PZKaj  KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH  PZKaj
POZNAŃ, 20.06.2020
Otwarte Regaty im. Wojciecha Skrzypczyńskiego, Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP ZGŁOSZENIA OSOBY KIEROWNIK
1. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz 85-915 Bydgoszcz Gdańska, 163 967-121-11-77 46 36 Paluszczak Tomasz
2. PK KK Jezioro Tarnobrzeg 39-400 Tarnobrzeg KOCHANOWSKIEGO 1 8672237741 4 4 Kwasek Piotr
3. LB KKS Nowa Sól 67-100 Nowa Sól AL.Wolności 1a 9251497965 24 21 Cichocki Dariusz
4. LD KKS Sieradz 98-200 Sieradz Aleja Pokoju 3/45 8272207937 8 6 Szymala Piotr
5. LB KS Admira Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Wał Okrężny 32 599-11-13-250 8 6 Krajewski Rafał
6. LB KS AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Ewarysta Estkowskiego 13 599-23-31-629 8 10 Kamila Pilawka - kierownik
Marcin Ponomarenkow - trener
7. WP KS AZS-AWF Poznań 61-135 Poznań Św. Rocha 7821422651 112 98 Bartosz Pławski
Mateusz Witek
8. WP KS Energetyk Poznań 60--78 Poznań Grunwaldzka 1 779-20-06-618 15 13 Wojciechowski Piotr
9. LB KS GPower Gorzów 66-400 Gorzów Wielkopolsi Fabryczna 177 599-19-92-659 34 30 Bohdziun Marek
10. WP KS Posnania Poznań 61-664 Poznań ul. Słowiańska 78 777 - 00 - 03 - 417 98 85 Marek Schmidt
Tadeusz Kasprzak
11. WP KS Stomil Poznań 61-361 Poznań Starołecka 18 7821067428 5 4 Michal Garstkiewicz
12. WP KS Warta Poznań 61-555 Poznań Droga Dębińska 12 783 10 32 124 28 23 Oborski Ryszard
13. KP KST Włókniarz Chełmża 87-140 Chełmża Bulwar 1000-lecia 8791986785 23 22 Zdrojewski Maciej
14. WP KTW Kalisz 62-800 KALISZ Park Miejski 2 6181635968 4 3 Radosław Jackowski
15. OP KU AZS Politechnika Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 754-294-86-09 2 2 Bartosz Jaszczyński
16. ZP LKK Hubertus Biały Bór 78--42 Biały Bór Rybacka 4 6731671226 8 8 Dorota Kwaśniewska
17. LU LTK Fala Lublin 20-518 Lublin Krężnicka 6 7120169917 9 9 Świderski Zbigniew
18. LB MKK Viking Małomice 67--32 Małomice M.Curie-Skłodowskiej 924 175 29 30 4 5 Jan Durczak
19. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice-Dziedzice Legionów 145 652-170-78-34 9 7 Cebula Jakub
20. MA MKSW Trzebinia 32-540 Trzebinia Głowackiego 91 628-10-38-344 5 4 Topa Jerzy
21. WN OKSW Olsztyn 10-137 Olsztyn Olimpijska 1 7393646397 4 4 Kamiński Andrzej, 500 232 559
22. WP OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 61-705 Poznań Noskowskiego 25 778-01-69-527 15 12 Światowiak
23. WN PKS Korona Elbląg 82-300 Elbląg ROBOTNICZA 5782647237 9 6 Mirosław Kreczman
24. PD SKS Cresovia Białystok 15--50 Białystok Plażowa 99 966-05-90-567 8 6 Mróz Michał
25. WP UKS Błyskawica Rokietnica 62-090 Rokietnica Szkolna 7772394221 6 5 MAŁGORZATA WARDOWICZ
26. WP UKS COPAL Trzcianka 64-980 Trzcianka Staszica 6 7632042338 21 18 Marek Kordek
27. PD UKS Dojlidy Białystok 15-566 Białystok KS St Suchowolca 26 966-16-92-525 11 9 Sandra Skowrońska
Paweł Skowroński
28. KP UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno 86--20 Chełmno os.M. Kopernika 1/31 8751424992 1 1 Krzysztof Czerniecki
29. WN UKS Silvant Kajak Elbląg 82-300 Elbląg Gen Wł. Andersa 10/22 5783135746 17 12 Załuski Wojciech
30. SL UKS Świerklaniec 42-622 Świerklaniec Parkowa 30 6451954029 1 1 A.Gacki
31. WP UKS Zalew Jerzykowo 62-007 Jerzykowo Spokojna 3 7841693459 19 22 Tomasz Preiss
32. WP UMKS Zryw Wolsztyn 64--20 Wolsztyn Drzymały 1 923-163-36-61 26 23 Piotr Kubaczyk
33. OP WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle 47-200 Kędzierzyn-Koźle Wyspa 22B 7492100738 8 7 Krzysztof Chałat
34. KP WTS Astoria Bydgoszcz 85-231 Bydgoszcz Królowej Jadwigi 23 9532538236 23 16 Daniel Kara
35. ZP WTS Orzeł Wałcz 78-600 Wałcz Chłodna 12 765-165-07-19 19 19 Wasielewski Ireneusz
36. MZ WTW Warszawa 00-468 Warszawa Zaruskiego 12 526 000 12 69 1 1 Damian Siwiecki