEWSKI Nikodem
( MAJEWSKI-NOWICKI )
2004-10-31

C2 200m M mł

69 MALISZEWSKI Mikołaj
( KRUK-MALISZEWSKI )
1996-04-28

C2 200m M

70 MALISZEWSKI Mikołaj 1996-04-28

C1 200m M

71 MARCINIAK Patrycja 2004-09-13

C1 200m K mł

72 MATUSZAK Kacper
( DZIUDZIA-STANIEWSKI-KOŁODZIEJ-MATUSZAK )
2004-05-01

K4 200m M mł

73 MIJAKOWSKI Mikołaj
( MIJAKOWSKI-RASZEJA-WAWRZYNIAK-SZOT )
2007-05-24

K4 200m M dz

74 NASKRĘT Szymon
( KUBIS-BRZEZIŃSKI-WALCZAK-NASKRĘT )
2008-06-02

C4 V 200m M dz

75 NASKRĘT Szymon 2008-06-02

C1 200m M dz

76 NIETUPSKI Maksymilian 2003-01-24

K1 200m M jm

77 NIETUPSKI Maksymilian
( JANYGA-NIETUPSKI-KOZŁOWSKI-SCHULZ )
2003-01-24

K4 200m M jm

78 NOWACZYK Filip 1999-04-09

K1 200m M

79 NOWICKI Jakub
( MAJEWSKI-NOWICKI )
2004-01-20

C2 200m M mł

80 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 200m M mł

81 OLSZEWSKI Hubert
( JAKUBOWSKI-OLSZEWSKI )
2000-01-17

K2 200m M j

82 OLSZEWSKI Hubert 2000-01-17

K1 200m M j

83 PASTOK Piotr
( KARASIEWICZ-PASTOK )
2000-01-11

K2 200m M j

84 PASTOK Piotr 2000-01-11

K1 200m M j

85 PIECHOCKI Jakub
( PIECHOCKI-PRZBYLSKI )
2003-07-08

C2 200m M jm

86 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 200m M jm

87 PIETRZAK Antoni
( CHEŁMOWSKI-SZAFRANIEC-PIETRZAK-KOPERSKI )
2002-06-05

K4 200m M jm

88 PIETRZAK Antoni
( PIETRZAK-SZAFRANIEC )
2002-06-05

K2 200m M jm

89 PIETRZAK Mateusz
( JOBSKI-PIETRZAK-SCIBILIA-WALKOWIAK )
2004-02-08

K4 200m M mł

90 PIETRZAK Mateusz
( PIETRZAK-SCIBILIA )
2004-02-08

K2 200m M mł

91 PŁACZEK Igor
( PŁACZEK-TUCHOWSKI-JACKOWIAK-PŁONKA )
2006-05-15

K4 200m M dz

92 PŁONKA Wojciech
( PŁACZEK-TUCHOWSKI-JACKOWIAK-PŁONKA )
2006-05-24

K4 200m M dz

93 PRZBYLSKI Aleksander
( PIECHOCKI-PRZBYLSKI )
2002-10-07

C2 200m M jm

94 PRZBYLSKI Aleksander 2002-10-07

C1 200m M jm

95 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07

K1 200m K

96 PUŁAWSKA Małgorzata
( HENECZKOWSKA-PUŁAWSKA )
1996-02-07

K2 200m K

97 RASZEJA Marcel
( MIJAKOWSKI-RASZEJA-WAWRZYNIAK-SZOT )
2007-02-02

K4 200m M dz

98 RATAJCZAK Maciej
( RATAJCZAK-SZBUBA )
2000-04-13

C2 200m M j

99 RATAJCZAK Maciej 2000-04-13

C1 200m M j

100 SCHULZ Mateusz 2003-05-29

K1 200m M jm

101 SCHULZ Mateusz
( JANYGA-NIETUPSKI-KOZŁOWSKI-SCHULZ )
2003-05-29

K4 200m M jm

102 SCIBILIA Nicholas
( JOBSKI-PIETRZAK-SCIBILIA-WALKOWIAK )
2004-05-08

K4 200m M mł

103 SCIBILIA Nicholas
( PIETRZAK-SCIBILIA )
2004-05-08

K2 200m M mł

104 SCIBILIA Thomas 2006-05-16

K1 200m M dz

105 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 200m K mł

106 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29

K1 200m K

107 SKORUPIŃSKA Angelika
( BERUS-SKORUPIŃSKA )
1999-11-29

K2 200m K

108 SOBCZAK Mateusz
( JANCZAK-SOBCZAK )
2003-01-10

C2 200m M jm

109 SOBCZAK Mateusz 2003-01-10

C1 200m M jm

110 SOBCZAK Szymon
( SOBCZAK-GRZELSKI )
2004-07-30

C2 200m M mł

111 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 200m M mł

112 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02

C1 200m K dz

113 SOŁTYŃSKI Bartosz 2004-12-02

C1 200m M mł

114 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 200m M

115 STANIEWSKI Antoni
( KOŁODZIEJ-STANIEWSKI )
2005-09-28

K2 200m M mł

116 STANIEWSKI Antoni
( DZIUDZIA-STANIEWSKI-KOŁODZIEJ-MATUSZAK )
2005-09-28

K4 200m M mł

117 SZAFRANIEC Krzysztof
( PIETRZAK-SZAFRANIEC )
2003-03-14

K2 200m M jm

118 SZAFRANIEC Krzysztof
( CHEŁMOWSKI-SZAFRANIEC-PIETRZAK-KOPERSKI )
2003-03-14

K4 200m M jm

119 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 200m M j

120 SZAFRANIEC Stanisław
( IMIELIŃSKI-SZAFRANIEC )
2001-11-18

K2 200m M j

