Internetowe zgłoszenia do imprezy: XXXIV Międzynarodowe Długodystansowe Mistrzostwa Polski
SZTUM 18-20.05.2018
Liczba zgłoszeń: 508 w tym osób ( 551 ) K-198 M-353
 
DOLNOŚLĄSKIE Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
 
MKS MOS Wrocław Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 01/DS/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEBENEK Klaudia 2002-11-13

K1 5000m K jm

2 BEBENEK Oliwia 2002-11-13

K1 5000m K jm

3 CEDROWSKI Daniel 2000-01-18

K1 10000m M j

4 SIECIŃSKI Michał 2000-11-16

K1 10000m M j

5 SZURLEJ Lilianna 1999-02-05

K1 10000m K

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Liczba zgłoszeń: 64 w tym osób ( 77 ) K-31 M-46
 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 21 w tym osób ( 32 ) K-12 M-20
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Sebastian 2000-06-16

C1 10000m M j

2 BARTCHODZIE Jakub
( BARTCHODZIE-TOMASZEWSKI )
2003-07-20

K2 10000m M jm

3 BŁOŃSKI Krystian
( BŁOŃSKI-SŁOWIŃSKI )
2004-06-01

K2 5000m M mł

4 BRAUN Amelia 2003-08-07

C1 3000m K jm

5 CZERESZKO Piotr
( CZERESZKO-WIŚNIEWSKI )
2000-01-29

K2 10000m M j

6 DOMAGAŁ Kacper
( DOMAGAŁ-TRZPIS )
2002-01-05

K2 10000m M jm

7 GAPSKA Nicola
( GAPSKA-KWASIGROCH )
2000-06-03

K2 10000m K j

8 GĘŚCIAK Paulina 2000-01-01

C1 5000m K j

9 JANOWICZ Dawid
( JANOWICZ-ŚCIESIŃSKI )
2003-03-15

K2 10000m M jm

10 KITWESKI Juliusz
( MACEWICZ-KITWESKI )
2003-07-24

C2 5000m M jm

11 KORPALSKA Zofia
( KORPALSKA-ZINIEWICZ )
2005-02-23

K2 5000m K mł

12 KOWALSKA Julia
( ŁAWNIKOWICZ-KOWALSKA )
2003-06-23

K2 5000m K jm

13 KOWALSKI Kacper 2004-01-23

K1 5000m M mł

14 KWASIGROCH Weronika
( GAPSKA-KWASIGROCH )
2000-12-14

K2 10000m K j

15 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna
( ŁAWNIKOWICZ-KOWALSKA )
2002-11-01

K2 5000m K jm

16 ŁUKARSKI Jędrzej
( ŁUKARSKI-PAŁUBICKI )
2003-02-12

K2 10000m M jm

17 MACEWICZ Dominik
( MACEWICZ-KITWESKI )
2002-08-05

C2 5000m M jm

18 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17

C1 3000m K jm

19 MICHAŁOWSKA Klaudia
( MICHAŁOWSKA-TRZCIŃSKA )
2002-04-19

C2 3000m K jm

20 NOWACZYK Hubert 2001-08-01

K1 10000m M j

21 NOWICKA Alicja 2003-11-26

K1 5000m K jm

22 PAŁUBICKI Łukasz
( ŁUKARSKI-PAŁUBICKI )
2002-01-23

K2 10000m M jm

23 SADOWSKI Damian 2003-10-31

C1 10000m M jm

24 SŁOWIŃSKI Paweł
( BŁOŃSKI-SŁOWIŃSKI )
2005-07-31

K2 5000m M mł

25 SZCZEPAŃSKI Kacper 1999-05-01

K1 10000m M

26 SZCZEPAŃSKI Kacper
( SZCZEPAŃSKI-SZCZEPAŃSKI )
1999-05-01

K2 10000m M

27 SZCZEPAŃSKI Krzysztof
( SZCZEPAŃSKI-SZCZEPAŃSKI )
1960-02-13

K2 10000m M

28 ŚCIESIŃSKI Mateusz
( JANOWICZ-ŚCIESIŃSKI )
2003-06-10

K2 10000m M jm

29 TOMASZEWSKI Kacper
( BARTCHODZIE-TOMASZEWSKI )
2003-01-20

K2 10000m M jm

30 TRZCIŃSKA Klaudia
( MICHAŁOWSKA-TRZCIŃSKA )
2002-06-14

C2 3000m K jm

31 TRZPIS Daniel
( DOMAGAŁ-TRZPIS )
2002-07-11

K2 10000m M jm

32 WIŚNIEWSKI Mateusz
( CZERESZKO-WIŚNIEWSKI )
2000-01-06

K2 10000m M j

33 ZINIEWICZ Nicole
( KORPALSKA-ZINIEWICZ )
2004-04-10

K2 5000m K mł

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 20 ) K-12 M-8
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GABRYŚ Oliwia
( GABRYŚ-WEJSZEWSKA )
2005-02-27

K2 5000m K mł

2 GÓRSKA Julia
( GÓRSKA-JAROSZ )
2001-12-27

K2 10000m K j

3 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 10000m K j

4 HAPKIE Jakub
( HAPKIE-JAROCKI )
2004-01-23

C2 5000m M mł

5 HUMIŃSKI Filip
( HUMIŃSKI-ZIELIŃSKI )
2003-12-02

C2 5000m M jm

6 JAROCKI Kacper
( HAPKIE-JAROCKI )
2004-02-08

C2 5000m M mł

7 JAROSZ Natalia 2000-10-05

K1 10000m K j

8 JAROSZ Natalia
( GÓRSKA-JAROSZ )
2000-10-05

K2 10000m K j

9 KORT Zuzanna 2003-06-28

K1 5000m K jm

10 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21

K1 5000m K mł

11 LOBA Nadia 2003-09-29

K1 5000m K jm

12 ŁAPCZYŃSKI Antoni
( ZDROJEWSKI-ŁAPCZYŃSKI )
2003-12-12

K2 10000m M jm

13 RATAJCZAK Alicja 2004-04-30

K1 5000m K mł

14 SZKODZIŃSKA Martyna
( WERNER-SZKODZIŃSKA )
2003-05-13

K2 5000m K jm

15 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09

K1 10000m M jm

16 WEJSZEWSKA Oliwia
( GABRYŚ-WEJSZEWSKA )
2005-05-31

K2 5000m K mł

17 WERNER Wiktoria
( WERNER-SZKODZIŃSKA )
2002-10-25

K2 5000m K jm

18 WINIARSKI Olaf 2003-06-10

K1 10000m M jm

19 WIŚNIEWSKA Martina
( WIŚNIEWSKA-WIŚNIEWSKA )
2004-01-17

K2 5000m K mł

20 WIŚNIEWSKA Nikola
( WIŚNIEWSKA-WIŚNIEWSKA )
2004-10-03

K2 5000m K mł

21 ZDROJEWSKI Tomasz
( ZDROJEWSKI-ŁAPCZYŃSKI )
2002-11-03

K2 10000m M jm

22 ZIELIŃSKI Jakub
( HUMIŃSKI-ZIELIŃSKI )
2003-01-14

C2 5000m M jm

 
UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZOZEK Rafał
( BRZOZEK-CZERNIECKI )
1986-01-01

C2 10000m M

2 BRZOZEK Rafał 1986-01-01

C1 10000m M

3 CZERNIECKI Krzysztof 1987-01-01

C1 10000m M

4 CZERNIECKI Krzysztof
( BRZOZEK-CZERNIECKI )
1987-01-01

C2 10000m M

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 25 w tym osób ( 23 ) K-7 M-16
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DUSZYŃSKI Klaudiusz 2002-01-22

