PZKaj  KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH  PZKaj
BYDGOSZCZ, 26-29-08-2021
LOTTO 84 Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP ZGŁOSZENIA OSOBY KIEROWNIK
1. PD AKS Sparta Augustów 16-300 Augustów Sucharskiego 15 846-00-03-501 18 8 Adam Wysocki
2. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz 85-915 Bydgoszcz Gdańska, 163 967-121-11-77 31 18 Paweł Baraszkiewicz
3. MA KKW 1929 Kraków 30-206 Kraków Księcia Józefa 24a 9441000614 5 3 BIROS Bogusław
4. LB KS Admira Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Wał Okrężny 32 599-11-13-250 16 5 Krajewski Rafał
5. LB KS AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Ewarysta Estkowskiego 13 599-23-31-629 9 3 Zachara Marek
6. SL KS AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 14 9 Pisula Piotr
7. WP KS AZS-AWF Poznań 61-135 Poznań Św. Rocha 7821422651 36 20 Dawid Gluza
Maciej Wyszkowski
8. WP KS Energetyk Poznań 60--78 Poznań Grunwaldzka 1 779-20-06-618 22 12 Wojciechowski Piotr
9. LB KS GPower Gorzów 66-400 Gorzów Wielkopolsi Fabryczna 177 599-19-92-659 2 1 Bohdziun Marek
10. WP KS Posnania Poznań 61-664 Poznań ul. Słowiańska 78 777 - 00 - 03 - 417 27 13 Ireneusz Pracharczyk
11. WP KS Warta Poznań 61-555 Poznań Droga Dębińska 12 783 10 32 124 8 3 BRESIŃSKI DAIUSZ
12. ZP KS Wiskord Szczecin 70-716 Szczecin Traktorowa 1 955 00 10 741 1 1 Szczeszek Piotr
13. WN KSC Olsztyn 10-176 Olsztyn Olimpijska 1 739-12-14-713 2 1 Janusz Milewski
14. KP KST Włókniarz Chełmża 87-140 Chełmża Bulwar 1000-lecia 8791986785 2 5 Artur Lewandowski
15. WP KTW Kalisz 62-800 KALISZ Park Miejski 2 6181635968 3 1 Walczykiewicz Z.
16. OP KU AZS Politechnika Opolska 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 754-294-86-09 50 16 Bartosz Jaszczyński
17. LU LTK Fala Lublin 20-518 Lublin Krężnicka 6 7120169917 8 4 Krzysztof Majerski
18. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice-Dziedzice Legionów 145 652-170-78-34 17 7 Jakub Cebula
19. PM MKS Nogat Malbork 82--20 Malbork Wileńska 1 5791855863 3 1 Andrzej Lewandowski
20. MZ MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki Sportowa 66 526-000-12-69 1 1 Mariusz Szałkowski
21. MA MKSW Trzebinia 32-540 Trzebinia Głowackiego 91 628-10-38-344 5 2 Woch Piotr
22. WN OKSW Olsztyn 10-137 Olsztyn Olimpijska 1 7393646397 7 3 Kamiński Andrzej
23. WP OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 61-705 Poznań Noskowskiego 25 778-01-69-527 6 2 Dagmar Światowiak
24. PD SKS Cresovia Białystok 15--50 Białystok Plażowa 99 966-05-90-567 8 3 Mróz Michał
25. PD UKS Dojlidy Białystok 15-566 Białystok KS St Suchowolca 26 966-16-92-525 6 3 Paweł Skowroński
26. KP UKS Kopernik Bydgoszcz 85-097 Bydgoszcz Jagiellońska 27 5542334214 2 1 Wiesław Rakowski
27. PM UKS Motława Gdańsk 80-770 Gdańsk Śluza 6 5833125679 4 1 Hajdamowicz Dariusz
28. KP UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno 86--20 Chełmno os.M. Kopernika 1/31 8751424992 4 1 Zenon Lewański
29. WN UKS Silvant Kajak Elbląg 82-300 Elbląg Gen Wł. Andersa 10/22 5783135746 2 1 Załuski Wojciech
30. WP UMKS Zryw Wolsztyn 64--20 Wolsztyn Drzymały 1 923-163-36-61 4 4 Kubaczyk Piotr
31. KP WTS Astoria Bydgoszcz 85-231 Bydgoszcz Królowej Jadwigi 23 9532538236 3 2 Daniel Kara
32. MZ WTW Warszawa 00-468 Warszawa Zaruskiego 12 526 000 12 69 6 2 damian siwiecki