Internetowe zg³oszenia do imprezy: Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Juniorów i M³odzików im. Rafa³a Piszcza
Poznań, 29.05.2021
Liczba zg³oszeń: 361 w tym osób ( 361 ) K-141 M-220
 
AKS Sparta Augustów Liczba zg³oszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI £ukasz 2003-06-08

K1 1000m M j

2 WALULIK Miko³aj 2003-08-13

K1 1000m M j

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zg³oszeń: 11 w tym osób ( 11 ) K-2 M-9
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANGERMAN Piotr 2011-07-28

K1 500m M dz

2 ANGERMAN Wojciech 2007-12-28

K1 1000m M m³

3 KUCIŃSKI Juliusz 2006-05-03

K1 1000m M jm

4 LEWIŃSKA Kornelia 2007-10-28

K1 1000m K m³

5 £UÆYŃSKI Bartosz 2007-01-03

K1 1000m M m³

6 £UÆYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 1000m M jm

7 £UÆYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 1000m M j

8 RYBICKI Kacper 2009-01-06

K1 500m M dz

9 SAMULAK Amelia 2011-03-16

K1 500m K dz

10 SAMULAK Zdzis³aw 2009-05-14

K1 500m M dz

11 SMOK Oliwier 2007-10-16

K1 1000m M m³

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zg³oszeń: 24 w tym osób ( 24 ) K-9 M-15
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTCZAK Michalina 2009-03-25

K1 500m K dz

2 BURKO Tomasz 2004-03-23

K1 1000m M j

3 GOSZCZ Aleksandra 2008-01-24

K1 1000m K m³

4 KOPEĘ Lena 2007-09-10

K1 1000m K m³

5 KOZIE£ Jakub 2003-06-04

K1 1000m M j

6 KSIӮKIEWICZ Mieszko 2008-12-04

K1 1000m M m³

7 £OPATA Jakub 2006-08-15

K1 1000m M jm

8 MIDLOCH Norbert 2007-07-09

K1 1000m M m³

9 NAJDA Adrian 2007-03-07

K1 1000m M m³

10 OBLIZAJEK Nikodem 2009-09-03

K1 500m M dz

11 OWCZARSKA Joanna 2010-03-29

K1 500m K dz

12 PAW£OWSKI Oskar 2009-07-25

K1 500m M dz

13 PLACKOWIAK Michalina 2008-06-17

K1 1000m K m³

14 PUCHALSKI Hubert 2009-10-11

K1 500m M dz

15 RATAJCZAK Wojciech 2005-10-10

K1 1000m M jm

16 RYNKIEWICZ Zofia 2009-06-25

K1 500m K dz

17 RYNKIEWICZ Zuzanna 2007-11-12

K1 1000m K m³

18 STANKIEWICZ Izabela 2010-02-07

K1 500m K dz

19 STRASZEWSKI Jacek 2006-08-17

K1 1000m M jm

20 SYLWAN Jakub 2009-12-29

K1 500m M dz

21 SZYMCZAK Piotr 2007-01-01

K1 1000m M m³

22 WACH Wojciech 2009-01-01

K1 500m M dz

23 WOJTOWICZ Zuzanna 2007-11-16

K1 1000m K m³

24 ZAWADZKI Jan 2007-01-21

K1 1000m M m³

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zg³oszeń: 95 w tym osób ( 95 ) K-41 M-54
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANIO£A Piotr 2007-08-09