C1 10000m M jm

2 DZIATKOWICZ Sandra
( DZIATKOWICZ-LASOTA )
2002-09-27

K2 5000m K jm

3 FERTYKOWSKI Gracjan
( FERTYKOWSKI-ROMANOWSKI )
2003-01-09

C2 5000m M jm

4 FORC Jakub
( FORC-KONDRATOWICZ )
2004-11-24

C2 5000m M mł

5 GRĄDZKI Mateusz 2001-11-21

K1 10000m M j

6 GRĄDZKI Mateusz
( GRĄDZKI-SUCHALSKI )
2001-11-21

K2 10000m M j

7 INTEK Bartosz 2000-06-30

K1 10000m M j

8 INTEK Bartosz
( INTEK-ŚWITAJ )
2000-06-30

K2 10000m M j

9 JOB Jakub
( JOB-KOZŁOWSKI )
2001-08-24

C2 10000m M j

10 JOB Jakub 2001-08-24

C1 10000m M j

11 KŁOS Adrian
( KŁOS-SOBIERAJSKI )
2000-01-23

C2 10000m M j

12 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 10000m M j

13 KŁOS Ewelina 2001-09-25

K1 10000m K j

14 KONDRATOWICZ Marcel
( FORC-KONDRATOWICZ )
2004-04-28

C2 5000m M mł

15 KOZŁOWSKI Kacper 2001-07-05

C1 10000m M j

16 KOZŁOWSKI Kacper
( JOB-KOZŁOWSKI )
2001-07-05

C2 10000m M j

17 LASOTA Wiktoria
( DZIATKOWICZ-LASOTA )
2003-01-01

K2 5000m K jm

18 ŁĘT Miłosz 2003-03-17

C1 10000m M jm

19 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 10000m K j

20 MIKOŁAJEWSKA Martyna
( WIDAWSKA-MIKOŁAJEWSKA )
2001-11-04

K2 10000m K j

21 NOWACZYK Eryk 2001-08-01

K1 10000m M j

22 ROMANOWSKI Szymon
( FERTYKOWSKI-ROMANOWSKI )
2003-07-08

C2 5000m M jm

23 SIEWIERSKI Oskar 2003-11-03

K1 10000m M jm

24 SOBIERAJSKI Marcel 2000-01-19

C1 10000m M j

25 SOBIERAJSKI Marcel
( KŁOS-SOBIERAJSKI )
2000-01-19

C2 10000m M j

26 STOSIK Julia 2004-06-25

K1 5000m K mł

27 SUCHALSKI Damian
( GRĄDZKI-SUCHALSKI )
2001-04-09

K2 10000m M j

28 SUCHALSKI Damian 2001-04-09

K1 10000m M j

29 ŚWITAJ Mateusz
( INTEK-ŚWITAJ )
2001-03-23

K2 10000m M j

30 ŚWITAJ Mateusz 2001-03-23

K1 10000m M j

31 TROKA Oliwia 2004-02-10

K1 5000m K mł

32 WIDAWSKA Sandra
( WIDAWSKA-MIKOŁAJEWSKA )
2000-10-10

K2 10000m K j

33 WIDAWSKA Sandra 2000-10-10

K1 10000m K j

 
LUBELSKIE Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BALCZUS Wiktor 2005-03-21

K1 5000m M mł

2 KNIEĆ Kacper 2003-10-27

K1 10000m M jm

3 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 10000m K j

4 MOSKOWICZ Dorota
( MOSKOWICZ-ZIELIŃSKA )
2001-10-27

K2 10000m K j

5 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 10000m M

6 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 10000m K j

7 ZIELIŃSKA Agata
( MOSKOWICZ-ZIELIŃSKA )
2000-02-29

K2 10000m K j

 
LUBUSKIE Liczba zgłoszeń: 51 w tym osób ( 56 ) K-16 M-40
 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 14 ) K-4 M-10
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEMKO Dawid
( CZEMKO-MICHALAK )
2003-04-08

C2 5000m M jm

2 HOŁDAK Krystian
( HOŁDAK-ZAWOJEK )
2002-04-22

C2 10000m M j

3 KAŁUŻNA Aleksandra
( KAŁUŻNA-ORYSZEWSKA )
2005-02-26

K2 5000m K mł

4 KARLIŃSKI Sebastian
( KARLIŃSKI-MANIA )
2005-02-08

C2 5000m M mł

5 MANIA Gracjan
( KARLIŃSKI-MANIA )
2005-02-15

C2 5000m M mł

6 MICHALAK Damian 2000-09-17

K1 10000m M j

7 MICHALAK Gracjan
( CZEMKO-MICHALAK )
2003-09-13

C2 5000m M jm

8 ORYSZEWSKA Daria
( KAŁUŻNA-ORYSZEWSKA )
2005-10-28

K2 5000m K mł

9 POKLEPA Adrian
( POKLEPA-SAJDAK )
2004-11-16

C2 5000m M mł

10 SAJDAK Damian
( POKLEPA-SAJDAK )
2004-07-06

C2 5000m M mł

11 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14

C1 5000m M mł

12 URBAŃSKA Agata 2002-05-06

K1 5000m K jm

13 WOJTASIŃSKA Agata 2004-01-24

K1 5000m K mł

14 ZAWOJEK Klaudiusz
( HOŁDAK-ZAWOJEK )
2001-07-09

C2 10000m M j

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 21 ) K-5 M-16
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRACIK Magdalena
( BRACIK-GAŁĘZKA )
2004-11-03

K2 5000m K mł

2 BURKO Tomasz 2004-03-23

K1 5000m M mł

3 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17

K1 10000m M j

4 DROZDOWICZ Jakub
( DROZDOWICZ-SZYPIÓRKOWSKI )
2001-07-17

K2 10000m M j

5 DURKA Luiza 2001-10-12

K1 10000m K j

6 FULKO Fryderyk 1999-04-10

K1 10000m M

7 FULKO Fryderyk
( FULKO-POTOCZNY )
1999-04-10

K2 10000m M

8 GAŁĘZKA Olga
( BRACIK-GAŁĘZKA )
2004-05-24

K2 5000m K mł

9 GIERŁOWSKA Danata
( GIERŁOWSKA-STANKIEWICZ )
2003-09-01

K2 5000m K jm

10 GRYCZKO Andrzej
( GRYCZKO-SIWIEC )
1968-05-12

K2 10000m M

11 GRYCZKO Andrzej 1968-05-12

K1 10000m M

12 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27

C1 10000m M

13 KOZIEŁ Jakub
( KOZIEŁ-PIECZURO )
2003-06-04

K2 10000m M jm

14 PAWŁOWSKI Konrad
( PAWŁOWSKI-POTOCKI )
2004-04-03

C2 5000m M mł

15 PIECZURO Krzysztof
( KOZIEŁ-PIECZURO )
2002-02-16

K2 10000m M jm

16 POTOCKI Maciej
( PAWŁOWSKI-POTOCKI )
2004-11-19

C2 5000m M mł

17 POTOCZNY Łukasz
( FULKO-POTOCZNY )
1999-02-09

K2 10000m M

18 POTOCZNY Łukasz 1999-02-09

K1 10000m M

19 SIWIEC Sławomir 1992-01-01

K1 10000m M

20 SIWIEC Sławomir
( GRYCZKO-SIWIEC )
1992-01-01

K2 10000m M

21 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 10000m M jm

22 STANKIEWICZ Klaudia
( GIERŁOWSKA-STANKIEWICZ )
2003-11-02

K2 5000m K jm

23 SZEWCZUK Oskar
( SZEWCZUK-ŻUK )
2003-02-03

K2 10000m M jm

24 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz
( DROZDOWICZ-SZYPIÓRKOWSKI )
2001-05-25

K2 10000m M j

25 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz 2001-05-25

K1 10000m M j

26 SZYSZKO Kamil 2001-03-01

K1 10000m M j

27 ŻUK Sebastian
( SZEWCZUK-ŻUK )
2003-12-10

K2 10000m M jm

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JONKISZ Bartosz
( JONKISZ-KOŁPAK )
1992-01-03

