Internetowe zgłoszenia do imprezy: 2 Puchar Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym - Ogólnopolska Jesienna Konsultacja Seniorów
WAŁCZ, 23-25.10.2020
 
Kajakarki K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BĘBENEK Klaudia 2002-11-13 KS Spójnia Warszawa 2020

2 BĘBENEK Oliwia 2002-11-13 KS Spójnia Warszawa 2020

3 CADER Aleksandra 1998-05-07 KS AZS-AWF Katowice 2020

4 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12 KS Energetyk Poznań 2020

5 GAPSKA Nicole 2000-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 GÓRSKA Julia 2001-12-27 KST Włókniarz Chełmża 2020

7 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25 KS Admira Gorzów 2020

8 GRONEK Sara 1999-11-17 KS Energetyk Poznań 2020

9 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07 KS AZS-AWF Katowice 2020

10 KĄKOL Adrianna 2001-09-09 KKW 1929 Kraków 2020

11 KLATT Martyna 1999-02-04 KS Energetyk Poznań 2020

12 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

13 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

14 MIELNIK Anna 2002-06-28 MOSM Tychy 2020

15 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

16 NAJA Karolina 1990-02-05 KS Posnania Poznań 2020

17 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28 KS AZS-AWF Gorzów 2020

18 POLAŃSKA Zuzanna 2002-02-09 KS Wiskord Szczecin 2020

19 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07 KS AZS-AWF Gorzów 2020

20 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07 KS Posnania Poznań 2020

21 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

22 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01 KTW Kalisz 2020

23 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

24 WERNER Wiktoria 2002-10-25 KST Włókniarz Chełmża 2020

25 WIŚNIEWSKA Helena 1999-04-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

26 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

27 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11 KS Energetyk Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 BOROWSKA Dorota 1996-02-22 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

4 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

6 JANOWICZ Julia 2001-08-18 KS Wiskord Szczecin 2020

7 KOWALSKA Ewa 2002-11-01 SKS Cresovia Białystok 2020

8 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 MKSW Trzebinia 2020

9 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 STANNY Magda 1993-03-15 KS Warta Poznań 2020

12 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04 KS Spójnia Warszawa 2020

13 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11 SKS Cresovia Białystok 2020

14 SZOLC Klaudia 2002-11-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 WALCZAK Julia 2000-10-07 OKSW Olsztyn 2020

17 ZAWADZKA Julia 2001-03-13 KS Wiskord Szczecin 2020

 
Kanadyjkarki C1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

5 KOWALSKA Ewa 2002-11-01 SKS Cresovia Białystok 2020

6 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 MKSW Trzebinia 2020

7 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 STANNY Magda 1993-03-15 KS Warta Poznań 2020

10 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04 KS Spójnia Warszawa 2020

11 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11 SKS Cresovia Białystok 2020

12 SZOLC Klaudia 2002-11-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 WALCZAK Julia 2000-10-07 OKSW Olsztyn 2020

 
Kajakarze K1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

2 CHMURA Jonasz 2002-12-27 MOSW Choszczno 2020

3 GARBACZ Karol 1983-11-02 AKS Sparta Augustów 2020

4 GARBACZ Marcin 1982-04-01 AKS Sparta Augustów 2020

5 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11 OKSW Olsztyn 2020

6 GRYGO Patryk 1989-01-08 AKS Sparta Augustów 2020

7 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk 2020

8 INTEK Bartosz 2000-06-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 KACZMAREK Paweł 1995-09-08 KKW 1929 Kraków 2020

10 KŁOS Paweł 1998-08-25 KS Spójnia Warszawa 2020

11 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

12 MICHALSKI Jakub 1998-09-25 KS Posnania Poznań 2020

13 NOWACKI Marcin 2002-02-27 KS Posnania Poznań 2020

14 PIECH Jacek 2002-04-04 KKW 1929 Kraków 2020

15 PILARZ Wojciech 2002-04-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

16 SIWIECKI Damian 1994-02-26 WTW Warszawa 2020

17 STABNO Bartosz 1991-12-10 KS Posnania Poznań 2020

18 STAROWICZ Dominik 1998-03-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

19 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

20 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18 KS Posnania Poznań 2020

