PZKaj Regaty Kajakowe Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
POZNAŃ, 21 września 2019
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-21 17:59:07

C1 200m K dz C1 500m K C1 500m K j C1 500m K jm C1 500m K mł C2 200m K dz C2 500m K j C2 500m K jm K1 500m K K1 500m K dz K1 500m K j K1 500m K jm K1 500m K mł K2 500m K K2 500m K j K2 500m K jm K4 500m K dz K4 500m K jm K4 500m K mł K2 500m K dz K2 500m K mł

C4 200m Viking C2 500m K mł C1 500m M C1 500m M dz C1 500m M j C1 500m M jm C1 500m M mł C2 500m M C2 500m M dz C2 500m M j C2 500m M jm C2 500m M mł K1 500m M K1 500m M dz K1 500m M j K1 500m M jm K1 500m M mł K2 500m M K2 500m M dz K2 500m M j K2 500m M jm K2 500m M mł K4 500m M j K4 500m M jm K4 500m M mł

DZIEŃ 1
2019-09-21
SUMA
PKT MMM


10:30  [1] C1 500m M jm  [el]
10:40  [3] K2 500m K mł  [F]
10:45  [4] K1 500m M mł  [el]
11:05  [9] K2 500m M dz  [F]
11:10  [10] C2 500m M dz  [F]
11:15  [11] C1 500m M mł  [el]
11:25  [13] K4 500m K dz  [F]
11:30  [14] K2 500m M j  [el]
11:40  [16] K1 500m M dz  [el]
11:55  [19] C1 200m K dz  [F]
12:00  [20] K1 500m K jm  [el]
12:10  [23] K2 500m K dz  [F]
12:15  [24] K1 500m M jm  [el]
12:27  [28] K1 500m K mł  [el]
12:40  [31] C1 500m M dz  [F]
12:45  [32] K1 500m K dz  [el]
12:55  [34] K2 500m M mł  [el]
13:11  [38] K1 500m M j  [el]
13:25  [42] C2 500m M jm  [F]
13:30  [43] C1 500m M mł  [F A]
13:35  [44] C4 200m VIKING  [F]
13:45  [45] C1 500m M j  [el]
13:45  [82] C1 500m M j  [F]
13:55  [47] C2 500m K mł  [F]
14:00  [48] K1 500m K j  [el]
14:06  [50] K2 500m K jm  [el]
14:15  [52] K1 500m M dz  [F A]
14:20  [53] K2 500m M jm  [el]
14:30  [55] K1 500m K dz  [F A]
14:35  [56] K1 500m M mł  [F A]
14:40  [57] K1 500m M  [el]
14:50  [59] C1 500m M jm  [F A]
14:55  [60] C2 200m K dz  [F]
15:05  [61] C1 500m M  [F]
15:10  [62] K1 500m K jm  [F A]
15:15  [63] K1 500m M jm  [F A]
15:20  [64] K2 500m K j  [F]
15:25  [65] C2 500m M mł  [F]
15:30  [66] K4 500m K mł  [F]
15:35  [67] K1 500m M j  [F A]
15:40  [68] C1 500m K j  [F]
15:45  [69] K2 500m K  [F]
15:50  [70] C2 500m M j  [F]
15:55  [71] C1 500m K jm  [F]
16:05  [72] K2 500m M  [F]
16:10  [73] C1 500m K  [F]
16:15  [74] C1 500m K mł  [F]
16:20  [75] C2 500m M  [F]
16:25  [76] K2 500m M jm  [F A]
16:30  [77] K2 500m M mł  [F A]
16:35  [78] K4 500m K jm  [F]
16:40  [79] K2 500m M j  [F A]
16:55  [80] K1 500m K j  [F A]
17:00  [81] K1 500m K mł  [F A]
17:25  [83] C2 500m K jm  [F]
17:30  [84] K1 500m M  [F]
17:35  [85] K4 500m M mł  [F]
17:40  [86] C2 500m K j  [F]
17:45  [87] K1 500m K  [F]
17:50  [88] K2 500m K jm  [F A]
17:55  [89] K4 500m M j  [F]
17:55  [90] K4 500m M jm  [F]
 
 elim 1  elim 2  FINAŁ A  Ranking

Data aktualizacji: 2019-09-21 12:23:42
[ 1 ] C1 500m M jm - elim 1 Planowany START: 2019-09-21 10:30 WYSTARTOWANO: 10:32:20
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 6 369 KULCHAK Michail 05-01-01 SSSCJO Balti (...) 2:15.515 F 3
2 8 212 GRZELSKI Kacper 05-05-02 KS Posnania Poznań (WP) 2:17.107 1.592 F 4
3 229 NOWICKI Jakub 04-01-20 KS Posnania Poznań (WP) 2:20.035 4.520 F 15
4 5 241 SOBCZAK Szymon 04-07-30 KS Posnania Poznań (WP) 2:24.803 9.288 F 8
5 3 321 HAPKIE Jakub 04-01-23 KST Włókniarz Chełmża (KP) 2:25.091 9.576 qBT 9
6 7 322 JAROCKI Kacper 04-02-08 KST Włókniarz Chełmża (KP) 2:34.327 18.812 11
7 1 242 SOŁTYŃSKI Bartosz 04-01-01 KS Posnania Poznań (WP) 2:42.855 27.340 7
8 4 96 DOMINSKI Wojciech 04-06-16 KS AZS-AWF Poznań (WP) 2:54.983 39.468 17
9 9 335 WIERZCHOWSKI Miłosz 04-12-27 KST Włókniarz Chełmża (KP) 3:07.947 52.432 18
10 2 105 KORNECKI Mateusz 05-06-13 KS AZS-AWF Poznań (WP) 3:38.615 1:23.100 19

Domtel © by Pilar(1) 2013-2018  API        Generowanie strony0.13011598587036 s.