K2 10000m M

2 JONKISZ Bartosz 1992-01-03

K1 10000m M

3 KOŁPAK Kamil 1994-07-29

K1 10000m M

4 KOŁPAK Kamil
( JONKISZ-KOŁPAK )
1994-07-29

K2 10000m M

5 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 10000m K

6 NOGA Paulina
( SZEWCZYK-NOGA )
1996-04-15

K2 10000m K

7 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31

C1 10000m M

8 PAWŁOWSKI Eryk 1997-08-05

K1 10000m M

9 PAWŁOWSKI Eryk
( ZAŁUSKI-PAWŁOWSKI )
1997-08-05

K2 10000m M

10 SZEWCZYK Katarzyna
( SZEWCZYK-NOGA )
1996-09-08

K2 10000m K

11 SZEWCZYK Katarzyna 1996-09-08

K1 10000m K

12 SZEWCZYK Klaudia 1993-10-24

K1 10000m K

13 ZAŁUSKI Wojciech
( ZAŁUSKI-PAWŁOWSKI )
1994-04-24

K2 10000m M

14 ZAŁUSKI Wojciech 1994-04-24

K1 10000m M

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 13 ) K-4 M-9
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZCZYK Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-04-06

K2 5000m K jm

2 BORUTA Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-03-11

K2 5000m K jm

3 CHRZĄSZCZ Wojciech
( CHRZĄSZCZ-PECYNA )
1998-03-19

K2 10000m M

4 CHRZĄSZCZ Wojciech 1998-03-19

K1 10000m M

5 FILAK Michał
( LISKOWSKI-FILAK )
2003-04-22

K2 10000m M jm

6 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12

K1 5000m M mł

7 GIL Oliwia 2002-07-11

C1 3000m K jm

8 LISKOWSKI Adam
( LISKOWSKI-FILAK )
2003-11-14

K2 10000m M jm

9 PECYNA Karol 1996-06-11

K1 10000m M

10 PECYNA Karol
( CHRZĄSZCZ-PECYNA )
1996-06-11

K2 10000m M

11 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28

K1 5000m K mł

12 SELIWAŃSKI Adrian
( SELIWAŃSKI-WITCZAK )
2001-07-18

K2 10000m M j

13 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18

K1 10000m M j

14 WAWER Dominik
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-06-24

K2 10000m M jm

15 WITCZAK Sebastian 2001-07-25

K1 10000m M j

16 WITCZAK Sebastian
( SELIWAŃSKI-WITCZAK )
2001-07-25

K2 10000m M j

17 ZYCHOWICZ Adrian
( WAWER-ZYCHOWICZ )
2002-04-02

K2 10000m M jm

 
ŁÓDZKIE Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 11 ) K-1 M-10
 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25

K1 10000m M

2 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 5000m M mł

3 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04

K1 10000m M jm

4 SZCZEPANIK Przemek 1996-03-01

K1 10000m M

5 WIĄZ Szymon 2004-07-12

K1 5000m M mł

 
MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 03/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDRYSZCZAK Filip 2004-05-12

K1 5000m M mł

2 ANDRYSZCZAK Jakub 2002-10-16

K1 10000m M jm

3 CHRUSTOWSKI Cezary 2004-04-23

K1 5000m M mł

4 GÓRA Natan 2004-05-25

K1 5000m M mł

5 PASIŃSKA Natalia 2001-11-03

K1 10000m K j

6 RYBARCZYK Marek 2001-08-31

K1 10000m M j

 
MAZOWIECKIE Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 10 ) K-4 M-6
 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10

K1 5000m K jm

2 SIWIŃSKI Mikołaj 2004-02-14

K1 5000m M mł

3 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04

K1 10000m K

4 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 5000m K j

5 ŚWIĘCICKI Kamil 2001-05-08

K1 10000m M j

6 ŚWIĘCICKI Paweł 2000-05-06

K1 10000m M j

7 ŚWITALSKI Patryk 1994-02-07

K1 10000m M

8 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 10000m M jm

9 WŁODARCZYK Stanisław 1999-08-24

K1 10000m M

10 WOJCIECHOWSKA Natalia 1999-04-09

K1 10000m K

 
MAŁOPOLSKIE Liczba zgłoszeń: 24 w tym osób ( 29 ) K-12 M-17
 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMUS Kacper
( TYRAŁA-ADAMUS )
2003-01-06

K2 10000m M jm

2 BIERZAŁO Wiktoria
( BIERZAŁO-KURPAN )
2003-09-22

K2 5000m K jm

3 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 10000m K j

4 KURPAN Joanna 2004-12-14

K1 5000m K mł

5 KURPAN Natalia
( BIERZAŁO-KURPAN )
2003-05-28

K2 5000m K jm

6 MAŁECKI Michał
( MAŁECKI-PIECH )
2002-08-24

K2 10000m M jm

7 PIECH Jacek
( MAŁECKI-PIECH )
2002-04-04

K2 10000m M jm

8 TYRAŁA Kacper
( TYRAŁA-ADAMUS )
2003-02-24

K2 10000m M jm

 
nadwislan.com
KS Nadwiślan Kraków Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DATOŃ Aleksy 2003-09-01

C1 10000m M jm

2 GRELOWSKI Kajetan 2006-07-05

K1 5000m M mł

3 JAGOCKI Mateusz 2002-08-27

K1 10000m M jm

4 TOMASIK Natalia 2002-05-20

C1 3000m K jm

 
mkkłączany.pl
MKK Łączany Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 04/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FRYC Szymon 2004-03-04

K1 5000m M mł

2 KUBAS Michał
( KUBAS-WIECHEĆ )
2004-06-28

K2 5000m M mł

3 SOWA Klaudia 2000-09-06

K1 10000m K j

4 SOWA Mateusz 1999-02-25

K1 10000m M

5 WIECHEĆ Daniel 1999-03-03

K1 10000m M

6 WIECHEĆ Dariusz
( KUBAS-WIECHEĆ )
2004-10-22

K2 5000m M mł

7 ZASĘPA Michał 2004-02-16

K1 5000m M mł

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BUGAJSKI Kacper
( BUGAJSKI-TOPA )
2001-05-14

C2 10000m M j

2 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14

C1 10000m M j

3 GOZDEK Martyna 2005-05-31

C1 2000m K mł

4 GOZDEK Wiktoria
( GOZDEK-ŁOBOZIAK )
2002-02-21

C2 3000m K jm

5 ŁOBOZIAK Elżbieta
( GOZDEK-ŁOBOZIAK )
2002-07-30

C2 3000m K jm

6 MNICH Aleksandra
( MNICH-TOPA )
2003-04-01

C2 3000m K jm

7 PANDEL Kamil 2002-04-12

C1 10000m M jm

8 TOPA Anna
( MNICH-TOPA )
2003-10-24

C2 3000m K jm

9 TOPA Tomasz 2000-03-17

C1 10000m M j

10 TOPA Tomasz
( BUGAJSKI-TOPA )
2000-03-17

C2 10000m M j

11 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 5000m M mł

12 WOŹNIAK Daria 2004-01-30

C1 2000m K mł

 
OPOLSKIE Liczba zgłoszeń: 18 w tym osób ( 14 ) K-4 M-10
 
KU AZS-AWF Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 18 w tym osób ( 14 ) K-4 M-10
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06

K1 10000m M

2 BIL Michał
( BIL-PRZYPADŁO )
1997-01-06

K2 10000m M

3 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 10000m M

4 BORGIEŁ Mateusz
( BORGIEŁ-SZPYNDA )
1997-08-05

C2 10000m M

5 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18

K1 10000m K j

6 CEDROWSKA Natalia
( CEDROWSKA-LEŚNIAK )
2000-01-18

K2 10000m K j

7 CHMIELEWSKI Sławomir 1999-07-07

K1 10000m M

8 KAPUŚCIŃSKI Piotr 1999-11-05

C1 10000m M

9 KULETA Dawid
( KULETA-ZUCHORA )
1991-03-31

C2 10000m M

10 LENSKI Patryk
( LENSKI-SZKUDLAREK )
2000-03-02

K2 10000m M j

11 LENSKI Patryk 2000-03-02

K1 10000m M j

12 LEŚNIAK Martyna
( CEDROWSKA-LEŚNIAK )
2001-06-07

K2 10000m K j

13 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07

K1 10000m K j

14 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28

K1 10000m K

15 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20

C1 5000m K j

16 PRZYPADŁO Marcin 1995-12-05

K1 10000m M

17 PRZYPADŁO Marcin
( BIL-PRZYPADŁO )
1995-12-05

K2 10000m M

18 SZKUDLAREK Mateusz 2001-01-01

K1 10000m M j

19 SZKUDLAREK Mateusz
( LENSKI-SZKUDLAREK )
2001-01-01

K2 10000m M j

20 SZPYNDA Grzegorz 1994-10-27

C1 10000m M

21 SZPYNDA Grzegorz
( BORGIEŁ-SZPYNDA )
1994-10-27

C2 10000m M

22 ZUCHORA Mateusz
( KULETA-ZUCHORA )
1992-08-10

C2 10000m M

23 ZUCHORA Mateusz 1992-08-10

C1 10000m M

 
PODKARPACKIE Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 7 ) K-4 M-3
 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BAJDA Jagoda
( BAJDA-OPAŁKA )
2004-07-02

