PZKaj 24 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mistrzostwa Polski Juniorów
POZNAŃ, 10-12 sierpnia 2018
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-08-12 14:09:35
MK1_5000jm

K1200j K1500j K11000j K15000j K2500j K21000j K25000j C1200j C1500j C2200j C2500j K1500jm K13000jm K2500jm K23000jm K4500jm C1500jm C13000jm C2500jm

K1200j K1500j K11000j K15000j K2200j K2500j K21000j K25000j K4500j K41000j C1200j C1500j C11000j C15000j C2500j C21000j C25000j K1500jm K11000jm K15000jm K2500jm K21000jm K25000jm K4500jm K41000jm C1500jm C11000jm C15000jm C2500jm C21000jm C25000jm C4500jm

DZIEŃ 1
2018-08-10
DZIEŃ 2
2018-08-11
DZIEŃ 3
2018-08-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA OOM
KLASYFIKACJA
MEDALOWA JUN
SUMA
PKT OOM
SUMA
PKT JUN
PUNKTACJA
WOJ OOM
PUNKTACJA
WOJ JUN

08:30  [125] K1 200m M j  [el]
08:45  [128] C1 200m M j  [el]
08:55  [130] K1 200m K j  [el]
09:05  [132] C1 200m K j  [el]
09:30  [134] K1 200m M j  [PF]
09:40  [136] C1 200m M j  [PF]
09:45  [137] K1 200m K j  [PF]
09:50  [138] C1 200m K j  [PF]
10:15  [139] K1 200m M j  [F B]
10:25  [141] C1 200m M j  [F A]
10:30  [142] K1 200m K j  [F A]
10:35  [143] C1 200m K j  [F A]
11:00  [144] K2 200m M j  [F]
11:10  [145] C2 200m K j  [F]
11:30  [146] K2 3000m K jm  [F]
11:50  [147] K1 3000m K jm  [F]
12:10  [148] C1 3000m K jm  [F]
12:40  [149] C2 5000m M jm  [F]
12:50  [150] C1 5000m M jm  [F]
13:20  [151] K2 5000m M jm  [F]
13:30  [152] K1 5000m M jm  [F]
14:00  [153] K2 5000m K j  [F]
14:10  [154] K1 5000m K j  [F]
14:40  [155] K2 5000m M j  [F]
14:50  [156] K1 5000m M j  [F]
15:20  [157] C2 5000m M j  [F]
15:30  [158] C1 5000m M j  [F]
15:40  CEREMONIA DEKORACJI 
Kwalifikacje: tylko finał
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-08-12 14:09:35
[ 152 ] K1 5000m M jm - FINAŁ Planowany START: 2018-08-12 13:30 WYSTARTOWANO: 13:28:43
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 17 103 HAŁAS Bartosz 03-05-15 KS AZS-AWF Poznań (WP) 22:42.674 9
2 8 251 ZYCHOWICZ Adrian 02-04-02 KS GPower Gorzów (LB) 22:45.314 2.640 7
3 12 170 MALINOWSKI Dastin 02-11-11 KS AZS-AWF Poznań (WP) 22:49.034 6.360 6
4 20 279 SOŚNICKI Joachim 02-01-04 KKS Sieradz (LD) 22:52.621 9.947 5
5 3 273 MALIŃSKI Filip 02-01-13 KS AZS-AWF Poznań (WP) 23:30.534 47.860 5
6 21 18 SZYJKOWSKI Jakub 03-11-09 KST Włókniarz Chełmża (KP) 23:32.014 49.340 4
7 1 86 JANUSZ Dawid 03-06-19 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 23:49.494 1:06.820 4
8 19 133 PILARSKI Jakub 03-03-04 KS Stomil Poznań (WP) 24:09.414 1:26.740 3
9 11 51 TRACZEWSKI Kacper 03-08-27 KS Victoria Sztum (PM) 24:15.421 1:32.747 3
10 23 21 SIEWIERSKI Oskar 03-11-03 WTS Astoria Bydgoszcz (KP) 24:18.588 1:35.914 2
11 6 195 JAGOCKI Mateusz 02-08-27 KS Nadwiślan Kraków (MA) 24:19.381 1:36.707 2
12 14 116 KASPRZAK Nikodem 03-04-01 UKS Kopernik Bydgoszcz (KP) 24:23.581 1:40.907 2
13 15 134 TYRAŁA Kacper 03-02-24 KKW 1929 Kraków (MA) 24:26.108 1:43.434 1
14 13 138 ŁUKARSKI Jędrzej 03-02-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz (KP) 24:52.348 2:09.674 1
15 22 55 JANISZEWSKI Tomasz 03-08-16 KS Energetyk Poznań (WP) 24:56.741 2:14.067 1
16 25 126 SZAFRANIEC Krzysztof 03-03-14 KS Posnania Poznań (WP) 25:08.121 2:25.447 1
17 5 235 NIZIAŁEK Krzysztof 02-04-24 MKS Polstyr Człuchów (PM) 25:16.388 2:33.714
18 4 246 WAŁACH Stanisław 02-04-08 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo (WN) 25:17.301 2:34.627
19 16 220 ROZPĘDEK Tymon 02-06-04 KS Energetyk Gryfino (ZP) 25:23.421 2:40.747
20 24 102 KOZŁOWSKI Tomasz 03-05-17 KS Posnania Poznań (WP) 25:45.981 3:03.307
21 7 15 BIAŁOŻYT Bartosz 03-11-19 KTW Kalisz (WP) 25:47.548 3:04.874
22 10 121 KORBECKI Bartosz 03-03-24 UKS 4 Katowice (SL) 26:40.974 3:58.300
2 221 STELMASZYK Michał 02-06-01 UKS Kopernik Bydgoszcz (KP) DNF
9 182 ANDRYSZCZAK Jakub 02-10-16 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki (LD) DQ
18 26 KRAUSE Paweł 03-10-26 KS Olimpia Elbląg (WN) DNF
26 141 SZEWCZUK Oskar 03-02-03 KS Admira Gorzów (LB) DNF

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.036295175552368 s.