Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO 72 Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie Kajakowym i Mistrzostwa Polski w Extreme Slalom
KRAKÓW, 28-30.08.2020
 
Kajakarki K1 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ABRAMCZYK Aleksandra 2000-03-14 LKK Drzewica 2020

2 BEDNARCZYK Martyna 2005-01-12 KS Pieniny Szczawnica 2020

3 BOMBA Anna 1992-01-01 KS Start Nowy Sącz 2020

4 BRZESKA Dominika 2002-01-31 KS Start Nowy Sącz 2020

5 CECURSKA Zuzanna 2002-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

6 DANEK Dominika 2003-10-30 KS Start Nowy Sącz 2020

7 DZIADOSZ Julia 2001-08-04 KS Start Nowy Sącz 2020

8 JELEŃSKA Julia 2000-10-10 KS Start Nowy Sącz 2020

9 KĘDZIERSKA Maja 2003-05-13 KKK Kraków 2020

10 KULIG Zuzanna 2002-11-22 KS AZS-AWF Kraków 2020

11 NOWAKOWSKA Julia 2005-06-18 LUKS Kwisa Leśna 2020

12 PACIERPNIK Natalia 1988-08-14 KKK Kraków 2020

13 STACH Aleksandra 2000-01-06 KKK Kraków 2020

14 ZWOLIŃSKA Klaudia 1998-12-18 KS Start Nowy Sącz 2020

15 ŻYWICKA Anastasia 2002-09-30 KS AZS-AWF Kraków 2020

 
Kajakarki K1x3 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZESKA Dominika
ZWOLIŃSKA Klaudia
DANEK Dominika
2002-01-31
1998-12-18
2003-10-30


KS Start Nowy Sącz 2020

2 BULERA Alicja
KULIG Zuzanna
CECURSKA Zuzanna
2002-01-01
2002-11-22
2002-01-01


KS AZS-AWF Kraków 2020

3 DZIADOSZ Julia
BOMBA Anna
JELEŃSKA Julia
2001-08-04
1992-01-01
2000-10-10


KS Start Nowy Sącz 2020

4 PACIERPNIK Natalia
STACH Aleksandra
KĘDZIERSKA Maja
1988-08-14
2000-01-06
2003-05-13


KKK Kraków 2020

 
Kanadyjkarki C1 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNARCZYK Martyna 2005-01-12 KS Pieniny Szczawnica 2020

2 BOMBA Anna 1992-01-01 KS Start Nowy Sącz 2020

3 BULERA Alicja 2002-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

4 GARLEWICZ Iga 2001-10-27 KKK Kraków 2020

5 JELEŃSKA Oliwia 2001-12-18 KS Start Nowy Sącz 2020

6 KĘDZIERSKA Maja 2003-05-13 KKK Kraków 2020

7 LIBER Katarzyna 2004-03-03 KS Start Nowy Sącz 2020

8 NOWAKOWSKA Julia 2005-06-18 LUKS Kwisa Leśna 2020

9 STACH Aleksandra 2000-01-06 KKK Kraków 2020

10 ZWOLIŃSKA Klaudia 1998-12-18 KS Start Nowy Sącz 2020

 
Kanadyjkarki C1x3 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 JELEŃSKA Oliwia
LIBER Katarzyna
ZWOLIŃSKA Klaudia
2001-12-18
2004-03-03
1998-12-18


KS Start Nowy Sącz 2020

2 KĘDZIERSKA Maja
STACH Aleksandra
GARLEWICZ Iga
2003-05-13
2000-01-06
2001-10-27


KKK Kraków 2020

 
Mixt C2 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ABRAMCZYK Aleksandra
KWIECIEŃ Konrad
2000-03-14
1990-12-01


LKK Drzewica 2020

2 BEDNARCZYK Martyna
SZYMANEK Konrad
2005-01-12
1999-12-06


KS Pieniny Szczawnica 2020

3 BRZESKA Dominika
NOWOBILSKI Szymon
2002-01-31
2002-05-12


KS Start Nowy Sącz 2020

4 GARLEWICZ Iga
WOŚ Michał
2001-10-27
1999-04-30


KKK Kraków 2020

5 JELEŃSKA Oliwia
KOLAT Artur
2001-12-18
1999-01-21


KS Start Nowy Sącz 2020

6 KĘDZIERSKA Maja
KOŚCIUKIEWICZ Marcin
2003-05-13
2005-06-06


KKK Kraków 2020

7 LABISZAK Aleksandra
LABISZAK Marcin
2005-09-16
1977-11-14


LUKS Kwisa Leśna 2020

8 LIBER Katarzyna
LEŚNIAK Filip
2004-03-03
2002-01-01


KS Start Nowy Sącz 2020

9 NOWAKOWSKA Julia
JOCHYM Wiktor
2005-06-18
2005-11-25


LUKS Kwisa Leśna 2020

10 STACH Aleksandra
NOWAK Przemysław
2000-01-06
1997-09-03


KKK Kraków 2020

11 ZWOLIŃSKA Klaudia
HEDWIG Grzegorz
1998-12-18
1988-07-17


KS Start Nowy Sącz 2020

 
Kajakarki K1 Extreme Slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GARLEWICZ Iga 2001-10-27 KKK Kraków 2020