K2 5000m K mł

2 BAJDA Jagoda 2004-07-02

K1 5000m K mł

3 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01

K1 5000m K mł

4 DOBROŃ Bartłomiej
( DOBROŃ-PIĄTEK )
2001-05-25

K2 10000m M j

5 DOBROŃ Bartłomiej 2001-05-25

K1 10000m M j

6 GAWRON Igor 2005-06-09

K1 5000m M mł

7 OPAŁKA Urszula
( BAJDA-OPAŁKA )
2004-10-30

K2 5000m K mł

8 OPAŁKA Urszula 2004-10-30

K1 5000m K mł

9 PIĄTEK Jakub
( DOBROŃ-PIĄTEK )
2001-04-06

K2 10000m M j

10 PIĄTEK Jakub 2001-04-06

K1 10000m M j

11 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 5000m K jm

 
PODLASKIE Liczba zgłoszeń: 24 w tym osób ( 25 ) K-12 M-13
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Łukasz
( BARCZEWSKI-WALULIK )
2003-06-08

K2 10000m M jm

2 DUBNICKI Kacper
( DUBNICKI-POLKOWSKI )
2004-02-25

K2 5000m M mł

3 DZIENISZEWSKA-KIERKLA Edyta 1986-05-05

K1 10000m K

4 GARBACZ Karol 1983-11-02

K1 10000m M

5 POLKOWSKI Wojciech
( DUBNICKI-POLKOWSKI )
2004-08-02

K2 5000m M mł

6 SKORUPA Faustyna
( SKORUPA-TWARDOWSKA )
2001-02-15

K2 10000m K j

7 SKORUPA Faustyna 2001-02-15

K1 10000m K j

8 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27

K1 5000m M mł

9 TWARDOWSKA Aleksandra 2000-09-23

K1 10000m K j

10 TWARDOWSKA Aleksandra
( SKORUPA-TWARDOWSKA )
2000-09-23

K2 10000m K j

11 WALULIK Mikołaj
( BARCZEWSKI-WALULIK )
2003-08-13

K2 10000m M jm

12 WYSOCKI Adam 1974-12-23

K1 10000m M

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna
( DOROZIŃSKA-TARASIUK )
2001-03-06

C2 5000m K j

2 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 5000m K j

3 KOROL Sebastian 2003-05-07

C1 10000m M jm

4 KOWALSKA Ewa
( KOWALSKA-LACH )
2002-01-31

C2 3000m K jm

5 LACH Kaja
( KOWALSKA-LACH )
2003-08-14

C2 3000m K jm

6 TARASIUK Julia 2005-11-17

C1 2000m K mł

7 TARASIUK Patrycja 2001-08-27

C1 5000m K j

8 TARASIUK Patrycja
( DOROZIŃSKA-TARASIUK )
2001-08-27

C2 5000m K j

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DANILCZUK Maciek 2004-07-07

C1 5000m M mł

2 DANILCZUK Michał 2001-11-13

C1 10000m M j

3 DANILCZUK Michał
( DANILCZUK-TOMASZUK )
2001-11-13

C2 10000m M j

4 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26

K1 5000m K mł

5 DĄBROWSKA Wiktoria 2003-07-10

C1 3000m K jm

6 KAROLCZUK Karolina 2001-03-01

K1 10000m K j

7 KORZONEK Rafał 2005-10-19

C1 5000m M mł

8 PIEKARSKA Julia 2003-03-23

K1 5000m K jm

9 ŚWIATAK Hubert
( TOMASZUK-ŚWIATAK )
2002-11-07

C2 5000m M jm

10 TOMASZUK Łukasz
( TOMASZUK-ŚWIATAK )
2002-05-17

C2 5000m M jm

11 TOMASZUK Łukasz
( DANILCZUK-TOMASZUK )
2002-05-17

C2 10000m M j

 
POMORSKIE Liczba zgłoszeń: 48 w tym osób ( 47 ) K-21 M-26
 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 12 ) K-1 M-11
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DANIEL Wie[iczko 1998-04-19

C1 10000m M

2 DRAŁUS Konrad 2000-02-17

C1 10000m M j

3 DRAŁUS Konrad
( DRAŁUS-JESIONKOWSKI )
2000-02-17

C2 10000m M j

4 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-15

K1 5000m M mł

5 IMIANOWSKI Łukasz 1986-09-01

K1 10000m M

6 IMIANOWSKI Łukasz
( IMIANOWSKI-KUCZEWSKI )
1986-09-01

K2 10000m M

7 JESIONKOWSKI Kamil 2000-07-29

C1 10000m M j

8 JESIONKOWSKI Kamil
( DRAŁUS-JESIONKOWSKI )
2000-07-29

C2 10000m M j

9 KUCZEWSKI Marek
( IMIANOWSKI-KUCZEWSKI )
1989-05-06

K2 10000m M

10 KUCZEWSKI Marek 1989-05-06

K1 10000m M

11 MOSKOT Anna 2000-05-06

C1 5000m K j

12 MOSZOŃSKI Bartłomiej
( MOSZOŃSKI-RUNIEWICZ )
2004-09-20

K2 5000m M mł

13 RUNEWICZ Jakub
( MOSZOŃSKI-RUNIEWICZ )
2005-02-22

K2 5000m M mł

14 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 10000m M jm

15 WOJTAŚ Mateusz 2005-01-24

K1 5000m M mł

16 ZARĘBA Kacper 2001-09-14

K1 10000m M j

 
MKS Nogat Malbork Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 10000m M j

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BLICHARZ Zofia 2004-06-22

K1 5000m K mł

2 KALIKOWSKI Kamil 2000-05-22

K1 10000m M j

3 KALIKOWSKI Kamil
( KALIKOWSKI-SZEWCZAK )
2000-05-22

K2 10000m M j

4 MAKULSKA Wiktoria
( MAKULSKA-WYTRĄŻEK )
2003-01-29

K2 5000m K jm

5 NICKOWSKA Natalia 2002-02-14

K1 5000m K jm

6 NIZIAŁEK Krzysztof 2002-04-24

K1 10000m M jm

7 NIZIAŁEK Marcin
( NIZIAŁEK-PRUSKI )
2005-01-04

K2 5000m M mł

8 PRUSKI Adrian
( NIZIAŁEK-PRUSKI )
2005-03-10

K2 5000m M mł

9 PYTLAK Tomasz 2004-03-10

K1 5000m M mł

10 SZEWCZAK Jakub
( KALIKOWSKI-SZEWCZAK )
2000-03-18

K2 10000m M j

11 WYTRĄŻEK Zuzanna
( MAKULSKA-WYTRĄŻEK )
2002-12-10

K2 5000m K jm

 
www.mrks.pl
MRKS Gdańsk Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 01/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOKUN Emilia 2002-04-03

