PZKaj 24 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mistrzostwa Polski Juniorów
POZNAŃ, 10-12 sierpnia 2018
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-08-11 12:28:49
MC1_500j

K1200j K1500j K11000j K15000j K2500j K21000j K25000j C1200j C1500j C2200j C2500j K1500jm K13000jm K2500jm K23000jm K4500jm C1500jm C13000jm C2500jm

K1200j K1500j K11000j K15000j K2200j K2500j K21000j K25000j K4500j K41000j C1200j C1500j C11000j C15000j C2500j C21000j C25000j K1500jm K11000jm K15000jm K2500jm K21000jm K25000jm K4500jm K41000jm C1500jm C11000jm C15000jm C2500jm C21000jm C25000jm C4500jm

DZIEŃ 1
2018-08-10
DZIEŃ 2
2018-08-11
DZIEŃ 3
2018-08-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA OOM
KLASYFIKACJA
MEDALOWA JUN
SUMA
PKT OOM
SUMA
PKT JUN
PUNKTACJA
WOJ OOM
PUNKTACJA
WOJ JUN

08:30  [1] K1 500m M j  [el]
08:50  [5] C1 500m M j  [el]
09:00  [7] K1 500m K j  [el]
09:10  [9] C1 500m K j  [el]
09:20  [11] K2 500m M jm  [el]
09:30  [13] K2 500m K jm  [el]
10:00  [15] K2 500m M j  [el]
10:10  [17] C1 500m M jm  [el]
10:30  [19] K1 500m M jm  [el]
10:50  [23] K2 500m K j  [el]
11:00  [25] K1 500m M j  [PF]
11:15  [28] C1 500m M j  [PF]
11:50  [29] K1 500m K j  [PF]
11:55  [30] C1 500m K j  [PF]
12:00  [31] K2 500m M jm  [PF]
12:30  [32] K2 500m K jm  [PF]
12:35  [33] K2 500m M j  [PF]
12:40  [34] C1 500m M jm  [PF]
13:00  [35] K1 500m M jm  [PF]
13:20  [38] K2 500m K j  [PF]
14:30  CEREMONIA OTWARCIA 
15:45  [39] K4 500m M jm  [F]
15:50  [40] C4 500m M jm  [F]
15:55  [41] K1 500m M j  [F B]
16:05  [43] C1 500m M j  [F A]
16:10  [44] K4 500m K jm  [F]
16:15  [45] K1 500m K j  [F A]
16:20  [46] C1 500m K j  [F A]
16:40  [47] K2 500m M jm  [F B]
16:50  [48] C2 500m M jm  [F]
17:05  [49] K2 500m K jm  [F A]
17:15  [50] C2 500m M j  [F]
17:20  [51] K2 500m M j  [F A]
17:45  [52] C1 500m M jm  [F A]
17:55  [53] K1 500m M jm  [F B]
18:05  [55] C2 500m K j  [F]
18:20  [57] K4 500m M j  [F]
18:25  [58] K2 500m K j  [F A]
18:30  [56] C2 500m K jm  [F]
Kwalifikacje: 1-3 do finału A, 4-7 do półfinału+następ. L
 elim 1  elim 2  PÓŁFINAŁ 1  FINAŁ A  Ranking

Data aktualizacji: 2018-08-11 12:27:37
[ 5 ] C1 500m M j - elim 1 Planowany START: 2018-08-10 08:50 WYSTARTOWANO: 09:08:40
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 7 442 KŁOS Adrian 00-01-23 WTS Astoria Bydgoszcz (KP) 2:03.985 QFA 1
2 8 285 WOJCIECHOWSKI Jakub 01-12-08 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo (WN) 2:04.395 0.410 QFA 2
3 4 450 LUDWICZAK Grzegorz 00-01-07 KS Warta Poznań (WP) 2:05.685 1.700 QFA 5
4 5 327 WIŚNIEWSKI Krystian 01-07-14 KS AZS-AWF Poznań (WP) 2:07.655 3.670 QPF 8
5 1 368 KUCIEL Michał 01-02-21 MKSW Trzebinia (MA) 2:16.470 12.485 QPF 10
6 6 328 WRZESIŃSKI Jarosław 01-07-12 KS Warta Poznań (WP) 2:18.150 14.165 QPF 11
7 2 400 WYRĄBKIEWICZ Grzegorz 00-08-08 UKS Kopernik Bydgoszcz (KP) 2:20.840 16.855 QPF 13
3 999 KOPCZYŃSKI Marcin 01-01-01 KS Sokół Ostróda (WN) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.031038999557495 s.