121 SZBUBA Mateusz 2001-11-27

C1 200m M j

122 SZBUBA Mateusz
( RATAJCZAK-SZBUBA )
2001-11-27

C2 200m M j

123 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22

C1 200m M dz

124 SZMAGAJ Kacper 2004-06-30

C1 200m M mł

125 SZMAGAJ Kacper
( SZMAGAJ-KUDŁA )
2004-06-30

C2 200m M mł

126 SZOT Szymon
( MIJAKOWSKI-RASZEJA-WAWRZYNIAK-SZOT )
2006-07-09

K4 200m M dz

127 TOCHMAN Kacper
( JOBSKI-TOCHMAN-WANOT-WANOT )
2004-08-07

K4 200m M mł

128 TOCHMAN Kacper
( JOBSKI-TOCHMAN )
2004-08-07

K2 200m M mł

129 TRACZ Wojciech
( WYRWAS-TRACZ )
1999-01-29

K2 200m M

130 TRACZ Wojciech 1999-01-29

K1 200m M

131 TUCHOWSKI Andrzej
( JACKOWIAK-TUCHOWSKI )
2006-12-28

K2 200m M dz

132 TUCHOWSKI Andrzej
( PŁACZEK-TUCHOWSKI-JACKOWIAK-PŁONKA )
2006-12-28

K4 200m M dz

133 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21

C1 200m M dz

134 WALCZAK Maksymilian
( KUBIS-BRZEZIŃSKI-WALCZAK-NASKRĘT )
2006-04-21

C4 V 200m M dz

135 WALKOWIAK Wiktor
( JOBSKI-WALKOWIAK )
2004-04-06

K2 200m M mł

136 WALKOWIAK Wiktor
( JOBSKI-PIETRZAK-SCIBILIA-WALKOWIAK )
2004-04-06

K4 200m M mł

137 WANOT Aleksander
( JOBSKI-TOCHMAN-WANOT-WANOT )
2004-09-28

K4 200m M mł

138 WANOT Aleksander
( WANOT-WANOT )
2004-09-28

K2 200m M mł

139 WANOT Antoni
( JOBSKI-TOCHMAN-WANOT-WANOT )
2004-09-28

K4 200m M mł

140 WANOT Antoni
( WANOT-WANOT )
2004-09-28

K2 200m M mł

141 WAWRZYNIAK Grzegorz
( MIJAKOWSKI-RASZEJA-WAWRZYNIAK-SZOT )
2007-01-01

K4 200m M dz

142 WAWRZYNIAK Maria
( DOBROWOLSKA-JUCHIEWICZ-KOCH-WAWRZYNIAK )
2002-05-16

K4 200m K jm

143 WAWRZYNIAK Maria 2002-05-16

K1 200m K jm

144 WOJTCZAK Bartłomiej 2005-05-24

C1 200m M mł

145 WOJTCZAK Bartłomiej
( WOJTCZAK-FILIPCZAK )
2005-05-24

C2 200m M mł

146 WYRWAS Kamil
( WYRWAS-TRACZ )
1998-08-15

K2 200m M

147 WYRWAS Kamil 1998-08-15

K1 200m M

148 ZAWODNY Dawid 2004-08-12

K1 200m M mł

149 ZAWODNY Dawid
( KONIECZNY-ZAWODNY )
2004-08-12

K2 200m M mł

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 13 ) K-2 M-11
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BĄK Marta 1999-10-10

K1 200m K

2 JAKUBOWSKI Bartosz
( JAKUBOWSKI-MAZURKIEWICZ-PIETRZAK-PILARSKI )
2002-11-27

K4 200m M jm

3 JAKUBOWSKI Bartosz 2002-11-27

K1 200m M jm

4 KOLAŚNIEWSKI Jakub 2006-04-10

K1 200m M dz

5 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20

C1 200m M

6 ŁUBNIEWSKI Michał
( NOWACKI-ŁUBNIEWSKI )
1993-10-20

C2 200m M

7 MAZURKIEWICZ Maciej
( JAKUBOWSKI-MAZURKIEWICZ-PIETRZAK-PILARSKI )
2002-03-19

K4 200m M jm

8 MAZURKIEWICZ Maciej
( MAZURKIEWICZ-PIETRZAK )
2002-03-19

K2 200m M jm

9 NOWACKI Dominik 1997-05-11

C1 200m M

10 NOWACKI Dominik
( NOWACKI-ŁUBNIEWSKI )
1997-05-11

C2 200m M

11 PIETRZAK Kamil
( MAZURKIEWICZ-PIETRZAK )
2003-07-01

K2 200m M jm

12 PIETRZAK Kamil
( JAKUBOWSKI-MAZURKIEWICZ-PIETRZAK-PILARSKI )
2003-07-01

K4 200m M jm

13 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 200m M jm

14 PILARSKI Jakub
( JAKUBOWSKI-MAZURKIEWICZ-PIETRZAK-PILARSKI )
2003-03-04

K4 200m M jm

15 SIDEŁ Grzegorz 2000-03-13

K1 200m M j

16 SZAROLETA Jan 2003-04-14

K1 200m M jm

17 WIECZOREK Julia 2000-08-03

K1 200m K j

18 ZIÓŁKOWSKI Mateusz
( ZIÓŁKOWSKI-ZIÓŁKOWSKI )
2001-03-28

K2 200m M j

19 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28

K1 200m M j

20 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28

K1 200m M j

21 ZIÓŁKOWSKI Miłosz
( ZIÓŁKOWSKI-ZIÓŁKOWSKI )
2001-03-28

K2 200m M j

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 41 w tym osób ( 34 ) K-15 M-19
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BASZYŃSKI Antoni 2004-08-12

