PZKaj  KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH  PZKaj
SZTUM 10-12.09.2021
LOTTO XXXV MIĘDZYNARODOWE MP W MARATONIE KAJAKOWYM
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP ZGŁOSZENIA OSOBY KIEROWNIK
1. PD AKS Sparta Augustów 16-300 Augustów Sucharskiego 15 846-00-03-501 8 9 Adam Wysocki
2. PK KK Jezioro Tarnobrzeg 39-400 Tarnobrzeg KOCHANOWSKIEGO 1 8672237741 3 4 PIOTR KWASEK
3. LB KKS Nowa Sól 67-100 Nowa Sól AL.Wolności 1a 9251497965 3 3 Tryba Krzysztof
4. LD KKS Sieradz 98-200 Sieradz Aleja Pokoju 3/45 8272207937 7 7 Szymala Piotr
5. MA KKW 1929 Kraków 30-206 Kraków Księcia Józefa 24a 9441000614 4 4 BIROS Bogusław
6. LB KS Admira Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Wał Okrężny 32 599-11-13-250 14 16 Monika Chrobot
7. LB KS AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Ewarysta Estkowskiego 13 599-23-31-629 6 6 Ponomarenkow Marcin
8. SL KS AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 8 6 Pisula Piotr
9. WP KS AZS-AWF Poznań 61-135 Poznań Św. Rocha 7821422651 13 14 Maciej Wyszkowski
10. ZP KS Energetyk Gryfino 74-100 Gryfino Sportowa1 858-13-88-434 7 5 Lesław Duma
11. WP KS Energetyk Poznań 60--78 Poznań Grunwaldzka 1 779-20-06-618 13 9 Wojciechowski Piotr
12. LB KS GPower Gorzów 66-400 Gorzów Wielkopolsi Fabryczna 177 599-19-92-659 10 11 Głażewska Karolina
13. MA KS Nadwiślan Kraków 31-069 Kraków Koletek 20 676 10 10 860 1 2 Tylek Andrzej
14. PM KS Victoria Sztum 82--40 Sztum ul. Reja 11 579-18-32-342 6 6 Marek Kuczewski
15. WP KS Warta Poznań 61-555 Poznań Droga Dębińska 12 783 10 32 124 18 16 OBORSKI RYSZARD
16. ZP KS Wiskord Szczecin 70-716 Szczecin Traktorowa 1 955 00 10 741 3 3 Piotr Szczeszek
17. MA KS Yacht-Club Kraków 31-979 Kraków Klasztorna 174 678-26-23-361 3 3 Dziura Andrzej
Dziura Andrzej
Dziura Andrzej
18. WN KSC Olsztyn 10-176 Olsztyn Olimpijska 1 739-12-14-713 2 2 Grzegorz Łabędzki
19. KP KST Włókniarz Chełmża 87-140 Chełmża Bulwar 1000-lecia 8791986785 19 21 Maciej Zdrojewski
20. OP KU AZS Politechnika Opolska 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 754-294-86-09 9 6 Piotr Kuleta
21. LU LTK Fala Lublin 20-518 Lublin Krężnicka 6 7120169917 10 8 Zbigniew Świderski
22. MA MKK Łączany 34-115 Łączany Flisaków 16 5512098594 4 5 Kubas Tomasz
23. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice-Dziedzice Legionów 145 652-170-78-34 6 7 Magdalena Żaczek
24. PM MKS Nogat Malbork 82--20 Malbork Wileńska 1 5791855863 1 1 Andrzej Lewandowski
25. PM MKS Polstyr Człuchów 77-300 Człuchów Kołłataja 25 843-13-40-727 5 7 Jękot Ryszard
26. MA MKSW Trzebinia 32-540 Trzebinia Głowackiego 91 628-10-38-344 5 8 Adam Smyk
27. PM MMKS Gdańskie Lwy 80-774 Gdańsk Maki 45/2 5842694715 1 1 Grzegorz Kwiatkowski
28. SL MOSM Tychy 43-100 Tychy Piłsudskiego 12 6462444102 5 6 Marek Stanny
29. PM MRKS Gdańsk 80--55 Gdańsk Załogowa 1 583 000 12 67 11 10 Zieman Mirosław
30. WN OKSW Olsztyn 10-137 Olsztyn Olimpijska 1 7393646397 6 4 Piórko Maciej
31. WP OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 61-705 Poznań Noskowskiego 25 778-01-69-527 1 1 Dagmar Światowiak
32. WN PKS Korona Elbląg 82-300 Elbląg ROBOTNICZA 69 5782647237 5 8 Mirosław Kreczman
33. PD SKS Cresovia Białystok 15--50 Białystok Plażowa 99 966-05-90-567 9 9 Michał Mróz
34. SL UKS 4 Katowice 40-289 Katowice Trzech Stawów 10 9541862226 10 10 Pisula Piotr
35. WP UKS COPAL Trzcianka 64-980 Trzcianka Staszica 6 7632042338 1 2 Marek Kordek
36. PD UKS Dojlidy Białystok 15-566 Białystok KS St Suchowolca 26 966-16-92-525 12 13 Mietek Białecki
37. KP UKS Kopernik Bydgoszcz 85-097 Bydgoszcz Jagiellońska 27 5542334214 8 10 Jacek Szumiło
38. PM UKS Motława Gdańsk 80-770 Gdańsk Śluza 6 5833125679 14 17 Dzwonkowski Krzysztof
39. KP UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno 86--20 Chełmno os.M. Kopernika 1/31 8751424992 2 2 Lewanski Zenon
40. SL UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 42-622 Nowe Chechło Lasowicka 103 645 247 14 80 9 12 Klaudiusz Kokot
41. WN UKS Puma Ostróda 14-100 Ostróda Piłsudskiego 4 741-197-31-91 5 5 Łukasz Błażejewski
42. WN UKS Silvant Kajak Elbląg 82-300 Elbląg Gen Wł. Andersa 10/22 5783135746 7 10 Agnieszka Banaś
43. PM UKS Sokolik przy ZS Czernin 82-400 Czernin Donimirskich 579-218-81-62 8 9 Piotr Ciesielski
44. SL UKS Świerklaniec 42-622 Świerklaniec Parkowa 30 6451954029 3 3 Tomasz Pospiech
Piotr Franieczyk
45. WP UKS Zalew Jerzykowo 62-007 Jerzykowo Spokojna 3 7841693459 7 7 Tomasz Preiss
Michał Zaparty
46. PM UKSZSS w Człuchowie 77-300 Człuchów Koszalińska 2b 8431604988 5 6 Łukasz Imianowski
47. WP UMKS Zryw Wolsztyn 64--20 Wolsztyn Drzymały 1 923-163-36-61 4 6 Kubaczyk Piotr
48. OP WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle 47-200 Kędzierzyn-Koźle Wyspa 22B 7492100738 4 4 Krzysztof Chałat
49. KP WTS Astoria Bydgoszcz 85-231 Bydgoszcz Królowej Jadwigi 23 9532538236 11 12 Daniel Kara
50. ZP WTS Orzeł Wałcz 78-600 Wałcz Chłodna 12 765-165-07-19 8 10 Wasielewski Ireneusz
51. MZ WTW Warszawa 00-468 Warszawa Zaruskiego 12 526 000 12 69 6 5 Damian Siwiecki