C1 3000m K jm

2 KONOPNICKI Michał 2004-07-14

K1 5000m M mł

3 KOWALCZE Kacper 2003-02-05

C1 10000m M jm

4 SADOWSKA Paulina 2002-10-15

C1 3000m K jm

5 SERAFIN Tatiana
( SERAFIN-SIEMIENIUK )
2000-11-20

C2 5000m K j

6 SERAFIN Tatiana 2000-11-20

C1 5000m K j

7 SIEMIENIUK Natalia
( SERAFIN-SIEMIENIUK )
2001-11-17

C2 5000m K j

8 SIEMIENIUK Natalia 2001-11-17

C1 5000m K j

9 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05

K1 10000m M j

10 TARASIUK Anna 2004-06-04

K1 5000m K mł

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BILYI Maksym 2004-05-09

K1 5000m M mł

2 KONDEJ Aleksandra 2004-12-01

K1 5000m K mł

3 LIS Zuzanna 2004-09-14

K1 5000m K mł

4 MICKIEWICZ Igor 2005-09-22

K1 5000m M mł

5 MONKIELEWICZ Paulina 1998-10-19

C1 5000m K

6 NOWAKOWSKA Weronika 2001-11-06

K1 10000m K j

7 NOWAKOWSKA Weronika
( NOWAKOWSKA-OSTROWSKA )
2001-11-06

K2 10000m K j

8 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19

K1 10000m K j

9 OSTROWSKA Sandra
( NOWAKOWSKA-OSTROWSKA )
2000-01-19

K2 10000m K j

10 OSTROWSKI Wojciech 2001-06-21

K1 10000m M j

11 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16

C1 2000m K mł

 
UKS Sokolik przy ZS Czernin Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 02/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 EWERTOWSKA Julia
( EWERTOWSKA-MAJEWSKA )
2003-09-23

K2 5000m K jm

2 EWERTOWSKA Lena 2005-08-24

K1 5000m K mł

3 JARZYNA Agata 2000-05-25

K1 10000m K j

4 JARZYNA Agata
( JARZYNA-SZCZEPANIAK )
2000-05-25

K2 10000m K j

5 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27

K1 5000m M mł

6 MAJEWSKA Oliwia
( EWERTOWSKA-MAJEWSKA )
2003-06-05

K2 5000m K jm

7 RUTKOWSKI Jakub 2005-05-24

K1 5000m M mł

8 SZCZEPANIAK Julia
( JARZYNA-SZCZEPANIAK )
2000-02-29

K2 10000m K j

9 SZCZEPANIAK Julia 2000-02-29

K1 10000m K j

 
ŚLĄSKIE Liczba zgłoszeń: 45 w tym osób ( 45 ) K-20 M-25
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 02/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra
( CADER-PILARZ )
1998-05-07

K2 10000m K

2 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 10000m K

3 CZAJA Paweł
( CZAJA-ZBIROWSKI )
1997-01-18

K2 10000m M

4 CZAJA Paweł 1997-01-18

K1 10000m M

5 PILARZ Ewelina 1997-04-17

K1 10000m K

6 PILARZ Ewelina
( CADER-PILARZ )
1997-04-17

K2 10000m K

7 PLAZA Dionizy
( PLAZA-SZYMAŃSKI )
1997-01-05

K2 10000m M

8 PLAZA Dionizy 1997-01-05

K1 10000m M

9 SZYMAŃSKI Dominik 1998-06-08

K1 10000m M

10 SZYMAŃSKI Dominik
( PLAZA-SZYMAŃSKI )
1998-06-08

K2 10000m M

11 ŚCIGAŁA Marta
( ŚCIGAŁA-WAJS )
1997-12-11

K2 10000m K

12 WAJS Sandra
( ŚCIGAŁA-WAJS )
1999-03-20

K2 10000m K

13 ZBIROWSKI Grzegorz
( CZAJA-ZBIROWSKI )
1996-12-06

K2 10000m M

14 ZBIROWSKI Grzegorz 1996-12-06

K1 10000m M

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 8 ) K-1 M-7
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BĄK Kacper 2004-02-12

K1 5000m M mł

2 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 10000m M

3 BYRDEK Dawid
( BYRDEK-STAROWICZ )
1999-03-16

K2 10000m M

4 DREWNIAK Igor 2003-10-02

K1 10000m M jm

5 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19

K1 5000m K mł

6 JANUSZ Dawid
( JANUSZ-PASZEK )
2003-06-19

K2 10000m M jm

7 KULIG Adrian 2000-03-20

K1 10000m M j

8 PASZEK Jan
( JANUSZ-PASZEK )
2003-05-25

K2 10000m M jm

9 STAROWICZ Dominik
( BYRDEK-STAROWICZ )
1998-03-19

K2 10000m M

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZYK Jakub
( ADAMCZYK-WAKSMAŃSKI )
2003-08-26

C2 5000m M jm

2 GAWOR Konrad
( GAWOR-MIELNIK )
2005-08-07

K2 5000m M mł

3 MARUCHA Julia 2001-04-16

C1 5000m K j

4 MARUCHA Julia
( MARUCHA-MIERNIK )
2001-04-16

C2 5000m K j

5 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 10000m K j

6 MIELNIK Anna
( SZCZEPANEK-MIELNIK )
2002-06-28

K2 10000m K j

7 MIELNIK Wojciech
( GAWOR-MIELNIK )
2005-07-12

K2 5000m M mł

8 MIERNIK Sara
( MARUCHA-MIERNIK )
2001-04-14

C2 5000m K j

9 MIERNIK Sara 2001-04-14

C1 5000m K j

10 PALKA Krzysztof 2005-03-06

C1 5000m M mł

11 SZCZEPANEK Emilja
( SZCZEPANEK-MIELNIK )
2000-11-08

K2 10000m K j

12 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08

K1 10000m K j

13 WAKSMAŃSKI Wojciech
( ADAMCZYK-WAKSMAŃSKI )
2003-10-28

C2 5000m M jm

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZYK Aleksander 2004-05-30

K1 5000m M mł

2 GALLAS Katarzyna 2004-05-26

K1 5000m K mł

3 KORBECKI Bartosz
( KORBECKI-SOBALA )
2003-03-24

K2 10000m M jm

4 SOBALA Dastin
( KORBECKI-SOBALA )
2002-04-19

K2 10000m M jm

5 STANEK Artur 2002-11-28

K1 10000m M jm

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 10 ) K-7 M-3
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FERDYN Marzena
( FERDYN-FRANCIK )
2000-05-13

K2 10000m K j

2 FERDYN Marzena 2000-05-13

K1 10000m K j

3 FRANCIK Janina
( FERDYN-FRANCIK )
2000-12-22

K2 10000m K j

4 FRANCIK Janina 2000-12-22

K1 10000m K j

5 GOSŁAWSKI Dominik 2005-05-09

K1 5000m M mł

6 GWIŻDŻ Laura 2003-08-19

K1 5000m K jm

7 HEWIG Dominika
( HEWIG-KWAŚNY )
2005-04-11

K2 5000m K mł

8 KWAŚNY Kinga
( HEWIG-KWAŚNY )
2005-02-08

K2 5000m K mł

9 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 5000m K jm

10 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 3000m K jm

11 WAJDA Kamil 2001-07-26

K1 10000m M j

12 ZORZYCKI Daniel 2002-09-04

K1 10000m M jm

 
UKS Świerklaniec Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOLEGA Laura 2004-06-07

K1 5000m K mł

2 KICZKA Wiktoria 2004-11-09

K1 5000m K mł

3 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 10000m M jm

4 NOWAK Jakub 2003-02-14

K1 10000m M jm

5 WITEK Weronika 2003-08-01

K1 5000m K jm

 
WIELKOPOLSKIE Liczba zgłoszeń: 128 w tym osób ( 142 ) K-45 M-97
 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 44 w tym osób ( 44 ) K-12 M-32
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 5000m K j

