PZKaj  KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH  PZKaj
POZNAŃ, 30.07-02.08.2020
LOTTO XXVI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Kajakarstwie Klasycznym
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP ZGŁOSZENIA OSOBY KIEROWNIK
1. PD AKS Sparta Augustów 16-300 Augustów Sucharskiego 15 846-00-03-501 4 3 Wysocki Adam
2. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz 85-915 Bydgoszcz Gdańska, 163 967-121-11-77 17 15 Michał Ruczyński
3. PK KK Jezioro Tarnobrzeg 39-400 Tarnobrzeg KOCHANOWSKIEGO 1 8672237741 8 5 piotr kwasek
4. LB KKS Nowa Sól 67-100 Nowa Sól AL.Wolności 1a 9251497965 8 7 Cichocki Dariusz
5. LD KKS Sieradz 98-200 Sieradz Aleja Pokoju 3/45 8272207937 4 2 Szymala Piotr
6. MA KKW 1929 Kraków 30-206 Kraków Księcia Józefa 24a 9441000614 2 1 BIROS Bogusław
7. LB KS Admira Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Wał Okrężny 32 599-11-13-250 2 2 Rafał Krajewski
8. WP KS AZS-AWF Poznań 61-135 Poznań Św. Rocha 7821422651 32 31 Dawid Gluza
9. ZP KS Energetyk Gryfino 74-100 Gryfino Sportowa1 858-13-88-434 5 6 Lesław Duma
10. WP KS Energetyk Poznań 60--78 Poznań Grunwaldzka 1 779-20-06-618 8 5 Wojciechowski Piotr
11. LB KS GPower Gorzów 66-400 Gorzów Wielkopolsi Fabryczna 177 599-19-92-659 6 4 Bohdziun Marek
12. WP KS Posnania Poznań 61-664 Poznań ul. Słowiańska 78 777 - 00 - 03 - 417 27 20 Marek Schmidt
13. MZ KS Spójnia Warszawa 01-531 Warszawa Wybrzeże Gdyńskie 2 118-00-26-561 4 2 Mirosława Świtalska
14. WP KS Stomil Poznań 61-361 Poznań Starołecka 18 7821067428 4 3 Michal Garstkiewicz
Piort Pilarski
15. PM KS Victoria Sztum 82--40 Sztum ul. Reja 11 579-18-32-342 3 2 Marek Kuczewski
16. WP KS Warta Poznań 61-555 Poznań Droga Dębińska 12 783 10 32 124 14 7 OBORSKI
17. ZP KS Wiskord Szczecin 70-716 Szczecin Traktorowa 1 955 00 10 741 7 5 Piotr Szczeszek
18. MA KS Yacht-Club Kraków 31-979 Kraków Klasztorna 174 678-26-23-361 5 3 Andrzej Dziura
19. WN KSC Olsztyn 10-176 Olsztyn Olimpijska 1 739-12-14-713 4 6 Grzegorz Łabędzki
20. KP KST Włókniarz Chełmża 87-140 Chełmża Bulwar 1000-lecia 8791986785 6 6 Tomasz Szwed
21. WP KTW Kalisz 62-800 KALISZ Park Miejski 2 6181635968 5 3 Radosław Jackowski
22. OP KU AZS Politechnika Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 754-294-86-09 2 1 Bartosz Jaszczyński
23. LU LTK Fala Lublin 20-518 Lublin Krężnicka 6 7120169917 2 1 Zbigniew Świderski
24. MA MKK Łączany 34-115 Łączany Flisaków 16 5512098594 4 4 Kubas Tomasz
25. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice-Dziedzice Legionów 145 652-170-78-34 12 7 Jakub Cebula
26. PM MKS Polstyr Człuchów 77-300 Człuchów Kołłataja 25 843-13-40-727 4 3 Ryszard Jękot
27. MA MKSW Trzebinia 32-540 Trzebinia Głowackiego 91 628-10-38-344 2 1 Smyk Adam
28. SL MOSM Tychy 43-100 Tychy Piłsudskiego 12 6462444102 4 3 Marek Stanny
29. PM MRKS Gdańsk 80--55 Gdańsk Załogowa 1 583 000 12 67 7 5 Ambroziak Mariusz
30. LD MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 97-200 Tomaszów Mazowiecki PCK 10 773-20-15-387 2 2 Sebastian Nowak
31. MZ NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki Sportowa 66 531-11-91-134 3 2 Brygida Małkiewicz
32. WN OKSW Olsztyn 10-137 Olsztyn Olimpijska 1 7393646397 2 1 Andrzej Kamiński
33. WP OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 61-705 Poznań Noskowskiego 25 778-01-69-527 4 3 Światowiak Dagmar
34. WN PKS Korona Elbląg 82-300 Elbląg ROBOTNICZA 5782647237 4 3 Mirosław Kreczman
35. PD SKS Cresovia Białystok 15--50 Białystok Plażowa 99 966-05-90-567 2 1 Mróz Michał
36. SL UKS 4 Katowice 40-289 Katowice Trzech Stawów 10 9541862226 2 2 Pisula Piotr
37. WP UKS Błyskawica Rokietnica 62-090 Rokietnica Szkolna 7772394221 2 2 MAŁGORZATA WARDOWICZ
PATRYCJA RZEPCZYŃSKA
38. WP UKS COPAL Trzcianka 64-980 Trzcianka Staszica 6 7632042338 10 5 Marek Kordek
Jacek Moroz
39. PD UKS Dojlidy Białystok 15-566 Białystok KS St Suchowolca 26 966-16-92-525 6 3 Sandra Skowrońska
40. KP UKS Kopernik Bydgoszcz 85-097 Bydgoszcz Jagiellońska 27 5542334214 4 3 Wiesław Rakowski
41. WN UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 11-600 Węgorzewo 11 listopada 12 845-18-22-180 2 1 mikołajewicz mirosław
42. PM UKS Motława Gdańsk 80-770 Gdańsk Śluza 6 5833125679 7 4 Dzwonkowski
43. SL UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 42-622 Nowe Chechło Lasowicka 103 645 247 14 80 11 6 Bernard Mizerski
44. WN UKS Silvant Kajak Elbląg 82-300 Elbląg Gen Wł. Andersa 10/22 5783135746 4 5 Załuski Wojciech
Agnieszka Banaś
45. PM UKS Sokolik przy ZS Czernin 82-400 Czernin Donimirskich 579-218-81-62 4 3 Piotr Ciesielsaki
46. SL UKS Świerklaniec 42-622 Świerklaniec Parkowa 30 6451954029 4 2 A.Gacki
47. ZP UKS Victoria Wałcz 78-600 Wałcz Robotnicza 23 7651689466 2 2 Jolanta Stańczak
Skuza Grzegorz
48. WP UMKS Zryw Wolsztyn 64--20 Wolsztyn Drzymały 1 923-163-36-61 6 4 Kubaczyk Piotr
49. KP WTS Astoria Bydgoszcz 85-231 Bydgoszcz Królowej Jadwigi 23 9532538236 15 11 Paweł Sierocki
50. ZP WTS Orzeł Wałcz 78-600 Wałcz Chłodna 12 765-165-07-19 5 3 Wasielewski Ireneusz
51. MZ WTW Warszawa 00-468 Warszawa Zaruskiego 12 526 000 12 69 4 3 Dryl