C1 200m M mł

2 BASZYŃSKI Antoni
( BSZYŃSKI-WILGA )
2004-08-12

C2 200m M mł

3 BRÓDKA Jakub
( BRÓDKA-DZIURLA )
1998-01-21

C2 200m M

4 BRÓDKA Jakub 1998-01-21

C1 200m M

5 CIEŚLEWICZ Emilia
( CIEŚLEWICZ-MIŃKO )
2003-07-13

K2 200m K jm

6 CIEŚLEWICZ Emilia 2003-07-13

K1 200m K jm

7 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01

K1 200m K

8 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 200m M

9 CYBULA Mateusz
( NOWICKI-CYBULA )
1999-10-08

C2 200m M

10 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 200m K jm

11 CZARNECKA Iwona
( CZARNECKA-GRZELKIEWICZ )
1995-07-27

C2 200m K

12 CZARNECKA Iwona 1995-07-27

C1 200m K

13 DZIURLA Dawid
( BRÓDKA-DZIURLA )
1999-06-29

C2 200m M

14 DZIURLA Dawid 1999-06-29

C1 200m M

15 GLABUS Bernadeta 2005-03-30

K1 200m K mł

16 GROMADECKA Marika 2009-01-01

K1 200m K dz

17 GROMADECKI Dominik
( GROMADECKI-KRZEWINA )
2004-11-09

C2 200m M mł

18 GROMADECKI Dominik 2004-11-09

C1 200m M mł

19 GROMADECKI Niodem
( KRAWIEC-KUBICA-WILGA-GROMADECKI )
2007-03-04

C4 V 200m M dz

20 GROMADECKI Niodem
( GROMADECKI-WILGA )
2007-03-04

C2 200m M dz

21 GRZELKIEWICZ Paulina
( CZARNECKA-GRZELKIEWICZ )
1999-06-12

C2 200m K

22 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 200m K

23 HOJAK Martyna
( HOJAK-KUBIAK )
2005-04-09

K2 200m K mł

24 HOJAK Martyna 2005-04-09

K1 200m K mł

25 KACZOR Tomasz 1989-08-04

C1 200m M

26 KOWALAK Agata 2006-09-02

C1 200m K dz

27 KRAVCZUK Paweł 1999-09-11

C1 200m M

28 KRAWIEC Marceli 2006-01-04

C1 200m M dz

29 KRAWIEC Marceli
( KRAWIEC-KUBICA-WILGA-GROMADECKI )
2006-01-04

C4 V 200m M dz

30 KRZEWINA Krztsztof
( GROMADECKI-KRZEWINA )
2004-09-20

C2 200m M mł

31 KRZEWINA Krztsztof 2004-09-20

C1 200m M mł

32 KUBIAK Józef 2006-01-01

K1 200m M dz

33 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 200m K mł

34 KUBIAK Matylda
( HOJAK-KUBIAK )
2004-09-16

K2 200m K mł

35 KUBICA Krystian
( KRAWIEC-KUBICA-WILGA-GROMADECKI )
2006-05-08

C4 V 200m M dz

36 KUBICA Krystian 2006-05-08

C1 200m M dz

37 LUDWICZAK Grzegorz 2000-01-07

C1 200m M j

38 MIŃKO Róża
( CIEŚLEWICZ-MIŃKO )
2003-07-03

K2 200m K jm

39 MIŃKO Róża 2003-07-03

K1 200m K jm

40 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 200m M mł

41 NOWICKI Tomasz
( NOWICKI-CYBULA )
1998-12-21

C2 200m M

42 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 200m M

43 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 200m M

44 SERWATKA Kamila 1991-11-03

C1 200m K

45 SZARZYŃSKA Oliwia 2003-09-19

C1 200m K jm

46 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 200m K mł

47 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24

K1 200m K

48 WILGA Alex
( GROMADECKI-WILGA )
2007-04-13

C2 200m M dz

49 WILGA Alex
( KRAWIEC-KUBICA-WILGA-GROMADECKI )
2007-04-13

C4 V 200m M dz

50 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 200m M mł

51 WILGA Eryk
( BSZYŃSKI-WILGA )
2004-06-27

C2 200m M mł

52 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

K1 200m M mł

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 36 w tym osób ( 36 ) K-24 M-12
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GABRYŚ Oliwia
( GABRYŚ-WEJSZEWSKA )
2005-02-27