2 ANTOS Adrianna
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 5000m K j

3 ANTOS Ewelina
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 5000m K j

4 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 5000m K j

5 BĄCZYK Hubert
( BĄCZYK-WYSZKOWSKI )
2004-10-09

K2 5000m M mł

6 BOGAJCZYK Kacper
( BOGAJCZYK-STASIK )
2002-10-20

C2 5000m M jm

7 CEBULSKI Kacper
( CEBULSKI-WALCZAK )
2003-10-17

K2 10000m M jm

8 CEBULSKI Patryk
( CEBULSKI-KIJEWSKI )
2003-10-17

K2 10000m M jm

9 DANKOWSKA Karolina 2003-08-04

K1 5000m K jm

10 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 10000m M j

11 DOMIŃSKI Paweł
( DOMIŃSKI-MASŁOWSKI )
2000-09-07

C2 10000m M j

12 FURTAK Roman 1995-03-07

C1 10000m M

13 FURTAK Roman
( FURTAK-PALUCH )
1995-03-07

C2 10000m M

14 GARSTKIEWICZ Maksymilian
( GARSTKIEWICZ-STEPUN )
2001-07-24

K2 10000m M j

15 GAWLIK Natalia
( GAWLIK-WĘCŁAWEK )
1999-06-12

K2 10000m K

16 GAWLIK Natalia 1999-06-12

K1 10000m K

17 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 10000m M

18 GLUZA Patryk
( GLUZA-KOSTENSKI )
1995-07-11

C2 10000m M

19 GOŚCINIAK Zuzanna
( GOŚCINIAK-LUDWICZAK )
2005-04-29

K2 5000m K mł

20 HAŁAS Bartosz 2003-05-15

K1 10000m M jm

21 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15

K1 5000m K jm

22 KIJEWSKI Seweryn
( CEBULSKI-KIJEWSKI )
2003-05-20

K2 10000m M jm

23 KLONOWSKI Szymon
( KLONOWSKI-MALIŃSKI )
2002-07-06

K2 10000m M jm

24 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13

K1 5000m K mł

25 KOSTENSKI Szymon
( GLUZA-KOSTENSKI )
1995-08-06

C2 10000m M

26 KOSTENSKI Szymon 1995-08-06

C1 10000m M

27 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 5000m M mł

28 KUKUŁA Kamil
( KUKUŁA-WIŚNIEWSKI )
2001-08-05

C2 10000m M j

29 KUKUŁA Kamil 2001-08-05

C1 10000m M j

30 LUDWICZAK Amelia
( GOŚCINIAK-LUDWICZAK )
2005-11-09

K2 5000m K mł

31 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 10000m M jm

32 MALIŃSKI Filip
( KLONOWSKI-MALIŃSKI )
2002-01-13

K2 10000m M jm

33 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 10000m M j

34 MASŁOWSKI Bartosz
( DOMIŃSKI-MASŁOWSKI )
2001-10-21

C2 10000m M j

35 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 5000m K j

36 MISZTAK Kacper 1997-03-15

K1 10000m M

37 MISZTAK Kacper
( MISZTAK-RZEPCZYŃSKI )
1997-03-15

K2 10000m M

38 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 10000m M

39 PALUCH Gilbert
( FURTAK-PALUCH )
1995-08-21

C2 10000m M

40 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 10000m M

41 RATAJCZAK Wiktoria
( RATAJCZAK-WALIGÓRA )
2003-07-22

K2 5000m K jm

42 RECHUL Mikołaj 2005-01-22

K1 5000m M mł

43 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 10000m M

44 RZEPCZYŃSKI Dominik
( MISZTAK-RZEPCZYŃSKI )
1999-04-19

K2 10000m M

45 STASIK Igor
( BOGAJCZYK-STASIK )
2002-04-20

C2 5000m M jm

46 STEPUN Jakub
( GARSTKIEWICZ-STEPUN )
2001-08-30

K2 10000m M j

47 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 10000m M j

48 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27

C1 10000m M jm

49 SZPREJDA Oskar 2000-12-24

C1 10000m M j

50 WALCZAK Dawid
( CEBULSKI-WALCZAK )
2003-04-30

K2 10000m M jm

51 WALIGÓRA Weronika
( RATAJCZAK-WALIGÓRA )
2002-07-08

K2 5000m K jm

52 WĄSOWICZ Kornel 2002-03-17

K1 10000m M jm

53 WĄSOWICZ Mikołaj 2005-05-13

K1 5000m M mł

54 WĘCŁAWEK Wiktoria 1998-07-24

K1 10000m K

55 WĘCŁAWEK Wiktoria
( GAWLIK-WĘCŁAWEK )
1998-07-24

K2 10000m K

56 WIŚNIEWSKI Krystian
( KUKUŁA-WIŚNIEWSKI )
2001-07-14

C2 10000m M j

57 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 10000m M j

58 WYSZKOWSKI Igor
( BĄCZYK-WYSZKOWSKI )
2005-12-20

K2 5000m M mł

59 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 10000m M j

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 12 ) K-7 M-5
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHŁOPKOWIAK Wiktoria 2003-06-05

K1 5000m K jm

2 DRATWA Kacper 2000-08-06

K1 10000m M

3 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 10000m M

4 GAJEWSKI Piotr
( GAJEWSKI -NOWAKOWSKI )
1999-06-18

K2 10000m M

5 GRONEK Sara 1999-11-17

K1 10000m K

6 HOŁYSZ Patrycja
( HOŁYSZ-LEBIODA )
2001-04-08

K2 10000m K j

7 HOŁYSZ Patrycja 2001-04-08

K1 10000m K j

8 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 10000m M jm

9 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 5000m M mł

10 KLEMCZAK Oliwia
( KLEMCZAK-SZORCZ )
2004-02-12

K2 5000m K mł

11 LEBIODA Patrycja
( HOŁYSZ-LEBIODA )
2001-10-14

K2 10000m K j

12 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10

K1 10000m M

13 NOWAKOWSKI Robert
( GAJEWSKI -NOWAKOWSKI )
1998-02-10

K2 10000m M

14 SZORCZ Oliwia
( KLEMCZAK-SZORCZ )
2005-08-30

K2 5000m K mł

15 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11

K1 5000m K jm

 
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 23 w tym osób ( 29 ) K-6 M-23
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BERUS Marta
( SKORUPIŃSKA-BERUS )
1997-11-24

K2 10000m K

2 CHEŁMOWSKI Radosław
( KOPERSKI-CHEŁMOWSKI )
2003-09-24

K2 10000m M jm

3 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 5000m K jm

4 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 3000m K jm

5 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 3000m K jm

6 HENECZKOWSKA Joanna 1998-08-17

K1 10000m K

7 IMIELIŃSKI Kacper 2001-03-06

K1 10000m M j

8 IMIELIŃSKI Kacper
( IMIELIŃSKI-SZAFRANIEC )
2001-03-06

K2 10000m M j

9 JAKUBOWSKI Marcin 2000-01-07

K1 10000m M j

10 JAKUBOWSKI Marcin
( JAKUBOWSKI-OLSZEWSKI )
2000-01-07

K2 10000m M j

11 JANCZAK Tomasz
( JANCZAK-SOBCZAK )
2003-09-29

C2 5000m M jm

12 JOBSKI Jan
( JOBSKI-WALKOWIAK )
2004-03-29

K2 5000m M mł

13 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 5000m M mł

14 KOPERSKI Tomasz
( KOPERSKI-CHEŁMOWSKI )
2003-04-08

K2 10000m M jm

15 KOZIO Dawid 2002-10-17

C1 10000m M jm

16 MALISZEWSKI Mikołaj 1996-04-28

C1 10000m M

17 NOWACZYK Filip 1999-04-09

K1 10000m M j

18 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 5000m M mł

19 OLSZEWSKI Hubert
( JAKUBOWSKI-OLSZEWSKI )
2000-01-17

K2 10000m M j

20 OLSZEWSKI Hubert 2000-01-17

K1 10000m M j

21 PASTOK Piotr 2000-01-11

K1 10000m M j

22 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 10000m M jm

23 PIETRZAK Antoni
( PIETRZAK-SZAFRANIEC )
2002-06-05

K2 10000m M jm

24 PIETRZAK Mateusz
( SCIBILIA-PIETRZAK )
2004-02-08

K2 5000m M mł

25 RATAJCZAK Maciej
( RATAJCZAK-SZBUBA )
2000-04-13

C2 10000m M j

26 SCIBILIA Nicholas
( SCIBILIA-PIETRZAK )
2004-05-08

K2 5000m M mł

27 SKORUPIŃSKA Angelika
( SKORUPIŃSKA-BERUS )
1999-11-29

K2 10000m K

28 SOBCZAK Mateusz
( JANCZAK-SOBCZAK )
2003-01-10

C2 5000m M jm

29 SZAFRANIEC Krzysztof
( PIETRZAK-SZAFRANIEC )
2003-03-14

K2 10000m M jm

30 SZAFRANIEC Stanisław
( IMIELIŃSKI-SZAFRANIEC )
2001-11-18

K2 10000m M j

31 SZBUBA Mateusz
( RATAJCZAK-SZBUBA )
2001-11-27

C2 10000m M j

32 WALKOWIAK Wiktor
( JOBSKI-WALKOWIAK )
2004-04-06

K2 5000m M mł

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 8 ) K-1 M-7
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JAKUBOWSKI Bartosz 2002-11-27