K1 1000m M m³

2 ANTOS Stanis³aw 2008-12-14

C1 1000m M m³

3 AYIDNER Nadia 2011-08-01

Rezerwa K

4 BARTKOWIAK Lidia 2005-12-15

K1 1000m K jm

5 B”CZYK Hubert 2004-10-09

K1 1000m M j

6 BEGIER Aleksander 2007-04-03

K1 1000m M m³

7 BOGU¦ Lena 2011-06-26

Rezerwa K

8 BOGU¦ Maja 2009-09-19

C1 500m K dz

9 CEBULSKI Kacper 2003-10-17

K1 1000m M j

10 CEBULSKI Patryk 2003-10-17

K1 1000m M j

11 CHIRILENCO Erica 2009-01-28

Rezerwa K

12 CHIRILENCO Robert 2005-11-27

C1 1000m M jm

13 CHWYĘ Wiktor 2007-05-24

K1 1000m M jm

14 DEMBIŃSKI Oliwier 2008-10-06

K1 1000m M m³

15 DOUROMIS Leon 2009-02-13

Rezerwa M

16 FIJA£KOWSKA Roksana 2007-04-11

K1 1000m K m³

17 FRYDRYCHOWICZ Natalia 2007-02-10

K1 1000m K m³

18 GO¦CINIAK Zuzanna 2005-04-29

K1 1000m K jm

19 GÓRAZDA Piotr 2009-07-03

K1 500m M dz

20 GRABIANOWSKA Adrinna 2007-08-25

K1 1000m K m³

21 HEJNOWICZ Pawe³ 2009-06-03

C1 1000m M m³

22 JANIAK Dawid 2008-07-23

K1 1000m M m³

23 JANIAK Patryk 2006-06-27

C1 1000m M jm

24 KALISZAN Hanna 2008-06-15

C1 1000m K m³

25 KASZUBA Kacper 2005-07-26

K1 1000m M jm

26 KERGER Adam 2008-09-28

K1 1000m M m³

27 KŹSY Jadwiga 2008-05-09

K1 1000m K m³

28 KINAST Zuzanna 2005-12-26

C1 1000m K jm

29 KOWALAK Agata 2006-09-02

C1 1000m K jm

30 KOWALCZYK Natasza 2007-03-26

K1 1000m K m³

31 KOZIO Michalina 2009-01-29

C1 500m K dz

32 KUBIS Nikodem 2008-01-13

K1 1000m M m³

33 KUBIS Oliwia 2004-05-07

K1 1000m K j

34 KWICZOR Jan 2009-01-15

K1 500m M dz

35 LIPIŃSKI Micha³ 2008-01-02

C1 1000m M m³

36 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09

K1 1000m K jm

37 MAJCHRZAK Weronika 2007-05-09

K1 1000m K m³

38 MALINOWSKA Maja 2010-09-15

K1 500m K dz

39 MAŃKOWSKI Adam 2005-11-19

K1 1000m M jm

40 MAŃKOWSKI Jakub 2008-05-24

K1 1000m M m³

41 MATCZAK Franciszek 2008-12-08

K1 1000m M m³

42 MATECKI Wiktor 2007-05-22

K1 1000m M m³

43 M”DRASZYK Gabriella 2008-12-09

K1 1000m K m³

44 MERMELA Miko³aj 2005-04-29

K1 1000m M jm

45 MICHALSKI Jonasz 2009-10-12

K1 500m M dz

46 MIELCZAREK Maja 2008-06-11

K1 1000m K m³

47 MIKO£AJCZAK Marianna 2006-01-01

K1 1000m K jm

48 M£YNARCZYK Martyna 2007-02-14

K1 1000m K m³

49 NOWACZYK Oliwia 2009-01-09

K1 500m K dz

50 NOWICKI Jakub 2008-04-01

K1 1000m M m³

51 OLSZEWSKA Gabriela 2006-09-03

K1 1000m K jm

52 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04

K1 1000m M jm

53 OTULAKOWSKI Tomasz 2011-07-05

K1 500m M dz

54 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17

K1 1000m M j

55 PAWLAK Fanciszek 2009-08-20

K1 500m M dz

56 PIECHOWIAK Filip 2008-09-25

K1 1000m M m³

57 PUPKA Alicja 2008-02-09

K1 1000m K m³

58 PURCZYŃSKI Mateusz 2007-04-01

K1 1000m M m³

59 RASCH Adam 2009-06-17

K1 500m M dz

