PZKaj 24 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mistrzostwa Polski Juniorów
POZNAŃ, 10-12 sierpnia 2018
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-08-11 18:56:12
MK1_1000jm

K1200j K1500j K11000j K15000j K2500j K21000j K25000j C1200j C1500j C2200j C2500j K1500jm K13000jm K2500jm K23000jm K4500jm C1500jm C13000jm C2500jm

K1200j K1500j K11000j K15000j K2200j K2500j K21000j K25000j K4500j K41000j C1200j C1500j C11000j C15000j C2500j C21000j C25000j K1500jm K11000jm K15000jm K2500jm K21000jm K25000jm K4500jm K41000jm C1500jm C11000jm C15000jm C2500jm C21000jm C25000jm C4500jm

DZIEŃ 1
2018-08-10
DZIEŃ 2
2018-08-11
DZIEŃ 3
2018-08-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA OOM
KLASYFIKACJA
MEDALOWA JUN
SUMA
PKT OOM
SUMA
PKT JUN
PUNKTACJA
WOJ OOM
PUNKTACJA
WOJ JUN

08:30  [59] K4 1000m M jm  [el]
08:42  [61] K1 1000m M j  [el]
09:06  [65] C1 1000m M j  [el]
09:24  [68] K1 1000m K j  [el]
09:36  [70] K2 1000m M jm  [el]
09:55  [72] K1 500m K jm  [el]
10:20  [77] C1 500m K jm  [el]
10:40  [79] K2 1000m M j  [el]
10:52  [81] K2 1000m K j  [el]
11:04  [83] K1 1000m M jm  [el]
11:22  [86] C1 1000m M jm  [el]
12:34  [88] K4 1000m M jm  [PF]
12:40  [89] K1 1000m M j  [PF]
12:58  [92] C1 1000m M j  [PF]
13:10  [94] K1 1000m K j  [PF]
13:30  [95] K2 1000m M jm  [PF]
13:45  [96] K1 500m K jm  [PF]
14:05  [100] C1 500m K jm  [PF]
14:20  [101] K2 1000m M j  [PF]
14:26  [102] K2 1000m K j  [PF]
14:32  [103] K1 1000m M jm  [PF]
14:44  [105] C1 1000m M jm  [PF]
16:00  [106] K4 1000m M jm  [F A]
16:06  [107] K1 1000m M j  [F B]
16:18  [109] C1 1000m M j  [F B]
16:30  [111] K1 1000m K j  [F A]
16:54  [112] K2 1000m M jm  [F B]
17:06  [113] C2 1000m M jm  [F]
17:25  [114] K1 500m K jm  [F C]
17:38  [117] C1 500m K jm  [F B]
17:55  [118] K2 1000m M j  [F A]
18:01  [119] C2 1000m M j  [F]
18:07  [120] K2 1000m K j  [F A]
18:13  [121] K1 1000m M jm  [F B]
18:25  [123] C1 1000m M jm  [F B]
18:45  [124] K4 1000m M j  [F]
Kwalifikacje: 1 do finału A, 2-7 do półfinału
 elim 1  elim 2  elim 3  PÓŁFINAŁ 1  PÓŁFINAŁ 2  FINAŁ A  FINAŁ B  Ranking

Data aktualizacji: 2018-08-11 11:24:53
[ 83 ] K1 1000m M jm - elim 1 Planowany START: 2018-08-11 11:04 WYSTARTOWANO: 11:04:23
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 6 103 HAŁAS Bartosz 03-05-15 KS AZS-AWF Poznań (WP) 3:55.720 QFA 1
2 1 211 WAWER Dominik 02-06-24 KS GPower Gorzów (LB) 4:03.210 7.490 QPF-1 4
3 5 133 PILARSKI Jakub 03-03-04 KS Stomil Poznań (WP) 4:16.825 21.105 QPF-2 7
4 4 51 TRACZEWSKI Kacper 03-08-27 KS Victoria Sztum (PM) 4:18.285 22.565 QPF-1 9
5 7 261 KLICZKOWSKI Dawid 02-02-20 WTS Orzeł Wałcz (ZP) 4:21.640 25.920 QPF-2 10
6 2 141 SZEWCZUK Oskar 03-02-03 KS Admira Gorzów (LB) 4:21.965 26.245 QPF-1 12
7 9 84 KUSTRA Kamil 03-06-25 KSC Olsztyn (WN) 4:26.000 30.280 QPF-2 13
8 8 140 PALUCH Ernest 03-02-04 LTK Fala Lublin (LU) 4:27.610 31.890 15
9 3 998 KOZIEŁŁO Jakub 02-02-27 KS Sokół Ostróda (WN) 4:27.615 31.895 16

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.045551061630249 s.