PZKaj 2 Puchar Polski, Regaty Eliminacyjne Seniorów, Regaty Eliminacyjne w Parakajakarstwie
POZNAŃ, 11-12 maja 2019
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-05-12 16:33:17
MK1_500j

C1200 C1500 C1500dz C1500j C1500jm C1500 CT1 200m K K11000 K1200 K1 200m K student SUP1 200 K KL2200 K1500 K1500dz K1500j K1500jm K1500 KT1 200m K

KT1200 C11000 C1200 C1500 C1500dz C1500j C1500jm C1500 C4 V200dz CT1 200m M K11000 K1200 K1 200m M student SUP1 200m M KL1200 K1500 K1500dz K1500j K1500jm K1500 VL2200 VL3200

DZIEŃ 1
2019-05-11
DZIEŃ 2
2019-05-12

Kwalifikacje: 1-2 do finału+następ.3*L
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ A  Ranking

Data aktualizacji: 2019-05-12 13:25:51
[ 111 ] K1 500m M j - elim 1 Planowany START: 2019-05-12 13:05
msc tor wyścig nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 8 1 106 STEPUN Jakub 01-08-30 KS AZS-AWF Poznań 1:49.772 F 1
1 6 2 74 HAŁAS Bartosz 02-05-15 KS AZS-AWF Poznań 1:51.341 F 2
2 2 2587 PIECH Jacek 02-04-04 KKW 1929 Kraków 1:52.501 F 3
3 3 2 370 CZEPE Emil 02-08-21 WTS Orzeł Wałcz 1:53.001 qBT 4
2 4 1 361 LISKOWIAK Damian 01-07-17 UMKS Zryw Wolsztyn 1:53.808 F 5
3 3 1 375 ŁYSKAWA Kacper 01-07-25 WTS Orzeł Wałcz 1:54.712 qBT 6
4 1 8563 TACIAK Jakub 02-05-13 KS Spójnia Warszawa 1:54.916 qBT 7
1 9 3 7452 MAŁECKI Michał 02-08-24 KKW 1929 Kraków 1:55.080 F 8
4 1 2 85 MALINOWSKI Dastin 02-11-11 KS AZS-AWF Poznań 1:55.405 9
2 3 3 149 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 01-03-28 KS Energetyk Poznań 1:55.616 F 10
3 8 3 113 WĄSOWICZ Kornel 02-03-17 KS AZS-AWF Poznań 1:57.692 11
5 7 1 372 KLICZKOWSKI Dawid 02-02-20 WTS Orzeł Wałcz 1:57.916 12
5 5 2 178 IMIELIŃSKI Kacper 01-03-06 KS Posnania Poznań 1:59.169 13
6 2 2 186 KOPERSKI Jakub 01-07-10 KS Posnania Poznań 1:59.917 14
4 2 3 188 KOTEWICZ Filip 01-04-26 KS Posnania Poznań 2:00.012 15
5 6 3 192 KULESZA Kacper 01-04-12 KS Posnania Poznań 2:01.244 16
7 7 2 199 PIETRZAK Antoni 02-06-05 KS Posnania Poznań 2:01.473 17
6 5 1 86 MALIŃSKI Filip 02-01-13 KS AZS-AWF Poznań 2:01.720 18
6 1 3 174 DZIUBA Maciej 01-01-07 KS Posnania Poznań 2:01.820 19
7 1 1 181 KARASIEWICZ Dawid 01-02-21 KS Posnania Poznań 2:04.200 20
8 8 2 364 PIECHOCKI Wiktor 01-07-23 UMKS Zryw Wolsztyn 2:04.853 21
9 9 2 319 SZADKOWSKI Krzysztof 02-10-21 UKS COPAL Trzcianka 2:06.901 22
10 4 2 148 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 01-03-28 KS Energetyk Poznań 2:07.153 23
8 2 1 232 MAZURKIEWICZ Maciej 02-03-19 KS Stomil Poznań 2:13.668 24
7 5 3 366 UTRATA Dominik 02-04-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2:14.752 25
6 1 183 KOCHANEK Maciej 02-06-17 KS Posnania Poznań DNS
9 1 211 SZAFRANIEC Stanisław 01-11-18 KS Posnania Poznań DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.086325883865356 s.