PZKaj 24 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mistrzostwa Polski Juniorów
POZNAŃ, 10-12 sierpnia 2018
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-08-11 12:28:20
MK2_500j

K1200j K1500j K11000j K15000j K2500j K21000j K25000j C1200j C1500j C2200j C2500j K1500jm K13000jm K2500jm K23000jm K4500jm C1500jm C13000jm C2500jm

K1200j K1500j K11000j K15000j K2200j K2500j K21000j K25000j K4500j K41000j C1200j C1500j C11000j C15000j C2500j C21000j C25000j K1500jm K11000jm K15000jm K2500jm K21000jm K25000jm K4500jm K41000jm C1500jm C11000jm C15000jm C2500jm C21000jm C25000jm C4500jm

DZIEŃ 1
2018-08-10
DZIEŃ 2
2018-08-11
DZIEŃ 3
2018-08-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA OOM
KLASYFIKACJA
MEDALOWA JUN
SUMA
PKT OOM
SUMA
PKT JUN
PUNKTACJA
WOJ OOM
PUNKTACJA
WOJ JUN

08:30  [1] K1 500m M j  [el]
08:50  [5] C1 500m M j  [el]
09:00  [7] K1 500m K j  [el]
09:10  [9] C1 500m K j  [el]
09:20  [11] K2 500m M jm  [el]
09:30  [13] K2 500m K jm  [el]
10:00  [15] K2 500m M j  [el]
10:10  [17] C1 500m M jm  [el]
10:30  [19] K1 500m M jm  [el]
10:50  [23] K2 500m K j  [el]
11:00  [25] K1 500m M j  [PF]
11:15  [28] C1 500m M j  [PF]
11:50  [29] K1 500m K j  [PF]
11:55  [30] C1 500m K j  [PF]
12:00  [31] K2 500m M jm  [PF]
12:30  [32] K2 500m K jm  [PF]
12:35  [33] K2 500m M j  [PF]
12:40  [34] C1 500m M jm  [PF]
13:00  [35] K1 500m M jm  [PF]
13:20  [38] K2 500m K j  [PF]
14:30  CEREMONIA OTWARCIA 
15:45  [39] K4 500m M jm  [F]
15:50  [40] C4 500m M jm  [F]
15:55  [41] K1 500m M j  [F B]
16:05  [43] C1 500m M j  [F A]
16:10  [44] K4 500m K jm  [F]
16:15  [45] K1 500m K j  [F A]
16:20  [46] C1 500m K j  [F A]
16:40  [47] K2 500m M jm  [F B]
16:50  [48] C2 500m M jm  [F]
17:05  [49] K2 500m K jm  [F A]
17:15  [50] C2 500m M j  [F]
17:20  [51] K2 500m M j  [F A]
17:45  [52] C1 500m M jm  [F A]
17:55  [53] K1 500m M jm  [F B]
18:05  [55] C2 500m K j  [F]
18:20  [57] K4 500m M j  [F]
18:25  [58] K2 500m K j  [F A]
18:30  [56] C2 500m K jm  [F]
 
 elim 1  elim 2  PÓŁFINAŁ 1  FINAŁ A

Data aktualizacji: 2018-08-10 17:27:42
[ 51 ] K2 500m M j - FINAŁ A Planowany START: 2018-08-10 17:20 WYSTARTOWANO: 17:23:15
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 4 517 NOWACZYK-AMMACHER CWZS Zawisza Bydgoszcz (KP) 1:36.710 15
2 5 723 INTEK-SUCHALSKI WTS Astoria Bydgoszcz (KP) 1:38.430 1.720 12
3 7 635 SZKUDLAREK-SŁOMIAN KU AZS-AWF Politechnika Opole (OP) 1:38.750 2.040 10
4 8 604 ZIÓŁKOWSKI-ZIÓŁKOWSKI KS Stomil Poznań (WP) 1:40.310 3.600 8
5 6 651 KALIKOWSKI-SZEWCZAK MKS Polstyr Człuchów (PM) 1:40.580 3.870 6
6 3 588 DZIUBA-ŁUKASIEWICZ KS Posnania Poznań (WP) 1:41.245 4.535 4
7 2 537 SZYPIÓRKOWSKI-SZYSZKO KS Admira Gorzów (LB) 1:42.610 5.900 3
8 1 569 SELIWAŃSKI-WITCZAK KS GPower Gorzów (LB) 1:44.520 7.810 2
9 9 676 SMEKTAŁA-POZIEMBA OŚ AZS Politechniki Poznańskiej (WP) 1:46.570 9.860

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.035675048828125 s.