PZKaj 24 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mistrzostwa Polski Juniorów
POZNAŃ, 10-12 sierpnia 2018
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-08-12 14:09:40
MK2_5000jm

K1200j K1500j K11000j K15000j K2500j K21000j K25000j C1200j C1500j C2200j C2500j K1500jm K13000jm K2500jm K23000jm K4500jm C1500jm C13000jm C2500jm

K1200j K1500j K11000j K15000j K2200j K2500j K21000j K25000j K4500j K41000j C1200j C1500j C11000j C15000j C2500j C21000j C25000j K1500jm K11000jm K15000jm K2500jm K21000jm K25000jm K4500jm K41000jm C1500jm C11000jm C15000jm C2500jm C21000jm C25000jm C4500jm

DZIEŃ 1
2018-08-10
DZIEŃ 2
2018-08-11
DZIEŃ 3
2018-08-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA OOM
KLASYFIKACJA
MEDALOWA JUN
SUMA
PKT OOM
SUMA
PKT JUN
PUNKTACJA
WOJ OOM
PUNKTACJA
WOJ JUN

08:30  [125] K1 200m M j  [el]
08:45  [128] C1 200m M j  [el]
08:55  [130] K1 200m K j  [el]
09:05  [132] C1 200m K j  [el]
09:30  [134] K1 200m M j  [PF]
09:40  [136] C1 200m M j  [PF]
09:45  [137] K1 200m K j  [PF]
09:50  [138] C1 200m K j  [PF]
10:15  [139] K1 200m M j  [F B]
10:25  [141] C1 200m M j  [F A]
10:30  [142] K1 200m K j  [F A]
10:35  [143] C1 200m K j  [F A]
11:00  [144] K2 200m M j  [F]
11:10  [145] C2 200m K j  [F]
11:30  [146] K2 3000m K jm  [F]
11:50  [147] K1 3000m K jm  [F]
12:10  [148] C1 3000m K jm  [F]
12:40  [149] C2 5000m M jm  [F]
12:50  [150] C1 5000m M jm  [F]
13:20  [151] K2 5000m M jm  [F]
13:30  [152] K1 5000m M jm  [F]
14:00  [153] K2 5000m K j  [F]
14:10  [154] K1 5000m K j  [F]
14:40  [155] K2 5000m M j  [F]
14:50  [156] K1 5000m M j  [F]
15:20  [157] C2 5000m M j  [F]
15:30  [158] C1 5000m M j  [F]
15:40  CEREMONIA DEKORACJI 
Kwalifikacje: tylko finał
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-08-12 14:09:40
[ 151 ] K2 5000m M jm - FINAŁ Planowany START: 2018-08-12 13:20 WYSTARTOWANO: 13:20:48
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 5 574 KOMOROWSKI-GŁADYKOWSKI KS Olimpia Elbląg (WN) 21:12.018 9
2 11 490 WALULIK-BARSZCZEWSKI AKS Sparta Augustów (PD) 21:35.124 23.106 7
3 9 640 DREWNIAK-PASZEK MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 21:37.538 25.520 6
4 2 502 ŚCIESIŃSKI-TOMASZEWSKI CWZS Zawisza Bydgoszcz (KP) 21:58.458 46.440 5
5 1 8 KOZIEŁ-ŻUK KS Admira Gorzów (LB) 22:24.004 1:11.986 4
6 12 472 KRAWCZYK-PAŻDZIORKO KSC Olsztyn (WN) 23:07.144 1:55.126 3
7 8 561 PIECZKO-ROMANIUK KS Baza Mrągowo (WN) 23:09.964 1:57.946 3
8 10 603 JAKUBOWSKI-MAZURKIEWICZ KS Stomil Poznań (WP) 23:22.884 2:10.866 2
9 4 567 FILAK-LISKOWSKI KS GPower Gorzów (LB) 23:23.691 2:11.673 2
10 7 575 MAJKRZAK-ALEKSANDROWICZ KS Olimpia Elbląg (WN) 24:38.558 3:26.540 1
11 6 680 SOBALA-STANEK UKS 4 Katowice (SL) 25:45.971 4:33.953 1
12 14 673 FECEK-MISIORNY OŚ AZS Politechniki Poznańskiej (WP) 28:13.344 7:01.326 1
13 549 KIJEWSKI-WĄSOWICZ KS AZS-AWF Poznań (WP) DNF

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.033879995346069 s.