PZKaj  KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH  PZKaj
OPOLE, 06-08.09.2019
LOTTO 33 Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP ZGŁOSZENIA OSOBY KIEROWNIK
1. SL AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 8 7 Pisula Piotr
2. PK KK Jezioro Tarnobrzeg 39-400 Tarnobrzeg KOCHANOWSKIEGO 1 8672237741 3 3 Kwasek Piotr
3. OP KKS Gwardia Opole 45-073 Opole Struga 16a 7543086156 1 1 Romuald Figielus
4. LD KKS Sieradz 98-200 Sieradz Aleja Pokoju 3/45 8272207937 3 3 Szymala Piotr
5. LB KS Admira Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Wał Okrężny 32 599-11-13-250 8 9 Chrobot Monika
6. LB KS AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Ewarysta Estkowskiego 13 599-23-31-629 4 3 Szewczyk Klaudia
7. WP KS AZS-AWF Poznań 61-135 Poznań Św. Rocha 7821422651 26 25 Dawid Gluza
Maciej Wyszkowski
8. ZP KS Energetyk Gryfino 74-100 Gryfino Sportowa1 858-13-88-434 4 6 Duma Lesław
9. WP KS Energetyk Poznań 60--78 Poznań Grunwaldzka 1 779-20-06-618 7 8 Wojciechowski Piotr
10. LB KS GPower Gorzów 66-400 Gorzów Wielkopolsi Fabryczna 177 599-19-92-659 10 9 Bohdziun Marek
11. WP KS Stomil Poznań 61-361 Poznań Starołecka 18 7821067428 2 2 Michał Garstkiewicz
12. PM KS Victoria Sztum 82--40 Sztum ul. Reja 11 579-18-32-342 4 5 Marek Kuczewski
13. WP KS Warta Poznań 61-555 Poznań Droga Dębińska 12 783 10 32 124 10 10 test
14. MA KS Yacht-Club Kraków 31-979 Kraków Klasztorna 174 678-26-23-361 4 5 Andrzej Dziura
15. WN KSC Olsztyn 10-176 Olsztyn Olimpijska 1 739-12-14-713 1 1 Łabedzki Grzegorz
16. KP KST Włókniarz Chełmża 87-140 Chełmża Bulwar 1000-lecia 8791986785 4 6 Lewandowski Artur
17. WP KTW Kalisz 62-800 KALISZ Park Miejski 2 6181635968 4 5 Radosław Jackowski
18. OP KU AZS Politechnika Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 754-294-86-09 26 20 Bartosz Jaszczyński
19. LU LTK Fala Lublin 20-518 Lublin Krężnicka 6 7120169917 4 5 Zbigniew Świderski
20. MA MKK Łączany 34-115 Łączany Flisaków 16 5512098594 4 6 Kubas Tomasz
21. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice-Dziedzice Sobieskiego 48 652-170-78-34 10 12 Jakub Cebula
22. DS MKS MOS Wrocław 51-616 Wrocław Parkowa 18-26 898-18-74-440 1 1 NOWACKI LESZEK 606-726-979
23. PM MKS Nogat Malbork 82--20 Malbork Wileńska 1 5791855863 1 1 Lewandowski Andrzej
24. PM MKS Polstyr Człuchów 77-300 Człuchów Kołłataja 25 843-13-40-727 3 5 Jękot, Ryszard
25. MA MKSW Trzebinia 32-540 Trzebinia Głowackiego 91 628-10-38-344 7 8 Smyk Adam
26. SL MOSM Tychy 43-100 Tychy Piłsudskiego 12 6462444102 7 9 sylwia stanny
27. ZP MOSW Choszczno 73-200 Choszczno Promenada 2 5941128982 1 1 Daniel Jarmarkiewicz
28. PM MRKS Gdańsk 80--55 Gdańsk Załogowa 1 583 000 12 67 4 5 Ambroziak Mariusz
29. WP OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 61-705 Poznań Noskowskiego 25 778-01-69-527 4 4 Światowiak Dagmar
30. WN PKS Korona Elbląg 82-300 Elbląg ROBOTNICZA 5782647237 4 6 Marek Głuch
31. PD SKS Cresovia Białystok 15--50 Białystok Plażowa 99 966-05-90-567 6 6 Mróz Michał
32. SL UKS 4 Katowice 40-289 Katowice Trzech Stawów 10 9541862226 7 8 Pisula Piotr
33. PD UKS Dojlidy Białystok 15-566 Białystok KS St Suchowolca 26 966-16-92-525 16 19 Paweł Skowroński
34. MA UKS Olimp Kraków 30-206 Kraków Ks. Józefa 24a 6772239537 2 3 Biros Bogusław
35. SL UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 42-622 Nowe Chechło Lasowicka 103 645 247 14 80 6 8 Bernard Mizerski
36. PM UKS Sokolik przy ZS Czernin 82-400 Czernin Donimirskich 579-218-81-62 4 5 Piotr Ciesielski
37. SL UKS Świerklaniec 42-622 Świerklaniec Parkowa 30 6451954029 3 3 A,Gacki
38. OP WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle 47-200 Kędzierzyn-Koźle Wyspa 22B 7492100738 1 1 Krzysztof Chałat
39. KP WTS Astoria Bydgoszcz 85-231 Bydgoszcz Królowej Jadwigi 23 9532538236 4 5 Daniel Kara
40. MZ WTW Warszawa 00-468 Warszawa Zaruskiego 12 526 000 12 69 4 8 Damian Siwiecki