60 RECHUL Mateusz 2007-02-01

K1 1000m M m³

61 RECHUL Miko³aj 2005-01-22

K1 1000m M jm

62 SIKORA Julia 2008-10-18

C1 1000m K m³

63 SOBCZAK Zuzanna 2007-08-17

K1 1000m K m³

64 SOENKE Eryk 2005-07-07

C1 1000m M jm

65 SOSNOWSKI Wojciech 2007-06-21

K1 1000m M m³

66 SPYCHALSKI Franciszek 2011-04-01

K1 500m M dz

67 STŹPNIEWSKI Jakub 2008-04-15

K1 1000m M m³

68 SULKOWSKA Zofia 2008-04-10

K1 1000m K m³

69 SZMAJTER Maurycy 2007-05-21

C1 1000m M m³

70 SZMAJTER Urszula 2009-10-10

C1 500m K dz

71 SZYCH Oliwia 2007-08-10

K1 1000m K m³

72 SZYMANOWSKI Adam 2007-12-30

C1 1000m M m³

73 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 1000m K jm

74 SZYMASZEK Bartek 2007-02-20

K1 1000m M m³

75 SZYMCZAK Aleksandra 2005-11-19

K1 1000m K jm

76 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25

K1 1000m M jm

77 URBANIAK Nikodem 2007-08-28

K1 1000m M m³

78 URBANIAK Oliwia 2009-02-09

K1 500m K dz

79 WALCZAK Dawid 2003-04-30

K1 1000m M j

80 WŹC£AWEK Arnold 2008-09-03

K1 1000m M m³

81 WIERZBICKA Maria 2007-01-08

K1 1000m K m³

82 WI¦NIEWSKI Jan 2005-12-05

K1 1000m M jm

83 WITEK Jagoda 2012-04-26

K1 500m K dz

84 WITEK Jakub 2011-03-08

K1 500m M dz

85 WOJDA Franciszek 2008-02-26

C1 1000m M m³

86 WOLAŃSKI Szymon 2009-05-16

K1 500m M dz

87 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-02-25

K1 1000m M jm

88 WORONKIEWICZ Michalina 2007-04-20

K1 1000m K m³

89 WOWER Marcel 2009-05-27

K1 500m M dz

90 WYLEGA£A Karolina 2007-05-05

K1 1000m K m³

91 WYSZKOWSKA Antonina 2008-08-29

K1 1000m K m³

92 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20

K1 1000m M jm

93 ZIELIŃSKA Antonina 2009-03-01

K1 500m K dz

94 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11

K1 1000m M jm

95 ÆYSKA Oliwia 2010-04-22

K1 500m K dz

 
KS Energetyk Poznań Liczba zg³oszeń: 12 w tym osób ( 12 ) K-7 M-5
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25

K1 1000m K j

2 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 1000m K j

3 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 1000m K j

4 JANASZAK Dawid 2003-04-22

K1 1000m M j

5 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 1000m M j

6 KAJDANEK Jaros³aw 2004-11-03

K1 1000m M j

7 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 1000m K j

8 KU¦TA Maja 2004-03-15

K1 1000m K j

9 MILIŃSKA Amelia 2008-09-19

K1 1000m K m³

10 SZORCZ Jakub 2007-03-12

K1 1000m M m³

11 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 1000m K jm

12 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12

K1 1000m M jm

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zg³oszeń: 20 w tym osób ( 20 ) K-10 M-10
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARGIEL Maciej 2009-01-01

