PZKaj  KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH  PZKaj
POZNAŃ, 30.08-01.09.2019
LOTTO 82 Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP ZGŁOSZENIA OSOBY KIEROWNIK
1. PD AKS Sparta Augustów 16-300 Augustów Sucharskiego 15 846-00-03-501 13 5 Grąbczewski Jerzy
2. SL AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 21 8 Pisula Piotr
3. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz 85-915 Bydgoszcz Gdańska, 163 967-121-11-77 21 9 Tomasz Paluszczak
4. LB KS Admira Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Wał Okrężny 32 599-11-13-250 11 4 Krajewski Rafał
5. LB KS AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Ewarysta Estkowskiego 13 599-23-31-629 24 6 Zachara Marek
6. WP KS AZS-AWF Poznań 61-135 Poznań Św. Rocha 7821422651 32 19 Dawid Gluza
7. WP KS Energetyk Poznań 60--78 Poznań Grunwaldzka 1 779-20-06-618 17 11 Wojciechowski Piotr
8. LB KS GPower Gorzów 66-400 Gorzów Wielkopolsi Fabryczna 177 599-19-92-659 8 4 Bohdziun Marek
9. WP KS Posnania Poznań 61-664 Poznań ul. Słowiańska 78 777 - 00 - 03 - 417 6 4 Marek Schmidt
10. MZ KS Spójnia Warszawa 01-531 Warszawa Wybrzeże Gdyńskie 2 118-00-26-561 6 3 Mirosława Świtalska
11. PM KS Victoria Sztum 82--40 Sztum ul. Reja 11 579-18-32-342 3 1 Marek Kuczewski
12. WP KS Warta Poznań 61-555 Poznań Droga Dębińska 12 783 10 32 124 19 9 OBORSKI RYSZARD
13. WP KTW Kalisz 62-800 KALISZ Park Miejski 2 6181635968 2 1 Walczykiewicz
14. OP KU AZS-AWF Politechnika Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 754-294-86-09 44 17 Bartosz Jaszczyński
15. MA MKK Łączany 34-115 Łączany Flisaków 16 5512098594 6 7 Kubas Tomasz 604962954
16. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice-Dziedzice Sobieskiego 48 652-170-78-34 8 3 Cebula Jakub
17. MA MKSW Trzebinia 32-540 Trzebinia Głowackiego 91 628-10-38-344 12 5 Smyk Adam
18. SL MOSM Tychy 43-100 Tychy Piłsudskiego 12 6462444102 3 2 Stanny Marek
19. MZ NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki Sportowa 66 531-11-91-134 1 1 Mariusz Szałkowski
20. WN OKSW Olsztyn 10-137 Olsztyn Olimpijska 1 7393646397 11 4 Andrzej Kamiński
21. WP OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 61-705 Poznań Noskowskiego 25 778-01-69-527 13 4 Światowiak Dagmar
22. PD SKS Cresovia Białystok 15--50 Białystok Plażowa 99 966-05-90-567 9 5 Michał Mróz
23. SL UKS 4 Katowice 40-289 Katowice Trzech Stawów 10 9541862226 2 1 Pisula Piotr
24. PD UKS Dojlidy Białystok 15-566 Białystok KS St Suchowolca 26 966-16-92-525 10 7 Sandra Skowrońska
25. KP UKS Kopernik Bydgoszcz 85-097 Bydgoszcz Jagiellońska 27 5542334214 2 1 Rakowski Wiesław
26. PM UKS Motława Gdańsk 80-770 Gdańsk Śluza 6 5833125679 3 1 Hajdamowicz Dariusz
27. KP UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno 86--20 Chełmno os.M. Kopernika 1/31 8751424992 5 3 Czerniecki Krzysztof 531851279
28. ZP WTS Orzeł Wałcz 78-600 Wałcz Chłodna 12 765-165-07-19 3 1 Woszczyński Łukasz
29. MZ WTW Warszawa 00-468 Warszawa Zaruskiego 12 526 000 12 69 12 4 DRYL
30. WN ZKS Olimpia Elbląg 82-300 Elbląg Agrykola 8 578-28-74-602 5 2 Tomasz Bartnicki