PZKaj  KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH  PZKaj
WAŁCZ, 26-28.10.2018
3. Puchar Polski w Kajakarstwie Klasycznym
Zawody Konsultacyjne Seniorów
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP ZGŁOSZENIA OSOBY
1. PD AKS Sparta Augustów 16-300 Augustów Sucharskiego 15 846-00-03-501 2 2
2. SL AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 6 6
3. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz 85-915 Bydgoszcz Gdańska, 163 967-121-11-77 11 11
4. LB KKS Nowa Sól 67-100 Nowa Sól AL.Wolności 1a 9251497965 1 1
5. LD KKS Sieradz 98-200 Sieradz Aleja Pokoju 3/45 8272207937 1 1
6. LB KS Admira Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Wał Okrężny 32 599-11-13-250 2 2
7. LB KS AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Ewarysta Estkowskiego 13 599-23-31-629 8 8
8. WP KS AZS-AWF Poznań 61-135 Poznań Św. Rocha 7821422651 5 5
9. WP KS Energetyk Poznań 60--78 Poznań Grunwaldzka 1 779-20-06-618 5 5
10. LB KS GPower Gorzów 66-400 Gorzów Wielkopolsi Fabryczna 177 599-19-92-659 2 2
11. WP KS Posnania Poznań 61-664 Poznań ul. Słowiańska 78 777 - 00 - 03 - 417 5 5
12. WN KS Sokół Ostróda Ostróda 2 2
13. MZ KS Spójnia Warszawa 01-531 Warszawa Wybrzeże Gdyńskie 2 118-00-26-561 3 3
14. WP KS Stomil Poznań 61-361 Poznań Starołecka 18 7821067428 4 4
15. PM KS Victoria Sztum 82--40 Sztum ul. Reja 11 579-18-32-342 2 2
16. WP KS Warta Poznań 61-555 Poznań Droga Dębińska 12 783 10 32 124 10 10
17. ZP KS Wiskord Szczecin 70-716 Szczecin Traktorowa 1 955 00 10 741 1 1
18. WN KSC Olsztyn 10-176 Olsztyn Olimpijska 1 739-12-14-713 3 3
19. KP KST Włókniarz Chełmża 87-140 Chełmża Bulwar 1000-lecia 8791986785 2 2
20. WP KTW Kalisz 62-800 KALISZ Park Miejski 2 6181635968 1 1
21. OP KU AZS-AWF Politechnika Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 754-294-86-09 9 9
22. ZP LKK Hubertus Biały Bór Biały Bór 1 1
23. LU LTK Fala Lublin 20-518 Lublin Krężnicka 6 7120169917 2 2
24. MA MKK Łączany 34-115 Łączany Flisaków 16 5512098594 1 1
25. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice-Dziedzice Sobieskiego 48 652-170-78-34 4 4
26. DS MKS MOS Wrocław 51-616 Wrocław Parkowa 18-26 898-18-74-440 1 1
27. PM MKS Piast Agrochem Człuchów 77-300 Człuchów Szkolna 1 843-10-62-168 1 1
28. PM MKS Polstyr Człuchów 77-300 Człuchów Kołłataja 25 843-13-40-727 2 2
29. SL MOSM Tychy Tychy 1 1
30. MZ NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki 2 2
31. WN OKSW Olsztyn Olsztyn 3 3
32. PD SKS Cresovia Białystok 15--50 Białystok Plażowa 99 966-05-90-567 1 1
33. PD UKS Dojlidy Białystok 15-566 Białystok KS St Suchowolca 26 966-16-92-525 1 1
34. KP UKS Kopernik Bydgoszcz 85-097 Bydgoszcz Jagiellońska 27 5542334214 2 2
35. WN UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 11-600 Węgorzewo 11 listopada 12 845-18-22-180 1 1
36. PM UKS Motława Gdańsk 80-770 Gdańsk Śluza 6 5833125679 2 2
37. SL UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 42-622 Nowe Chechło Lasowicka 103 645 247 14 80 1 1
38. KP WTS Astoria Bydgoszcz 85-231 Bydgoszcz Królowej Jadwigi 23 9532538236 2 2
39. ZP WTS Orzeł Wałcz 78-600 Wałcz Chłodna 12 765-165-07-19 1 1
40. WN ZKS Olimpia Elbląg 82-300 Elbląg Agrykola 8 578-28-74-602 4 4