Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO 77 Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym i Sprincie Górskim
SZCZAWNICA, 09-11.10.2020
 
Kajakarki K1 sprint
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNARCZYK Martyna 2005-01-12 KS Pieniny Szczawnica 2020

2 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22 KKW 1929 Kraków 2020

3 BULERA Alicja 2002-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

4 CADER Aleksandra 1998-05-07 UKS 4 Katowice 2020

5 CECURSKA Zuzanna 2002-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

6 DANEK Dominika 2003-10-30 KS Start Nowy Sącz 2020

7 DZIADOSZ Julia 2001-08-04 KS Start Nowy Sącz 2020

8 FRANCIK Janina 2000-12-22 UKS 4 Katowice 2020

9 KĘDZIERSKA Maja 2003-05-13 KKK Kraków 2020

10 KURPAN Joanna 2004-12-14 KKW 1929 Kraków 2020

11 KURPAN Natalia 2003-05-28 KKW 1929 Kraków 2020

12 MĘDOŃ Joanna 1983-04-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

13 PACIERPNIK Natalia 1988-08-14 KKK Kraków 2020

14 REBIASZ Martyna 2005-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

15 STACH Aleksandra 2000-01-06 KKK Kraków 2020

16 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24 UKS 4 Katowice 2020

17 ZWOLIŃSKA Klaudia 1998-12-18 KS Start Nowy Sącz 2020

 
Kajakarki K1 zjazd j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNARCZYK Martyna 2005-01-12 KS Pieniny Szczawnica 2020

2 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22 KKW 1929 Kraków 2020

3 BULERA Alicja 2002-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

4 CECURSKA Zuzanna 2002-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

5 DANEK Dominika 2003-10-30 KS Start Nowy Sącz 2020

6 KĘDZIERSKA Maja 2003-05-13 KKK Kraków 2020

7 KURPAN Joanna 2004-12-14 KKW 1929 Kraków 2020

8 KURPAN Natalia 2003-05-28 KKW 1929 Kraków 2020

9 LABISZAK Aleksandra 2005-09-16 LUKS Kwisa Leśna 2020

10 NOWAKOWSKA Julia 2005-06-18 LUKS Kwisa Leśna 2020

11 REBIASZ Martyna 2005-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

12 STELMACH Justyna 2004-03-31 KS Yacht-Club Kraków 2020

13 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24 UKS 4 Katowice 2020

 
Kajakarki K1 zjazd s
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra 1998-05-07 UKS 4 Katowice 2020

2 DZIADOSZ Julia 2001-08-04 KS Start Nowy Sącz 2020

3 DZIURA Dominika 1990-03-29 KS Yacht-Club Kraków 2020

4 FRANCIK Janina 2000-12-22 UKS 4 Katowice 2020

5 MĘDOŃ Joanna 1983-04-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 PACIERPNIK Natalia 1988-08-14 KKK Kraków 2020

7 STACH Aleksandra 2000-01-06 KKK Kraków 2020

8 ZWOLIŃSKA Klaudia 1998-12-18 KS Start Nowy Sącz 2020

 
Kajakarki K1x3 zjazd
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIERZAŁO Wiktoria
KURPAN Joanna
KURPAN Natalia
2003-09-22
2004-12-14
2003-05-28


KKW 1929 Kraków 2020

2 BULERA Alicja
CECURSKA Zuzanna
REBIASZ Martyna
2002-01-01
2002-01-01
2005-01-01


KS AZS-AWF Kraków 2020

3 CADER Aleksandra
FRANCIK Janina
SZEWCZYK Patrycja
1998-05-07
2000-12-22
2002-04-24


UKS 4 Katowice 2020

4 PACIERPNIK Natalia
GARLEWICZ Iga
STACH Aleksandra
1988-08-14
2001-10-27
2000-01-06


KKK Kraków 2020

 
Rezerwa K
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarze K1 sprint
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAŃSKI Jacek 2002-07-22 KS AZS-AWF Kraków 2020

