PZKaj  KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH  PZKaj
WAŁCZ, 22-24.10.2021
4 Puchar Polski Juniorów w Kajakarstwie Klasycznym – Ogólnopolska Jesienna Konsultacja Szkoleniowa
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP ZGŁOSZENIA OSOBY KIEROWNIK
1. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz 85-915 Bydgoszcz Gdańska, 163 967-121-11-77 25 25 Michał Ruczyński
2. PK KK Jezioro Tarnobrzeg 39-400 Tarnobrzeg KOCHANOWSKIEGO 1 8672237741 2 2 PIOTR KWASEK
3. LB KKS Nowa Sól 67-100 Nowa Sól AL.Wolności 1a 9251497965 4 4 Mróz Michał
4. LD KKS Sieradz 98-200 Sieradz Aleja Pokoju 3/45 8272207937 5 5 Szymala Piotr
5. MA KKW 1929 Kraków 30-206 Kraków Księcia Józefa 24a 9441000614 5 5 BIROS Bogusław
6. LB KS Admira Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Wał Okrężny 32 599-11-13-250 10 10 Krajewski Rafał
7. LB KS AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Ewarysta Estkowskiego 13 599-23-31-629 2 2 Ponomarenkow Marcin
8. WP KS AZS-AWF Poznań 61-135 Poznań Św. Rocha 7821422651 34 34 Dawid Gluza
Mateusz Witek
9. ZP KS Energetyk Gryfino 74-100 Gryfino Sportowa1 858-13-88-434 5 5 Ryszard Czyżkowski
10. WP KS Energetyk Poznań 60--78 Poznań Grunwaldzka 1 779-20-06-618 5 5 Wojciechowski Piotr
11. LB KS GPower Gorzów 66-400 Gorzów Wielkopolsi Fabryczna 177 599-19-92-659 10 10 Bohdziun Marek
12. MA KS Nadwiślan Kraków 31-069 Kraków Koletek 20 676 10 10 860 1 1 Tylek Andrzej
13. WP KS Posnania Poznań 61-664 Poznań ul. Słowiańska 78 777 - 00 - 03 - 417 35 35 Ireneusz Pracharczyk
14. WP KS Stomil Poznań 61-361 Poznań Starołecka 18 7821067428 1 1 Pilarski Piotr
15. PM KS Victoria Sztum 82--40 Sztum ul. Reja 11 579-18-32-342 1 1 Kuczyński Stanisław
16. WP KS Warta Poznań 61-555 Poznań Droga Dębińska 12 783 10 32 124 10 10 Ryszard Oborski
17. ZP KS Wiskord Szczecin 70-716 Szczecin Traktorowa 1 955 00 10 741 4 4 Julia Janowicz
18. KP KST Włókniarz Chełmża 87-140 Chełmża Bulwar 1000-lecia 8791986785 7 7 Zdrojewski Maciej
19. WP KTW Kalisz 62-800 KALISZ Park Miejski 2 6181635968 4 4 Radosław Jackowski
20. OP KU AZS Politechnika Opolska 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 754-294-86-09 1 1 Skowroński Jacek
21. LU LTK Fala Lublin 20-518 Lublin Krężnicka 6 7120169917 2 2 Zbigniew Świderski
22. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice-Dziedzice Legionów 145 652-170-78-34 9 9 Jakub Cebula
23. PM MKS Polstyr Człuchów 77-300 Człuchów Kołłataja 25 843-13-40-727 5 5 Ryszard Jękot
24. MA MKSW Trzebinia 32-540 Trzebinia Głowackiego 91 628-10-38-344 1 1 Adam Smyk
25. SL MOSM Tychy 43-100 Tychy Piłsudskiego 12 6462444102 5 5 Stanny Magda
26. PM MRKS Gdańsk 80--55 Gdańsk Załogowa 1 583 000 12 67 5 5 Ambroziak Mariusz
27. WN OKSW Olsztyn 10-137 Olsztyn Olimpijska 1 7393646397 2 2 Kamiński Andrzej
28. WP OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 61-705 Poznań Noskowskiego 25 778-01-69-527 7 7 Dagmar Światowiak
29. WN PKS Korona Elbląg 82-300 Elbląg ROBOTNICZA 69 5782647237 3 3 Mirosław Kreczman
30. SL UKS 4 Katowice 40-289 Katowice Trzech Stawów 10 9541862226 3 3 Pisula Piotr
31. WP UKS COPAL Trzcianka 64-980 Trzcianka Staszica 6 7632042338 1 1 Marek Kordek
32. PD UKS Dojlidy Białystok 15-566 Białystok KS St Suchowolca 26 966-16-92-525 9 9 Sandra Skowrońska
33. KP UKS Kopernik Bydgoszcz 85-097 Bydgoszcz Jagiellońska 27 5542334214 5 5 Wiesław Rakowski
34. WN UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 11-600 Węgorzewo Turystyczna 13 845-18-22-180 3 3 Piórko Maciej
35. PM UKS Motława Gdańsk 80-770 Gdańsk Śluza 6 5833125679 11 11 Skokowski Mieczysław
36. SL UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 42-622 Nowe Chechło Lasowicka 103 645 247 14 80 5 5 Klaudiusz Kokot
37. WN UKS Silvant Kajak Elbląg 82-300 Elbląg Gen Wł. Andersa 10/22 5783135746 10 10 Piotr Różalski
38. PM UKS Sokolik przy ZS Czernin 82-400 Czernin Donimirskich 579-218-81-62 5 5 Piotr Ciesielski
39. WP UMKS Zryw Wolsztyn 64--20 Wolsztyn Drzymały 1 923-163-36-61 3 3 Kubaczyk Piotr
40. KP WTS Astoria Bydgoszcz 85-231 Bydgoszcz Królowej Jadwigi 23 9532538236 2 2 Daniel Kara
41. ZP WTS Orzeł Wałcz 78-600 Wałcz Chłodna 12 765-165-07-19 6 6 Wasielewski Ireneusz
42. MZ WTW Warszawa 00-468 Warszawa Zaruskiego 12 526 000 12 69 2 2 damian siwiecki