K1 500m M dz

2 BOHDZIUN Maja 2012-09-07

K1 500m K dz

3 DYJAK Katarzyna 2010-01-01

K1 500m K dz

4 GABER Jakub 2011-02-01

K1 500m M dz

5 GAW£OWSKI Jakub 2004-03-12

K1 1000m M j

6 KAMIENIECKA Julia 2010-03-25

K1 500m K dz

7 KŹDZIORA Maja 2007-10-27

K1 1000m K m³

8 KLEIST Kacper 2007-10-02

K1 1000m M m³

9 KLEIST Miko³aj 2011-01-19

K1 500m M dz

10 KONOPSKA Wiktoria 2006-06-12

K1 1000m K jm

11 KRAWCZYK Gabriela 2009-01-31

K1 500m K dz

12 KROPLEWSKA Noemi 2011-05-28

K1 500m K dz

13 KUBALSKI Mateusz 2007-10-25

K1 1000m M m³

14 KULPA Bartosz 2009-02-08

K1 500m M dz

15 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 1000m M j

16 £UGOWSKA Zuzanna 2005-11-26

K1 1000m K jm

17 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28

K1 1000m K jm

18 SZOTT Pawe³ 2008-07-01

K1 1000m M m³

19 ¦MIGIELSKI Emil 2006-12-19

K1 1000m M jm

20 ZYCHOWICZ Zuzanna 2007-06-14

K1 1000m K m³

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zg³oszeń: 67 w tym osób ( 67 ) K-22 M-45
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BASHOV Maksym 2008-07-02