2 BRZEZIŃSKI Jakub 1998-02-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

3 BUKOWSKI Dariusz 1970-11-17 KS Admira Gorzów 2020

4 CHOJNOWSKI Jakub 1989-11-24 KKK Kraków 2020

5 CIĄGŁO Michał 2003-06-04 KS Start Nowy Sącz 2020

6 DYDA Jakub 2002-07-03 KS Pieniny Szczawnica 2020

7 FLORCZAK Paweł 1989-01-02 UKS Dojlidy Białystok 2020

8 FLORCZAK Wojciech 1960-09-04 UKS Dojlidy Białystok 2020

9 GARBACZ Karol 1983-11-02 UKS Dojlidy Białystok 2020

10 KOLAT Jarosław 2002-09-23 KS Start Nowy Sącz 2020

11 KOŚCIUKIEWICZ Marcin 2005-06-06 KKK Kraków 2020

12 KUCHNO Tadeusz 2002-06-20 KKK Kraków 2020

13 KWAŚNIAK Mateusz 2003-07-09 LKK Drzewica 2020

14 MAJERCZAK Kacper 2000-05-16 KS Pieniny Szczawnica 2020

15 MAJERCZAK Krzysztof 1997-02-01 KS Pieniny Szczawnica 2020

16 MASTALSKI Mikołaj 2003-07-12 KS Pieniny Szczawnica 2020

17 PASIUT Michal 1991-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

18 PAWLIK Kacper 2002-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

19 PIPREK Jan 2005-09-24 KS Start Nowy Sącz 2020

20 POLACZYK Grzegorz 1985-07-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

21 POLACZYK Mateusz 1988-01-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

22 PRUSAK Piotr 2002-01-01 KS Start Nowy Sącz 2020

23 REGUŁA Bartłomiej 2004-11-10 LKK Drzewica 2020

24 SANDERA 2 Wiktor 1998-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

25 SOBALA Dastin 2002-04-19 UKS 4 Katowice 2020

26 SOWIŹRAŁ Szymon 2005-08-23 KKK Kraków 2020

27 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2020

28 ZAROTYŃSKI Mateusz 2001-11-16 KS Pieniny Szczawnica 2020

 
Kanadyjkarze C1 sprint
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTOS Maciej 2003-05-14 LKK Drzewica 2020

2 FABIJANSKI Wojtek 2004-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

3 HEDWIG Grzegorz 1988-07-17 KS Start Nowy Sącz 2020

4 NOWAK Przemysław 1997-09-03 KKK Kraków 2020

5 NOWOBILSKI Szymon 2002-05-12 KS Start Nowy Sącz 2020

6 SKOWROŃSKI Paweł 1984-08-05 UKS Dojlidy Białystok 2020

7 SZTUBA Igor 1993-07-15 KS AZS-AWF Kraków 2020

8 SZTUBA Kacper 1999-01-25 KS AZS-AWF Kraków 2020

 
Kanadyjkarze C2 sprint
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 REGIEC Wiktor
SŁABIKA Tymoteusz
2004-04-17
2005-08-20


KS Pieniny Szczawnica 2020

2 SKOWROŃSKI Paweł
Ponomarenkow Marcin
1984-08-05
1983-12-16


UKS Dojlidy Białystok 2020

3 SZYMANEK Bartłomiej
SZYMANEK Konrad
2002-01-26
1999-12-06


KS Pieniny Szczawnica 2020

4 URBAN Mateusz
ZACHWIEJA Kacper
1998-10-02
2001-01-22


KS Pieniny Szczawnica 2020

 
Kajakarze K1 zjazd s
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKI Jakub 1998-02-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

