PZKaj 24 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mistrzostwa Polski Juniorów
POZNAŃ, 10-12 sierpnia 2018
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-08-11 12:28:46
MK1_500j

K1200j K1500j K11000j K15000j K2500j K21000j K25000j C1200j C1500j C2200j C2500j K1500jm K13000jm K2500jm K23000jm K4500jm C1500jm C13000jm C2500jm

K1200j K1500j K11000j K15000j K2200j K2500j K21000j K25000j K4500j K41000j C1200j C1500j C11000j C15000j C2500j C21000j C25000j K1500jm K11000jm K15000jm K2500jm K21000jm K25000jm K4500jm K41000jm C1500jm C11000jm C15000jm C2500jm C21000jm C25000jm C4500jm

DZIEŃ 1
2018-08-10
DZIEŃ 2
2018-08-11
DZIEŃ 3
2018-08-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA OOM
KLASYFIKACJA
MEDALOWA JUN
SUMA
PKT OOM
SUMA
PKT JUN
PUNKTACJA
WOJ OOM
PUNKTACJA
WOJ JUN

08:30  [1] K1 500m M j  [el]
08:50  [5] C1 500m M j  [el]
09:00  [7] K1 500m K j  [el]
09:10  [9] C1 500m K j  [el]
09:20  [11] K2 500m M jm  [el]
09:30  [13] K2 500m K jm  [el]
10:00  [15] K2 500m M j  [el]
10:10  [17] C1 500m M jm  [el]
10:30  [19] K1 500m M jm  [el]
10:50  [23] K2 500m K j  [el]
11:00  [25] K1 500m M j  [PF]
11:15  [28] C1 500m M j  [PF]
11:50  [29] K1 500m K j  [PF]
11:55  [30] C1 500m K j  [PF]
12:00  [31] K2 500m M jm  [PF]
12:30  [32] K2 500m K jm  [PF]
12:35  [33] K2 500m M j  [PF]
12:40  [34] C1 500m M jm  [PF]
13:00  [35] K1 500m M jm  [PF]
13:20  [38] K2 500m K j  [PF]
14:30  CEREMONIA OTWARCIA 
15:45  [39] K4 500m M jm  [F]
15:50  [40] C4 500m M jm  [F]
15:55  [41] K1 500m M j  [F B]
16:05  [43] C1 500m M j  [F A]
16:10  [44] K4 500m K jm  [F]
16:15  [45] K1 500m K j  [F A]
16:20  [46] C1 500m K j  [F A]
16:40  [47] K2 500m M jm  [F B]
16:50  [48] C2 500m M jm  [F]
17:05  [49] K2 500m K jm  [F A]
17:15  [50] C2 500m M j  [F]
17:20  [51] K2 500m M j  [F A]
17:45  [52] C1 500m M jm  [F A]
17:55  [53] K1 500m M jm  [F B]
18:05  [55] C2 500m K j  [F]
18:20  [57] K4 500m M j  [F]
18:25  [58] K2 500m K j  [F A]
18:30  [56] C2 500m K jm  [F]
Kwalifikacje: 1 do finału A, 2-7 do półfinału
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  PÓŁFINAŁ 1  PÓŁFINAŁ 2  PÓŁFINAŁ 3  FINAŁ A  FINAŁ B  Ranking

Data aktualizacji: 2018-08-11 12:27:27
[ 1 ] K1 500m M j - elim 1 Planowany START: 2018-08-10 08:30 WYSTARTOWANO: 08:33:15
  PhotoFinish
msc tor wyścig nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 3 3 402 DRATWA Kacper 00-08-06 KS Energetyk Poznań (WP) 1:45.913 QFA 1
1 3 1 449 JAKUBOWSKI Marcin 00-01-07 KS Posnania Poznań (WP) 1:47.561 QFA 2
2 4 3 326 LISKOWIAK Damian 01-07-17 UMKS Zryw Wolsztyn (WP) 1:48.298 QPF-2 3
2 8 1 395 PIOTROWSKI Jakub 00-09-30 KSC Olsztyn (WN) 1:49.131 QPF-1 4
3 7 1 356 ŻARSKI Wiktor 01-03-30 MKS Nogat Malbork (PM) 1:49.741 QPF-2 5
1 1 2 318 WAJDA Kamil 01-07-26 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło (SL) 1:49.809 QFA 6
4 2 1 397 MICHALAK Damian 00-09-17 KKS Nowa Sól (LB) 1:49.871 QPF-1 7
3 5 3 412 ŻUKOWSKI Jakub 00-06-03 KS AZS-AWF Poznań (WP) 1:49.898 QPF-1 8
4 6 3 332 KINDLER Oleg 01-06-27 UKS Błyskawica Rokietnica (WP) 1:50.298 QPF-1 9
5 4 1 441 CZERESZKO Piotr 00-01-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz (KP) 1:50.541 QPF-2 10
6 1 1 424 GRABOWSKI Bartosz 00-04-11 KST Włókniarz Chełmża (KP) 1:50.956 QPF-1 11
7 9 1 425 ŚWIĄTKOWSKI Karol 00-04-05 MRKS Gdańsk (PM) 1:51.096 QPF-2 12
2 6 2 307 RYBARCZYK Marek 01-08-31 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki (LD) 1:52.334 QPF-2 13
8 5 1 320 ŁYSKAWA Kacper 01-07-25 WTS Orzeł Wałcz (ZP) 1:52.771 14
3 7 2 417 ŚWIĘCICKI Paweł 00-05-06 KS Spójnia Warszawa (MZ) 1:52.884 QPF-1 15
5 1 3 374 BORKOWSKI Kamil 01-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz (KP) 1:53.858 QPF-2 16
6 2 3 321 GARSTKIEWICZ Maksymilian 01-07-24 KS AZS-AWF Poznań (WP) 1:53.933 QPF-1 17
7 8 3 430 KULIG Adrian 00-03-20 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 1:54.858 QPF-2 18
4 9 2 344 ŚWIĘCICKI Kamil 01-05-08 KS Spójnia Warszawa (MZ) 1:54.904 QPF-2 19
5 5 2 322 PIECHOCKI Wiktor 01-07-23 UMKS Zryw Wolsztyn (WP) 1:55.774 QPF-1 20
8 9 3 371 STELMACH Patryk 01-02-07 KS Yacht-Club Kraków (MA) 1:56.038 21
6 8 2 355 PIĄTEK Jakub 01-04-06 KK Jezioro Tarnobrzeg (PK) 1:56.274 QPF-2 22
9 7 3 379 RETKIEWICZ Jakub 01-01-02 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki (MZ) 1:56.323 23
7 2 2 288 DZIEDZIC Bartosz 01-11-25 MKS MOS Wrocław (DS) 2:05.474 QPF-1 24
8 4 2 335 OSTROWSKI Wojciech 01-06-21 UKS Motława Gdańsk (PM) 2:13.469 25
3 2 325 DROZDOWICZ Jakub 01-07-17 KS Admira Gorzów (LB) BEZ CZASU QPF-2
6 1 436 LENSKI Patryk 00-03-02 KU AZS-AWF Politechnika Opole (OP) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.024175882339478 s.