Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO 83 Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym
POZNAŃ, 14-16.08.2020
Liczba zgłoszeń: 80 w tym osób ( 42 ) K-16 M-26
 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 20 w tym osób ( 17 ) K-8 M-9
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 200m K

2 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 5000m K

3 ANTOS Adrianna
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 500m K

4 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 200m K

5 ANTOS Adrianna
( ANTOS-DOMIŃSKI )
2000-03-28

Mixed C2 200m

6 ANTOS Ewelina
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 500m K

7 ANTOS Ewelina
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 200m K

8 BOGAJCZYK Kacper
( KUJAWA-BOGAJCZYK-MASŁOWSKI-KOZIO )
2002-10-20

C4 1000m M

9 DOMIŃSKI Paweł
( ANTOS-DOMIŃSKI )
2000-09-07

Mixed C2 200m

10 DOMIŃSKI Paweł
( DOMIŃSKI-PALUCH-NOWAK-NOWACZYK )
2000-09-07

C4 1000m M

11 DOROZIŃSKA Justyna
( DOROZIŃSKA-WI¦NIEWSKA )
2001-03-03

C2 200m K

12 DOROZIŃSKA Justyna
( DOROZIŃSKA-WI¦NIEWSKA )
2001-03-03

C2 500m K

13 GLUZA Patryk
( GLUZA-NOWAK )
1995-07-11

C2 500m M

14 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 1000m M

15 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 5000m M

16 GLUZA Patryk
( GLUZA-NOWAK-PALUCH-NOWACZYK )
1995-07-11

C4 500m M

17 GLUZA Patryk
( GLUZA-PALUCH )
1995-07-11

C2 1000m M

18 KOZIO Dawid
( KUJAWA-BOGAJCZYK-MASŁOWSKI-KOZIO )
2002-10-10

C4 1000m M

19 KUJAWA Piotr
( KUJAWA-BOGAJCZYK-MASŁOWSKI-KOZIO )
2004-05-08

C4 1000m M

20 MASŁOWSKI Bartosz
( KUJAWA-BOGAJCZYK-MASŁOWSKI-KOZIO )
2001-10-21

C4 1000m M

21 MENDELSKA Patrycja
( SZPERKIEWICZ-MENDELSKA )
2001-09-29

C2 200m K

22 MENDELSKA Patrycja
( SZPERKIEWICZ-MENDELSKA )
2001-09-29

C2 500m K

23 MENDELSKA Patrycja
( MENDELSKA-NOWACZYK )
2001-09-29

Mixed C2 200m

24 MUSIALSKA Wiktoria
( MUSIALSKA-SZOLC )
2002-08-31

C2 200m K

25 MUSIALSKA Wiktoria
( SZOLC-MUSIALSKA )
2002-08-31

C2 500m K

26 NOWACZYK Remigiusz
( DOMIŃSKI-PALUCH-NOWAK-NOWACZYK )
1998-02-23

C4 1000m M

27 NOWACZYK Remigiusz
( MENDELSKA-NOWACZYK )
1998-02-23

Mixed C2 200m

28 NOWACZYK Remigiusz
( GLUZA-NOWAK-PALUCH-NOWACZYK )
1998-02-23

C4 500m M

29 NOWAK Łukasz
( GLUZA-NOWAK-PALUCH-NOWACZYK )
1995-07-12

C4 500m M

30 NOWAK Łukasz
( DOMIŃSKI-PALUCH-NOWAK-NOWACZYK )
1995-07-12

C4 1000m M

31 NOWAK Łukasz
( GLUZA-NOWAK )
1995-07-12

C2 500m M

32 PALUCH Gilbert
( DOMIŃSKI-PALUCH-NOWAK-NOWACZYK )
1995-08-21

C4 1000m M

33 PALUCH Gilbert
( GLUZA-NOWAK-PALUCH-NOWACZYK )
1995-08-21

C4 500m M

34 PALUCH Gilbert
( GLUZA-PALUCH )
1995-08-21

C2 1000m M

35 SZOLC Klaudia
( MUSIALSKA-SZOLC )
2002-11-30

C2 200m K

36 SZOLC Klaudia
( SZOLC-MUSIALSKA )
2002-11-30

C2 500m K

37 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 200m K

38 SZPERKIEWICZ Katarzyna
( SZPERKIEWICZ-MENDELSKA )
2001-05-23

C2 200m K

39 SZPERKIEWICZ Katarzyna
( SZPERKIEWICZ-MENDELSKA )
2001-05-23

C2 500m K

40 WI¦NIEWSKA Weronika
( DOROZIŃSKA-WI¦NIEWSKA )
2002-12-13

C2 200m K

41 WI¦NIEWSKA Weronika
( DOROZIŃSKA-WI¦NIEWSKA )
2002-12-13

C2 500m K

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 200m M

2 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 500m M

3 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 1000m M

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANOWICZ Julia 2001-08-18

C1 200m K

2 JANOWICZ Julia
( JANOWICZ-ZAWADZKA )
2001-08-18

C2 200m K

3 JANOWICZ Julia
( JANOWICZ-ZAWADZKA )
2001-08-18

C2 500m K

4 ZAWADZKA Julia 2001-03-13

C1 5000m K

5 ZAWADZKA Julia
( JANOWICZ-ZAWADZKA )
2001-03-13

C2 200m K

6 ZAWADZKA Julia
( JANOWICZ-ZAWADZKA )
2001-03-13

C2 500m K

 
kayaksportclub.pl
KSC Olsztyn Liczba zgłoszeń: 17 w tym osób ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 03/WN/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHARUN Filip 2002-12-15