2 BUKOWSKI Dariusz 1970-11-17 KS Admira Gorzów 2020

3 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

4 CHOJNOWSKI Jakub 1989-11-24 KKK Kraków 2020

5 FLORCZAK Paweł 1989-01-02 UKS Dojlidy Białystok 2020

6 FLORCZAK Wojciech 1960-09-04 UKS Dojlidy Białystok 2020

7 GARBACZ Karol 1983-11-02 UKS Dojlidy Białystok 2020

8 HURKAŁA Andrzej 1985-11-27 KS Pieniny Szczawnica 2020

9 MAJERCZAK Krzysztof 1997-02-01 KS Pieniny Szczawnica 2020

10 PASIUT Michal 1991-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

11 POLACZYK Mateusz 1988-01-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 SANDERA 2 Wiktor 1998-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

13 STAROWICZ Dominik 1998-03-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

14 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2020

15 ZAROTYŃSKI Mateusz 2001-11-16 KS Pieniny Szczawnica 2020

 
Kajakarze K1 zjazd j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOBOWSKI Marcel 2005-05-14 KS Yacht-Club Kraków 2020

2 BRAŃSKI Jacek 2002-07-22 KS AZS-AWF Kraków 2020

3 CIĄGŁO Michał 2003-06-04 KS Start Nowy Sącz 2020

4 DYDA Jakub 2002-07-03 KS Pieniny Szczawnica 2020

5 KOLAT Jarosław 2002-09-23 KS Start Nowy Sącz 2020

6 KOŚCIUKIEWICZ Marcin 2005-06-06 KKK Kraków 2020

7 KUCHNO Tadeusz 2002-06-20 KKK Kraków 2020

8 KWAŚNIAK Mateusz 2003-07-09 LKK Drzewica 2020

9 MASTALSKI Mikołaj 2003-07-12 KS Pieniny Szczawnica 2020

10 OLCHAWA Filip 2005-08-30 KKW 1929 Kraków 2020

11 PAWLIK Kacper 2002-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

12 PIPREK Jan 2005-09-24 KS Start Nowy Sącz 2020

13 PRUSAK Piotr 2002-01-01 KS Start Nowy Sącz 2020

14 SOBALA Dastin 2002-04-19 UKS 4 Katowice 2020

15 SOWIŹRAŁ Szymon 2005-08-23 KKK Kraków 2020

16 WIKTOR Leszczyński 2002-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

17 WOJANEK Piotr 2005-03-05 KS Yacht-Club Kraków 2020

 
Kajakarze K1x3 zjazd
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAŃSKI Jacek
BRZEZIŃSKI Jakub
PASIUT Michał
2002-07-22
1998-02-01
1991-01-01


KS AZS-AWF Kraków 2020

2 BYRDEK Dawid
STAROWICZ Dominik
WIKTOR Leszczyński
1999-03-16
1998-03-19
2002-01-13


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

3 CHOJNOWSKI Jakub
KUCHNO Tadeusz
KOŚCIUKIEWICZ Marcin
1989-11-24
2002-06-20
2005-06-06


KKK Kraków 2020

4 FLORCZAK Wojciech
GARBACZ Karol
FLORCZAK Paweł
1960-09-04
1983-11-02
1989-01-02


UKS Dojlidy Białystok 2020

5 MAJERCZAK Krzysztof
MASTALSKI Mikołaj
DYDA Jakub
1997-02-01
2003-07-12
2002-07-03


KS Pieniny Szczawnica II 2020

6 SŁABIKA Tymoteusz
REGIEC Wiktor
ZAROTYŃSKI Mateusz
2005-08-20
2004-04-17
2001-11-16


KS Pieniny Szczawnica 2020

 
Kanadyjkarze C1 zjazd s
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

2 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

3 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

4 HEDWIG Grzegorz 1988-07-17 KS Start Nowy Sącz 2020

5 NOWAK Przemysław 1997-09-03 KKK Kraków 2020

6 Ponomarenkow Marcin 1983-12-16 UKS Dojlidy Białystok 2020

7 SZTUBA Igor 1993-07-15 KS AZS-AWF Kraków 2020

8 SZTUBA Kacper 1999-01-25 KS AZS-AWF Kraków 2020

 
Kanadyjkarze C1 zjazd j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTOS Maciej 2003-05-14 LKK Drzewica 2020

