PZKaj Międzynarodowe Regaty Kajakowe Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
POZNAŃ, 22 września 2018
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2018-09-22 16:02:01
KK4_2000ml

C1 2000m K mł C1 200m K dz C1 500m K C1 500m K j C1 500m K jm C2 2000m K mł C2 200m K dz C2 500m K j C2 500m K jm C4 500m K K1 2000m K mł K1 500m K K1 500m K dz K1 500m K j K1 500m K jm K2 2000m K mł K2 500m K K2 500m K j K2 500m K jm K4 2000m K mł K4 500m K dz K4 500m K j K4 500m K jm K2 500m K dz

C4 200m Viking C1 2000m M mł C1 500m M C1 500m M dz C1 500m M j C1 500m M jm C2 2000m M mł C2 500m M C2 500m M dz C2 500m M j C2 500m M jm C4 500m M K1 2000m M mł K1 500m M K1 500m M dz K1 500m M j K1 500m M jm K2 2000m M mł K2 500m M K2 500m M dz K2 500m M j K2 500m M jm K4 2000m M mł K4 200m M jm K4 500m M dz K4 500m M j K4 500m M jm

DZIEŃ 1
2018-09-22

10:30  [1] K1 2000m M mł  [F]
10:40  [2] C1 2000m M mł  [F]
10:50  [3] K2 2000m K mł  [F]
11:05  [4] C2 500m M jm  [F]
11:10  [5] K4 500m M j  [F]
11:15  [6] K1 500m M jm  [el]
11:35  [10] C1 500m K jm  [F]
11:40  [11] C2 500m M dz  [F]
11:45  [12] K2 500m K jm  [F]
11:50  [13] C1 500m M  [F]
11:55  [14] K4 500m K dz  [F]
12:00  [15] K1 500m M dz  [el]
12:20  [17] K2 2000m M mł  [F]
12:30  [18] C2 2000m K mł  [F]
12:40  [19] K1 2000m K mł  [F]
12:55  [20] C4 200m VIKING  [F]
13:00  [21] K1 500m M j  [el]
13:15  [24] K4 500m M jm  [F]
13:20  [25] K1 500m M  [el]
13:30  [27] C1 500m M jm  [el]
13:45  [30] K2 500m K dz  [F]
13:50  [31] K4 500m M dz  [F]
13:55  [32] K1 500m K jm  [el]
14:15  [36] K2 500m K j  [F]
14:30  [37] K4 2000m M mł  [F]
14:35  [38] C2 2000m M mł  [F]
14:45  [39] C1 2000m K mł  [F]
15:00  [40] K2 500m M jm  [el]
15:15  [43] K2 500m M j  [F]
15:20  [44] C1 500m M j  [el]
15:35  [46] K4 2000m K mł  [F]
15:50  [47] C2 500m K jm  [F]
15:55  [48] K2 500m M dz  [F]
16:00  [49] C1 500m M dz  [F]
16:05  [50] K1 500m K j  [F]
16:10  [51] K1 500m M jm  [F A]
16:15  [52] C2 500m M j  [F]
16:20  [53] C1 500m K j  [F]
16:25  [54] K2 500m M  [F]
16:30  [55] K1 500m M dz  [F A]
16:35  [56] C2 500m M  [F]
16:40  [57] K1 500m K  [F]
16:45  [58] K1 500m K jm  [F]
16:50  [59] C1 500m M jm  [F]
16:55  [60] K1 500m K dz  [F]
17:00  [61] C1 500m M j  [F]
17:05  [62] K1 500m M j  [F A]
17:10  [63] K2 500m M jm  [F]
17:15  [64] K1 500m M  [F]
17:20  [65] C4 500m M  [F]
17:25  [66] C1 200m K dz  [F]
17:30  [67] C1 500m K  [F]
17:35  [68] C2 500m K j  [F]
17:40  [69] K4 500m K jm  [F]
17:45  [70] K4 200m M jm  [F]
17:50  [71] K4 500m K j  [F]
17:55  [73] K2 500m K  [F]
17:55  [72] C2 200m K dz  [F]
18:05  [74] C4 500m K  [F]
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-09-22 16:02:01
[ 46 ] K4 2000m K mł - FINAŁ Planowany START: 2018-09-22 15:35 WYSTARTOWANO: 15:48:46
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 6 654 MARTUSZEWSKA-BEIM-BEIM-ROMEK UKS Victoria Wałcz 8:36.63 8:36.630
2 2 596 CYBULSKA-MIKA-BARADZIEJ-ŻELUK KS Wiskord Szczecin 8:51.31 14.680
3 5 529 KOBRYŃ-SEŃCZUK-WĘCŁAWEK-LUDWICZAK KS AZS-AWF Poznań 8:55.00 18.370
4 4 542 DRATWA-KLEMCZAK-KUŚTA-SZORCZ KS Energetyk Poznań 9:10.68 34.050
5 1 650 HOFFMANN-MORAWSKA-WAWRZYNIAK-KOŁODZIEJCZAK UKS Szóstka Poznań 9:14.37 37.740
6 3 677 DAŁKOWSKA-SZCZĘSNA-HOFMAN-SZRAMA UMKS Zryw Wolsztyn 10:20.11 1:43.480
7 7 614 WARCHAŁOWSKA-GRZELAK-LASEK-NOWACKA MOSW Choszczno 10:36.28 1:59.650

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.041590929031372 s.