2 JELEŃSKA Julia 2000-10-10 KS Start Nowy Sącz 2020

3 KĘDZIERSKA Maja 2003-05-13 KKK Kraków 2020

4 SMOLARSKA Katarzyna 1999-05-16 KKK Kraków 2020

5 STACH Aleksandra 2000-01-06 KKK Kraków 2020

 
Kajakarze K1 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAŃSKI Jacek 2002-07-22 KS AZS-AWF Kraków 2020

2 BRZEZIŃSKI Jakub 1998-02-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

3 CIĄGŁO Michał 2003-06-04 KS Start Nowy Sącz 2020

4 DYDA Jakub 2002-07-03 KS Pieniny Szczawnica 2020

5 JOCHYM Wiktor 2005-11-25 LUKS Kwisa Leśna 2020

6 KOLAT Jarosław 2002-09-23 KS Start Nowy Sącz 2020

7 KOPCZYŃSKI Aleksander 2003-08-16 LKK Drzewica 2020

8 KOŚCIUKIEWICZ Marcin 2005-06-06 KKK Kraków 2020

9 KUCHNO Tadeusz 2002-06-20 KKK Kraków 2020

10 KWAŚNIAK Mateusz 2003-07-09 LKK Drzewica 2020

11 MAJERCZAK Kacper 2000-05-16 KS Pieniny Szczawnica 2020

12 MAJERCZAK Krzysztof 1997-02-01 KS Pieniny Szczawnica 2020

13 MASTALSKI Mikołaj 2003-07-12 KS Pieniny Szczawnica 2020

14 OKRĘGLAK Maciek 1993-07-05 KS Start Nowy Sącz 2020

15 PASIUT Michal 1991-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

16 PAWLIK Kacper 2003-08-30 KS AZS-AWF Kraków 2020

17 PIPREK Jan 2005-09-24 KS Start Nowy Sącz 2020

18 POLACZYK Mateusz 1988-01-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

19 POPIELA Dariusz 1985-07-27 KS Start Nowy Sącz 2020

20 PRUSAK Piotr 2002-01-01 KS Start Nowy Sącz 2020

21 REGIEC Wiktor 2004-04-17 KS Pieniny Szczawnica 2020

22 REGUŁA Bartłomiej 2004-11-10 LKK Drzewica 2020

23 RESZELEWSKI Paweł 1994-09-07 KKK Kraków 2020

24 SANDERA 2 Wiktor 1998-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

25 SEKUŁA Szymon 2005-09-13 LUKS Kwisa Leśna 2020

26 SOWIŹRAŁ Szymon 2005-08-23 KKK Kraków 2020

27 SOWIŹRAŁ Tomasz 2003-05-28 KKK Kraków 2020

28 SZTUBA Bogdan 1964-03-10 LUKS Kwisa Leśna 2020

29 SZYMANEK Bartłomiej 2002-01-26 KS Pieniny Szczawnica 2020

30 URBAN Mateusz 1998-10-02 KS Pieniny Szczawnica 2020

31 WOŚ Michał 1999-04-30 KKK Kraków 2020

32 ZAROTYŃSKI Mateusz 2001-11-16 KS Pieniny Szczawnica 2020

33 ZAZIĄBŁO Jarosław 1999-01-06 KKK Kraków 2020

34 ZWOLIŃSKI Paweł 1994-03-14 KS Start Nowy Sącz 2020

 
Kajakarze K1x3 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAŃSKI Jacek
PAWLIK Kacper
FABIJANSKI Wojtek
2002-07-22
2003-08-30
2004-01-01


KS AZS-AWF Kraków 2020

2 BRZEZIŃSKI Jakub
PASIUT Michal
SANDERA 2 Wiktor
1998-02-01
1991-01-01
1998-01-01


KS AZS-AWF Kraków 2020

3 DYDA Jakub
SZYMANEK Bartłomiej
REGIEC Wiktor
2002-07-03
2002-01-26
2004-04-17


KS Pieniny Szczawnica 2020

4 KOPCZYŃSKI Aleksander
KWAŚNIAK Mateusz
REGUŁA Bartłomiej
2003-08-16
2003-07-09
2004-11-10


LKK Drzewica 2020

5 KRZYSZTOŃ Aleks
JOCHYM Wiktor
LABISZAK Marcin
2004-12-08
2005-11-25
1977-11-14


LUKS Kwisa Leśna 2020

6 MAJERCZAK Kacper
MAJERCZAK Krzysztof
MASTALSKI Mikołaj
2000-05-16
1997-02-01
2003-07-12


KS Pieniny Szczawnica 2020

7 OKRĘGLAK Maciek
POPIELA Dariusz
ZWOLIŃSKI Paweł
1993-07-05
1985-07-27
1994-03-14


KS Start Nowy Sącz 2020

8 PRUSAK Piotr
CIĄGŁO Michał
PIPREK Jan
2002-01-01
2003-06-04
2005-09-24


KS Start Nowy Sącz 2020

9 RESZELEWSKI Paweł
KOŚCIUKIEWICZ Marcin
SOWIŹRAŁ Szymon
1994-09-07
2005-06-06
2005-08-23


KKK Kraków 2020

10 ZAROTYŃSKI Mateusz
SZYMANEK Konrad
URBAN Mateusz
2001-11-16
1999-12-06
1998-10-02


KS Pieniny Szczawnica 2020

11 ZAZIĄBŁO Jarosław
WOŚ Michał
KUCHNO Tadeusz
1999-01-06
1999-04-30
2002-06-20


KKK Kraków 2020

 
Kanadyjkarze C1 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTOS Maciej 2003-05-14 LKK Drzewica 2020