K2 200m K mł

2 GABRYŚ Oliwia 2005-02-27

K1 200m K mł

3 GÓRSKA Julia
( GÓRSKA-JAROSZ )
2001-12-27

K2 200m K j

4 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 200m K j

5 GÓRSKA Maja 2008-06-17

K1 200m K dz

6 GÓRZYŃSKA Klaudia
( GÓRZYŃSKA-ZIÓŁKOWSKA )
2007-03-26

K2 200m K dz

7 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11

K1 200m M j

8 HAPKIE Jakub
( HAPKIE-JAROCKI )
2004-01-23

C2 200m M mł

9 HAPKIE Jakub 2004-01-23

C1 200m M mł

10 HUMIŃSKI Filip 2003-12-02

C1 200m M jm

11 HUMIŃSKI Filip
( HUMIŃSKI-ZIELIŃSKI )
2003-12-02

C2 200m M jm

12 JAROCKI Kacper 2004-02-08

C1 200m M mł

13 JAROCKI Kacper
( HAPKIE-JAROCKI )
2004-02-08

C2 200m M mł

14 JAROSZ Natalia 2000-10-05

K1 200m K j

15 JAROSZ Natalia
( GÓRSKA-JAROSZ )
2000-10-05

K2 200m K j

16 KORT Zuzanna
( KORT-LOBA )
2003-06-28

K2 200m K jm

17 KORT Zuzanna
( LOBA-KORT-SZKODZIŃSKA-WERNER )
2003-06-28

K4 200m K jm

18 KOWALSKA Zuzanna
( KOWALSKA-RATAJCZAK-WIŚNIEWSKA-WIŚNIEWSKA )
2004-10-21

K4 200m K mł

19 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21

K1 200m K mł

20 KULIGOWSKI Maksymilian
( KULIGOWSKI-ZIELIŃSKI )
2006-12-01

K2 200m M dz

21 LOBA Nadia
( KORT-LOBA )
2003-09-29

K2 200m K jm

22 LOBA Nadia
( LOBA-KORT-SZKODZIŃSKA-WERNER )
2003-09-29

K4 200m K jm

23 ŁAPCZYŃSKI Antoni
( ŁAPCZYŃSKI-WINIARSKI-SZYJKOWSKI-ZDROJEWSKI )
2003-12-12

K4 200m M jm

24 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 200m M jm

25 RATAJCZAK Alicja
( KOWALSKA-RATAJCZAK-WIŚNIEWSKA-WIŚNIEWSKA )
2004-04-30

K4 200m K mł

26 RATAJCZAK Alicja 2004-04-30

K1 200m K mł

27 STODULSKA Jagoda
( STODULSKA-ZIELIŃSKA )
2007-01-01

K2 200m K dz

28 SZCZYGIEŁ Eryk 2006-04-10

K1 200m M dz

29 SZCZYPIŃSKA Kimberly
( SZCZYPIŃSKA-ZIELIŃSKA )
2007-11-09

K2 200m K dz

30 SZKODZIŃSKA Martyna
( LOBA-KORT-SZKODZIŃSKA-WERNER )
2003-05-13

K4 200m K jm

31 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13

K1 200m K jm

32 SZYJKOWSKI Jakub
( ŁAPCZYŃSKI-WINIARSKI-SZYJKOWSKI-ZDROJEWSKI )
2003-11-09

K4 200m M jm

33 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09

K1 200m M jm

34 WEJSZEWSKA Oliwia
( GABRYŚ-WEJSZEWSKA )
2005-05-31

K2 200m K mł

35 WEJSZEWSKA Oliwia 2005-05-31

K1 200m K mł

36 WERNER Martyna 2008-01-02

K1 200m K dz

37 WERNER Wiktoria 2002-10-25

K1 200m K jm

38 WERNER Wiktoria
( LOBA-KORT-SZKODZIŃSKA-WERNER )
2002-10-25

K4 200m K jm

39 WIĘCŁAWSKA Zofia 2006-12-22

K1 200m K dz

40 WINIARSKI Olaf 2003-06-10

K1 200m M jm

41 WINIARSKI Olaf
( ŁAPCZYŃSKI-WINIARSKI-SZYJKOWSKI-ZDROJEWSKI )
2003-06-10

K4 200m M jm

42 WIŚNIEWSKA Martina
( KOWALSKA-RATAJCZAK-WIŚNIEWSKA-WIŚNIEWSKA )
2004-01-17

K4 200m K mł

43 WIŚNIEWSKA Martina
( WIŚNIEWSKA-WIŚNIEWSKA )
2004-01-17

K2 200m K mł

44 WIŚNIEWSKA Nikola
( KOWALSKA-RATAJCZAK-WIŚNIEWSKA-WIŚNIEWSKA )
2004-10-03

K4 200m K mł

45 WIŚNIEWSKA Nikola
( WIŚNIEWSKA-WIŚNIEWSKA )
2004-10-03

K2 200m K mł

46 ZDROJEWSKA Barbara 2006-12-12

K1 200m K dz

47 ZDROJEWSKI Tomasz 2002-11-03

K1 200m M jm

48 ZDROJEWSKI Tomasz
( ŁAPCZYŃSKI-WINIARSKI-SZYJKOWSKI-ZDROJEWSKI )
2002-11-03

K4 200m M jm

49 ZIELIŃSKA Alicja
( STODULSKA-ZIELIŃSKA )
2007-04-01

K2 200m K dz

50 ZIELIŃSKA Natalia
( SZCZYPIŃSKA-ZIELIŃSKA )
2007-04-01

K2 200m K dz

51 ZIELIŃSKI Jakub
( HUMIŃSKI-ZIELIŃSKI )
2003-01-14

C2 200m M jm

52 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14

C1 200m M jm

53 ZIELIŃSKI Kordian
( KULIGOWSKI-ZIELIŃSKI )
2006-12-19

K2 200m M dz

54 ZIÓŁKOWSKA Julia
( GÓRZYŃSKA-ZIÓŁKOWSKA )
2007-01-21

K2 200m K dz

55 ZIÓŁKOWSKA Oliwia 2007-01-21

K1 200m K dz

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDOWICZ Weronika
( ALEKSANDOWICZ-JACKOWSKA )
2003-11-25

K2 200m K jm

2 ALEKSANDOWICZ Weronika 2003-11-25

K1 200m K jm

3 BARCZEWSKI Maksymilian
( BARCZEWSKI-SZPILA )
2005-01-18

K2 200m M mł

4 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18

K1 200m M mł

5 BIAŁOŻYT Bartosz
( BIAŁOŻYT-POLIŃSKI )
2003-11-19

K2 200m M jm

6 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19

K1 200m M jm

7 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 200m K jm

8 JACKOWSKA Weronika
( ALEKSANDOWICZ-JACKOWSKA )
2003-12-12

K2 200m K jm

9 JANUSZ Patrycja 2004-04-14

K1 200m K mł

10 KOCHANEK Maciej 2002-06-17

K1 200m M jm

11 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 200m M jm

12 POLIŃSKI Kacper
( BIAŁOŻYT-POLIŃSKI )
2003-07-03

K2 200m M jm

13 SZPILA Sambor
( BARCZEWSKI-SZPILA )
2005-04-16

K2 200m M mł

14 SZPILA Sambor 2005-04-16

K1 200m M mł

 
MKK Viking Małomice Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 06/LB/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DUBLICKA Natalia 2006-04-17