K1 5000m M

2 CHARUN Filip 2002-12-15

K1 1000m M

3 CHARUN Filip 2002-12-15

K1 500m M

4 CZUBAK Kornel 1999-02-03

K1 200m M

5 CZUBAK Kornel 1999-02-03

K1 500m M

6 HORBA Jakub 2001-07-06

K1 500m M

7 HORBA Jakub 2001-07-06

K1 1000m M

8 HORBA Jakub 2001-07-06

K1 5000m M

9 HORBA Jakub
( PA¬DZIORKO-HORBA )
2001-07-06

Mixed K2 200m

10 HORBA Jakub
( HORBA-KUSTRA )
2001-07-06

K2 500m M

11 HORBA Jakub
( HORBA-KUSTRA )
2001-07-06

K2 1000m M

12 KUSTRA Kamil
( HORBA-KUSTRA )
2003-06-25

K2 500m M

13 KUSTRA Kamil
( HORBA-KUSTRA )
2003-06-25

K2 1000m M

14 KUSTRA Kamil 2003-06-25

K1 5000m M

15 MENDELSKI Tomasz 1981-01-01

K1 200m M

16 PA¬DZIORKO Paulina
( PA¬DZIORKO-HORBA )
2002-02-22

Mixed K2 200m

17 PA¬DZIORKO Paulina 2002-02-22

K1 500m K

18 PA¬DZIORKO Paulina 2002-02-22

K1 1000m K

19 ZYCH Patryk 2000-02-20

K1 200m M

20 ZYCH Patryk 2000-02-20

K1 500m M

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01

K1 200m K

2 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01

K1 500m K

3 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01

K1 5000m K

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10

C1 500m M

2 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10

C1 1000m M

3 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10

C1 5000m M

 
MKS Nogat Malbork Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/PM/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 500m M

2 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 1000m M

3 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 5000m M

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 200m K

2 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 500m K

3 ŁOBOZIAK Elżbieta
( ŁOBOZIAK-TOPA )
2002-07-30

C2 500m K

4 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 500m K

5 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 200m K

6 TOPA Anna 2003-10-24

C1 500m K

7 TOPA Anna
( ŁOBOZIAK-TOPA )
2003-10-24

C2 500m K

8 TOPA Anna 2003-10-24

C1 200m K

9 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 200m M

10 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 500m M

11 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 1000m M

 
poznanazs.pl
O¦ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 POZIEMBA Krystian 2000-05-02

K1 500m M

2 POZIEMBA Krystian
( SMEKTAŁA-POZIEMBA )
2000-05-02

K2 500m M

3 POZIEMBA Krystian
( SMEKTAŁA-POZIEMBA )
2000-05-02

K2 1000m M

4 SMEKTAŁA Oskar
( SMEKTAŁA-POZIEMBA )
2001-03-15

K2 500m M

5 SMEKTAŁA Oskar
( SMEKTAŁA-POZIEMBA )
2001-03-15

K2 1000m M

6 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15

K1 5000m M

7 SOBCZAK Jakub
( WI¦NIEWSKI-SOBCZAK-URBAŃSKI-URBAŃSKI )
2002-02-20

K4 1000m M

8 SOBCZAK Jakub
( SOBCZAK-URBAŃSKI )
2002-02-20

K2 1000m M

9 SOBCZAK Jakub
( SOBCZAK-URBAŃSKI )
2002-02-20

K2 500m M

10 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 1000m M

11 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 5000m M

12 URBAŃSKI Jan
( WI¦NIEWSKI-SOBCZAK-URBAŃSKI-URBAŃSKI )
1999-08-22

K4 1000m M

13 URBAŃSKI Wojciech
( SOBCZAK-URBAŃSKI )
2002-04-23

K2 1000m M

14 URBAŃSKI Wojciech
( SOBCZAK-URBAŃSKI )
2002-04-23

K2 500m M

15 URBAŃSKI Wojciech
( WI¦NIEWSKI-SOBCZAK-URBAŃSKI-URBAŃSKI )
2002-04-23

K4 1000m M

16 WI¦NIEWSKI Jan 2004-05-11

K1 5000m M

17 WI¦NIEWSKI Jan
( WI¦NIEWSKI-SOBCZAK-URBAŃSKI-URBAŃSKI )
2004-05-11

K4 1000m M

18 WI¦NIEWSKI Jan 2004-05-11

K1 1000m M

19 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30

K1 500m K

20 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30

K1 1000m K

21 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30

K1 5000m K

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/PM/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 500m M

2 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 1000m M

3 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 200m M