21 ŚWITALSKI Patryk 1994-02-07 KS Spójnia Warszawa 2020

22 TACIAK Jakub 2002-05-13 KS Spójnia Warszawa 2020

23 TRACZ Wojciech 1999-01-29 KS Posnania Poznań 2020

24 WAWER Dominik 2002-06-24 KS GPower Gorzów 2020

25 WECKWERT Filip 1999-04-24 KS Posnania Poznań 2020

26 WITKOWSKI Adam 2002-01-05 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

27 WIZNER Jakub 2002-12-13 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

28 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork 2020

 
Kajakarze K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GARBACZ Marcin 1982-04-01 AKS Sparta Augustów 2020

2 MISIORNY Emil 2002-06-24 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

3 SOBCZAK Jakub 2002-12-05 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

 
Kajakarze K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

2 CHMURA Jonasz 2002-12-27 MOSW Choszczno 2020

3 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 FULKO Fryderyk 1999-04-10 KS Admira Gorzów 2020

5 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 GARBACZ Karol 1983-11-02 AKS Sparta Augustów 2020

7 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11 OKSW Olsztyn 2020

8 GRYGO Patryk 1989-01-08 AKS Sparta Augustów 2020

9 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk 2020

10 INTEK Bartosz 2000-06-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 JANYSKA Paweł 1998-03-31 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

12 KŁOS Paweł 1998-08-25 KS Spójnia Warszawa 2020

13 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

14 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

15 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13 UKS Świerklaniec 2020

16 MALIŃSKI Filip 2002-01-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 MICHALSKI Jakub 1998-09-25 KS Posnania Poznań 2020

18 MISIORNY Emil 2002-06-24 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

19 NOWACKI Marcin 2002-02-27 KS Posnania Poznań 2020

20 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

21 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

22 PIECH Jacek 2002-04-04 KKW 1929 Kraków 2020

23 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16 KS Admira Gorzów 2020

24 PILARZ Wojciech 2002-04-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

25 ROJEK Przemysław 2002-08-10 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

26 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27 UKS Dojlidy Białystok 2020

27 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

28 SOBCZAK Jakub 2002-12-05 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

29 SOWA Mateusz 1999-02-25 KS Energetyk Poznań 2020

30 STABNO Bartosz 1991-12-10 KS Posnania Poznań 2020

31 STAROWICZ Dominik 1998-03-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

32 STELIGA Filip 2000-11-23 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

33 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

34 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18 KS Posnania Poznań 2020

35 ŚLIWA Jakub 1998-03-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

36 ŚWITALSKI Patryk 1994-02-07 KS Spójnia Warszawa 2020

37 TACIAK Jakub 2002-05-13 KS Spójnia Warszawa 2020

38 TRACZ Wojciech 1999-01-29 KS Posnania Poznań 2020

39 WAWER Dominik 2002-06-24 KS GPower Gorzów 2020

40 WECKWERT Filip 1999-04-24 KS Posnania Poznań 2020

41 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

42 WIZNER Jakub 2002-12-13 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

43 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork 2020

 
Kanadyjkarze C1 250m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARNIAK Tomasz 1995-03-06 OKSW Olsztyn 2020

2 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2020

4 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14 OKSW Olsztyn 2020

5 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

6 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 GLUZA Patryk 1995-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2020

9 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

10 KACZOR Tomasz 1989-08-04 KS Warta Poznań 2020

11 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03 OKSW Olsztyn 2020

12 KŁOS Adrian 2000-01-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

13 KOWALSKI Patryk 1999-04-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

14 KOZIO Dawid 2002-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 KUDŁA Michał 1991-10-17 KS Posnania Poznań 2020

16 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 NOWACKI Dominik 1997-12-18 KS Posnania Poznań 2020

18 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

19 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

20 POLACZEK Miłosz 2002-01-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

21 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25 KS Posnania Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 2000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARNIAK Tomasz 1995-03-06 OKSW Olsztyn 2020

2 BERKO Herman 2000-10-15 KS Admira Gorzów 2020

3 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2020

5 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14 OKSW Olsztyn 2020

6 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

7 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 GLUZA Patryk 1995-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2020

10 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

11 HOŁDAK Krystian 2002-04-22 KKS Nowa Sól 2020

12 KACZOR Tomasz 1989-08-04 KS Warta Poznań 2020

13 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03 OKSW Olsztyn 2020

14 KŁOS Adrian 2000-01-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

15 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27 KS Admira Gorzów 2020

16 KOZIO Dawid 2002-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 KUDŁA Michał 1991-10-17 KS Posnania Poznań 2020

18 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

19 NOWACKI Dominik 1997-12-18 KS Posnania Poznań 2020

20 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

21 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

22 SŁOMIŃSKI Vincent 1992-02-05 KS Stomil Poznań 2020

23 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25 KS Posnania Poznań 2020