PZKaj 24 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mistrzostwa Polski Juniorów
POZNAŃ, 10-12 sierpnia 2018
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-08-11 17:38:20
MC2_1000jm

K1200j K1500j K11000j K15000j K2500j K21000j K25000j C1200j C1500j C2200j C2500j K1500jm K13000jm K2500jm K23000jm K4500jm C1500jm C13000jm C2500jm

K1200j K1500j K11000j K15000j K2200j K2500j K21000j K25000j K4500j K41000j C1200j C1500j C11000j C15000j C2500j C21000j C25000j K1500jm K11000jm K15000jm K2500jm K21000jm K25000jm K4500jm K41000jm C1500jm C11000jm C15000jm C2500jm C21000jm C25000jm C4500jm

DZIEŃ 1
2018-08-10
DZIEŃ 2
2018-08-11
DZIEŃ 3
2018-08-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA OOM
KLASYFIKACJA
MEDALOWA JUN
SUMA
PKT OOM
SUMA
PKT JUN
PUNKTACJA
WOJ OOM
PUNKTACJA
WOJ JUN

08:30  [59] K4 1000m M jm  [el]
08:42  [61] K1 1000m M j  [el]
09:06  [65] C1 1000m M j  [el]
09:24  [68] K1 1000m K j  [el]
09:36  [70] K2 1000m M jm  [el]
09:55  [72] K1 500m K jm  [el]
10:20  [77] C1 500m K jm  [el]
10:40  [79] K2 1000m M j  [el]
10:52  [81] K2 1000m K j  [el]
11:04  [83] K1 1000m M jm  [el]
11:22  [86] C1 1000m M jm  [el]
12:34  [88] K4 1000m M jm  [PF]
12:40  [89] K1 1000m M j  [PF]
12:58  [92] C1 1000m M j  [PF]
13:10  [94] K1 1000m K j  [PF]
13:30  [95] K2 1000m M jm  [PF]
13:45  [96] K1 500m K jm  [PF]
14:05  [100] C1 500m K jm  [PF]
14:20  [101] K2 1000m M j  [PF]
14:26  [102] K2 1000m K j  [PF]
14:32  [103] K1 1000m M jm  [PF]
14:44  [105] C1 1000m M jm  [PF]
16:00  [106] K4 1000m M jm  [F A]
16:06  [107] K1 1000m M j  [F B]
16:18  [109] C1 1000m M j  [F B]
16:30  [111] K1 1000m K j  [F A]
16:54  [112] K2 1000m M jm  [F B]
17:06  [113] C2 1000m M jm  [F]
17:25  [114] K1 500m K jm  [F C]
17:38  [117] C1 500m K jm  [F B]
17:55  [118] K2 1000m M j  [F A]
18:01  [119] C2 1000m M j  [F]
18:07  [120] K2 1000m K j  [F A]
18:13  [121] K1 1000m M jm  [F B]
18:25  [123] C1 1000m M jm  [F B]
18:45  [124] K4 1000m M j  [F]
Kwalifikacje: tylko finał
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-08-11 17:38:20
[ 113 ] C2 1000m M jm - FINAŁ Planowany START: 2018-08-11 17:06 WYSTARTOWANO: 17:28:12
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 6 529 HOŁDAK-MICHALAK KKS Nowa Sól (LB) 4:04.090 9
2 3 736 POLACZEK-KRZYŻANOWSKI WTS Orzeł Wałcz (ZP) 4:11.270 7.180 7
3 2 523 SADOWSKI-KITWESKI CWZS Zawisza Bydgoszcz (KP) 4:14.970 10.880 6
4 7 657 ADAMCZYK-WAKSMAŃSKI MOSM Tychy (SL) 4:20.285 16.195 5
5 1 721 ROMANOWSKI-FERTYKOWSKI WTS Astoria Bydgoszcz (KP) 4:22.740 18.650 4
6 5 576 JANCZAK-SOBCZAK KS Posnania Poznań (WP) 4:36.065 31.975 3
7 4 544 MIŚNIK-SZAŁEK KS AZS-AWF Poznań (WP) 4:47.315 43.225

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.033720970153809 s.