C1 1000m M m³

2 BEDNAREK Antoni 2006-05-01

K1 1000m M jm

3 BILAJEVA Alisa 2008-04-02

K1 1000m K m³

4 B£AJET Stanis³aw 2011-01-01

C1 500m M dz

5 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23

C1 1000m K jm

6 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10

C1 1000m M m³

7 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 1000m K j

8 DUDA Leon 2007-10-27

C1 1000m M m³

9 DUDZIAK Dominik 2006-07-08

K1 1000m M jm

10 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 1000m K j

11 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 1000m M jm

12 GA£KA Zuzanna 2009-05-31

K1 500m K dz

13 GARBATOWSKA Angelika 2008-01-03

K1 1000m K m³

14 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 1000m K j

15 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 1000m M jm

16 GÓRNIAK Bart³omiej 2008-01-01

C1 1000m M m³

17 GRYGIEL Szymon 2009-10-29

C1 500m M dz

18 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 1000m M jm

19 HOFFMANN Joanna 2004-11-07

K1 1000m K j

20 IGNACZAK Oliwia 2008-08-09

K1 1000m K m³

21 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 1000m M j

22 JANUSZEWSKA Martyna 2007-01-02

K1 1000m K m³

23 KACZKOWSKA Oliwia 2007-06-16

K1 1000m K m³

24 KLAK Kacper 2004-02-15

C1 1000m M j

25 KO£ODZIEJCZAK Zuzanna 2004-12-06

K1 1000m K j

26 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 1000m M jm

27 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08

K1 1000m M j

28 KOWALSKI Tymoteusz 2006-04-11

C1 1000m M jm

29 KOZBER Maksymikian 2007-01-15

K1 1000m M m³

30 KOZ£OWSKI Tomasz 2003-05-17

K1 1000m M j

31 LASAK Pawe³ 2007-07-24

C1 1000m M m³

32 LOBA Wiktoria 2007-05-18

K1 1000m K m³

33 MACHOWIAK Wojciech 2007-01-03

C1 1000m M m³

34 MA£ECKI Filip 2007-06-04

K1 1000m M m³

35 MA£ECKI Jakub 2007-06-04

K1 1000m M m³

36 MIJAKOWSKI Miko³aj 2007-05-24

K1 1000m M m³

37 MUKA Mateusz 2006-12-12

K1 1000m M jm

38 NOSILA Jacek 2008-09-17

C1 1000m M m³

39 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 1000m M j

40 OWCZARZAK Wiktoria 2007-01-21

K1 1000m K m³

41 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 1000m M j

42 P£ACZEK Igor 2006-05-15

K1 1000m M jm

43 P£ÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-06

K1 1000m M jm

44 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 1000m M j

45 PRAÆYŃSKI Kacper 2010-01-01

C1 500m M dz

46 PREISS Amelia 2007-02-16

K1 1000m K m³

47 RASZEJA Marcel 2007-02-02

K1 1000m M m³

48 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08

K1 1000m M j

49 SCIBILIA Thomas 2006-05-16

K1 1000m M jm

50 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 1000m K j

51 SIKORSKA Amelia 2009-09-05

C1 500m K dz

52 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 1000m M j

53 SO£TYŃSKA Amelia 2007-09-02

C1 1000m K m³

54 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22

C1 1000m M jm

55 SZOT Szymon 2006-07-09

K1 1000m M jm

56 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28

K1 1000m K jm

57 SZYMKOWIAK Agata 2008-04-11

K1 1000m K m³

58 SZYMURA Eryk 2005-03-28

K1 1000m M jm

59 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21

C1 1000m M jm

60 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 1000m M j

61 WAWRZYNIAK Grzegorz 2007-09-24

K1 1000m M m³

62 WAWRZYNIAK Jan 2006-10-10

K1 1000m M jm

63 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09

K1 1000m K jm

64 ZAKRZEWICZ Miko³aj 2008-03-26

C1 1000m M m³

65 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08

K1 1000m M jm

66 ZIELIŃSKA Marta 2008-10-15

C1 1000m K m³

67 ZIŹBKE Antek 2009-06-02

K1 500m M dz

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zg³oszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROWSKI Micha³ 2007-11-30

K1 1000m M m³

2 KUSZAK Inga 2007-09-16

K1 1000m K m³

3 MAZANKA Wiktor 2004-09-24

K1 1000m M j

4 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 1000m M j

5 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28

K1 1000m M j

 
KS Warta Poznań Liczba zg³oszeń: 22 w tym osób ( 22 ) K-8 M-14
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GLABUS Bernadeta 2005-03-30

C1 1000m K jm

2 GROMADECKI Nikodem 2007-03-04

K1 1000m M m³

3 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 500m K

4 KNOSALA Szymon 2009-01-01

Rezerwa M

5 KRAWIEC Marceli 2006-01-04

C1 1000m M jm

6 KUBIAK Józef 2006-12-27

K1 1000m M jm

7 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 1000m K j

8 KUBICA Krystian 2006-05-08

C1 1000m M jm

9 MICHALAK Antoni 2006-02-25

C1 1000m M jm

10 NAPIERA£A Hubert 2008-01-02

K1 1000m M m³

11 NAPIERA£A Wiktor 2004-07-07

K1 1000m M j

12 NAWROT Roksana 2004-12-17

C1 1000m K j

13 NAWROT Wiktoria 2007-05-25

C1 1000m K m³

14 NOWAK Sandra 2009-06-10

C1 500m K dz

15 OWCZARZ Brajan 2009-03-01

Rezerwa M

16 RASSAK Martyna 2009-09-20

C1 500m K dz

17 RUSIECKI Maurycy 2008-05-02

C1 1000m M m³

18 SOBCZAK Vanessa 2008-08-30

C1 1000m K m³

19 STANEK Kacper 2008-03-21

C1 1000m M m³

20 WILGA Alex 2007-04-13

C1 1000m M m³

21 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 1000m M j

22 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 1000m M jm

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zg³oszeń: 16 w tym osób ( 16 ) K-6 M-10
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Jakub 2010-04-28

K1 500m M dz

2 DUDEK Zuzanna 2005-02-05

C1 1000m K jm

3 FEDOROWSKI Micha³ 2007-04-26

C1 1000m M m³

4 JANOWICZ Julia 2001-08-18

C1 500m K

5 KACZOROWSKI Maksymilian 2010-01-19

K1 500m M dz

6 KUCZYŃSKI Norbert 1993-10-14

C1 1000m M jm

7 KULIK Kosma 2004-04-24

C1 1000m M j

8 £UKASIK Piotr 2010-04-30

K1 1000m M m³

9 MIKA Martyna 2005-04-18

C1 1000m K jm

10 PODGÓRSKA Wiktoria 2005-03-16

C1 1000m K jm

11 PODGÓRSKI Krzysztof 2008-03-19

C1 1000m M m³

12 SIERADZAN Kacper 2004-03-21

C1 1000m M j

13 STOLTMAN Aleksander 2010-02-06

K1 1000m M m³

14 TRYCH Krystian 2003-03-05

C1 1000m M j

15 ZAWADZKA Julia 2001-03-13

C1 500m K

16 ÆELUK Antonina 2006-12-04

K1 1000m K jm

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zg³oszeń: 7 w tym osób ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18