2 FABIJANSKI Wojtek 2004-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

3 NOWOBILSKI Szymon 2002-05-12 KS Start Nowy Sącz 2020

 
Kanadyjkarze C1x3 zjazd
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BORGIEŁ Mateusz
BRYŃSKI Grzegorz
GRZYBOWSKI Marcin
1997-08-05
1996-04-01
1989-01-10


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

2 SZTUBA Igor
WIERCIOCH Michał
SZTUBA Kacper
1993-07-15
1993-08-13
1999-01-25


KS AZS-AWF Kraków 2020

 
Kanadyjkarze C2 zjazd s
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZYBOWSKI Marcin
BORGIEŁ Mateusz
1989-01-10
1997-08-05


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

2 KOLOMANSKI Michal
WIERCIOCH Michał
1994-01-01
1993-08-13


KS AZS-AWF Kraków 2020

3 KOWALCZYK Maciej
WAWRYK Hubert
1998-07-06
1998-09-09


KKK Kraków 2020

4 LABISZAK Marcin
SZTUBA Bogdan
1977-11-14
1964-03-10


LUKS Kwisa Leśna 2020

5 MAJERCZAK Kacper
WOJTASZEK Artur
2000-05-16
1991-08-08


KS Pieniny Szczawnica 2020

6 NOWAK Przemysław
POCHWAŁA Marcin
1997-09-03
1984-02-14


KKK Kraków 2020

7 Ponomarenkow Marcin
SKOWROŃSKI Paweł
1983-12-16
1984-08-05


UKS Dojlidy Białystok 2020

8 SZYMANEK Konrad
HURKAŁA Andrzej
1999-12-06
1985-11-27


KS Pieniny Szczawnica 2020

9 URBAN Mateusz
ZACHWIEJA Kacper
1998-10-02
2001-01-22


KS Pieniny Szczawnica 2020

10 ZAZIĄBŁO Jarosław
WOŚ Michał
1999-01-06
1999-04-30


KKK Kraków 2020

 
Kanadyjkarze C2 zjazd j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FABIJANSKI Wojtek
WSZOLA Patryk
2004-01-01
2002-02-01


KS AZS-AWF Kraków 2020

2 JOCHYM Wiktor
SEKUŁA Szymon
2005-11-25
2005-09-13


LUKS Kwisa Leśna 2020

3 KRZYSZTOŃ Aleks
SZTUBA Oliwier
2004-12-08
2005-04-15


LUKS Kwisa Leśna 2020

4 REGIEC Wiktor
SŁABIKA Tymoteusz
2004-04-17
2005-08-20


KS Pieniny Szczawnica 2020

 
Kanadyjkarze C2x3 zjazd
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALCZYK Maciej
WAWRYK Hubert
POCHWAŁA Marcin
NOWAK Przemysław
WOŚ Michał
ZAZIĄBŁO Jarosław
1998-07-06
1998-09-09
1984-02-14
1997-09-03
1999-04-30
1999-01-06


KKK Kraków 2020

2 KRZYSZTOŃ Aleks
SZTUBA Oliwier
JOCHYM Wiktor
LABISZAK Marcin
SEKUŁA Szymon
SZTUBA Bogdan
2004-12-08
2005-04-15
2005-11-25
1977-11-14
2005-09-13
1964-03-10


LUKS Kwisa Leśna 2020

3 SZYMANEK Bartłomiej
SZYMANEK Konrad
ZACHWIEJA Kacper
URBAN Mateusz
WOJTASZEK Artur
MAJERCZAK Kacper
2002-01-26
1999-12-06
2001-01-22
1998-10-02
1991-08-08
2000-05-16


KS Pieniny Szczawnica 2020

 
Rezerwa M
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KOLOMANSKI Michal 1994-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

2 PAWLIK Kacper 2002-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020

3 SANDERA 2 Wiktor 1998-01-01 KS AZS-AWF Kraków 2020