K1 200m K dz

2 DURCZAK Mateusz 2006-07-17

K1 200m M dz

3 JAWORSKA Martyna 2002-09-22

K1 200m K jm

4 LEŚNIEWSKA Anna 2007-07-05

K1 200m K dz

5 LEWANDOWSKI Patryk 2006-03-11

K1 200m M dz

6 ORŁOWSKA Dagmara 2002-11-09

K1 200m K jm

7 PRASAŁ Zuzanna 2006-10-16

K1 200m K dz

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 10 ) K-2 M-8
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KASPEREK Daria 2005-03-22

K1 200m K mł

2 ŁUCZAK Piotr 2004-01-30

K1 200m M mł

3 ŁUCZAK Piotr
( ŁUCZAK-SOBKOWIAK )
2004-01-30

K2 200m M mł

4 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06

K1 200m K dz

5 SIATKA Maciej
( SIATKA-ZIEMSKI )
2004-06-03

K2 200m M mł

6 SIATKA Maciej 2004-06-03

K1 200m M mł

7 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15

K1 200m M j

8 SOBCZAK Jakub 2002-02-20

K1 200m M jm

9 SOBKOWIAK Wiktor
( ŁUCZAK-SOBKOWIAK )
2004-06-16

K2 200m M mł

10 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16

K1 200m M mł

11 URBAŃSKI Wojciech
( URBAŃSKI-ZALUTSKYI )
2002-04-23

K2 200m M jm

12 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23

K1 200m M jm

13 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27

K1 200m M jm

14 ZALUTSKYI Maksym
( URBAŃSKI-ZALUTSKYI )
2002-06-27

K2 200m M jm

15 ZIEMSKI Maksymilian
( SIATKA-ZIEMSKI )
2004-08-17

K2 200m M mł

16 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17

K1 200m M mł

 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 14 ) K-0 M-14
NrLicencji: 08/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20

K1 200m M mł

2 GRZECHOWSKI Marcin
( GRZECHOWSKI-HABDAS-RZEPCZYŃSKI-WĘCŁAWEK )
2007-03-20

K4 200m M dz

3 HABDAS Franciszek
( GRZECHOWSKI-HABDAS-RZEPCZYŃSKI-WĘCŁAWEK )
2006-09-26

K4 200m M dz

4 HABDAS Szymon 2003-06-28

K1 200m M jm

5 KINDLER Oleg 2001-06-27

K1 200m M j

6 KINDLER Oleg 2001-06-27

K1 200m M j

7 KUBIAK Jakub
( KUBIAK-WIŚNIEWSKI )
2002-01-06

K2 200m M jm

8 KUBIAK Jakub
( KUBIAK-WIŚNIEWSKI-MARCINIAK-PISZORA )
2002-01-06

K4 200m M jm

9 KUPCZYK Franciszek
( KUPCZYK-WIŚNIEWSKI )
2005-06-06

K2 200m M mł

10 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06

K1 200m M mł

11 MARCINIAK Mateusz
( MARCINIAK-PISZORA )
2003-06-06

K2 200m M jm

12 MARCINIAK Mateusz
( KUBIAK-WIŚNIEWSKI-MARCINIAK-PISZORA )
2003-06-06

K4 200m M jm

13 PISZORA Tomasz
( MARCINIAK-PISZORA )
2003-07-29

K2 200m M jm

14 PISZORA Tomasz
( KUBIAK-WIŚNIEWSKI-MARCINIAK-PISZORA )
2003-07-29

K4 200m M jm

15 RZEPCZYŃSKI Nikodem
( GRZECHOWSKI-HABDAS-RZEPCZYŃSKI-WĘCŁAWEK )
2006-01-02

K4 200m M dz

16 WĘCŁAWEK Arnold
( GRZECHOWSKI-HABDAS-RZEPCZYŃSKI-WĘCŁAWEK )
2008-09-03

K4 200m M dz

17 WIŚNIEWSKI Jan 2005-12-05

K1 200m M mł

18 WIŚNIEWSKI Jan
( KUPCZYK-WIŚNIEWSKI )
2005-12-05

K2 200m M mł

19 WIŚNIEWSKI Leon
( KUBIAK-WIŚNIEWSKI )
2003-03-16

K2 200m M jm

20 WIŚNIEWSKI Leon
( KUBIAK-WIŚNIEWSKI-MARCINIAK-PISZORA )
2003-03-16

K4 200m M jm

 
UKS Dwójka Kórnik Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JESKE-CHOIŃSKA Marianna 2007-06-14

K1 200m K dz

2 JESKE-CHOIŃSKI Maurycy 2005-03-19

K1 200m M mł

3 JESKE-CHOIŃSKI Maurycy
( JESKE-CHOIŃSKI-STELMASZYK )
2005-03-19

K2 200m M mł

4 KERBER Kamil 2007-04-06

K1 200m M dz

5 LIS Mateusz 2003-12-30

K1 200m M jm

6 MAZANKA Wiktor
( MAZANKA-SOBCZYK )
2004-09-24

K2 200m M mł

7 MAZANKA Wiktor 2004-09-24

K1 200m M mł

8 SOBCZYK Tymoteusz
( MAZANKA-SOBCZYK )
2004-07-28

K2 200m M mł

9 STELMASZYK Szymon 2004-01-23

K1 200m M mł

10 STELMASZYK Szymon
( JESKE-CHOIŃSKI-STELMASZYK )
2004-01-23

K2 200m M mł

 
UKS Kajak Gim 1 Trzcianka Liczba zgłoszeń: 25 w tym osób ( 22 ) K-9 M-13
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BANASIAK Michalina
( BANASIAK-JANOWICZ )
2004-10-25

