PZKaj 24 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mistrzostwa Polski Juniorów
POZNAŃ, 10-12 sierpnia 2018
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-08-11 12:29:19
MK1_500jm

K1200j K1500j K11000j K15000j K2500j K21000j K25000j C1200j C1500j C2200j C2500j K1500jm K13000jm K2500jm K23000jm K4500jm C1500jm C13000jm C2500jm

K1200j K1500j K11000j K15000j K2200j K2500j K21000j K25000j K4500j K41000j C1200j C1500j C11000j C15000j C2500j C21000j C25000j K1500jm K11000jm K15000jm K2500jm K21000jm K25000jm K4500jm K41000jm C1500jm C11000jm C15000jm C2500jm C21000jm C25000jm C4500jm

DZIEŃ 1
2018-08-10
DZIEŃ 2
2018-08-11
DZIEŃ 3
2018-08-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA OOM
KLASYFIKACJA
MEDALOWA JUN
SUMA
PKT OOM
SUMA
PKT JUN
PUNKTACJA
WOJ OOM
PUNKTACJA
WOJ JUN

08:30  [1] K1 500m M j  [el]
08:50  [5] C1 500m M j  [el]
09:00  [7] K1 500m K j  [el]
09:10  [9] C1 500m K j  [el]
09:20  [11] K2 500m M jm  [el]
09:30  [13] K2 500m K jm  [el]
10:00  [15] K2 500m M j  [el]
10:10  [17] C1 500m M jm  [el]
10:30  [19] K1 500m M jm  [el]
10:50  [23] K2 500m K j  [el]
11:00  [25] K1 500m M j  [PF]
11:15  [28] C1 500m M j  [PF]
11:50  [29] K1 500m K j  [PF]
11:55  [30] C1 500m K j  [PF]
12:00  [31] K2 500m M jm  [PF]
12:30  [32] K2 500m K jm  [PF]
12:35  [33] K2 500m M j  [PF]
12:40  [34] C1 500m M jm  [PF]
13:00  [35] K1 500m M jm  [PF]
13:20  [38] K2 500m K j  [PF]
14:30  CEREMONIA OTWARCIA 
15:45  [39] K4 500m M jm  [F]
15:50  [40] C4 500m M jm  [F]
15:55  [41] K1 500m M j  [F B]
16:05  [43] C1 500m M j  [F A]
16:10  [44] K4 500m K jm  [F]
16:15  [45] K1 500m K j  [F A]
16:20  [46] C1 500m K j  [F A]
16:40  [47] K2 500m M jm  [F B]
16:50  [48] C2 500m M jm  [F]
17:05  [49] K2 500m K jm  [F A]
17:15  [50] C2 500m M j  [F]
17:20  [51] K2 500m M j  [F A]
17:45  [52] C1 500m M jm  [F A]
17:55  [53] K1 500m M jm  [F B]
18:05  [55] C2 500m K j  [F]
18:20  [57] K4 500m M j  [F]
18:25  [58] K2 500m K j  [F A]
18:30  [56] C2 500m K jm  [F]
Kwalifikacje: 1-6 do półfinału+3 następ. L
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  PÓŁFINAŁ 1  PÓŁFINAŁ 2  PÓŁFINAŁ 3  FINAŁ A  FINAŁ B  Ranking

Data aktualizacji: 2018-08-11 12:28:32
[ 19 ] K1 500m M jm - elim 1 Planowany START: 2018-08-10 10:30 WYSTARTOWANO: 10:45:21
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 8 274 LESZCZYŃSKI Wiktor 02-01-13 UKS Świerklaniec (SL) 1:46.265 QPF-1 1
2 6 257 NOWACKI Marcin 02-02-27 UMKS Zryw Wolsztyn (WP) 1:46.425 0.160 QPF-3 2
3 4 228 TACIAK Jakub 02-05-13 KS Spójnia Warszawa (MZ) 1:51.530 5.265 QPF-2 4
4 2 125 JANOWICZ Dawid 03-03-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz (KP) 1:51.940 5.675 QPF-2 5
5 7 121 KORBECKI Bartosz 03-03-24 UKS 4 Katowice (SL) 2:04.500 18.235 QPF-1 18
6 1 80 PIETRZAK Kamil 03-07-01 KS Stomil Poznań (WP) 2:07.475 21.210 QPF-3 22
7 3 102 KOZŁOWSKI Tomasz 03-05-17 KS Posnania Poznań (WP) 2:08.340 22.075 qPF-1 24
8 5 142 MAJKRZAK Jakub 03-02-01 KS Olimpia Elbląg (WN) 2:09.000 22.735 qPF-2 26

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.049531936645508 s.