K1 1000m M jm

2 BIA£OÆYT Bartosz 2003-11-19

K1 1000m M j

3 KOCHANEK Bartek 2005-11-18

K1 1000m M jm

4 LIS Gilbert 2007-03-04

K1 1000m M m³

5 LIS Hubert 2009-01-13

K1 500m M dz

6 SZPILA Sambor 2005-04-16

K1 1000m M jm

7 SZYMAŃSKA Aleksandra 2007-03-13

K1 1000m K m³

 
dora.kwasniewska@gmail.com
LKK Hubertus Bia³y Bór Liczba zg³oszeń: 7 w tym osób ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 07/ZP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHEMEL -PYZIO£EK Amelia 2008-01-11

K1 1000m K m³

2 GA£CZYŃSKI Miko³aj 2007-02-20

K1 1000m M m³

3 GÓRKO Maja 2009-02-09

K1 500m K dz

4 KWA¦NIEWSKI-DRO¬DZIEL Dawid 2008-09-17

K1 1000m M m³

5 ORZE£ Nikola 2007-02-26

K1 1000m K m³

6 PILARSKI Filip 2009-03-02

K1 500m M dz

7 SZAMOCKA Kaja 2008-03-10

K1 1000m K m³

 
-
UKS COPAL Trzcianka Liczba zg³oszeń: 13 w tym osób ( 13 ) K-5 M-8
NrLicencji: 11/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BANASZKIEWICZ Bartosz 2007-07-16

K1 1000m M m³

2 DUSZYŃSKI Daniel 2007-03-26

K1 1000m M m³

3 MOROZ Adam 2004-03-05

K1 1000m M j

4 NALEWAJEK Grzegorz 2010-11-29

K1 500m M dz

5 NALEWAJEK Magda 2010-11-29

K1 500m K dz

6 PIASECKA Julia(2008) 2008-01-17

K1 1000m K m³

7 ROGUSKA Nela 2010-03-11

K1 500m K dz

8 RUTKOWSKI Pawe³ 2005-09-11

K1 1000m M jm

9 SUPE£O Filip 2006-08-31

K1 1000m M jm

10 URBAN Wojciech 2008-04-21

K1 1000m M m³

11 WI¦NIEWSKI Filip 2004-03-26

K1 1000m M j

12 ZAPA£A Anna 2011-02-10

K1 500m K dz

13 ZAPA£A Karolina 2007-06-30

K1 1000m K m³

 
uks-zalew-jerzykowo.net16.net/
UKS Zalew Jerzykowo Liczba zg³oszeń: 21 w tym osób ( 21 ) K-8 M-13
NrLicencji: 09/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BAJON Wojciech 2013-02-02