K2 200m K mł

2 BANASIAK Michalina
( FELSMANN-ZBORSZCZYK-JANOWICZ-BANASIAK )
2004-10-25

K4 200m K mł

3 DUSZYŃSKI Daniel
( DUSZYŃSKI-WYRZYKOWSKI )
2007-03-26

K2 200m M dz

4 FELSMANN Lena
( FELSMANN-ZBORSZCZYK-JANOWICZ-BANASIAK )
2005-09-28

K4 200m K mł

5 FELSMANN Lena 2005-09-28

K1 200m K mł

6 FREJUS Anna 2007-01-01

K1 200m K dz

7 GAWROŃSKA Julia
( GAWROŃSKA-MARCINIAK )
2002-02-11

K2 200m K jm

8 GAWROŃSKA Julia 2002-02-11

K1 200m K jm

9 GRZEŚ Karol
( GRZEŚ-MOROZ )
2005-05-24

K2 200m M mł

10 GRZEŚ Karol
( MOROZ- WIŚNIEWSKI-GRZEŚ-RUTKOWSKI )
2005-05-24

K4 200m M mł

11 GRZEŚ Konrad 2000-05-06

K1 200m M j

12 GRZEŚ Konrad
( GRZEŚ-GRZEŚ )
2000-05-06

K2 200m M j

13 GRZEŚ Paweł-Wacław 2001-05-07

K1 200m M j

14 GRZEŚ Paweł-Wacław
( GRZEŚ-GRZEŚ )
2001-05-07

K2 200m M j

15 JANOWICZ Maja
( BANASIAK-JANOWICZ )
2005-09-05

K2 200m K mł

16 JANOWICZ Maja
( FELSMANN-ZBORSZCZYK-JANOWICZ-BANASIAK )
2005-09-05

K4 200m K mł

17 MADAJCZAK Oliwia 2004-04-22

K1 200m K mł

18 MADAJCZAK Oliwia
( ZBORSZCZYK-MADAJCZAK )
2004-04-22

K2 200m K mł

19 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27

K1 200m M jm

20 MARCINIAK Emilia
( GAWROŃSKA-MARCINIAK )
2002-09-14

K2 200m K jm

21 MARCINIAK Emilia 2002-09-14

K1 200m K jm

22 MARCINIAK Hubert 2003-10-04

K1 200m M jm

23 MARCINIAK Hubert
( MARCINIAK-SZADKOWSKI )
2003-10-04

K2 200m M jm

24 MISZTAK Jakub
( MISZTAK-MUCHAJER )
2001-12-19

K2 200m M j

25 MISZTAK Jakub 2001-12-19

K1 200m M j

26 MOROZ Adam
( MOROZ- WIŚNIEWSKI-GRZEŚ-RUTKOWSKI )
2004-03-05

K4 200m M mł

27 MOROZ Adam
( GRZEŚ-MOROZ )
2004-03-05

K2 200m M mł

28 MUCHAJER Jakub 2001-02-05

K1 200m M j

29 MUCHAJER Jakub
( MISZTAK-MUCHAJER )
2001-02-05

K2 200m M j

30 PIASECKA Julia 2008-01-17

K1 200m K dz

31 RUTKOWSKI Paweł
( WIŚNIEWSKI-RUTKOWSKI )
2005-09-11

K2 200m M mł

32 RUTKOWSKI Paweł
( MOROZ- WIŚNIEWSKI-GRZEŚ-RUTKOWSKI )
2005-09-11

K4 200m M mł

33 SZADKOWSKI Krzysztof
( MARCINIAK-SZADKOWSKI )
2002-10-21

K2 200m M jm

34 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21

K1 200m M jm

35 WIŚNIEWSKI Filip
( MOROZ- WIŚNIEWSKI-GRZEŚ-RUTKOWSKI )
2004-03-26

K4 200m M mł

36 WIŚNIEWSKI Filip
( WIŚNIEWSKI-RUTKOWSKI )
2004-03-26

K2 200m M mł

37 WYRZYKOWSKI Maksymilian 2007-02-01

K1 200m M dz

38 WYRZYKOWSKI Maksymilian
( DUSZYŃSKI-WYRZYKOWSKI )
2007-02-01

K2 200m M dz

39 ZBROSZCZYK Aleksandra
( FELSMANN-ZBORSZCZYK-JANOWICZ-BANASIAK )
2004-09-15

K4 200m K mł

40 ZBROSZCZYK Aleksandra
( ZBORSZCZYK-MADAJCZAK )
2004-09-15

K2 200m K mł

 
UKS Szóstka Poznań Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 8 ) K-8 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HOFFMANN Joanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-11-07

K2 200m K mł

2 HOFFMANN Joanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK-WAWRZYNIAK-MORAWSKA )
2004-11-07

K4 200m K mł

3 JAGSCH Weronika
( JAGSCH-SZUCHNIK-LOBA-ROSENBERGER )
2007-06-05

K4 200m K dz

4 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-06-12

K2 200m K mł

5 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK-WAWRZYNIAK-MORAWSKA )
2004-06-12

