Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO 26 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Mistrzostwa Polski Juniorów w Slalomie Kajakowym
DRZEWICA, 30.07-01.08.2020
 
Kajakarki K1 slalom jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNARCZYK Martyna 2005-01-12 KS Pieniny Szczawnica 2020

2 KOZAKIEWICZ Paulina 2005-09-09 UKS Kanu Katowice 2020

3 KUJAWSKA Zofia 2005-12-16 KS Powiśle Warszawa 2020

4 LIBER Katarzyna 2004-03-03 KS Start Nowy Sącz 2020

5 MAKSYMIUK Aleksandra 2005-08-23 KS Powiśle Warszawa 2020

6 REBIASZ Martyna 2005-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

7 SMOLAREK Klaudia 2005-01-06 LKK Drzewica 2020

8 SOJKA Hanna 2004-04-05 UKS Set Kaniów 2020

9 WALUŚ Olga 2005-03-18 KS Powiśle Warszawa 2020

 
Kajakarki K1 slalom j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDZIAK Patrycja 2003-06-23 KS Powiśle Warszawa 2020

2 BRZESKA Dominika 2002-01-31 KS Start Nowy Sącz 2020

3 BULERA Alicja 2002-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

4 CECURSKA Zuzanna 2002-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

5 DANEK Dominika 2003-10-30 KS Start Nowy Sącz 2020

6 KĘDZIERSKA Maja 2003-05-13 KKK Kraków 2020

7 KULIG Zuzanna 2002-11-22 KS AZS-AWF Kraków 2020

8 MAKAREWICZ Anna 2003-04-21 KS Powiśle Warszawa 2020

9 ŻYWICKA Anastasia 2002-09-30 KS AZS-AWF Kraków 2020

 
Kanadyjkarki C1 slalom j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDZIAK Patrycja 2003-06-23 KS Powiśle Warszawa 2020

2 BRZESKA Dominika 2002-01-31 KS Start Nowy Sącz 2020

3 BULERA Alicja 2002-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

4 CECURSKA Zuzanna 2002-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

5 DANEK Dominika 2003-10-30 KS Start Nowy Sącz 2020

6 KULIG Zuzanna 2002-11-22 KS AZS-AWF Kraków 2020

7 MAKAREWICZ Anna 2003-04-21 KS Powiśle Warszawa 2020

8 ŻYWICKA Anastasia 2002-09-30 KS AZS-AWF Kraków 2020

 
Kanadyjkarki C1 slalom jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNARCZYK Martyna 2005-01-12 KS Pieniny Szczawnica 2020

2 KOZAKIEWICZ Paulina 2005-09-09 UKS Kanu Katowice 2020

3 KUJAWSKA Zofia 2005-12-16 KS Powiśle Warszawa 2020

4 LIBER Katarzyna 2004-03-03 KS Start Nowy Sącz 2020

5 MAKSYMIUK Aleksandra 2005-08-23 KS Powiśle Warszawa 2020

6 REBIASZ Martyna 2005-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

7 SMOLAREK Klaudia 2005-01-06 LKK Drzewica 2020

8 WALUŚ Olga 2005-03-18 KS Powiśle Warszawa 2020

 
Mixt C2 slalom j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDZIAK Patrycja
BULIRA Jan
2003-06-23
2002-04-27


KS Powiśle Warszawa 2020

2 BULERA Alicja
PAWLIK Kacper
2002-01-01
2003-08-30


KS AZS-AWF Kraków 2020

3 DANEK Dominika
NOWOBILSKI Szymon
2003-10-30
2002-05-12


KS Start Nowy Sącz 2020

4 KĘDZIERSKA Maja
KUCHNO Tadeusz
2003-05-13
2002-06-20


KKK Kraków 2020

5 KULIG Zuzanna
BRANSKI Jacek
2002-11-22
2002-01-01


KS AZS-AWF Kraków 2020

6 MAKAREWICZ Anna
KALISZEK Szymon
2003-04-21
2003-09-29


KS Powiśle Warszawa 2020

7 ŻYWICKA Anastasia
WSZOLA Patryk
2002-09-30
2002-01-01


KS AZS-AWF Kraków 2020

 
Mixt C2 slalom jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNARCZYK Martyna
REGIEC Wiktor
2005-01-12
2004-04-17


KS Pieniny Szczawnica 2020

2 KOZAKIEWICZ Paulina
KRÓLEWICZ Igor
2005-09-09
2004-02-18


UKS Kanu Katowice 2020

3 KUJAWSKA Zofia
MAŃCZAK Wiktor
2005-12-16
2004-03-31


KS Powiśle Warszawa 2020

4 LIBER Katarzyna
PIPREK Jan
2004-03-03
2005-09-24


KS Start Nowy Sącz 2020

5 REBIASZ Martyna
FABIJANSKI Wojtek
2005-01-01
2004-01-01


KS AZS-AWF Kraków 2020

6 WALUŚ Olga
BULIRA Juliusz
2005-03-18
2004-04-14


KS Powiśle Warszawa 2020

 
Kajakarze K1 slalom j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRANSKI Jacek 2002-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