K1 500m M dz

2 BARTKOWIAK Nikodem 2010-09-15

K1 500m M dz

3 BIA£EK Antonella 2008-04-05

K1 1000m K m³

4 DARMETKO Diego 2009-07-01

K1 500m M dz

5 DARMETKO Shila 2011-01-23

K1 500m K dz

6 DERDA Jakub 2009-09-16

K1 500m M dz

7 GAJDAMOWICZ Marcel 2010-06-18

K1 500m M dz

8 GAJDAMOWICZ Mi³osz 2010-06-18

K1 500m M dz

9 JŹDROSZKOWIAK Zofia 2008-07-12

K1 1000m K m³

10 KLIMCZAK Maria 2009-01-25

K1 500m K dz

11 KLIMKIEWICZ Wiktor 2008-11-07

K1 1000m M m³

12 K£OBUS £ucja 2007-06-15

K1 1000m K m³

13 K£OBUS Paulina 2010-10-21

K1 500m K dz

14 KROTOFIL Nikola 2008-01-08

K1 1000m K m³

15 KRÓL Fryderyk 2010-10-30

K1 500m M dz

16 MODRZEJEWSKA Martyna 2008-12-03

K1 1000m K m³

17 NIEGOLEWSKI Stanislaw 2010-05-11

K1 500m M dz

18 RUREK Fabian 2009-01-12

K1 500m M dz

19 SAMSEL Igor 2010-11-12

K1 500m M dz

20 TRELA Miko³aj 2009-12-08

K1 500m M dz

21 ZAPARTY B³aæej 2010-09-28

K1 500m M dz

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zg³oszeń: 26 w tym osób ( 26 ) K-11 M-15
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2024

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHOJNACKA Kinga 2009-03-01

K1 500m K dz

2 DOMAGA£A Maja 2006-07-01

K1 1000m K jm

3 GETNER Amelia 2005-05-01

K1 1000m K jm

4 GÓRNY Mi³osz 2007-08-27

K1 1000m M m³

5 HOFMAN Zofia 2006-04-26

K1 1000m K jm

6 JASTRZ”B Kacper 2005-02-16

K1 1000m M jm

7 JOKIEL Barbara 2007-10-08

K1 1000m K m³

8 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 1000m M j

9 KA¬MIERCZAK Miko³aj 2008-04-12

K1 1000m M m³

10 KOWALSKA Martyna 2009-01-07

K1 500m K dz

11 KUJAWA Filip 2006-06-27

K1 1000m M jm

12 LISIECKI Wojciech 2009-04-16

K1 500m M dz

13 LORENZ Wojciech 2010-10-12

K1 500m M dz

14 £UCZAK Daniel 2007-08-19

K1 1000m M m³

15 MAJZA Mateusz 2008-02-01

K1 1000m M m³

16 MATYSIAK Justyna 2006-03-21

K1 1000m K jm

17 MYSSAK Jan 2007-12-02

K1 1000m M m³

18 NIEBORAK Mateusz 2007-01-05

K1 1000m M m³

19 NYCZKOWIAK Marcin 2006-10-26

K1 1000m M jm

20 RADNA Magdalena 2004-04-29

K1 1000m K j

21 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01

K1 1000m K j

22 SZCZEPANIAK Natalia 2008-05-18

K1 1000m K m³

23 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01

K1 1000m M j

24 TOMYS Patryk 2006-02-26

K1 1000m M jm

25 TOMYS Zuzanna 2009-07-06

K1 500m K dz

26 WAJS Eryk 2009-07-07

K1 500m M dz

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orze³ Wa³cz Liczba zg³oszeń: 12 w tym osób ( 12 ) K-6 M-6
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 IDZIKOWSKI Szymon 2007-03-27

C1 1000m M m³

2 KIEREPKA Mi³osz 2009-10-10

K1 500m M dz

3 £”TKOWSKA Martyna 2006-12-07

K1 1000m K jm

4 MACKIEWICZ Milena 2006-01-06

K1 1000m K jm

5 MARCINKOWSKA Amelia 2007-09-08

C1 1000m K m³

6 PIECHUT Ewa 2009-12-04

K1 500m K dz

7 POLACZEK Maja 2010-05-19

C1 500m K dz

8 RÓÆAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 1000m M jm

9 RUÆANOWSKA Maja 2007-03-30

C1 1000m K m³

10 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08

K1 1000m M jm

11 WOJTANEK Micha³ 2005-01-25

K1 1000m M jm

12 ZAJ”CZKOWSKI Jakub 2006-07-15

K1 1000m M jm

 
WTW Warszawa Liczba zg³oszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/MZ/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SIWIECKI Damian 1994-02-26

K1 500m M dz