K4 200m K mł

6 LOBA Wiktoria
( JAGSCH-SZUCHNIK-LOBA-ROSENBERGER )
2007-05-18

K4 200m K dz

7 MORAWSKA Monika
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK-WAWRZYNIAK-MORAWSKA )
2004-09-16

K4 200m K mł

8 MORAWSKA Monika
( WAWRZYNIAK-MORAWSKA )
2004-09-16

K2 200m K mł

9 ROSENBERGER Aleksandra
( JAGSCH-SZUCHNIK-LOBA-ROSENBERGER )
2006-03-21

K4 200m K dz

10 SZUCHNIK Natalia
( JAGSCH-SZUCHNIK-LOBA-ROSENBERGER )
2006-01-28

K4 200m K dz

11 WAWRZYNIAK Julia
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK-WAWRZYNIAK-MORAWSKA )
2005-10-09

K4 200m K mł

12 WAWRZYNIAK Julia
( WAWRZYNIAK-MORAWSKA )
2005-10-09

K2 200m K mł

 
UKS Victoria Wałcz Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji: 04/ZP/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEIM Alicja
( BEIM-MARTUSZEWSKA )
2004-05-04

K2 200m K mł

2 BEIM Alicja 2004-05-04

K1 200m K mł

3 BEIM Julia
( BEIM-ROMEK )
2004-05-04

K2 200m K mł

4 BEIM Julia 2004-05-04

K1 200m K mł

5 MARTUSZEWSKA Nikola
( BEIM-MARTUSZEWSKA )
2004-04-19

K2 200m K mł

6 MARTUSZEWSKA Nikola 2004-04-19

K1 200m K mł

7 PIASECKA Wictoria 2006-10-18

K1 200m K dz

8 ROMEK Marta
( BEIM-ROMEK )
2005-12-22

K2 200m K mł

9 ROMEK Marta 2005-12-22

K1 200m K mł

10 ROMEK Wiktoria 2007-03-16

K1 200m K dz

 
uks-zalew-jerzykowo.net16.net/
UKS Zalew Jerzykowo Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 21 ) K-4 M-17
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNAREK Antoni
( BEDNAREK-KUŹNICKI-ŁABĘDA-ZAPARTY )
2006-05-01

K4 200m M dz

2 DEDRA Jakub
( KRUSZYŃSKI-DEDRA )
2009-09-16

K2 200m M dz

3 GUMNY Hugo 2006-01-11

K1 200m M dz

4 KARASIŃSKI Jan
( MUKA-LIESKE-KARASIŃSKI-PŁÓCIENNIK )
2008-07-25

K4 200m M dz

5 KŁOBUS Łucja
( KŁOBUS-MUSIOŁ-PREISS-RUREK )
2007-06-15

K4 200m K dz

6 KRUSZYŃSKI Aleksander
( KRUSZYŃSKI-DEDRA )
2006-02-07

K2 200m M dz

7 KUŚNIEREK Filip
( KUŚNIEREK-SKĄPSKI )
2005-06-17

K2 200m M mł

8 KUŚNIEREK Filip
( MUSIOŁ-SZYMURA-KUŚNIEREK-SKĄPSKI )
2005-06-17

K4 200m M mł

9 KUŹNICKI Michał
( BEDNAREK-KUŹNICKI-ŁABĘDA-ZAPARTY )
2006-03-08

K4 200m M dz

10 LIESKE Kacper
( MUKA-LIESKE-KARASIŃSKI-PŁÓCIENNIK )
2006-10-13

K4 200m M dz

11 ŁABĘDA Maksymilian
( BEDNAREK-KUŹNICKI-ŁABĘDA-ZAPARTY )
2006-09-09

K4 200m M dz

12 ŁABĘDA Maksymilian 2006-09-09

K1 200m M dz

13 MUKA Mateusz
( MUKA-LIESKE-KARASIŃSKI-PŁÓCIENNIK )
2006-12-12

K4 200m M dz

14 MUSIOŁ Antonina
( KŁOBUS-MUSIOŁ-PREISS-RUREK )
2007-01-03

K4 200m K dz

15 MUSIOŁ Wojciech
( MUSIOŁ-SZYMURA )
2004-09-19

K2 200m M mł

16 MUSIOŁ Wojciech
( MUSIOŁ-SZYMURA-KUŚNIEREK-SKĄPSKI )
2004-09-19

K4 200m M mł

17 PIECZULIS Mateusz
( PIECZULIS-TANAŚ )
2005-07-12

K2 200m M mł

18 PŁÓCIENNIK Krzysztof
( MUKA-LIESKE-KARASIŃSKI-PŁÓCIENNIK )
2006-01-06

K4 200m M dz

19 PREISS Amelia
( KŁOBUS-MUSIOŁ-PREISS-RUREK )
2007-02-16

K4 200m K dz

20 RUREK Ania
( KŁOBUS-MUSIOŁ-PREISS-RUREK )
2006-10-02

K4 200m K dz

21 SKĄPSKI Maksymilian
( MUSIOŁ-SZYMURA-KUŚNIEREK-SKĄPSKI )
2004-10-26

K4 200m M mł

22 SKĄPSKI Maksymilian
( KUŚNIEREK-SKĄPSKI )
2004-10-26

K2 200m M mł

23 SZYMURA Eryk
( MUSIOŁ-SZYMURA )
2005-03-28

K2 200m M mł

24 SZYMURA Eryk
( MUSIOŁ-SZYMURA-KUŚNIEREK-SKĄPSKI )
2005-03-28

K4 200m M mł

25 TANAŚ Karol
( PIECZULIS-TANAŚ )
2005-06-15

K2 200m M mł

26 ZAPARTY Tymoteusz
( BEDNAREK-KUŹNICKI-ŁABĘDA-ZAPARTY )
2006-12-08

K4 200m M dz

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 29 w tym osób ( 22 ) K-15 M-7
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURDAJEWICZ Krzysztof
( BUDRAJEWICZ-UTRATA )
2003-05-11

