PZKaj 24 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mistrzostwa Polski Juniorów
POZNAŃ, 10-12 sierpnia 2018
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-08-11 17:04:36
MC1_1000j

K1200j K1500j K11000j K15000j K2500j K21000j K25000j C1200j C1500j C2200j C2500j K1500jm K13000jm K2500jm K23000jm K4500jm C1500jm C13000jm C2500jm

K1200j K1500j K11000j K15000j K2200j K2500j K21000j K25000j K4500j K41000j C1200j C1500j C11000j C15000j C2500j C21000j C25000j K1500jm K11000jm K15000jm K2500jm K21000jm K25000jm K4500jm K41000jm C1500jm C11000jm C15000jm C2500jm C21000jm C25000jm C4500jm

DZIEŃ 1
2018-08-10
DZIEŃ 2
2018-08-11
DZIEŃ 3
2018-08-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA OOM
KLASYFIKACJA
MEDALOWA JUN
SUMA
PKT OOM
SUMA
PKT JUN
PUNKTACJA
WOJ OOM
PUNKTACJA
WOJ JUN

08:30  [59] K4 1000m M jm  [el]
08:42  [61] K1 1000m M j  [el]
09:06  [65] C1 1000m M j  [el]
09:24  [68] K1 1000m K j  [el]
09:36  [70] K2 1000m M jm  [el]
09:55  [72] K1 500m K jm  [el]
10:20  [77] C1 500m K jm  [el]
10:40  [79] K2 1000m M j  [el]
10:52  [81] K2 1000m K j  [el]
11:04  [83] K1 1000m M jm  [el]
11:22  [86] C1 1000m M jm  [el]
12:34  [88] K4 1000m M jm  [PF]
12:40  [89] K1 1000m M j  [PF]
12:58  [92] C1 1000m M j  [PF]
13:10  [94] K1 1000m K j  [PF]
13:30  [95] K2 1000m M jm  [PF]
13:45  [96] K1 500m K jm  [PF]
14:05  [100] C1 500m K jm  [PF]
14:20  [101] K2 1000m M j  [PF]
14:26  [102] K2 1000m K j  [PF]
14:32  [103] K1 1000m M jm  [PF]
14:44  [105] C1 1000m M jm  [PF]
16:00  [106] K4 1000m M jm  [F A]
16:06  [107] K1 1000m M j  [F B]
16:18  [109] C1 1000m M j  [F B]
16:30  [111] K1 1000m K j  [F A]
16:54  [112] K2 1000m M jm  [F B]
17:06  [113] C2 1000m M jm  [F]
17:25  [114] K1 500m K jm  [F C]
17:38  [117] C1 500m K jm  [F B]
17:55  [118] K2 1000m M j  [F A]
18:01  [119] C2 1000m M j  [F]
18:07  [120] K2 1000m K j  [F A]
18:13  [121] K1 1000m M jm  [F B]
18:25  [123] C1 1000m M jm  [F B]
18:45  [124] K4 1000m M j  [F]
Kwalifikacje: 1-3 do finału A, 4-7 do półfinału+następ. L
 elim 1  elim 2  elim 3  PÓŁFINAŁ 1  PÓŁFINAŁ 2  FINAŁ A  FINAŁ B  Ranking

Data aktualizacji: 2018-08-11 09:36:58
[ 65 ] C1 1000m M j - elim 1 Planowany START: 2018-08-11 09:06 WYSTARTOWANO: 09:08:03
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 4 285 WOJCIECHOWSKI Jakub 01-12-08 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo (WN) 4:33.213 QFA 1
2 5 310 JOB Jakub 01-08-24 WTS Astoria Bydgoszcz (KP) 4:34.203 0.990 QFA 2
3 2 298 MASŁOWSKI Bartosz 01-10-21 KS AZS-AWF Poznań (WP) 4:35.058 1.845 QFA 3
4 9 336 CZEPE Noel 01-06-21 WTS Orzeł Wałcz (ZP) 4:35.948 2.735 QPF 5
5 7 287 SZBUBA Mateusz 01-11-27 KS Posnania Poznań (WP) 4:45.988 12.775 QPF 9
6 8 452 GŁUCH Józef 00-01-06 KS Olimpia Elbląg (WN) 4:47.673 14.460 QPF 12
7 1 440 DRAŁUS Konrad 00-02-17 KS Victoria Sztum (PM) 4:49.373 16.160 QPF 13
8 3 283 POPIELSKI Sebastian 01-12-18 KS AZS-AWF Poznań (WP) 5:19.953 46.740 16

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.039214134216309 s.