2 BRZEZIŃSKI Andrzej 1993-01-23 KS AZS-AWF Kraków 2020

3 FABIJANSKI Wojtek 2004-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

4 FRANCZAK Michał 1999-01-19 LKK Drzewica 2020

5 HEDWIG Grzegorz 1988-07-17 KS Start Nowy Sącz 2020

6 KOLAT Artur 1999-01-21 KS Start Nowy Sącz 2020

7 KOLOMANSKI Michal 1994-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

8 KOŚCIUKIEWICZ Marcin 2005-06-06 KKK Kraków 2020

9 KRZYSZTOŃ Aleks 2004-12-08 LUKS Kwisa Leśna 2020

10 KWIECIEŃ Konrad 1990-12-01 LKK Drzewica 2020

11 LEŚNIAK Filip 2002-01-01 KS Start Nowy Sącz 2020

12 NOWAK Przemysław 1997-09-03 KKK Kraków 2020

13 NOWOBILSKI Szymon 2002-05-12 KS Start Nowy Sącz 2020

14 PIETROŃ Konrad 2001-10-22 KKK Kraków 2020

15 SZTUBA Igor 1993-07-15 KS AZS-AWF Kraków 2020

16 SZTUBA Kacper 1999-01-25 KS AZS-AWF Kraków 2020

17 SZYMANEK Konrad 1999-12-06 KS Pieniny Szczawnica 2020

18 WIERCIOCH Michał 1993-08-13 KS AZS-AWF Kraków 2020

19 WSZOLA Patryk 2002-02-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

20 ZACHWIEJA Kacper 2001-01-22 KS Pieniny Szczawnica 2020

21 ZAWADZKI Szymon 1999-08-11 LKK Drzewica 2020

 
Kanadyjkarze C1x3 slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTOS Maciej
FRANCZAK Michał
ZAWADZKI Szymon
2003-05-14
1999-01-19
1999-08-11


LKK Drzewica 2020

2 BRZEZIŃSKI Andrzej
WIERCIOCH Michał
WSZOLA Patryk
1993-01-23
1993-08-13
2002-02-01


KS AZS-AWF Kraków 2020

3 HEDWIG Grzegorz
NOWOBILSKI Szymon
LEŚNIAK Filip
1988-07-17
2002-05-12
2002-01-01


KS Start Nowy Sącz 2020

4 KOLOMANSKI Michal
SZTUBA Kacper
SZTUBA Igor
1994-01-01
1999-01-25
1993-07-15


KS AZS-AWF Kraków 2020

5 PIETROŃ Konrad
NOWAK Przemysław
KOŚCIUKIEWICZ Marcin
2001-10-22
1997-09-03
2005-06-06


KKK Kraków 2020

6 ZACHWIEJA Kacper
MASTALSKI Mikołaj
SZYMANEK Konrad
2001-01-22
2003-07-12
1999-12-06


KS Pieniny Szczawnica 2020

 
Kajakarze K1 Extreme Slalom
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAŃSKI Jacek 2002-07-22 KS AZS-AWF Kraków 2020

2 CHOJNOWSKI Jakub 1989-11-24 KKK Kraków 2020

3 CZAURDERNA Bartosz 1991-07-26 KKK Kraków 2020

4 GRENDZISZ Filip 1992-02-21 KKK Kraków 2020

5 KOLAT Artur 1999-01-21 KS Start Nowy Sącz 2020

6 KOLAT Jarosław 2002-09-23 KS Start Nowy Sącz 2020

7 KOŚCIUKIEWICZ Marcin 2005-06-06 KKK Kraków 2020

8 KUCHNO Tadeusz 2002-06-20 KKK Kraków 2020

9 LABISZAK Marcin 1977-11-14 LUKS Kwisa Leśna 2020

10 PRUSAK Piotr 2002-01-01 KS Start Nowy Sącz 2020

11 RESZELEWSKI Paweł 1994-09-07 KKK Kraków 2020

12 SOWIŹRAŁ Szymon 2005-08-23 KKK Kraków 2020

13 SOWIŹRAŁ Tomasz 2003-05-28 KKK Kraków 2020

14 WAWRYK Hubert 1998-09-09 KKK Kraków 2020

15 WOŚ Michał 1999-04-30 KKK Kraków 2020

16 ZAZIĄBŁO Jarosław 1999-01-06 KKK Kraków 2020