2 BULIRA Jan 2002-04-27 KS Powiśle Warszawa 2020

3 CIĄGŁO Michał 2002-06-04 KS Start Nowy Sącz 2020

4 DYDA Jakub 2002-07-03 KS Pieniny Szczawnica 2020

5 KALISZEK Szymon 2003-09-29 KS Powiśle Warszawa 2020

6 KOLAT Jarosław 2002-09-23 KS Start Nowy Sącz 2020

7 KOPCZYŃSKI Aleksander 2003-08-16 LKK Drzewica 2020

8 KUCHNO Tadeusz 2002-06-20 KKK Kraków 2020

9 KWAŚNIAK Mateusz 2003-07-09 LKK Drzewica 2020

10 MASTALSKI Mikołaj 2003-07-12 KS Pieniny Szczawnica 2020

11 PAWLIK Kacper 2003-08-30 KS AZS-AWF Kraków 2020

12 PRUSAK Piotr 2002-01-01 KS Start Nowy Sącz 2020

13 ROSIAK Maciej 2002-10-12 KS Powiśle Warszawa 2020

14 SZYMANEK Bartłomiej 2002-01-26 KS Pieniny Szczawnica 2020

15 WARDAK Bartłomiej 2003-12-19 KS Powiśle Warszawa 2020

16 WSZOLA Patryk 2002-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

 
Kajakarze K1 slalom jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BULIRA Juliusz 2004-04-14 KS Powiśle Warszawa 2020

2 DYJETA Michał 2005-04-28 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

3 FABIJANSKI Wojtek 2004-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

4 FRĄCZEK Kajetan 2004-08-06 UKS Kanu Katowice 2020

5 JAMROZIK Jakub 2004-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

6 JANCZY Alan 2004-09-18 UKS Spływ Sromowce Wyżne 2020

7 KOŚCIUKIEWICZ Marcin 2005-06-06 KKK Kraków 2020

8 KOT Mateusz 2004-08-09 UKS Kanu Katowice 2020

9 KRÓLEWICZ Igor 2004-02-18 UKS Kanu Katowice 2020

10 LASKA Jakub 2005-11-11 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

11 MAŃCZAK Wiktor 2004-03-31 KS Powiśle Warszawa 2020

12 OKTAWIAN Janczy 2005-11-05 UKS Spływ Sromowce Wyżne 2020

13 PAULI Emil 2005-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

14 PIPREK Jan 2005-09-24 KS Start Nowy Sącz 2020

15 PIWOWAR Aleksander 2004-07-29 UKS Kanu Katowice 2020

16 RACHUBA Paweł 2004-02-14 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

17 REGIEC Wiktor 2004-04-17 KS Pieniny Szczawnica 2020

18 REGUŁA Bartłomiej 2004-11-10 LKK Drzewica 2020

19 SADECKI Magnus 2005-07-24 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

20 SŁABIKA Tymoteusz 2005-08-20 KS Pieniny Szczawnica 2020

21 SZYMANOWSKI Nikodem 2004-09-18 UKS Kanu Katowice 2020

 
Kanadyjkarze C1 slalom j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTOS Maciej 2003-05-14 LKK Drzewica 2020

2 BRANSKI Jacek 2002-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

3 BULIRA Jan 2002-04-27 KS Powiśle Warszawa 2020

4 CIĄGŁO Michał 2002-06-04 KS Start Nowy Sącz 2020

5 DYDA Jakub 2002-07-03 KS Pieniny Szczawnica 2020

6 KALISZEK Szymon 2003-09-29 KS Powiśle Warszawa 2020

7 KOLAT Jarosław 2002-09-23 KS Start Nowy Sącz 2020

8 LEŚNIAK Filip 2002-01-01 KS Start Nowy Sącz 2020

9 MASTALSKI Mikołaj 2003-07-12 KS Pieniny Szczawnica 2020

10 NOWOBILSKI Szymon 2002-05-12 KS Start Nowy Sącz 2020

11 PAWLIK Kacper 2003-08-30 KS AZS-AWF Kraków 2020

12 PRUSAK Piotr 2002-01-01 KS Start Nowy Sącz 2020

13 ROSIAK Maciej 2002-10-12 KS Powiśle Warszawa 2020

14 SZYMANEK Bartłomiej 2002-01-26 KS Pieniny Szczawnica 2020

15 WARDAK Bartłomiej 2003-12-19 KS Powiśle Warszawa 2020

16 WSZOLA Patryk 2002-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

 
Kanadyjkarze C1 slalom jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BULIRA Juliusz 2004-04-14 KS Powiśle Warszawa 2020

2 DYJETA Michał 2005-04-28 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

3 FABIJANSKI Wojtek 2004-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

4 FRĄCZEK Kajetan 2004-08-06 UKS Kanu Katowice 2020

5 JAMROZIK Jakub 2004-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

6 JANCZY Alan 2004-09-18 UKS Spływ Sromowce Wyżne 2020

7 KOŚCIUKIEWICZ Marcin 2005-06-06 KKK Kraków 2020

8 KOT Mateusz 2004-08-09 UKS Kanu Katowice 2020

9 KRÓLEWICZ Igor 2004-02-18 UKS Kanu Katowice 2020

10 LASKA Jakub 2005-11-11 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

11 MAŃCZAK Wiktor 2004-03-31 KS Powiśle Warszawa 2020

12 OKTAWIAN Janczy 2005-11-05 UKS Spływ Sromowce Wyżne 2020

13 PAULI Emil 2005-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

14 PIPREK Jan 2005-09-24 KS Start Nowy Sącz 2020

15 PIWOWAR Aleksander 2004-07-29 UKS Kanu Katowice 2020

16 RACHUBA Paweł 2004-02-14 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

17 REGIEC Wiktor 2004-04-17 KS Pieniny Szczawnica 2020

18 SADECKI Magnus 2005-07-24 UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie 2020

19 SŁABIKA Tymoteusz 2005-08-20 KS Pieniny Szczawnica 2020

20 SZYMANOWSKI Nikodem 2004-09-18 UKS Kanu Katowice 2020