K1 10000m M jm

2 MAZURKIEWICZ Maciej
( MAZURKIEWICZ-PIETRZAK )
2002-03-19

K2 10000m M jm

3 NOWACKI Dominik 1997-05-11

C1 10000m M

4 PIETRZAK Kamil
( MAZURKIEWICZ-PIETRZAK )
2003-07-01

K2 10000m M jm

5 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 10000m M jm

6 WIECZOREK Julia 2000-08-03

K1 10000m K j

7 ZIÓŁKOWSKI Mateusz
( ZIÓŁKOWSKI-ZIÓŁKOWSKI )
2001-03-28

K2 10000m M j

8 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28

K1 10000m M j

9 ZIÓŁKOWSKI Miłosz
( ZIÓŁKOWSKI-ZIÓŁKOWSKI )
2001-03-28

K2 10000m M j

10 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28

K1 10000m M j

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 16 w tym osób ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRÓDKA Jakub
( DZIURLA-BRÓDKA )
1998-01-21

C2 10000m M

2 CIEŚLEWICZ Emilia 2003-07-13

K1 5000m K mł

3 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01

K1 10000m K

4 CIEŚLEWICZ Natalia
( KOZŁOWSKA-CIEŚLEWICZ )
1999-05-01

K2 10000m K

5 CYBULA Mateusz
( CYBULA-NOWICKI )
1999-10-08

C2 10000m M

6 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 3000m K jm

7 CZAJKOWSKA Anna
( CZAJKOWSKA-SZARZYŃSKA )
2003-11-13

C2 3000m K jm

8 DZIURLA Dawid
( DZIURLA-BRÓDKA )
1999-06-29

C2 10000m M

9 GRZELKIEWICZ Paulina
( GRZELKIEWICZ-SERWATKA )
1999-06-12

C2 5000m K

10 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 5000m K

11 KOZŁOWSKA Maja
( KOZŁOWSKA-CIEŚLEWICZ )
1998-02-13

K2 10000m K

12 KOZŁOWSKA Maja 1998-02-13

K1 10000m K

13 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 5000m K mł

14 LUDWICZAK Grzegorz 2000-01-07

C1 10000m M j

15 NOWICKI Tomasz
( CYBULA-NOWICKI )
1998-12-21

C2 10000m M

16 SERWATKA Kamila 1991-11-03

C1 5000m K

17 SERWATKA Kamila
( GRZELKIEWICZ-SERWATKA )
1991-11-03

C2 5000m K

18 SZARZYŃSKA Oliwia 2003-09-19

C1 3000m K jm

19 SZARZYŃSKA Oliwia
( CZAJKOWSKA-SZARZYŃSKA )
2003-09-19

C2 3000m K jm

20 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 5000m M mł

21 WRZESIŃSKI Jarosław 2001-07-12

C1 10000m M j

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDOWICZ Weronika 2003-11-25

K1 5000m K jm

2 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19

K1 10000m M jm

3 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 5000m K jm

4 KOCHANEK Maciej 2002-06-17

K1 10000m M jm

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 11 ) K-1 M-10
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FECEK Jan 2002-02-19

K1 10000m M jm

2 KASPEREK Daria 2005-03-22

K1 5000m K mł

3 ŁUCZAK Piotr
( ŁUCZAK-SOBKOWIAK )
2004-01-30

K2 5000m M mł

4 SIATKA Maciej
( SIATKA-ZIEMSKI )
2004-06-03

K2 5000m M mł

5 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15

K1 10000m M j

6 SOBCZAK Jakub 2002-02-20

K1 10000m M jm

7 SOBKOWIAK Wiktor
( ŁUCZAK-SOBKOWIAK )
2004-06-16

K2 5000m M mł

8 URBAŃSKI Jan 1999-07-22

K1 10000m M

9 URBAŃSKI Wojciech
( URBAŃSKI-ZALUTSKYI )
2002-04-23

K2 10000m M jm

10 ZALUTSKYI Maksym
( URBAŃSKI-ZALUTSKYI )
2002-06-27

K2 10000m M jm

11 ZIEMSKI Maksymilian
( SIATKA-ZIEMSKI )
2004-08-17

K2 5000m M mł

 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUBIAK Jakub
( KUBIAK-WIŚNIEWSKI )
2002-01-06

K2 10000m M jm

2 KUPCZYK Franciszek
( WIŚNIEWSKI-KUPCZYK )
2005-06-06

K2 5000m M mł

3 WIŚNIEWSKI Jan
( WIŚNIEWSKI-KUPCZYK )
2005-12-05

K2 5000m M mł

4 WIŚNIEWSKI Leon
( KUBIAK-WIŚNIEWSKI )
2003-03-16

K2 10000m M jm

 
uks-zalew-jerzykowo.net16.net/
UKS Zalew Jerzykowo Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUŚNIEREK Filip
( KUŚNIEREK-SZYMURA )
2005-06-17

K2 5000m M mł

2 SKĄPSKI Maksymilian 2004-10-26

K1 5000m M mł

3 SZYMURA Eryk
( KUŚNIEREK-SZYMURA )
2005-03-28

K2 5000m M mł

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 12 ) K-8 M-4
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 5000m M mł

2 KOKOCIŃSKI Przemysław 2004-05-30

K1 5000m M mł

3 LISKOWIAK Damian 2001-07-17

K1 10000m M j

4 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 10000m M jm

5 PIECHOCKA Julia
( PIECHOCKA-RADNA )
2004-04-12

K2 5000m K mł

6 RADNA Magdalena
( PIECHOCKA-RADNA )
2004-04-29

K2 5000m K mł

7 SITA Nikola 2002-11-29

K1 5000m K jm

8 SKORUPIŃSKA Katarzyna
( SKORUPIŃSKA-ŻOK )
2003-06-01

K2 5000m K jm

9 SŁOWIŃSKA Urszula 2001-12-12

K1 10000m K j

10 TOMIAK Laura
( TOMIAK-WYRWIŃSKA )
2001-04-20

K2 10000m K j

11 WYRWIŃSKA Maria
( TOMIAK-WYRWIŃSKA )
2001-08-11

K2 10000m K j

12 ŻOK Zuzanna
( SKORUPIŃSKA-ŻOK )
2003-06-28

K2 5000m K jm

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Liczba zgłoszeń: 51 w tym osób ( 59 ) K-15 M-44
 
KS Baza Mrągowo Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GLISZCZYŃSKA Maja
( GLISZCZYŃSKA-JESIOŁOWSKA )
2004-08-30

K2 5000m K mł

2 JANKOWSKA Kinga-Julia 1999-09-04

K1 10000m K

3 JESIOŁOWSKA Anna
( GLISZCZYŃSKA-JESIOŁOWSKA )
2005-10-19

K2 5000m K mł

4 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29

K1 5000m K jm

5 PIECZKO Szymon
( ROMANIUK-PIECZKO )
2002-03-28

K2 10000m M jm

6 ROMANIUK Kamil
( ROMANIUK-PIECZKO )
2002-09-16

K2 10000m M jm

7 RUDKOWSKI Kacper
( WESOŁOWSKI-RUDKOWSKI )
2005-07-31

K2 5000m M mł

8 WESOŁOWSKI Wojciech
( WESOŁOWSKI-RUDKOWSKI )
2005-05-20

K2 5000m M mł

 
www.olimpia.elblag.com.pl
KS Olimpia Elbląg Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 14 ) K-2 M-12
NrLicencji: 02/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz
( ALEKSANDROWICZ-TOCHA )
2005-07-20