K2 200m M jm

2 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11

K1 200m M jm

3 BURDAJEWICZ Zofia 2006-03-13

K1 200m K dz

4 DAŁKOWSKA Aleksandra
( GETNER-DAŁKOWSKA )
2004-06-23

K2 200m K mł

5 DAŁKOWSKA Aleksandra
( PIECHOCKA-RADNA-GETNER-DAŁKOWSKA )
2004-06-23

K4 200m K mł

6 GETNER Amelia
( GETNER-DAŁKOWSKA )
2005-05-01

K2 200m K mł

7 GETNER Amelia
( PIECHOCKA-RADNA-GETNER-DAŁKOWSKA )
2005-05-01

K4 200m K mł

8 JOKIEL Krzysztof
( JOKIEL-KOKOCIŃSKI )
2004-02-01

K2 200m M mł

9 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 200m M mł

10 KOKOCIŃSKI Przemysław 2004-05-30

K1 200m M mł

11 KOKOCIŃSKI Przemysław
( JOKIEL-KOKOCIŃSKI )
2004-05-30

K2 200m M mł

12 LISKOWIAK Damian
( LISKOWIAK-PIECHOCKI )
2001-07-17

K2 200m M j

13 LISKOWIAK Damian 2001-07-17

K1 200m M j

14 NIEWIADOMSKI Przemysław 1973-08-30

K1 200m M mas

15 NOWAK Zuzanna 2001-10-05

K1 200m K j

16 PIECHOCKA Julia
( PIECHOCKA-RADNA-GETNER-DAŁKOWSKA )
2004-04-12

K4 200m K mł

17 PIECHOCKA Julia 2004-04-12

K1 200m K mł

18 PIECHOCKI Wiktor 2001-07-23

K1 200m M j

19 PIECHOCKI Wiktor
( LISKOWIAK-PIECHOCKI )
2001-07-23

K2 200m M j

20 PRZĄDKA Julia 2004-08-28

K1 200m K mł

21 RADNA Magdalena
( PIECHOCKA-RADNA-GETNER-DAŁKOWSKA )
2004-04-29

K4 200m K mł

22 RADNA Magdalena 2004-04-29

K1 200m K mł

23 SITA Nikola 2002-11-29

K1 200m K jm

24 SITA Nikola
( SKORUPIŃSKA-SITA )
2002-11-29

K2 200m K jm

25 SKORUPIŃSKA Katarzyna
( SKORUPIŃSKA-SITA )
2003-06-01

K2 200m K jm

26 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01

K1 200m K jm

27 SŁOWIŃSKA Urszula
( ŚCIPNIAK-SŁOWIŃSKA )
2001-12-12

K2 200m K j

28 SŁOWIŃSKA Urszula 2001-12-12

K1 200m K j

29 ŚCIPNIAK Maria 2003-08-02

K1 200m K jm

30 ŚCIPNIAK Maria
( ŻOK-ŚCIPNIAK )
2003-08-02

K2 200m K jm

31 ŚCIPNIAK Monika 2001-11-13

K1 200m K j

32 ŚCIPNIAK Monika
( ŚCIPNIAK-SŁOWIŃSKA )
2001-11-13

K2 200m K j

33 TOMIAK Laura
( WYRWIŃSKA-TOMIAK )
2001-04-20

K2 200m K j

34 TOMIAK Laura 2001-04-20

K1 200m K j

35 UTRATA Dominik 2002-04-17

K1 200m M jm

36 UTRATA Dominik
( BUDRAJEWICZ-UTRATA )
2002-04-17

K2 200m M jm

37 WYRWIŃSKA Maria 2001-08-11

K1 200m K j

38 WYRWIŃSKA Maria
( WYRWIŃSKA-TOMIAK )
2001-08-11

K2 200m K j

39 ŻOK Zuzanna
( ŻOK-ŚCIPNIAK )
2003-08-07

K2 200m K jm

40 ŻOK Zuzanna 2003-08-07

K1 200m K jm

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 16 w tym osób ( 13 ) K-3 M-10
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEPE Emil
( CZEPE-KLICZKOWSKI )
2002-08-21

K2 200m M jm

2 CZEPE Emil 2002-08-21

K1 200m M jm

3 CZEPE Noel 2001-06-21

C1 200m M j

4 JANUCHOWSKA Alicja
( JANUCHOWSKA-PASZKOWSKA )
2002-06-10

K2 200m K jm

5 JANUCHOWSKA Alicja 2002-06-10

K1 200m K jm

6 KLICZKOWSKI Dawid 2002-02-20

K1 200m M jm

7 KLICZKOWSKI Dawid
( CZEPE-KLICZKOWSKI )
2002-02-20

K2 200m M jm

8 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 200m M

9 KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-02-25

K1 200m K mł

10 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 200m M jm

11 KRZYŻANOWSKI Krystian
( KRZYŻANOWSKI-POLACZEK )
2002-06-12

C2 200m M jm

12 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25

K1 200m M j

13 PASZKOWSKA Emilia 2002-03-26

K1 200m K jm

14 PASZKOWSKA Emilia
( JANUCHOWSKA-PASZKOWSKA )
2002-03-26

K2 200m K jm

15 POLACZEK Miłosz
( KRZYŻANOWSKI-POLACZEK )
2002-01-20

C2 200m M jm

16 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 200m M jm

17 PORA Hubert 2002-12-28

C1 200m M jm

18 RÓŻAŃSKI Kajetan
( RÓŻAŃSKI-WOJTANEK )
2005-01-04

K2 200m M mł

19 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 200m M mł

20 WOJTANEK Michał
( RÓŻAŃSKI-WOJTANEK )
2005-01-25

K2 200m M mł