PZKaj 24 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mistrzostwa Polski Juniorów
POZNAŃ, 10-12 sierpnia 2018
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-08-11 12:28:26
MC1_500jm

K1200j K1500j K11000j K15000j K2500j K21000j K25000j C1200j C1500j C2200j C2500j K1500jm K13000jm K2500jm K23000jm K4500jm C1500jm C13000jm C2500jm

K1200j K1500j K11000j K15000j K2200j K2500j K21000j K25000j K4500j K41000j C1200j C1500j C11000j C15000j C2500j C21000j C25000j K1500jm K11000jm K15000jm K2500jm K21000jm K25000jm K4500jm K41000jm C1500jm C11000jm C15000jm C2500jm C21000jm C25000jm C4500jm

DZIEŃ 1
2018-08-10
DZIEŃ 2
2018-08-11
DZIEŃ 3
2018-08-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA OOM
KLASYFIKACJA
MEDALOWA JUN
SUMA
PKT OOM
SUMA
PKT JUN
PUNKTACJA
WOJ OOM
PUNKTACJA
WOJ JUN

08:30  [1] K1 500m M j  [el]
08:50  [5] C1 500m M j  [el]
09:00  [7] K1 500m K j  [el]
09:10  [9] C1 500m K j  [el]
09:20  [11] K2 500m M jm  [el]
09:30  [13] K2 500m K jm  [el]
10:00  [15] K2 500m M j  [el]
10:10  [17] C1 500m M jm  [el]
10:30  [19] K1 500m M jm  [el]
10:50  [23] K2 500m K j  [el]
11:00  [25] K1 500m M j  [PF]
11:15  [28] C1 500m M j  [PF]
11:50  [29] K1 500m K j  [PF]
11:55  [30] C1 500m K j  [PF]
12:00  [31] K2 500m M jm  [PF]
12:30  [32] K2 500m K jm  [PF]
12:35  [33] K2 500m M j  [PF]
12:40  [34] C1 500m M jm  [PF]
13:00  [35] K1 500m M jm  [PF]
13:20  [38] K2 500m K j  [PF]
14:30  CEREMONIA OTWARCIA 
15:45  [39] K4 500m M jm  [F]
15:50  [40] C4 500m M jm  [F]
15:55  [41] K1 500m M j  [F B]
16:05  [43] C1 500m M j  [F A]
16:10  [44] K4 500m K jm  [F]
16:15  [45] K1 500m K j  [F A]
16:20  [46] C1 500m K j  [F A]
16:40  [47] K2 500m M jm  [F B]
16:50  [48] C2 500m M jm  [F]
17:05  [49] K2 500m K jm  [F A]
17:15  [50] C2 500m M j  [F]
17:20  [51] K2 500m M j  [F A]
17:45  [52] C1 500m M jm  [F A]
17:55  [53] K1 500m M jm  [F B]
18:05  [55] C2 500m K j  [F]
18:20  [57] K4 500m M j  [F]
18:25  [58] K2 500m K j  [F A]
18:30  [56] C2 500m K jm  [F]
 
 elim 1  elim 2  PÓŁFINAŁ 1  FINAŁ A  FINAŁ B

Data aktualizacji: 2018-08-10 17:56:58
[ 52 ] C1 500m M jm - FINAŁ A Planowany START: 2018-08-10 17:50 WYSTARTOWANO: 17:50:53
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 5 270 POLACZEK Miłosz 02-01-20 WTS Orzeł Wałcz (ZP) 2:02.140 9
2 4 245 PANDEL Kamil 02-04-12 MKSW Trzebinia (MA) 2:05.905 3.765 7
3 6 239 STASIK Igor 02-04-20 KS AZS-AWF Poznań (WP) 2:08.660 6.520 6
4 8 50 DATOŃ Aleksy 03-09-01 KS Nadwiślan Kraków (MA) 2:09.310 7.170 5
5 3 181 KOZIO Dawid 02-10-17 KS Posnania Poznań (WP) 2:10.490 8.350 5
6 7 111 CZEMKO Dawid 03-04-08 KKS Nowa Sól (LB) 2:12.650 10.510 4
7 2 199 MACEWICZ Dominik 02-08-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz (KP) 2:13.075 10.935 4
8 1 52 ADAMCZYK Jakub 03-08-26 MOSM Tychy (SL) 2:17.200 15.060 3
9 9 25 WAKSMAŃSKI Wojciech 03-10-28 MOSM Tychy (SL) 2:21.160 19.020 3

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.029064893722534 s.