K2 5000m M mł

2 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15

K1 10000m M jm

3 GŁADYKOWSKI Gabriel
( GŁADYKOWSKI-KRAUSE )
2003-03-09

K2 10000m M jm

4 GŁUCH Józef 2000-01-06

C1 10000m M j

5 KOMOROWSKI Igor
( KOMOROWSKI-WITKOWSKI )
2003-08-12

K2 10000m M jm

6 KRAUSE Paweł
( GŁADYKOWSKI-KRAUSE )
2003-10-26

K2 10000m M jm

7 ŁYCZKOWSKI Jakub
( ŁYCZKOWSKI-ORZECH )
2005-04-24

K2 5000m M mł

8 ORZECH Jakub
( ŁYCZKOWSKI-ORZECH )
2004-03-22

K2 5000m M mł

9 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 10000m M jm

10 TOCHA Cyprian
( ALEKSANDROWICZ-TOCHA )
2005-10-19

K2 5000m M mł

11 WIELIKI Magda 1999-05-22

K1 10000m K

12 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 10000m K

13 WITKOWSKI Adam
( KOMOROWSKI-WITKOWSKI )
2002-01-05

K2 10000m M jm

14 ZRĘBA Wiktor 1999-06-30

C1 10000m M

 
kayaksportclub.pl
KSC Olsztyn Liczba zgłoszeń: 16 w tym osób ( 17 ) K-2 M-15
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAKOWIECKI Patryk
( MARCINKOWSKI-BRAKOWIECKI )
2001-06-21

K2 10000m M j

2 CZUBAK Kornel 1999-02-03

K1 10000m M

3 CZUBAK Kornel
( CZUBAK-MARCINKOWSKI )
1999-02-03

K2 10000m M

4 GRABLEWSKI Bartosz
( GRABLEWSKI-WOLSKI )
2002-10-29

K2 10000m M jm

5 HORBA Jakub 2001-07-06

K1 10000m M j

6 HORBA Jakub
( PIOTROWSKI-HORBA )
2001-07-06

K2 10000m M j

7 KRAWCZYK Bartosz 2003-05-02

K1 10000m M jm

8 KUSTRA Kamil
( KUSTRA-PAŻDZIORKO )
2003-06-25

K2 10000m M jm

9 LISIECKA Martyna 1994-01-15

K1 10000m K

10 MARCINKOWSKI Mateusz 1995-02-11

K1 10000m M

11 MARCINKOWSKI Mateusz
( CZUBAK-MARCINKOWSKI )
1995-02-11

K2 10000m M

12 MARCINKOWSKI Natan
( MARCINKOWSKI-BRAKOWIECKI )
2001-05-05

K2 10000m M j

13 MINDA Mateusz
( MINDA-WERNER )
2001-09-26

K2 10000m M j

14 OSTROWSKI Jakub
( ZYCH-OSTROWSKI )
2001-01-29

K2 10000m M j

15 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22

K1 5000m K jm

16 PAŻDZIORKO Łukasz
( KUSTRA-PAŻDZIORKO )
2003-08-09

K2 10000m M jm

17 PIOTROWSKI Jakub 2000-09-30

K1 10000m M j

18 PIOTROWSKI Jakub
( PIOTROWSKI-HORBA )
2000-09-30

K2 10000m M j

19 WERNER Adam
( MINDA-WERNER )
2001-08-13

K2 10000m M j

20 WERNER Adam 2001-08-13

K1 10000m M j

21 WOLSKI Szymon
( GRABLEWSKI-WOLSKI )
2002-06-10

K2 10000m M jm

22 ZYCH Patryk 2000-02-20

K1 10000m M j

23 ZYCH Patryk
( ZYCH-OSTROWSKI )
2000-02-20

K2 10000m M j

 
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BUGAJ Dominik 1999-10-27

C1 10000m M

2 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14

C1 10000m M jm

3 CECKOWSKI Jacek 2001-06-03

C1 10000m M j

4 DRZEWICKA Alicja 2004-03-05

C1 2000m K mł

5 KUDYBA Kamila 2005-02-02

C1 2000m K mł

6 SZAJDEK Maja Magdalena
( SZAJDEK-WALCZAK )
2000-07-28

C2 5000m K j

7 SZAJDEK Maja Magdalena 2000-07-28

C1 5000m K j

8 SZAJDEK Michał 2003-02-18

C1 10000m M jm

9 WALCZAK Julia
( SZAJDEK-WALCZAK )
2000-10-07

C2 5000m K j

10 WALCZAK Julia 2000-10-07

C1 5000m K j

11 WIŚNIEWSKI Paweł 2003-11-02

C1 10000m M jm

 
UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 01/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GŁUCH Tymoteusz
( GŁUCH-WALNICKI )
2002-12-16

C2 5000m M jm

2 KOZAKIEWICZ Dorota 1992-08-07

C1 5000m K

3 SZRAM Michał 1999-05-25

K1 10000m M

4 SZRAM Patryk
( WOJCIECHOWSKI-SZRAM )
2002-09-29

C2 10000m M j

5 WALNICKI Bartosz
( GŁUCH-WALNICKI )
2002-09-06

C2 5000m M jm

6 WAŁACH Stanisław 2002-04-08

K1 10000m M jm

7 WOJCIECHOWSKA Zuzanna 2005-07-27

K1 5000m K mł

8 WOJCIECHOWSKI Jakub 2001-12-08

C1 10000m M jm

9 WOJCIECHOWSKI Jakub
( WOJCIECHOWSKI-SZRAM )
2001-12-08

C2 10000m M j

 
UPKS Poncio 2010 Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KAMIŃSKI Jakub 2005-06-11

C1 5000m M mł

2 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02

C1 2000m K mł

3 SOBIESKI Radosław 2005-02-28

C1 5000m M mł

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 19 ) K-8 M-11
 
LKK Hubertus Biały Bór Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDRASZ Jan 2004-05-07

K1 5000m M mł

2 PŁOŚCIŃSKA Mirela 2004-07-26

K1 5000m K mł

3 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 10000m M

 
UKS Victoria Wałcz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEIM Alicja
( BEIM-MARTUSZEWSKA )
2004-05-04

K2 5000m K mł

2 BEIM Julia
( BEIM-ROMEK )
2004-05-04

K2 5000m K mł

3 MARTUSZEWSKA Nikola
( BEIM-MARTUSZEWSKA )
2004-04-19

K2 5000m K mł

4 ROMEK Marta
( BEIM-ROMEK )
2005-12-22

K2 5000m K mł

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 12 ) K-3 M-9
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEPE Emil
( CZEPE-KLICZKOWSKI )
2002-08-21

K2 10000m M jm

2 CZEPE Noel 2001-06-21

C1 10000m M j

3 JANUCHOWSKA Alicja
( JANUCHOWSKA-PASZKOWSKA )
2002-06-10

K2 5000m K jm

4 KLICZKOWSKI Dawid
( CZEPE-KLICZKOWSKI )
2002-02-20

K2 10000m M jm

5 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 10000m M

6 KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-02-25

K1 5000m K mł

7 KRZYŻANOWSKI Krystian
( KRZYŻANOWSKI-PORA )
2002-06-12

C2 5000m M jm

8 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25

K1 10000m M j

9 PASZKOWSKA Emilia
( JANUCHOWSKA-PASZKOWSKA )
2002-03-26

K2 5000m K jm

10 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 10000m M jm

11 PORA Hubert
( KRZYŻANOWSKI-PORA )
2002-12-28

C2 5000m M jm

12 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 5000m M mł