PZKaj Międzynarodowe Regaty Kajakowe Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
POZNAŃ, 22 września 2018
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2018-09-22 15:02:05
MK2_2000ml

C1 2000m K mł C1 200m K dz C1 500m K C1 500m K j C1 500m K jm C2 2000m K mł C2 200m K dz C2 500m K j C2 500m K jm C4 500m K K1 2000m K mł K1 500m K K1 500m K dz K1 500m K j K1 500m K jm K2 2000m K mł K2 500m K K2 500m K j K2 500m K jm K4 2000m K mł K4 500m K dz K4 500m K j K4 500m K jm K2 500m K dz

C4 200m Viking C1 2000m M mł C1 500m M C1 500m M dz C1 500m M j C1 500m M jm C2 2000m M mł C2 500m M C2 500m M dz C2 500m M j C2 500m M jm C4 500m M K1 2000m M mł K1 500m M K1 500m M dz K1 500m M j K1 500m M jm K2 2000m M mł K2 500m M K2 500m M dz K2 500m M j K2 500m M jm K4 2000m M mł K4 200m M jm K4 500m M dz K4 500m M j K4 500m M jm

DZIEŃ 1
2018-09-22

10:30  [1] K1 2000m M mł  [F]
10:40  [2] C1 2000m M mł  [F]
10:50  [3] K2 2000m K mł  [F]
11:05  [4] C2 500m M jm  [F]
11:10  [5] K4 500m M j  [F]
11:15  [6] K1 500m M jm  [el]
11:35  [10] C1 500m K jm  [F]
11:40  [11] C2 500m M dz  [F]
11:45  [12] K2 500m K jm  [F]
11:50  [13] C1 500m M  [F]
11:55  [14] K4 500m K dz  [F]
12:00  [15] K1 500m M dz  [el]
12:20  [17] K2 2000m M mł  [F]
12:30  [18] C2 2000m K mł  [F]
12:40  [19] K1 2000m K mł  [F]
12:55  [20] C4 200m VIKING  [F]
13:00  [21] K1 500m M j  [el]
13:15  [24] K4 500m M jm  [F]
13:20  [25] K1 500m M  [el]
13:30  [27] C1 500m M jm  [el]
13:45  [30] K2 500m K dz  [F]
13:50  [31] K4 500m M dz  [F]
13:55  [32] K1 500m K jm  [el]
14:15  [36] K2 500m K j  [F]
14:30  [37] K4 2000m M mł  [F]
14:35  [38] C2 2000m M mł  [F]
14:45  [39] C1 2000m K mł  [F]
15:00  [40] K2 500m M jm  [el]
15:15  [43] K2 500m M j  [F]
15:20  [44] C1 500m M j  [el]
15:35  [46] K4 2000m K mł  [F]
15:50  [47] C2 500m K jm  [F]
15:55  [48] K2 500m M dz  [F]
16:00  [49] C1 500m M dz  [F]
16:05  [50] K1 500m K j  [F]
16:10  [51] K1 500m M jm  [F A]
16:15  [52] C2 500m M j  [F]
16:20  [53] C1 500m K j  [F]
16:25  [54] K2 500m M  [F]
16:30  [55] K1 500m M dz  [F A]
16:35  [56] C2 500m M  [F]
16:40  [57] K1 500m K  [F]
16:45  [58] K1 500m K jm  [F]
16:50  [59] C1 500m M jm  [F]
16:55  [60] K1 500m K dz  [F]
17:00  [61] C1 500m M j  [F]
17:05  [62] K1 500m M j  [F A]
17:10  [63] K2 500m M jm  [F]
17:15  [64] K1 500m M  [F]
17:20  [65] C4 500m M  [F]
17:25  [66] C1 200m K dz  [F]
17:30  [67] C1 500m K  [F]
17:35  [68] C2 500m K j  [F]
17:40  [69] K4 500m K jm  [F]
17:45  [70] K4 200m M jm  [F]
17:50  [71] K4 500m K j  [F]
17:55  [73] K2 500m K  [F]
17:55  [72] C2 200m K dz  [F]
18:05  [74] C4 500m K  [F]
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-09-22 15:02:05
[ 17 ] K2 2000m M mł - FINAŁ Planowany START: 2018-09-22 12:20 WYSTARTOWANO: 12:24:25
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 30 675 JOKIEL-KOKOCIŃSKI UMKS Zryw Wolsztyn 8:11.800
2 13 625 WIŚNIEWSKI-ZIEMSKI OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 8:12.530 0.730
3 18 537 KOŚCIKIEWICZ-WOJCIECHOWSKI KS Energetyk Gryfino 8:13.355 1.555
4 24 577 PIETRZAK-SCIBILIA KS Posnania Poznań 8:24.795 12.995
5 5 538 WELZANDT-KUBIAK KS Energetyk Gryfino 8:25.085 13.285
6 8 643 WIŚNIEWSKI-MOROZ UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 8:26.125 14.325
7 19 635 MAZANKA-SOBCZYK UKS Dwójka Kórnik 8:52.735 40.935
8 23 544 WOJCIECHOWSKI-KAJDANEK KS Energetyk Poznań 9:00.755 48.955
9 11 531 MERMELA-WĄSOWICZ KS AZS-AWF Poznań 9:04.890 53.090
10 25 658 SZYMURA-KUŚNIEREK UKS Zalew Jerzykowo 9:10.210 58.410
11 17 580 WANOT-WANOT KS Posnania Poznań 9:12.205 1:00.405
12 4 603 BARCZEWSKI-SZPILA KTW Kalisz 9:19.015 1:07.215
13 2 533 ZIELIŃSKI-BESZTOCHA KS AZS-AWF Poznań 9:36.370 1:24.570
14 3 676 JASTRZĄB-NYCZKOWIAK UMKS Zryw Wolsztyn 9:47.405 1:35.605
15 22 539 MACIEJEWSKI-SZUBERT KS Energetyk Gryfino 9:50.035 1:38.235
16 20 524 ANIOŁA-MAŃKOWSKI KS AZS-AWF Poznań 10:04.520 1:52.720
17 9 591 NAPIERAŁA-KUBIAK KS Warta Poznań 10:33.410 2:21.610
18 14 681 WOWER-TOMYS UMKS Zryw Wolsztyn 10:35.005 2:23.205
19 1 660 KRUSZYŃSKI-PŁÓCIENNIK UKS Zalew Jerzykowo 11:01.310 2:49.510
20 27 661 BEDNAREK-MUKA UKS Zalew Jerzykowo 11:14.935 3:03.135
21 7 662 JĘDROSZKOWIAK-ZAPARTY UKS Zalew Jerzykowo 11:40.840 3:29.040
22 6 624 ŁUCZAK-SOBKOWIAK OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 12:35.255 4:23.455
23 16 644 KORDEK-SUPEŁO UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 12:38.460 4:26.660
24 12 682 WOJTANEK-RÓŻAŃSKI WTS Orzeł Wałcz 12:42.590 4:30.790
15 634 KUPCZYK-DROZDOWSKI UKS Błyskawica Rokietnica DNS
21 613 CIOŁCZYK-FIEDOROWICZ MOSW Choszczno DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.047354936599731 s.